Van de nood(winkel) een deugd maken. Opening Annet haar zaak Hoog(s)te punt 't Loo In gesprek met... Gemak dient de mens in nieuwe jdL Bruna-winkel wensen heel veel succes in haar nieuwe pand kollega's Winkelhof 't Loo PAGINA 8 UITKIJKPOST - 15 FEBRUARI 1995 Bovenstaande is zeker van toepassing op Bloembinderij 't Loo. Omdat zij straks van pand gaan wisselen met John Moen Optiek hebben zij tijdelijk een onderkomen gevonden in het nieuwe pand achter de CD-winkel. Een grote, zeer smaakvol ingerichte, etalage laat zien dat ook aan een tij delijke oplossing veel aandacht kan worden besteed. Over de indeling is goed nagedacht. Er loopt een "straat" van voor naar achter. De banketcounter komt in de bestaande, het restaurant in het nieuwe gedeelte. Het kookgedeelte blijft open met voldoende werk- en loopruimte voor het personeel. Annet Haar Zaak is na een korte ver bouwingsperiode weer gestart met de werkzaamheden. Vanaf maandag 13 februari jl. staat Annet en haar team weer gereed voor hem en haar in een prachtig, gemoderniseerde salon. Bruna heeft gekozen voor overzicht. Wie de nieuwe winkel binnenloopt ziet het meteen. De drie soorten arti kelen zijn duidelijk gerangschikt. Papier- en schrijfwaren, boeken en tijdschriften vormen de drie herken bare produktgroepen. De winkel biedt een compleet beeld van alle populaire boeken van dit moment. De top vijf tien is er nog eens extra uitgelicht. Op maandag 6 februari bereikte de renovatie van 't Loo het hoogste punt. Rond twaalf uur hees een enorme kraan de piramidevormige staalcon structie op het dak van het midden plein. Toen de constructie goed aangebracht was kozen honderden ballonnen het luchtruim en zorgden voor een kleu rig schouwspel. Tijdens een informele bijeenkomst hierna, bracht een projectleider van de fa. Aalberts naar voren dat ondanks 21 onwerkbare dagen gedu rende de bouw, men. niet achterloopt op het schema. Dit wil zeggen dat in juni a.s. verwacht mag worden dat de bouw gereed is. Het bestuur van de Stichting Bevordering Belangen Winkelhof 't Loo (winkeliers) heeft echter de offi ciële opening op een ander tijdstip gepland in verband met vakanties. Dit zal in september 1995 plaatsvin den. Overigens zetten Arie en Ria van Twuijver de zaak aan de Kennemerstraatweg normaal voort en voor wat betreft de banketbakkerij in 't Loo zullen zoon Marc van Twuijver en zijn vriendin Miranda de leiding en verkoop op zich nemen. Bij restaurant Veldt zal het huidige team er enthousiast tegen aan gaan. Wij zien dit ook wel zitten. Straks zo'n heerlijk kopje kof fie van Veldt met een zeker zo lekker stuk gebak van Banketbakkerij C. van Velzen. We kijken er naar uit!! Prijsvoordeel Bruna verbouwt alle filialen: meer dan driehonderd winkels. Daarmee is Bruna de grootste keten in deze bran che. De winkels worden nu stuk voor stuk onder handen genomen. Binnenkort werken ze allemaal vol gens de nieuwe formule. Mensen vin den dan overal even simpel hun weg in de winkel, waar in Nederland ze ook binnenlopen. De grootschalige inkoop van artikelen levert bovendien prijsvoordeel op. In ieder geval, zo verzekert Bruna, zijn er altijd specta culaire aanbiedingen. De eerste week tot en met zaterdag 1 maart zijn er leuke openingsaanbiedingen te krij gen (zolang de voorraad strekt). Twee weken geleden beloofden wij u op deze pagina nieuws te brengen over het samenwer kingsverband van De Konkelboet met Banketbakkerij C. van Velzen. Vol enthousiasme vertellen de echtparen Jos en Annemarie Veldt en Arie en Ria van Twuijver dat zij op zakelijk gebied gaan samen werken in de nieuwe lokatie van de huidige Konkelboet. Zij overstelpten ons met informatie over de nieuwe formule. Deze houdt in dat in het res taurant een deel wordt gebruikt voor de verkoop van luxe banket, bonbons zowel los als in luxe verpakking, kleine taartjes, kortom het volledige assortiment zoals ook op de Kennemerstraatweg wordt aangeboden. Wij mochten ook alvast wat zien van de te gebruiken materialen, zoals gordijnstof, tegels, etc. Zij hebben gekozen voor zeer smaakvolle, warme moderne tinten. Meubilair, vloer en wan den worden prachtig op elkaar afgestemd. Het restaurant wordt uitgebreid van 90 m2. naar maar liefst 240 m2. met een banketcounter van 10 meter lang en het restaurant krijgt bijna honderd zitplaatsen verdeeld over de bar en 30 tafels. Behalve de naamsverandering van De Konkelboet in Restaurant Veldt en de aanbieding van een driegangen menu zullen Jos en Annemarie Veldt op dezelfde voet doorgaan. Dat betekent dat de catering blijft zoals het is, er weer een prachtig terras wordt aangelegd en klanten en bedrijven kunnen blijven rekenen op de service en bovenal de gezelligheid zoals zij deze altijd gewend waren. j JÜ Meer gemak voor de klant. Dat biedt de nieuwe Bruna in winkelcentrum 't Loo. Een centrale plek voor papier- en schrijfwaren, boeken en tijdschriften. Op vrijdag 24 februari zwaaien de deuren feestelijk open. De verplaatsing van de toiletruimte van boven naar bene den is een belangrijke verbetering. Hoewel je praktisch van een volledige integratie van beide zaken kunt spreken - het interieur loopt volledig in elkaar over en ook de kleding van de medewerkers wordt op elkaar afgestemd - behoudt ieder zijn eigen personeel. Koram* •rw m toram* rw «8

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 8