Albert Heijn Limmen start met Drogisterij-afdeling P. ZONNEVELD Gevestigd, LKERING P.T.M. Volkering AA gemeente pagina 12 Politieberichten Ingezonden Zinderende finale in schoolbasketbaltoernooi in Limmen Conquista Limmen gaat dicht Een kijkje in de toekomst Uitslag Klaverjasdrive Schietvereniging Limmen Schaken in Limmen Schilderijen van Greetje Roelofszen Dunking Limmen op zoek naar jeugdige basketballers Klaverjassen bij Koop/Home Meervogels Inleveren kopij voor de Uitkijkpost AUTOSCHADE? ZELFS DEZE DUMMY WEET WAT EEN Iff F0CWA GARANTIEBEDRIJF IS AUTOSCHADESPECIALIST Mioim Z7 Uw partner voor: - Doelmatig inrichten en verzorgen van administraties en tussentijdse informatievoorziening - Verzorging loonadministraties - Opzetten en beoordelen van de (administratieve) organisaties - Controle financiële verantwoordingen - Samenstellen jaarrekeningen ep overige verantwoordingen - Bedrijfsbegeleiding - Fiscale advisering en verzorging aangiften - Automatiseringsadviezen en begeleiding - Speciale tarieven voor "starters" bij opzet, beoordeling en begeleiding ondernemersplan Pagenlaan 3 1906 CT Limmen Telefoon 02205 - 1888 Telefax 02205 - 1899 Carnavalsvereniging d' Uylenspieghels flessenaktie Gecombineerde commissie vergadering Verbranding riet (art. 104 APV en art. 41 afvalstoffenverordening) Bereikbaarheid personeel Algemene Zaken Aangevraagde bouwvergunningen/ meldingen Voorgenomen bouwvergunning Verleende bouwvergunningen/ bouwtoestemmingen On twerp-beschikking Nieuws van B&W UITKIJKPOST - 11 JANUARI 1995 LIMMEN - Albert Heijn is gestart met een drogisterij-afdeling. Sinds vorige week woensdag kunnen de klanten ook voor drogisterij- en homeopathische ge neesmiddelen in de supermarkt terecht. Naast de drogisterij-artikelen is de su permarkt ook uitgebreid met een kleine parfumerie en een foto-filmservice. De nieuwe afdeling staat op de plaats waar eerst de servicebalie was gevestigd. De introductie van de drogisterij-afdeling in Albert Heijn Limmen is onderdeel van het landelijke Albert Heijn beleid om in de grote supermarkten zulke af delingen in te richten. De drogisterij- en homeopathische geneesmiddelen wor den in het supermarktkanaal tegen de vastgestelde minimumprijzen verkocht. Hetzelfde geldt voor de parfumerie- aritkelen. De drogisterij van ALbert Heijn wordt geleid door een gediplo meerd drogiste. v0or Albert Heijn ei genaar Gerard van westerhoven past de start van een drogisterij-afdeling in het beleid om de supermarkt verder te com pleteren. Deze uitbreiding met drogis terij- en homeopathische geneesmidde len is een aanvulling op het drogisterij assortiment, dat we al in de winkel ver kochten, zoals artikelen voor bijvoor beeld lichaams- en mondverzorging. Met deze uitbreiding kunnen we onze klanten nu op het gehele vlak van de drogisterij van dienst zijn. In de drogisterij afdeling kunnen klan ten terecht voor enige honderden dro gisterij-artikelen alsmede voor het com plete asoortiment Dr. Vogel en VSM homeopathische geneesmiddelen. De verkoop van tabakswaren, batterijen, tijdschriften, strippenkaarten, postze gels en staatsloten alsmede de stomerij service zijn onderdeel geworden van de drogisterij-afdeling. Naast de introduc tie van de drogisterij-afdeling staan voor dit jaar nog een uitbreiding van de wijnafdeling en de Italiaanse specialitei ten op het programma. Deze week wordt er in de supermarkt een afdeling met Indische specialiteiten ingebouwd. Tevens zal het aantal Pin-kassa's (nu twee) worden uitgebreid. Burgemeester Huisman feliciteert Greetje Roelofszen met de opening van haar expositie. LIMMEN - Het op 3 januari in sporthal de Enterij