Schemerlampen: achterhaalde naam? Gordijnen en behang... samenwonend in 'n innige relatie... Lekker uitwaaien in Heiloo Vos; Heiloo Woninginrichting de Groot: lekker onder de wol een harmonieus interieur 3£~- begint bij uw Verf Wand- speciaalzaak waar uw gordijnstof j optimaal wordt i afgestemd op uw r ji-J nieuwe behang samen met uw r~ Verf Wand adviseur smaakvol afgerond met de ideale kleur verf HOLLEWEG 44, HEILOO, tel. 072 330656 LET OP ONZE VERLICHTINGSFOLDER DIE ÉÉN DEZER WEKENJN UW BUS VALT. UITKIJKPOST - 12 OKTOBER 1994 - OKTOBER WOONMAAND - PAGINA 5 „Iedereen krijgt in z'n le- prachtige boerderij aan de ven wel eens een opdracht Oosterzijweg te verbou- die een high-light in z'n wen. Nu ligt het bij boer- carrière is. Hoe graag je al derijen altijd wat moeilijk dat andere ook doet", zegt omdat sommigen de oude Henk Mühren. Het archi- stijl willen bewaren, tectenburo Mühren en „Maar", zegt Mühren, „de Bode kreeg de opdracht koeien zitten er ook niet een meer in!" Hoewel de boerderij rigo- reus veranderd is, kan ,\x men hier heel goed zien, dat als V-f'; zo'n verbou wing vak kundig beurt, er iets heel moois kan ontstaan. Aan de voorkant is heel geraffineerd met rond ingesneden riet gewerkt. Het kantoor van Mühren en Bode is uit gebreid met twee mensen en met elkaar vormt het een goed team. „De mensen lopen sneller binnen voor een advies", zegt Mühren. „Al willen ze soms een gedeelte zelf uitvoeren, daar heb ik geen moeite mee. Wel als een beunhaas op eigen houtje te werk gaat omdat ze den ken goedkoper af te zjjn, wat lang niet altijd het geval is". De ervaring en mogelijkheden (en die zijn er zoveel tegenwoordig) vindt men toch alleen bij architectenburo's. Eigen ideeën kunnen in overleg uitgewerkt worden. „Je ziet in Heiloo duidelijk een groei in de vormgeving", zegt Mühren. Veel is er van dit architectenburo te bewonderen in Heiloo. Maar 20 n Erote boerderij verbou- e wen' ^at maak je maar eenmaal in je leven mee. J Wie is er niet vertrouwd met het begrip schermerlamp? Vroeger een eenvoudige voet, fitting, kapje en gloeilamp. Tegenwoordig een veelzijdig produkt, vaak voorzien van de nieuwste technologie: halogeenlicht, dimmers, electronische spaarlampen, enzovoort. Er zijn armaturen geschikt voor sfeerverlichting en accentverlichting, om bij te lezen of te werken. Het is daarom belangrijk om vóór u een armatuur koopt, altijd na te gaan waarvoor u het wilt gebruiken en welke kleur of stijl domineert in uw interieur. Veel tafel- en bureaulampen vai Happylicht, Herda en Steinhauer zijn ook geschikt voor halogeenlampen met geïntegreerde reflector- Bepaalde modellen hebben zelfs een beschermglaasje dat de hete en kwartsglas lichtbron beschermt tegen vuil en kinderhandjes. Sfeervolle serie in messing en brons. Kappen met effen- of struktuurstof in de kleuren beige, oud-rose en rood. Adres: Architectenburo Mühren en Bode, Heerenweg 136/b, telefoon 072-335380, Mooi licht is mooi wonen!' 'Kom u overtuigen bij Van der Peets Vakhandel f Fijn bos, geweldige huizen. Dat weet Vos. De mooiste plekjes kent Vos. Vos, de makelaar die de Kattenberg zag ontstaan toen de vijver van Nijenburg gegraven werd. Heiloo in herfsttooi. Prachtig. makelaardij o,g Het dekbed heeft het hele maal gewonnen van de la kens en dekens. Negentig procent van de mensen heeft een dekbed, in wat voor een kwaliteit dan ook. Toch zijn er bij de firma Groot nog wel zomerdekens te krijgen, want dat is bij warm weer heel fijn. Op het gebied van dekbedden is er veel mogelijk in veel prijs klassen. Zo is er de Texeler, een pri ma dekbed, van een wat grovere wol. Nieuw daarbij is het zijden tijk, meer dan luxe. Het voordeel hiervan is dat het heel zacht is en meer vocht naar buiten laat. Wol neemt namelijk veel vocht op maar moet dat ook weer kwijt. Holland Wolland dekbed den zijn van een fijnere soort gemaakt en heeft een mooie luxueuze tijk. En dan de overtrekken. Bij De Groot is daar heel veel keus in, onder andere hand- geweven stof in ruiten, stre pen, bloemen en effen wit. Er zijn ook effen satijnen overtrekken. Een dekbedovertrekfabri kant heeft een hele serie ge maakt. Dekbedovertrek, badgoed en keukengoed, al-, les van hetzelfde dessin. De Groot heeft ook ecologische handdoeken. Het vierseizoenen dekbed bestaat uit twee delen, een voor de zomer en een voor het koelere najaar. Op el kaar vormen ze een heerlijk warm dekbed voor de win ter. Cinderella heeft ook donzen dekbedden, ze zijn er in 65% en 90% dons. verlichting Makelaar Vos is lid van het N VM. ^Zeeweg 20,1852 CR Heiloo, telefoon 072 331895, fax 072 338209

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 19