Limmen intech Pcwbv&hC4*tf GRATIS! Eqi/lipe Coiffi/i^s AHAVA Diensten in Limmen Uitkijkpost, hét gratis week blad voor Heiloo en omstreken! een pot Plenitude CONNYLAHOYE LOODGIETER- C.V. WERKEN gemeente Commissievergadering Voorgenomen medewerking Winkelen met de Zonnebloem Burgerlijke stand Scholenmarkt voor basisscholen Schaken in Limmen SV De Vrijheid Akersloot Expositie bibliotheek Avak/Cravak Gezond afslanken Harmonie Excelsior kijkt in de toekomst Visserslatijn Kerkeveiling Limmen groot succes Carnavalsvereniging De Uylenspieghels start aktiviteiten Politieberichten Feestmiddag voor jeugdvisclub Halloween in Conquista Inleveren kopij voor de Uitkijkpost 072 - 338266 .4 tel. 072-330175 fax 072-335644 Nu, bij elke permanentbehandeling HAARMODE v.o.f. HOOGEBOOM O UW KERASTASE-KAPPER HUIDVERZORGING SS ALON PARIS PAGINA 14 UITKIJKPOST 9 NOVEMBER 1994 LIMMEN - Op dinsdagavond 15 no vember tussen 19.00 en 21.00 uur, orga niseert De Zonnebloem in samenwer king met V D een koopavond, speci aal voor ouderen, gehandicapten en an deren, die niet zelfstandig boodschap pen kunnen doen. U bent dan in de gele genheid om rustig uw inkopen te doen en bovendien zal u een kopje koffie worden aangeboden, hetgeen de gezelli ge St. Nicolaassfeer zal verhogen. U hoeft geen lid van De Zonnebloem te zijn om op deze speciale avond te kun nen winkelen. Heeft u in uw familie of kennissenkring iemand die u kan verge zellen, dan kunt u op eigen gelegenheid gaan. Indien nodig, staan er voldoende rolstoelen bij de ingang ter beschikking. Heeft u echter geen chauffeur en/of be geleider ter beschikking, belt u dan tij dig even naar De Zonnebloem, secr. N. Seignette, tel. 02205-1324. Vrijwilligers helpen u dan graag bij uw "winkela vondje". LIMMEN - Geboren: Randy Camilla Maria, dochter van Rudolphus P. Bruin en Anna C.M. Koelman. Debbie Eliza beth, dochter van Andreas M. Neelen en Ellen Kempers. CASTRICUM - Op 12 november orga niseert de Vereniging voor Openbaar Onderwijs in Castricum weer een scho leninformatiemarkt voor zevende en achtste groepers van basisscholen in het Kennemerland tussen Beverwijk en Alk maar. De leerlingen van de hoogste leer jaren kunnen zich dan laten voorlichten over de verschillende soorten van open baar voortgezet onderwijs die er in de streek zijn. Op die zaterdag staat de openbare basisschool De Sokkerwei, Oranjelaan 2 in Castricum van 10.00 tot 13.00 uur open en kunnen belangstel lenden kennismaken met acht verschil lende schooltypes. Het gaat om scholen voor secundair on derwijs en het is interessant te weten welke varianten er in deze streek zijn. In Castricum zelf staat het J.P. Thijsse College voor mavo, havo en vwo met Latijn. Dit jaar doet voor het eerst de vbo Groenschool Noord-Kennemer- land, voorheen agrarische school gehe ten, als tweede Castricumse school mee. Van de zuidkant komt de Maarten van Heemskerck school uit Heemskerk met beroepsonderwijs (techniek» admi nistratie, verzorging) en mavo. Zo'n honderd meter verder staat het Berlingh College met mavo, havo, en vwo (athe neum en gymnasium) Van wat verder weg, uit Haarlem, en enig in z'n soort, is de grafische school, van de noordzijde komen uit Alkmaar drie scholen. Van het Jan van Scorel College komen twee afdelingen, daar van is het Kohnstamjaar als rijpingsjaar ver buiten Alkmaar bekend. Ook de