Topslager Hans Brink wint prijzen met eigen gefokt vee Antiekade in Alkmaar Eigen onderkomen voor de Stichting Wao/Aaw Ontwerp-Besluit Wet milieubeheer PAGINA 6 UITKIJKPOST 12 OKTOBER 1994 if mm m ff* K y-y- Het verjaardagsfeest Jubileumviering Moeder Gods Jongerenkoor 26 jaar Buk Buk VVD Heiloo Gwenllian, een winterbloeier Accommodatiebeheer Oecumenische Dienst in Psychiatrisch Centrum Vervolg informatierubriek Burgemeester en wethouders van Heiloo ma ken bekend, dat zij voornemens zijn op een aanvraag om een vergunning ingevolge arti kel 8.1 van de Wet milieubeheer (W.m.) posi tief te beschikken, onder oplegging van een aantal voorschriften in het belang van de be scherming van het milieu, Bouw- en Aannemersbedrijf J.A.A. Kroo- nenburg, Nicolaas Beetsweg 27, 1851 CA HEILOO, voor het inwerking hebben van een bouw- en aannemersbedrijf, gelegen op het perceel Nicolaas Beetsweg 27, 1851 CA te HEILOO. De aanvraag, het ontwerp-besluit en andere op de zaak betrekking hebbende stukken lig gen in het gemeentehuis van Heiloo, afdeling /ROM, kamer 110 afdeling Milieu, ter inzage en wel van donderdag 13 oktober 1994 tot en met donderdag 10 november 1994 iedere werkdag van 08.00 tot 12.30 uur alsmede op het bureau van de Rijkspolitie, Kenne- merstraatweg 356, alhier, op de vrijdagavon den van vrijdag 14 oktober 1994 tot en met vrijdag 4 november 1994 van 18.00 tot 21.00 uur. Desgewenst kan op de afdeling VROM (afde ling Milieu) kosteloos een mondelinge toelich ting op de stukken worden verkregen. Na 10 november 1994 kunnen de stukken tot het einde van de termijn waarbinnen beroep tegen het besluit kan worden ingesteld, wor den ingezien na afspraak met de afdeling VROM (afdeling milieu) ingevolge artikel 3.24, eerste lid van de Algemene wet bestuurs recht kunnen binnen 4 weken na dagteke ning van deze kennisgeving tegen het ontwerp van het besluit schriftelijke bedenkin gen worden ingebracht bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo. Diegene die schriftelijke bedenkingen in brengt, kan gelijktijdig in een aparte brief ver zoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch/schriftelijk wordt verzocht kan gedurende de terinzagelegging een openbare zitting worden gehouden. Tij dens deze zitting kunnen mondelinge beden kingen worden ingebracht. Men kan dan over de aanvraag en het ontwerp van het besluit van gedachten wisselen met het bevoegd ge zag, de aanvrager en de overige aan wezigen. Alleen zij die tijdig schriftelijk of mondeling bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit kunnen later beroep instellen bij de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aange toond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te dienen, dan wel de besluitvorming straks afwijkt van het ontwerp van het besluit. UW HYPOTHEEK WORDT BETER VAN ALPHA HYPOTHEKEN myMsmrn w,»w»r- 'i&iM fyt Het vee van fokker Hans Brink graast op Heilooër grasland. (foor f/aaf) -Wü/t oost (/er fflor>\-f Ik kom nogal eens op verjaar dagsfeesten. Net als iedereen na tuurlijk. Want als er vrienden of familieleden jarig zijn, dan gaat iedereen op visite. Dat hoort zo en wie is voldoende eigenzinnig en zelfbewust om daaraan niet mee te doen? Soms wil ik het ant woord op die vraag kunnen ge ven, maar dan is het in meerderheid gelogen. Het is toch maar beter te zwijgen ofschoon zilver mij meer aanspreekt dan goud. Op zich hou ik van feesten; de reden ervan is minder inte ressant. Soms worden verjaardagen in de keuken gevierd. Dat zijn de feesten van Koning Amstel en drinkebroer Bacchus als zijn trou we page. Op de betegelde of be zeilde vloer mag immers met bierschuim gemorst worden en in het geval van flesjes is de koelkast onder handbereik. Al kan je bij de meeste nieuwbouwhuizen nau welijks meer spreken van een zit kamer - de architecten hebben met hun open keukens de ware keu kengeheimen en het fluisterend ge roddel achter gesloten deur