I I M i Afsluiting Stationsweg Hair design, nieuwe naam BELBUS HEILOO: 331 344 Verleende bouwvergunningen en geaccepteerde meldingen bouwvoornemen Kerstboominzameling Ingediende bouwaanvragen Nieuw bouwplan PAGINA 4 UITKIJKPOST - 4 JANUARI 1995 G G. HEILOO Expositie Op maandag 9 januari a.s. wordt er begonnen met de vervanging van de riolering in de Stationsweg, tussen de Kennemerstraatweg en de spoorlijn. De werkzaamheden zullen ongeveer 3 maan den in beslag nemen. De startdatum en de duur van de werkzaamhe den zijn echter wel afhankelijk van de weers gesteldheid; een vorstperiode kan leiden tot uitstel of vertraging. Ondanks de mogelijkheid van het invallen van de winter is er voor uitvoering in deze periode gekozen, omdat dit een gunstig tijdstip is voor de bomen; tijdens de niet groei-lbloeiperiode "staan de bomen nagenoeg stil". De werkzaamheden zullen in fases worden uit gevoerd, zodat de Stationsweg niet in zijn geheel gelijktijdig opgebroken zal zijn. Gestart wordt met het gedeelte tussen de Kennemerstraatweg en de Breedelaan. De Stationsweg zal gedurende de totale duur van de werkzaamheden voor het doorgaande autoverkeer worden afgesloten, terwijl de bereikbaarheid van woningen, winkels en/of bedrijven voor auto's pas onmogelijk wordt op het moment, dat er op desbetreffende lokatie wordt gewerkt. De voetpaden zullen zoveel mogelijk vrij worden gehouden. Het doorgaan de verkeer zal worden omgeleid. Heeft u nog vragen omtrent de uitvoering van het werk, dan kunt u zich wenden tot de heer B. de Groot van de afdeling Civiel en Reiniging, telefoon 334008, die belast is met het dagelijks toezicht. Door het college van burgemeester en wet houders zijn de hieronder vermelde bouw vergunningen en positief bevonden meldin gen verleend: V/esterweg 176, R. de Haan - vergroten woning Heerenweg 131, J.J. Vlotman - veranderen en vergroten woning/showroom/werkplaats tot woning Breedelaan 19, P.N. Beerepoot - vergroten woning Westerweg 104, J.C.W. Dekker - verplaat sen/veranderen en vernieuwen kas Deze bouwvergunningen/meldingen met de bijbehorende tekeningen en overige stuk ken liggen ter inzage bij de afdeling VROM, Raadhuisplein 1, maandag t/m vrijdag tus sen 08.00 en 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak, nummer 313 217 of 313 216). Degene, die de bouwvergunning/melding bouwvoornemen heeft aangevraagd, krijgt bericht van de afdeling VROM, wanneer de bouwvergunning gereed is en wat de kos ten zijn. Pas nadat de bouwleges zijn betaald en de vergunning is ontvangen, mag met de bouw worden begonnen. Het begin van de bouwwerkzaamheden moet nog wel tevoren bij de afdeling VROM worden gemeld; dit kan telefonisch onder de nummers 313 217 of 313 216. Er is ook dit jaar weer een kerstboominzame ling in Heiloo. Op vrijdag 6 januari 1995 kunnen tussen 's morgens 11.30 uur en 's middags 16.30 uur op de volgende plaatsen kerstbomen worden ingeleverd: 1. Parkeerterrein aan de Loet; 2. Parkeerplaats zwembad 't Baafje; 3. Parkeerplaats van de Kring (scholen en wijkvereniging). Het is dit jaar voor de zevende achtereenvol gende keer, dat de kerstbomen niet meer wor den verbrand, maar worden versnipperd. Dit met het oog op het voorkomen van luchtver ontreiniging. De ervaring uit de voorgaande jaren heeft geleerd, dat ondanks de kerstboominzameling, vele kerstbomen later toch nog via het huisvuil worden aangeboden. Wij verzoeken u drin gend om uw boom op de genoemde datum en plaats aan te bieden. Voor iedere ingeleverde kerstboom wordt een bon verstrekt. Een bon geeft recht op een ver snapering. 