af deling Handel maakt op 12 november duidelijk wat ze te bieden hebben. De school Alcmere levensmiddelentech nologie biedt de richtingen mode/kle ding, verzorging, uiterlijke verzorging en levensmiddelentechnologie als moge lijkheden. Het Murmellius Gymnasium komt omdat dat het dichtstbijzijnde zelfstandige gymnasium is. Het gemakkelijke van de scholeninfo markt is dat ouders en hun kinderen voor een eerste kennismaking met acht verschillende scholen maar naar één adres toe hoeven. Uit het overzicht van de deelnemende scholen blijkt al dat een verdeling in algemeen vormend onder wijs en beroepsonderwijs alleen, een te eenvoudige voorstelling van zaken geeft. De VOO is als oudervereniging niet aan een bepaalde school gebonden en vindt het daarom op haar weg liggen om voor alle belangstellende kinderen en hun ouders de scholeninfomarkt te organiseren, zodat de komende school keuze zo bewust mogelijk kan plaats vinden. LIMMEN - Door de overwinning op M. Sturk, neemt clukampioen J. Admiraal, de tweede plaats in op de ranglijst van de interne competitie, G. Hafkamp deed goede zaken door L. Zentveld te kloppen en E. Stolp blijkt door zijn overwinnig op B. Kerkhof een sterke kandidaat te worden voor het top- klassement. In de B-groep versloeg L. v.d. Eng zijn directe belager W. Pep ping en passeerde daar-mee N. Admi raal, die niet in actie kwam, naar een mooie tweede plaats. Overige uitslagen: A-groep: T. Schut-G. Tebbens 1-0, C. Limmen-P. v.d. Heijdt 1-0, M. Out-R. Denekamp 1-0, A. Duikersloot-J. Lim men 0-1, J. Zentveld-H. Druiven 1-0, J. de Graaf-R. Rommel 0-1, B. de Waard- F. Nijman 1-0, H. Levering-B.v. Dier- men 1-0, T. Al-G. de Graaf 1-0. B-groep: v. Deen-W. Könst 1-0, N. Glas-C. Out 0-1, R. Lammers-J. Kra mer 1-0, W. Koenekoop-E. Kramer 1-0, L. Winder-K. Kramer 0-1, B. Kos-R. Limmen 0-1. M. Bos-L. de Boer Zi-Zi. C-groep: C. Pepping-J. Valkering 1-0, R. Weyers-P.Mooy 0-1, L.A. Admiraal-P. Evenhuis 1-0, M. Kos-W. Kaandorp Z2-Z2, M. Beentjes-W. Koot 1-0, J. Duin-J. Kaandorp 0-1, W. Meijer-R. Termes 0-1, S. Meijer-V. Dolman Z2-Z2, H. Zomerdijk-N. Admi raal Z2-Z2. LIMMEN - Uitslagen woensdag 2 no vember: El.K. Hooyboer 100, A 1. C. Onderwater 95, R. Schaft 95, 3. W. Verzijlenberg 94; B 1. J. Hageman 96, 2. P. Duivenvoord 95, 3. J. Pepping 86; C. 1. B. Sassen 95, 2. C. v. Leeuwen 94, 3. J. v. Duin 93, D 1. E. Koppes 92, 2. C. Weyers 89. w AKERSLOOT - In november en decem ber exposeert Bram Schuurbiers in de bibliotheek in Akersloot. Bram Schuur biers is in 1972 in Akersloot geboren en woont nu in Alkmaar. Momenteel volgt hij een opleiding voor restaurant/meu belmaker. Hij is gaan schilderen zonder enige vooropleiding en schildert alleen als hij inspiratie heeft. Daarnaast boetseert en beeldhouwt hij ook nog, maar zijn grootste hobby is toch het schilderen. De ideeën achter zijn werk wil hij verder niet uitleggen; iedereen moet er maar in zien wat men wil zien. Zijn techniek: olieverf en gouache op de ruwe kant van hardboard platen. Tijdens de openingsuren van de biblio theek is iedereen welkom om hét werk van Bram Schuurbiers te komen be kijken. AKERSLOOT - Donderdag 10 novem ber organiseert Avak/Cravak een thema-avond met als onderwerp: Acu punctuur en Chinese kruiden. Aanbod komen o.a. Yin en Yang, de merdidia- nen en hoe werkt acupunctuur. Aan vang 20.00 uur in