georganiseerde eerste school basketbaltoernooi voor de groepen 7 en 8 van de basisscholen in Limmen is een groot succes geworden. De bloedstol lende finale, onder toezicht van een goed gevulde tribune, zorgde voor een passende afsluiting van de dag. lp de poulewedstrijden viel op dat de teams goed georganiseerd (samenspel!) en be houdens een kleine uitzondering gedi sciplineerd speelden. Een kompliment dient hiervoor zeker uit te gaan naar het onderwijzend personeel van de drie ba sisscholen. Opvallend was ook dat de meisjes beslist niet onderdoen voor de jongens op basketbalgebied en dat het verschil tussen een ,oude' leerling van groep 8 en een Jonge' uit groep 7 toch wel groot kan zijn. Dit laatste uitte zich in één wedstrijd die beter ni^t gespeeld had kunnen worden. Eindstand 0-78. In poule A plaatsten de teams Dussel- hoek 1 en Pax Christi 1 zich afgetekend voor de halve finale. Het onderlinge treffen eindigde onbeslist 12-12. In pou le B gaf Cornelius 1 haar visitekaartje af, de drie poulewedstrijden werden probleemloos gewonnen. Veel spannen der was het om de tweede plaats in de poule. Het laat wakker geworden team van de Dusselhoek 2 trok ondermeer door fantastische afstandsschoten van Johnny Kombrink ten koste van Pax Christi 2 aan het langste eind. In de hal ve finales kregen de talrijke toeschou wers twee kwalitatief goede wedstrijden te zien. Het le team van Cornelius plaatste zich door een 18-11 overwin ning'tegen Pax Christi 1. De broe derstrijd tussen de teams van de Dusselhoek 1 en 2 werd, zoals verwacht mocht worden gewonnen door het eerste team: 24-14. In de finale leek het er lang op dat de Corneliusschool het toernooi zou gaan winnen. Ondermeer door Stefan Meester, de bekeken spelende Erwin Molenaar en de snelheid van Nathalie Hollenberg - misschien wel het beste meisje van het toernooi - stond er een ruststand van 12-6 op het bord. Voor- uitgejaagd door de voortreffelijke Al- win Tan en Anton Nuijens kroop de Dusselhoek gedurende de tweede helft dichterbij. Bart Al, gecontroleerd spe lend en zich altijd op de juiste plaats be vindend, gaf het sein voor de inhaalrace door een score vanaf randje bucket 12-8. Uit een reboundduel kwam de bal in handen van Claudia Böhm, zij be dacht zich geen moment en scoorde van dichtbij 12-10. Vervolgens werd het door Wendy Kaandorp een meisje met een oogje voor de beste plaats op het veld (onder de basket van de tegenstan der), na een benutte strafworp van de Corneliusschool 13-12. LIMMEN - Komend weekend is het jon gerencentrum Conquista voor het laatst open in het oude gebouw aan de Visweg 63A in Limmen. Na ongeveer 19 jaar jeugd en jongerenwerk in dit gebouw gaat de komende weken gesloopt worden. Al met al kunnen we terug kijken op een fantastische tijd. Menig Limmer heeft in Conquista z'n eerste schreden gezet in de uitgaanswereld. Wie weet zich nog te her inneren, de griezelavonden, krachtmetin gen en begin jaren tachtig de talentenjach ten. 's Avonds om 20.30 uur binnen zijn, waarna een ieder de klok wel vooruit kon kijken naar 21.00 uur want dan ging de tap pas open. En de avond was dan afgelopen om 23.30 uur, waarna iedereen weer naar huis ging? Of de carnavals zondagmiddag, met onge veer 150 man polonaise door het hok. Kortom allemaal prachtige herinneringen aan die goede oude hoktijd. Maar niet getreurd, je kan het nog eenmaal meema ken, want zondag 15 januari vanaf 14.00 uur is het oude Conquista voor de aller laatste keer open met de afscheidsborrel. Nog eenmaal effe kijken hoe of het eruit ziet. Onder het nuttigen van de laatste ver snaperingen zal de Richard T.O. Garden Disco Show voor de muzikale