Mevrouw N. Beers-Vlek koninklijk onderscheiden 'De vrouw van de zanger' in theater De Beun 't meest gelezen in Heiloo, Limmen, Akersloot en de Egmonden A. Groenland viert 90e verjaardag Maak kennis met The Bodystyliste GD .SSiJK»? Dierenbescherming Schilderen met acrylverf Oud-papieracties in Heiloo Politieberichten Gevonden voorwerpen Lionsconcert in Slotkapel HSV jeugd steunt Ajax Raad Akersloot NCVB Vogel werkgroep organiseert excursie Modeshow in Trefpunt Programma Radio 80 Programma OSU PAGINA 8 UITKIJKPOST 19 OKTOBER 1994 'CR60P MAAK ORG OP "TA AT OPOOPMAAT Inspektie Heiloo e.o.: 072-335642. Vermiste en gevonden katten: 072- 616106. Honden en katten Heiloo en Limmen: 072-334316. Knaagdieren: 072-119998. Honden en katten Akersloot: 02513- 10079. Vakantie advies: 072-336180. Asiel (ook voor een adoptiehond om mee te wandelen): 072-114861. Goed tehuis gezocht voor: Vanity is een mooie grijs cyperse geste riliseerde poes van 7 jr. Ondanks slechte ervaringen in het verleden is ze een ge zellige poes gebleven die graag mensen gezelschap zoekt. Ze komt niet op schoot maar wil wel gezellig naast je zit ten, geeft netjes antwoord als je tegen haar praat en wil graag geaaid worden. Het probleem is echter dat alleen men sen met veel geduld en begrip van haar leuke eigenschappen kunnen genieten. Ze is in het begin wat bang en achter dochtig en ze heeft veel tijd nodig om te wennen. Vanity is bang voor andere katten en voor kléine kinderen. Omdat ze een zeer energieke dame is zou een huis met tuin voor haar het meest ge schikt zijn. Nadere informatie bij tel. 072-334316. Daar kunt u. ook terecht voor Coco, een zwart/witte half Siame se kater van 5 jr. Ook hij heeft graaf een tuin maar geen kinderen of andere die ren om zich heen. Vermist: Zwart/witte gec. kater met wit snuitje, zwart petje op de kop, witte bef, borst, poten en staartpunt, 12 jr., Oesdom- merveen Heiloo. Chocolate point Sia mese kat, 5 jaar, mist klein puntje van hoektand, Vredenoord, Heiloo. Inlich tingen 072 616106. Gevonden: Schuw katertje, bovenkant grijscypers, onderkant wit, Kennemerstraatweg/ Spokenboslaantje Heiloo. Cyperse poes met witte vlekjes en witte bef, bruine vlooienband, Schoolweg Limmen. Klein gec. zwarte katertje, Rechte Hondsbosschelaan Heiloo, inl. 072-616106. HEILOO - Met ingang van donderdag 3 november organiseert 'Aktief, trefpunt voor 55 van 14.00-16.00 uur in het Trefpunt, Westerweg 294 te Heiloo een wekelijkse cursus Schilderen met Acryl verf. Docente is kunstschilderes mevr. Rina Snel. Geef je creativiteit een kans; durf eens te experimenteren; verlaat de geijkte wegen en doe wat met je gevoel; stoor je niet aan regels; volg je eigen ingevingen; ontplooi je originaliteit; laat je energie stromen. Anders dan bij een 'gewone' teken of schilderkursus is bij 'schilderen met acryl' veel meer het creatieve proces en de vrije expressie dan de technische vaardigheid van belang. Acryl is gemakkelijk aan te brengen op praktisch iedere ondergrond; de verf droogt snel en voor verdunnen wordt water in plaats van terpetijn gebruikt. Acrylverf kan goed worden verwerkt met een penseel, het plamuurmes of met een rolborstel. Bij verwerking met pen seel blijft de penseelstreek staan. Bij het schildersmes kan de verf zowel in dunne als in dikke lagen worden aangebracht. Een aquarel-effect kan worden bereikt door de verf met veel water te verdun nen. Liefhebbers van olieverfschilders kunnen het werk ook met olieverf afma ken of men kan door de verf bijvoor beeld zaagsel of zand mengen. De cursus duurt tot april 1995, kosten bedragen 125,00. Voor nadere infor matie en/op opgave: 'Aktief, trefpunt voor 55 Westerweg 294, 1852 AS Heiloo, telefoon 331297 (op werkdagen