tijdens de afwas om zeep geholpen - toch beginnen ook die keukenpartijen in de op de bouwtekening daar voor aangegeven zithoek. De eerste gasten, niet zelden ou ders en ooms en tantes op leeftijd die toch weer bijtijds naar huis gaan (en ikzelf natuurlijk), krijgen immers koffie met gebak. Met je handen vol klets je wat over dage lijkse bezigheden. Want en zeker vooral: op verjaardagen wordt niet zwaar op de hand gedaan. Er wordt beleefd gekeuveld, gelachen om grapjes en toespelingen die je absoluut niet begrijpt. Je knikt vriendelijk naar de mensen, die je precies een jaar terug voor het laatst hebt gezien en natuurlijk fe liciteer je alle aanwezigen, een lucht kus voor de partner van de jarige incluis. Die jarige is ook al tijd blij met de kadootjes van tien tot vijftien gulden die zo voorspel baar gekozen zijn en met zinloze geheimzinnigheid gegeven worden. Soms snap ik toch ook niets van het nut van verjaardagsfeestjes. Laatst nog vertelde iemand mij - tijdens een gezellig verjaardags feestje - dat hij aansluitend naar de volgende verjaardag, van een nichtje, moest. Liever had hij kennelijk het bestaan van dat nichtje ontkend: een wicht, niet aardig, schreeuwlelijk enzovoort. Maar hij ging erheen voor de ou ders. Aan dat soort uitspraken kan ik me vreselijk ergeren, ik word bijkans boos en snap het niet. Je gaat toch niet op bezoek als je in feite een takkehekel aan het feestvarken hebt, maar dat niet durft te zeggen? Waar houdt spontaniteit op en krijgen ver plichting en gespeelde beleefdheid onterecht de overhand? In zijn algemeenheid heb ik zelf wel moeite met verjaardagen van (kleine) kinderen, waarvoor ik vanzelfsprekend door de ouders word uitgenodigd. Niet omdat ik een hekel aan kinderen heb, maar omdat ik een hekel aan kinderen op hun eigen verjaardag heb. Ge durende 52 weken kunnen ze me vertederen, versieren, om hun pink winden, maar die ene extra dag ik het jaar zijn het locale rampjes. Ze zijn die dag per definitie on handelbaar, rennen gillend en schreeuwend door het huis, willen steeds iets te eten en te drinken en maken doortrapt gebruik van de tijdelijke overdosis belangstelling die hen ten deel valt. Je komt bin nen, moet vijf minuten zoeken naar het varkentje te midden van een kluwen koters die elkaar het leven zuur maken, hebt twee tel len aandacht vanwege het pakje in je handen en staat vervolgens plompverloren midden in de kamer. Een enkele keer lukt het me om toe te geven aan het gevoel van onbehagen dat me op voorhand in de ban houdt jegens een kinder partijtje. Dan bel ik de ouders op en vertel dat ik me niet lekker voel of moet werken. De tijd is nooit geschikt om die meestal ver borgen waarheid te onthullen. Misschien mag die ook niet ont huld worden. En dus ben ik nu dom in de weer. Maar sinds wan neer zijn de woorden van een schrijver maatgevend? Ik verslind nog dagelijks de verhalen van an deren, maar nooit stel ik daarbij vragen naar de hoedanigheid van de bedenker ervan. De wereld van het woord wordt niet gevoed met koffie met gebak, het gekrijs van kinderen, gevulde eieren en een borrel tot besluit. Toch laat ik mij tijdens verjaarda gen goed voeden en laven. Ik kom bijtijds en verlaat niet zelden met de paar andere laatste gasten de plaats van handeling. Je bouwt op die manier de conditie van de in wendige mens zo goed mogelijk op en houdt het flink lang uit. Bovendien weet ik nooit precies wat ik thuis moet doen voordat ik naar een verjaardagsfeest ga. Stel het feest is op vrijdag en je weet dat de meeste gasten na tienen ko men. Om een uur of acht zijn het eten en de afwas1 wel gedaan, een uur later komt de koffie je neus uit. Dan zit je je vervolgens een uur of langer te vervelen voordat je naar zo'n feest kan gaan. Doorgaans zit ik dan maar wat op m'n gitaar te spelen; en ik kan he lemaal geen gitaar spelen, dus. Je kan natuurlijk ook nog even televisie kijken of een hoofdstuk lezen in een