Felle kritiek op plan om Wollewei te slopen Restauratie orgel van start For two Night voor de laatste keer gemeente Wollewei of Vredenburg? Disco in tijdelijke tienerlocatie Conquista Plattelandsvrouwen Wegwijs in de bibliotheek Politieberichten Katholiek vrouwengilde Inleveren kopij voor de Uitkijkpost Eerste communie Rectificatie Gemeentelijke belastingen 1995 Gewijzigd bouwplan Ophalen oud papier Aanvraag bouwvergunning/melding Wet milieubeheer Miranda Bakker en Ernst Binnekamp. Fluit-piano-concert in Hervormde Kerk Ontwerp-beschikking Wet milieubeheer (art. 13.1en Algemene wet bestuursrecht (art. 3.19) Beschikking Wet milieubeheer (art. 13.1) en Algemene wet bestuursrecht (art. 3.44) Nieuws van B&W of banken LIMMEN - Het plan van de werkgroep o.l.v. wethouder B. Hes, om de Wolle wei te slopen en de mensen die daar nu gebruik van maken onder te brengen in Vredeburg kon in de ogen van de oppo sitie weinig genade vinden. Op de commissie vergadering van vori ge week donderdag was er dan ook een grote afvaardiging van de verschillende gebruikers van de Wollewei. Een lange rij van sprekers probeerde de werkgroep er van te overtuigen, dat de Wollewei moet blijven. Zoals deze nu is, met z'n gunstige ligging en jeu de boulesbaan en niet naar Vredeburg moet worden over geheveld omdat men daar een sociaal cultureel centrum van wil maken om Vredeburg te behouden. Voorzitter van de SWOL (Stichting Welzijn Ouderen Limmen) P.v.d. Steen zei: Er is heel veel gedaan aan de Wollewei, er is bijna geen onderhoud aan, overhevelen naar Vredeburg is te gemakkelijk en voor de mensen te moeilijk. Je hebt niet alleen te maken met rekensommetjes maar met mensen". Bovendien vond men dat ze veel teUaat op de hoogte waren gebracht van dit on zalige idee. In de oppositie partijen VVD, PvdA en CDA werden goede me destanders gevonden, zij lieten unaniem geen spaan heel van het plan! C. Kroo- ne, VVD, zei: „U krijgt een dikke on voldoende, de termijnen zijn fors overschreden en dan nog een zeer mage re rapportage. Handen af van de Wolle wei, je reinste kapitaalvernietiging". Van Noort van het CDA wil Vredeburg afstoten. „Er was indertijd een handte keningen aktie dat leek heel wat, maar had geen enkele zin zonder financieel kaartje eraan. Als Vredeburg zo nodig behouden moet blijven had zich spon taan een groep moeten melden die de mouwen opstroopte, die er voor stond! Stoot Vredeburg af, geef het in particu liere handen met de nodige stringente voorwaarden", aldus van Noort. R. Maréchal-Goossens, P.v.d.A, zei: „Negen maanden is er aan dit stuk ge werkt, het zou in oktober komen. Dit voorstel is lachwekkend, anderhalf A- viertje, een broddelwerkje, niet finan cieel onderbouwd. Het bollenmuseum verplaatsen naar de Corneliusschool en dan het benedengedeelte van Vredeburg verbouwen kost vier a vijf ton". Ook de P.v.d.A. was voor afstoten van Vre deburg. G. Kuijper-Bruschke van de LG rea geerde: „Nader onderzoek zal moeten uitwijzen of Vredeburg als Sociaal Cul tureel Centrum haalbaar is. Er worden offers gevraagd maar we worden gedic teerd door de financiën. We hebben met veel verenigingen te maken, daar moe ten we zorgvuldig mee omgaan. Mis schien kan Vredeburg behouden blijven door de SWOL daarin onder te bren gen. Nu kunnen de Limmers tonen wat Vredeburg ze waard is". De aanwezigen gaven door luid boege roep uiting van hun onvrede met dit plan. De oppositie memoreerde dat men de sloop van de Wollewei twee jaar gele den ook al ter discussie had gesteld, toen was de Limmer Gemeenschap daar fel op tegen en werd de Wollewei voor tienduizend gulden opgeknapt. De VVD wil Vredeburg wel behouden, „maar zonder bar lukt dat niet!" aldus Kroone. De P.v.d.A. begreep niet waa- De belangstelling voor de commissievergadering over De Wollewei en Vredeburg was vorige week groot. LIMMEN - Donderdagavond 26 janua ri zendt de OSU (Omroepstichting voor Uitgeest, Akersloot en Limmen) tussen 19.00-20.00 uur een special uit gewijd aan de vraag: Moet de