van 09.00-17.00 uur). Vrijdag tot en met maandag Hockeyvereniging De Terriërs, kantine sportcomplex Het Vennewater. Zater dag en zondag van 11.00 - 17.00 uur; vrijdag en maandag van 20.00 - 22.00 uur. Elke zaterdag Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. Tussen 9.00-11.00 uur. Gymnastiek- en turnvereniging Heiloo, container op parkeerterrein achter de Moeder Godskerk. Tussen 10.30-11.30 uur. En container bij flatgebouw in De Kandelaar nabij nr. 12. Tussen 10.00-18.00 uur. Zaterdag 22 oktober Radboudschool, Slimpad 18. Tussen 9.00-12.00 uur. Fanfare showband Heiloo, huis-aan- huis actie plan Zuid. Dozen enof bun dels gereed zetten langs de kant van de weg voor 10.00 uur. Iedere woensdag Gymnastiek- en turnvereniging Heiloo, container bij flatgebouw in de Kande laar nabij nr. 12. Tussen 12.00-18.00 uur. Maandag t/m vrijdag WAO/AAW Belangenbehartiging Hei loo, container nabij 't Trefpunt, Westerweg 292. Tussen 9.00-17.00 uur. Halen op verzoek: 331 840 of 02206 3525. Muziekvereniging Eensgezindheid, Laan van Muijs 1. Tussen 8.00-16.00 uur. Geen plastic zakken. De Springschans, Breedelaan 6. Bren gen tijdens de schooluren, tussen 8.45 - 15.30 uur (in de schuur). De Zuidwester, Boekenstein 43. Bren gen tijdens de schooluren. Ook gebruik te kleding. Muziekschool Heiloo, Het Veld 1. Tus sen 9.00 - 12.00 uur en 14.00 - 19.30 uur. Alle dagen Victorie-groep Scouting Heiloo, contai ner nabij clubgebouw De Bolder, hoek Kerkelaan/Westerweg. Ook gebruikte kleding, mits in plastic zakken. Willibrordschool, container naast de Grosmarkt, hoek Ewislaan/Westerweg. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg. Handbalvereniging De Foresters, con tainer op sportpark De Egelshoek, Laan van Muijs. Mevrouw Beers en de heer Steenhuis onthullen de plaquette in Overkerck. HEILOO - Nadat mevrouw Beers eerst een gevelsteen onthuld had bij het in aanbouw zijnde centrum voor wijkge richte functies en 15 zorgwoningen, ging zij vervolgens naar Klein Varne- broek alwaar haar een receptie werd aangeboden omdat mevrouw Beers 25 jaar in het bestuur van de Woningbouw Vereniging Willibrordus zat. Het was ook hier dat burgemeester N.P.M. Schoof de eremedaille in zilver aan haar uitreikte. Een drukke dag dus. De gevelsteen werd door mevrouw Beers-Vlek samen met de heer Steenhuis, direkteur van verzor gingshuis Overkerck, onthult omdat het samenwerkingsprojekt van woning bouwvereniging Willibrordus Heiloo en de Stuurgroep Ouderenzorg haar vol tooiing nadert. Op de steen stond de tekst „Zorg op maat". De heer Morshuis, voorzitter van de Stuurgroep hoopt dat in februari deze woningen opgeleverd kunnen worden. Het is een samenwerkingsprojekt van de Loet Overkerck en de woningbouwvere niging Willibrordus. Hun devies „maak zorg op maat en breng dit bij de mensen thuis". In Klein Varnebroek aangekomen wa ren er veel collega's, vrienden, familie en bekenden die mevrouw Beers kwa men feliciteren met haar 25-jarig jubi leum. Toen Burgemeester'Schoof haar ook nog de Koninklijke Onderscheiding uitreikte was dit wel de kroon op het werk van mevrouw Beers. Schoof zei: ,,U bent in een wereld van mannen gestapt maar heeft daar als „gewone" vrouw een specifieke plaats ingenomen. U stond uw mannetje, was rechtvaar dig, consequent en sociaal". Mevrouw Houtenbos, contact persoon van de Loet en Overkerck en afgevaar digde van de Katholieke bond voor ou deren droeg een prachtig gedicht voor. „Heb je iemand bloemen te geven, stel het niet uit, geef een roos". Zij voegde de daad bij het woord en schonk een grote bos rode rozen. De heer van Hoof van het N.C.I.V. (Nederlands Christelijk Instituut voor de Volkshuisvesting) gaf de jubilaris de. zilveren speld en noemde haar: Sociaal voelend, sterk, rechtvaardig, iemand met een warm hart en een koel verstand. Mevrouw Beers-Vlek Zij is geen Heiloose van geboorte, toen ze hier kwam kende ze nog maar weinig mensen. Eind jaren zeventig werkte Beers samen met van Diepen bij de wo ning bouwvereniging Willibrordus. „Ik zat toen bij de toewijzingen, dat was moeilijk en vereiste veel overleg" aldus Beers. Je kunt nu eenmaal niet puur van de lijst werken. Hoewel je die zoveel mogelijk aanhoudt. Maar er zijn altijd urgente gevallen. Een moeder met klei ne kinderen die door een scheiding op straat komt te staan laat je niet aan hun lot over, kinderen zijn dan toch altijd al de dupe. „We bespreken, met de com missie per geval, hoe we zoiets oplos sen" vertelt mevrouw Beers. Met scheidingen kan de woningbouwve reniging zich natuurlijk niet bemoeien maar als men gaat samenwonen moeten beide partijentekenen, draait het dan op een scheiding uit dan heeft elk van de partijen recht op het huurcontract. „Mensen praten ook vaak tegen je aan, en dat moet je altijd goed bij je houden. We zijn ook blij met ons kantoor aan de Kloosterhof, waar ook het spreekuur gehouden wordt" zegt mevrouw Beers. Maar het wordt steeds moeilijker, de wachttijd begint uit te lopen naar zes jaar. Het is verstandig dat wanneer je 18 jaar wordt je te laten inschrijven. Het is niet zo, zoals sommige mensen denken dat als je je maar regelmatig laat zien je wel een huis krijgt, zo werkt het niet! Een ieder wordt op z'n eigen tijd gehol pen. In januari gaan de woningbouwve renigingen Willibrordus en Volkshuis vesting samen verder. Zij beschikken dan over zo'n 1400 woningen. Mevrouw Beers is nog niet van plan er mee te op houden, ze houdt van haar werk en hoopt dit nog lang te mogen doen. Uit handen van burgemeester Nico Schoof ontving mevrouw Beers de ko ninklijke onderscheiding. HEILOO - Getracht werd een sigarette nautomaat open te breken van een siga renzaak gevestigd aan de Stationsweg. De daders die zijn aangehouden bleken later te hebben ingebroken in een siga renzaak bij het Loo. Op de Omloop vielen moeder en kind met hun fietsen. Een medewerker van de gemeente die daar toevallig in de buurt was verleende direkt eerste hulp. Moeder werd voor verdere behandeling overgebracht naar het MCA. Op de parkeerplaats van de Schoollaan nabij de Beun werd een personenauto licht beschadigd door een inparkerende auto. Een personenauto geparkeerd stond op de Vrieswijk werd bekrast. Tevens werd de rechterbuitenspiegel en de rechterrui- tenwisser verbogen. Aangifte werd gedaan van het vernielen van een portierslot van een personenau to die geparkeerd stond op de Ypestei- nerlaan. Vernieling is waarschijnlijk gepleegd op zaterdag 8 of zondag 9 oktober. Bij een supermarkt in het Loo werd een wisseltruc met een winkelwagen toege past. De meegenomen winkelwagen werd laten teruggevonden echter zonder de handtas die zich in de boodschappen tas bevond. Op het Zevenhuizen nabij de Sporthal werd een personenauto aangereden. De veroorzaker is daarna doorgereden. Op de kruising Kennemerstraatweg, Ter Coulsterlaan vond een aanrijding plaats tussen een fietser en een bromfietser. De fietser gaf geen voorrang aan de brom fietser. Er was alleen materiële schade. Uit een kleedkamer van een sportcom plex op het Zevenhuizen werd een por temonnee met inhoud ontvreemd. Bij een supermarkt op de Ypersteiner- laan werd op 13 oktober in de namiddag een greep in de kassa gedaan. De dader heqft geruime tijd in de winkel bij de paktafel gestaan. Signalement van de dader: man leeftijd ong. 35 jaar, lengte ongeveer 1.80, vadsig postuur, vaal, kort opgeschoren haar, rode baseball pet, spijkerbroek, lichtkleurige gym schoenen, donkerkleurige