zorgen. Neem zondag de moeite om voor de aller laatste keer de weg te vinden naar het oude gebouw aan de Visweg, voor een waardig afscheid van het ons o zo vertrouwde hok. LIMMEN - In de bibliotheek is in de maand januari een Kijkje in de Toe komst' te nemen. In het Jaar van de Toekomst van de Noordhollands biblio theken is een presentatie gemaakt voor jongeren met een o.a. een boekenrobot. Bovendien hangen er foto's van futu ristische bouwplannen en natuurlijk zijn er veel science-fictionboeken om te lenen. Dit alles is te zien tijdens de ope ningsuren van de bibliotheek. LIMMEN - Zondag 8 januari hield jeugdvisclub Samen Beet zijn jaarlijkse klaverjasdrive in café De Lantaarn. On danks het E.K. schaatsen en de halve marathon van Egmond was de opkomst uitstekend. Om 14.00 uur begonnen 46 koppels de strijd. Na twee rondes wer den de punten geteld, zodat de tus senstand kon worden opgemaakt. De dames Metzelaar/van Vegten scoorden hier het hoogst met 3850 punten. Twee de waren de heren Metzelaar/Van Veg ten, oftewel de echtgenoten. Zij mochten aan tafel een tegen elkaar de derde en tevens belissende ronde spelen. Hier scoorden de heren een magere 1670 punten, wat echter genoeg was voor de overwinning. De uitslag: 1. Jos van Vegten/Jan Metzelaar 5490, 2. Herman Lute/Maarten Zandbergen 5399, 3. Bart Sassen/Bil Hageman 5339, 4. John Hageman/Jeroen Dirkson 5315, 5. Ag nes van Vegten/Joke Metzelaar 5242. Naast het klaverjassen kon er worden gevlotbrugd. Hier ontstond menig maal een wachtrij, want de enorme prijzenta- fel nodigde velen uit om het ook eens te proberen. De uitslag: 1. Rick Groot 64, 2. Smurf "Admiraal 63, 3. Willie Schermer, Rein Mors 60, 5. Arjan Mors 58. Jos van Vegten wist naast de hoofdprijs van het klaverjassen ook de poedelprijs bij de vlotbrug te winnen. Hij scoorde het minste aantal punten, namelijk 9. Voor diegene die nóg geen prijs hadden, bracht de verloting uitkomst. Ruim 50 prijzen vonden hun weg naar de geluk kige winnaars. Het was weer als va nouds een gezellige middag. Hierbij wil het bestuur de vele sponsors hartelijk bedanken voor hun gulle gaven en ver der nog iedereen die heeft bijgedragen aan deze feestelijke middag. Resultaten Klasse 1 K. Hooijboer 99 punten nr. 1, J. Drenth (WW) afw., Klasse A; Siem Schilder 100 punten nr. 1, Kees Admiraal 97 punten nr. 2, W. Verzijlenberg 95 punten nr. 3, Klasse B; Jolanda Hageman 98 punten nr. 1, Jan Pepping 93 punten nr. 2, Peter v. Dui venvoorde 93 punten nr. 2, Klasse C: John Nuijens 99 punten nr. 1, Freek Bakker 94 punten nr. 2, Ronald Hage man 91 punten nr. 3, Klasse D; E. Kop- pes 94 punten nr. 1, C. Weijers 86 punten nr.2. LIMMEN - In het eerste nummer van dit blad in het jaar 1995 werd in de me dedelingenrubriek van de Gemeente Limmen uiteengezet hoe schadelijk het stoken van openhaarden of houtkachels is voor ons milieu. Daar valt niet veel op af te dingen. Maar je zou de slechte in vloed ervan eens moeten afzetten tegen de milieuvervuiling die veroorzaakt wordt door de duizenden stapvoets rij dende auto's die ons dorp bezoeken tij dens de Limmer bloemendagen. Of de gevolgen van de in mijn ogen niet bijster handige oplossing voor de afwik keling van de verkeersstroom op onze vernieuwde Rijksweg. Ik vraag mij af of de schrijver van het stuk tegen het open haard gebruik na het tanken of bood schappen doen ontkennend antwoord op de vraag: „Spaart u Airmiles?" Vandaag 9 januari zijn er in opdracht van de Gemeente op de Koekoek een aantal schitterende zeker 10 meter hoge bomen gerooid, die zo op het oog niets en niemand in de weg stonden. Wellicht worden ze tot openhaard hout verwerkt. R. Ditmarsch, Limmen. LIMMEN - De hervatting van de onder linge competities van SV Vredeburg heeft J. Admiraal bijna zijn toppositie gekost. J. Tebbens hanteerde de de zwarte stukken tegen L. Zentveld zo kundig dat een nederlaag voor Zentveld die de tweede plaats achter Admiraal bezette onontkoombaar leek. Onerva renheid van Tebbens, die met voldoen de tijd op de klok de zaak rustig had kunnen afwikkelen maar integendeel voor gehaastheid koos, bracht de winst toch bij Zentveld. G. Hafkamp kwam intussen met koploper Admiraal niet verder dan remise, waardoor de top- plaats nog maar juist in handen bleef van clubkampioen Admiraal. De B- groep kent een nieuwe koploper in R. Denekamp die R. Lammers terug wees. De overige uitslagen zijn: A: E. Stolp - R. v.d. Storm sr. 1-0, M. Limmen - J. Limmen 0-1, K. Aafjes - G. de Graaf 1-0, J. Zentveld - P. v.d. Heijdt 1-0, G. Hes - H. Levering 1-0, T. Al - R. v.d. Storm jr. B: L.v.d. Eng - W. Koenekoop 0-1, R. Limmen - J. Kramer 1-0, L. Winder - B. Kos 0-1, L. de Boer - N. Glas Vi-Yi. Afberichten voor de eerstvolgende we ken alleen door te bellen aan J. Admi raal 02205 - 2391 of P. v.d. Heijdt 02205 - 1977. LIMMEN - In het gemeentehuis van Limmen worden, onder auspiciën van de Culturele Raad Limmen, schilderijen van Greetje Roelofszen geëxposeerd. Grote kleurvlakken getuigen van haar neiging tiaar abstractie. Als uit laven delblauwe mistsluiers komen figuren en personages ons tegemoet. De dominan tie van de kleur blauw laat zich verkla ren door de studiereis van Roelofszen paar Zuid Frankrijk. In haar werken probeert zij haar impressies van mu ziek, die zij beluistert of over filoso feert, te geven. Hoogtepunt is het drieluik dirigere-adagio-larghetto Composities van verschillende kleuren blauw komen harmonieus samen in de vage onderwerpen. Het trio leidt de aandacht van de dirigent die achter een muur van tonen schuilgaat naar de vio len en tenslotte naar een solist. Hiermee voegt Roelofszen haar visie over muziek toe aan die van vele kunstenaars voor haar. De collectie van Greetje Roelofs zen is te zien tot eind februari. LIMMEN - Basketbalvereniging Dun king Limmen is op zoek naar een aantal jongens in de leeftijd van 11-14 jaar. Voor deelname aan de competitie van het distrikt Haarlem ontbreken momen teel nog enkele spelers. Basketbal is niet voor niets één van de meest beoefende sporten ter wereld. Het NBA basketbal met in de hoofdrol onze landgenoot Rik Smits van de Indiana. Pacers staat mo menteel ook in Nederland volop in de publiciteit. Uniek aan de sport is dat er naast de sport ook een vorm van ,show' gebracht wordt. Belangstellenden kun nen komen kijken of basketballen - de eerste drie trainingen zijn gratis - op de donderdagavond van 19.00-20.00 uur in de sportzaal aan de Hogeweg. Ook meisjes kunnen informeren, tel. 072 333698. AKERSLOOT - A.s. vrijdag 13 januari is er een klaverjasdrive georganiseerd door handbalvereniging Meervogels. De drive wordt gehouden in de kantine aan de Boschweg te Akersloot. De kantine is om 19.30 uur open. Vanaf die tijd kan men inschrijven en om 20.30 uur be paald het lot aan welke men zit en be gint de drive welke om 23.00 uur afgelopen is. LIMMEN - De jaarwisseling is in Lim men redelijk rustig verlopen. Behou dens enkele meldingen van vuurwerkoverlast werden er geen klach ten ontvangen omtrent de oud op nieuwviering. De politie wil een ieder in Limmen een goed en gezond 1995 toe wensen. Op oudejaarsavond werd er op twee plaatsen een bezoek gebracht door het dievengilde. Aan het Achtkant werd ge tracht in te breken in een woning. Ech ter doordat de buren omstreeks 22.30 uur lawaai hoorden en gingen