Equipe Coiffures „dt Lantaarn" CONNYLAHOYE AHAVA CAFÉ-BAR P. ZONNEVELD KLAVERJASSEN KARAOKE 'BETWEEN' gemeente Politieberichten SV De Vrijheid Nieuwe expositie bij galerie Amber Amsterdamse Middag een fantastisch feest Schaken in Limmen Van Soul tot House en Rock in De Enterij Ingezonden Kerst in Corneliuskerk HUIDVERZORGINGSSALON PARIS r UW KERASTASE-KAPPER A.S. DONDERDAG AANVANG 20.00 ZONDAG 18 DECEMBER 2E VOORRONDE AANVANG 18.00 VERWACHT 2E KERSTDAG LIMMEN BOUWPLAN 'DE WIEKEN' Vraagprijs: 335.000,- v.o.n. RIETVELD MAKELAARDIJ Inleveren kopij voor de Uitkijkpost AUTOSCHADESPECIALIST Raadsvergadering Chemocar weer in Limmen Hulpfonds minima Voorgenomen medewerking Verleende bouwvergunnin- gen/bouwtoestemmingen Voorbereidingsbesluit Wet milieubeheer Nieuws van B&W PAGINA 16 UITKIJKPOST 14 DECEMBER 1994 LIMMEN - Op maandagmiddag 5 de cember vond er een kleine kettingbot sing plaats tussen drie personenauto's ter hoogte van garage Middelbeek op de Rijksweg. Het bleef hierbij materiele schade. Er wordt de laatste tijd door de politie regelmaat een zgn. rood-licht controle gehouden op de kruising Rijksweg/Bur gemeester Nieuwenhuizenstraat/Ker- kweg. Meestal in de ochtend of mid daguren ivm. het feit dat dan na school tijd veel kinderen oversteken. Er waren veel klachten binnengekomen dat vele mensen door rood reden. Zo ook op 5 december. Tijdens deze controle werden enkele mensen geverbaliseerd. Op dinsdagmiddag 6 december vond er een kopstaart aanrijding plaats op de kruising Rijksweg/Kerkweg. Enkele au to's stonden voor het rode verkeerslicht te wachten. Een motorfietser die daar tussen reed trok bij groen licht op maar moest direct remmen voor zijn voorlig ger. De auto die achter deze motorrijder reed zag dat te laat en botste tegen hem aan. Materiele schade was het gevolg. Een inwoner van Limmen hoorde bij toeval dat zijn enkele weken daarvoor gestolen waterpomp door de politie aangetroffen was. Dat bleek inderdaad het geval en de man werd op het politie bureau zijn waterpomp weer teruggege ven. Omdat de politie geen aangifte had was het moeilijk te achterhalen van wie dat ding nu was. Het is begrijpelijk dat je af en toe moedeloos wordt als er weer wat gestolen is en geen zin meer hebt, om naar het politiebureau te gaan om dat het toch geen zin heeft, maar.als de politie geen aangifte heeft en zij zit ten met een aangetroffen voorwerp dan is het erg lastig dit voorwerp terug te brengen naar de eigenaar. Dus: als er iets van u vermist of gestolen is, doe aangifte. Vuurwerk We zitten al weer halverwege de maand december en velen kijken al weer uit naar Oudejaarsavond om hun vuurpij len ed. af te kunnen steken. Veel jeugdi gen hebben geen zin om daarop te wachten en beginnen nu al. Dit geeft uiteraard overlast. Daarom zijn in het kader van een vuurwerkcampagne de oudste groepen van de Limmer basis scholen door de politie bezocht en aan hen is voorlichting gegeven. Ook zijn de scholieren gewaarschuwd voor de gevol gen van afsteken voor de 31e, want dan volgt altijd proces-verbaal en in beslagname van het vuurwerk. Gevonden verloren voorwerpen Verloren: 1 regeppak, broekjas, kleur groen/blauw in een etui, maar +/- 176. Gevonden: 1 grijze huisvuilcontainer. Openingstijden buro Limmen: maan dagmorgen van 9.00-12.00 uur en don derdagmiddag van 14.00-17.00 uur. U kunt altijd bellen: 3086.; Indien er nie mand is wordt u automatisch doorver bonden met de politiemeldkamer. Bij paniek altijd 06-11. Door gebrek aan ruimte is het mogelijk dat ingeleverde kopij voor de Uitkijkpost deze week niet geplaatst is. Indien