Centrum De Lelie, Rembrandstsingel 3 te Akersloot. Kosten ,5,00 incl. koffie en thee. Tevens kunt u zich nu al opgeven voor de cursus Vrouw en Recht, die op 23 ja nuari van start gaat. Mogelijke onder werpen van deze cursus zijn o.a. huwelijk en echtscheiding, erfrecht, ge zag over kinderen, arbeidsrecht, etc. De cursus bestaat uit 5 lessen op maanda gavond van 20.00 uur tot 22.00 uur en de kosten bedragen 25,00. Voor informatie en opgave voor de thema-avond en de cursus: mevrouw Nijmeijer, tel. 02513 13219. LIMMEN - Al vele jaren draait de ge zonde Afslank- en Begeleidingsclub van E.G.A.- Nederland met uitstekende re sultaten. Niet gebaseerd op luchtkaste len en loze beloften. In een uiterst persoonlijke begeleiding leert men na het begin waarin men snel afslankt, 2 tot 3 pond gemiddeld per week af te val len. Niet met spectaculaire nieuwe rages die overwaaien uit Amerika. Niet met geheimzinnige pillen of drankjes waar van men de herkomst moet raden. U mag gewoon eten wat u gewend bent. Uw gezin merkt er niets van want alles gaat gewoon z'n gang. Het draait om de dagelijkse maaltijdsamenstelling en voedselhoeveelheid. Groente, vlees, vis, brood, aardappelen en noemt u maar op - naar uw eigen keuze. Daarin schuilt het hele 'geheim'. Uw ge zin is dus beslist niet de dupe van uw af slankmethode en hoeft nooit iets tegen haar zin te eten. Iedere maaltijd is ech ter zo voor u uitgebalanceerd dat u al vrij snel resultaten boekt. Bovendien is deze gezonde basis erop gemaakt om u uw verdere leven te begeleiden. Een maal op uw streefgewicht blijft u dat ook, echter wel met de nodige zelfdisci pline. E.G.A. propageert 'verstandig afslanken' met gezonde voeding. Bij E.G.A. afslanken betekent dus niet al leen 'minder wegen' maar ook het be wust worden van een gezonde levenswijze. De E.G.A. heeft tientallen deskundige cursusleidsters opgeleid, onder toezicht van een begeleidend arts en diëtistes. U kunt dus met uw vragen of problemen steeds bij uw cursusleidster terecht. Eveneens biedt E.G.A. u een uitgekien de eigen eetwijzer waarmee u op een eenvoudige en goedkope manier kunt afslanken. Eenvoudig, goedkoop én ge zond want u kunt met de pot mee-eten en liflafjes zijn overbodig. De maaltij den zijn zeer afwisselingsrijk en u lijdt beslist geen honger. Het spreekt vanzelf dat u zich goed aan enkele afspraken uit de eetwijzer en van de cursusleidster houdt. De E.G.A. leert u omgaan met de voe dingswaarden van produkten voor nor male maaltijden zodat u geen honger hoeft te lijden en toch uw overtollig ge wicht verliest. Met deze wetenswaardig heden en wat zelfdiscipline gaat u zeker een gezonde toekomst tegemoet. E.G.A. afslankcursussen in Limmen en Heiloo: inlichtingen bij cursusleidster mw L. Duin, tel. 02205-2706. LIMMEN - In 1995 viert Harmonie Ex celsior in Limmen het 70-jarig bestaan. De voorbereiding voor dit feest zijn nu reeds in gang gezet. Voor zaterdag 28 oktober 1995, nog minder dan een jaar te gaan, is er reeds een groots spektakel gepland: de Limmer variant van 'Night of the proms', waarvan de nationaal be kende versie morgenavond op televisie wordt uitgezonden. Een opwarmertje voor een memorabel Excelsior-jaar, zo zeggen ze in Limmen. In de komende weken en maanden zult u via de Uitkijk post veel meer kunnen vernemen over de activiteiten van de harmonie in haar