Uitkijkpost eb o ken ca I K drukkerij intcrainl ƒ4,-. PAGINA 8 UITKIJKPOST-11 JANUARI 1995 Hoe vaak worden er in uw bedrijf locumenten vermenigvuldigd? Hoe veel kopieën worden er voor uw vereniging gemaakt? En hoeveel tijd en moeite kost dit? Het is voor u gunstiger uw ko- pieërwerk over te laten aan een specialist op dat gebied. Boven dien kunt u daardoor de kosten van uw kopieerwerk makkelijk in de hand houden. Bij Drukkerij Uitkijkpost BV be schikken wij niet alleen over een moderne Kodak Ektaprint co- pier, maar ook werken wij met aantrekkelijke, vaste prijzen. (Afhankelijk van de oplage). Bovendien geven wij u razend snelle service als het om ko pieerwerk gaat (losse vellen, boekjes, bloks, enz.). Ook bij grotere oplagen kunnen wij in principe binnen een dag de kopieën aan u leveren. Maar onze service houdt niet op bij het kopieeren. Van te voren adviseren wij u graag over de vormgeving en maken desge wenst de modellen 'kopieer- klaar'. Op het gebied van de af werking zijn de mogelijkheden talrijk: verzamelen, vouwen, hechten, ringbanden, omslagen, enzovoort. Informeert u eens vrijblijvend over de mogelijkheden op het ge bied van kopieëren van docu menten bij Drukkerij Uitkijkpost BV te Heiloo. Belt u gerust voor meer informatie over mogelijk heden en tarieven of voor het ma ken van een afspraak. Aantallen 1 - 9 0,20 10 - 59 0,18 60 - 99 0,15 100 - 249 0,12 250 - 499 0,11 500 - 749 0,10 750 - 999 0,09 1000 - 1999 0,08 2000 en meer 0,07 Rechte Hondsbosschelaan 22 - Heiloo Telefoon 072-330175 Fax no. 072-335644 Openingstijden; maandag t/m donderdag: 8.30-12.00 ën 13.00-16.45 uur vrijdag: 8.30-12.00ën 13.00-15.00 uur De nieuwste kollektie geboortekaartjes van Intercard is Met o.a. kaartjes van recycled papier. Stap eens bij ons binnen. Wij tonen u graag vrijblijvend de uitgebreide kollektie. Ook de tekst kunnen wij met u samenstellen. Lamoraal van Egmont opent nieuwjaar met winterconcert Op vakantie met het Nederlandse Rode Kruis HSV-DAC-toernooi Theatergroep Horizon Egmond speelt de musical South Pacific' Handbal koop/Home Meervogels Candlelight-concert op zaterdagavond Akerslootse vrouwen aktief AVAK/CRAVAK CCC inc. in de Buk Buk Nieuw hoofd Voorlichting N at uurmonu men ten ulturele Compagnie Bob's Turbo Saloon de nieuwe uitgaanssensatie 14 januari 20 Fingers Wiikverenieins Plan Oost PERFECT kopieerwerk Prijs A4 (80 grams) 1-zijdig Voor gekleurd papier en voor een kwaliteit zwaarder dan 80 grs gelcjen afwijkende prijzen Bovengenoemde prijzen zijn excfuèief 171/2°/o BTW. DRUKKERIJ UITKIJKPOST B.V. RECHTE HONDSBOSSCHE LAAN 22 POSTBUS 68,1850 AB HEILOO TELEFOON: 072-330175 TELEFAX: 072-335644 Caecilia, Eensgezindheid en Falkland hebben zondag hun nieuwjaarsconcert ge geven. Caecilia vierde tevens haar 70e verjaardag. Het thema van dit nieuwjaarsconcert is de ontstane geschiedenis in de woelige ja ren 1924-1925, het was een bijzonder afwisselend concert o.a. door een historisch fanfarekorps uit 1924 en de originele muziek uit die tijd o.l.v. Henk van Veldhui zen. Falkland speelde een selectie uit ,,de Jantjes". EGMOND - Het traditionele nieuwjaar sconcert van Lamoraal van Egmont is dit jaar enigszins in gedrang gekomen door de Halve Marathon. Daarom wordt het eerste concert in 1995 door Lamoraal gegeven op zondag 