trui met daaroverheen een effen rode bodywar mer. Eventuele getuigen worden ver zocht met de politie contact op te nemen. Tel. 072 337676. Op de Kanaalweg vond een aanrijding plaats tussen twee personenauto's. Er was alleen materiële schade. Op het Klein Barlaken werd tijdens een controle een personenauto aangehou den waarvan bleek dat het voertuig niet verzekerd was en dat de auto al 3 jaar niet APK gekeurd was. Voertuig werd uit het verkeer genomen en proces ver baal werd opgemaakt. Op de Oude Werf vond een aanrijding tussen twee personenauto's plaats. De oorzaak van de aanrijding was het niet verlenen van voorrang. Er was alleen materiële schade. Op de kruising Van Foreestlaan- Kennemerstraatweg vond een aanrij ding plaats tussen een bromfietster en een personenauto. De oorzaak van de aanrijding was het niet verlenen van voorrang door de bestuurder van de personenauto. De bromfietster raakte gewond en werd voor onderzoek over gebracht naar het MCA te Alkmaar. In een woning aan de Zevenhuizerlaan werd ingebroken. Toegang werd ver schaft door de achterdeur met grof ge weld open te breken. Diverse goederen werden uit de woning weggenomen. Tevens werd ingebroken in een woning aan het Wielemakersland. Vermoede lijk zijn de daders via het balkon bin nengekomen. De bewoners waren niet aanwezig. Een groot aantal waardevolle artikelen zijn ontvreemd. In de periode van 10 t/m 16 oktober werden twee fietsen ontvreemd. HEILOO - Bij de politie in Heiloo zijn de volgende gevonden voorwerpen inge leverd: sleutels, een dekkleed voor een vrachtwagen, een fietscomputer, een paar dameshandschoenen, een bruine portemonnee ifiet inhoud en een dames- bril in een bruin etui. EGMOND - Saint-Saens, Sjostakovitsj, Turina en Martin zijn de componisten van wie werk zal worden uitgevoerd tij dens het jaarlijkse Lionsconcert in de Slotkapel te Egmond aan den Hoef op donderdag 3 november. Uitvoerenden zijn Berna van de Hulst, cello, Doroté Crijns, piano en Ankie Teunisse, viool, die tesamen het Argos Trio vormen. Het concert wordt gesponsord door Campina Melkunie. Hanraads Schoe nen en Silhouet binnenhuisarchitectuur. De opbrengst van het concert zal ten goede komen aan de kunstcommissie van De Alk, een in Alkmaar gevestigde regionale school voor speciaal onder wijs aan zeer moeilijk lerende kinderen, die de creatieve mogelijkheden van deze kinderen graag onder de aandacht van het grote publiek wil brengen. Kaarten zijn a 15,00 verkrijgbaar bij: Silhouet Binnenhuisarchitectuur, Ken nemerstraatweg 99; Hanraads Schoe nen, Stationsweg 81; J. Veldman, Romplaan 24; H. Morshuis, Fontijn Verschuirlaan 12; T. Steenaert, Boe kenstein 9 allen te Heiloo. HEILOO - Afgelopen zondag heeft Ajax bij de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles de steun ondervonden van de E-junioren van HSV. Of dit wer kelijk heeft bijgedragen tot de overwin ning moet nog uitgezocht worden. Dat zij luid en duidelijk aanwezig waren is zeker. Om 12.00 uur vertrok de bus richting Olympisch Stadion met 50 dolenthousi aste junioren met hun leiders. Velen hadden wit weggetrokken gezichten. Of dit van de zenuwen kwam of dat zij slecht geslapen hadden, wie zal het zeg gen. Na aankomst werden de plaatsen opgezocht onder begeleiding van een or kest dat een kruising was tussen.een salsa-band en een harmonie-orkest, maar het klonk goed. Nadat de stadion-speaker iedereen wel kom had geheten, waarbij in het bijzon der de E-junioren van HSV uit Heiloo werden genoemd kon de wedstrijd be ginnen. De meeste jongens hadden hun favoriete speler inmiddels op het veld zien lopen, dus dat probleem was ook opgelost. Iedereen kon tevreden zijn. Het wedstrijdverloop hebt u bij Studio- Sport kunnen