BAMBI J^et Perron J.KUYPERm Leuk idee! Koop een LOOPSTOELTJE bij BAMBI en ontvang er GRATIS 'n KERSTBEERTJE bij. 59.50 Feest kortingen op: iNSl G. BALTUS LET OP! subsidie op CV-ketels Speciaalzaak voor baby en peuter Petit Restaurant HEILOO INSTALLATIEBEDRIJF o- Dinsdag 3 januari Jeugdkomedie Amsterdam: Laat ze maar praten, Jeugdvoorstelling Aanvang 14.30 uur, entree 10.00 Zoekt u een gezellige Ambiance Om 1994 af te sluiten of gewoon voor de gezelligheid. Denkt u dan eens aan JTet Perron' Wij zijn geopend: woensdag t/m maandag vanaf 16.00 uur, zondag's zijn wij vanaf 12.00 uur geopend. Wij serveren buiten onze kaart om diverse wildgerechten. Tot ziens Medewerkers van ffiet Perron hopman 8e partners Pullovers Winterjassen Vesten Regenjassen Overhemden Jacks Het Zandstuk 108 SPECIALIST IN: sanitair verwarming dakbedekkingen (vrijblijvend prijsopgave) HEILOO GROOT BARLAKEN 55 Vogelvereniging Kleurenpracht Heiloo Meer weten over Joodse traditie? Bridgeclub Sans Atout Basketball week Kerstviering ouderen Katholiek Vrouwengilde Rijvereniging Heiloo NCVB Sport Fashion sponsort Terriers Uitslagen H.B.C. Kisscovery in de Buk Damesbridge Sans Atout Oliebolleactie Rurik Kerst-F akkel-Optocht Dijkgraaf herbenoemd Gevonden voorwerpen 5 December bij Fanfare Showband Heiloo Onvergetelijke dag - voor oud militairen Zege voor Foresters PAGINA 10 UITKIJKPOST 14 DECEMBER 1994 É&Sfe; Aktie loopt t/m 24 december 1994. M.u.v. andere aanbiedingen Westeriveg 291 - Heiloo, tel. 072 330 910 Vrijdagavond koopavond Nabij Winkelhof 't Loo, Heiloo, tel. 072 333156 KAARTVERKOOP: Op werkdagen van 13.30 tot 17.00 uur aan de kassa van theater De Beun, Willibrordusweg, Heiloo (nabij Winkelhof 't Loo). Tevens vanaf een uur voor aanvang van de beroepsvoorstellingen. Bel onze party-service Info-llne: 06-8875 (0,20 cent p.m.) Tijdens de decembermaand: Schotel met 50 luxe borrelhapjes voor... Vraag naar onze folder met nog meer feestelijke aanbiedingen. STATIONSWEG 84 TEL: 072-338502 Dorpsstraat 39, Postbus 310, 1900 AH Castricum tel. 02518 - 57700, fax 02518 - 57702 bii ERA Nederland AARDIJ O.G. -. HYPOTHEKEN - VERZEKERINGEN Perfecte woning met diepe zonnige tuin In jonge woonwijk gelegen woning. Indeling: lichte woonkamer met plavuizenvloer, openkeuken. 1e Verdieping: 3 slaapkamers, badtta*" mer, mogelijkheid voor 2e toilet. Vaste trap naar 2e verdieping: bergruimte en moge lijkheid van 4e slaapkamer. Bijzonderheden: C.V.-Heteluchtverwarming. Bouwjaar 1989. Inhoud 300m\ Mogelijkheid aparte garage 20.000,-. Vraagprijs: 229.000,- k.k. Om u nog meer service te gesloten, onafhankelijke kerkelaan 8 1851 HE heiloo telefoon: 331397 331187 bieden en beter van dienst te zijn bij het kopen of verkopen van uw huis, maken ruim 3.300 aan- makelaarskantoren in 14 landen gebruik van ERA. ERA. STERK DOOR SERVICE. 'NVMI Als u Kerstmis écht wilt vieren, hebben wij een mooi idee! Eerst de kerstboom thuis versieren (da's heel goed, is onze mening, voor de armbowlworpspiertraining), en dan fijn een kerstdiner! BS tel. 331430 (landelijk erkend) m Sfeervol steengrillen (met bowling vóór of na): zeer gezellig, én betaalbaar Een gunstig gelegen hoekwoning met fraai aangelegde tuin in een kindvriendelijke wijk. Goed onderhouden woning met betegelde vloer en parketvloer in één van de slaapka mers. Indeling: begane grond: royale hal, toilet, woonka mer, keuken en bijkeuken. 