9 9 4 1 9 4 Het leek wel het grootste mysterie van Heiloo: wanneer zou de bouw van het nieuwe pand van Drukkerij Uitkijkpost BV van start gaan? Al vele maanden was op de locatie op bedrijventerrein De Oude Werf een bord te zien: 'Hier komt...' En het duurde en het duurde maar. Gelukkig zijn de vraagtekens vanaf heden verleden tijd. Rond het aanstaand week end gaat de bouw daadwerkelijk van start, gaan de betonnen palen de grond in. Eigenlijk niet eens zo'n verkeèrd moment. Drukkerij Uitkijk post BV bestaat immers deze maand precies zestig jaar. En om dat te vieren, trakteerde de directie het personeel onlangs op een zeer bijzondere taart. Banketbakker Van Velzen, ook al geen 'jonkie' meer in het Heilooër bedrijfsleven, maakte er iets moois van: een prachtige Uitkijkpost van chocolade, waarvoor de toren in de Noorderneg model stond. Het werd smikkelen en smullen. Het hele jaar 1994 is Drukkerij Uitkijkpost BV al in de weer om het feest je van de nieuwbouw èn het 60-jarig bestaan te vieren. In het groot en in het klein deelt het bedrijf kadootjes uit aan verenigingen en organisaties om zo bijzondere activiteiten mogelijk te maken. Sport, cultuur en nog zo wat werden gesteund en vanzelfsprekend ruim onder de aandacht gebracht. En wie denkt dat het reeds afgelopen is met de pret, komt bedrogen uit. Nee beter: die wordt nog wel verrast. Het feestje van een jaar duurt nameiijk wat langer. Tot en met de officiële opening van het nieuwe pand in het voorjaar van 1995 zijn er bij Drukkerij Uitkijkpost BV al heel wat activiteiten op de rails gezet. Daarvan verklappen we nu nog even niets. De verrassing is dan des te leuker. Maar zoals men mag ver wachten zullen de activiteiten voor vele mensen, jong en oud, toegankelijk zijn. Een tip van de sluier willen we wel oplichten. In de Uitkijkpost van volgende week kunt u een bijzonder verhaal lezen. Waar dat over gaat? Over een schuur tje aan de Holleweg, bijvoorbeeld. Over lood en inkt. Over papier en persen. Over feest vieren en nog een klein beetje over taart. lÖAkKV.R» CvanVfe'2®n Uitkijkpost om op vreten!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 18