boek. Maar dan blijkt dat ene programma dat toevallig wel leuk is tot een uur of twaalf te duren en dat de videobanden allemaal vol zijn met andere uit zendingen die nog bekeken moe ten worden. Of het boek houdt je zo in zijn ban dat je ondanks een hoog leestempo je nooit voor het middernachtelijk uur kunt losma ken van de letters op het papier. Bovendien, wanneer je bent mee gesleurd in het verhaal van een film of boek, dan is het voor mij altijd een hele klus om met beide benen terug te keren op de grond en direct over te stappen op zoiets aards als een verjaardagsfeest. Het effect van bioscoopbezoek: je stapt de filmzaal uit en moet om schakelen naar de gewone wereld, de werkelijkheid doet na het happy-end even tevoren zeer aan je ogen. Het meest interessant vind ik de verjaardagsfeesten, die uit de hand lopen. En dat kan op ont zettend veel manieren. Bijvoor beeld dat de politie om een uur of twee een inval doet omdat de bu ren, die niet waren uitgenodigd, eindelijk willen slapen. Of dat het feest het begin blijkt van een borrel- en koffieronde door het dorp. Van het ene huis naar het andere en hoe dichter de mor genstond nadert hoe zwaarwichti- ger en onsamenhangender de gesprekken. Het geeft een kick om 's ochtends om een uur of ze ven in de eerste zonnestralen naar huis te wandelen, echt wel. Uitge put, voldaan, hoofd in de wolken. Het is zaterdagochtend en een toe vallige passant groet je vrien delijk. Het gaat hier allemaal om het ver jaardagsfeest van een ander. Want mijn eigen feestje is een heel an dere aangelegenheid. Daar komen geen jengelende kinderen en hoef ik geen gitaar te spelen. Dan geeft men geen voorspelbare kadootjes, maar word ik blij verrast met bloemen, wijn en kadobonnen. Taart en koffie blijven achterwe ge, gevulde eieren geuren niet door het hele huis. Op mijn ver jaardagsfeest worden interessante gesprekken gevoerd en er zijn geen plakkers die tot het ochtend licht hangen op de bank en mijn drankvoorraad doen slinken. Nee, niet op mijn verjaardagsfeest. Ik denk dat het beter is om morgen maar een korte vakantie te boeken. HEILOO - MoGoJoKo, het Moeder Gods Jongerenkoor, bestaat op 19 no vember 20 jaar. In het kader van dit ju bileum hebben al veel activiteiten plaatsgevonden in 1994, zoals een Fan cy Fair, een loterij en een Korenfestival. Naast deze activiteiten blijft voor het koor het verzorgen van de maandelijkse viering voorop staan. In verband met het 20-jarig bestaan, krijgt de viering van 12 november een feestelijk thema. 20 jaar bestaan betekent dat er veel mensen zijn, die in die 20 jaar bij Mo GoJoKo gezongen hebben, maar die nu geen lid meer zijn. Speciaal deze oudle den willen we uitnodigen om de viering van 12 november bij te wonen. Na de viering is er voor iedereen koffie en voor de oudleden is er later op de avond gelegenheid om onder het genot van een drankje herinneringen op te halen. Dus, iedereen maar vooral de oud-leden van MoGoJoKo, wordt uitgenodigd om de jubileumviering op 12 november om 19.00 uur bij te wonen. De jubileumviering wordt op 19 novem ber gevolgd door een gala-avond. Deze gala-avond vormt de afsluiting van ons jubileumjaar. Het koor kijkt terug op 20 jaar MoGoJoKo en zal deze avond HEILOO - Topslager Hans Brink uit Heiloo is een all-round slager, zoals je ze nog maar zelden tegenkomt. Hans Brink is een slager met zeer veel interes se in het ambacht, niet alléén het slager sambacht, maar ook dat wat er aan vooraf gaat: het houden en fokken van vleesvee. Dat Topslager Hans Brink zeer bedre ven is in het fokken van vleesvee bleek onlangs weer op een veententoonstelling in Alkmaar. Daar viel hij volop in de prijzen met zijn eigen gefokte runderen. Hij behaalde een le prijs met een slacht koe, een le prijs met een fokstier en de meest aansprekende le prijs voor een zeer veel belovend fokstiertje van 2 maanden. Vooral met de prijs voor het fokstiertje van 2 maanden was Hans