zien. Maar wat natuurlijk niet te zien is, is het enthousisame waar mee iedere goede aktie, ieder doelpunt gevierd wordt. Vlaggen, sjaals en petjes gaan massaal de lucht in. Zelfs de lei ders van onze jeugd, toch doorgewinter de supporters, stonden op de banken. Je kan niet anders als je de blijheid ziet waarmee deze jongens met het voetbal omgaan. Op de terugweg naar Heiloo was het verdacht stil in de bus. Alle jon gens zaten, denk ik, een te bedenken of zij misschien in de toekomst net zo goed kunnen voetballen als Ajax hen heeft la ten zien. Eén ding is zekre, de E- junioren van HSV hebben een grandio ze middag bij Ajax gehad. Zij bedanken tot slot Team de Haas voor het beschik baar stellen van de bus. langs elkaar heen leeft. Hij, Boris Wei dorp, is een ambitieuze egocentrische operazanger, heeft vocaal een enorm volume, maar zingt op belangrijke mo menten pijnlijk onzuiver. Zij, Angeli- que Benders, is een kunstzinnige begripvolle huisvrouw, heeft een klein volume maar is op alle momenten bij zonder muzikaal en zuiver. Bianca Groesbeek is de regisseuse van ,Mep- histofeles', de opera waarin Boris een belangrijke rol heeft. Hun liefde be perkt zich niet tot de werkvloer. Aan de vooravond van de première zoekt Ange- lique steun bij Jean Pierre Damave, een aantrekkelijke danser waarmee zij sa menspeelt in de operette ,De Prins van Narbonne'. Bianca dringt zich verder aan Boris op. Haat, bedrog en jaloezie. Maar ook liefde, hunkering en humor. Ineens valt er een schot. Hoe nu verder? Kaarten voor deze voorstelling zijn aan de kassa van De Beun dagelijks te ver krijgen van maandag t/m vrijdag van 13.30-17.00 uur. Entree: 30,00 CJP/65 ƒ27,50. 'De vrouw van de zanger' met o.a. Brigitte Kaan dorp (rechts) in theater De Beun. (Foto Ulbo de Sitter). HEILOO - Woensdag 26 oktober het toneelstuk ,De Vrouw aan de Zanger' in theater De Beun, auteur: Paul Haenen, met: Brigitte Kaandorp, Ingeborg Elze vier, Egidius Pluymen, Ernest Piet, re gie: Bert Klunder, componist: Clous van Mechelen, choreografie: Ernest Piet. Na vier zeer geslaagde solovoorstellin gen vond Brigitte Kaandorp de tijd rijp voor een echte toneelrol, geschreven door een echte toneelschrijver. Paul Haenen wilde graag een toneelstuk voor haar schrijven en het uiteindelijke resul taat ging januari 1994 in première. Sa men met Ingeborg Elzevier (actrice), Egidius Pluymen (operazanger) en Er- nest Piet (danser) speelt zij nu avond aan avond De Vrouw van de Zanger. ,De Vrou>v van de Zanger' is een muzi kale komedie over een echtpaar, dat zo wel muzikaal als persoonlijk schrijnend De heer AGroenland achter de kruiwagen in zijn tuin, die hij nog steeds op en top netjes houdt. HEILOO - Het was feest vorige week aan de Potgieterweg. Ballonnen in de tuin met een kruiwagen een schop en een hark, iedereen mocht weten dat Groenland 90 jaar werd en heel lang het Hoveniersvak had uitgeoefend. De hele dag visite, 's avonds gezellig met de kinderen en kleinkinderen uit eten, voordrachten, sketches en veel kaarten en bloemen. 't Was een pracht dag" zegt Groen land tevreden. Hij woont nog op zich zelf, wel met hulp van z'n dochters en kleinkinderen en... het onontbeerlijke gezelschap van z'n schildpad, die al 35 jaar z'n trouwe vriend is. „Eerst had ik hem Charly genoemd, maar toen hij een paar jaar later ineens een paar eieren had gelegd heb ik dat maar veranderd in Charlotte". Het is een aardig beest, z'n kist met bladeren statit al klaar voor de winterslaap maar daar moest Charlotte mee wachten tot na de verjaardag van haar baas. Er was op de feestavond een sketch waarin twee kleinkinderen een lied zon gen verkleed als opa en de schildpad. De heer Groenland heeft vanaf z'n 20e jaar in de grond gewerkt, eerst bij een baas later als zelfstandig hovenier. Z'n vakopleiding werd op de Jacob van Campenschool in Amsterdam gedaan. De latijnse namen van de planten heeft hij nooit meer vergeten. Het gezin Groenland heeft moeilijke tijden ge kend. „We hadden toen dertien weken winter en het was oorlog. Als hovenier kon je niets doen, dus ook geen ver diensten. Het valt dan niet mee een ge zin met vijf kinderen warm te houden en te eten te geven", vertelt Groenland. 