Limmen i 'k Oorkonde uit 1932 onder boomstronk h" Kinderen doen archeologische vondst Topamusement in d'Enterij tijdens de Limmer kermis Kleurenetsen en keramische beelden te zien bij Amber I Diensten in Limmen Toerclub Limmen Talentenjacht in Limmen Door gebrek aan ruimte is het mogelijk dat ingeleverde kopij voor de Uitkijkpost deze week niet geplaatst is. Indien de ruimte het toelaat, zul len wij de tekst zoveel mogelijk volgende week opnemen. H.S.V. Limmen n/m-erv. Jeugdvisclub Samen Beet Superloterij Conquista Open dag volksuniversiteit PAGINA 16 UITKIJKPOST 31 AUGUSTUS 1994 LIMMEN - Er valt weer heel wat te be leven tijdens de Limmer kermis welke van 9 tot en 12 september zal worden gehouden. Een echt lokaal speltakel, waar dit jaar zelfs René Froger zijn op wachting zal maken. Op vrijdag 9 september barst de kermis in al zijn hevigheid los. Vanaf 20.00 uur is de Delta Music Show aanwezig met D. J. Dickie Dick, deze haalt werkelijk alles uit de kast om dit tot een onverge telijke avond te maken. Van polonaise tot 'House' zittend op de vloer, zwe tend, van alles zal er gebeuren deze avond met als speciale attractie een op treden van de enige echte Willem (Nor maal) Duin. Op zaterdag 10 september speelt vanaf 20.00 uur de Volendamse topformatie Canyon, echte ouderwetse gezelligheid met nummers als „Mooi Volendam". Zondagmiddag vanaf 16.00 uur haalt wederom D. J. Dickie Dick alles uit de kast om er een "hete" middag van te maken en om 18.00 uur (net na de voet bal) Imca Marina op het podium. Heel Limmen van jong tot oud gaat plat voor haar feestreportaire. Op zondagavond wederom kermisband no. 1 de Volen damse formatie Canyon. Maandagmorgen om 10.00 uur gratis entree bij de start van het traditionele "eerste deuntje" met de kermisband bij uitstek Jukebox. Deze bijten de spits af en zullen trachten de slaap en de ver moeidheid bij kermisvierend Limmen weg te spelen. Als grote attractie deze ochtend om 11.30 uur een optreden van Nederlands meest gevraagde zangeres Sugar Lee Hooper. Sensatie en een ge weldig stuk amusement zullen zorgen voor onvergetelijk eerste deuntje. Maandagavond een spectaculair optre den van neerlands populairste zanger René Froger. Kom op tijd want vol is ook echt vol! Volop vertier tijdens dit lokale spektakel in Limmen ,voor velen nog steeds "de Kermis" door zijn ou derwetse gezelligheid en sfeer. De toe gangskaarten voor dit spektakel zijn verkrijgbaar bij: Albert Heijn Limmen en Sportcentrum De Enterij. Vrijdag 7,50/ zaterdag 12,50; zondag 12,50; maandagavond 25,00; Passe-Partout 40,00. Consumptie bonnen 2,50. LIMMEN - Van 1 september tot 2 okto ber exposeert in Galerie Amber, Dussel- dorperweg 18 in Limmen opnieuw Yo landa Eveleens haar fijnzinnige etsen in zwart-wit en subtiele kleurnuances, waarin de verbinding van natuur en cul tuur centraal staat. Yolanda Eveleens voert ons terug naar de aarde, naar de wereld van het detail. Alles wat in haar etsen voorbijtrekt: botjes, veertjes, klei ne beestjes, zal menigeen niet direkt op vallen, maar wordt door haar met uiterste zorg geportretteerd. In deze we reld van natuurlijke elementen worden verbindingen gelegd die een surrealisti sche sfeer oproepen. Een voorbeeld daarvan is de prent 'Dreamtime', een jasje van planten-resten, van waaruit zich een zwerm insekten losmaakt. In haar nieuwste werk komt het thema wa ter veelvuldig terug. In Galerie Amber hangen deze maal ook enkele werken in gemengde tech niek (aquarel en kleurpotlood). In .Wa ter of life' zwemt een school dolfijnen door een met zeewater gevulde toverke- tel. Yolanda Eveleens volgde de Gerrit Rietveld Akademie. Haar werk was o.a. te zien in het Stedelijk Museum te Schie dam én in het Singer Museum. Anthoinette Lanser's beelden kunnen omschreven worden als priesteressen en altaarvormen en zetels met priesteres sen. Ook paarden, hobbel- en trekpaar den behoren tot haar werk, evenals poorten, torens en votiefdozen. Dit zijn z.g. weg-geef-dozen met persoonlijk in te vullen inhoud. De beelden geven de indruk na eeuwen opgegraven te zijn, versleten en met een getekende huid, soms uit 'scherven' opgebouwd. An thoinette Lanser beschildert de natte klei met aardkleuren en accentkleuren zoals blauw, turkoois en oker. Met in krassingen en goudlusteraccenten wor den dan de hoofdlijnen in vorm en decoratie benadrukt. Inspiratie voor de- Een keramisch beeld van Anthoi nette Lanser, te zien bij Amber. ze keramische beelden haalt de kunste nares uit oude culturen (Indiaanse, Mexicaanse, Nigeriaanse, Moorse, Griekse, Egyptische en Middeleeuwse culturen). Anthoinette volgde de Hoge school voor Beeldende Kunsten in Amersfoort en Utrecht. De kleuretsen van Yolanda Eveleens en de keramische beelden van Anthoinette Lanser kunt u in de aangegeven periode zien bij Galerie Amber. De openingstij den zijn donderdag, vrijdag en zaterdag van 14.00 tot 17.00 uur. LIMMEN - Op zondag 4 september houden wij weer ons jaarlijkse rondje Veluwe. Het belooft een prachtige tocht te worden dwars over de Veluwe en is ongeveer 280 km lang. Diegenen die zich nog niet hebben opgegeven, kun nen dat nog doen tot en met donderdag 1 september. Van de leden verwachten wij dat ze al len in het clubshirt aan de start verschij nen en dat zal zijn om 5.30 uur bij café De Lantaarn. Mochten er mensen zijn die nog geen lid zijn maar toch graag willen meerijden, geen probleem want voor 10,00 kunnen zij mee. Verder zorgt de organisatie weer voor het be kende natje en droogje. Nu maar hopen dat de weergoden ons gunstig gestemd zijn zodat we 's avonds onder het genot van een heerlijk maal bij de Bamboehof nog even lekker kunnen terugblikken op deze dag. Opgave nog tot en met don derdag 1 september 18.00 uur bij J. Veldt, tel. 02205 3021. LIMMEN - Op 15 oktober in het Party centrum Limmen, hoopt de carnavals vereniging d'Uylenspieghels, op een volle zaal want er staat weer iets unieks in Limmen op stapel. De Uylenspieghels beginnen dit jaar extra vroeg met hun 'activiteiten, om zodoende een extra in jectie te kunnen geven in hun vereni gingskas, teneinde u in het seizoen 95/96 een daverend jubileumjaar te kunnen bieden. De carnavalsvereniging bestaat dan al 30 jaar in Limmen, en dat is boven de grote rivieren toch iets unieks. De talentenjacht voor iedereen die iets op variété gebied te bieden heeft, is wellicht een springplank voor meer succes in de showbiz. Wij gaan dan ook uit van, live gezongen of gespeelde act's, dus geen play back wedstrijd. De carnavalsvereniging is de culturele raad en de beheerder van het party-centrum. Zij zullen een perfecte ambiance kweken, waarin elke artiest en bezoeker zich thuis voelt. Heeft u een perfecte act, of misschien wel iets van vroeger, waarmee u toen geen prijs heeft gewonnen, neem dan contact op met een van de raadsleden. Tel. 3326, 4009 of 2830. Uiteraard heeft de carnavalsvereniging meer pijlen op haar boog, maar die zul len in hun seizoen