mm In gesprek met... Excuses... In gesprek met... Waar staan de vlaggen? Sneeuw in winkelhof 't loo Let op de wapperende vlaggen "maar" Nog zesendertig weken... I Voortgang van de bouw IÉ li v\ mil WmmMii lliliilll yf' Voor de redactionele pagina hadden wij deze week een gesprek met de heer Hans Greve, de nieuwe filiaalchef van AH in 4t Loo. De heer Greve werkt al 21 jaar voor AH. Hij is begon nen - zoals het een echte AH-er betaamt - als vakken vuller in Amsterdam. Zijn eerste filiaal was IJmuiden, vervolgens kwam hij in De Bilt, Hoofddorp en Heemskerk terecht. Na een jaar in Heemskerk te hebben gestaan werd hem gevraagd of hij de verbouwing van "t Loo wilde doen. De heer Greve kan niet zeggen of hij een blijvertje zal zijn. Bij een grote organisatie als AH, waar intern zoveel en zo vaak veranderd, wordt nogal eens geschoven. Bovendien vindt de heer Greve dat het goed is af en toe te veranderen omdat er anders gevaar bestaat voor bedrijfsblindheid. Toch hoopt hij na de verbouwing nog wel een jaar of twee de vruchten van de vernieuwing te mogen plukken. Twee jaar is het minimum om iets te kunnen bereiken, aldus de heer Greve. De verkoopruimte van AH in 't Loo wordt maar liefst met 400 m2. uitgebreid en gaat van 1000 m2 naar 1400 m2. In het geheel gezien zal de uitstraling van het filiaal wat "volwassener" worden. De paden worden breder, de vakken groter en er zullen totaal 14 kassa's komen van het allernieuwste systeem. Hierdoor wordt de irritatie, met name in het weekeinde, bij zowel klanten als perso neel weggenomen. Minder nee verkopen en aanrr^rke- lijk kortere wachttijden bij de kassa's. Er zal een service-counter worden geplaatst alwaar de klant allerlei informatie kan verkrijgen. De verkoop van sigaretten, fotofilms e.d. zal daar plaatsvinden. Geen verkoop van rookwaren meer bij de kassa. Deze service counter zal straks gelden als het aanspreekpunt van AH Heiloo. Het filiaal van AH Heiloo krijgt na de verbouwing ook een bloemenafdeling. Wat betreft de stalling van de winkelwagens zal dit gro tendeels inpandig gebeuren. Met de gemeente wordt momenteel gesproken over een moderne ophaalplaats op de parkeerterreinen. Het aangebouwde deel zal al op 31 oktober in gebruik worden genomen waarna het oude gedeelte vernieuwd gaat worden. De officiële opening van een geheel vernieuwd filiaal van AH in Winkelhof 't Loo zal dan op 1 december a.s. plaatsvinden. Wij wensen de heer Greve en zijn medewerkers heel veel succes de komende maanden! Wij spraken mevrouw M. Bolard-Alberts, eigenaresse van Sport Fashion, Winkelhof 't Loo. In september 1993 nam mevrouw Bolard de winkel over van haar ouders, die toen al zeven jaar deze zaak hadden in 't Loo. Ook de zaak van Sport Fashion heeft grootse verbou wingsplannen. Zo wil mevrouw Bolard meer ruimte creëren om tot een betere presentatie te komen en ook de etalageruimte zal danig worden uitgebreid. Mevrouw Bolard hoopt dit alles te kunnen realiseren voordat straks in september het winkelcentrum officieel open zal gaan. Het uiterlijk van Sport Fashion zal een veel beter aan zien krijgen, mede omdat er op het zgn. Hemaplein een balustrade en een roltrap zal worden geplaatst. Dit brengt de puien dichter bij elkaar en voor de klanten meer kijk- en winkelgenot. Gezien het enthousiasme dat mevrouw Bolard ten toon spreidt, twijfelen wij niet aan het welslagen van haar plannen en wensen haar hierbij veel succes! Het bes.tuur van Winkelhof 't Loo biedt namens alle ondernemers, nogmaals hun welgemeende excuses aan de klanten aan. Gebleken is dat inwoners van Heiloo volhardend zijn. Zij laten zich niet door een paar obsta kels verhinderen ons centrum te bezoeken. In de komen de weken willen wij deze volhardendheid belonen. Hoe we dat doen? Wij laten het u nog weten! Via deze publikatie hebben wij al diverse malen laten weten dat de aanwezigheid van een vlag met het logo van 't Loo zegt waar de entrees voor publiek toeganke lijk zijn. Momenteel zijn de werkzaamheden bij die entrees zoda nig dat door steigers en bouwmaterialen de vlaggen bijna niet te zien zijn. Ze staan er echter wel. Onze excu ses voor dit niet-bedoelde zoekplaatje. Terwijl buiten de zon heerlijk schijnt ën de temperaturen zelfs oplopen tot 17 graden - we schrijven half oktober - lijkt het in het centrum soms wel op een sneeuwpiste in Hinterglem. Helaas geen winterpret maar een dikke laag bouwstof. Hiervan heeft u als klant geen directe hinder omdat het personeel van de aannemer werkzaamheden als slopen, jekkeren enzovoort zoveel mogelijk buiten de winkeltijden doet. Bovendien zorgt hetzelfde bo,uwper- soneel er voor dat iedere morgen, alvorens de centrum deuren worden geopend, alles netjes is aangeveegd. Ver voordat er gevlagd kan worden voor de feestelijke opening, bewijzen de helderwitte vlaggen met het beeldmerk van winkelhof 't Loo hun diensten aan de klant. Op de plaat sen waar de vlag wappert, is de toegang na melijk normaal te gebruik. -ÏM Het bouwschema van de aannemer loopt nog steeds vol gens verwachting. De planning is opgebouwd uit ver schillende bouwfases. Binnen die fases vindt wel eens een verschuiving of vertraging plaats maar in grote lij nen kan men stellen dat de bouw loopt zoals gepland. Op het moment is er zelfs sprake van een lichte voor sprong. Dat betekent dat in de zomer van 1995 alles klaar is. De opening zal dan in september 1995 kunnen plaatsvinden. Het lijkt nog heel ver weg maar ik kan u verklappen dat de Winkeliersvereniging "t Loo" al druk bezig is met voorbereidingen voor de officiële opening in september. In de loop van volgende week zal begonnen worden met het plaatsen van het glas in de passage bij De Konkelboet. Pas rond 1 november echter zal deze entree voor het publiek worden opengesteld. Met de passage aan de andere kant van het centrum - de entree bij de Hema - wordt volgende week begonnen met het plaatsen van de spanten. Tevens zal men dan aanvangen met de nieuwe kapconstructie. Een kapconstructie van een winkelcentrum vernieuwen daarbij kan men zich voorstellen dat dit zeer ingrijpend is. De overlast zal dan ook op een HOOGTEPUNT zijn, zowel voor de klanten als voor de ondernemers. Als men op het moment rond kijkt in het centrum kan men zich niet voorstellen dat het nog erger kan, maar luisterend naar de deskundigen is het DIEPTEPUNT wat de misè re betreft nog niet bereikt. UITKIJKPOST 19 OKTOBER 1994 PAGINA 11 .4 T-,

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 11