1e Verd.: overloop, 3 slaapka mers en badkamer. 2e Verd.: bereikbaar via vaste trap, grote ruime zolder met berging en 1 slaapkamer met dak kapel. Algemeen: verwarming via c.v., oppervlakte 260 mJ, inhoud ca. 410 m3. Vraagprijs: 325.000,- k.k. MAKELAAR TAXATEUR O.G. EN ASSURANTIËN I Heerenweg 167,1851 KN Heiloo,Tel.: 072-331716 HEILOO - Wist u dat Vogelvereniging Kleurenpracht Heiloo e.o. op 1 januari 1970 opgericht is en deze vogelvereni ging op een bijzondere actieve wijze het belang van alle soorten vogels hob byisten behartigt? We doen dit al bijna 25 jaar, ipet volle overgave en plezier! Met het organiseren van maandelijkse contactavonden, waar dialezingen wor den gehouden door ervaren keur meesters van de Nederlandse Bond van Vogelliefhebbers, waar Kleurenpracht bij aangesloten is, het houden van een jaarlijkse vogeltentoonstelling en een jaarlijkse feestavond, trachten wij op democratische wijze gestalte aan de ver eniging te geven. En tot nog toe lukt dat aardig! Het lidmaatschap bedraagt 45,00 per jaar voor volwassenen, jeugdleden tot 18 jaar 22,50 per jaar. Bij aanmelding voor het lidmaatschap is een eenmalig inschrijfgeld van 5,00 verschuldigd. Kleurenprachtleden ontvangen maande- lijke het door de vogelbond uitgeven rijk geïllustreerde bondsblad ,Onze Vo gels', een vakblad vol tips en artikelen over de vogelhobby. Een aanwinst voor iedere vogelliefhebber. Maandelijks wordt elk kleurenprachtlid via een con vocatie op de hoogte gehouden welke interessante onderwerpen behandeld zullen worden op de contactavond. Bo vendien wordt u steeds op de hoogte ge houden van de stand van zaken aangaande het reilen en zeilen van Kleu renpracht. Lid worden Schrijf een briefje naar het secretariaat: de heer J. van Toorn, Geestakker 7, 1852 EW Heiloo. Vermeld in dit briefje de volgende informatie: naam, adres, postcoe telefoonnummer en geboorte datum, kweekbestand. Eventueel bellen mag ook: telefoonnummer 072 336038. Na aanmelding krijgt u een acceptgiro toegestuurd. Men is pas lid na ontvangst van het in schrijfgeld - en contributiebedrag. U wordt gelijktijdig lid van de Nederland se Bond van Vogelliefhebbers. U krijgt dan een kweeknummer, wat betekent dat u mee kunt doen met de jaarlijkse vogeltentoonstelling georganiseerd door vogelvereniging Kleurenpracht. Als u nu besluit lid te worden, dan valt u met uw neus in de boter, want in 1995 bestaat Kleurenpracht 25 jaar en kunt u mee doen met de festiviteiten en de Dis trictstentoonstelling die de vogelvereni ging dan organiseert in het kader van haar 25-jarig jubileum. Het is thans aan u te beslissen of u met ons mee wil doen! Wij staan er klaar voor u in te schrijven en welkom te heten op een van de bijeenkomsten van Kleurenpracht. In de serie gesprekken: "Jezus was een Jood, en daarom..." wordt u de gele genheid gegeven meer te horen over het joods zijn van Jezus en de invloed die daarvan uitgaat op onze christelijke le venswijze. Al voor de tiende keer geven de dames Ria Pielage-Groen en Ben van Tijn gelegenheid om samen te praten en te denken over bovenstaand onderwerp. Oorspronkelijk begonnen onder de pa