van 11 november tot aan dikke dinsdag genoeglijk aan u be kend worden gemaakt. v. li i w Ijverige jongens van de Rowans in Limmen graven naar de fles met oorkonde uit 1932. LIMMEN - De doorgaande wegen van uit de Zaanstreek via Uitgeest en vanuit Zuidkennemerland via Castricum, kwa men in Limmen samen. Dat ging goed, totdat het steeds toenemend verkeer ei sen ging stellen. De Rijksstraatweg was smal en er reed ook nog een tram over, van Beverwijk naar Alkmaar. Rijkswa terstaat beraadde zich over verbreding van de weg en in 1930 werden de voor- LIMMEN - Zondag was er voor de HSV-leden de laatste wedstrijd van de witviscompetitie. Plaats van handeling was het N.H. Kanaal te Akersloot, waar we met 20 vissers van start gingen. De kampioenen van dit seizoen zijn in de A-klasse G. Tuyn, en in de B Klasse C. Bakker. Vooral in de A klasse was het een nek aan nek race tussen G. Tuyn en P. v.d. Heydt. Beiden behaalden een gelijk aantal punten, maar G. Tuyn wist meer kilo's bij elkaar te vangen. Uitslag wedstrijd: A klasse 1. J. Jak 5700 gr., 2. P. v.d. Heydt 2900 gr., 3. W. Krom 2600 gr., 4. R. Jak 1850 gr.. B klasse 1. C. Bakker 6700 gr., 2. M. Veldt 4400 gr., 3. T. de Zwart 900 gr., 4. J. Baltus 100 gr. bereidingen daartoe getroffen. De stoomtram reed toen overigens al niet meer, er was concessie verleend aan Beentjes en aan Van Geelkerken om buslijndiensten te onderhouden. In 1931 werd het werk aan de weg uitge voerd en voor de verbreding moesten de prachtige hoge lindebomen, die langs de Rijksstraatweg stonden, sneuvelen. Het verkeer werd tijdens de werkzaamheden omgeleid via de binnenwegen. Natuur lijk waren die gemeentelijke wegen niet berekend op zoveel autoverkeer en zo kwam het dat Rijkswaterstaat op 14 no vember 1931 een rekening van de ge meente gepresenteerd kreeg van 500,00, wegens extra schade aan de binnenwegen. Voor het normale onder houd was keurig een bedrag in minde ring gebracht. Boomplantdag In de raadsvergadering van 18 december 1931 deelt burgemeester Nieuwenhuy- sen mede dat er langs de gereedgekomen Rijksstraatweg weer bomen zullen wor den geplant. Hij heeft bericht ontvan gen van Rijkswaterstaat hieromtrent en daarin wordt gemeld dat zij er groot be lang aan hecht dat de schooljeugd de bomen plant, "opdat ze dan later meer ontzien zullen worden". Voorts deelde de burgemeester mede dat het bomen planten in het vroege voorjaar van 1932 zou plaatsvinden en dat het in een feestelijke sfeer moest ge beuren. En inderdaad, het werd een feestje. De kinderen van de hoogste klassen (die nu zo ongeveer 74-75 jaar oud zijn) kwam de eer toe om gewapend met een schop naar de nieuwe Rijks straatweg te gaan om daar hun boompje te planten. Het werd een feestelijke dag en menig jongeling kon na jaren nog vol trots zeggen wat "zijn" boom was. Het raadhuis stond in die dagen op de plek waar nu Kroone-Liefting gevestigd is. Intussen was het vóór het raadhuis een drukte van jewelste want de burge meester ging voor de entree zijn boomp je planten. Dat ging uiteraard niet geruisloos. Het werd een heuse plechtig heid; de ambtsketen en de hoge-zije ont braken niet. Onder grote belangstelling werd door de Edelachtbare een fles ter aarde besteld, waarin zich een oorkonde bevond, alvorens het boompje er boven op werd gezet en met het versierde schopje zand in het kuiltje werd ge schept. Alles is vergankelijk en eens zou de dag komen dat het boom geworden boompje gerooid zou worden. Dan zou de fles