10 bonnen kunnen worden ingewis seld tegen een boekenbon ter waarde van f5,-. Heeft u vragen, neem contact op met de afde ling Groen en Landschap, telefoon 313 234 of 313 233. WJÊ I Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwetdat de hieronder vermelde bouw aanvragen zijn ingediend. Opgemerkt wordt dat in dit stadium nog niet bekend is of aan de verzoeken meegewerkt kan worden. Eventuele bouwvergunningen alsmede voornemens om vrijstelling te verlenen zullen te zijner tijd wor den gepubliceerdwaarna de mogelijkheid bestaat de bouwplannen in te zien en eventu ele bezwaren in te dienen. Vrede noord 121, ld. H. van Craaikamp-Mulder - vergroten woning Stationsweg 53, J.M. Keppels - vernieuwen entree-pui De Krommert 41, Th. Zentveld - vergroten woning. Nieuwe expositie in het gemeentehuis van Heiloo Vanaf donderdag 12 januari 1995 is er een nieuwe expositie te bezichtigen in de gangen en hal van het gemeentehuis. Het echtpaar Greetje en Jan Grijpma expose ren hun werk. Er staan beeldhouwwerken van Jan Grijpma en er hangen schilderijen van Greetje Grijpma. Ook is er de combinatie te vinden van het werk van Jan Grijpma waar achter Greetje Grijpma een 'luik' gemaakt heeft, dat iets vertelt over het model. Wethouder Roelof Bos o'peht op 12 januari 1995 om 16.00 uur de tentoonstelling in het gemeentehuis. De expositie duurt van 12 januari tot en met 15 maart 1995 en is te bezichtigen tijdens de openingsuren van het gemeentehuis. Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voornemens zijn bouwver gunning te verlenen aan Bouwfonds Woningbouw te Haarlem voor de bouw van 16 woningen aan De Burcht 2 t/m 15 en Viiverlaan 1 en 3. Het ontwerp-besluit ligt met het bouwplan en de daarbij behorende stukken vanaf donderdag 5 januari 1995 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, afdeling VROM, op werkdagen tussen 08.00 en 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak tel. nr. 313 152). Gedurende de termijn van terinzagelegging kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermeld bouwplan vrijstelling te verlenen schriftelijk gemotiveerd bedenkin gen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. De raad Agenda voor raadsvergadering d.d. 9 januari 1995 1Loting volgorde van stemmen over zaken. 2. Eventuele mondelinge mededelingen. 3. Vaststelling beknopt verslag raadsvergade ring d.d. 12 december 1994. 4. Ingekomen stukken. 5. Vaststelling beleidsnotitie Voorzieningen Gehandicapten. 6. Vaststelling rapport "Ruimte voor Welzijn" als uitgangspunt voor het te voeren accommodatiebeleid ten aanzien van wel- zijnsaccommodaties. 7. Wijziging verordening op de gemeentelijke identiteitskaart. 8. Evaluatie LOKET. 9. Bestedingsvoorstellen sociale vernieuwing 1994 (fase 2). 10. Vaststel ling subsidie ten behoeve van Centrum voor Ontwikkelingssamenwerking. 11. Beschikbaarstelling krediet ten behoeve van aanpassing reservekelderruimte gemeentehuis tot vergaderruimte gemeen telijk coördinatiecentrum. 12.Beschikbaarstelling krediet ten behoeve van aanvullende financiering aanleg woon wagenpark. Afvalstoffen De chemokar staat op 10 en 11 januari 1995 in het dorp Deze maand wordt u weer in de gelegen heid gesteld om uw klein chemisch afval op een milieuvriendelijke manier te laten verwerken. De gemeente zal met eigen personeel en auto op de vaste inleverpunten aanwezig zijn. Bij deze medewerkers kunt u met al uw vra gen over chemisch afval terecht. Wilt u weten waar en op welk tijdstip u de chemokar kunt vinden? Raadpleeg dan de achterkant van de GFT- ophaalkalender. U kunt op de kalender overigens ook nog eens beknopt terugvin den welke stoffen tot het klein chemisch afval behoren. Telefoon Afdeling Voorlichting Postbus Raadhu TTV Rozing Meubelen Heiloo Beurs en beleggen ANBO Koffie-ochtenden Dubbele winst voor Double Stars Heiloo Biljartclub 't Treffertje Tennisclub Hogedijk Nieuwjaarsreceptie T'ai Chi Klaverjasclub E.H.K. Bridgeclub Sans Atout Tendenz nieuws Informatierubriek h- -• 'V; HEILOO - Voor het vijfde team van Rozing stond er dit seizoen nog één be langrijke wedstrijd op het programma. De beslissingswedstrijd tegen Turbo '83, die uit moest gaan maken welk team kampioen werd van de 4e klasse B. Na een aanvankelijk gelijk opgaande strijd bleek toch dat Rozing over beter klasse beschikte. Bij een stand van 5-2 in het voordeel van Rozing was de zaak bekeken en mocht Rozing zich kampi oen van de 4e klasse B noemen (bij een beslissingswedstrijd %vervalt het dub belspel waardoor het maximaal 5-4 kan worden). Het kampioenschap van het vijfde team was overigens het enigste