Pvcl&CA, 't yttyr lA Rozing Heiloo, lekker zitten, lekker slapen IfF^ Van Burgsteden antiek Beemster, een zaak met heel veel ideeën es d V L_ •5 TT E Oüvifkii IIaSIaa llwilW Enorme collectie exclusieve oude en antieke grenen meubels 10% 25.- Gespecialeerd in vruchtehouten tafels AAR WORDT EEN HUIS VROLIJK VAN UITKIJKPOST - 12 OKTOBÈR 1994 - OKTOBER WOONMAAND - PAGINA 9 Kent u het probleem, hij een forse kerel, zij een klein vrouw tje. Probeer die maar eens samen op een bank te krijgen, waarop ze beiden goed zitten. Bij de firma Rozing (aan de Westerweg) is dit probleem snel opgelost. Hier wor den namelijk Sity meubelen verkocht en deze kunt u in elke gewenste hoog te en diepte krijgen. Zo'n bank of fau teuil, wordt u "pas" gemaakt. Is de zit ting voor de man te kort, dan kan zijn ge deelte worden uitge trokken. Zo kunnen de armleggers, de rug, kortom alles worden aangepast op de maat die u past. Daarbij zijn ze nog in vele fraaie uitvoe ringen te krijgen en krijgt u vijfjaar ga rantie op het binnen werk. Maar naast lekker zitten, kunt u voor lekker liggen ook bij de firma Rozing terecht. De moderne latten- bodems nemen opti maal de vormen van uw lichaam aan. De combinatie bodem matras is een samen spel en het moet u zo ondersteunen dat u 4s ochtends fit op staat. Veel mensen verge ten wel eens dat sla pen een belangrijk onderdeel van het leven is. Iedereen ligt weer anders en daar moeten matras en lattenbodem zich aan aanpassen. Maar de firma Rozing heeft meer, spiraal, box- spring, waterbedden. Ze zijn er in alle prijsklassen. Er zijn op het ogenblik rubber matrassen, die zich uitstekend lenen voor op de (houten) lat tenbodem van het merk Robustaflex. U ligt dan op zui ver natuurlijke produkten. Gaat u maar eens een bezoekje bij de firma Rozing brengen. Zij zul len uitvoerig informeren over wat bij u het beste past. Geopend op: di. - wo. - do. vrijdag zaterdag van 10.00-18.00 uur van 10.00-21.00 uur van 10.00-17.00 uur Kennemerstraatweg 536 - Heiloo Telefoon 072 337756 Een winkel vol kadootjes, dat is Beemster aan het Zevenhuizen. Wie van een mooi gedekte tafel houdt, moet hier eens gaan kijken. Tafelkleden zijn er in vele maten en in bloemetjes, streepjes, ruiten en uni. Deze laatste kunnen weer goed gecombineerd worden met de gedes sineerde kleden. Zoek daarbij mooie servetten en kaarsen in de kleuren en u heeft een zeer persoonlijke eettafel waar u bij uw gasten eer mee inlegt. Veel succes heeft Beemster met het groene boerenbont, aquarelle, het boerenbont blijkt door de jaren heen een zeer geliefd dessin te zijn en is niet meer weg te denken. Fotolijstjes zijn vaak leuke dingen om kado te geven. Er is altijd wel iemands foto die je graag goed wil zien. Beemster heeft hierin een grote collectie. Zowel voor een antieke als moderne smaak. Deze lijstjes staan ook erg leuk als je er meerdere bij elkaar zet. Er zijn zoveel leuke dingen in deze winkel dat ook als je niets nodig hebt, het leuk is er een beetje rond te snuffelen. Kadowinkel Beemster, Westerweg 353, Hoek het Zevenhuizen, tel. 072-331970. Kom eens langs bij ons in( de winkel, wij bieden u: OKTOBER WOOnmAAflD De aanschaf van een kast, bank of eethoek heeft heel wat voeten in de aarde. U kijkt, vergelijkt en slaat er waar schijnlijk alle bladen op na. Maar hoe zit dat eigenlijk met de keuze van een nieuw bed? Want daarin brengt u bijna een derde deel van uw leven door. En een gezonde nachtrust betekent wel een dag vol energie. Dij Topdream vindt u een grandioze collectie matras sen, bedbodems en dekbedden. K.om dus vooral eens bij ons langs om u uitgebreid te oriënteren. En om uit te proberen welk slaapsysteem het best bij uw persoonlijke wensen en eisen past.. Vrijdag koopavond Westerweg 261, Heiloo, Tel. 072-33173; in onze speciale slaapstudio kunt u in alle rust proefliggen. Daar staan alle slaap- systemen van Topdream