Concert in Witte Kerk Pridini presenteert 'Oost,west, thuis best' Yoorj aarsconcert door Caecilia Going Undercover in La Strada Toneel en cabaret in De Beun Toeristische avond Zwembad Het Baj fje bestaat 25 jaar iAaeA Aesis. over Loire-streek Ze- ze<g<yeas Zat PAGINA 8 UITKIJKPOST - 15 MAART 1995 Base Dance in Tendenz Musical in Murmellius CDA info-uur De trappen van het AM-Tejater Duinreservaat Excursie Heilooërbos HEILOO - Op woensdag 22 maart om 20.15 uur organiseert de Alliance Francaise in samenwerking met de Stichting Frankrijk Nederland een toe ristische en culturele avond over het departement Mayenne (Loire Streek). Dit evenement omvat een schitterende audiovisuele diapresentatie en zal plaatsvinden in theater De Beun, Willibrordusweg 2, Heiloo. Entree f 10,00, leden van de Alliance Francaise gratis. HEILOO - In de maand maart slechts één base-dance voor kinderen uit de groepen 8 van de basisscholen. Zaterdag 18 maart is het na lang wach ten eindelijk weer zover. Lekker uit je dak gaan op de laatste hits. D.j. Dennis zorgt weer voor de perfecte dance- avond. De entree is gratis. Fris is te koop voor een gulden en de avond blijft natuurlijk rookvrij. HEILOO - Vrijdag 11 maart om 20.15 uur wordt er in de Witte Kerk een con cert gegeven door het Trio Violone, bestaande uit Aukje Broers (orgel), Hans Vader (cello) en Guibert Vrijens (contrabas). Een trio van een niet alle daagse samenstelling. Een veel belo vend programma. Het fraaie kabinetor gel van de Witte Kerk komt tot klinken. Wat wilt u nog meer? Toegangsprijs f .12,50 (65+, CJP f 10,00). Telefonisch bespreken is mogelijk, tel. 072 331721/332882. Toekomst van Heiloo Voor een jaar of drie zijn we weer af van verkiezingen. We hebben onze stem uitgebracht en moeten maar berusten in wat de gekozen lieden in kamers en raden voor ons gaan beslissen. We zijn monddood of niet? Nee, vindt de gemeente Heiloo, want volgende week woens dag worden we gehoorddoor het bestuur van ons dorp. Een openba re politieke hoorzittingheet de bij eenkomst, die elders in deze krant wordt toegelicht. Als redacteur van de Uitkijkpost kreeg ik deze tekst al iets eerder onder ogen dan de meeste lezers. Dat gebeurt natuurlijk met bijna alle berichten en advertenties. De Uitkijkpost wordt immers op maandag en dinsdag gemaakt en op woensdag gedrukt en verspreid. En voordat teksten in de krant ver schijnen, heeft de redactie ze mini maal één keer gelezen. Soms is dat een voorrecht, soms ook is het amusant:Zeg heb je in de krant gelezen dat...', vraagt men mij dan woensdagavond. 'Nee', antwoord ik dan balorig. Niet gelezen, maar geschreven'. Maar goed, ik was er niet op uit de werkwijze van de redactie toe te lichten. Vooral wil ik van de gele genheid gebruik maken om als eer ste eens iets over de toekomst van Heiloo te zeggen. Van de week was ik op verjaarsvisi te. Dat zijn gelegenheden bij uitstek om de vermeende misstanden in ons woondorp te vernemen. Zo was er bij die gelegenheid de nodige twijfel over het instandhouden van groene bermen, wanneer daar toch alleen maar auto's op worden geparkeerd. Waarom geen mooie parkeerhavens? De automobilisten in kwestie wilden er zelfs aan mee betalen! 