Wollewei ge sloopt worden om Vredenburg te redden? Eén en ander naar aanleiding van de discussie die de commissievergadering van afgelopen donderdag bijna drie uur lang beheerste. Tijdens de uitzending van 26 januari zullen opnamen uit ge noemde vergadering te beluisteren zijn. De redaktie van het aktualiteitenpro- gramma AKKU heeft voor een voor tzetting van de discussie in de studio gasten uit de gelederen van de plaatselij ke politiek en bestuursleden van de SWOL uitgenodigd. De OSU is op de kabel te beluisteren op 88.9 FM en in de ether op 106.7 FM. Voor verdere informatie over het pro gramma kunt u bellen naar de AKKU- redaktie: Esther Rommel, tel. 02205- 3123 of tijdens kantooruren 020- 6712559 of Jan Baaij tel. 02513-13511. De gebruikers van De Wollewei steken hun mening niet onder stoelen Vredeburg: een sociaal-cultureel centrum of toch in particuliere handen? rom men dacht de SWOL nu wel te kun nen overtuigen, twee jaar geleden lukte dat ook niet, waarom nu dan wel! Me vrouw Kuijper reageerde: „We wachten alle onderzoeken van de werkgroep eerst af, voor we iets besluiten". Kroo ne adviseerde de notities van het vorige college eerst na te kijken. De restauratie van het orgel is inmiddels van start gegaan. LIMMEN - De Hervormde Kerk van Limmen is blij verrast met de start van de restauratie van het uit 1876 dateren de Flaesorgel. Aanvankelijk zag het er naar uit dat dit werk pas in de volgende eeuw zou kunnen worden begonnen. De Rijksdienst voor de monumentenzorg en het gemeentebestuur van Limmen hadden niet zo'n haast. Het gevaaf dreigde dat het unieke orgel de dupe zou worden. De Kerkvoogdij meende dat zij deze gang van zaken niet kon verantwoorden. ,De historische kerk aan de Zuidkerkenlaan en het inte rieur, waaronder het orgel een belang rijke plaats inneemt, moet zo goed mo gelijk worden verzorgd en overgedragen aan de komende generaties', zo rede neerde men. Daarom is gezocht naar andere (voor-)financieringsipogelijkhe- den. Deze zijn gevonden. Het resultaat is dat op zondag 22 januari het orgel, voorlopig voor de laatste keer, heeft ge klonken tijdens een kerkdienst. Met Kerstmis zal het orgel weer in zijn volle klank te horen zijn. Monument dankzij armoede Het orgel in Limmen is in 1876 ge bouwd door de Amsterdamse orgelbou wer Pieter Flaes. Deze vakman is in onze regio een goede bekende. In tal van plaatsen zoals Uitgeest, Zaandam, Beets, Kwadijk, Beverwijk en Schagen, maar ook in Den Haag en het Zeeuwse Zonnemaire, zijn instrumenten van zijn hand te vinden. Helaas zijn vele van de ze orgels in de loop der jaren ver bouwd'. Dit heeft niet altijd tot goede resultaten geleid. In Limmen is het orgel nog vrijwel in zijn oorspronkelijke staat. De financiën van de kleine Hervormde gemeente lie ten een restauratie niet toe. Juist deze armoede heeft het Limmer orgel een unieke plaats bezorgd. Enkele jaren ge leden is het dan ook terecht op de lijst van Rijksmonumenten geplaatst. Tijdens een bezoek dat de heren O. Wiersma en R.W. van Straten van de Rijksdienst voor de monumentenzorg onlangs brachten werd duidelijk dat het orgel alle zorg verdient. De klank is prachtig. Restauratie is noodzakelijk. Zo luidde hun oordeel. Overigens lever de dit bezoek voor Limmen nog een nieuw monument op, de luidklok blijkt eveneens een waardevol historisch exemplaar te zijn. Werk gestart Zes weken na de goedkeuring van de Rijksdienst is het werk voor de restaura tie gestart. De Zaanse orgelbouwer Flentrop zal de 'restauratie verzorgen. De Alkmaarse organist, dr. Hans van Nieuwkoop, zal als adviseur de restau ratie begeleiden. Zo te zien loopt alles op rolletjes. Er schuilt echter nog een addertje onder het gras. Weliswaar is de voorfinanciering geregeld, de rekening zal uiteindelijk wel moeten worden betaald. De kerkvoogdij zal, conform dé regels van het monumentenbeleid, een beroep kunnen doen op de gemeente Limmen. De gemeente heeft inmiddels subsidie aangevraagd bij de Rijksdienst te Zeist. Het verwachte