Limmen Equipe Coiffures 'T IS WEER B0LLENTIJD LI'L JACK HORNY ZOMERDIJK KEUKENS CONNYLAHOYE !l|U'll' 'titjV |f*^j VRIJ ENTREE! Bowlen Steengrillen f 42,50 AANBIEDINGEN AGRARISCH CENTRUM NUYFNS BV Geslaagd concert in Hervormde Kerkje H.S.V. Limmen Houseparty in Conquista Schaken in Limmen Collecte nierstichting Talentenjacht in Sint Maarten Wereldvoedseldag Koffieconcert Excelsior Inleveren kopij voor de Uitkijkpost S.V. de Vrijheid Zondagmiddag bridgedrive Toerclub Limmen Prijsvraag in bibliotheek Inloop bij Meander T.T.V. Limmen Hardcore Party in Conquista Sponsorloop voor Armeense kinderen Politieberichten DECLEOR HUIDVERZORGINGSSALON Het Achtkant 60 Limmen telefoon 02205 2177 Behandeling op afspraak ma t/m vr 's avonds za de gehele dag Gezichtsbehandelingen voor hem en haar: ook Acne Visagie; Hand- en Nagel verzorging: Nails by Lamplight. WEGENS OPENING 8 oktober '94 15% KORTING OP ALLE BEHANDELINGEN AHAVA r Zondag vanaf 17.00 uur de Rockband v o f HOOGEBOOM CAFE-BAR Pusseldorperweg 56 - Telefoon 02205 1313 UW KERASTASE-KAPPER Oergezellig uit! ftraSS Actief en creatief in keukens van f 6.25 NU5.95 van f 6.25 NU5.95 gemeente Informatierubriek van de Spreekuur wethouders Voorgenomen medewerking Ontwerp-beschikking Nieuws van B&W UITKIJKPOST 12 OKTOBER 1994 PAGINA 13 mkËiuóiiT LIMMEN - Zaterdagavond 8 oktober was het concert door Trio Boussu (An- nemieke Corstens, viool, Marjolein Dis- pa, altviool, en Ceciel Strouckens, cello) in de Nederlandse Hervormde Kerk te Limmen van Concertgebouw niveau. Na een vrolijke, professioneel uitge voerde Triosatz in Bes grote terts van Schubert volgde een muzikale schok. Het strijktrio (1985) van Schnittke is controversieel maar werd op een zoda nige manier uitgevoerd dat de toehoor der in momenten van tonale herkenning tot rust kwam. Waarna men weer werd meegenomen in chromatische toon velden. Hierna bereikte het strijktrio (1935) van Martinu het luisteroor. In combinatie met het voorgaande lag het misschien zwaar in het gehoor. Toch ontwaarde men volksmelodieën, op meesterlijke wijze verwerkt in een hedendaagse syn taxis. Na de pauze werd het gemoed ver licht door de Serenade in D grote terts van Beethoven. Vooral in het vierde deel, de Adagio-Scherzo, Allegro Mol- to, weerklonken de kwaliteiten van de musici. De tempi en dynamiek con trasteerden, zonder het melodiethema te verloochenen. Kortom, een excellente muziekavond. Samen met eenzelfde aandachtige pu bliek van afgelopen zaterdagavond en de goede akoestiek van de N.H. kerk, beloven de komende concerten op 28 ja nuari (duo Miranda Bakker en Ernst Binnekamp) en 8 april (vocaal dubbel kwartet cigale) uitstekende optredens te worden. De Culturele Raad Limmen nodigt u van harte uit van deze toon-s kunstenaars te komen genieten. LIMMEN - Zondag 9 oktober werd de laatste wedstrijd in de Uitkomst-All- Round competitie gevist. Zeven deelne mers togen naar Koedijk voor een moei lijke wedstrijd. Voor de competitie waren nog drie deelnemers van belang. P. v.d. Heijdt moest zijn koppositie handhaven, Rob Jak kon bij winst kam pioen worden, terwijl Dolf Rijs bij winst naar een tweede of derde plaats zou door kunnen stijgen. Van der Heijdt lootte naast Jak en ging voortvarend van start met het vangen van kleine vis. Jak bleef de hele wedstrijd het antwoord schuldig en ging ten onder. Rijs bakte er in het eerste uur niks van, maar kwam op 't eind ij zerster k terug. De uitslag: 1. D. Rijs 2850 gram 2. P. v.d. Heijdt 2750 gram 3. J. Jak 1700 gram 4. W. Krom 600 gram. Door deze uitslag is