de ruimte het toelaat, zul len wij de tekst zoveel mogelijk volgende opnemen. LIMMEN - Klasse A: Theo Vermolen 99 pnt., Kees Hooijboer 98 pnt. Klasse A: Siem Schilder 99 pnt. Rob Schaft 96 pnt. B: Jolanda Hageman 98 pnt. Cor Onderwater 98 pnt., Peter Duivenborde 96 pnt., Jan Pepping 95 pnt. C: CorJan van Leeuwen 93 pnt., John Nuyens 92 pnt., Erik Weyers 92 pnt., Ronald Ha geman 90 pnt., Freek Bakker 86 pnt. LIMMEN - Van 15 december tot 15 ja nuari 1995 exposeren bij Galerie Am ber, Dusseldorperweg 18 in Limmen, drie kunstenaressen in drie verschillende technieken. Margriet Schadee uit Castricum schil dert, na jaren met aquarel gewerkt te hebben, sinds twee jaar met acryl. Rit me, kleur en sfeer zijn belangrijke ele menten in haar werk. Op klein formaat laat zij een afwisseling zien in kleurvlak ken met dikke en dunnen zwarte lijnen van oostindische inkt, waardoor een speels effect ontstaat. Meestal spelen mensfiguren, vaag aangegeven, een rol. Mieke Folgering volgde pas op latere leeftijd de Rietveldacademie. Na beeld houwlessen werkte zij daar drie jaar met glas. Mieke Folgering maakt prachtige objecten van dik glas, waaronder ook grafmonumenten. Met deze objecten zal zij later in het jaar bij Amber expo seren. Nu toont zij haar sieraden van glas. Om een mooi glazen sieraad te ma ken moet het glas tweemaal de oven in. Eerst worde het gesneden, dan gesmol ten en gebogen. De tweede maal wordt er 18 karaats goud in verwerkt en wordt het glas weer platgestreken. Een eigen uitvinding van de kunstenares. Cocky Rietkerk-Drost volgde in het ver leden een balletopleiding. De dans is daarom een geliefd onderwerp in haar beelden van brons, keramiek en steen. De vrouwfiguren hebben iets verstilds, maar geven het gevoel dat ze oneens zouden kunnen opstaan en in beweging komen. Van Cocky Rietkerk is werk ge gaan naar België, Engeland en Luxem burg. Zij exposeert door heel Neder land. De expositie van acrylschilderijen, van beelden en van glazen sieraden is te zien bij Galerie Amber iedere donder dag, vrijdag en zaterdag van 14 tot 17 uur. De Galerie is ook geopend op dins dag 27 en op woensdag 28 december. LIMMEN - Afgelopen zondag organi seerde carnavalsvereniging een Amster damse middag voor haar leden en donateurs. Verwelkomd door een heus draaiorgel betraden zo'n 400 mensen het Partycentrum St. Maarten waar zij opnieuw verwelkomd werden door Prins Tyl VIII en de Raad van Elf. Het Partycentrum zelf was omgetoverd in een Amsterdamse sfeer en de muziek van duo Dick Huys droeg hier geweldig toe bij. Daarnaast was er natuurlijk de boerenkool met worst, onder andere klaargemaakt door met name Ed Bal- tus, de kok van het bejaardenhuis De Cameren. Het werd deze middag een fantastisch feest waar nog veel over gesproken zal worden. Onvergetelijk was het optreden van Aad en Co Beentjes, samen met duo Dick Huys op de accordeon en je waande je zo in de Jordaan. Ook het optreden van zanger Piet Visser was een groot succes en hij wist de juiste sfeer te scheppen met zijn levensliedjes. Ook de kinderen waren niet vergeten en onder het genot van snoepgoed en der gelijke konden zij genieten van video films. De Uylenspieghels kunnen terug zien op een groots feest, samen met de bevolking van Limmen. 