van TTV Rozing. De andere teams wisten zich in ieder geval wel te handha ven in diverse klassen. Rozing 2 draaide lang mee in de top van de 2e klasse B maar moest toch haar meerdere erken nen in PEN. 2 Rozing 3 en Rozing 4 ein digde in de middenmoot van de 3e klasse. Dit houdt dus in dat TTV Ro zing volgend seizoen van 3 teams in deze klasse vertegenwoordigd is. Dit jaar werd ook weer het kersttoer nooi georganiseerd. Door een (on-)ge- lukkige loting werden meteen al twee favorieten voor de eindoverwinning aan elkaar gekoppeld. Joris Keuning en Björn Vosse waren samen in één poule ingedeeld en alleen de nummer 1 van de ze poule ging over naar de finale-poule. Björn trok uiteindelijk aan het langste eind en leek af te stevenen op de eerste plaats. Naast Björn bestond de finale poule ook nog uit Paul Koopman en Maarten Alles. De hoofdprijs ging tenslotte zeer verrassend maar deselniet- temin zeer verdiend naar M°arten Alles die vriend en vijand verraste met goed en gedege spel. Een andere favoriet, Pieter Stet, kwam geheel niet in het spel voor en eindigde in de lagere regioen. Het toernooi, ook dit jaar weer op een voortreffelijke wijze georganiseerd door Paul Koopman, was in ieder geval wel geslaagd. Tijdens het kersttoernooi werd ook de beker uitgereikt voor de beste competi tiespeler van het najaarseizoén '94. Met een 100% scoren werd Mike v.d. Velden de absolute winnaar. Op dit moment is het nog onduidelijk op welke plaats het eerste team van Rozin is geëindigd. De laatste wedstrijd van Rozing 1 werd met 6-4 van Ten Cate verloren. Of dit ge noeg is om degradatie uit de hoofdklas se te ontlopen moet nog blijken. Zoals eerder vermeld gaat op woensdag 18 januari a.s. de nieuwe cursus Beurs en Beleggen' van start. Doel van de cur sus is de basiskennis te verschaffen voor wie zich hetzij alleen uit belangstelling, hetzij in de praktijk wil bezighouden met de beleggingsmarkt met zijn uiteen lopende mogelijkheden, maar ook met zijn talloze risico's. Voor een beperkt aantal deelnemers is nog aanmelding mogelijk. De cursus kost 55,00 en bestaat uit 8 lessen. De ze worden gegeven op woensdagmiddag van 14.00-16.00 uut in het gebouw van Noord Kennemerland, Westerweg 294, Heiloo. Voor inlichtingen en opgave van deelneming kan men zich wenden tot de Stichting Ouderenwerk, Wester weg 294, Heiloo, telefoon 331297. HEILOO - Een nieuw Jaar - een Nieuw Begin: onder dat motto start de ANBO Afdeling Heiloo veertiendaagse koffie ochtenden op de donderdagmorgen. De eerste koffie-ochtend wordt gehouden op 12 januari a.s. van 10.00 - 12.00 uur in 't Trefpunt. Wat is de bedoeling? Le den, maar ook andere geïnteresseerde 50-plussers lopen bij de ANBO binnen om in een gezellige, ongedwongen (in formele) sfeer een kopje koffie of thee te drinken, 'n praatje te maken met an dere aanwezigen of om aan de bestuursleden hun vragen en opmerkin gen voor te leggen, niet alleen betreffen de de ANBO zelf, maar ook over andere zaken binnen het terrein van het oude renbeleid. Het is dus ook een (le- den)spreekuur. Het bestuur hoopt, vele 50-plussers te mogen begroeten op deze ochtenden. De eerste keer is de kof fie/thee gratis! Voor nadere informatie kunt u bellen, mw. N. Ruben - 340141. Double Stars: nieuwe generatie peanuts. HEILOO - Het pannekoekentoernooi voor de jongste jeugd van Double Stars Heiloo is voor de tweede achtereenvol gende keer gewonnen door de organise rende vereniging. Alle wedstrijden werden in winst omgezet, waarbij een opvallende winst, zij het met één punt verschil, op het favoriet geachte Pirates uit Amsterdam. Danzij de financiële bijdrage van Buro van Duin was het mogelijk dit toernooi wederom te orga niseren. De tweede winst die Double Stars Hei loo boekte, was de opkomst tijdens de instuif die in de pauze georganiseerd was. Zo'n 15 kinderen maakten onder deskundige leiding van Job de Graaf en Ralph Oudejans kennis met de basis vaardigheden van het peanutbal: gooi en, fielden en slaan. Het ziet er dan ook naar uit dat ook volgend jaar weer een peanutteam aan de competitie zal deel nemen. Wel moet