15 januari 'onder de titel Winterconcert. Dat wil niet zeggen, dat er geen Weense muziek gespeeld zal worden. Van Johann Strauss staan 2 polka's op het program ma en wel twee heel bijzondere. Zo wordt de Feuerfest Polka uitgevoerd met daarin een solo op aambeeld door Dick Scholten. Van de Tritsch-Trotsch Polka wordt een moderne versie van Goff Richards gespeeld. Een beetje Weens is ook tegenwoordig heel popu laire Second Waltz van Shöstakowitch. Verder is het programma allerminst „winters". Wat te zeggen van de warm- v bloedige muziek van Mexican Rhapso dy van Jack Tromby en de filmmuziek uit The Godfather Saga of de grappige solo voor drie trombones: Funny5 Slides. Na de pauze zal de winter buiten de deur gehouden worden door de Kleine Kapel, die zich zal presenteren met en kele nieuwe nummers uit zijn repertoi re. Tenslotte zullen de liefhebbers van ritmiek door de drumband bediend worden. Dit Winterconcert van Lamoraal biedt alles wat een concert aantrekkelijk kan maken. De toegang tot het dorpshuis Hanswijk is gratis en de aanvang 12.00 uur. HEILOO - Vakanties zijn belangrijk voor iedereen. Lekker uitrusten, een paar dagen er tussen uit, alle dagelijkse zorgen kunnen vergeten. Dat kan ook als u een handicap heeft of een chroni sche ziekte. Het Rode Kruis organiseert vakanties in Nederland en in het buiten land, vakanties waarvan u onbezorgd kunt genieten, omdat u goed verzorgd wordt door tientallen vrijwilligers, waa ronder verschillende verpleegkundigen. De lokaties waar de vakanties worden georganiseerd zijn prachtig gelegen en de accommodaties zijn goed aangepast. U kunt er elke dag genieten van tal van aantrekkelijke uitstapjes. Heeft u er zin in of wilt u eerst méér weten, dan kunt u contact opnemen met de plaatselijke afdeling van het Rode Kruis in uw woonplaats. Daar kan men u alles ver tellen over de Rode Kruis vakanties. Bo vendien kunt u er een brochure aanvragen met informatie over alle mo gelijkheden. Voor Heiloo aanmelden bij mevr. A. G. Vonk-v. Steenis, De Laghe Weijdt 62, tel. 072-332620. Voor Limmen: mevr. A. Meijer-Kors, Barti- gon 7, tel. 02205-1566. HEILOO - Het was weer ouderwets gezel lig, zoals het HSV betaamt. Het is toch altijd een hoop werk om dit toernooi elk jaar zo geslaagd te krijgen, een groot com pliment voor de organisatoren is dan ook zeker op zijn plaats. Hulde aan Hans, Ted, Rob en vele anderen. Maar goed, namens de spelers van HSV 9, normaal zeer bescheiden van aard, een kort verslag van de sportieve prestaties van dit team. Misschien qua leeftijd het tijd perk van veteraan bereikt, maar toch qua karakter jong van geest. De eerste dag van dit toernooi moest gespeeld worden tegen HSV 8. In deze wedstrijd werd de basis gelegd voor het succes voor de rest van dit toernooi. Deze wedstrijd eindigde in een 5-1 overwinning. De volgende dag, zondag, stonden 3 wed strijden op het programma, en wel tegen HSV 11, 7 en 10. De eerste wedstrijd van die dag werd afgesloten met een 6-1 over winning, waarbij de ervaring en lepigheid hoog stond aangeschreven in het spelende team. De tweede wedstrijd gaf een span nender beeld te zien, maar de oude knak kers wisten wederom een overwinning uit het vuur te slepen, namelijk 3-2. Door deze resultaten werd het 9e zowaar kans hebber voor de