\w. pil" SENSATIONELE 06 GEHELE VOORRAAD l 120 omo br. V.a. p 280 br v.a 20- P neem oe matEN MEE! maandag 9 januari J) -tcQB 16.75 PER 10 MTR.ROL 15.9 NU BEHANG V" -OHBAAO MINIMAAL 25 K°H a k oor mtr verkoop ■beste to verf. [m33om r :„„.,nri 13.00 uur VEBTS* Inleveren kopij voor de Uitkijkpost Klaverjasdrive Betere sfeer in raad wenselijk v.o.f. HOOGEBOOM Cursussen in Tuinieren Schietvereniging De Vrijheid Flessenaktie van Uylenspieghels succes HSV Limmen nieuws van ,/De Vereeniging" Voor Noordhollandse kaas, zelfgetapte melk en echte karnemelk tevens biologisch dynamische produkten Organisatieburo TELEX-VAASEN organiseert BEREN-POPPENBEURS zondag 8 januari a.s. MOTEL 'AKERSLOOT' van 10.30 tot 16.30 uur. gemeente Kerstboominzameling Commissie beroep- en bezwaarschriften Aangevraagde bouwvergunningen/ meldingen Nieuws van B&W Ö.6 o eg Heiloo Westerweg n PAGINA 10 UITKIJKPOST - 4 JANUARI 1995 Ook het gemeentebestuur van Limmen gaf een nieuwjaarsreceptie. Burgemeester Huijsman in gesprek met een van de inwoners. In Linimen kan kopij voor de Uitkijkpost ingeleverd worden bij N Admiraal, Kennemerstraatweg 429. De kopij dient uiterlijk maandag om 12.00 uur aldaar bezorgd te zijn. Tot 17.00 uur kan men met kopij vervolgens nog terecht bij het kantoor van Drukkerij Uitkijkpost, Rechte Hondsbosschelaan 22 te Heiloo. LIMMEN - Jeugdvisclub Samen Beet uit Limmen organiseert op zondag 8 ja nuari een klaverjasdrive in Café de Lan taarn aan de Dusseldorperweg te Limmen. U kunt alleen of als koppel in schrijven vanaf 13.30 uur. De drive be gint om 14.00 uur. U kunt tevens vlotbruggen om mooie prijzen, en uw geluk beproeven in de verloting. LIMMEN - De oppositiepartijen CDA, VVD en PvdA in de raad'van Limmen hebben de Limmer Gemeenschap uitge nodigd te gaan praten over verbetering van de sfeer in de raad. Dit naar aanlei ding van een opmerking van de beide LG-wethouders dat er in de komende tijd iets aan de sfeer gedaan zou moeten worden. CDA, VVD en PvdA vinden dat er dan eerst maar met de LG-fractie gepraat moet worden om uit te vinden of die er net zo over denkt als haar wet houders. Begrafenisonderneming Stetlaantje 1, 1906 AN Limmen Voor het verzorgen van begrafenissen, crematies, gedenkstenen, dankbetuigingen enz. in Limmen e.o. Tel.nr. 02205 3009 Mevr. L. Groot-Hoogeboom 02205 1408 Dhr. J.A. Hoogeboom Dag en nacht bereikbaar. LIMMEN - Tuinieren is bij veel mensen meer dan een leuke bezigheid geworden. Van je tuin een gezellige buitenruimte maken valt echter niet altijd mee. In boeken en bladen vindt je voldoende in spiratie maar waar moet je beginnen? Groen Advies Jeanine Jonker kan ook u een stapje verder helpen. Zij geeft cur sussen in tuinieren op een levendige, practische wijze. Volgende week starten er weer cursussen. In de basiscursus Tuinieren 1 maakt men kennis met vele facetten van het tuinieren. Waar moe ten we op letten als we planten kiezen voor de tuin? Kunnen de planten ons vertellen op welk plekje ze het liefst wil len staan? Grondsoorten herkennen, planten en verplanten en snoeien zijn enkele onderwerpen die in deze cursus op een levende manier besproken wor den. Een lesdictaat waar alle door te ne men stof duidelijk in beschreven staat behoord tot iedere cursus. De andere cursus die volgende week start is de cursus vervolgcursus Tuinie ren 2 voor de mensen