's Morgens waren prins Tyl VIII en de Raad van Elf al op visite geweest bij de bewoners van de Cameren en ook daar kunnen zij terug kijken op een warme ontvangst en een prima sfeer, die mede nog verhoogd werd door het optreden van Harry Mooij. Ook de eigen hofmu- zikanten Arjan en René lieten zich niet onbetuigd en speelden daar vol vuur. De echte start is hiermee weer gemaakt voor het seizoen 1994 - 1995. Natuurlijk zitten de Uylenspieghels niet stil en kij ken zij al weer vooruit. Binnenkort kunt u een mailing in uw brievenbus ver wachten ten aanzien van de flessenaktie en opnieuw zullen de Uylenspuieghels dan van zich laten spreken. Deze week krijgen alle "Oude Stom pen" bericht en een persoonlijke uitno diging voor het Oude Stompenbal op zondag 15 januari a.s. LIMMEN - Na het laatste varkentje (C. Out) te hebben gewassen is G. Hes voor de winterstop voor zijn belagers in de B- groep onbereikbaar geworden. Hij keert dus in de voor hem vertrouwde A- regio terug. Wie als tweede meepromo- veert zal afhangen van de herwaarde ring der behaalde punten die nog moeten plaatshebben. Hoewel N. Ad miraal zijn partij tegen W. Könst ver loor en V. Deen W. Koenekoop klopte is promotie voor Admiraal waarschijn lijk. Aandacht in de A-groep blijft er voor L. Zentveld die clubkampioen, te vens koploper J. Admiraal binnen be reik is gekomen na zijn winst op M. Limmen. G. Hafkamp klom naar de derde plaats door een zege op R. van der Storm sr. en blijft mede kanshebber. In de jeugdafdeling een goede avond voor kopman C. Pepping die zelf N. Admiraal klopte en R. Ter mes tegen P. Evenhuis zag struikelen. De overige uitslagen: A: E. Stolp-R. Rommel 1-0; B. de Waard-M. Sturk 1-0; J. Limmen-J. Zentveld 1-0; J. Tebbens-K. Aafjes 1-0; P. v.d. Heijdt- H. Druijven 1-0; M. Out-G. de Graaf 0-1; F. Nijman-P. Vlaar V2-V2; A. Duikersloot-B. Kerkhof 0-1; H. Levering-T. Al 1-0; R. Denekamp-B. v. Diermen 0-1 (regl.) B: R. Limmen-L. v.d. Eng 1-0; J. Kramer-R. Lammers 0-1; W. Pepping- M. Bos I/2-1/2K. Kramer-L. Winder 1-0; N. Glas-B. Kos 0-1. C: J. Valkering-W. Koot 0-1; P. Mooij- V. Dolman 1-0; R. Weijers-H. Zomer dijk 1-0; L. Admiraal-S. Meijer 1-0; M. Kos-W. Meijer 1-0; M. Beentjes-J. Duin 0-1; H. Zomerdijk-M. Beentjes 1-0. Vrijdag 16 december is ingeruimd voor he"t jaarlijkse onderlinge kerst-toernooi. Vanwege kerstmis wordt er 23 december niet voor de competitie geschaakt. LIMMEN - Nadat er in de afgelopen weken van diverse kanten aandacht aan het driedaagse oud en nieuw-spektakel in Sportcentrum De Enterij is besteed willen wij middels dit persbericht de vrijdagavond eens nader toelichten. Want vrijdag 30 december is het zover, dan vindt het voor de eerste keer plaats, de Dance Night '94 in Limmen. Op vrij dag 30 december wordt Sportcentrum De Enterij omgetoverd tot het een na grootste feest en Dance-palace van de regio. Op deze dagen zullen alle vormen van dansbare muziek vertegenwoordigd zijn. Van top 100 en dansbare soul tot house en swingbeat, elke stijl is er en van alles is er veel. Om van bovengenoemd spektakel een spetterende show te maken treden de volgende artiesten en acts voor u op: de Heerhugowaardse top-100 en Soul for matie Pick Up The Pieces. Uit Alk maar: het Alkmaars Showballet, uit Hilversum de Ten Dance Music Expe rience, en niet te vergeten uit Limmen: The magic Creation Team. U herkent ze vast nog wel: "Shout" (The Trammps), 'I've Got The Mu sic" (Kiki Dee), "Instant Replay" (Dan Hartman), "Dansa" (Massada) en "I'm So Exited" (Pointer Sisters)! Wanneer deze namen u niets mochten zeggen, dan zullen uw voeten u er bij de eerste noten wel aan herinneren, het zijn stuk voor stuk klassiekers uit het zeer dansbare genre. Het zijn songs waarbij men gewoon niet stil kan blijven staan. Mede door de vijfstemmige zang, waar van drie solo, het stevige percussiewerk, de blazers en de uitstraling op het podi um heeft "Pick Up The Pieces" een