jubileumjaar. LIMMEN - Zondag 6 november werd in het Noordhollands kanaal ter hoogte van Koedijk de jaarlijks terugkerende baarswedstijd, georganiseerd door Her man Lute, gevist. Hierbij werd gestre den om de Uitkomstwisselbokaal. De einduitslag was verrassend. Kanshebber C. Bakker, die de diepe kanalen als zijn favoriete water beschouwd, eindigde net als R. Jak (nog deelnemer van de ne- derlandse baars-kampioenschappen 1994) met slechts 1 baars op een gedeel de laatste plaats. Beter ging het met de volgende personen: 1. A. Kroon, M. Zandbergen 9 stuks, 2. M. Bakkum, T. Veld 6 st. 3. T. Metselaar 5 st. De spot wordt nog wel eens gedreven met de hengelsport. Een plaatje waarbij de hengelaar een schpen uit het water haalt, zal niemand onbekend zijn. Wil lem Krom is echter met de tijd meege gaan. Zijn lijn raakte vast onder water. Nadat hij wat harder begon te trekken kwam de zaak toch los, maar wel voelde hij dat er nog wat hing. Toen de haak boven water kwam, begon hij enorm te lachen. De 11 overige vissers keken ver baasd naar Willem. Hij ving geen schoen maar een horloge. Deze lag ech ter al zolang in het water, dat een groep je zoetwatermosselen er hun verblijf plaats op hadden gevonden. LIMMEN - De vrijdag 4 november ge houden veiling t.b.v. jeugd en kerk in Limmen is opnieuw een groot succes ge worden. De bijna 450 kavels brachten een bedrag op van 50.578,00. Het ko- perspubliek dat in grote getalen was ge komen, bood spontaan op de vele artikelen door de veilingmeesters Nico Beentjes, Kees Kroone en Max Nuyens onder de hamer gebracht. De goederen variëerden van Goudse en Edammer kazen, diners en feestavon den, manden wijn, kadobonnen, le vensmiddelen, aquarellen en etsen tot fruitmanden, tuinplanten en paling. De traditie van de veiling te Limmen is al zeer oud en vindt zijn oorsprong in het veilen van bloembollen en aanverwante artikelen, alsmede levende have, t.b.v. kerk en samenleving. De opbrengsten van de veiling worden aangewend ter ondersteuning van het jongerenwerk en verenigingen, alsmede voor o.a. het on derhoud van de kerkgebouwen. LIMMEN - Zaterdag 12 november va naf 21.00 uur barst het carnavalsfeest los in Limmen in Partcycentrum St. Maarten, want het is dan elf november geweest en vanaf die datum mag 'het' weer. De Uylenspieghels, al 29 jaar een bloeiende carnavalsvereniging in Lim men en één van de grootste verenigingen 'boven de rivieren', houdt traditiege trouw de eerste zaterdag na 11 novem ber haar Prinsenbal. Ook traditiegetrouw kiezen de Uy lenspieghels ieder jaar een motto om haar leden enige ideeën te geven en om zelf ook een motto te hebben om gek kigheid uit te halen. Dit jaar is gekozen voor "Carnaval Goes Carribbean". Uiteraard biedt dit thema weer tal van mogelijkheden om carnavalscreatie's te ontwerpen en de echte carnavalsvierder zal zich dan ook niet onbetuigd laten. De leden van de Raad van Elf zijn al enige weken aktief achter de schermen en het Prinsenbal zal dan ook helemaal in het teken staan van de Caribbeans. De grote vraag ieder jaar opnieuw is na tuurlijk of er een nieuwe Prins gekozen wordt en welke wisselingen er zullen zijn in de Raad van Elf. Alles zal be kend worden op het Prinsenbal. De vaste donateurs hebben ondertussen de fraaie nieuwe Uylenbabbel ontvangen en daarmee alvast een 'opwarmertje' gekregen voor het