eindzege. Dit gaf enige druk op de ketel, maar onder de deskundi ge leiding van de immer koele vader Ab gaf dit weinig problemen. De derde wed strijd werd wederom een overwinning, dit maal met 2-1, waardoor de eindzege van EGMOND - Deze in 1949 door publiek en kritiek enthousiast ontvangen musi cal is geschreven door het beroemde en succesvolle duo Richard Rodgers Oscar Hammerstein II. Het thema ach ter het musicalverhaal is nog steeds ver rassend eigentijds: kan de liefde het winnen van rassen- en cultuurvooroor delen? Dit alles speelt zich af op twee ei landen in de South Pacific tijdens de 2e wereldoorlog gedurende een aantal we ken voor de beruchte invasie (Operation Alligator) van de amerikanen op een door de jappen bezet eiland. Het hoofdeiland is bevolkt met mari niers, zeelieden, verpleegsters, en een deel van de lokale bevolking, inlanders en franse kolonisten. Op het naburige eiland Bali Ha'I verblijven de vrouwen van de inlanders en van de franse plan ters. Logisch dat de op een verzetje be luste soldaten op vele manieren proberen naar Bali Ha'I te komen. In het verhaal zien we hoe de legerver- pleegster Nellie verliefd wordt op de franse planter Emile, terwijl de luite nant Cable valt voor de inlandse Liat. Hun angsten en opvoedingsvooroorde len tegen andere rassen doet hun echter terugdeinzen voor hun gevoelens. Het lijkt gemakkelijker de oorlog als excuus te gebruiken. Romantiek, humor en drama zijn de aloude ingrediënten voor deze klassieke musical. Horizon heeft deze musical op zijn repertoire genomen met de bedoeling er weer iets moois van te maken. Cultureel Centrum ,De Vest, Alkmaar, 20, 21 januari 20.15 uur en 22 januari 14.30 uur. Reserveren M. Over toom, tel. 072 117939. Dames sen. 1 dss-Meervogels 8-12. Meervogels ging in de beginfase te slor dig met de kansen om en miste zelfs twee strafworpen, pas toen Boukje Kla ver door twee hoge ballen werd verrast zette Wendy Zandbergen door driemaal te scoren Meervogels in het goede spoor. Met de rust was er nog niets beslist 5-5. Na rust een duidelijk beter Meervogels d ie nu wel de kansen verzil verde en de enigste gevaarlijke speelster de no. 10 van DSS kreeg geen kansen meer. A.s. Zondag wordt de eerste helft van de zaalkompetitie afgesloten met een thuiswedstrijd tegen het Almeerse Havas. Heren sen. 1 VZV-Meervogels 18-17. Een sterk gespeelde wedstrijd van de Meervogelsheren waarin tweemaal een achterstand van drie doelpunten werd ingelopen. Eddy Krom kreeg door het felle verdedigen van VZV weinig kans op de cirkel. Ruststand 9-8. Na rust nam Meervogels snel een 10-12 voor sprong waarna de verdediging op de hoek enige malen faalde en er weer een gelijke stand was. De wedstrijd werd af gesloten met vijf hektische minuten waarin de teams om en om scoorde. Bij de stand 17-17 met nog vier seconden te spelen benutte VZV een vrije worp en kreeg hiermee meer dan het verdiende. De heren verblijven nu in de midden moot en kunnen a.s. zondag de weg in gaan door thuis van Tonegido te winnen. Damevjun Al - Foresters Al 15-9. Voor de rust was er weinig sprake van een gedegen partij handbal hetgeen men van de dames juniren gewend was. Ruststand 5-5. De laatste tien minuten bij de stand 11-8 kwam er eindelijk vuurwerk Foresters scoorde enige fraaie doelpunten het