P. v.d. Heijdt de eerste winnaar van de Uitkomst - All- Round - competitie geworden. De prij suitreiking van deze competitie is zater dag 5 november in café De Uitkomst. LIMMEN - Vrijdag 28 oktober is er in Conquista een nieuwe hardcore-party. We zijn open om 20.00 uur. Van 20.00 tot 21.00 uur is er deze avond happy hour. In de voorverkoop, die iedere vrijdagavond vanaf 20.00 uur is, kosten de kaarten 3,50. Aan de zaal zijn de kaarten 5,00. Daarnaast is er komend weekend van alles te doen. Zaterdagochtend gaan we met de kinderen van 7 tot 12 jaar sfeer verlichting maken. We zijn van 10.30 tot 12.30 uur geopend. Zaterdagavond is er voor de housers tot 16 jaar een (al coholvrije) disco. De allernieuwate Top 50 muziek zal aanwezig zijn en gedraaid worden door één van onze professionele d.j.'s. Voor de jongeren zijn we iedere vrijdag en zondag open. Vrijdag vanaf 20.00 uur en zondag vanaf 14.00 uur. LIMMEN - De derde ronde van de in terne competitie betekende voor B. Kerkhof en R. v.d. Storm sr. ongekende weelde. Met drie winstpartijen voeren beiden met 100% score de ranglijst aan. Nieuwkomer E. Stolp mocht het met de zwarte stukken opnemen tegen P.v.d. Heijdt. Hoewel de beste kansen voor wit waren wist E. Stolp slim remise af te dwingen. In de B-groep gaat G. Hes on geslagen aan kop en zal spoedig zijn plaats in de A-groep heroverd hebben. W. Könst volgt in de B-groep eveneens met 100% score, maar zal alle zeilen bij moeten zetten om deze positie te handhaven. Uitslagen: A-groep: H. Levering-G. de Graaf 0-1, P. v.d. Heijdt-E. Stolp '/2-'/2, B. Kerkhof-K. Aafjes 1-0, L. Zentveld-T. Schut 1-0, R. Denekamp-J. Zentveld 0-1, P. Vlaar-H. Druiven V2-V2, B. de Waard-G. Pouw 1-0, A. Duikersloot-R. v.d. Storm 0-1, J. Tebbens-M. Limmen 1-0, F. Nijman-T. Al 1-0, G. Hafkamp-J. Admiraal 0-1. B-groep: N. Admiraal-E. Kramer 1-0, W. Könst-K. Kramer 1-0, v. Deen-C. Out 1-0, W. Koenekoop-R. Limmen 1-0, L. v.d. Eng-G. Hes 0-1, J. Kramer- W. Pepping 0-1, J. Kramer-W. Pepping 0-1, N. Glas-R. Lammers 0-1, L. de Boer-L. Winder 0-1. C-groep: P. Mooij-W. Kaandorp 0-1, C. Pepping-W. Koot 1-0, R. Weijers-J. Kaandorp 0-1, L. Admiraal-R. Termes 1-0, M. Kos-V. Dolman V2-V2, M. Beentjes-N. Admiraal 0-1, J. Duin-H. Zomerdijk 0-1, W. Meijer-S. Meijer 0-1. De oplossing van het woordraadsel tij dens de schaakpropaganda actie was: welkom bij Vredeburg. Uit de tientallen goede oplossingen kwamen na loting drie winnaars in aanmerking voor de taarten t.w. Liselotte Admiraal, Jordi Paeper en W.T. de Waard. LIMMEN - De collecte van de Nier stichting gehouden in de laatste week van september, heeft 4,185,75 opge bracht. Met de collecteopbrengst wordt wetenschappelijk onderzoek gefinan cierd, voorlichting gegeven aan arts en patiënt, de dialysebehandeling verbe terd en kan individuele hulp worden verleend aan nierpatiënten. Iedereen die hieraan een steentje heeft bijgedragen hartelijk dank, in het bijzonder de col lectanten voor hun goede inzet. LIMMEN - Op zaterdag 15 oktober worden de deuren van partycentrum St. Maarten opengezet voor een aantal ta lenten op allerlei gebied. Carnavalsvere niging De Uylenspieghels zal in samenwerking met de Culturele Raad Limmen het publiek laten genieten. Een avond vol met talent, van hoog niveau, een lach en een traan, kippevel en zovoort. Bovendien is er ook nog een portie leu ke muziek en wel van de formatie Skyli ne. Als feestelijke afsluiter zal deze formatie met opgefrist repertoire zeker de dansvloer vol krijgen. Van de oude kern zijn gebleven Tom Min (drums), Marjan Botter (zang) en Wim Kingma (gitaar). Terug op de bas is Gert-Paul van der Horst. Nieuw zijn Patrick van Brummen (zang) en Daniël Bethlem (toesten). Skyline is geen pure zestiger jaren groep meer. De krakers uit die tijd zijn gebleven, maar er wor4t nu ook rock roll en recent hitwerk ten gehore gebracht. Entreekaarten voor de talentenjacht en het afsluitende optreden van Skyline kosten f 7,50 per stuk. Kaarten kunnen van te voren besteld worden via tel. 2830, 3326 of 4009. De zaal gaat open om 20.00 uur, de talentenjacht begint om 20.45 uur. Na afloop zal het een echt 'Limmer avondje uit' worden. LIMMEN - Zondag 16 oktober is het wereldvoedseldag. Inzet, vereniging voor Noord-Zuid campagnes, wil van deze dag een interculturele dag maken. Overal in het land zullen interculturele maaltijden bereid worden. De koks zijn Nederlanders, migranten en asielzoe kers. Voorafgaand aan wereldvoedsel dag organiseert 'Inzet' een actieweek met als thema "als we eerlijk delen, hoeven mensen niet te vluchten'. Door armoede, honger en geweld ont vluchten mensen hun land. Eén van de vragen die in deze week aan de orde ko men luidt: "Wat kunnen wij doen om de oorzaken van hun vlucht weg te ne men". In veel gevallen zal het antwoord zijn: "Door eerlijk te delen". Maar hoe dan? Laat ik het verduidelijken aan de hand van een voorbeeld: In Nederland verblijven veel mensen uit Ghana (een buurland van Burkina Faso), zowel asielzoekers als illegalen. Ghana is een Westafrikaans land met een fikse bui tenlandse schuldenlast. Eén van de be langrijkste exportprodukten is cacao. Hiermee kunnen ze de harde valuta ver dienen, waarmee ze vervolgens hun schuldenlast kunnen afbetalen. Boven dien is de cacao van levensbelang voor de boeren en boerinnen. Immers, hun traditionele landbouw en veeteelt be drijfjes waarmee ze in hun dagelijkse le vensbehoeften konden voorzien zijn onder invloed van het westen vervangen door cacaoplantages. Veel cacao wordt naar Europa geëxpor teerd om er chocola van te maken. Mo menteel mogen in Nederlandse chocola alleen maar cacao, suiker en eventueel melkpoeder verwerkt worden. Maar bij voorbeeld in Groot-Brittannië mag men ook tot 5% cacao vervangende midde len in de chocola verwerken. Deze nep- chocolade is een stuk goedkoper. Binnenkort vallen de Europese binnen grenzen weg. Vrij handelsverkeer wordt dan mogelijk. De vraag naar goedkope nepchocolade zal toenemen. Een daling van de vraag naar cacao zal het gevolg zijn. De Ghanezen worden zo een belan grijke bron van inkomsten ontnomen. Resultaat: toename van de armoede in Ghana en toename van het aantal men sen dat deze armoede probeert te ont vluchten. De vraag is wat we nu doen: De cacao boeren en boerinnen een eerlijke prijs betalen voor hun produkt zodat ze een goed bestaan op kunnen bouwen in hun eigen land of willen we in Nederland nog voordeliger boodschappen doen en nog meer economische vluchtelingen opnemen? De Werkgroep Ontwikkelingssamen werking Limmen wenst u een smakelij ke wereldvoedseldag toe. Om uw maaltijd een intercultureel tintje te ge ven bieden we u een traditioneel Afri kaans gerecht aan: Tausche (stoofvlees met pinda's) Ingrediënten: 1 kg runder- of lams- borstlappen, 2 vleestomaten, fijnge hakt, zout, 1 grote ui, fijngehakt, 1/2 theelepel gemalen peper, 4 eetlepels plantaardige olie, 4 lente-uitjes, fijnge hakt, 150 gr. geschilde pompoen, in dobbelsteentjes gesneden, 100 gr. onge brande, ontvliesde pinda's, zeer fijn ge hakt of gemalen, 225 gr. spinazie, kleingesneden. Snijd het vlees in dobbelsteentjes en doe