subsidiebedrag is ten ene male ontoereikend om de totale kosten 320.000,-) te dekken. Het project zal helaas dan ook niet in één keer kunnen worden gerealiseerd. Als eerste stap vindt in de komende maanden de restauratie van het huidig instrument plaats. Hier is in feite sprake van consolidatie, de toestand van 1876 wordt hersteld. Na 2000 zal worden be zien of de tweede fase kan worden ge realiseerd. Deze tweede fase behelst de completering van het orgel met een vrij pedaal. Wel wordt in de eerste fase de LIMMEN - Komende zaterdag 28 janu ari heeft Conquista zijn eerste disco in het tijdelijke onderkomen in de Valkey- hal. De ruimte die wij daar hebben is dan compleet ingericht en heeft vol doende mogelijkheden voor een giganti sche disco. De entree is gratis. De inwijding van de Valkeyhal afgelopen weekend was een groot succes. Eeri gro te groep tieners had de weg al gevonden, naar ons tijdelijk onderkomen. Er is plaats genoeg, dus kom het komend weekend ook gezellig langs bij Con quista in de Valkeyhal aan de Rijksweg in Limmen. Voor de kinderen zijn we vanaf deze week geopend op de middagen. De kin derwerkgroep zal haar aktiviteiten draaien in De Wollewei aan de Sport- laan in Limmen. De nieuwe openingstij den zijn van 13.00 tot 15.00 uur. Komende zaterdag gaan we met de kin deren van groep 1 tot en met 4 een sok pop maken. De bedoeling is dat je van sokken leuke poppen gaat maken voor in een poppenkast. De entree is 1,00, en zoals je gewend bent van ons is dit in clusief een glas limonade. Voor de jongeren vanaf 16 jaar zijn we tijdens de nieuwbouwperiode helaas gesloten.1 Het bleek niet mogelijk om in een andere lokatie deze activiteiten door te laten gaan. LIMMEN - Dit jaar gaat ons voorjaars reisje op dinsdag 11 april naar Middel- harnis op de Zuidhollandse eilanden, waar we een bezoek zullen brengen aan het Rien Poortvliet museum. Op de heenweg komen we door Hillegom, Lis- se en Sassenheim en als het weer mee werkt, kunnen wq daar al de eerste bollenvelden in bloei zien. Na de koffiestop rijden we door de Hoekse Waard en over de Haringvliet brug naar het oude vestingplaatsje Wil- lemsstad, waar een goed verzorgde koffietafel ons wacht. Na de lunch volgt ons bezoek aan het Rien Poortvliet Mu seum, waar u ruim de tijd krijgt de teke ning en schilderijen van deze bekende kunstenaar te bekijken. Onze terug tocht gaat via Oostvoorne (consumptie pauze) langs de kuststrook. Vertrek vanaf Partycentrum St. Maar ten om 8.00 uur exact: terug om ca. 18.30 uur. Prijs: 55,00 p.p. voor le den en 59,00 voor introducé's. Opga ve: zo spoedig mogelijk bij Wil Segerius, Meidoornlaan 21, Limmen, tel. 02205-1772 met gelijktijdige beta ling van reissom of aanbetaling van 25,00. LIMMEN - Staat u soms ook met ver bazing te kijken, hoe kleine kinderen omgaan met de computer in de biblio theek? Als je iets zoekt, vraag het hen maar, want ze weten feilloos de weg te vinden. Omgaan met de collectie van de bibliotheek is voor hen een vanzelfspre kendheid geworden. Ze leren dat al van jongs af aan op school. Dat ging vroeger heel anders. De biblio theek bleef in veel Limmense gezinnen buiten beeld, want er moest gewerkt worden en lezen werd vaak beschouwd als tijdverspilling. Vooral veel vrouwen vertellen ons, dat hun moeder vroeger zei: "Ga, maar wat breien, of zal ik je kaarten leren, want daar heb je ten minste wat aan!" Er is inmiddels veel veranderd. Ook onze opvattingen over lezen hebben zich gewijzigd en de bibli otheek wordt druk bezocht. Voor een dorp als Limmen is er dan ook een col lectie die er zijn mag. De vraag is echter: hoe kun je een ge schikt boek vinden, als je nooit geleerd hebt hoe het opbergsysteem in elkaar zit? Hoe kun je gebruik maken van de geautomatiseerde catalogus, als je nog nooit achter een toetsenbord van een computer hebt gezeten? Toch is hele maal niet zo moeilijk om daar achter te komen, want collecties die toegankelijk moeten zijn voor een groot publiek, worden zö gehuisvest, dat iedereen