raplu van Kom Bij - de inmiddels opge heven vormingsdienst van de Alkmaarse Raad van Kerken -, zijn zij na een jaar zelfstandig aan de gang ge gaan en hebben inmiddels al ongeveer honderddertig mensen als deelnemer welkom mogen heten. Voor Ria en Ben is het een bijzondere bijkomstigheid dat hun tiende gesprekkenserie samenvalt met de vijftigste verjaardag van de be vrijding. Bevrijding betekent nog steeds niet dat mensen elkaar in vrijheid aan vaarden met eigen cultuur enw aarden. In deze serie gesprekken kart via inzicht in en waardering voor de traditie van het jodendom - die ook in onze eigen cultuur doorwerkt, - begrip voor het an ders zijn van anderen toenemen. De serie van zes gesprekken zal starten op 9 januari 1995 en vervolgens plaats vinden op 23 januari, 6 en 20 februari en 6 en 20 maart bij de zusters van Hui ze Voorhout in Alkmaar. Inlichtingen en opgave bij R. Pielage, tel. 159523 of B.v. Tijn, tel. 333421. HEILOO - Uitslagen maandag 12 de cember: A-lijn: 1. Haafkens-v. Zome ren 60,4% 2. Schipper en Zoon 58,8% B-lijn: mevr. Middelbeek-Bolweg 65,4% 2. Mevr. beviver en Zoon 59,2% C-lijn: 1. Krieger-Nuyens 57,9% 2. Ds. v. Baar-Haan 55,8% D-lijn: 1. Bennink-Roozen 58,8% 2. Ds. Vischer- Bierman 57,9% E-lijn: 1. Mevr. Haaf- kens-Kloots 61,3% 2. Ds. Hardeveld- Post 60% F-lijn: 1. Ds. Boersen-v. Breemen 65,6% 2. Ds. Beentjes-Visser 60,4%. HAARLEM - Het Nederlands basket ballteam speelt tijdens de openings wedstrijd van de 13e Haarlem Basket ball Week op vrijdag 23 december a.s. niet tegen Rode Ster Belgrado maar te gen het nationale team van Australië. Rode Ster heeft op het laatste moment afgezien van deelname aan dit sterk be zette toernooi vanwege het ontbreken van enkele belangrijke spelers. Als vervanger van Rode Ster is Zrinje- vac Zagreb uit Kroatië aan het deelne mersveld toegevoegd. In deze ploeg spelen enkele bekende Kroatische inter nationals die onlangs de finale van het wereldkampioenschap te Canada speel den (en overigens verloren) van het ster ke Amerika, beter bekend als Dream- team II. Het programma voor het openingswee kend van de Haarlem Basketball Week is: vrijdag 23 december 18.30 uur: Ope ning. 19.00 uur: Nederland-Australië. 21.00 uur: Den Braven Goba (Neder- land)-Marichester Giants (Engeland). Zaterdag 24 december. 13.00 uur: Australië-Southern University (USA). 15.00 uur: Hapoel Galil Elyon (Israëli- Den Braven Goba. Maandag 26 decem ber (2e kerstdag). 13.00 uur: Southern University-Nederland. 15.00 uur: Man chester Giants-Hapoel Galil Elyon. Kaarten kunnen telefonisch gereser veerd worden: 023 - 278027. HEILOO - De Hervormde Vrouwenve reniging en de Hervormde Vrouwen dienst geven u ook dit jaar de gelegen heid een kerstmiddag bij te wonen. Ds. Van het Maalpas verzorgt de liturgie en de overdenking. Er is een kerstspel, veel zang en kaarslicht, er zijn traktaties, bij de mooi versierde kerstboom. Deze vie ring vindt plaats op dinsdag 20 decem ber in 't Kruispunt aan de Maas Geesteranusweg van 14.30 tot 16.30 uur. Men is van harte welkom. Graag even opgeven bij mevr. v.d. Graaff, v. Catsstraat 19, of Mevr. Ouwendijk, v. Doornstraat 24. HEILOO - Woensdag 21 december vie ren wij onze kerstavond, aanvang 20.00 uur, in 't Trefpunt, Westerweg. De