nieuwe seizoen. Helaas kon de carnavalsvereniging er dit jaar niet onderuit om de contributie met 5,- te verhogen naar 30,- maar daar staat tegenover dat er dit seizoen dan ook volop carnaval gevierd kan worden, nog grootser en mooier dan voorgaande jaren. Bovendien was de contributie in negen jaar niet verhoogd. Carnaval in Gorteldonk kan dus starten en de Uylenspieghels zijn er klaar voor. Zij nodigen dan ook graag iedereen uit voor zaterdag 12 november 21.00 uur in het Partycentrum St. Maarten, vanaf heden "Leutbunker St. Maarten". De toegang is gratis en de muziek wordt verzorgd door De Spoetniks, een garan tie voor een gezellige avond. Hoogte punt deze avond zal natuurlijk het eigen optreden zijn van de Uylenspieghels, want zij zullen natuurlijk weer op ge heel eigen wijze de wisselingen in beeld brengen. Mocht u ook zin hebben om te komen bent u van harte welkom en, mocht u nog geen lid zijn dan kan dat altijd; even telefoontje of berichtje naar Arie en Marjoke Groot, Thqebos 30, tel. 3326 en u bent lid. U ontvangt dan een donateurskaart en de Uylenbabbel en heeft voorrang bij alle aktiviteiten van de Uylenspieghels. LIMMEN - Op vrijdag 4 november vond er op de Rijksweg een aanrijding plaats tussen twee personenauto's. Een achterop komende bestuurster had te laat in de gaten dat het voor haar rijden de verkeer stilstond in verband met weg werkzaamheden. Zij botste op de achterkant van de voor haar rijdende auto. Een pijnlijke nek en blikschade waren het gevolg Bij een gesloopt pand aan de Oudeweg werden een viertal stalen rijplaten gesto len. De platen werden tussen 20 oktober en 3 november weggehaald. Er moet ge bruik zijn gemaakt van een kraan of iets dergelijks. Bij een door de politie gehouden ver lichtingscontrole werden op 4 november een drietal bestuurders van fietsen be keurd omdat zij zonder licht op de fiets reden. Ook de komende weken zal er door de politie op de verlichting van fietsers worden gelet. Op zaterdag 5 november vond er op de Énterij een kleine aanrijding plaats tus sen een personenauto en een vrachtau to. De bestuurder van de vrachtauto, schampte bij het passeren langs een te gemoetkomende personenauto. De bestuurder van de vrachtauto had de aanrijding niet gemerkt, doch kon hier op toch worden geattendeerd door de bestuurster van de personenauto. Hij verklaarde even te moeten keren en zou dan terugkomen. Echter nadat hij ge keerd was reed de bestuurder van de vrachtauto met zijn auto weg. Door de politie zal een nader onderzoek worden ingesteld. Op 5 november werd er op 't Kieften- land een jongeman betrapt, toen hij een kratje bier wilde stelen. Het was al de tweede keer dat er daar bier gestolen werd. Op zaterdagavond 5 november vond er een kleine keukenbrand plaats op de Koningsdam. Een oververhitte frituur pan was de oorzaak dat de afzuigkap in de brand vloog. Een vlakbij wonend fa milielid kon de brand tijdig blussen, zo dat erger werd voorkomen. In de nacht van 5 op 6 november werd er in de oude boerderij aan de Visweg een insluiper betrapt. De man ging er na zijn ontdekking snel vandoor. Hij kon echter door een toevallig passerende fietser ingehaald worden. Echter de bestuurder van de fiets heeft de man niet tot stilstand gekregen. Bij de boer derij werden een fiets en een water pomp, beiden vermoedelijk van diefstal afkomstig