kijken, ging de inbreker op de vlucht. Helaas werd de politie pas de volgende dag gebeld. Voorst werd er ingebroken in een wo ning aan de Hogeweg. Men kwam bin nen door een raam aan de achterzijde van de woning open te breken. Hier worden alleen twee vazen vermist. Op 3 januari vond er op de Rijksweg een aanrijding plaats waarbij de bestuurder van een personenauto tegen een verkeersbord aan reed. De bestuur der bleek onder invloed van alcohol houdende drank te verkeren en werd voor een ademanalyse meegenomen naar het bureau. Aldaar bleek hij twee keer het toegstande te blazen. Een pro cesverbaal en een kapote auto werden zijn deel. Vanaf de Middenweg werd een fiets gestolen. Dit gebeurde in de nacht van 31.12.84 op 01.01.05 het betreft hier een bruine Batavus herenfiets. Op 8 januari werd op de Vredeburglaan een lantaarnpaal aangereden door de bestuurder van een taxibusje. Deze meldde dit aan het bureau en de schade zal worden geregeld. Ergenissen rond het gooien van sneeuw ballen was de oorzaak van dat een be woner aan de Visweg zo boos werd dat hij een sneeuwballengooier achterna kwam en mishandelde. Kort hiervoor was er een ruitke van zijn woning ges neuveld. De dader kwam bij hem om de schade te regelen. Echter het kwam tot een handgemeen. Nadat de beide partij en nadat ze gekalmeerd waren met el kaar gesproken hadden, werd er besloten om geen aangifte bij de politie te doen. Gevonden voorwerpen: Goud zilver kleurig dameshorloge, rode dames handschoen, sleutel aan Rollerskate-hanger, zwarte paraplu. Openingstijden maandagmorgen 9.00-12.00 uur en donderdagmiddag 14.00-17.00. Buiten deze uren kunt u het beste even een afspraak maken tel. 072337676 of tijdens kantooruren 02205-3086. Overigens kunt u voor het melden van gevonden en verloren voor werpen of voor het opgeven van een vermiste fiets ook terecht ij de receptio niste van het gemeentehuis. Deze zorgt er dan voor dat de gegevens bij de poli tie terecht komen. In Limmen kan kopij voor de Uitkijkpost ingeleverd worden bij N. Admiraal Kennemerstraatweg 429. De kopij dient uiterlijk maandag om 12.00 uur aldaar bezorgd te zijn. Tot 17.00 uur kan men met kopij vervolgens nog terecht bij het kantoor van Drukkerij Uitkijkpost, Rechte Hondsbosschelaan 22 te Heiloo. FOCWA Garantiebedrijven. Erkende auto schadeherstel bedrijven. Voor veilig en vakkundig herstel. Met maar liefst 2 jaar garantie. Met vervangende auto's, dag- en nacht service, een goede afhandeling met de verzekering en een perfekte landelijke spreiding. Er is altijd een FOCWA Garantiebedrijf in de buurt. Zoals; Rijksweg 40 - 1906 BH Limmen - Tel. 02205 - 3300 Stichting FOCWA Girinti«londi N O R l ANDSC VERENIGING VAN ONDERNEMERS IN HET CARROSSERiEBEDRlJf LIMMEN - De laatste zaterdag van vorig jaar, en de eerste van dit nieuwe jaar, ston den in Limmen in het teken van de statie geldactie van de carnavalsvereniging d' Uylenspieghels. Met deze actie, en de eer der gehouden talentenjacht probeert de vereniging, zijn jubileumkas, voor het aan komende 30 jarig bestaan, en over 3 jaar hun 3 x het gekkengetal 11 is 33 jarig bestaan te financieren. Was het de eerste zaterdag al een enorme berg flessen en kratten van de westkant van het dorp, de tweede was helemaal enorm. De kar met muziek, waarmee de Uylenspieghels door het dorp trokken, was 7 januari boordevol. Ploegend door de sneeuw, warm gehouden door hier en daar een pak koek, plakken worst, gevulde koeken, en tussen de mid dag, midden op straat een overheerlijke pan met onvervalste snert. De dag kon echt niet meer stuk, voor de Uylenspieghels. Wij danken heel Limmen, voor hun enor me bijdrage en enthousiasme