kleinkunstenares Charlotte Glorie zal deze avond voor ons verzorgen. Char lotte is een jonge blinde vrouw die haar eigen teksten en melodieën schrijft, en zich zelf begeleidt aan de piano. Zij dong in 1992 mee naar de Wim Sonne- veldprijs en behaalde de halve finale. Sinds een aantal jaren treedt zij regel matig op in scholen, kleine theaters en voor verenigingen. Kortom: overal waar mensen zijn, die originele, spits vondige teksten weten te waarderen. Tot en met 17 december kunt u zich op geven bij: G. Panis, De Moestuin 10 of bij I. Schrama, Oudburgerlaan 2. De kosten voor deze avond zijn 10,00. HEILOO - Uitslagen van de dressuur- wedstrijd van de landelijke rijvereniging Heiloo e.o. in de manege de Passage te Egmond op zondag 11 december. Klasse B: le proef- Jury Mevr. A. Jan sen. Ie prijs 128+ punten, mevr. L. Ge luk met Hazel v.d. Zaanse ruiters. 2e prijs 128 pnt., mej. M. de Ruiter met Irano v.d. Beemster ruiters. Klasse B 2e proef- Jury Mevr. M. Geluk, le prijs 125 pnt., mej. M. de Ruiter met Irano v.d. Beemster- ruiters. 2e prijs 124 pnt., Mevr. Th. van Santé met Isabella van Heiloo e.o. Klasse L-l le proef- Jury Mevr. M. Geluk, le prijs 136 pnt., mevr. C. Veldt met Donald v.d. Wierin- germeerruiters. 2e prijs 130 pnt., mevr. I. Onderwater met Gecieni van Bucep halus. 3e prijs 126 pnt., mej. P. Ver steeg met Victorie van R.A.P. 4e prijs 125 pnt. mej. M. Meyer met Ilzas van Heiloo e.o. Klasse L-l 2e proef jury mevr. A. Jansen, le prijs 125 pnt. mej. A. van Kalken met Gentil Donna van Alcmaria Hippix. 2e prijs 123 pnt.„ mevr. C. Schneiders van L.R. Heiloo. Klasse L-2 le proef Jury dhr. P. Groen, le prijs 129 pnt., mej. T. Zevenbergen met Mytia van de Wieringermeerruiters. 2e prijs mej. M. Meyer 119 pnt. met Il zas van Heiloo e.o. 3e prijs mej. S. Boers met Ironetta v.d. Zaanse ruiters. Klasse L-2 2e proef jury Mevr. M. Ge luk. le prijs 120 pnt. mej. D. Pieterse met Imagine van H.C.E. Klasse M-l, le proef jury de heer P. Groen, le prijs 124 pnt., Mej. C. van Dam met Diant v.d. Beemster ruiters. 2e prijs 122.pnt. mej. S. Lubbers met Heros v.d. Com mandeurs. 3e prijs 119 pnt. dhr. J. Struyf met Hirma van West Friesland. Klasse M-2 2e proef jury de heer W. Spaander, le prijs 123 pnt., mej. A. Hogenes met Tudor v.d. Beemsterrui- ters. 2e prijs, 120 pht. mej. C. v. Dam met Diant v.d. Beemster ruiters. HEILOO - De oktobervergadering was heel druk bezocht. Het was een gezellig volle zaal, ca. 60 personen. Geen won der, want Ds. Kila uit Alkmaar kwam ons op boeiende wijze vertellen over zijn boek: ,Kaddiesj voor Joods Alk maar', dat gaat over de laatste Joodse gezinnen in Alkmaar (tijdens de tweede wereldoorlog). Van de mogelijkheid om vragen te stellen aan de inleider, maak ten velen gebruik. Onze Kerstavond is op 20 december 1994 (aanvang 19.45 uur) in de grote zaal van de Gereformeerde Kerk Noor dergeeststraat Heiloo. We hebben deze keer geen Kerstmaaltijd wel een korte Kerstliturgie. De heer Madderom houdt een lezing over: ,Zin en onzin van het Kerstfeest'. Nv HEILOO - Dankzij de inzet van de sponsorcommissie is het meisjes Cl- team van Terriers in het trotse bezit ge komen van prachtige trainingspakken. Monique van Sport Fashion in 't Loo werd bereid gevonden dit enthousiaste team te