65 Jaar geleden heeft hij ook nog gehol pen bij de tuinaanleg van de Prinses Hendrik Stichting in Egmond aan Zee. Zes jaar geleden, dus op z'n 84ste is Groenland nog alleen per vliegtuig naar Canada gegaan om z'n zuster te bezoe ken. Z'n eigen tuin ziet er keurig uit, het gras maait hij nog altijd zelf want de tuin moet netjes zijn en zo hoort het ook als je je levenlang als hovenier hebt gewerkt. AKERSLOOT - Morgenavond (donder dag 20 oktober) vergadert de gemeente raad van Akersloot vanaf 20.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis. Gespreksonderwerpen zijn onder meer oud papier, de ontwikkeling van de bestuurlijke organisatie en een geldle ning voor Meervogels '31. De vergade ring is openbaar. Wie de volledige agenda en bijbehorende stukken wil in zien kan daarvoor tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis. HEILOO - Dinsdag 27 september was de eerste vergadering van het seizoen. Zuster Romana uit Westerblokker had een groet gehoor voor zich. Zij vertelde ons over haar ervaringen in het klooster van vroeger tot nu. Al zeer vroeg trad zij toe tot de Congregatie van de Goede Herder (gesticht in Frankrijk en nu over de gehele wereld werkzaam). In de pau ze gaven vele leden zich op, zowel voor het uitstapje naar Amsterdam als voor de viering (in de Blinkert te Schoorl) van het 75 jarig jubileum van de NCVB. Onze voglende vergadering is op dins dag 25 oktober a.s. in de Geref. Kerk te Heiloo. Ds. Kila uit Alkmaar komt ons dan verteilen over zijn boek: "Kiddiesj voor Joods Alkmaar" (zeer inte ressant)] Gerda Dobber in haar fonkelnieuwe salon The Bodystyliste GD HEILOO - Na een aantal jaren actief betrokken te zijn geweest bij de verkoop van huidverzorgingsprodukten en cosmetica opende Gerda Dobber afge lopen zaterdag haar eigen salon aan De Hoghe Weijdt 19 te Heiloo onder de naam The Bodystyliste GD. Gerda volg de haar opleiding aan de Noordholland se Academie in Alkmaar en assisteert daar nu één avond per week bij de prak tijklessen. Daarnaast volgt ze nog een cursus pedicure. Behalve met het merk Marylin werkt Gerda Dobber ook met Medex Bio science Cosmetics. Een huidverzor gingslijn op wetenschappelijke basis. De standaardbehandelingen kunnen uit gebreid worden met speciale kuurmas- kers, ampullen, massage met aetherische oliën enzovoort. Behande lingen van een half uur, de zogenaamde quicky's, behoren tot de mogelijkhe den. De heren komen aan bod met een speciaal op hun huid afgestemde her- enlijn. Omdat ze niet voor niets The Bodysty liste heet kunt u ook bij Gerda Dobber terecht voor ontspannende li chaamsmassages, panniculosebehande- lingen en dergelijke. Kleuranalyse verbonden met de cosmeticalijn laat zien hoe mooi een ieder kan zijn. Heeft u interesse? Belt u dan gerust voor het maken van een afspraak: tel. 072-330976. Wie snel belt, profiteert van een speciale openingsaanbieding. (Zie ook de advertentie elders in dit blad). CASTRICUM - In de herfstvakantie van 24 t/m 30 oktober organiseert het bezoekerscentrum De Hoep in samen werking met Vogelwerkgroep Castri- cum een zogenaamde vogeltrek-excursie in het Noordhollands Duinreservaat. Bij voldoende deelname (tenminste 5 personen) wordt elke ochtend vanaf 8.00 - 9.30 uur op de