ge heel eigen gezicht. Een gezicht wat zich binnen en buiten onze landsgrenzen reeds vele malen heeft bewezen. Kort gezegd: Jong en oud krijgt wat het toe komt, een spetterende avond, een een spectaculaire show vol dansbare muziek. Alkmaars showballet De tijd he^ft niet stil gestaan. Het Alk maars Showballet bestaat al weer vijf tien jaar. Wellicht zit de grote jubileumshow nog vers in uw geheugen en denkt u: dat wil ik nog wel eens mee maken. Ook als u de show helaas heeft moeten missen is dit de kans om zelf ge tuige te zijn van die spetterende show. Het Alkmaars Showballet heeft reeds diverse optredens met verschillende gro te artiesten waaronder Peter Koelewijn, Tatjana, 2- Unlimited en 2 Brothers on the 4th Floor op hun naam staan. Enige maanden geleden mocht de groep zich verheugen op hun TV doorbraak. Wij zijn blij dat het Alkmaars Showbal let ook tijdens de Dance Night '94 een aantal spetterende optredens zal verzor gen. De uitdagende choreografie, op zwepende house klanken van onder andere 2 Brothers on the 4th floor en een razend enthousiaste groep meiden staan zeker garant voor een show waar de vonken vanaf springen. Als rode draad tussen de diverse optre dens en dance-acts door en een juiste dosering dancemusic. Daarvoor staat de Ten Dance Music Experience op 30 de cember garant. Een spectaculaire Music Show opd e één na grootste dancefloor van Noord Holland. Met een veelzijdige muziekcollectie, perfect geluid en een spectaculaire lichtshow weten de Dee jay's het publiek altijd in beweging te houden. Uit Limmen afkomstig, de ontdekking voor de komende decenning en razend populair bij hen die ze al een keer ge hoord hebben. Dat zijn de kreten waa raan je denkt als je het over the Magie Creation Team hebt. Wie het zijn, dat houden wij nog even geheim, maar ge heid dat half Limmen "O Ja...zal zeg gen zodra deze mannen achter de knoppen staan. Tot zover de achtergrond van dit uitge breide programma wat garant staat voor een spetterende, swingende en spectaculaire avond voor jong en oud. Een avond die u eigenlijk niet mag mis sen. De Dance Night '94 in Limmen.' Kaarten voor deze avond zijn verkrijg baar bij Albert Heijn Limmen, Sport centrum De Enterij en Bodycentrum Limmen. Brand LIMMEN - Een brand in de buurt van je huis is nooit leuk. Vooral als je een middag en avond geëvacueerd moet worden door de rook en asbest die daar bij vrijkomen. Hiermee willen de bewo ners van de Vinkenbaan de brandweer, de medewerkers van de BFI en de direc tie van de fa. Driessen bedanken voor de verleende hulp die nodig was om zo snel mogelijk weer in onze woningen te rug te kunnen keren. Ook de gemeente Limmen verdient een pluim voor de coördinatie, brieven en de informatie-avond, die veel onduide lijkheid wegnam bij de bewoners. De gemeente Limmen heeft de laatste tijd veel kritiek gehad. Maar de rol die zij hier in heeft gehad werd door ons zeer gewaardeerd. Ook wij vinden het naar dat een bedrijf als fa. Driessen waar wij nooit overlast van gehad hebben, op deze manier voor Limmen verloren gaat. Buurtbewoners Vinkenbaan LIMMEN - Op zondag 18 december bent u van harte welkom in de Corneli uskerk voor een feestelijk kerstconcert. Medewerking verlenen: Tica Giel - so praan, Claudia Rijs - piano, Paul Waerts - orgel, gemengd koor St. Caeci- lia en liturgisch koor o.l.v. Peter Rijs. De Arubaanse sopraan Tica Giel stu deerde solozang aan het conservatorium te Alkmaar bij Maartje Uipkes-Kliffen. Vervolgens studeerde zij aan het Swee- linck Conservatorium bij Cora Canne Meyer, bij wie zij in 1988 haar operadi