die de basiscursus al gedaan hebben. In deze cursus gaan we dieper óp een aantal onderwerpen in. Plantbesprekingen, boomverzor ging, kleurenleer, borders samenstellen, dia's en een praktijkles zaaien staan op het programma (4 lessen incl. lesmateri aal en praktijk 125,00). Kriebelende vingers om ook van de eigen tuin iets moois te maken zijn het gevolg van deze cursussen. De cursussen worden gege ven in Heiloo op dinsdag, Sint-Pancras woensdag, en Santpoort Nrd. donder dag. De starttijd voor de basiscursus is 19.00 uur en voor de vervolgcursus Tui nieren 2 20.45 uur. Voor informatie en inschrijvingen kan men contact opne men met Groen Advies, Jeanine Jon ker, tel. 02205 3646. LIMMEN - Klasse E: 1. Th. Vermolen 97 pnt., K. Hooijboer 97 pnt. Klasse A: 1. R. Schaft 99 pnt., 2. K. Admiraal 97 pnt., 3. S. Schilder 96 pnt.; Klasse B: 1 J. Hageman 97 pnt., 2. P. Duivenvoor de 96 pnt.; Klasse C: 1. B.Sassen 98 pnt., 2. B. Meijer 97 pnt., 3. R. Hage man 93 pnt.; Klasse D: I.E. Koppes 97 pnt., 2. C. Weijers 94 pnt. LIMMEN - Moe maar voldaan zaten Prins Tyl VIII, de Raad van Elf en het gevolg van Hofmuzikanten en Hoffoto- graaf op Oudejaarsdag om één 's mid dags na te genieten van de 's morgens gehouden flessenaktie. Volgend jaar bestaat carnavalsvereniging De Uy lenspieghels 30 jaar en dit jubileumjaar moet extra glans krijgen. Maar niet al leen dit jubileum ook het 33-jarig jubi leum moet goed gevierd worden, want 11 is het gekkengetal en 3 maal 11 is 33, vandaar dus. Wil je echter iets extra's vieren dan kost dit geld en aangezien de Uylenspieghels een vereniging zijn voor heel Limmen betrekken ze er dus ook de gehele Lim mer bevolking bij. Afgelopen zaterdag was dat dus in de vorm van een flesse naktie. Via een huis-aan-huismailing waren de inwoners aan de westkant geïnformeerd over deze aktie en was hen vriendelijk verzocht om lege statiegeldflessen aan de weg te zetten. Dit bleek dus afgelo pen zaterdag niet vergeefs gevraagd te zijn, want bijna zonder uitzondering kon huis-aan-huis flessen afgehaald worden. Via de spontane medewerking van de AH-supermarkt in Limmen konden de flessen meteen gesorteerd worden in kratten en dat leverde een hele berg glas op. Maar dat niet alleen, al het glas kan straks omgezet worden in baar geld en dat spekt dan weer de jubileumkas van de Uylenspieghels en zo komt het geld toch weer terug bij de inwoners van Limmen. A.s. zaterdag is de oostkant van Lim men aan de beurt. Ook de inwoners aan deze kant hebben een mailing in hun bus gekregen en uiteraard worden ook aan deze kant veel flessen verwacht. Va naf 10 uur trekken Prins en gevolg door de strten. Bovendien kan iedere deelne mer voor 5,00 of meer meedoen aan een prijsvraag, die gekoppeld is aan de flessenaktie. De prijsvraag houdt in een schatting te maken van het bedrag dat de Uylenspieghels met hun aktie opha len. Degene die het dichtst het juiste ge tal benaderd kan een ontbijt op bed tegemoet zien van Prins TYL VIII en de Raad van Elf. Zowel voor de west- als de oostkant staat er een ontbijt te wachten. En, mochten er nog inwoners zijn van de westkant die alsnog hun flessen in willen leveren, dan is hier a.s. zaterdag nog gelegenheid voor, U kunt de flessen aan de oostkant van de Rijksweg zetten of u kunt ze ook inleveren op de hoek Kerkweg/Middenweg bij het bord. In ieder geval