'Schrijf maar een briefje aan het gemeentebestuur' luidde het antwoord, 'dan zullen we eens zien wat we voor u kunnen doen'. Dit verhaal deed me enigszins den ken aan het probleem, dat vorige week in een ingezonden brief werd aangestipt. Een kapotte lantaarn paal wordt - op papier - na twee weken gerepareerd. In de praktijk duurt het langer en dus is er een besparing. Met die groene bermen is het net zo: ze worden stukgere den door auto's, wat maaien over bodig maakt. Het staat misschien wel slordig, maar het levert indirect geld op. Ga ik nu als een kruidenier zitten zeuren over de handel en wandel van de gemeente? Misschien moest ik dat maar eens doen. Want de openbare, politieke discussie over de toekomst van het dorp is welis waar keurig verpakt in mooie ALKMAAR - In de aula van het Murmellius gymnasium te Alkmaar kan publiek binnenkort weer genieten van veel muziek en dans, afgewisseld met grappige stukjes toneel. Het wordt dit jaar een flitsende, ontroerende en tegelijkertijd geestige musical. Aan het stuk spelen en werken meer dan dertig leerlingen en enkele leraren mee. Er is vele maanden keihard gewerkt en ik mag wel zeggen dat het resultaat een opmerkelijk goede produktie aan het worden is. woorden, maar het gaat erom hoe er flink bezuinigd kan worden om een lagere bijdrage vanuit Den Haag voor Heiloo op te vangen. Dat past natuurlijk in het straatje van de kruideniers, die we allemaal in hart en nieren zijn. En naast die centenkwestie is het ook nog eens mosterd na de maal tijd. Vorig jaar waren er verkiezin gen in Heiloo en hadden de bur gers direct invloed op het beleid voor in ieder geval vier jaar. En ook toen was al bekend dat er gekort zou worden vanuit Den Haag. Waarom toen geen uitgebrei de to er nee door het dorp met inspraak: op de bijeenkomsten zelf en later ook op de verkiezingsdag? Ik ben wat cynisch ten aanzien van het effect van de hoorzitting vol gende week in het Open Huis. Dat betekent natuurlijk niet dat we met z'n allen onze grote monden dicht moeten houden! Nee, als de gemeente aangeeft dat men onze mening wil horen, ja, dan moeten we er gebruik van maken. Het is jammer dat de discussie niet een paar weken eerder van start is gegaan. Hadden we het mooi kun nen combineren met 'carnaval oude stijl': dwars door rangen en standen met een mombakkes voor je mening verkondigen. Mijn tip voor de toekomst: laten we carnaval weer verplicht stellen in Heiloo! Vroeger was er een vereni ging voor, tnaar dat is al een eeu wigheid geleden. Kijken naar de toekomst is ook luisteren naar het verleden, dus het kan best. Ik ont kom er niet aan hierbij te denken aan het Oranjebal van een vorig jaar in Ypestein. Een raadslid ach ter de bar, de burgemeester in z'n nette pak en een wethouder met een slokkie op. Ik zwalkte er wat tus sendoor en ging platzak naar huis. In die benevelde tent op een kort daarvoor nog keurig groen gras veld zijn heel wat meningen over reilen, zeilen en toekomst van Heiloo verkondigd! Het lijkt me vanzelfsprekend dat ik Prins Carnaval word. Met onder m'n ene arm 'De lof der zotheid' van Erasmus en in m'n hand de scepter die ik vaardig hanteer om voor de verzamelde massa's de maat te zwaaien bij een aangepaste versie van 'De zotte morgen', een lied van Vlaming ZjefVanuytzel, als ik het me goed herinner. Onder m'n andere arm de kerntakennota van de gemeente Heiloo en in m'n hand een altijd gevuld glas. Bovenop een platte wagen door het dorp. De muziek er voor en er ach ter, m'n (gemeente-)raad van negentien daar tussen. En iedereen is verkleed en viert feest. Behalve de raad, die gaat juist tijdens deze dagen als 'naakte waarheid' over straat. En na het carnavalsfeest is het de hoogste tijd om te vasten. Honger en dorst zijn immers gestild, alle politieke ideeën en rancune zijn doorgenomen, van de kansel geroe pen en doorgespoeld. Een dag of veertig likt de politiek haar won den, stelt de plannen bij. En dan houden we een forum. De feestvier ders van zes weken eerder geven dan nuchter hun mening via een druk op de knop in het stemlokaal. 