tevoorschijn komen en de men sen van "dan" zouden de oorkonde vinden. Daarmee zou een verbinding tussen verleden en heden tot stand zijn gebracht. JEboom Is Gejola/rvt Lcloor~ den êdela-cktb aren c$£ee/p emeente. Maar van dat "toevallig vinden" kwam door de nieuwe methode van bomen verwijderen niets terecht. De plantertjes van weleer, waaronder Frans de Groot, wisten zich het heugelijke feit van de plechtigheid nog goed te herinneren. Hij maakte Oud Limmen er op attent dat het de hoogste tijd werd om de oor konde te bergen. De jongens van de Rowans meldden zich spontaan om het karwei te klaren, en zo ging vrijdagavond 26 augustus een stel stoere knapen de stronk van de reeds afgezaagde boom te lijf. Fluitje van een cent, dachten ze. Dat viel tegen; de 62-jarige boom had alle tijd gehad om zich stevig in de zan derige Limmer bodem te verankeren en hij had z'n tijd kennelijk niet met lum melen doorgebracht. Tot het midder nachtelijk uur werkten de jongens stevig door, maar de boomstronk was niet van plan zijn geheim prijs te geven. Onder het motto de aanhouder wint, meldden zich zaterdagmorgen Toon Könst en Mark Schagen wederom. Zij trotseerden de regen en bonden nog maals het gevecht aan met de koppige tentakels van de kastanje... en wonnen. Rond het middaguur haalde Toon tri omfantelijk de fles met het document onder de oude boom vandaan. De oorkonde Op de omlijsting is een reusachtige boom getekend waarin vogels zitten. De tekst luidt als volgt: "Deze boom is geplant door den Ede lachtbare Heer J. J. Nieuwenhuysen, Burgemeester der gemeente Limmen, op den 30e maart 1932. In tegenwoor digheid van den ZeerEerwaarden Heer Pastoor P. W. de Wolf en de wethou ders C. Pepping en J. Volkering Tzn. De fles was kapot, waarschijnlijk door het trillen van de frees waarmee eerder het bovengrondse deel van de stomp werd bewerkt. Daardoor was de oor konde vochtig geworden en beschadigd, maar gelukkig wel goed leesbaar geble ven. Het document krijgt een plaatsje in het archief en zal voor het eerst te zien zijn in de N.H. Kerk t.g.v. Open Monu menten Dag op 10 september. ft!: .-~*r*,vsNw -V ,x De jeugdige Limmers met een deel van de door hen opgegraven scherven in de hand en op de grond. LIMMEN - Zondagmiddag 28 augustus hield de jeugdvisclub zijn laatste wedstrijd in het Stet. De opkomst was maar matig; slechts 25 deelnemers telde het parcours. Bij elkaar vingen ze 202 vissen. Door deze prima vangsten werd de einduitslag over alle wedstrijden na genoeg gelijk aan de uitslag van de dag. Uitslag van de wedstrijd, A-klasse: 1. René de Swart 29 st. 2. Jurriaan Punt 20 st., 3. John Castricum 17 st. B-klasse: 1. Martijn Punt 21 st., 2. David Sloog 20 st., 3. Jochem Mors 14 st. De prijsuitreiking, gehouden in De Lan taarn, was druk bezocht door de ouders van de vissers om te kijken of één van de fel begeerde bekers misschien dit jaar op hun schoorsteenmantel kon pron ken. De einduitslag van het seizoen: A- klasse: 1. René de Swart 31 st., 2. Jurri aan Punt 28 st., 3. John Castricum 17 st., 4. Vincent Zijderveld 13 st., 5. Jo- han Ruiter, Niels Glas 12 st. B-klasse: 1. Martijn Punt 35 st., 2. Jochem Mors 32 st., 3. David Sloog 22 st., 4. Ferrie Zo merdijk 15 st., 5. Sjors Nijman 11 st. De grootste vis bleef op naam staan van Nick Kerssens. Zijn 43 cm. lange bra sem was goed voor een fraaie trofee. Op 27 augustus hebben twee dorpsgeno ten meegedaan aan het Nederlands kampioenschap jeugdvissen. Deze werd