willen de Uylenspieghels de inwoners van de westkant hartelijk be danken en nodigen zij bij deze de inwo ners van de oostkant van harte uit om zaterdag mee te doen. LIMMEN - De uitslagen van de diverse competitie's van 1994. Witvis klasse A: 1. G. Tuyn 147 pnt. - 9300 gr., 2. P. v.d. Heijdt 147 pnt., 8500 gr., 3. W. Krom 145 pnt., Witvis B-klasse 1. C. Bakker 150 pnt., 2. M. Veldt 145,5 pnt., 3. J. Baltus 145 pnt.; Baars A- klasse 1. P. v.d. Heijdt 609 pnt., 2. m. Veldt 483 pnt., 3. R. Jak 472 pnt.; Baars B-klasse 1. J. Beers 423 pnt., 2. N. Krom 363 pnt., 3. J. Kaandorp 358 pnt. All-round witvis 1. P. v.d. Heijdt 5 pnt., 24175 gr., 2. C. Bakker 7 pnt 16875 gr., 3. R. Jak 7 pnt. 14400 gr. Het bestuur wil de sponsors, eetcafé de Uitkomst, HOB/Beers, voor de speciale prijzen en de Middenstand van Limmen voor hun steun bedanken. Verder wen sen wij onze leden goede vangsten in goede gezondheid voor 1995. Openingstijden: maandag t/m vrijdag 8.30-12.30 uur 13.30-18.00 uur zaterdag 8.30-14.00 uur Dusseldorperweg 40 Limmen, tel. 02205-3344. Poppendokter aanwezig! Verder 1001 dingen op poppen- en berengebied. Ook antieke exemplaren in: Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, Limmen. Telefoon 02205-1456 De jaarlijkse kerstboominzameling wordt gehouden op woensdag 4 januari 1995. Er is gelegenheid de kerstbomen in te leveren op twee plaatsen in het dorp n.l. bij de gemeentewerf aan de Hogeweg van 10.30 tot 12.00 uur en op het parkeerterrein van het sportcomplex Dampegheest aan de Achterweg van 13.30 tot 15.00 uur. Het is dit jaar de derde keer dat de bomen vanuit milieuoogpunt niet verbrand maar versnipperd worden. De ervaring heeft geleerd dat ondanks de mogelijkheid de bomen te laten versnipperen, er nog veel bomen via het huisvuil worden meegegeven of zelfs in het plantsoen terecht komen. Dit is natuurlijk niet de bedoeling. Voor degenen die hun kerstboom tot na Drie Koningen laten staan of die niet in de gelegenheid zijn om hun kerstboom op de genoemde datum en tijdstippen in te leveren, bestaat de mogelijkheid om hun boom in te leveren op maandag 9 januari tussen 10.00 en 11.00 uur, bij de gemeentewerf aan de Hogeweg. Voor iedere ingeleverde kerstboom wordt een versnapering verstrekt. De commissie voor beroep- en bezwaarschriften zal zitting hebben op maandag 9 en maandag 16 januari a.s. om 19.30 uur in het gemeentehuis, Zonnedauw 4a (zij ingang) te Limmen. De volgende bouwaanvragen/c.q. meldingen zijn ingediend: - bouw woning, Burg. Nieuwenhuijsenstraat - bouw 4 woningen, Wieken - vernieuwen garage/berging, Rijksweg 68. De aanvragen liggen niet ter inzage. Op dit moment kan tegen de aanvragen geen bezwaarschrift worden ingediend. Nieuws over de gemeente Limmen kunt u elke woensdag van 18.30 tot 19.00 uur beluisteren in het radioprogramma van de OSU: Gemeentevoorlichting Lim men'. In dit live-programma bespreekt telkens één lid van het Limmer college de belangrijkste agendapunten van de laatste collegevergadering. Tijdens de uitzending kunt u bellen (02513 14519) voor een nadere toelichting over een van de onderwerpen. De OSU zendt uit op de FM; via de kabel op 89.0 Mhz en via de ether op 106.7 Mhz. 4 januari 1995, Burgemeester en wethouders van Limmen uitver koop. behang gordijn- iStoff§Dl opop ROLTCWHS

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 10