'Ja' of'nee': geen discussie, maar een uitspraak. Wedden dat die gehoord zal worden? Haalbare kaart? Geen idee, maar we hebben er in ieder geval weer een aardig feest bij in Heiloo. A laaf! De musical is een voor deze groep leer lingen ontworpen vertelling over enke le niets ontziende miljonairs, die een casino stichten om daarmee hun inkomsten te yerhogen. Een van de attracties en grote trekpleister van het casino is een stel leeuwen. Op de ope ningsavond zetten de miljonairs allen in met een miljoen. De clou is dat een van de rijkaards (uit jaloezie?) een van zijn mederijkaards voor de wilde die ren werpt. Door dit gegeven heen zijn allerlei intriges verweven. Uitvoeringen zijn op vrijdag 17, vrijdag 24 en zaterdag 25 maart, om 20.00 uur in de aula van de school. HEILOO - Heilooër Harmonie orkest Caecilia bestaat dit jaar 70 jaar. Een goede reden om eens te kijken en te horen wat voor soort muziek een har monie orkest zoal speelt. Diegenen die dat nog niet weten krijgen op 18 maart de gelegenheid om dat te weten te komen. Alle genres hebben we inmiddels op de lessenaar gehad zoals klassiek, musical, film, operette, populair, easy listening, chorale, jazz, dans-, kerst-, Sinterklaas en marsmuziek, en ook barok, Big Band en HAFA (Harmonie/Fanfare) muziek. Al met al hebben het jeugd- en het A-orkest ruim 450 muziekstukken in de kast liggen. Het Jeugdorkest opent de avond en speelt o.a. muziek uit de populaire tekenfilm Aladdin. Ook de Elvis Presley-fans zitten deze avond goed, want het jeugdorkest zal samen met het A-orkest Elvis laten herleven in de Elvis Selection. In de pauze kunt u meedoen aan onze jaarlijkse loterij, waarbij weer mooie prijzen te winnen zijn. Daarna speelt het A-orkest van film tot klassiek en van jazz tot popu lair. Kortom, een concert om naar uit te kijken en mee te maken. Het geheel zal plaats vinden in Theater de Beun en begint om 20.00 uur. Kaarten a f 7,50 voor dit concert kunt u verkrijgen bij de voorverkoopadressen: Kantoorvakhandel de Schrijverij in het Stationscentrum, en Bruna (voorheen Rookshop Braam) in winkelhof 't Loo te Heiloo, en op 18 maart aan de kassa van de Beun vanaf 19.30 uur. U kunt de kaarten ook telefonisch bestellen bij Margiet Bakker, tel. 335160. HEILOO - Op vrijdag 5 mei gaat om 9.00 uur zwembad Het Baafje weer open. Dit jaar niet zoals vorig jaar om 7.00 uur, maar gewoon om 9.00 uur. Vorig jaar viel de openingsdag immers op donderdag en zoals u zich kunt her inneren is het zwembad voor de 'vroe ge vogels' op dinsdag en donderdag al vanaf 7.00 uur geopend. Aangezien dit ochtendzwemmen in een behoefte voorzag is dit expériment gecontinu eerd en zijn de begintijden t.o.v. vorig jaar onveranderd gebleven. Aan het eind van de dag is er wel iets veranderd. Het bad gaat een half uur eerder dicht en is nu tot 19.30 uur geo pend. Met de aantekening dat bij slecht weer iets eerder en bij mooi weer iets later gesloten kan worden. Het Baafje bestaat dit jaar 25 jaar. In HEILOO - De afgelopen periode zijn er diverse gelegenheid geweest om het C.D.A. te spreken, bijv. tijdens de cam- pagne-fietsronde en de openbare ledenvergadering. Maar wilt u üever in wat kleiner verband met C.D.A.