Inzet: nieuw aan de Raadhuisweg Vernieuwde Albert Heijn in 't Loo gaat morgen open Bedrijventerrein De Oude Werf officieel in gebruik genomen Zaken van gewicht Veel schoentjes bij Houtenbos Nieuws voor 55-plussers borstverkleining en PTT 111 een niCUW jasje Mary Koekenbier ontwerpt etiket Beaujolais Primeur Lees het elke week in de Uitkijkpost! hét gratis weekblad voor Heiloo en omstreken! Lees het elke week in de Uitkijkpost, hét gratis weekblad voor Heiloo en omstreken! Lees het elke week in de Uitkijkpost, hét gratis weekblad voor Heiloo en omstreken! Pennendokter bij de Schrijverij T'ai Chi Wereldwinkel Heiloo Culturele Compagnie Voorlichtingsavond over borstvergroting Fietsenhandel Hoebe gaat verbouwen Beurs en Beleggen Door gebrek aan ruimte is het mogelijk dat ingeleverde kopij voor de Uitkijkpost deze week niet geplaatst is. Indien de ruimte het toelaat, zullen wij de tekst zoveel mogelijk volgende week opnemen. Nieuwe bomen voor Nijenburg Creatieve Kerst Instuif voor iedereen Dubbeldik Feestnummer van het C1000 Magazine Spektakel bij BP Tweedehandsboeken markt in 't Trefpunt PAGINA 8 UITKIJKPOST 30 NOVEMBER 1994 HEILOO Kantoorvakhandel De Schrijverij heeft vrijdag 9 december een bijzondere gast in huis. In de nieuwe penshop ontvangt eigenaar Theo Borst een specialist in het repareren en restau reren van schrijfwaren, Gjald Schip pers. Van 's middags 16.00 tot 's avonds 21.00 uur is het publiek uit de regio Hei loo van harte welkom om zijn of haar (oude) vulpen of balpen, die een manke ment vertoont, aan de "pennendokter" te laten zien. Gjald Schippers kan vervolgens een reparatie-advies geven om het schrij- vinstrument mogelijkerwijs weer goed te laten functioneren. Bovendien is de schrijfwarenspecialist in staat om een taxatie van de huidige waarde van uw schrijvende eigendom(men) vast te stel len. Tevens is het interessant om van Gjald Schippers te horen of met uw vul pen via de meest geschikte penpunt een eventueel betere schrijfprestatie is te leveren. Met deze activiteit van De Schrijverij op vrijdag 9 december kan de regio Heiloo beter kennismaken met de nieuwe pens- Bedrijfsleider H. Greve samen met werkneemster Roelie voor de nieuwe hop van eigenaar Theo Borst en ont- vleesafdeling van Albert Heijn in 't Loo vangt tevens een gratis advies over zijn of haar huidige of nieuwe schrijfvriend. Nieuw in Heiloo: Inzet aan de Raadhuisweg voor alle mogelijke muurde coraties en toebehoren. HEILOO - Heiloo heeft er een mooie moderne zaak bij, gelegen aan de Raad huisweg 10. Het pand waar vroeger een viszaak was gevestigd en daarna gerui me tijd heeft leeg gestaan heeft een ware gedaansverwisseling ondergaan. Rob Luybé heeft hier een lijstenmakerij annex expositieruimte, annex schilderij- verlichtingszaak gevestigd. Een mooie, lichte zaak die noodt om naar binnen te lopen. Dan is er veel te kijken. Een enorme keuze lijsten van bekende mer ken als Barth en Nielsen lijsten, maar ook kant en klare lijsten zijn hier ver krijgbaar. Het atelier waar deze lijsten vervaardigd worden staat achter in de zaak, van hout tot alluminium. Voor el ke smaak is er wel iets bij. Daarnaast biedt de winkel nog ruimte voor exposities. Op dit moment worden de wanden gesierd door de kleurige pla ten van Patty Harpenau. ,,Ik wil tevens de aandacht erop vestigen dat schilder en fotoclubs hier altijd mogen komen exposeren", zegt Luybé. Tevens zijn er veel zeer fraaie ansicht kaarten en een vak met litho's en kunst posters. De glazen vitrines bieden ruimte aan beeldhouwwerkjes. Dat alles schitterend verlicht is, halogeen spotjes en de verwerking daarvan kunt u in vele mogelijkheden in de winkel zien. Inzet, is een aanwinst voor Heiloo. De officië le opening is op vrijdag 9 december om 17.00 uur. Wethouder Roelof Bos zal deze handeling