deze samen met de tomaten, zout naar smaak, de ui, de peper, de lente-uitjes, de olie en 400 ml. water in een grote pan. Breng alles aan de kook, dek de pan af en laat het geheel 30 minuten zachtjes koken. Doe de pompoen erbij en laat het gerecht nog 20 minuten doorkoken. Roer de pinda's en de spi nazie erdoor. Zet de warmtebron zo laag mogelijk en laat de taushe nog 20 minuten sudderen. Opdienen met ge kookte rijst. HEILOO - Zondag 16 oktober verzor gen de harmonie en drumband Excelsi or uit Limmen weer het najaars-kof- fieconcert. Het inmiddels reeds traditio neel geplande concert in het najaar heeft ditmaal een speciaal tintje. Door dat de harmonie zich reeds volledig aan het voorbereiden is voor het concert dat eerdaags gezamenlijk met gemengd koor De Vredeburgers gehouden wordt is tijdens dit koffie-concert de ingeplan de tijd voor de harmonie iets korter ge worden. Het tijdschema van de drumband is onveranderd gebleven. Als aanvulling en leuke afwisseling tijdens dit koffie-concert zullen een koper en semble en een hout ensemble enkele mu ziek werken laten horen. Het concert wordt weer gehouden in Cultureel Cen trum Vredeburg. De aanvang is 11.30 uur. Uiteraard is de koffie voorziening goed geregeld. Een dergelijk concert is een unieke gelegenheid om onder het ge not van een kopje koffie te genieten van een sfeervol stuk muziek. Iedereen is tij dens dit concert van harte welkom. De toegang tot dit concert is gratis. In Limmen kan kopij voor de Uitkijkpost ingeleverd worden bij N. Admiraal, Kennemerstraatweg 429, De kopij dient uiterlijk maandag om 12.00 uur aldaar bezorgd te zijn. Tot 17.00 uur kan men met kopij véfvolgens nog terecht bij het kantoor van Drukkerij Uitkijkpost, Rechte Hondsbosschelaan 22 te Heiloo. LIMMEN - Uitslagen woensdag 5 okto ber: E: 1. K. Hooijboer 100, 2. Th. Ver molen 99, 3. J. M. Drenth 98; A: 1. R. Schaft 100, 2. S. Schilder 98, 3. K. Ad miraal; B: 1. Jolanda Hageman 94, 2. P. Duivenvoorde 91; C: 1. F. C. Bakker 96, 2. B. Meijer 94, 3. E. Weijers 91; D: 1. C. Weijers 88, 2. E. Koppes 83. LIMMEN - In de achterzaal van Cafe de Lantaarn organiseren wij ten bate van het Foster Parentsplan een aantal drives. De opbrengst wordt aangewend voor verschillende projecten en/of een adoptiekind. Tijdens de drive krijgt u hier informatie over. U kunt in uw agenda de volgende data noteren: 16 oktober, 6 november, 4 de cember, 18 december (kerstdrive) 15 ja nuari, 5 februari, 26 februari en 19 maart. U kunt vooraf inschrijven of aanmelden aan de zaal welke om 12.30 uur open is. De drive begint om 13.00 uur. De uitslag zal om ongeveer 17.00 uur bekend zijn. Het inschrijfgeld is 10,00 per paar. Voor inlichtingen en inschrijving kunt u bellen met Jan van der Molen, tel. 02205-3243. HEILOO/LIMMEN - U zoekt een openbare basisschool voor uw kind? Woensdag 19 oktober kunt u met uw kind(eren) terecht in onze school. Van kwart voor negen tot tien uur 's mor gens kunt u een kijkje nemen in de groe pen, praten met de leerkrachten en de resultaten bekijken van een herfst- én een kinderboekenweekproject. O.b.s. Meander, De Hucht 2, Ypestein, Hei loo, tel. 072 339935. LIMMEN - Het eerste team yan de Lim mer tafeltennisvereniging kende, geheel tegen haar gewoonte in, een ongekend heftige start. In een sterk gespeelde wedstrijd werd De Roemer I met een 1-9 nederlaag naar Medemblik teruggezon den. In de volgende week was er echter al een bezoek aan een sterkere tegen stander - ook al geen onbekende de laatste jaren - in Rats Baf Disnierats 3, dat dankzij een niet te