VOOR WONINGZOEKENDEN VAN DE GEMEENTE HEILOO 0on«cij at*"* koM 181 EN TOCH SIM ^mlberfen in samenwerking met Woningstichting Heiloo en de Gemeente Heiloo Woningen aan de Ronde Laan Woonkeuzebon volledig invullen HEILOO 072 Spelregels van het aanbodmodel Wat u nog moet weten... Woning voor STARTERS Woningen voor STARTERS Woningen voor DOORSTROMERS Woningen voor DOORSTROMERS De nieuwbouw-woningen aan de Ronde Laan in plan Ypestein zijn vrijdag 18 november a.s. van 09.00-11.00 uur te bezichtigen. Woningen voor STARTERS DOORSTROMERS Woning voor DOORSTROMERS Woning voor DOORSTROMERS Woning voor,, DOORSTROMERS Woningen voor STARTERS DOORSTROMERS Woonkeuzebon Categorie Huurprijs per maand (excl. servicekosten) Huishoudinkomen van alleenstaanden (netto per maand) Huishoudinkomen van meerpersoonshuishoudens (netto per maand) A t/m 600,- t/m 1.825,- t/m 2.475,- B van 600,- tot 701,- tot 2.450,- tot 2.900,- C van ƒ701,- tot 811,- van 2.450,- tot 3.100,- van 2.900,- tot 3.350,- D vanaf 811,- vanaf ƒ3.100,- vanaf 3.350,- Zaterdag en op afspraak geopend ontwerp, bepiantingspian materialen Laat 1 - Alkmaar Telefoon 072112 115 Leuk idee voor 5 december! Moonlight bowlen met leuke prijzen! INTERIEURVERZORGING VOOR UW ★tapijten buiten-schermen vitrage ★lamellen overgordijnen laminaat vloeren meubelstoffen interieur binnen-zonweringen Van Aostastraat 28, Heiloo bij winkelcentrum 't Loo naast warenhuis Blokker. Telefoon 072-339400 VRIJDAG KOOPAVOND UITKIJKPOST - 16 NOVEMBER 1994 PAGINA 15 HUURKRANT HEILOO Woningzoekenden die met een Woonkeuzebon reageren op het aanbod in de Huurkrant moeten zich houden aan enkele spelregels. Inschrijving als woningzoekende Elke inwoner uit de regio die 18 jaar wordt en woonruimte of andere woonruimte zoekt kan zich laten inschrijven als woningzoekende bij de gemeente Heiloo. De datum van inschrijving is heel belangrijk. Men kan zich inschrijven bij de afdeling Sociale Zaken op het gemeentehuis. Ook senioren en doorstromers dienen zich hier in te laten schrijven. Wie reeds ingescheven staat hoeft zich niet opnieuw te laten inschrijven. Woonkeuzebon Voor ieder gewenst huis moet u een aparte bon invullen. Eén bon staat in deze Huurkrant. Meer Woonkeuzebonnen zijn verkrijgbaar bij Woningstichting Heiloo en de gemeente. U hoeft geen andere stukken mee te sturen bij de Woonkeuzebon omdat zij geen invloed hebben op de selektie. Voorwaarden Bij het aanbod van huizen staat aangegeven welke huizen bedoeld zijn voor star ters en welke voor doorstromers. Het heeft geen zin om als starter te reageren op een huis dat bestemd is voor doorstromers of andersom, tenzij de woning wordt aangeboden aan zowel doorstromers als starters. Voor iedere woning zijn afzonderlijke voorwaarden aangegeven waaraan in ieder geval moet worden voldaan om in aanmerking te kunnen komen. Deze kunnen betrekking hebben op: - de leeftijdscategorie; - het netto huishoudinkomen per maand; - de huishoudensgrootte; - of de woning bestemd is voor een starter of voor een doorstromer; - ingeschreven staan als woningzoekende in de gemeente Heiloo; - de toelatingsvoorwaarde. Het heeft geen zin te reageren indien men niet aan de bij de woning gestelde voor waarden voldoet. Toewijzing en selektie van kandidaten Toewijzing van een woning geschiedt na toetsing en kontrole van de gegevens op de volledig ingevulde en tijdig ingestuurde Woonkeuzebon. Als er voor een woning meer kandidaten overblijven, worden zij op volgorde geplaatst. Deze volgorde wordt bepaald door: - de duur van de inschrijving als woningzoekende bij de gemeente Heiloo en indien sprake is van gelijke inschrijvingsdatum: - de leeftijd (bij starters) en - de bewoningsduur (bij doorstromers). De eerste kandidaat krijgt, na kontrole van de persoonlijke gegevens, de wo ning aangeboden. Blijken de gegevens onjuist, dan volgt geen toewijzing en is de tweede kandidaat aan de beurt. Alle gegevens worden vertrouwelijk conform de Wet Persoonsregistraties behandeld. Bericht van toewijzing Als men voor een woning uit deze huurkrant in aanmerking komt, ontvangt u bin nen 14 dagen bericht. Er wordt geen bericht gestuurd naar degenen