achtergelaten. De politie ver zoekt de betrokken fietser contact op te nemen ten einde mogelijk wat meer in formatie te kunnen verschaffen: 072-337676, of 02205-3086. Openingstijden bureau Limmen, maan dagmorgen van 09.00 tot 12.00 uur en dondermiddag van 14.00 tot 17.00 uur. Buiten deze uren kunt u het beste even een afspraak maken, tel. 072-337676. LIMMEN - Op zondag 13 november staat voor de leden van jeugdvisclub Sa men Beet een grote feestmiddag op het programma. Deze wordt gehouden in de achterzaal van CaféBar de Lan taarn. Wat er allemaal gedaan wordt verklappen we nog niet, maar er zal o.a. scherp gekeken moeten worden naar een vis-videofilm en er zullen wat spel letjes worden gespeeld (waaronder het spel van Martin Brozius ,Ren je rot'), waarvan je niet onvermoeid zal thuisko men. Er zal gezorgd worden voor enkele versnaperingen om honger en dorst te stillen. Alle leden hebben inmiddels een opgave-formulier in het bezit. Wil je meedoen, knip dan de antwoordstrook af en lever deze vóór zondag in bij R. Jak, Rijksweg 20 of J. Zwertbroek, Thalia 16. Het feest beging om 13.00 uur en zal om ongeveer 17.00 uur afge lopen zijn. Ook hier zijn weer mooie prijzen te winnen dus allemaal komen! Huisartsen Onder tel. 1272 is altijd één van de dok toren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-52800522. Uitvaartverzorging Begrafenisondernemning Hoogeboom tel. 02205-3009. Praktijken Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal BV, Vuur baak 9, Limmen, tel. 02205-1796 (b.g.g. 072-331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M.Donker, Het Achtkant 12, Lim men, tel. 02205-3369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 139, tel. 02205-3219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 1250. Bereikbaarheid don derdagochtend en overige weekdagen: Slimpad 16 te Heiloo (tel. 072-330984 of 072-110804). Regionale Thuiszorg Ledenadministratie: tel. 072-199222. Wijkverpleging: Wijkgebouw Midden weg 26a, Limmen. Ouder- en Kindzorg: telefonisch spree kuur maandag tot en met vrijdag van 8.30-9.00 en van 12.30-13.30 uur, tel. 02205-4275. Volwassenenzorg: telefonisch spreek uur maandag tot en met vrijdag van 12.30-13.30 uur, tel. 02205-1250. Alarmnummer: 072-619818. Uitleenmagazijn: Middenweg 26a, maandag, woensdag en vrijdag van 17.30-18.00 uur, tel. 02205-1250. Diëtisten: lidmaatschap Regionale Thuiszorg is noodzakelijk, afspraken via tel. 072-199222. Kr aam verzorging: aanvragen voor kraamhulp maandag tot en met vrijdag van 8.00-17.00 uur via tel. 072-199222. Oproepen van kraamhulp maandag tot en met vrijdag van 8.30-17.00 uur via tel. 02208-90600. Alarmnummer kraam: 072-483790. Gezinsverzorging, praktische thuishulp, dagverzorging en intensieve thuiszorg: Nassaulaan 30, 1815 GL Alkmaar, tel. 072-127066. Telefonisch spreekuur maandag tot en met vrijdag van 8.30-9.30 uur. Alarmnummer: 072-619818. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek: Ellen van der Dussen, tel. 2126. Verloskundige Limmen M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (02205-2635). Geen spreekuur in het wijkgebouw te Limmen. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijka dres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Lim men, tel. 02205-2048 (b.g.g. 02510-33480). LIMMEN - In deze tijd van het jaar wordt in de Verenigde Staten Hallo- ween gevierd. Het komend weekend is dat ook bij Conquista aan de Visweg het geval. Voor tieners met stalen zenu wen is het jeugdcentrum zaterdag vanaf 19.00 uur geopend. De entree, inclusief flink griezelen, bedraagt f 1,00. Met de kinderen van groep 5 tot en met 8 gaan we op zaterdagochtend van 10.30 tot 12.30 uur knutselen met pa pier. Kom eens langs en ontdek hoeveel er met papier te doen valt. Voor de jonbgeren is Conquista als va nouds geopend op vrijdag vanaf 20.00 uur en op zondag vanaf 16.00 uur. Je bent welkom in het gebouw aan de Vis weg 63a. Voor vragen en/of opmerkin gen kan je tijdens de openingsuren ook even bellen, het nummer is 02205-2811. Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkge bouw Interkruis, Middenweg 26a, Lim men. Afspraken: 072-335148. Gemeente Limmen Openingstijden gemeentesecretarie: 9.00-12.00 uur (en woensdagmiddag tussen 15.30 en 17.30 uur voor het afha len van rijbewijzen en paspoorten) Het gemeentehuis is tijdens kantooruren te lefonisch bereikbaar onder telefoon nummer 1456. Voor de dienst gemeentewerken gelden dezelfde tijden. Telefoonnummer grof vuil: 072-413533. De wethouders kunt u spreken tijdens de inloopspreekuren op dinsdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur in het gemeen tehuis. De burgemeester slechts na tele fonische afspraak. Afdeling sociale zaken: u kunt terecht na het telefonisch maken van een af spraak; belt u hiervoor tussen 9.00-11.00 uur, tel. 1456. Indicatiecommissie Bejaardenoorden Verzoeken om opname in een bejaar denhuis dienen te worden ingediend bij de indicatiecommissie bejaardenoorden te Limmen, p/a Afdeling Sociale Za ken, Middenweg 3a, 1906 AP Limmen. Tafeltje-dek-je Mevr. Baltus, Hoogeweg 49, Limmen, tel. 02205-1483. Telefooncirkels Telefooncirkels Limmen: mw. W. Sege- rius, coördinatrice, tel. 1772. Welfare Limmen Inlichtingen: mw. Boersen, Visweg 46, tel. 2483. Stichting Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis- Janssen, Kerkweg 47, 1906 AV Lim men, tel. 02205-1410. Unie van Vrijwilligers (UW) Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00-19.00 uur): tel. 1398. Kinderopvang Voor informatie over Kinderopvang Limmen kunt u terecht bij Dieneke van der Meij, Westerweg 5, tel. 3220, of bij Karin Min, Burg. Nieuwenhuysenstraat 12, tel. 2817. Spreekuur: iedere dinsdag van 9.15-10.30 uur in De Wollewei, tel. 2418. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 02205-2135. Openingstijden: maandag 14.30-17.00/19.00-20.30 uur; woensdag 14.00-17.00 uur; vrijdag 14.30-20.30 uur. Dierenbescherming Limmen Honden en katten: tel. 072-334316. Knaagdieren: Prins, tel. 2266. Dierenartsen Dierenkliniek Castricum, Laan van Al- bertshoeve 140, Castricum, tel. 02518-54345. Dierenartsen: H. Wolters en mw. S. Asyee. Spreekuur zaterdag 13.00-14.00 uur, verder volgens telefo nische afspraak. Dierenartspraktijk A. yan Lohuizen, J. Borsje en W.J.M. van Look, Dotter bloem 7, Castricum, tel. 02518-55910. Tijdens de weekenddienst wordt u even tueel automatisch doorgeschakeld. Be handeling kleine huisdieren na tel. afspraak. Dr. Schaap en Dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 02205-2583 (Rijksweg 104, Limmen). Spreekuur maandag tot en met vrijdag van 13.30-14.30 uur en vol gens telefonische afspraak. Parochie H. Cornelius Limmen Pastoor: S. Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 02205-1275. Spreekuur: dinsdag en donderdag 18.00-19.00 uur, woensdag 9.30-10.30 uur. Pastoraal werkster: mw. H.G.M. Boo- mars; privé 02513-15563 (tussen 18.00-19.00 uur). Ned. Hervormde Gemeente Limmen Predikant: ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 072-331473. Scriba: J.P. Hartog, Kapellaan 11 b, Heiloo, tel. 02205-3403. In Linimen kan kopij voor de Uitkijkpost ingeleverd worden bi] N. Admiraal. Kennemerstraatweg 429. De kopij dient uiterlijk maandag om 12.00 uur aldaar bezorgd te zijn. Tot 17.00 uur kan men met kopij vervolgens nog terecht bij het kantoor van Drukkerij Uitkijkpost, Rechte Hondsbosschelaan 22 te Heiloo. dakwerk, zinkwerk, gas, water, sanitair, complete badkamers, c.v. installaties aanleg, onderhoud, service (t.w.v. 18,95) Zolang de voorraad strekt. Dusseldorperweg 105•Limmen*02205-2456 Vanaf heden kunt u bij ons betalen met uw pin-pas! Begrafenisonderneming Stetlaantje 1 1906 AN Limmen Voor het verzorgen van begrafenissen, crematies, grafmonumenten, dankbetuigingen enz. Tel. nr. 02205-3009 Mevr. L. Groot-Hoogeboom 02205-1408 Dhr. J. A. Hoogeboom ÜF{! Rijksweg 77 Tel. 02205-2953 Limmen Het Achtkant 60 Limmen tel. 02205 2177 Behandeling op afspraak ma t/m vr 's avonds za de gehele dag Gezichtsbehandelingen voor hem en haar; ook acne VisagieHand- en Nagel- verzoiging; Nails by lamplight WEGENS OPENING 8 oktober 1994 15% KORTING OP ALLE BEHANDELINGEN t/m november. Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, Limmen. Telefoon 02205-/456 Tijdstip woensdag 16 november 1994 om 20.00 uur Plaats gemeentehuis, Zonnedauw 4 te Limmen Agenda 1. Opening 2. Ingekomen stukken mededelingen 3. Begroting 1995 4. Sluiting Bovenstaande commissievergadering is openbaar. Wanneer u tijdens de vergadering over een van de te behandelen onderwerpen uw mening wilt geven, kunt u van het spreekrecht gebruik maken. U moet dat wel van te voren afspreken met de voorzitter. In het gemeentehuis en de bibliotheek kunt u de stukken van deze vergadering inzien. Burgemeester en wethouders zijn van plan om met toepassing van de vrijstellings mogelijkheid als omschreven in artikel I8A op de Ruimtelijke Ordening, medewer king te verlenen aan: 1. de bouw van een bijkeuken op het perceel Burg. Nieuwenhuijsenstraat 66 te Limmen; 2. de bouw van een schuur op het perceel Oranjezon I te Limmen; Deze bouwplannen zijn in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Medewerking kan worden verleend met toepassing van eerder genoemde vrijstel lingsmogelijkheden. Burgemeester en wethouders zijn van plan door middel van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 lid 6 van de Woningwet, medewerking te verlenen aan een plan voor het: 3. Bouwen van een woning op het perceel Kapelweg 6 te Limmen; Medewerking kan worden verleend na ontvangst van een verklaring van geen bezwaar van het college van Gedeputeerde Staten van Noord-Holland. Vanaf 10 november 1994 liggen de bouwplannen in het gemeentehuis gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage.Tijdens deze inzage periode kunnen schriftelijk bezwaren worden ingediend bij burgemeester en wethouders, Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. 9 november 1994, Burgemeester en wethouders van Limmen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 14