gehouden in de Arkervaart bij Nijkerk. Een prachtig water maar moeilijk te be vissen. Zeker op de bewuste dag door de harde wind en de vele regenbuien. Zo'n 200 deelnemers visten 2 Vi uur om de ti tel 'Bete jeugdvisser van Nederland'. Hoewel de winnaar 4 kilb vis had, bleef voor velen het net leeg. Zo ook voor Wouter Sloog. Onze andere plaatsge noot Martijn Pots wist zijn eer nog te redden door een voorntje te vangen. De weegschaal gaf 35 gram weer. Door de uitstekende organisatie en de prima sfeer voor, tijdens en na de wedstrijd is het voor de beide heren wel een dag ge worden om nooit te vergeten. LIMMEN - Tim (11) en Tom (8) van Bakkum, Bas (10) en Daan (6) Admi raal, Marco Min (6), Marijn van Raay (5) en Chiel (3) en Collin (3) waren met elkaar aan het spelen bij de Omloop. Ze wilden een hut bouwen en iedereen was druk aan het scheppen. De oudsten, Tim en Bas, waren het verst. „Ineens voelden we iets hards", zegt Bas. „Het zat onder de klei, het was een bol stuk met een rand. Ik dacht meteen dat het wel iets ouds kon zijn". Nu is de vader van Marijn, Mark van Raay, amateur archeoloog. Die ging he lemaal uit z'n dak. Hij vermoedde al lang dat er iets moest zijn. Maar dat die jongetjes dat nu gevonden hadden, was toch hartstikke leuk. „Hoe oud zijn die scherven nou?" vroegen de kinderen. „Uit het jaar nul, zegt Raay. „De Romeinen groeven als er iets kapot ging een kuil en daar gooi den ze hun scherven in", vertelt Bas, die het allemaal reuze interessant vindt. Toen de kinderen verder groeven von den ze nog allemaal kleine scherfjes, die werden in een emmer gedaan en mee naar huis genomen. Mark van Raay zal kijken wat er geplakt kan worden en dan gaat alles naar het gemeentehuis. De Rabobank had al een vitrine ge schonken en daar komen deze scherven dan misschien wel in te liggen. Mark van Raay had al eerder resten ge vonden van een Romeinse nederzetting, bij de Zuidkerkelaan en de Kapellaan. In 1992 vond hij ee skelet uit de 7e eeuw, Mark werkt nauw samen met de stichting Oud Limmen. Bij de Ooster zijweg zijn kort geleden opgravingen ge daan uit de twaalfde eeuw. Hier moeten gebouwen gestaan hebben. De houten palen zijn vergaan, maar je kunt het zien aan de verkleuring van de grond. Van Raay heeft het allemaal in kaart ge bracht. „Ik zou zo graag een oproep willen doen, wie scherven vindt, het doet er niet toe wat, zou die mij willen bellen. Er gaat zoveel interessant mate riaal verloren, omdat men niet weet wat het is. Vindt u wat, bel me even, tel. 02205-3097. LIMMEN - Zaterdag 3 september gaat om 21.00 uur de zevende trekking van onze superloterij van start. De trekking zal plaatsvinden in caf:bar De Uit komst. Na de trekking is er in De Uit komst mogelijkheid genoeg om het feit te vieren, dat u één van de mooie prijzen heeft gewonnen. De hoofdprijs van de zevende trekking is een luxe diner voor 10 personen in restaurant Gastronome t.w.v. 900,00. Bij deze willen wij alle lotkopers en geïnteresseerden van harte uitnodigen om bij de trekking aanwezig te zijn. Naast het feit dat de trekkingen van Conquista weer gaan beginnen, loopt ook de zomerstop weer ten einde. Vanaf vrijdag 16 september opent Conquista haar deuren weer. We zullen dan weer starten met een uitgebreid programma voor de kinderen en tieners. Meer infor matie over de aktiviteiten kunt u lezen in ons infoblad, dat ook een dezer da gen weer in uw bus zal vallen en in ons stukje in de Uitkijkpost van komende week. CASTRICUM - Op zaterdag, 3 septem ber houdt de volksuniversiteit Castri cum e.o. Open Dag. Op die dag kunnen docenten u persoonlijk vertellen over hun cursussen en staan de organisatoren van lezingen, reizen en VU-film voor u klaar. Cursus-demonstraties, video voorstellingen en pianomuziek zorgen voor een levendige sfeer. Het is een goe de gelegenheid om voor de komende donkere maanden een keuze te maken voor een nuttige en gezellige tijds besteding. Met anderen een cursus volgen is inder daad gezellig. Je bent samen met een onderwerp bezig en dat leidt al gauw tot prettige contacten, ook met de docent. En dat stimuleert ook om je best te doen. De docenten streven naar een re delijk tempo, waarin ook plaats is voor gezelligheid en sfeer. In de winterperio de is het bezig zijn met een vreemde taal of één van de vele andere (nieuwe) on derwerpen een verrijkende tijdsbeste ding. Weet u nog wat u wil kiezen, of wilt u wat meer weten en eventueel ken nismaken met de docent, dan is de Open Dag daarvoor de gelegenheid. In totaal worden er 100 cursussen aangeboden. Programmaboekjes met aanmeldings formulieren zijn gratis te verkrijgen in de bibliotheken en de grote boekhandels in de regio. Het kantoor van de volksu niversiteit, verhuisd van Kooiplein 12a naar nummer 24 in Castricum is geo pend van 9.30 - 11.30 uur in augustus op vrijdag, zaterdag en maandag en in september (tot 17 september) iedere ochtend, behalve op zondag. Telefoni sche inlichtingen worden verstrekt op maandag van 10.00-12.00 uur en van 18.00-20.00 uur en op dinsdag en don derdag van 10.00-12.00 uur op telefoon nummer 02518-59933. De Open Dag wordt gehouden op zaterdag, 3 septem ber van 10.30-15.00 uur in het Bonhoef- fercollege, Pieter Kieftstraat 20 in Castricum. Huisartsen Onder tel. 1272 is altijd één van de dok toren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-52800522. Uitvaartverzorging Begrafenisondernemning Hoogeboom, tel. 02205-3009. Praktijken Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal BV, Vuur baak 9, Limmen, tel. 02205-1796 (b.g.g. 072-331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M.Donker, Het Achtkant 12, Lim men, tel. 02205-3369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 139, tel. 02205-3219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 1250. Bereikbaarheid don derdagochtend en overige weekdagen: Slimpad 16 te Heiloo (tel. 072-330984 of 072-110804). Regionale Thuiszorg Ledenadministratie: tel. 072-199222. Wijkverpleging: Wijkgebouw Midden weg 26a, Limmen. Ouder- en Kindzorg: telefonisch spree kuur maandag tot en met vrijdag van 8.30-9.00 en van 12.30-13.30 uur, tel. 02205-4275. Volwassenenzorg: telefonisch spree kuur maandag tot en met vrijdag van 12.30-13.30 uur, tel. 02205-1250. Alarmnummer: 072-619818. Uitleenmagazijn: Middenweg 26a, maandag, woensdag en vrijdag van 17.30-18.00 uur, tel. 02205-1250. Diëtisten: lidmaatschap Regionale Thuiszorg is noodzakelijk, afspraken via tel. 072-199222. Kraam verzorging: aanvragen voor kraamhulp maandag tot en met vrijdag van 8.00-17.00 uur via tel. 072-199222. Oproepen van kraamhulp maandag tot en met vrijdag van 8.30-17.00 uur via tel. 02208-90600. Alarmnummer kraam: 072-483790. Gezinsverzorging, praktische thuishulp, dagverzorging en intensieve thuiszorg: Nassaulaan 30, 1815 GL Alkmaar, tel. 072-127066. Telefonisch spreekuur maandag tot en met vrijdag van 8.30-9.30 uur. Alarmnummer: 072-619818. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek: Ellen van der Dussen, tel. 2126. Verloskundige Limmen M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (02205-2635). Geen spreekuur'in het wijkgebouw te Limmen. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijka dres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Lim men, tel. 02205-2048 (b.g.g. 02510-33480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkge bouw Interkruis, Middenweg 26a, Lim men. Afspraken: 072-335148. Gemeente Limmen Openingstijden gemeentesecretarie: 9.00-12.00 uur (en woensdagmiddag tussen 15.30 en 17.30 uur voor het afha len van rijbewijzen en paspoorten) Het gemeentehuis is tijdens kantooruren te lefonisch bereikbaar onder telefoon nummer 1456. Voor de dienst gemeentewerken gelden dezelfde tijden. Telefoonnummer grof vuil: 072-413533. De wethouders kunt u spreken tijdens de inloopspreekuren op dinsdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur in het gemeen tehuis. De burgemeester slechts na tele fonische afspraak. Afdeling sociale zaken: u kunt terecht na het telefonisch maken van een af spraak; belt u hiervoor tussen 9.00-11.00 uur, tel. 1456. Indicatiecommissie Bejaardenoorden Verzoeken om opname in een bejaar denhuis dienen te worden ingediend bij de indicatiecommissie bejaardenoorden te Limmen, p/a Afdeling Sociale Za ken, Middenweg 3a, 1906 AP Limmen. Tafeltje-dek-je Mevr. Baltus, Hoogeweg 49, Limmen, tel. 02205-1483. Telefooncirkels Telefooncirkels Limmen: mw. W. Sege- rius, coördinatrice, tel. 1772. Welfare Limmen Inlichtingen: mw. Boersen, Visweg 46, tel. 2483. Stichting Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis- Janssen, Kerk weg 47, 1906 AV Lim men, tel. 02205-1410. Unie van Vrijwilligers (UW) Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00-19.00 uur): tel. 1398. Kinderopvang Voor informatie over Kinderopvang Limmen kunt u terecht bij Dieneke van der Meij, Westerweg 5, tel. 3220, of bij Karin Min, Burg. Nieuwenhuysenstraat 12, tel. 2817. Spreekuur: iedere dinsdag van 9.15-10.30 uur in De Wollewei, tel. 2418. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 02205-2135. Openingstijden: maandag 14.30-17.00/19.00-20.30 uur; woensdag 14.00-17.00 uur; vrijdag 14.30-20.30 uur. Dierenbescherming Limmen Honden en katten: tel. 072-334316. Knaagdieren: Prins, tel. 2266. Dierenartsen Dierenkliniek Castricum, Laan van Al- bertshoeve 140, Castricum, tel. 02518-54345. Dierenartsen: H. Wolters en mw. S. Asyee. Spreekuur zaterdag 13.00-14.00 uur, verder volgens telefo nische afspraak. Dierenartspraktijk A. van Lohuizen, J. Borsje en W.J.M. van Look, Dotter bloem 7, Castricum, tel. 02518-55910. Tijdens de weekenddienst wordt u even tueel automatisch doorgeschakeld. Be handeling kleine huisdieren na tel. afspraak. Dr. Schaap en Dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 02205-2583 (Rijksweg 104, Limmen). Spreekuur maandag tot en met vrijdag van 13.30-14.30 uur en vol gens telefonische afspraak. Parochie H. Cornelius Limmen Pastoor: S. Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 02205-1275. Spreekuur: dinsdag en donderdag 18.00-19.00 uur, woensdag 9.30-10.30 uur. Pastoraal werkster: mw. H.G.M. Boo- mars; privé 02513-15563 (tussen 18.00-19.00 uur). Ned. Hervormde Gemeente Limmen Predikant: ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 072-331473. Scriba: J.P. Hartog, Kapellaan 11 b, Heiloo, tel. 02205-3403.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 16