parkeerplaats van het strandplateau te Castricum uitleg gegeven over de vogeltrek. Daarbij ligt de nadruk op trekvogels in het Noord- hollands Duinreservaat. De vogeltrek manifestatie besluit op zondagmiddag 30 oktober om 15.00 uur met een diale zing van over Vogeltrek in de duinen. Inleider is H. Huneker. De deelname aan excursie en lezing is gecombineerd. Deelnemerskaarten a 2,50 kunnen op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur bij het kantoor van het Noordhollands Duinreservaat, Van Ol- denbarneveldweg 40 te Castricum wor den afgehaald. Kinderen tot 6 jaar kunnen, onder begeleiding van ouder of verzorger gratis mee. Veel vogels trekken in de herfst weg naar hun overwinteringsgebied. Het moment van vertrekken is per vogel soort verschillend. De oktobermaand is de vogeltrekmaand bij uitstek. In de duinen is deze trek over de zeereep zeer goed waar te nemen. In de duinen kun nen de vogels overdag rusten en voedsel tot zich nemen om zo energie te verza melen voor hun verdere reis. Bij een lichte tot matige zuiden- en oostenwind en een ijle bewolking zijn in de vroege ochtend duizenden vogels te zien. Aanmelding voor excursie en lezing op het kantoor van het Noordhollands Duinreservaat op werkdagen van 9.00 - 17.00 uur: Van Oldenbarneveldweg 40, 1901 KC Castricum, tel. 02518-62911; mw. S. Broomans/mw. M. ter Maten. HEILOO - Op donderdag 20 oktober wordt in Het Trefpunt aan de Wester weg een najaarsmodeshow gehouden. Organisator is de activiteitencommissie van de Anbo en Kbo. De show wordt verzorgd door Modehuis Wil Goemans. De aanvang is 14.00 uur en de entree, inclusief een kopje koffie, bedraagt twee gulden per persoon. Maandag: Radio 80 Musicbox 00.00 Dinsdag: Radio 80 Musicbox 00.00 De Horoscopen 18.00 Baksteen 20.00 Radio 80 Musicbox 22.00 Woensdag: Radio 80 Musicbox 00.00 No Nonsens 20.00 Easy to listen 22.00 Donderdag: Radio 80 Musicbox 00.00 May-Day 19.00 Alle remmen los 21.00 Vrijdag: Radio 80 Musicbox 00.00 Zaterdag: Radio 80 Musicbox 00.00 Rob in de morgen 7.00 Te vroeg voor woorden 8.00 Ochtendhumeur 10.00 De boer is troef 12.00 Radio 80 Musicbox 14.00 Lukraak 16.00 Weekje 80 18.00 Kroniek der muziek 20.00 Radio 80 Musicbox 22.00 Zondag: Radio 80 Musicbox 00.00 De Vroege start 8.00 Ronde van Egmond 10.00 Zeg je zegje 12.00 Zondagsport 80 14.00 Happy Hour 17.00 P.S. 18.00 Classics 20.00 Nighttime 22.00 Radio 80 is in de ether te ontvangen op 107 FM en op de Egmondse kabel op 96.5 FM. Maandag: Delicabesse OSU continu AKKU Kort Broodje met Let the good times foil Nachtprogramma Dinsdag: Welcome to my world Voor ouderen door ouderen Welcome to my world OSU continu Platencollage Gemeentevoorlichting Akersloot Platencollage OSU-bliem OSU-jazz Nachtprogramma Woensdag: Delicabesse Broodje met OSU continu Holland Omstreken Wegwijzer Met*Tien tot 10 Nachtprogramma Donderdag: OSU continu Trammelant ledikant AKKU aktualiteiten Muziekboetiek Ritmo Popular Nachtprogramma Vrijdag: Delicabesse OSU continu Radio-poelen Luisteren en wegwezen Hitstory De Nootzaak Til' midnight Nachtprogramma Zaterdag: OSU continu CD-show van klasse Flash-back OSU Top 25 Pop-store Rhythm of the night Nachtprogramma v Zondag: Trammelant ledikant Wie wat waar op zondag Ziezozondag OSU sportief Zendtijd voor de kerekn Dick Non-Stop Holland en omstreken Pop around the clock Nachtprogramma 9.00 12.00 18.30 19.00 20.00 21.00 9.00 10.00 11.00 12.00 18.30 19.00 19.30 20.00 21.00 22.00 9.00 12.00 13.00 19.00 20.00 21.00 22.00 9.00 18.30 19.00 20.00 21.00 22.00 9.00 12.00 17.00 18.00 19.00 20.00 22.00 24.00 9.00 17.00 18.00 19.00 21.00 22.00 24.00 9.00 9.30 11.00 15.00 18.00 20.00 21.00 22.00 24.00

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 8