-frac- tieleden spreken dan is daar ook gele genheid voor. Donderdag 16 maart vanaf 19.30 uur zit het C.D.A. weer voor u klaar in het Open Huis. Kom met uw vragen, suggesties, problemen naar de de fractieleden toe. Bellen kan ook altijd: Annemarie Worm-de Moei, tel: 120544; George Borst, tel. 112487; Martin Groot, tel. 335573; Evalyn Schoutsen-Bolten, tel. 334319. het weekend 25-28 mei zullen enige feestelijke aktiviteiten worden georga niseerd. De zwemvierdaagse wordt dit jaar gehouden van 19 tot 23 juni. De kosten voor entree en deelname bedra gen samen f 15,00. Maar gezien de pro blemen van vorig jaar en het 25-jarig bestaan kunnen houders van abonne menten (persoonlijke abonnementen en gezinsabonnementen met bijkaar ten) dit jaar geheel gratis aan de zwem vierdaagse deelnemen. Vorig jaar hebben ruim 67.000 mensen het zwembad bezocht. Een goede sfeer en mooi weer staan ook dit jaar hope lijk weer garant voor een bezoekers aantal van boven de 50.000. Na de ingrijpende wijzigingen van vorig jaar zijn er dit seizoen slechts enkele kleine veranderingen waar te nemen. De oude kassa is gesloopt waardoor de inkijk verbeterd is en rond het ondiepe bad is enige zitruimte voor de moeders gecreëerd en voor de iets oudere jeugd is er een nieuw vliegtuig aangeschaft dat op gezette tijden in het diepe bassin zal liggen. Of de warme douches weer de gehele dag gebruikt kunnen worden is nog de vraag. De aantrekkingskracht op de jeugd bleek dermate groot, dat de gas- rekening, net als de bezoekcijfers, tot recordhoogte is gestegen. En dat was nou niet helemaal de bedoeling... Bestel nu uw abonnementen, in de voorverkoop met aanzienlijke korting. Vul snel de bon in die u elders bij de advertentie in deze krant kunt vinden. Nog 51 nachtjes, dan barst het zwemge- weld weer los. HEILOO - Flitsende choreochrafiën van de nieuwe musical van de 18+ groep van Stichting Jeugdtheater Heiloo. 'De trappen van het AM- Tejater' is een musical over de harde, professionele theaterwereld. De acteurs en actrices van het Abstrakt Muziek Tejater worden gevolgd tijdens de repetities van de muziek-tragedie 'Victimations', een produktie over een enge sekte. Aanvankelijk lijken de verhoudingen rooskleurig. Maar naarmate de tijd vor dert gaan een aantal belangen botsen. De meesten van de AM-tejatermakers willen met 'Victimations' hogerop komen in de theaterwereld. Maar ook romances en andere persoonlijke ver wikkelingen blijken een reden tot 'trap pen'. Of het nu van het produktieteam boven ze is, van de tegenspelers of gelij ke trede, of van de acteurs onder ze... Iedereen wordt slachtoffer van elkaar. De 18+ groep van Stichting Jeugd theater Heiloo bestaat nu twee jaar. De groep is opgericht door spelers van het Jeugdtheater die ouder dan 18 waren. Ze zijn verder gegaan met het maken van musicals, waarbij ze tekst, muziek, decors, kostuums en dans zelf voor hun rekening nemen. Vorig jaar debuteerde de 18+ groep met de succesvolle musi cal 'Groetjes uit het het Hiernamaals'. Een leuk, fantasievol verhaal met veel show-elementen. Met 'De trappen van het AM-Tejater' heeft de 18+ groep gekozen voor een wat zwaarder verhaal. Maar ook in deze produktie zorgen de nodige komi sche scènes en scherpe dialogen voor een verrassende en leuke theater avond. 