voor onze actie. Wat de opbrengst is van de west en de oostkant hopen wij u volgende week te .kunnen zeggen, en dan zullen wij ook bekend maken, wie er het best heeft gegokt. De winnaars zullen wij iets heer lijks te eten aanbieden. In wat voor vorm dat wordt gegoten maken we nog niet bekend, maar als u de Uylenspieghels een klein beetje ként, zal dit niet zonder grap of grol gebeuren. A.s. zondagmiddag en avond houden wij ons zogenaamde oude stompenbal. Mocht er nog een oude stomp zijn, die vergeten is zijn briefje in te leve ren, doe dit dan heel snel, want ook dit is weer zo'n apart feest van de carnavalsver eniging. Alaaf en houdt u de kranten in de gaten. tijdstip: donderdag 19 januari 1995, 20.00 uur plaats: gemeentehuis, Zonnedauw 4 te Limmen agenda: 1/3.Opening, rondvraag, ingekomen stukken/mede delingen 4. Verslagen (gecombineerde) commissievergaderin gen 5. Aanvraagformulier VOGM-bijdrage regeling 6. Notitie welstandstoetsing 7. Partiële herziening bestemmingsplannen van aan- en bijgebouwen 8. Mandaatverlening 9. Rapportage werkgroep Vredeburg 10. Sluiting. Bovenstaande commissievergadering is openbaar. Wanneer u tijdens de vergadering over een van de te behandelen onderwerpen uw mening wilt geven, kunt u van het spreekrecht gebruik maken. U moet dat wel van te voren afspreken met de voorzitter. In het gemeentehuis en de bibliotheek kunt u de stukken van de vergadering inzien. si Ontheffingen met voorschriften zijn verleend voor het verbranden van riet aan: - Stichting het Noordhollands Landschap - op het Limmerveentje, gemeente Limmen. Gedurende drie maanden liggen deze stukken ter inzage op'de gemeentesecretarie, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur en na telefonische afspraak (tele foon 02205 I456) van 14.00 tot 16.00 uur en iedere woensdagavond van 17.00 tot 20.00 uqr. De belanghebbende bij dit besluit kan (op grond van artikel 7.1 Algemene wet bestuursrecht), binnen zes weken na II januari I995 hiertegen een bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders, postbus 9, 1906 ZG Limmen. De organisatie van de gemeente Limmen bestaat globaal uit 3 sectoren te weten de sector Algemene Zaken, de sector/VIiddelen en de sector Welzijn en een Gemeenschappelijke T echnische Dienstdie voor zowel Limmen als voor Akersloot werkzaam is. Een werkeenheid van de sector Algemene Zaken vertoont sinds enige maanden een ambtelijke onder bezetting. Deze werkeenheid zou met 5 medewer kers (inclusief sectorhoofd) moeten worden bezet terwijl nu feitelijk 2 medewerkers de werkzaamheden verrichten, op het gebied van Ruimtelijke Ordening (o.a. juridische toets van bouwaanvragen), Volkshuis vesting (waaronder bijv. woningtoewijzingen zijn be grepen), Bijzondere wetgeving (bijv. de Algemene Plaatselijke Verordening, Drank- en Horecawet) en aan- en verkopen. Door deze onderbezetting zijn achterstanden ont staan in de afhandeling van uw verzoeken en/of aan vragen. Om te voorkomen dat deze nog verder oplopen en uw aanvragen onzorgvuldig en/of niet tijdig worden afgedaan, hebben wij besloten de werkeenheid van deze sector tijdelijk te ontlasten door de bereikbaarheid van de medewerkers te beperken tot 2 uur in de ochtend. Met ingang van I 2 januari 1995 kunt u voor telefonische vragen of voor een persoonlijk onderhoud met de medewer kers van de werkeenheid uitsluitend contact opne men op werkdagen tussen 10.00 en 12.00 uur. Deze maatregel duurt totdat de betreffende werk eenheid weer op sterkte is gekomen. Aan een struc turele oplossing voor het probleem wordt gewerkt. Een oplossing op korte termijn is niet voorhanden. Wij hopen dat u begrip heeft voor deze maatregel. De volgende bouwaanvragen/c.q. meldingen zijn inge diend: - Burgemeester Nieuwenhuijsenstraat 25 - plaatsen berging/garage - Pageveld 15 - bouwen kap op woning. De aanvragen liggen niet ter inzage. Op dit moment kan tegen de aanvragen geen bezwaar schrift worden ingediend. Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, Limmen. Telefoon 02205-1456 Het college van burgemeester en wethouders is voornemens om (met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 6 van de Woningwet) medewerking te verlenen aan het plan voor het bouwen van: - plaatsen garage, Westerweg 86, Limmen. Medewerking kan worden verleend na ontvangst van een verklaring-van-geen-bezwaar van het college van Gedeputeerde Staten van Noord-Holland. Dit bouwplan ligt met tekeningen m.i.v. 12 januari 1995 gedurende veertien dagen voor eenieder ter inzage op het gemeentehuis. Gedurende die termijn kan eeniederbezwaarschrif ten tegen het plan indienen bij burgemeester en wethouders, Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Burgemeester en wethouders hebben besloten bouw- vergunning/bouwtoestemming te verlenen aan: - Uitgeesterweg 7a - vestiging meubelstoffeerderij - Bartigon 26 en 28 - bouwen dubbele dakkapel - Brugstraat 37 - plaatsen dakkapel - Uitgeesterweg 7c - bouwen kap op woning - Oranjezon 4 - bouwen afdak op woning - Rijksweg 15 - plaatsen tuinhuisje - Achterweg 5 - bouwen carport - Roelat 21 - bouwen garage - 't Kieftenland 70 - plaatsen dakkapel - Uitgeesterweg 7c - bouwen kap - Uitgeesterweg 7a - vestiging meubelstoffeerderij. Wet milieubeheer (art. 13.1) en Algemene Wet Bestuursrecht (art. 3.19) Bij burgemeester en wethouders is ingekomen de aanvraag om een vergunning ingevolge de Wet milieu beheer van: - Firma Punt - (een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning) t.b.v. een bloembollen/ bolbloemenkwekerij, Rijksweg I 15, Limmen. Ter inzage De aanvraag, de ontwerp-beschikking en andere ter zake zijnde stukken liggen op de gemeentesecretarie ter inzage, elke werkdag van 9.00-12.00 uur; na tele fonische afspraak (telefoon 02205 1456) van 14.00- 16.00 uur en iedere woensdagavond van 17.00-20.00 uur. Desgewenst kan op de gemeentesecretarie (eveneens na telefonische afspraak) een mondelinge toelichting worden verkregen. Bedenkingen Gemotiveerde bedenkingen tegen het verlenen van de vergunning kunnen tot en met 9 februari 1995 schrif telijk bij burgemeester en wethouders worden inge bracht. De ingekomen bedenkingen worden mede ter inzage gelegd. Degene die schriftelijke bedenkingen inbrengt, kan verzoeken zijn of haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Het verzoek daartoe moet schriftelijk tegelijk met de bedenkingen bij bur gemeester en wethouders worden ingediend. Voorts kan eenieder, desgevraagd, tijdens een gedachtenwisseling over bovenvermelde stukken mondeling bedenkingen inbrengen. Dit moet plaatsvin den vóór 3 februari 1995. Men gelieve (daarvoor) een afspraak te maken met de afdeling Milieu van de technische dienst, telefoonnummer: 02205 1456. I I januari 1995, Burgemeester en wethouders van Limmen Nieuws over de gemeente Limmen kunt u elke woensdag van 18.30 tot 19.00 uur beluisteren in het radioprogramma van de OSU: 'Gemeentevoorlichting Limmen'. In dit live-programma bespreekt telkens één lid' van het Limmer college de belangrijkste agendapunten van de laatste college vergadering. Tijdens de uitzending kunt u bellen (02513 14519) voor een nadere toelichting over een van de onderwerpen. De OSU zendt uit op de FM; yia de kabel op 89.0 Mhz en via de ether op 106.7 Mhz.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 12