m yJL- V i ft postagentschap-rookshop Jan-Tine Braam In gesprek met... Voortgang van de bouw. w Annet Dekker neemt kapperszaak Coos de joode over. Roltrap in 't loo. Beentjes Groentebroers gaan verkopen op het plein. Bezoekt u onze kerstkaartenmarkt op het middenplein van 't Loo, Tevens verkoop kerst-, post-zegels en een PTT-brievenbus voor het deponeren van al uw post! Wij hebben de grootste sortering van Noord-Holland O Cf F ,Tfe 14 «C- - Winkelhof 't Loo 18 - 1851 HT Heiloo - tel. 072 331 004 t Wie zich regelmatig om en in Winkelhof 't Loo be geeft, heeft hem vast wel eens gezien. De heer Stammes, woonachtig aan de Noordergeest straat, komt minstens twee keer per dag even buurten. Hij zegt dat het hele gebeuren hem zeer interesseert en hij kijkt elke dag weer met verbazing naar de activitei ten op de bouwplaats. Voor ons was dat reden genoeg om eens een praatje met hem te maken. Dat de aannemer op vele plaatsen tegelijk bezig is en toch alles als een legpuzzel in elkaar past, dat moet toch heel wat organisatie op papier vergen, volgens de heer Stammes. Voor geïnteresseerd publiek, zoals hij, is er altijd wel wat te beleven. Een paar weken geleden nog werd de constructie op het dak van het Hemaplein geplaatst met een immens grote kraan. Nou, dan is hij niet weg te slaan. Als gepensioneerd ambtenaar heeft hij het voordeel dat hij "alle tijd van de wereld heeft", zoals hij zelf zegt. Tijdens het gesprek "bekent" de heer Stammes dat hij zo nu en dan ook afgedankt materiaal uit de containers haalt. Op het volkstuincomplex, waar hij een tuintje heeft, heeft hij er inmiddels al een klein schuurtje van gebouwd. Van echte overlast wil de heer Stammes niet horen. Ook andere omwonenden klagen niet. Liever spreekt hij over het gemak dat een winkelcentrum zo dicht in de buurt geeft. Je rijdt zo met je karretje vol bood schappen naar huis. Door een van de andere omwonenden wordt al geruime tijd alle bouwactiviteiten op videofilm vastgelegd voor de filmclub van Heiloo. Kortom, positieve geluiden van de omwonenden van Winkelhof't Loo. Uiteraard hebben wij er begrip voor als het ook eens anders is. Om het winkelend publiek zoveel mogelijk overlast te besparen, vinden er veel activiteiten in de vroege morgenuren plaats. Dit is niet prettig voor de buurt. Wij ontvangen echter weinig klachten en dit waarderen wij zeer. Het winkelcentrum begint op verschillende plaatsen al de vormen aan de nemen van hoe het er uiteindelijk uit zal gaan zien. Vooral aan de buitenzijde zijn al flink wat veranderingen zichtbaar. Aan de binnenzijde valt dit het meest op omdat op enkele plaatsen het daglicht al vrijelijk binnen kan stromen. Wat een verademing! De tegenstelling van nieuw en oud maakt wel heel dui delijk hoe somber het winkelcentrum was. In de jaren 70 - toeti Winkelhof 't Loo werd gebouwd - gebruikte men donkere kleuren zoals bruin en oranje. De behoef te aan warmte en geborgenheid in die tijd uitte men in het gebruik van donkere kleuren. Dat gevoelens van warmte ook heel goed samen kunnen gaan met licht en het gebruik van lichte kleuren, bewijst architect Kees van der Goes in Winkelhof 't Loo. Omdat boven alle passages de lichtstraat doorloopt, moest een oplossing worden gezocht voor de verbin ding van fa. De Kleuver en die van Het Open huis. Bij de fa. De Kleuver wordt dit een open ballustrade. Bij het Open Huis wordt de verbinding naar de toiletten er een van glas. Wanneer u in de passage tussen het Hemaplein en het Middenplein loopt en u naar boven kijkt, kunt u hier al iets van zien. Tt /S- Het is soms wat improviseren tijdens de ver-nieuw-bouw in 't Loo. Bijvoorbeeld voor het personeel van Modezaak Van Os, dat door het graven van een bouwput pal voor de deur, met een ladder de winkelruimte moest betreden. Men kan er, zo blijkt uit de foto, gelukkig nog om lachen! Met ingang van 5 december a.s. neemt Annet Dekker de zaak over van Coos de Joode. Het huidige hairfas- hion team zal onder leiding van Annet doorgaan onder de naam Annet Haar Zaak m/v. Pas wanneer de verbouwing rond de zaak is voltooid zal deze nieuwe naam op de gevel staan. De ondernemers van Winkelhof't Loo wensen Annet en haar team heel veel succes voor nu en de verre toe komst. Inmiddels is op het Hemaplein de roltrap geplaatst welke straks de toegang moet geven aan Speelgoedpaleis Bart Smit. Een echte aanwinst voor Winkelhof ft Loo! De verbouwing van de winkel van Beentjes Groentebroers zal ongeveer 10 dagen in beslag nemen. Gedurende die tijd gaan zij hun waren verkopen op het plein. Op vrijdag 9 december a.s. starten zij in de nieu we winkel. De officiële opening vindt op woensdag 14 december plaats. UITKIJKPOST 30 NOVEMBER 1994 I» nirtliri.i igr V.. A**

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 15