kloppen Lake- man de score op 5-5 wist te houden. Ze blijven in elk geval ook nu weer dicht in de buurt van de toppositie) Het tweede begon tegen Treffers 8 met een kleine nederlaag van 4-6, maar her stelde dat met een onverwoestbare Cor Schaap middels een ruime 8-2 overwin ning op Disnierats 13. Het derde deed wat werd verwacht tegen Alkmaar '71 9 en herhaalde dat tegen Spirit 10: twee maal een 5-5 score houdt ze op dit mo ment in de middenmoot van de vijfde klasse. Het eerste jeugdteam tenslotte kwam niet beroerd uit de veelbesproken startblokken met een 5-5 tegen De Stolp 2, waarbij Sebastiaan en Ric elk twee enkelspelen wisten te winnen - nu het dubbelspel nog en de overwinning is daar. We kunnen nog best een paar competi tiespelers gebruiken, maar oók alle re creanten en jeugdspelers en natuurlijk ook beginners zijn van harte welkom in onze gezellig gymzaal Hogeweg 61, Limmen op maandag vanaf 20.00 uur en op vrijdag vanaf 19.00 uur. LIMMEN - Op vrijdag 21 oktober hou den wij weer onze jaarlijkse ledenverga dering. Twee bestuursleden Dick Lens en John Groot houden het na vijf jaar voor gezien en zijn niet herkiesbaar, maar opvolgers zijn reeds gevonden. Verder willen wij het hebben over nieuw te.verrijden tochten voor volgend jaar en éen terugblik op het afgelopen sei zoen. Komt dus allen naar café de Lan taarn want uw inbreng is belangrijk en u weet het na afloop nog even gezellig na praten onder het genot van een hap en een snap. Let op: aanvang 21.00 uur. LIMMEN - Zoals de titel al aangeeft, organiseert Conquista binnenkort weer een hardcore-party op de vrijdagavond. Datum van handeling is 21 oktober, aanvang 20.00 uur. Kaarten voor deze avonden kosten in de voorverkoop f 3,50, aan de zaal f 5,00 per stuk. Voor verkoop in Conquista, door de week va naf 18.00 uur geopend en vrijdag vanaf 20.00 uur. Huisartsen Onder tel. 1272 is altijd één van de dok toren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend ën in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-52800522. Uitvaartverzorging Begrafenisondernemning Hoogeboom, tel. 02205-3009. Praktijken Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal BV, Vuur baak 9, Limmen, tel. 02205-1796 (b.g.g. 072-331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M.Donker, Het Achtkant 12, Lim men, tel. 02205-3369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 139, tel. 02205-3219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 1250. Bereikbaarheid don derdagochtend en overige weekdagen: Slimpad 16 te Heiloo (tel. 072-330984 of 072-1108041. Parochie H. Cornelius Limmen Pastoor: S. Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 02205-1275. Spreekuur: dinsdag en donderdag 18.00-19.00 uur, woensdag 9.30-10.30 uur. Pastoraal werkster: mw. H.G.M. Boo- mars; privé 02513-15563 (tussen 18.00-19.00 uur). Ned. Hervormde Gemeente Limmen Predikant: ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 072-331473. Scriba: J.P. Hartog, Kapellaan 11 b, Heiloo, tel. 02205-3403. LIMMEN - Deze week is het nog kin derboekenweek, ook in de bibliotheek. Tot en met vrijdag kun je tijdens de openingsuren meedoen aan een prijs vraag. Kinderen vanaf 8 jaar kunnen een deelnameformulier krijgen en daar op de goede antwoorden schrijven. Sa men met een mooie tekening lever je het formulier dan uiterlijk vrijdag 21 okto ber in bij de bibliotheek. Alle vragen gaan natuurlijk over het thema van dit jaar 'In het holst van de nacht! Deze week zijn ook nog alle met Griffels en Penselen bekroonde boeken te zien in de bibliotheek. Als