verrichten. HEILOO - T'ai Chi is een Chinese bewe gingsleer. De oefeningen hebben in vloed op spièren en energiebanen in het lichaam. Door het oefenen van concen tratie en geduld komen de deelnemers tot ontspanning, wat een gunstige in vloed heeft op lichamelijke en geestelij ke gezondheid. Belangrijk bij T'ai Chi is ook het leren beheersen van lichaam en ademhaling. Vanwege een grote be langstelling start .Aktief, trefpunt voor 55 op maandag 9 januari 1995 op nieuw een beginnerscursus T'ai Chi van 11.00-12.00 uur. Voor deze cursus zijn slechts nog enkele plaatsen vrij! De cur sus start op maandag 9 januari en loopt door tot en met 10 april. De kosten be dragen 70,00. Voor opgave/nadere inlichtingen kunt u terecht bij ,Aktief, trefpunt 55 Westerweg 294, tel. 331297. HEILOO - Op woensdag 30 november overhandigen wereldwinkeliers uit 9 landen namens circa 40.000 consumen ten het resultaat van een handtekeninge nactie "Europa open voor eerlijke koffie" aan de directeur van het Depar tement van Ontwikkelingssamenwer king van de Europese Unie in Brussel, dhr. F. Granell. Ook de Wereldwinkel Heiloo deed aan deze actie mee. De Europese Wereldwinkels pleiten voor hogere prijzen, die ten goede ko men aan de koffieboeren en seizoenar beiders. Als gevolg van de lage koffieprijzen op de wereldmarkt in voorgaande jaren is hun inkomen fors gedaald. Van de prijsexplosie onlangs dit jaar profiteren alleen de tussenhan delaren. Veel koffieboeren leven daar om op de grens van de armoede. Daarom stellen de wereldwinkels de vol gende maatregelen voor: Minimumprijzen voor de import van koffie op de Europese markt. Afschaffing van de importtarieven voor koffie. Minimumlonen voor dagloners en koffieplukkers op de plantages. De presentatie van de actie "Europa voor eerlijke koffie" vormt een onder deel van de zogeheten "Fair Trade Day", een initiatief van de European Fair Trade Association (EFTA), het sa menwerkingsverband van ideële impor teurs in Europa. Voor nadere informatie: Wereldwinkel Heiloo, Stati onsweg 5, Heiloo. HEILOO - Het najaars/winterpro- gramma '94/95 van de Culturele Com pagnie besteedt ditmaal o.a. aandacht aan de Vroeg 20e eeuwse schilderkunst in Nederland. Op zaterdag 10 december zal een excursie met rondleiding worden georganiseerd naar het zojuist gereedge komen, gerenoveerde Singer Museum te Laren. Met de tentoonstelling 'Expres sionisme in Nederland 1910-1930' hero pent het Singer Museum op feestelijke wijze haar deuren. Het middagpro gramma omvat een uitgebreid bezoek eveneens met rondleiding aan de Vestingstad Naarden. Op zaterdag 14 januari volgt een bezoek aan de tentoonstelling van de werken van George Hendrik Breitner, (1857-1923) in het Stedelijk Museum te Amsterdam. Middagprogramma: be zoek aan de unieke tentoonstelling "China's Verre Verleden", rijke vondsten uit Hunan, in de Nieuwe Kerk te Amsterdam. Een zondagmiddagex cursie naar het Mauritshuis te Den Haag met de tentoonstelling 't Land van Paulus Potter, de "beestenschil der" van de Gouden Eeuw, wordt geor ganiseerd op zondag 22 januari. Op zaterdag 4 februari 1995 volgt een bezoek aan het gemeentemuseum te Den Haag. Het hoogtepunt van de Mondriaan-herdenking is de grote over zichtstentoonstelling die in het gemeen temuseum in Den Haag wordt gehouden. Op woensdag 1 februari 1995 wordt een inleidende lezing op de ze tentoonstelling gehouden. Op zaterdag 25 maart staat een bezoek naar het museum Kroller-Muller te Ot- terlo op het programma. Het museum besteedt in deze tentoonstelling aan dacht aan Theo van Doesburg. Middag programma: tentoonstelling: "Heart of Darkness", ter afsluiting van de mani festatie: "Beelden in Nederland", eve neens in het Kroller Muller Museum. Inschrijfformulieren en inlichtingen: De Culturele Compagnie, Obriglaan 9, 