ploma behaalde. Tica werkt al enige ja ren als soliste mèe aan oratorium- en operaconcerten en geeft solo-recitals zo wel in Nederland als op Aruba en de Nederlandse Antillen. Voorts treedt zij regelmatig op in programma's rond Arubaanse/Antilliaanse muziek. Op het programma staan kerstliederen uit Frankrijk, Engeland, Duitsland, Aruba en Nederland. Zij zal worden begeleid door Claudia Rijs - piano. De gezamenlijke koren zul len een aantal kerstmotetten ten gehore brengén, begeleid door Paul Waerts aan het orgel. Tevens zullen zij de samen zang ondersteunen. Dit concert is een mooie gelegenheid om in deze sfeervolle kerk kennis te maken met bekende maar ook minder bekende kerstmuziek. Aan vang 16.00 uur. Gratis toegang. Het Achtkant 60 Limmen tel. 02205 2177 Behandeling op afspraak ma t/m vr 's avonds za de gehele dag Gezichtsbehandelingen voor hem en haar; ook Acne Visagie; Hand- en Nagel verzorging; Nails by lamplight AANBIEDING DECEMBER '94 Feestverzorging Handpakking voor 50,- Ook verkoop KAD0B0NNEN Rijksweg 77 Tel. 02205-2953 Limmen Dusseldorperweg 56 Telefoon 02205-1313 Nooit meer trappen lopen en wonen met veel rust en privacy om u heen met alle faciliteiten op de begane grond. Op een mooie rustige lokatie zullen 4 dorpsvilla's worden gerealiseerd. Deze 2 aan 2 geschakelde villa's worden ge bouwd met eersteklas materialen aan een straat zonder doorgaand verkeer. INDELING: Grote garage met berging, flinke woonkamer met open keuken, entree met toilet en slaapkamer en complete luxe badkamer op de begane grond. 1eVERD.: 2 flinke slaapkamers en een 2e bad kamer. Slaapkamers met vaste kasten. KENGETALLEN: bouwjaar 1995 oppervlakte 268 m2 HYPOTHEKEN - TAXATIES - VERZEKERINGEN Kerkweg 13, 1906 AT Limmen 02205 1464 b.g.g. 02205 3431 In Limmen kan kopij voor de Uitkijkpost ingeleverd worden bij N Admiraal. Kennemerstraatweg 429. De kopij dient uiterlijk maandag om 12.00 uur aldaar bezorgd te zijn. Tot 17.00 uur kan men met kopij vervolgens nog terecht bij het kantoor van Drukkerij Uitkijkpost, Rechte Hondsbosschelaan 22 te Heiloo. FOCWA Garantiebedrijven. Erkende auto- schadeherstelbedrijven. Voor veilig en vakkundig herstel. Met maar liefst 2 jaar garantie. Met vervangende auto's, dag- en nacht service, een goede afhandeling met de verzekering en een perfekte landelijke spreiding. Er is altijd een FOCWA Garantiebedrijf in de buurt. Zoals; Rijksweg 40 - 1906 BH Limmen - Tel. 02205 - 3300 Stichting FOCWA Garantiefonds tOCMlANDSC VCflÉNlClNG AN ONDERNEMERS IN HE r ARROSSf «KBEDRiJf tijdstip: donderdag 22 december 1994, 20.00 uur plaats: gemeentehuis, Zonnedauw 4, Limmen agenda: - opening, besluitenlijst vergadering d.d. 29.11.1994, ingekomen stukken en evt. mededelingen - vaststelling wijziging Gemeenterekening 1993 - Najaarsnota 1994 - Begroting 1995 van de Gemeenschappelijke Techni sche Dienst Limmen-Akersloot - vaststelling financieel Meerjaren Perspectief (FMP) 1995-1998 - vaststelling Verordening op de heffing en invordering van Leges 1995 - vaststelling 16e wijziging Bezoldigingsverordening 1981 - vaststelling wijzigingsverordening op de gemeentelij ke identiteitskaart - aangaan vaste geldleningen in het jaar 1995 - krediet voor aanschaf software voor de uitvoering Wet Waardering Onroerende Zaken - uitbreiding afnemen dienstenpakket Bedrijfsgezond heidszorg van de GGD Noord-Kennemerland - subsidieverzoeken 1994 en 1995 - vaststelling subsidie RIMA over 1994 - aangaan samenwerkingsconvenant en wijziging Ver ordening Voorzieningen Gehandicapten (WVG) - voorbereidingsbesluit Burg. Nieuwenhuijsenstraat21 - 23 voor de bouw van woningen - afwijzing verzoek van de heer C.J. Kleverlaan tot het nemen van een voorbereidingsbesluit voor de bouw van een woning aan de Kapelweg - onttrekking aan het openbaar verkeer van een ge deelte van de Visweg nabij de spoorlijn Alkmaar- Uitgeest - definitieve overeenkomst betreffende reconstructie en achterstallig onderhoud inzake NHH 45221 (Rijks weg) - voorstel tot het van toepassing verklaren van de CAR (Collectieve Arbeidsvoorwaarden Regeling) voor de gemeente Limmen met ingang van I januari 1995 - begrotingswijzigingen 1994 en 1995 - sluiting. De raadsvergadering is openbaar. In het gemeentehuis en in de bibliotheek kunt u de stukken van deze vergadering inzien. Op vrijdag 16 december 1994 kunt u uw huishoude lijk klein chemisch afval (kca) weer afgeven bij de chemo car. De chemocar staat dan op de volgende plaatsen: - bij het parochiehuis van 12.35 tot 15.30 uur - op het Achtkant bij de kruising met de Hogeweg van 15.35 tot 17.00 uur. Het is niet de bedoeling dat er bij de halteborden kca wordt achtergelaten. Bedrijven moeten hun kca rechtstreeks aan een vergun ninghouder afgeven, dus niet bij de chemocar. Heeft u vragen, dan kunt u bellen met de Gemeenschap pelijke Technische Dienst Limmen-Akersloot, bureau Milieu: 02205 1456. De vorige actie met de chemocar leverde 443 kg kca op- Maak gebruik van deze mogelijkheid om zélf uw bijdrage te leveren aan een schoner milieu! Aanvragen om een bijdrage uit het Minimafonds voor het jaar 1994 kunnen t/m 31 december a.s. worden ingediend. Er bestaat recht op een bijdrage uit dit fonds wanneer men kan aantonen dat men een inkomen op bijstands niveau heeft. Het netto bijstandsinkomen per maand bedraagt op dit moment: f. 1775,12 voor een echtpaar f. 1597,61 voor een éénoudergezin f. 1242,58 voor een alleenstaande (23 jaar of ouder). Men heeft ook recht op een bijdrage wanneer men weliswaar een hoger inkomen heeft, maar men als gevolg van bijzondere noodzakelijke uitgaven een net to-besteedbaar inkomen overhoudt dat lager is dan de hiervoor genoemde bijdragen. Men moet overigens in alle gevallen kunnen aantonen dat men een zelfstandig huishouden voert Bij het vaststellen van het recht op een bijdrage uit het fonds wordt rekening gehouden met aanwezig vermo gen. Wanneer dit meer bedraagt dan f. 18.000,- (gezin/ éénoudergezin) danwel f. 9.000,- (alleenstaande), be staat geen recht op een bijdrage. Voor de bijdragen uit het fonds geldt een maximum. Dit maximum bedraagt voor een éénpersoonshuishouden f. 150,- en voor een (éénouder)gezin f. 300,-. Om voor een bijdrage uit het fonds in aanmerking te komen moet men contact opnemen met de afdeling Sociale 2Laken (telefoon 1456). Hier kan men ook terecht wanneer men meer informatie over het fonds wil hebben. Degenen, die over 1994 al een bijdrage uit het fonds hebben ontvangen kunnen voor het lopende jaar geen bijdrage meer aanvragen. Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, Limmen. Telefoon 02205-1456 Burgemeester en wethouders zijn voornemens om (met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) medewerking te verlenen aan het plan voor: - de bouw van een garage aan de Keizerskroon 16 - het verbouwen van een garage tot slaapkamer en het daarop plaatsen van een dakkapel, Rijksweg 16. Deze bouwplannen zijn in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Medewerking kan worden verleend met toepassing van de hierboven genoemde vrijstellingsmogelijkheid. Verder zijn burgemeester en wethouders voornemens om (met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) medewerking