sponsoren. Afgelopen zaterdag behaalden de meiden hun eerste over winning met 3-4 uit tegen Alliance in Heemstede. De nieuwe outfit inspireer de het elftal zonder meer. HEILOO - Dinsdag 6 december 1994. A-lijn: Brokx-Verhoef 62.00, Kloots- Kramer 56.30. B-lijn: fam. Kraakman (P) 67.20 fam. v. Brunschot 55.70. Donderdag 8 december 1994. A-lijn: de Bruckere-Stark 61.30, Rusch-Twuyver 58.80. B-lijn: Haan-v. Loon 60.00, fam. v. Os 57.90 C-lijn: fam. Moscou 64.10, fam. Romar (P) 57.80. D-lijn: v.d. Molen-Staal (P), 66.70, Fam. v. Dijk 62.50. HEILOO - Zaterdag 17 december aan staande zal in jongerencentrum BukBuk een Kiss fanclubdag georganiseerd wor den met medewerking van zowel de fan club als de Kiss coverband "Kisscovery". De laatste tijd mag de muziekliefhebber zich verheugen in een ware Kiss-revival. Zo is daar de CD "Kiss my ass" met daarop Kisscovers, gebracht door allerhande bands, van the Mighty mighty bosstones tot Dino saur JR. Kiss, grote inspirator van vele hardrock bands, wist in de jaren zeven tig naam en faam te verwerven met hun baanbrekende podiumact en, voor die tijd, ongenadig harde muziek. Op de za terdagmiddag zullen er voor de Kiss- fans verschillende dingen te doen zijn. Vanaf 16.00 uur zijn er onder andere kraampjes met Kiss artikelen en een groot videoscherm. Ook kan er wat voedsel geconsumeerd worden, 's Avonds speelt de Kiss coverband. Za terdag 17 oktober om 16.00 uur begint het spektakel. De entree bedraagt 7,50. HEILOO - Uitslagen woensdag, 7 de cember: A lijn 1 dms.Daudey- Middelbeek 58.75, 2. dms. Cornelissen- Schreiber 57.08, B lijn 1. dms. Kuiper- Haan 58.75, 2 dms. Dekker-Kemper 55.42, C lijn 1 dms. Solkesz-Kromhout 57.92, 2 dms. v. Toornburg-de Vries 57.08, D lijn 1 dms. Maas-v.d. Hulst 60,42, 2 dms. Grutters-Witte 59,17, dms. Tonino-Motta 59,17, E lijn 1 dms. Beentjes-Min 61.81, 2 dms. Roest- Brouwer 55.56. HEILOO - Oliebollen, vroeger oefhol lands symbool van sfeer en saamhorig heid. Tegenwoordig echter al zelfs ingeschakeld in de strijd tegen de Air- miles. Nee, Scouting Rurik biedt u geen spaarplannen of bonuspunten. Zij bie den u slechts een eerlijke echte oliebol. Hun extra's? Opwarmtips, aan-de- deur-gebracht service en een zakje fijne witte poedersuiker om uw schaal olie bollen met een zacht, wolkenwit laagje af te werken. Hun prijs? U betaalt slechts vier gulden voor zes bollen of zes gulden voor twaalf oliebollen. Ook deze week stappen de verkopers weer door regen en wind om bij u aan de deur de bestelling op te nemen. Op 30 of 31 de cember worden de oliebollen dan van zelf door leden van Scouting Rurik bij u thuis afgeleverd. ALKMAAR - De Interkerkelijke Er-Is- Hoop werkgroep te Alkmaar organi seert donderdag 22 december een fakke loptocht door het centrum van Alk maar, die aanvangt om 19.00 uur en eindigt rond 21.00 uur. Ieder die wil kan meelopen. We zullen kerstliederen zin gend met een brandende fakkel door de straten van het centrum lopen. Verza melplaats: Canadaplein (bij de Vest). Alhier kunt u een fakkel kopen en ont vangt u een liederenblad. Kinderen zijn van harte welkom, maar neemt u voor hen een lampionnetje mee. Ook mensen die een muziekinstrument bespelen ver zoeken wij vriendelijk dit instrument mee te nemen (en indien nodig