antwoord van Meervo gels kwam o.a. van Bonna Tiebie die met haar schijnbewegingen de foresters- verdediging op het verkeerde been zette en hiermee samen met het gehele team bijdroeg aan een grote overwinning en met coach Jeroen Duivestein nu op een tweede plek staat. AKERSLOOT - Op zaterdagavond 21 januari zal de cellist Pieter Wispelwey een solo programma verzorgen in de se rie Candlelight concerten in de dorps kerk aan het Dielofslaantje in Akersloot. De kerk gaat open om 19.30 uur aan vang van het concert om 20.15 uur. Re serveren voor deze avond is gewenst. De toegangsprijs bedraagt 12,50, CJP en Pas 65 7,50 en kinderen tot 12 jaar betalen 1,00. Voor inlichtingen en re serveringen belt u 02513 12598/13221. AKERSLOOT - In Akersloot organi seert Avak/Cravak vanaf 23 januari een cursus met als onderwerp: Vrouw en recht. Vrouwen hebben in de praktijk vaak met recht te maken, als consu ment, als werkneemster, als moeder, als een echtgenote. Aan de hand van con crete onderwerpen wordt inzicht gege ven in juridische situaties en de gevolgen daarvan voor vrouwen. Moge lijke onderwerpen: huwelijk en echt scheiding, erfrecht, gezag over kinderen, arbeidsrecht, belastingrecht. De cursus bestaat uit 5 lessen op maan dagavond van 20.00-22.00 en wordt ge geven in Centrum De Lelie, Rembrandtsingel 3 te Akersloot, de kosten bedragen 25,00. Voor infor matie en opgave mevr. Nijmeijer, tel. 02513 13219. CCC in Buk Buk HEILOO - Country, folk en rock, dat zijn de basiselementen van de CCC ine. Deze band werd opgericht met de hippe idealen van love en peace voor ogen. Dit is niet alleen in de muziek van CCC ine. terug te vinden, maar ook in de levenswijze. Alle leden woonden namelijk samen in een commune in Brabant. Geheel zelfverzor- gend konden ze zich daar in hun eerste levensbehoeften voorzien: voedsel, kle ding, een slaapplaats en natuurlijk: muziek. Want muziek maken konden ze! Niet voor niets speelde de band op de eer ste aflevering van Pinkpop en niet voor dit toernooi voor de 2e keer in de handen van het 9e viel. Dit werd uiteraard uitbun dig gevierd na afloop, want zo ijdel zijn de mannen ook wel! Jack (speler HSV 9) 's GRAVE1AND - De heer J. F. Bonjer (37) is aangesteld als hoofd Voorlich ting van de Vereniging Natuurmonu menten per april 1995. De heer Bonjer is nu nog directeur van Vogelbescherming Nederland. Het huidige hoofd voorlich ting, ir. R. C. van der Giessen (35) wordt aangesteld bij Natuurmonumen ten als inspecteur Noord-Holland en Utrecht, en wordt dan verantwoordelijk voor het terreinbeheer van de vereniging in die provincies. Voor meer informatie Ir. R. C. van der Giessen: 035-559953. niets vonden twee CCC leden (Ernst Janz, en Joost Bellifante) later een plek in het razend populaire Doe maar. Op veler ver zoek vind daarom een reünie tour van CCC ine. plaats waarin zaterdag 14 januari de BukBuk aangedaan wordt. In het voor programma speelt de formatie Uncle Harry's punch. Deze band deed twee jaar geleden mee aan de Big Buk Buk Band Battle maar werd gediskwalificeerd omdat ze te professioneel waren voor een wed strijd voor beginnende bands. Uncle Harry's punch speelt lekkere rock num mertjes uit eigen keuken aangevuld met covers. Contacten met platenmaatschap pijen zijn reeds gelegd. De entree bedraagt f 10,00 $n de deuren gaan open om 21.00 uur. H org g^Hee Mooie prijzen bij de loterij van H.S. V. UITGEEST - Dat Bob's Saloon het he lemaal heeft, bewijzen elke week weer de duizenden bezoekers die naar de dis cotheek komen. De directie van Bob's probeert dan ook steeds iets bijzonders in huis te halen. Zo ook a.s. zaterdag, dan staat er een megatop 50 act op het programma uit de USA en dat belooft heel wat te worden. De uit Chicago af komstige groep 20 Fingers scoorde een megahit met de veelbelovende titel Short dick man' en zijn Bühne sensatie van 1994 in Amerika. De entree voor dit optreden in Bobs is slechts 10,00. No teer alvast in je agenda volgende week zaterdag 21 januari Dj Bobo. Vergeet ook de Bob's Vip Card niet te kopen. Bob's Vip Card is te koop voor maar 1 tientje. Deze kaart geeft je dan recht op een entree van 10,00 op de zaterdagen in Bob' Saloon, ook als de entree wordt verhoogd bij een optreden. Tevens krijg je leuke kortingen op Bob's artikelen zoals t-shirts. Deze kaart is een jaar geldig en je wordt me teen op de hoogte gehouden van de laatste nieuwtjes over Bob's Turbo Sa loon d.m.v. een nieuwsbrief. Saloon is geopend van 01.00 tot 05.00 uur en Tur bo 2000 van 22.00 tot 02.00 uur. See you all soon in Bob's Saloon! De kaar ten voor het super concert van Robin S op 27 januari zijn nu reeds in de voor verkoop bij de receptie van Bowling Uitgeest. - Op zaterdag 14 januari 1995 eert de Culturele Compagnie een excursie naar Amsterdam. Twee spraakmakende tentoonstellingen zul len worden bezocht, beide met deskun dige rondleiding: in de ochtend de grote overzichtstentoonstelling van het werk van George Hendrik Breitner in het Ste delijk Museum en in de middag de unie ke expositie China's Verre Verleden", rijke vondsten uit Hunan, in de Nieuwe Kerk. Voor het eerst wijdt het Stedelijk Mu seum een retrospectief aan Breitner. De expositie omvat 80 schilderijen, 50 teke ningen en aquarellen en een aantal foto's. Voor de tentoonstelling China's Verre Verleden' leende het Hunan Museum te Changsha ruim 125 spectaculaire arche ologische vondsten uit, een unieke gele genheid om kennis te maken met het rijke verleden van een Chinese regio. De tentoonstelling toont een selectie van kostbare kledingstukken, houten graffi guren en gebruiksvoorwerpen van la kwerk. Uit een latere periode stamt prachtig ceramiek van een bijzondere kwaliteit, de kannen blinken uit door vormgeving en technische perfectie. Vertrek Alkmaar (achterzijde station Alkmaar) 10.00 uur aankomst Alkmaar 17.30 uur. Kosten 122,50 p.p. all-in vervoerskosten, entrees en rondleidin gen, koffie en uitgebreide lunch excur- siebegqleiding. Inlichtingen en opgave de Culturele Compagnie, Obriglaan 9 Heiloo, tel. 072 333731. In de periode 13 tot 19 januari organi seert wijkvereniging 'Plan Oost' te Hei loo de volgende activiteiten. Vrijdfcg'13 januari: Klaverjassen, aan vang 19:45 uur, kosten 3,-/niet leden Dinsdag 17 januari: Zangkoor voor 7-11 jarigen, van 19.00-20.00 uur, kosten 1,-, inschrijfgeld 2,50. Woensdag 18 januari: aanvang 10.00 uur, kosten 6,50/niet leden 7,50. De activiteiten vinden plaats in 't Oost- honk, Oostkanter 14 te Heiloo. Inlichtingen betreffende bovenstaande op tel. 339249, na 18.00 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 8