er mee om moet kunnen gaan. U dus ook! Daarom organiseert het EWA in samen werking met de bibliotheek van Lim men een korte cursus: "Wegwijs in de bibliotheek". Gedurende 7 weken kunnen mensen le ren om zelfstandig om te gaan met de collectie. Weet u, dat u voor meer zaken in de bibliotheek terecht kunt dan alleen* voor het lenen van boeken? De cursus is een mooie gelegenheid om eens kennis te nemen van het bedrijf achter de schermen en om eens met anderen te praten over boeken die ze goed vinden. Mariska Smit van de bibliotheek van Limmen en Riet van den Burg van het EWA zullen de bijeenkomsten leiden. Ook Stieneke Eising van de provinciale bibliotheekcentrale is erbij betrokken. Data: in maart: 8, 15 en 29, in april: 5, 12 19 en 26. Op woensdagavond van 19.30 tot 22.00 uur in de bibliotheek. Kosten 25,00. U kunt zich aanmelden bij het EWA, telefoon 072-129324 of bij Mariska Smit in de bibliotheek, tele foon 02205-2135. Er is slechts plaats voor 16 deelnemers. Cursisten met een vooropleiding beneden mavo-niveau hebben voorrang. U kunt zich ook op gegeven als u nog nooit in de biblio theek geweest bent. LIMMEN - Op maandag 16 januari bel de een ongeruste inwoonster van Lim men over een vrouw die zojuist bij haar aan de deur was geweest en een wat on duidelijk verhaal had over het schoon maken van dakgoten en dergelijke. Doordat zij op tijd belde kon de vrouw door de politie achterhaald en gecontro leerd worden. Het bleek toen dat de be doelde vrouw voor een bedrijf uit Heerhugowaard werkte. Zij had dan ook geen kwade bedoelingen. Op 18 januari werd er op de Kerkweg een schilderij aangetroffen. Het schilde rij stond tegen de gevel van een snack bar. Op 19 januari vond er op de kruising Rijksweg - Zuidkerkenlaan een aanrij ding tussen twee personenauto's plaats. De bestuurder van één van de auto's reed vanaf de parkeerstrook de weg op en zag daarbij de van achteren naderen de bestuurster van de andere personen auto over het hoofd. Flinke materiële schade was het gevolg. Op 22 januari werd de bestuurder van een fiets aangereden door een personen auto. De fietser, die zojuist bij de bank was geweest, keek niet goed uit bij het oversteken van de Kerkweg. Terwijl hij overstak werd hij aangereden door de auto. De fietser kwam ten val en liep hierdoor een hersenschudding en een scheurtje in zijn lip op. Voorts heeft hij enkele kneuzingen en schaafplekken. De bestuurder van de auto is echter niet gestopt, doch om de fietser heengereden en vervolgens rechtsaf de Rijksweg op- gengaan, richting Alkmaar. Het zou hier gaan om een rode Citroën BX, die dus aan de voorzijde schade zou kunnen hebben. De aanrijding vond omstreeks 22.30 uur plaats. Heeft u iets gezien van het ongeval en/of kent u de identiteit van de auto en/of bestuurder, neem dan contact op met de politie, tel. 072- 337676. Gevonden voorwerpen: fietssleutel aan NOS-hanger. Openingstijden bureau Limmen: maan dag van 9.00 tot 12.00 en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Buiten deze uren kunt u het beste even een afspraak maken, tel. 072-337676 of tijdens kan tooruren 02205-3086. Overigens kunt u voor het melden van gevonden en verlo ren voorwerpen óok terecht bij de re ceptioniste van het gemeentehuis. Deze zorgt er dan voor dat dit doorgegeven wordt aan de politie. André, Pim, Huub ,Jacqeline, Willem, en Smurf houden het voor gezien. Zondag 29 januari kunt u nog éénmaal genieten van deformatie For two Night, in Café Bar't Achterom. Aanvang 19.30 uur. LIMMEN - Op woensdag 18 januari werd onze jaarvergadering gehouden. Zo'n 70 dames werden welkom geheten door onze voorzitter Ans Bloedjes. Jo Neelen las een overdenking voor en wenste ons allen een gezond en een fijne verenigingsjaar toe. Marietje Tebbens las het jaarverslag voor betreffende alle activiteiten van het afgelopen jaar. Daaruit blijkt dat we een bloeiende vereniging hebben, veel aandacht voor actuele problemen, thema-avonden en creativiteit. Vervol gens gaf onze penningmeester