voor ei gen gebruik bladmuziek voor Kerstlie deren) Bel voor meer informatie: 072-612248 of 023-313902. HEILOO - De Kroon heeft de huidige dijkgraaf van het waterschap Het Lange Rond, de heer H.A. van der Pal, voor een periode van zes jaar in deze functie herbenoemd. Hij begint met deze herbe noeming aan zijn tweede volle termijn, die tot en met het jaar 2000 loopt. Van der Pal volgde in 1985 de toenmalige dijkgraaf A. Barendregt op. HEILOO - Bij de politie in Heiloo zijn tussen 2 en 8 december de volgende ge vonden voorwerpen ingeleverd: diverse sleutels, een rose en blauw kinderjurkje, een groen gevoerd kinderhandschoen, een groene herenpet, een paar leren bruine handschoenen, een leren honde- riem, een bruine dameshandschoen, een wieldop van een auto en een kinderre genjas.. HEILOO - Wie zoet is krijgt lekkers, was zeker van toepassing bij F.S.H. toen de goedheiligman een bezoek bracht bij de Fanfare Showband. Uit de rijk gevulde zak van de Sint kwa men dit jaar niet alleen de gebruikelijke cadeautjes voor de jeugdleden maar ook de nodige instrumenten. Zo verras- de de Sint F.S.H. na een zeer drukke pe riode van diverse Sint Nicolaasoptre- dens de leden met een xilofoon, 2 es- hoorns een altsax en een nieuwe klari net. Weer een stapje dichterbij een degelijk, modern instrumentarium. Wilt u ook spelen bij deze toch wel zeer complete showfanfare, kom dan eens kijken tijdens een repetitie. Voor de majorettes op maandagavond om 19.30 uur ingymzaal de Dors en voor het orkest op donderdagavond va naf 19.30 uur in gebouw Openbare wer ken Kanaal weg 9a. HEILOO - Dankzij een perfecte organi satie en medewerking van diverse in stanties kan het lustrumfeest voor oud militairen in Heiloo zeer geslaagd wor den genoemd. Rond tien uur verschenen zaterdag jl. de eerste van de honderd gasten uit geheel Noord-Holland voor de ingang van Het Open Huis waar ze werden opgewacht door het tamboer en marjorettenkorps Nijenburg. In de vol le zaal die door het tuincentrum Ranzijn in prachtige kerstsfeer was veranderd, benadrukte de Burgemeester van Heiloo de heer Schoof nog eens dat de gemeen te het bijzonder op prijs stelt dat deze jaarlijkse reünie steeds in Heiloo wordt gehouden. De heer Smeets, reünie com missie, zei in zijn speech dat het hoog tijd wordt dat de geschiedenis over het tijdperk 1945-1950 los van emoties of sensaties in de ware zin aan de nieuwe generatie wordt overgedragen. Te vaak wordt vergeten dat zolang destijds er op legale wijze nog geen overdracht van het toenmalige Nederlands Indië had plaats gevonden, op Nederland de plicht ruste om levens en eigendommen te bescher men tegen de op onverantwoorde wijze optredende vrijdheidsstrijders. Dankzij jullie aanwezigheid, aldus Smeets, zijn honderden burgers en hun eigendom men beschermd gebleven. De escalatie die plaats vond, noodzaak te de regering steeds meer manschappen in te zetten. Het werden er ruim 125.000 waarvan er helaas plm. 5600 sneuvelden en thans rusten op de door de Indonesi sche bevolking prachtig verzorgde ere- velden. Na terugkomst was er van een goede opvang zoals tegenwoordig geen sprake en de militair moest met zijn psy chische, lichamelijke en materiële pro blemen maar zelf de weg naar de maatschappij zien terug te