I °i Woningmarkt in Golden Tulip Hotel Heiloo TMKTJ6. WEL! BELBUS HEILOO: 331 344 Ingediende bouwaanvragen Verleende collectevergunningen Voorbereidingsbesluit Verleende bouwvergunningen en geaccepteerde meldingen bouwvoornemen Nieuwe bouwplannen Wet Milieubeheer PAGINA 4 UITKIJKPOST 19 OKTOBER 1994 HEILOO Zaterdag 22 oktober a.s. organiseert de ge meente Heiloo de jaarlijkse woningmarktdag. Op deze dag presenteren Bouwfonds Wo ningbouw b.v., Stichting Eigen Woningbezit Alkmaar en Woningstichting Heiloo de bouw plannen voor 1994. De woningmarkt wordt gehouden in Golden Tulip Hotel Heiloo, Kennemerstraat-weg 425 te Heiloo. In verband met de te verwachten grote be- 1 a nastel ling is toegang tot de woningmarkt uitsluitend op uitnodiging. U kunt zich telefo nisch aanmelden bij de Stichting Eigen Wo ningbezit Alkmaar, telefoon 613111. Vanaf 22 oktober tot 1 november 1994 is in schrijving voor de diverse koop-en huurwo ningen mogelijk. Nadere informatie over de woningen zoals indeling, ligging, opties, in schrijvingsprocedure en toewijzing is verkrijg baar op de woningmarkt. Hhhli Misschien herkent u mij al op het eerste ge zicht, maar voor diegene voor wie ik nog on bekend ben, wil ik me nu gaan voorstellen. Ik ben een groene KLEDING-container en sta op: a) parkeerterrein De Loet nabij Kleijn Barlaken b) parkeerterrein Het Hoekstuk nabij C 1000 c) parkeerterrein Ypesteinerlaan nabij Grosmarkt, en ben dus gemakkelijk te bereiken als u toch boodschappen gaat doen. Mijn taak is om kleding in te zamelen voor goede doelen. Niet alleen kleding 'lust' ik graag, maar ook beddegoed, gordijnen, en aan elkaar gek noopte schoenen. Ik wil ze graag schoon hebben, en ook nog graag in een zak. Aan vodden en zeer vuile kleding heb ik een he kel. Een paar keer per week wordt ik geleegd. Uw kleding en ander textiel, waar ik zolang op gepast heb gaat dan op weg naar diege nen die het nog goed kunnen gebruiken. Het beste gedeelte wordt verkocht aan de han del, waarmee mijn baas blij is omdat het geld oplevert. Hiermee kan hij dan enkele goede doelen in het buitenland helpen. Het overgrote deel gaat echter naar Oostblok landen en Derde wereld-landen. Een deel gaat ook nog naar daklozen in ons eigen land. De kleding die niet meer gedragen kan wor den en de textiel die niet meer hergebruikt kan worden, is nog wel nuttig voor de fabri cage van poetskatoen en isolatiemateriaal. U ziet, er kan erg veel gedaan worden met wat u mij aanbiedt. Wanneer u uw textiel in de grijze rolemmer bij uw thuis gooit, moet u er via de afvalstoffenheffing van uw gemeen te voor betalen. Bij mij kost het geen geld, alleen een beetje moeite. LET OP: In de avond en nacht slaap ik, maak mij èn mijn buren dan niet wakker. Het in werpen van de kleding en wellicht ook uw auto met draaiende motor maken namelijk nog al wat lawaai. Hopelijk ontmoeten wij elkaar binnenkort. Ik wil namelijk mijn best blijven doen om voor uw kleding steeds weer een goede en nutti ge bestemming te zoeken. Is het brengen van kleding naar mij toe voor u onmogelijk, maak dan gebruik van de vier huis-aan-huis- acties die diverse instellingen bij toèrbeurt in de gemeente organiseren. De acties worden meestal in deze rubriek van do Uitkijkpost van te voren aangekondigd. Werken aan de weg Fietsers naar Egmond: Opgelet! Afsluiting Mosselaan in Egmond In verband met de aanleg van de Oostelijke Randweg nabij Egmond zal de Mosselaan in Egmond over het gedeelte tussen de Weg over de Bisschop en de Kromme Hogedijk, met ingang van maandag 24 oktober voor alle verkeer worden afgesloten. Deze afsluiting zal minimaal 6 maanden duren. Het fietsverkeer van Heiloo naar Egmond, dat gebruik maakt van de route Het Maalwater-Zomerdijkje-Mosselaan door de polder, zal via de Kromme Hogedijk naar de Zeeweg worden omgeleid. In november zal ook de Zeeweg (nabij Eg mond) een aantal weken worden afgesloten voor het autoverkeer. Nadere berichtgeving over omleidingsroutes volgt nog. VEILIG EN KOMFORTABEL REIZEN BINNEN HEILOO OF TUSSEN HEILOO EN HET M.C.A. De BELBUS HEILOO! Elke dag tussen 09.00 en 23.00 uur. Voor de deur gehaald en gebracht. Minimaal een uur voor vertrek reserveren via tel. 331 344. RITPRIJS: Binnen Heiloo 5,00 p.p. Tussen Heiloo en het MCA 7,50 p.p. Kinderen t/m 3 jaar reizen gratis mee. Kinderen van 4 t/m 11 jaar betalen 2,50 per rit, zowel binnen Heiloo als tussen Heiloo en het MCA. Alle tarieven gelden voor een enkele reis. Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde bouwaanvragen zijn ingediend. Opgemerkt wordt, dat in dit stadium nog niet bekend is of aan de verzoeken meegewerkt kan wor den. Eventuele bouwvergunningen alsmede voornemens om vrijstelling te verlenen zullen te zijner tijd worden gepubliceerd, waarna de mogelijkheid bestaat de bouwplannen in te zien en eventuele bezwaren in te dienen. Plan 'Zuid-Oost II', Bouwfonds Woningbouw bv - plaatsen 24 woonhuizen Heerenweg 16, M. Groot - veranderen woonhuis Rosendaal 2, Gemeentebestuur Heiloo - plaatsen K.C.A. depot/portiersloge De Blomhof 7, K. van Raam - veranderen woonhuis Kennemerstraatweg 464, Psychiatrisch Cen trum St. Willibrord - plaatsen centraal maga- zijn/houtloods Ypestein Zuid/Oost II, Bouwfonds Woning bouw - plaatsen woonhuizen Heerenweg 73, Woningstichting Heiloo - plaatsen garages en bergingen Westerweg 43, H. Vlug - vergroten woonhuis Swanendael 2, S.J. Admiraal - plaatsen gara ge/berging Door burgemeester en wethouders is aan de volgende instellingen vergunning verleend voor het houden van een collecte in de hier na vermelde perioden: 1. Leger des Heils (kledinginzamelingsactie): 17 t/m 22 oktober 1994. 2. Fanfare Showband Heiloo: 17 t/m 22 okto ber 1994. 3. Stichting Vluchteling: 23 t/m 29 oktober 1994. De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt, dat zij be voegd zijn te collecteren. De burgemeester van Heiloo maakt bekend, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 3 oktober 1994 heeft besloten te verklaren, dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor het perceel Kanaaldijk 13 (regionale grof- vuilstortplaats). Het besluit ligt met de daarbij behorende te kening vanaf donderdag 20 oktober 1994 voor een ieder ter inzage in het gemeente huis, afdeling VROM, op werkdagen tussen 08.00 en 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak, nummer 313 152). Door het college van burgemeester en wet houders zijn de hieronder vermelde bouwver gunningen en positief bevonden meldingen verleend: Boekenstein 52, J. W. Stoop - vergroten gara ge/berging Rector Frederiklaan 19, J.G.H. Elf ring - plaat sen tuinhuis fietsenboet Vrieswijk 203, G.R. Prinsze - plaatsen hobby ruimte Cruijscamplaan 32, M.T.M. Dekker - vergro ten woonhuis De Hoghe Weijdt 30, S. Kramer - plaatsen schuur De Span ring 24, W.A. Scholte - vergroten woonhuis Baetenburg 96, M. de Haan - aanbouw garage Westerweg 156, M. Wiebering - vergroten woonhuis Kanaaldijk 17B, Coöp. Aan- en Verkooporga nisatie voor Land- en Tuinbouw Cavo-Latuco B.A. - plaatsen 4 meststoffensilo's Vredenoord 17, W. Hoogenboom - verande ren woonhuis Deze bouwvergunningen/meldingen met de bijbehorende tekeningen en overige stukken liggen ter inzage bij de afdeling VROM, Raadhuisplein 1, maandag t/m vrijdag tussen 8.00 en 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak, nummer 313 217 of 313 216). Degene, die de bouwvergunning/melding bouwvoornemen heeft aangevraagd, krijgt bericht van de afdeling VROM, wanneer de bouwvergunning gereed is en wat de kosten zijn. Pas nadat de bouwleges 'zijn betaald en de vergunning is ontvangen, mag met de bouw worden begonnen. Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voor de hieronder vermelde bouwplan nen voornemens zijn bouwvergunning te verlenen: Vennewatersweg 22 - plaatsen berging ter vervanging van een bestaande opstal en het vergroten van de woning Heerenweg 73 - veranderen voormalige post kantoor in 6 appartementen met kantoor Heerenweg 181 - vergroten woning De ontwerp-besluiten liggen met de bouw plannen en de daarbij behorende stukken va naf donderdag 20 oktober 1994 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage in het ge meentehuis, afdeling VROM, op werkdagen tussen 08.00 en 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak, nummer 313152). Gedurende de termijn van terinzagelegging kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermelde bouwplannen vrijstelling te verlenen schriftelijk bedenkingen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Burgemeester en wethouders van de ge meente Heiloo maken bekend dat zij de vol gende meldingen ingevolge artikel 8.40 Wet Milieubeheer (algemene regels voor niet- vergunningplichtige inrichtingen) hebben ont vangen: Besluit woon- of kantoorgebouwen - Gemeente Heiloo, Raadhuisplein 1, 1851 JL HEILOO ontvangstdatum 12 september 1994 Besluit detailhandel - Albert Heijn B.V., Win kei hof 't Loo 50, 1851 HT HEILOO ontvangstdatum 20 september 1994 Besluit akkerbouwbedrijven - Fa. W. de Ruijter, Krommelaan 1, 1851 PL HEILOO ontvangstdatum 28 september 1994 - Fa. Chr. Vahl, Hoogeweg 53, 1851 PJ HEILOO ontvangstdaum 28 september 1994 - J.A.M. Duivenvoorde, Kanaalweg 78, 1851 LR HEILOO ontvangstdatum 4 oktober 1994 Het begin van de bouwwerkzaamheden moet nog wel tevoren bij de afdeling VROM wor den gemeld; dit kan telefonisch onder de nummers 313 217 of 313 216. Burgerzaken Informatie tot en met 10 oktober 1994 Geboorten Janneke, dochter van G. de Ridder en L.R.M. Limmen. Zoë L.M., dochter van M.S. Seekles en A.C.M. Jansen. Milan, zoon van B. de Moor en E.G.M. Sprenkeling. Sjoerd, zoon van W.E. Smit en M.E.A. van Vuuren. Sophie J., dochter van W. de Ruiter en C.A.M. Kuypers. Rianne M., dochter van M. Veendorp en A.M. Mulder. Maria S.J., dochter van G.J. van Steenis en C. Vlak. Elders geboren Lucy, dochter van F. Ooms en M.A. van den Berg. Dorus A., zoon van T.C.J. Kaandorp en M.A.M. Velzeboer. Aron, zoon van J. Kerst en F. Kruit. Naomi D., dochter van E.W. de Bruijne en L.G. Admiraal. Johanna A.M., dochter van T.J.A. Bakker en A.A.M. Groot. Maarten A., zoon van M. van der Heide en D.M.H. van Toorn. Alexander J., zoon van R.E. Ouwejan en C.J.C. Derksen. Nina, dochter van C.C.M. de Winter en K.J. Blokland. Huwelijksaangiften A.T. Broersen en S. Levering. F.M. van Hooff en J.A. de Jong. F.J.W. Schouten en A.T. Stad. S.N. de Groot en C.E. Berger. G.A.M. Op de Weegh en A. Wester. A. van Kamp en P.F. Rippen. N.J.P..Mantel en A.M. van Zaaien. J.W.T.A. Elders en M.H. Hageman. E. van 't Boveneind en L.M. Stoop. A.P. Beukers en C.W.J. Verlaan. F.J.W. Schouten en A.Th. Stad. J. Beuckens en S.H. Brouwer. Huwelijken J.C. Blaauboer en L. Stork. P.J. Berkvens en M.M. Kramer. R.J.M. Geelink en A.M. Driebergen. M.L. Oosterveld en G.L.E. Antonius. L.J. van der Wal en I.C.D.M. Brattinga. J. Houter en A.J. van Gasteren. H. Bakker en C.C. Stut. C.G.J. Baltus en S.W. van der Werff. W.T.J. Merkuur en S.E. Avis. P.M.N. Kaandorp en E.A.M.M. Ligthart. D.J. van Klei en B. Jansen. W.J. W.J. Duivenvoorden en C.A.M. Schipper. M.C. Barnhoorn en Y.M.L. Koster. A.T. Broersen en S. Levering. Overleden P.J.A.A. Kok. J. Bolten. M.C.J. Juffermans. H.F. van der Wal. P. Bruntink. H. Korthouwer. A. van Wingerden, weduwe van van der Zee. J. de Groot. T. Zaman. J. Flipphi. A.J. Harp. E. Gedink, weduwe van Wieringa. A. Broersen, echtgenote van Admiraal. A.A.M. Botman, echtgenote van Dekker. N.J. Lamens. E. Vennema, weduwe van van der Stel. P.T. Droge, echtgenote van Blom. G. Staal. E.J. Zwaag. H. Sinnema. J.M. van de Molengraft. Elders overleden B. Seijmonsbergen. H.J. Visser. K. Ursem. P. Blokker. Raadhuisplein I Postbus I 1850 AA Telefoon Afdeling Voorlichting 3 13289 Open van 8.00 tot 12.30 uur Informatierubriek

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 4