Leny Mous een overzicht van de financiële stand van zaken. Marga Beentjes las namens de reiscom missie het verslag van hun activiteiten voor. Daaruit blijkt dat hun aandeel binnen het K.V.G. groot is. Het bestuur dankte hen voor hun inzet. Verder is besloten dat we voor ons nieuwe spaar- project een Foster Parents-kind adopte ren. Na de pauze werd hiervoor ge kiend. Het kienen heeft opgebracht 605,00. Met dank voor de goede op brengst sloot de voorzitter de avond. In Limmen kan kopij voor de Uitkijkpost ingeleverd worden bij N. Admiraal. Kennemerstraatweg 429. De kopij dient uiterlijk maandag om 12.00 uur aldaar bezorgd te zijn. Tot 17.00 uur kan men met kopij vervolgens nog terecht bij het kantoor van Drukkerij Uitkijkpost, Rechte Hondsbosschelaan 22 te Heiloo. LIMMEN - De voorbereidingen voor de Eerste Heilige Communie zijn weer gestart. De uitnodigingen voor de informatie-avond zijn via de scholen verspreid. Er zijn kinderen die niet in Limmen naar school gaan, maar die toch mee willen doen. De informatie avond is ook bestemd voor de ouders van deze kinderen. Zij kunnen contact opnemen met Ria Nijman, tel. 02205- 2176. Iri de publikatie over de gecombineerde aanslag gemeentelijke belastingen I995 in de Uitkijkpost van 18 januari jL is een fout geslopen. De juiste bedragen van de afvalstoffenheffing zijn: 1 voor een eenpersoonshuishouding f 280,- 2 voor een tweepersoonshuishouding f 360,- 3 voor een meerpersoonshuishouding f 455,- Met ingang van 26 januari 1995 zal op de gemeentese cretarie gedurende twee weken voor eenieder ter inzage liggen een gewijzigd bouwplan ten aanzien van: - draaien van het aangevraagde schuurtje met 90°, Oranjezon I. Gedurende genoemde termijn kunnen belanghebben den bezwaren indienen tegen het bouwplan. Dit bezwaarschrift kunt u richten aan het college van burgemeester en wethouders van burgemeester en wethouders van Limmen, Zonnedauw 4 te Limmen. Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 02205-1456 Aanstaande zaterdag 28 januari 1995 wordt er vanaf 09.00 uur oud papier opgehaald in wijk I (oostzijde van de Rijksweg). Bedrijfsafval In de gemeente Limmen is de inzameling van het bedrijfsafval geprivotiseerd, d.w.z. dat de inzameling van het bedrijfsafval niet meer plaatsvindt via de gemeente, maar dat de bedrijven zelf een contract met een inzamelaar dienen af te sluiten om hun bedrijfsafval af te voeren. De bedrijven dienen ook het oud papier en het karton met het bedrijfsafval mee te geven. Het is dus niet de bedoeling dat de bedrijven oud papier en karton afgeven aan de scho len. De volgende bouwaanvraag c.q. melding bouwvoornemen is ingediend: - Schoollaan 9 - bouwen tuinhuis. De aanvraag ligt niet ter inzage. Op dit moment kan tegen de aanvraag geen bezwaarschrift worden inge diend. ^voorbereiding voor de tweede fase ge troffen. De kerkvoogdij wil zo voorko men dat te zijner tijd onnodige kosten moeten worden gemaakt. De Monumentensubsidie bedraagt ca. 120.000,-. Om het resterend bedrag, 200.000,-, bij elkaar te brengen zal in de komende tijd actie worden gevoerd. De Kerkvoogdij wil bij de presentatie van het gerestaureerde orgel, Kerstmis 1995, dit geld bijeen hebben gebracht. Een zware opgave, maar zonder meer de moeite waard. LIMMEN - In de Nederlandse Her vormde Kerk in Limmen is zaterdag 28 januari het tweede in de reeks van drie concerten, georganiseerd door de Cul turele Raad Limmen, te beluisteren. Het duo Miranda Bakker (fluit) en Ernst Binnekamp (piano) zal dan het podium betreden. In hun repertoire is een duidelijke waardering en liefde voor muziek uit de 20-ste eeuw te bespeuren. De Franse romantiek wordt vertegen woordigd door A. Roussel, die zich liet inspireren door de oosterse mystiek van India en door S. Barber die de grand- opera traditie voortzette. De Duitse componist Hindemith ontwierp een to naal systeem, dat resulteerde in een nieuwe romantische klank. Verder wor den werken van J. Feld, Ph. Gaubert en Th. Loevendie ten gehore gebracht. Het