men op zoek naar nieuwe begeleiders. Na ruim 8 jaar namen Truus Oudejans en Liesbeth Bult afscheid van hun penanuts en heb ben heel wat honk- en softballertjes groot gebracht. Zij werden daardoor door bestuur en ouders in de bloemetjes gezet. HEILOO - Aanstaande zaterdag, 7 ja nuari, worden alle leden uitgenodigd voor een nieuwjaarsbijeenkomst, in 't Trefpunt, aanvang 13.30 uur. De middag heeft een feestelijk karakter, er zal echter toch een ludieke strijd wor den geleverd op het groene laken. Wij verwachten alle leden van zowel de maandagmiddag als donderdagoch- tendgroep. HEILOO - De Nieuwjaarsreceptie wordt gehouden op zondag 8 januari van 16.00 tot 18.00 uur in het clubge bouw. Alle leden zijn van harte welkom! Algemene Ledenvergadering De jaarlijkse Algemene Ledenvergade ring van T.C. Hogedijk wordt gehou den op donderdag 19 januari a.s. in Café Swart te Egmond-Binnen. Aan vang 20.00 uur. T'ai Chi is een Chinese bewegingsleer. De oefeningen hebben invloed op spie ren en energiebanen in het lichaani. Door het oefenen van concentratie en geduld komen de deelnemers tot ont spanning, wat een gunstige invloed heeft op lichamelijke en geestelijke ge zondheid. Belangrijk bij T'ai Chi is ook het leren Vanwege een grote belangstelling start kapper Stationscentrum ,Aktief, trefpunt voor 55 op maan- K dag 9 januari opnieuw een beginner scursus T'ai Chi van 11.00-12.00 uur. Voor deze cursus zijn slechts nog enkele plaatsen vrij. De cursus start op maan dag 9 januari en loopt door tot en met 10 april. De kosten bedragen 70,00. Voor opgave/nadere inlichtingen kunt u terecht bij ,Aktief, trefpunt 55 Westerweg 294, tel. 331297. Het team van Hair Design staat voor u klaar. HEILOO - Maandagavond 9 januari a.s. houden wij weer onze open drive in het Open huis in 't Loo te Heiloo. We beginnen precies om 20.00 uur en zitten in zaal 4. Om 19.30 uur kunt u zich reeds aanmelden! U kunt zich ook tele fonisch opgeven bij de volgende bestuursleden de heer Knegt 334056 of de heer Leurink 334366. Het bestuur wenst alle leden en zij die alleen op de drive's komen een gezond en voorspoe dig 1995. HEILOO - A lijn 1. fam. Kuyt 59,6%, 2. fam. Kaashoek 55,8%; B lijn 1. Bolweg-Pikkel 59,9%, 2. Helvoort- Ravenzwaay 53,1%; C lijn 1. fam. v.d. Klos 60,4%, 2. Nuyens-mw. Breemer 57,5%; D lijn 1. mw. Antonysen- Witting 63,8%, 2. ds. Avis-Doornbos 57,5%; E lijn 1. Boelhouwer 62,9%, 2. Verkley-Muller 57,9%; F lijn 1. fam. G. Toby 63,5%, 2. ds. Rus-Otte 60,9%. HEILOO - De zaak aan de Stationsweg 78 waar vroeger Kapsalon Kroon ge vestigd was, is in andere handen overge gaan en heet voortaan Hair Design: Enthousiasme, service, kwaliteit en creativiteit zijn de kernwoorden van Hair Design. Het team van Ingrid, Sita, Els, Ingrid, Marion en Petra hebben de hele maand januari ter kennismaking enkele verrassende akties in petto (zie elders in dit blad). Het is een jong bedrijf wat zich op 15 mei 1990 in Heemskerk en IJmuiden vestigde. Gedurende deze vier en een half jaar hebben vele vrouwen, mannen en kinderen de weg naar deze haarver- zorgers weten te vinden. Alle medewer kers worden tweemaal per maand getraind op nieuwe technieken. Door dat Hair Design de haar en huidverzor- gingsprodukten centraal inkoopt is het mogelijk, ook in Heiloo enkele behan delingen in prijs te verlagen. Op het ge bied van haarkleuring werkt Hair Design met een uitgebreid scala van Goldwell kleuringen, waarbij het moge lijk is uw make-up in een perfekte har monie te laten afstemmen. Dit kan door de uitgebreide huidverzorgende en de coratieve lijn. Bij Hair Design kunt u op alle dagen van de week terecht, ook op maandag van 8.30-17.00 uur, op vrijdag t/m 21.00 uur, zaterdags tot 15.00 uur. Zo binnen lopen bij Hair Design is altijd mogelijk maar een afspraak maken kan ook tel. 072 330502. HEILOO - Woensdag 4 januari VI DEO. Welke dit wordt bepalen de be zoeksters. Tijd: 19.30-22.00 uur. Entree: 0.50. Vrijdag 6 januari DANCE PARTY. Lekker uit je dak gaan op de laatste hits. Tijd: 20.00-23.30 uur. Entree 1.00.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 4