Brink erg in z'n schik, want dat belooft wat voor de toekomst! Met de interesse voor vee is Hans Brink HEILOO - Na jaren róndgezworven te hebben van het ene lokaal naar het an dere heeft de Stichting WAO/AAW een eigen onderkomen in het Trefpunt, ge kregen. Hierbij is ook een kantoortje waar spreekuur gehouden kan worden. „Hier zijn we heel erg blij mee" zegt de voorzitter mevrouw Braids. Op 20 okto ber om 14.00 uur wordt dit lokaal offi cieel in gebruik genomen. Het wordt een inloopmiddag, iedereen die wil we ten wat de Stichting WAO/AAW doet kan geheel vrijblijvend binnenlopen. Sinds december kan de Stichting AOW/AAW zich zo noemen tot die tijd was het een vereniging, donateurs zijn van harte welkom! De Stichting houdt zich bezig met men sen die zonder werk zijn, uitkeringsge- niet liturgische muziek ten gehore bren gen. Het repertoire zal onder andere bestaan uit muziek van Queen, Michael Jackson, Herman van Veen, Phanton of the Opera en vele anderen. Het con cert zal gehouden worden in de Moeder Godskerk in Heiloo welke speciaal voor die avond is omgebouwd tot theater. Toegangskaarten voor deze avond zijn uitsluitend in de voorverkoop verkrijg baar a 16,00 per stuk. Deze voorver koop vindt plaats op 15 oktober om 20.00 uur in de Moeder Godskerk in Heiloo. Dit is na de maandelijkse vie ring met MoGoJoKo in deze kerk. De opbrengst van het jubileumjaar van MoGoJoKo komt ten goede aan de stichting de Bob-shop. Een stichting die audio- en video-apparatuur ter beschik king stelt aan kinderen die in verband met hun ziekte aan kanker behandeld worden in diverse ziekenhuizen in Ne derland. HEILOO - Zaterdag 22 oktober is Buk Buk alweer 26 jaar. Om dit te vieren zullen drie bands hun muziek laten klin ken: Van Dik Hout, B-swamp en de Fi rebirds. De entree bedraagt 12,50. Het duurt nog even maar het is de moei te waard. Zaal open 21.00 uur. opgegroeid. Toch kwam de kentering voor een meer serieuze aanpak, door de slechte kwaliteit vleesvee wat werd aan geboden voordat de melk-quotering zijn intrede deed. In Nederland werd toen algemeen gefokt op melkkoeien, dat waren geen goeie vleeskoeien. Er was niet goed aan een constante kwaliteit te komen. Hans Brink redeneerde: "Als ik geen goede kwaliteit kan kopen, dan zorg ik er zelf voor". Dit gebeurt in sa menwerking met Arie Rotteveel. Natuurlijk ging dit niet zo,maar. Om zo'n goede kwaliteit vee te krijgen, heb je vakmanschap en tijd nodig. Nu is hij zover dat de runderen uit de eigen veestal allemaal tot de beste kwaliteit behoren, waar hij dan weer deze prijzen mee kan winnen. De runderen van Topslager Hans Brink grazen in de groene velden van heiloo. Deze grazige weiden staan garant voor rechtigden. Het gaat er om mensen uit hun isolement te halen. Er staan twee biljarts, er wordt les gegeven, compu terles, naailes, pergamano, engelse les enz. Mensen die moeite heoben met het invullen van formulieren kunnen hier ook terecht, als u deze hebt opgestuurd houdt mevrouw Braids in de gaten of u in een redelijke termijn antwoord krijgt. Hein Scholten is de man die dit alles in 1976 opgericht heeft. In 1982 nam me vrouw Braids het voorzitterschap van hem over. Scholten heeft bemoeienis ge had met de Speel-o-Theek, de klaverjas WAO groep, zwemmen voor gehandi capten en ook voor de rolstoelbus heeft men zich toen enorm ingezet. In de begintijd zag men heel weinig vrouwen nu is dit zo fifty-fifty, maar er kunnen nog altijd nieuwe mensen bij. De Stichting WAO/AAW heeft elke maandag spreekuur van 9-12 uur in 't Trefpunt (in de oude Balletschool) aan de Westerweg. Wie behoefte heeft om bij de opening iets te sturen vanwege dit heugelijke feit, de Stichting heeft het al lerliefste geld i.p.v. bloemen, dan kan er weer materiaal worden aangeschaft. HEILOO - De Fractie van de VVD Hei loo houdt 13 oktober vanaf 19.00 uur een spreekuur ten behoeve van inwoners van Heiloo. Dat spreekuur zal plaats vinden in het