te verlenen aan het plan voor het bouwen van een: - carport, Achterweg 5 - garage, Roelat 21 Deze bouwplannen liggen met tekeningen m.i.v. 15 december 1994 gedurende veertien dagen voor eenie der ter inzage op het gemeentehuis. Gedurende die termijn kan eenieder bezwaarschrif ten tegen de plannen indienen bij burgemeester en wethouders, Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Burgemeester en wethouders hebben besloten bouwvergunning/bouwtoestemming te verstrekken voor: - Oranjezon I - bouw schuurtje - Burg. Nieuwenhuijsenstraat 66 - bouw bijkeuken - Bartigon 22 en 24 - bouw dubbele dakkapel - Kapelweg 6c - bouw woning met garage/berging - Oudeweg - bouw woning. De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 18 oktober 1994 besloten een herziening van het bestem mingsplan voor te bereiden voor: - een perceel aan de Rijksweg 16 te Limmen. Dit besluit treedt in werking op de dag na openbare afkondiging en ligt vanaf die datum met de bijbehorende stukken voor eenieder in het gemeentehuis te Limmen ter inzage. Beschikking (art. 13.1 jo art. 3.44 AWB) Burgemeester en wethouders hebben (met een aantal te verbinden voorschriften in het belang van de be schermingvan het milieu) op 13 december 1994 vergun ning ingevolge de Wet milieubeheer verleend, naar aanleiding van de aanvraag van: - Fa. J. Metzelaar en Zn., d.d. 11 januari 1994, voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning t.b.v. een houthandel annex sloperij, Bogerdlaan 23, Limmen. In de beschikking zijn wijzigingen aangebracht ten opzich te van het ontwerp. Ter inzage De beschikking en alle ter zake zijnde stukken liggen op de gemeentesecretarie ter inzage en wel van 14 decem ber 1994 tot 27 januari 1995, elke werkdag van 9.00- 12.00 uur; na telefonische afspraak (telefoon 02205 1456) van 14.00-16.00 uur en iedere woensdagavond van 17.00-20.00 uur. Beroep Beroep tegen deze beschikking kan worden ingesteld door: 1hen, die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van de beschikking 2. de adviseurs, die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van de beschikking 3. hen, die bedenkingen hebben tegen wijzigingen, die bij het nemen van de beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zij aangebracht 4. enige andere belanghebbende, aan wie redelijker wijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van de be schikking. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en (met toepassing van artikel 36 van de Wet op de Raad van State, juncto 8:81 van de Algemene wet bestuurs recht) een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepsschrift moet worden gericht aan de Raad van State, Afdeling bestuursrecht spraak, postbus 20019, 2500 EA Den Haag, vóór 27 januari 1995. Het verzoek om een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de Voorzitter van genoemde Afde ling, met gelijk postadres. De beschikking wordt niet van kracht, vóórdat op dat verzoek is beslist 14 december 1994, Burgemeester en wethouders van Limmen Nieuws over de gemeente Limmen kunt u elke woensdag van 18.30 tot 19.00 uur beluisteren in het radioprogramma van de OSU: 'Gemeentevoorlichting Limmen'. In dit live-programma bespreekt telkens één lid van het Limmer college de belangrijkste agendapunten van de laatste collegevergadering. Tijdens de qitzendtng kunt u bellen (02513 14519) voor een nadere toelichting over een van de onderwerpen. De OSU zendt uit op de FM; via de kabel op 89.0 Mhz en via de ether op 106.7 Mhz.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1994 | | pagina 16