1852 KA Heiloo, 072-333731, b.g.g. 02208-97718. bevindt. Zo zou Heiloo z'n open karak ter behouden, dit gaat echter niet door het gaat naar het Alkmaarse gedeelte. Daar de installatie in 1997 moet draaien is er niet veel tijd meer om verder te kij- kgn. Toch zullen we ons gebied zo groen mogelijk invullen" zei Schoof. Tot slot kreeg Schoof een zak vol kadootjes van alle bedrijven waarin zij zichzelf her kenbaar maakten. Met het hijsen van de vlag onthulde burgemeester Nico Schoof het infor matiebord en opende zo officieel het bedrijventerrein De Oude Werf. HEILOO - Door het onthullen van een informatiebord gaf burgemeester N.P.M. Schoof het sein dat het bedrij venterrein nu officieel in gebruik is ge nomen. Muziekvereniging Eensgezind heid gaf het geheel een muzikaal tintje. Het informatiebord wijst via een platte grond eil een lijst van namen van bedrij ven de bezoeker de weg. Na vijf jaar is het bedrijventerrein zo goed als vol. Er zijn 29 kavels waarop zo'n 40 onderne mers hun zaken doen. Ook de Uitkijk post zal volgend jaar op dit bedrijven terrein haar onderkomen vinden. Voorzitter Arend de Winter zei: „Op de Oude Werf zie je een samengaan van ge meente, overheid en bedrijfsleven. Naast een woonwijk en een nog aan te leggen recreatiepark". Ook de samen werking met de Wijkvereniging Ypestein die als een rode draad door het geheel loopt, werd als zeer positief erva ren. Ook burgemeester Schoof was en thousiast over het initiatief van een ondernemersvereniging. Goed voor beeld doet misschien goed volgen. Op het bedrijventerrein bevinden zich alleen bedrijven vanuit Heiloo, met als voordeel dat men elkaar kent. Burge meester Schoof maakte van de gelegen heid gebruik om nog iets over de Boekelermeer te zeggen. „Heiloo had graag de piekgasinstallatie op haar grondgebied gehad. Een installatie die nodig is voor de gasvoorziening en zich voor het grootste deel onder de grond HEILOo - Vanavond zal burgemeester N.P.M. Schoof de totaal vernieuwde Albert Heijn openen en donderdag 1 de cember kan het publiek zijn boodschap pen doen in een grotere en mooiere winkel, een zogenaamde type 5 winkel (was 4). De heer H. J. Greve is de jonge enthousiaste bedrijfsleider, die er zorg voor zal dragen dat alles goed verloopt. De afgelopen weken hebben we al een klein beetje kunnen zien hoe het onge veer gaat worden. Het was nog wel even zoeken, maar dat op zichzelf gaf ook wel een band onderling. En wie het spoor helemaal kwijt was kon altijd een beroep doen op een van de medewerkers van Albert Heijn die geen moeite te veel was om de klanten naar de gevraagde plek te brengen. Maar nu heeft alles z'n vaste plaats ge kregen en is het een kwestie van „even wennen", bovendien liggen er bij de kassa plattegrondjes. „We hebben nu een winkel van 1500 m2 en 150 man per soneel en er komen veertien kassa's" al dus Greve, alles is er op gericht de klant zo min mogelijk te laten wachten en alle kassa's hebben pin". Dat is ook de re den dat er veel vers voorverpakte artike len zijn. Tegenwoordig heeft men altijd haast dus snelle afhandeling is geboden. Veel (vers) voorverpakt brood(jes) te vens een afdeling met brood om zelf af te bakken. Er komt een informatie balie waar tabak en filmpjes worden ver kocht, tevens worden er ook bloemen verkocht. De afdeling buitenlandse exo tische produkten is flink uitgebreid, even als de wijnen een afdeling waar Al- bert Heijn altijd al goed mee voor de dag kwam. De kaas en vleesafdeling is zeer royaal en luxueus opgezet. Ook hier vindt men veel voorverpakte pro dukten. Wat ook een flinke uitbreiding heeft ondergaan zijn de kant en klaar maaltijden. „Het goede leven in Heiloo vraagt om een goede delicatessen afde ling vandaar dat we hier dan ook veel aandacht aan besteed hebben. Onze specialiteiten zijn