concert begint om 20.15 uur. Toe gang 7,50. Reserveren: 02205-1456 (gemeentehuis). Bij burgemeester en wethouders is ingekomen de aanvraag om een vergunning ingevolge de Wet milieu beheer van: - Hes Mechanische Industrie - voor het oprichten/in werking hebben van een inrichting t.b.v. een toeleveringsbedrijf voor de fijn-mechanische indus trie, Rijksweg 63 te Limmen. Ter inzage De aanvraag, de ontwerp-beschikking en andere ter zake zijnde stukken liggen op de gemeentesecretarie ter inzage elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur; na telefonische afspraak van 14.00 tot 16.00 uur en iedere woensdagavond van 17.00 tot 20.00 uur. Des gewenst kan op de gemeentesecretarie (eveneens na telefonische afspraak) een mondelinge toelichting worden verkregen. Bedenkingen Gemotiveerde bedenkingen tegen het verlenen van dê vergunning kunnen tot en met 23 februari 1995 schrif telijk bij burgemeester en wethouders worden inge bracht. De ingekomen bedenkingen worden mede ter inzage gelegd. Degene die schriftelijke bedenkingen inbrengt, kan verzoeken zijn of haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Het verzoek daartoe moet schriftelijk tegelijk met de bedenkingen bij bur gemeester en wethouders worden ingediend. Voorts kan eenieder, desgevraagd, tijdens een gedachtenwisse- ling over bovenvermelde stukken mondeling bedenkin gen inbrengen. Dit moet plaatsvinden vóór 17 februari 1995. Men gelieve (daarvoor) een afspraak te maken met de afdeling Milieu van de technische dienst, telefoonnummer: 02205 1456. Burgemeester en wethouders hebben (met een aantal te verbinden voorschriften in het belang van de be scherming van het milieu) op 24 januari 1995 vergun ning ingevolge de Wet milieubeheer verleend, naar aanleiding van de aanvraag van: - E.J. Kaandorp - voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting t.b.v. een bol/bloemen- verwerkingsbedrijf, Oosterzijweg 27 te Limmen. In de beschikking zijn wijzigingen aangebracht ten opzichte van het ontwerp. Ter inzsfge De beschikking en alle ter zake zijnde stukken liggen op de gemeentesecretarie ter inzage en wel van 25 januari tot 10 maart 1995 op de onder de Ontwerp beschikking genoemde plaats en tijdstippen. Beroep Beroep tegen deze beschikking kan worden ingesteld door: 1hen, die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van de beschikking 2. de adviseurs, die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ont werp van de beschikking 3. hen, die bedenkingen hebben tegen wijzigingen, die bij het nemen van de beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zij aangebracht 4. enige andere belanghebbende, aan wie redelijker wijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van de beschikking. De beschikking wordt na afloop van de beroepster mijn van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en (met toepassing van artikel 36 van de Wet op de Raad van State, juncto 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht) een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroeps schrift moet worden gericht aan de Raad van State, Afdeling bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA Den Haag, vóór 10 maart 1995. Het verzoek om een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de Voorzitter van genoemde Afdeling, met gelijk postadres. De beschikking wordt niet van kracht, vóórdat op dat verzoek is beslist. Nieuws over de gemeente Limmen kunt u elke woensdag van 18.30 tot 19.00 uur beluisteren in het radioprogramma van de OSU: Gemeentevoorlichting Limmen'. In dit live-programma bespreekt telkens één lid van het Limmer college de belangrijkste agendapunten van de laatste collegevergadering. Tijdens de uitzending kunt u bellen (02513 14519) voor een nadere toelichting over een van de onderwerpen. De OSU zendt uit op de FM; via de kabel op 89.0 Mhz en via de ether op 106.7 Mhz. 25 januari 1995, Burgemeester en wethouders van Limmen

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 11