je zo'n boek graag wilt lezen, kun je het reserveren. LIMMEN - Dankzij de kinderen van de basisscholen in Limmen en hun gulle sponsors kan Pax Christi Kinderhulp de reis van vier Armeense kinderen be kostigen, die in januari naar Noord- Holland komen. De kinderen verblijven hier gedurende vier weken bij gastge zinnen. De totale opbrengst van de sponsorloop was f 4002,20. Pax Christi Kinderhulp is enorm blij met de inzet van alle deel nemende kinderen en de sponsors Al- bert Heijn, drogisterij Jan Zijp en Expert De Graaf bij deze succesvolle sponsorloop. LIMMEN - Op woensdag 5 oktober werd er op de Hogeweg een stenen muurtje met bloembak aangereden. De aanrijding geschiedde tussen 20.00 en 22.30 uur. Degene die de schade veroor zaakte is na de aanrijding weggereden zonder zich bekend te maken. Op 6 oktober werd er tussen 7.45 en 8.45 uur gecontroleerd op de gesloten verklaring aan de Westerweg: 14 bestuurders kregen een bekeuring om dat zij deze geslotenverklaring ne geerden. In de nacht van 9 tot 10 oktober werden twee inwoners van Limmen belaagd door een vrij grote mam Zij werden met hun fiets tot stoppen gedwongen en ver volgens moesten zij enkele klappen in casseren. De reden hiertoe was hen niet bekend. De dader van deze mishande ling was hun bekend en hij zal voor na der verhoor door de politie benaderd worden. Wist u dat u tegenwoordig ook bij de re ceptie van het gemeentehuis Limmen aangifte kunt doen van gevonden en verloren voorwerpen? Ook kunt u hier terecht voor de aangifte van een gesto len fiets of voor het maken van een af spraak. Openingstijden bureau Limmen: maandag van 9.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur: Buiten deze uren kunt u het beste even een afspraak maken. HUWELIJKSK AAGTEN Als moderne drukkerij zijn wij ook klantvriendelijk met de openingstijden. Nu ook op zaterdag geopend van 11.00-17.00 uur. Druk kerij Van Den Boogaard, Nieuwenhuijsenstraat 27, (bij stoplichten afslaan in westelijke richting), 1906 CH Limmen. Tel. 02205 1558,fax. 3052. FAMILIEDRUKWERK. Als moderne drukkerij zijn wij ook klantvriendelijk met de openingstijden. Nu ook op zaterdag geopend van 11.00-17.00 uur. Druk kerij Van den Boogaard, Nieuwenhuijsenstraat 27 (bij stoplichten afslaan in westelijke richting) 1906 CH Limmen, tel. 02205 1558; fax 3052. GRATIS! Haal ik uw wasmachine; cv; oud me taal; loop- en sloopauto's bij uw op. Ook spul voor de rommelmarkt. Tel. 02206 - 4217. PARI S m Rijksweg 77 Tel. 02205-2953 Limmen Begrafenisonderneming Stetlaantje 1 1906 AN Limmen Voor het verzorgen van begrafenissen, crematies, grafmonumenten, dankbetuigingen enz. Tel. nr. 02205-3009 Mevr. L. Groot-Hoogeboom 02205-1408 Dhr. J. A. Hoogeboom Voor al uw tuinaanleg en onderhoud HOVENIERSBEDRIJF DE IRIS Kees Hageman, Tel. 072-336002. 02205-3838 ZOMERDIJK KEUKENS SMC limmen Vrijdag koopavond Rijksweg 35-37 Limmen 02205-3838 rfteuoo Meerna TRAPSKELTERS en schommels. Westdijk 30, Zd.-Schermer, tel. 02204 482, 5 km ten z.v. Alkmaar langs NH Kanaal, 's Zater dags geopend anders liefst na tel. afspraak. HOOGEBOOM'S MEUBELSTOFFEERDERIJ Uw meubelen vakkundig gestoffeerd door het sinds jaren vertrouwde adres. Grote kollektie meubel stoffen. Tel. 02205-1488. wij bieden u een keuze uil prachtige kwaliteitsbloembollen waar onder een grote kollektie KAUFMANIANA TULPEN (kort- en vroegbloelend) 25 TULPEN PRAESTENS fusilier rood 25 NARCISSEN ICE FOLLIES 50 ANEMONEN GEMENGD van f 5.95 NU 5.10 25 TULPEN TRIUMPH rood met wit van f 6.95 NU 6.40 G 0120S >414 voor alles wat groeit en bloeit IB I9CM, NW Urvntn. 