fricandeau, beenham en rosbief" zegt Greve. Mondiger De klant van vandaag is een heel andere dan vroeger, ze is veel mondiger gewor den en weet wat ze wil. Je hebt twee soorten klanten, de snelle kopers en die welke er wat meer tijd voor uit kunnen trekken. Belangrijk is dan ook dat het personeel hierop inspeelt. Het perso neelsbeleid kent een strenge selectie, niet iedereen kan bij Albert Heijn ko men werken. Service is een belangrijke factor, de klant is koning. Elke maan dagochtend is er dan ook een bespre king met het personeel. Hiervoor is nu een royale kantine geko men, daar kan het personeel een lunch gebruiken en kunnen besprekingen wor den gehouden. Ook hoofden van afde lingen en de bedrijfsleider hebben allemaal een eigen plek om te werken, hoewel Greve van plan is veel in de win kel te zijn. „Daar zie ik m'n klanten, daar hoor ik wat er gaande is", zegt Greve. Naast de ingang van Albert Heijn is de afdeling emballage daar kan men naast flessen ook lege kratjes inleveren. Bin nenkomend vindt u rechts een ruimte waar de karren staan en tevens de tijd schriftenafdeling is. Meteen na het bin nenkomen treft u de groentenafdeling aan. De hollandse huisvrouw koopt eerst haar groente en dan de artikelen die daaromheen moeten dit in tegenstel ling tot het buitenland waar men eerst het vlees koopt. Voorraad Het bevoorraden van de winkel gaat bij na helemaal automatisch. Er is 12 km kabel aangebracht dit voor alle commu nicatie. Aan het eind van de dag weet men precies hoeveel er van elk produkt verkocht is. Dat gebeurt door gegevens van de kassa. Moet er nu bijbesteld worden dan krijgt het hoofdkantoor in Zaandam onmiddellijk de informatie door en zorgt dat het de volgende dag weer aangevuld wordt. Wil men van be paalde produkten een andere hoeveel heid hebben dan kan dat aangepast worden. Opening U ontvangt deze week een speciale AH folder in de bus. Daar kunnen mooie prijzen mee verdiend worden, diners voor „de hoop op de 'Zwarte Walvis' in de Zaanse Schans. Champagne ontbij ten, kerstpakketten enz. Elke klant krijgt op de dag van de opening een aar dige attentie. Het personeel van de PTT in Heiloo in hun nieuwe bedrijfskleding. ALKMAAR - Het Medisch Centrum Alkmaar houdt op dinsdag 13 december een voorlichtingsavond over borstver kleining en borstvergroting. Dit zijn operaties die soms veel vragen oproe pen. De heer J. H. Klasens, plastisch chirurg, vertelt over de mogelijkheden van deze twee medische ingrepen. De bijeenkomst vindt plaats in het Medisch Centrum Alkmaar, zaal 2 van 19.30 tot 21.30 uur. Er is ruimschoots gelegen heid om vragen te stellen. Aan het bij wonen van deze avond zijn geen kosten ver bonden. Als u meer informatie wilt of als u deze avond wilt bijwonen, dan kunt u zich aanmelden bij het Informa tiecentrum van het Medisch Centrum Alkmaar, telefoon 072 483500. HEILOO - Vanaf 1 december zullen de mensen van de PTT in een nieuw jasje zijn gestoken. De oude grijze uniformen maken plaats voor een brons kleurig pak met een rode pas met op de rug het logo van de PTT en een rode voering. Het geheel zal een herkenbaarder en wat frissere uitstraling dan voorheen heb ben. Deze verandering voltrekt zich in heel Nederland. Naast „het pak" is er nog een trui en een hemd bij voor bin nen. De kosten bedragen 1200,-- per persoon. Kerstdrukte De drukste maand van het jaar staat, voor de PTT, voor de deur. In deze kerstperiode wordt er driemaal zoveel post aangeboden. Heeft men normaal 22 a 23 duizend poststukken per dag! rond 15 december loopt dat op tot 40.000 en vanaf half december tot het eind van het jaar naar 60 a 70.000 stuks per dag dat betekent: „alle zeilen bijzet ten" hulp troepen worden ingeroepen om alles op tijd op de plaats Van bestemming te krijgen denkt u aan de postcode. Alle postpaketten