gemeentehuis in de kamer van Wethouder mevrouw Wuijster. Het doel van het spreekuur is vragen, pro blemen, meningen en opmerkingen die leven bij de Heilooër bevolking, te ver nemen. Want niet alleen tijdens verkie zingen wordt naar hen geluisterd! Zij kunnen zonder vooraankondiging langskomen. Zo goed als mogelijk zul len wij antwoord geven op alle vragen. Mochten er echter heel bijzondere of specialistische vragen bestaan, dan ver zoeken wij belangstellenden om eerste even te bellen naar de secretaris van de fractie, Gerrit Jan Stokreef (338445), zodat geprobeerd wordt juist de frac tiespecialist aanwezig te laten zijn. In principe is er elke maand een spreekuur, plaats en tijd worden steeds van tevoren aangekondigd. een goede voeding van het vee en zorgt voor een gezonde veestapel. De runde ren hebben tot de slacht een diervrien delijk leven. De hele keten van geboorte tot slacht heeft Hans Brink in eigen beheer. Daar door kan hij ook garanderen dat zijn beesten geen kunstmatige groei hormonen of iets dergelijks krijgen toe gediend. Ook de dierenartsen, de heren Schaap en de Jong, die de gezondheid van de dieren controleren, kunnen dit volmondig beamen. Eigen, kwalitatief hoogstaand vleesvee, dat in eigen beheer wordt geslacht. Geen massa transport naar grote slach thuizen. Runderen zonder stress, dier vriendelijker, maar ook beter voor het vlees. In de uiterst moderne slachterij, die aan alle bijzonder strenge eisen van de E.E.G. voldoet, wordt onder hygië nische wijze geslacht. Het grote voordeel is weer dat het vlees al op de plaats van bestemming is. Vlees van het slachthuis naar de afnemers transporteren gaat altijd ten koste van de kwaliteit. Het vlees is lang onderweg en door het laden en lossen gaat ook kwaliteit verloren. Vlees van Topslager Hans Brink komt dus altijd in de beste conditie bij de klant op het bord en dat kun je goed proeven. Hans Brink is niet alléén fokker, mester en slachter, maar ook worstmaker. In eigen bedrijf worden de meeste worst en vleeswaarsoorten zelf gemaakt. Voor de worstmakerij is één faktor zeer be langrijk, dat is de versheid van de grondstoffen. Verser dan bij hem kan het natuurlijk niet. De worstsoorten en vleeswaren worden in een moderne worstmakerij gemaakt volgen de recep ten die overgegaan zijn van vader op zoon. Vleeswaren met smaak. Ook dit wordt weer bewezen door de vele bekro ningen die Hans Brink hiervoor heeft ontvangen. De ambachtelijke produkten vinden hun weg niet alleen via de slagerij naar de consument, maar hij levert ook al aan collega-slagers, instellingen en ho reca. Dit is een snelgroeiend onderdeel van het bedrijf. We kunnen gerust stel len dat in Heiloo aan de Kennemer- straatweg een uniek bedrijf staat: 'Vleesveehouder, fokker, mester, slach ter, worstmaker, topslager en grootleve rancier'. HEILOO - De tuin verandert op dit mo ment langzaam van kleur. Herfsttinten krijgen de overhand. Maar overdag kan het nog zomers warm worden. Dan is het heerlijk om even in de tuin bezig te zijn. Loop daarom eens binnen bij het tuincentrum Ranzijn tuin dier. Ook in deze herfsttijd is er heel veel moois in bloei te koop en het is een prima plant- tijd. Er is altijd wel een plekje voor een aantrekkelijke heester of een laatbloei- ende vaste plant in uw tuin, op het ter ras en het balkon. Eén van de mooiste winterbloeiende heesters is de Viburnum tinus. Door de zachte winters van de laatste jaren is de populariteit van dit struikje sterk geste gen. In menige tuin staan prachtige exemplaren. Als er niet genoeid wordt, dan zal deze heester in een jaar of zes uitgroeien tot zo'n 2 meter hoogte. Als ze het goed doen, worden ze even breed als hoog. Door zijn langzame groei is de Viburnum tinus toch heel geschikt voor ALKMAAR - Op 14, 15 en 16 oktober wordt in De Rekere, Muiderwaard 396 te Alkmaar de 34ste Antiekade gehou den. Op deze beurs zijn circa 25 anti quairs vertegenwoordigd met