vinden. Dat alles heeft gezorgd voor een nog hechtere band van oud militairen onder ling, waarin we de betekenis van het houden van reünies zoals vandaag dui delijk herkennen. Nadat alle aanwezi gen hadden genoten van een kostelijk koud buffet, verzorgde het koor van Onze Lieve Vrouw ter Nood dhr. Lute een zeer gewaardeerd optreden waarin oud Nederlandse liederen alsmede La tijnse gezangen ten gehore werden ge bracht. De gezellige dag werd besloten met het optreden van de boerenkapel uit Heiloo. Naast de reeds bovengenoem- den, gaat de dank van de commissie nog uit naar de gemeente Heiloo, VSB bank, drankenhandel Schoorl, Drukke rij Uitkijkpost, vv H.S.V. en Het Open Huis die allen hebben gezorgd dat het een onvergetelijke dag is geworden. HEILOO - Eindelijk een ander verhaal over Foresters en dat verdiende de ploeg van Bep Onclin en Jan van Duuren, want er wordt achter de schermen hard gewerkt om de resultaten beter te krij gen. Een opstelling zonder Walter Hoe ben (schorsing) en Iwan van de Velden (blessure), maar weer met Rits van der Lee, Martin de Vré en Colin Wilvers. Al in de tweede minuut kon Paul van Hogen een breedteballetje van Dijkhuis aannemen en koel in het doel depone ren, een prima opsteker voor de ploeg uit Heiloo. Hierna speelde Foresters goed voetbal met veel balcirculatie. Dat juist Colin Wilvers scoorde uit een pass van Van der Lee geeft wel aan dat het zelfvertrouwen terug was (0-2). Zoveel weelde leek remmend te werken, en de aanvoerder van VSV, en beste man aan hun zijde scoorde leek uit een sleepbeweging (1-2). De Foresters- spelers keken elkaar aan en wisten dat het anders moest, de concentratie was er weer en zie Robert Kemmere scoorde (1-3) met een stiftballetje, na een hakbal van wederom Dijkhuis die als aangever sterk speelde. Na de rust een ander VSV dat wat feller speelde zonder echt gevaarlijk te wor den. Daarvoor speelde Foresters te goed. Jammer genoeg moest Foresters toch een domper accepteren toen Dave Bleekemolen met een blessure moest uitvallen nadat hij net vijf minuten in het veld stond na ingevallen te zijn voor Van Hogen. Marco Hogerheyde moest zodoende nog invallen als linksback. Vincent Doesburg scoorde uiteindelijk 1-4 uit een dieptepass. Na afloop een enorme bevrijding voor alles wat met Foresters te maken had, een gevoel van "we kunnen het nog" en ze zijn nog niet klaar met ons" over heerste. Juist het voetbal was weer goed en de doelpunten vielen eindelijk. Het tweede won met 0-1 knap van Vites se door een doelpunt van Ralph Hey- boer. Er waren enkele hachelijke momenten voor het doel van Foresters. Het houtwerk, maar ook het goede kee perswerk van Marcel van Velzen voor kwamen de gelijkmaker. Het zaterdagteam van Foresters speelt op dit moment een sterke periode en won met 5-0 van Uitgeest. Het team van Klaas Baars en leider Jaap Godijn staan tweede in de competitie met één puntje achterstand op Zaanlandia. Komende zaterdag spelen zij tegen OFC de laatste competitiewedstrijd van 1994. In het kader van betaalde reserves die ook moeten spelen speelt AZ tegen Sparta komende zaterdag om 14.30 uur op het Foresters-complex, de Egelshoek te Heiloo; toegang is gratis. Iedereen is welkom.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 10