die groter dan een schoenendoos zijn worden door de postbestelauto gebracht en behalve aangetekend en rembours, zonodig tweemaal aangeboden. Kerstzegels Er zijn ook weer kerstzegels, ook die van vorige jaren kunnen nog gebruikt worden, mits ze een waarde van 55 ets vertegenwoordigen, anders bijplakken. U zult nu begrijpen dat het belangrijk is uw kerst en nieuwjaarswensen tijdig te posten. HEILOO - Vanaf5 december gaat men bij Hoebe aan de Stationsweg de zaak moderniseren. Plafond, vloer, stellin gen krijgt een eigentijdse facelift. De zaak gaat niet dicht, alleen de ingang zal vanaf vijf december verplaatst zijn naar de Kennemerstraatweg. Dit is maar tij delijk na de verbouwing is die weer op de vertrouwde plaats. Dus wie de ko mende maand iets van fietsenhandel Hoebe nodig heeft moet even om de hoek kijken. HEILOO - Op woensdag 18 januari 1995 zal door de Stichting Ouderenwerk Heiloo weer de cursus Beurs en Beleg gen' worden georganiseerd. Opzet van de cursus, die uit 8 lessen bestaat, is de deelnemers (beter) bekend te maken met de vele mogelijkheden op de belegg- gingsmarkt, onder zorgvuldige afwe ging van risico en opbrengst. Er zal nauw worden aangesloten bij de actuali teit van dag tot dag. De cursus zal wor den gegeven op woensdagmiddag van 14.00-16.00 uur in het gebouw van Noord-Kennemerland, Westerweg 294 Heiloo. Kosten voor de 8 lessen bedra gen 55,00. Voor opgave/ilichtingen Stichting Ouderenwerk Heiloo 331297. HEILOO *- Natuurmonumenten plant samen met vrijwilligers een strook bloesem- en besdragende bomen en struiken langs het speelveld 'de Korte- lingen' in het Heilooërbos bij Nijen burg. Op deze plek stonden eerst iepen, die vanwege de iepziekte gerooid moesten worden. Vereniging Natuur monumenten heeft de bomen en twee picknicktafels van onbewerkt Robinia- hout aangeschaft met een gift van Ro- toract. Vlinders en vogels De nu nog kleine bomen en struiken zijn zó gekozen dat ze aantrekkelijk zijn voor vlinders en vogels. De picknickta fels worden komend voorjaar geplaatst. De vrijwilligers zijn goed bekend met het 300 hectare grote natuurgebied. Ze helpen de medewerkers van Natuurmo numenten geregeld mee met het beheer en onderhoud van Nijenburg. HEILOO - Voor het vierde jaar reeds wordt op zaterdag 10 december in het Trefpunt, Westerweg 294 te Heiloo van 10.30 -16.00 uur een Creatieve Kerst In stuif georganiseerd. De gehele dag kan men zelf met van al lerlei creatieve technieken, zoals perga- mano, kalligrafie, figuurzagen, filli- graan, papier architectuur, kaarten bor duren, origami, bloemschikken, zand- schilderen, kaarsen schilderen, beeld houwen, papiervouwen e.d. bijvoor beeld kerststukjes, kerstkaarten, kerststerren of andere kerstkleinoden maken. Iedereen is van harte welkom, de toe gang is gratis (het door u gebruikte ma teriaal wordt uiteraard wel afgerekend), de kerststol en warme chocolademelk staan klaar en onze pianist dhr. P. de Bruin zorgt als vanouds weer voor sfeervolle muziek. U mag op zaterdag de hele dag gewoon binnenlopen en zolang blijven als u wilt (soep en broodjes voor een kleine lunch zijn ook verkrijgbaar). Om zelf mee te doen, of om alleen maar even te kijken wat er zoal te doen is, om ideeën op te doen of de kerstsfeer alvast te proeven. Om 10.30 uur wordt de creatieve kerstinstuif door de wethouder voor ou derenbeleid mevr. J. Wuijster- Schuddeboom geopend. Deze dag wordt georganiseerd door Stichting de Hobby farm. Algemene Bond voor Ou deren, Katholieke Bond van Ouderen en 'Aktief, trefpunt voor 55 Voor eventuele nadere informatie: mevr. R. Terol, telefoon 331825. Het belooft weer een ouderwets gezellig en creatief begin van de kerst te worden! Mary Koekenbier en wijnimporteur Jos Rijnaarts voor het schilderij, dat gebruikt werd voor het Beaujolais-etiket. HEILOO - Vorige week was het feest op slot Assumburgh, toen daar de Beaujo lais Primeur van het huis Moillard werd gepresenteerd. Sinds enkele jaren wordt deze wijn voorzien van een kunstetiket. Mary Koekenbier viel de eer te beurt dit jaar een ontwerp te maken. Zij koos voor een tulpenschilderij. Dit jaar was im mers het jaar van de tulp. Jos Rijnaarts, de wijnimporteur, had een gezellig feest georganiseerd om zo wel zijn wijn als de fraai ogende fles ten doop te houden. Een aantal Zwarte Pieten waren afgelopen zaterdag bij Houtenbos om de kinderen hun gevulde schoentjes terug te geven. HEILOO - Een ongeluk zit vaak in een klein hoekje. Zo schreven wij de vorige week dat de kinderen hun schoentje bij bloemenshop Houtenbos mochten zet ten en deze 26 december weer op moch ten halen. Dit moest natuurlijk 26 november zijn. Wij gingen daarom eens kijken of de kinderen zolang konden wachten. Gelukkig had iedereen begre pen dat je zaterdag al mocht gaan kij ken wat er in je schoen zat. De firma Houtenbos had prachtige kadootjes verzorgd en in aanwezigheid van een aantal zwarte pieten was het er zaterda gochtend een gezellige drukte. HEILOo - December is synoniem voor genieten. Gezellig met het hele gezin aan tafel en volop genieten van kerstontbijt en kerstdiner. Maar ook met oud en nieuw kunt u uw gezinsleden en uw gasten onthalen op uitgebreide feestre- cepten. Deze editie van C1000 geeft u allerlei voorgerechten, diners en des serts om uit te kiezen, variërend van lek ker en snel tot een klassiek familiediner. Daarmee doet december haar reputatie als feestmaand alle eer aan! Kerst begint natuurlijk met het kerstontbijt. Een verrukkelijk ontbijt om eerste of tweede kerstdag in sfeer mee te beginnen. Met warme kerstpan- nekoekjes en kerstcroissants. Traditio neel hoogtepunt was vroeger en vaak ook nu nog het kerstdiner. Cl000 laat u zien hoe u een klassiek diner klaar maakt, compleet met een heerlijke Ar- dennerham en mosterdsoep vooraf plus een bijpassende wijnsuggestie. Met als hoofdgerecht rosbief en ijs als dessert. Voor mensen die eens wat anders willen is er ons „Diner exotique" (vol culinai re avonturen) of het snel-klaar diner. Origineel is het buffet voor kerst of oud en nieuw. Een feestbuffet voor 8 perso nen met welkomstdrankje, bouillon, ge vulde bolletjes, kalfsragout en salades maakt u in zeggen en schrijve anderhalf uur klaar. Bij een feestdiner hoort een lekker aperitief. Waar u dan op moet letten en hoe u een verrukkelijke cock tail samenstelt leest u in het Cl000 Ma gazine. Leuk idee voor tweede kerstdag is een echte English tea, met warme sco nes, gevulde cake, aparte sandwiches en uiteraard grote hoeveelheden lekkere thee. De december editie bevat ook een Menu Plan voor verschillende vier-gangen- diners voor de feestmaand. Alle daarin vermelde gerechten en produkten zijn volop te krijgen bij uw Cl000. De feestmaand-editie sluit af met spranke lende ideeën voor een knusse oudejaar savond. Kortom, een nummer vol sfeer en gezelligheid! HEILOO - Zoals vorige week ver meld in de Uitkijkpost is er een grootse renovatie gaande bij het B P-stat ion van Zonneveld aan de Westerweg. Vorige week werd een enorme stalen wand geplaatst op de plek waar de nieuwe tanks voor de autobrandstof zullen komen. Voor waar geen alledaags tafereel. HEILOO - Iedere eerste vrijdagochtend van de maand organiseert de Stichting Ouderenwerk Heiloo een tweedehands boekenmarkt in haar gebouw: 't Tref punt, Westerweg 294, 1852 AS Heiloo. Vrijdagochtend 2 december van 9.00- 12.00 uur is de tweede tweedehandsboe kenmarkt. Alle boeken worden vanaf 1,00 verkocht. De opbrengst is bestemd voor aanschaf van materiaal van de door de Stichting georganiseerde sociaal culturele activiteiten.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 8