die niet in aamerking komen. Een aantal begrippen bij dit aanbodmodel van woonruimte moet u weten. Woningzoekende Een woningzoekende is iemand die als zodanig ingeschreven is bij de gemeente Heiloo. Starter Een starter is een bij de gemeente Heiloo geregistreerde woningzoekende die geen zelfstandige woonruimte achterlaat. Dat kan dus iemand zijn die: - nog thuis woont bij zijn of haar ouders; - op kamers woont of - door een echtscheidingsvonnis of door het verbreken van een andere relatie op zoek is naar woonruimte. Doorstromer Een doorstromer is een bij de gemeente Heiloo geregistreerde woningzoekende die zelfstandige woonruimte achterlaat en dus woont in - een huurhuis of - een koophuis. Zelfstandige woonruimte heeft een eigen voordeur, eigen douche/toilet, eigen keu ken en woon/slaapkamer(s). Doorstromers/starters Deze woningen zijn in 1ste instantie beschikbaar voor doorstromers en in 2e instantie voor starters. Starters kunnen dus ook reageren op deze woningen, maar zijn pas aan de beurt als er geen doorstromerskandidaten zijn of als die niet aan de voorwaarden vol doen. Huurprijs De huur per maand is -tenzij anders aangegeven- exclusief stookkosten en kosten voor water. Het bedrag aan eventuele stookkosten of water is apart vermeld. Hulp nodig? Wie hulp nodig heeft bij het invullen van de Woonkeuzebon kan een beroep doen op medewerkers van Woningstichting Heiloo en de afdeling Sociale Zaken van de gemeente Heiloo. Dat geldt trouwens voor alle vragen die te maken hebben met het wonen in Heiloo. Adressen, telefoonnummers en openingstijden van de woningcorporatie en de gemeente staan hieronder vermeld. adres Termijen 68 kenmerken huistype appartement verdieping begane grond aantal kamers 2 (inclusief woonkamer) huurprijs p.mnd. 438,45 eigenaar Woningstichting Heiloo huuringangsdatum 1 december 1994 voorzieningen HR CV-combiketel glasverzekering voorwaarden: - beschikbaar voor starters - aantal personen: 1 of 2 - netto huishoudinkomen per maand moet voldoen aan categorie A van de huur inkomenstabel adres 2 woningen aan Rosendaal 45 De Waard 110 kenmerken huistype appartement verdieping 1e verdieping aantal kamers 2 (inclusief woonkamer) huurprijs p.mnd. 453,85 eigenaar Woningstichting Heiloo huuringangsdatum 1 december 1994 voorzieningen CV-combiketel glasverzekering voorwaarden: - beschikbaar voor starters - aantal personen: 1 of 2 - netto huishoudinkomen per maand moet voldoen aan categorie A van de huur inkomenstabel adres 11 woningen aan de Ronde Laan 73t/m 79, 99 t/m 111 kenmerken huistype aantal kamers huurprijs p.mnd. eigenaar huuringangsdatum eengezinswoning 3 (inclusief woonkamer) 637,50 Woningstichting Heiloo 15 december 1994/ 1 januari 1994 voorzieningen HR CV-combiketel glasverzekering voorwaarden: - beschikbaar voor doorstromers die een huurwoning achterlaten met een huurprijs tot 963,- - aantal personen: 1 of 2 - netto huishoudinkomen per maand moet voldoen aan categorie B van de huur inkomenstabel adres kenmerken huistype aantal kamers huurprijs p.mnd. eigenaar huuringangsdatum voorzieningen 8 woningen aan de Ronde Laan 35 t/m 49 eengezinswoning 4 (inclusief woonkamer) 677,50 Woningstichting Heiloo 1 december 1994 HR CV-combiketel, water besparend WC-reservoir en waterbesparende kranen, glasverzekering voorwaarden: - beschikbaar voor doorstromers die een huurwoning achterlaten met een huurprijs tot 963,- - minimum aantal personen: 2 - netto huishoudinkomen per maand moet voldoen aan categorie B van de huur inkomenstabel adres kenmerken huistype aantal kamers huurprijs p.mnd. eigenaar huuringangsdatum voorzieningen Dompvloetlaan 33 eengezinswoning 4 (inclusief woonkamer) 656,65 Woningstichting Heiloo 1 januari 1994 CV-combiketel voorwaarden: - beschikbaar voor doorstromers die een huurwoning achterlaten met een huurprijs tot 963,- - minimum aantal personen: 2 - netto huishoudinkomen per maand moet voldoen aan categorie B van de huur inkomenstabel adres kenmerken huistype aantal kamers huurprijs p.mnd. eigenaar huuringangsdatum voorzieningen De Kuilenaar 84 eengezinswoning 4 (inclusief woonkamer) ƒ737,15 Woningstichting