voor u opgesteld, zodat u ze optimaal met elkaar kunt vergelijken. Bovendien zijn we u graag van dienst met een deskundig advies. Met een bezoek aan Topdream bent u verzekerd van een weloverwogen slaapkeuze. SLAAPKOMFORT INTERNATIONAAL Van Burgsteden antiek van 25.95 Boerenbont Aquarelle (groene Boerenbont Dekkleedjes 100x100, 90x90 bont) Heel veel maten kleden in uni-kleuren - Zilveren lijstjes - Servetten, kaarsen - Groot assortiment kussenhoesjes - Schorten, ovenwanten, pannelappen - Glaswerk korting van 105.95 180 x 275 cm 140 cm breed L 100% katoen van 183,- x 230 cm OKTOBER ^tijd voor thuis Zaterdag I oktober was het weer zo ver. Toen begonnen in alle Decorette winkels de oktober huisvoordeelda- gen. Vanaf dat moment is het een hele maand lang feest in de winkels. Dus als u van plan bent om het thuis extra gezellig te maken, dan moet u in oktober beslist even bij Decorette binnenlopen. Huisvoordeel Niet voor niets is de maand oktober gekozen voor deze feestelijke aan pak. De zomer zit er dan net op. De tuinstoelen gaan de schuur in en de schemerlampen aan. 't Is weer tijd voor thuis. En voor iets nieuws in huis. In de Decorette winkels zijn de aller nieuwste collecties gordijnstoffen, behang, zonwering, vloerbedekking, sfeerverlichting en woonaccessoires, nèt binnen en geven een goed beeld van de laatste woontrends. Een kleurrijk beeld dat tijdens de hele Kom voor nog meer aanbiedingen naar de winkel. Bel 01820 64353 voor de dichtsbijzijnde Decorette. Deze aanbiedingen gelden tot en met 29 oktober of zolang de voorraad strekt. woonmaand nog eens extra voordelig geprijsd is ook. Medio september op de beurs Interdecor tonen de fabrikanten van woningtextiel de nieuwste trends op dit gebied aan de vakhandel. Ook de behangleveranciers hebben net hun nieuwe collectie klaar. "Maar omdat wij een groot deel van ons assorti ment zelf ontwikkelen in onze eigen kleuren en alle onderdelen daarvan in kleur en stijl goed op elkaar afge stemd moeten zijn, beginnen wij al veel vroeger met de collectiesamen stelling. Eind september moet alles compleet in de winkels zijn, zodat onze klanten zich in oktober naar hartelust kunnen laten inspireren door al dat woonnieuws". Aldus de heer Ursem van de Decorette aan de Heerenweg in Heiloo. "Omdat Decorette bijna 100 winkels telt, ko pen we in die periode hèèl veel in, en dat levert extra voordeel op. Een voordeel dat we graag doorspelen aan onze klanten". Kleurrijk beeld Het kleurbeeld van de nieuwe collec ties is dit najaar heel gevarieerd. De natuurtrend voert nog steeds de bo ventoon. Natuurlijk materialen die een behaaglijke sfeer oproepen, in natureltinten en naturel-met-kleur. De dessins van stof en behang zijn hierbij van een verrassend geraffi neerde eenvoud en sluiten prachtig aan bij de natuurlijke materialen als sisal, kokos, katoen of marmoleum voor de vloer. Is de vloer van hout of steen, dan vormt een kokoskarpet met gekleurde rand of een katoenen dhurriekleed uit de Flor-Color col lectie een perfecte combinatie. Ook de cultuurtrend blijft actueel. Decorette brengt hierin dit najaar het thema Rococo uit: sierlijke krulmo- tieven op satijn van 100% katoen, bijpassend behang en randen, en woonaccessoires. In pauwblauw, smaragdgroen en steenrood. Een heel stijlvolle collectie die zowel in modern als klassiek interieur past. Nieuw is het frisvrolijke mexicaanse kleurbeeld datje terugvindt in de Young Ones collectie. Behang, stof en behangranden met bijpassende ac cessoires in geel met blauw, rood, groen en oranje. "Ook weer zo'n ex clusief voor ons ontwikkelde collec tie" vervolgt de heer Ursem. "Met zonnen, sterren en strepen in te gek ke kleuren. Mocht je al last hebben van najaarsdepressies, dan jaag je die met The Young Ones beslist op de vlucht. Echt wel". URSEM, HEERENWEG, HEILOO

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 23