0J2QS 2144 Qt^m) «UMU0iAnM|<U4 0 00 - It 00 la* OMmOtq I00U00.u kOQOMnd 14 00 - >1 06 LU gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, Limmen. Telefoon 02205-1456 In verband met de commissievergadering is er op dinsdag 18 oktober a.s. géén spreekuur van de wethouders. Het college van burgemeester en wethouders is voornemens om (met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 6 van de Woningwet ad I en met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid, als omschreven in artikel 18A van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ad 2) medewerking te verlenen aan: 1 plaatsen dakkapel op woningen Bartigon 22-24 te Limmen 2 plaatsen schuur, Oranjezon 4. Ad I kan medewerking worden verleend na ontvangst van een verklaring-van-geen- bezwaar van het college van Gedeputeerde Staten van Noord-Holland. Het bouwplan ad 2 is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Medewerking kan worden verleend met toepassing van degenoemde vrijstellingsmo- gelijkheid. De bouwplannen liggen met tekeningen m.i.v. 13 oktober 1994 gedurende veertien dagen voor eenieder ter inzage op het gemeentehuis. Gedurende die termijn kan eenieder bezwaarschriften indienen bij burgemeester en wethouders, Zonne dauw 4, 1906 HA Limmen. Wet milieubeheer (art. 13.1en Algemene Wet Bestuursrecht (art. 3.19) Bij burgemeester en wethouders zijn ingekomen de aanvragen om een vergunning ingevolge de Wet milieubeheer van: - L.C.PMeijland - voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting t.b.v. een tuinbouwbedrijf met open en gesloten teelt, Hogeweg 144 te Limmen - E.J. Kaandorp - voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting t.b.v. een bol-/bloemenverwerkingsbedrijf, Oosterzijweg 27 te Limmen. Ter inzage De aanvragen, de ontwerp-beschikkingen en andere terzake zijnde stukken liggen op de gemeentesecretarie ter inzage en wel tot en met 10 november 1994, elke werkdag van 9.00-12.00 uur; na telefonische afspraak (telefoon 02205 1456) van 14.00-16.00 uur en iedere woensdagavond van 17.00-20.00 uur. Desgewenst kan op de gemeentesecretarie (eveneens na telefonische afspraak) een mondelinge toelichting worden verkregen. Bedenkingen Gemotiveerde bedenkingen tegen het verlenen van de vergunningen kunnen tot en met 10 november 1994 schriftelijk bij burgemeester en wethouders worden inge bracht. De ingekomen bedenkingen worden mede ter inzage gelegd. Degene die schriftelijke bedenkingen inbrengt, kan verzoeken zijn of haar persoonlijke gegevé'ns niet bekend te maken. Het verzoek daartoe moet schriftelijk tegelijk met de bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Voorts kan eenieder, desgevraagd, tijdens een gedachtenwisseling over bovenver melde stukken mondeling bedenkingen inbrengen. Dit moet plaatsvinden vóór 4 november 1994. Men gelieve (daarvoor) een afspraak te maken met de afdeling Milieu van de technische dienst, telefoonnummer: 02205 1456. Nieuws over de gemeente Limmen kunt u elke woensdag van 18.30 tot 19.00 uur beluisteren in het radioprogramma van de OSU: 'Gemeentevoorlichting Limmen'. In dit live-programma bespreekt telkens één lid van het Limmer college de belangrijkste agendapunten van de laatste collegevergadering. Tijdens de uitzending kunt u bellen (02513 14519) voor een nadere toelichting over een van de onderwerpen. De OSU zendt uit op de FM; via de kabel op 89.0 Mhz en via de ether op 106.7 Mhz. 12 oktober 1994, Burgemeester en wethouders van Limmen

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 13