Heiloo 1 januari 1995 CV-combiketel voorwaarden: - beschikbaar voor doorstromers die een huurwoning achterlaten met een huurprijs tot 963,- - minimum aantal personen: 2 - netto huishoudinkomen per maand moet voldoen aan categorie C van de huur inkomenstabel adres kenmerken huistype aantal kamers huurprijs p.mnd. eigenaar huuringangsdatum voorzieningen Bosrank 4 eengezinswoning 4 (inclusief woonkamer) 762,60 Woningstichting Heiloo 15 december 1994 CV voorwaarden: - beschikbaar voor doorstromers die een huurwoning achterlaten met een huurprijs tot 963,- - minimum aantal personen: 2 - netto huishoudinkomen per maand moet voldoen aan categorie C van de huur inkomenstabel Ondergetekende is O doorstromer* of O starter* en reageert op: adres van de woning adres kenmerken huistype verdieping 12 appartementen aan de Ronde Laan 55, 59, 63 t/m 69, 83, 87, 91 t/m 97 appartement 4 op de begane grond, 8 op de 1e verdieping aantal kamers 3 (inclusief woonkamer) huurprijs p.mnd. ƒ612,00 eigenaar Woningstichting Heiloo huuringangsdatum: 1 december 1994/ 15 december 1994 voorzieningen HR CV-comfcjiketel, water besparend WC-reservoir en waterbesparende kranen, glasverzekering voorwaarden: - beschikbaar voor doorstromers die een huurwoning achterlaten met een huurprijs tot 963,- en voor starters - aantal personen: 1 of 2 - netto huishoudinkomen per maand moet voldoen aan categorie A van de huur inkomenstabel adres kenmerken huistype 2 woningen aan de Ronde Laan 61 en 89 ?"t5T ruim appartement (atelierwoning) 1e verdieping (vrij ge situeerd boven doorgang 2 (inclusief woonkamer) 867,00 Woningstichting Heiloo 1 december 1994/ 15 december 1994 HR CV-combiketel, water besparend WC-reservoir en waterbesparende kranen, glasverzekering voorwaarden: - beschikbaar voor starters doorstromers - aantal personen 1 of 2 - netto huishoudinkomen per maand moet voldoen aan categorie D van de huur inkomenstabel verdieping aantal kamers huurprijs p.mnd. eigenaar huuringangsdatum voorzieningen Naam voorletter(s) Huidig adres Postcode nr. woonplaats Telefoon thuis telefoon werk Geboortedatum grootte van het huishouden personen Datum van inschrijving als woningzoekende bij de gemeente Heiloo Totaal netto huishoudinkomen per maand Alleen in te vullen door doorstromers Type achter te laten woning O koop* O huur* Eigenaar huidige woning- Huurprijs huidige woning Handtekening *Aankruisen wat van toepassing is Woonkeuzebon insturen naar/in de brievenbus deponeren van: Woningstichting Heiloo Van der Feen de Lilleweg 14 1851 BR Heiloo De bon moet binnen 7 dagen na verschijnen van deze krant in bezit zijn van Woningstichting Heiloo. Netto Huishoudinkomen rp'rwnSn^iioi^Ir13^ h«J0ta!e VaSt? n!"° maandinkomen Alle maandinkomens van degene die tot een gemeenschappelijk huishouden beho- dereTin^ inkomens van inwonende kinderen jonger dan 27 jaar, kleinkinderen jonger dan 27 jaar en pleegkin deren jonger dan 27 jaar. Bij iedere aangeboden woning wordt verwezen naar inkomenscategorie A, B, C of D van de Huur/inkomenstabel. Huur/inkomenstabel U kunt alleen reageren op een huurhuis als u de Woonkeuzebon vol ledig invult. Voor ieder gewenst huis moet u een aparte'bon invullen. Meer woonkeuzebonnen zijn verkrijgbaar bij de woningcorporatie en de gemeente. De Woonkeuzebonnen moeten binnen 7 dagen na verschijning van dit blad ontvangen zijn door Woningstichting Heiloo, Van der Feen de Lilleweg 14,1851 BR Heiloo. Informatie bij Woningstichting Heiloo en de gemeente Heiloo Openingstijden en bereikbaarheid per telefoon: -Woningstichting Heiloo Van der Feen de Lilleweg 14, 1851 BR Heiloo Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 -12.00 uur telefoon (072) 338 536 (maandag t/m vrijdag van 10.30 - 12.30 uur) -Gemeente Heiloo (afd. Sociale Zaken en Huisvesting) Raadhuisplein 1, 1851 JL Heiloo Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 08.00 - 12.30 uur telefoon (072) 313 131 Mooi parket van Rowi. Pieterbaas bowlt in de regel niet echt als een kampioen. Hij raakt nooit meer dan één kegel, twee is erg veel voor zijn doen. rstmm w WAARBORG

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 15