een grote verscheidenheid aan meubelen en de zo genaamde kleingoed-stands. De beurs is vrijdag van 19.00 tot 22.00 uur open, zaterdag en zondag van 11.00 tot 17.00 uur. De entree bedraagt zes gulden per persoon. Eevenals de voorgaande edities van de Antiekade is er weer een internationaal aanbod. Daarbij zijn de volgende cate gorieën aan te geven: meubelen, porce- lein, klokken, lampen, tin, kristal, glas, brons, zilver en goud. Natuurlijk ook diverse poppen en tal van kleine spullet jes en hebbedingetjes. Voor de kopers van een artikel van 200 gulden of meer kan door de antiquairs op verzoek een garantiecertificaat ver schaft worden. Wanneer het artikel la ter niet aan de omschrijvingen zoals vermeld op het certificaat voldoet, dan is de verkoper verplicht het geleverde artikel terug te nemen en het volle be drag terug te betalen. Omvangrijke stukken worden in een straal van 25 km rond de beurs thuis bezorgd. Op zaterdag 15 oktober bestaat de mo gelijkheid meegebrachte stukken te la ten taxeren door de heer W. Burger, beëdigd taxateur. Zijn specialiteit be treft goud, zilver en juwelen. De kosten bedragen f 2,50 per stuk. Wanneer de HEILOO - Op donderdag 20 oktober gaat in het clubhuis van de HSV Sport in Hoorn om 19.30 uur de cursus Ac commodatiebeheer van start. Deze cur sus is bestemd voor het (vrijwillig) kader van sportverenigingen, dat zich bezighoudt met het beheer en onder houd van sportaccommodaties. De cur sus duurt 2 donderdagavonden en 3 zaterdagochtenden. Voor meer informatie (data, tijden en kosten) kunt u contact opnemen met de heer T.D. Onstenk van Sportservice Noord-Holland (tel. 023-319475) of de heer P. Mahieu, medewerker sportza ken van de gemeente Hoorn (tel. 02290- 52200). kleine tuinen. Met snoeien is deze Vi burnum heel goed in toom te houden. Dat moet dan gebeuren in het voorjaar door flink terug te knippen. Een zonnige plek is belangrijk, vooral voor een rijke bloei. Al in de nazomer zijn de bloemknoppen zichtbaar, die in de late winter en lente open gaan. De bloem-schermen komen goed uit tegen het frisgroen blad. In de knop zijn de bloempjes roze, ze verbloeien wit. Later kunnen zich ovale, staalblauwe vruch ten ontwikkelen. Extra kleuring is de tamelijk nieuwe Vi burnum tinus "Gwenllian", die op de boomkwekerijvakbeurs Plantarium '93 met de persprijs werd bekroond. Vele wintermaanden lang kan deze plant bloeien. Alleen in een periode met vorst staat de bloei even stil. De bloem- schermpjes zijn lichtroze. Omdat de struik tamelijk langzaam groeit kan hij goed in een flinke pot worden gebruikt. Leuk als accent op het terras of balkon of bij de voordeur. Voor meer informatie over de Vibur num tinus of andere tuinplanten kunt u altijd terecht bij één van onze mede werkers. Eén van de vele meubelen, die tij dens de Antiekade te koop zijn. belangstelling erg groot blijkt, kan het zijn dat per persoon maximaal twee stukken getaxeerd kunnen worden. HEILOO - Op zondag 16 oktober vindt de jaarlijkse oecumenische dienst van de Gereformeerde Kerk te Heiloo en de geloofsgemeenschap van Psychiatrisch Centrum Willibrord weer plaats. Het thema van de dienst is: "Waarmee zijn we gediend". De dienst wordt gehouden in de Kapel van Psychiatrisch Centrum Willibrord. De aanvang is 10.00 uur en de voorgangers zijn: pastor F. Korte- kaas, Ds. A. Boezewinkel en Ds. M. Braamse. Er is chrèche en aan de wat oudere kinderen wordt aandacht besteed in de dienst zelf. Na afloop van de dienst drinken we gezamenlijk een kopje koffie. De eigen ruimte in Het Trefpunt, waar zowel cursussen gegeven worden als ook gekaart of gebiljart wordt. Rentetypen van variabel t/m 30 jaar vast. Voor actuele scherpe rentepercentages (vanaf 6%) en persoonlijke oplossingen belt u: Alkmaar 072-127325, Schagen 02240-15720. Overige vestigingen: Amsterdam, Den Haag, Haarlem, Rotterdam, Schiphol en Utrecht.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 6