'De trappen van het AM-Tejater' wordt op 7 en 8 april in Theater De Beun in Heiloo gespeeld. Kaarten zijn verkrijg baar bij: Boekhandel Deutekom, Boekhandel Avis, Boekhandel Zwaan Terburg, Bruna ('t Loo), en aan de kassa in De Beun. Voor informatie of reserveringen kunt u bellen, telefoon 072-332815. Trio Violone met Hans Vader (cello), Guibert Vrijens (contrabas) en Aukje Broers (orgel). aaar ^aa/j -War/ a an c/er FZZarst De dansgroep van volksdansvereniging Pridini uit Heiloo. i HEILOO - Na vele optredens in bin nen- en buitenland, vinden dansers en zangers van de demonstratiegroep van Pridini, volksdansvereniging uit Heiloo, het tijd worden voor een voorstelling in hun 'eigen' theater de Beun. Op zondag 2 april kunt u vanaf 14.30 uur genieten van volksdans en zang. Het programma bestaat uit dansseries, die nog niet eer der voor Heilooër publiek zijn uitge voerd. Uit Nederland een serie dansen in drachten van de vissersdorpjes rond de voormalige Zuiderzee, met daarin oude kinderspelen. Verder een serie gedanst en gespeeld in de Jordaan, rond 1920. Van over de grens series uit Rusland, Israël en Morrisdansen uit Engeland. Bijzonder aan deze voorstelling is de begeleiding, die wordt verzorgd door een eigen orkest. Het orkest zal overi gens ook solo te horen zijn. In de Hollandse series zullen ook de dansers van de Pridini kindergroep hun beste dansbeentje voor zetten. De jong ste dansertjes, die lid zijn van de Pridini kleutergroep, zullen een aantal speciaal voor hun leeftijd gemaakte dansjes op het podium brengen. Natuurlijk kunt u ook genieten van de Pridini zanggroep met o.a. zeemansliedjes en Russisch repertoire. Deze groep wordt begeleid op accordeon, gitaar en dwarsfluit, maar zingt ook a capella. Heeft u zin in een fijne, folkloristische middag, dan kunt u vanaf heden kaar ten voor dit optreden aanschaffen a f 8,50 per stuk, dagelijks tussen 17.00 en 19.00 uur, bij fam. Blom, van Doornstraat 17, Heiloo, tel. 072 331892; fam. Dirkson, Oosterzijweg 512, Heiloo, tel. 072 336538; of fam. Coolegem, Werkendelslaan 39, Heiloo, tel. 072 335427. Op deze adressen kunt u ook telefonisch kaarten reserveren. Deze kaarten dient u een half uur voor aanvang van de voorstelling bij de kassa van de Beun af te halen. Jules Hamel en Marlous Fluitsma in 'Arcadia' (Foto Jaap Pieper). Het departement Mayenne in het wes ten van Frankrijk wordt gekenmerkt door haar eenvoud en ongereptheid. Het zachtglooiende, afwisselende land schap biedt vele mooie plekjes. Naast karakteristieke dorpen en stadjes treft men er veel natuurschoon aan, afgewis seld met historische monumenten. De plaatselijke bevolking is bijzonder vriendelijk en gastvrij. Bovendien beschikt de Mayenne over eersteklas toeristische faciliteiten en is het depar tement een centrum van Franse gastro nomie. De fiets is bijvoorbeeld een uit stekende manier om de streek te ont dekken. De rustige landweggetjes lei den langs de vele kastelen en landhui zen die de streek rijk is, langs de oevers van de eveneens talrijke rivieren, door de charmante, bloemrijke dorpjes met hun gemoedelijke, landelijke markten. De vele kastelen en landhuizen in de Mayenne vormen ook het toneel voor de zomerse 'Nuits de Ia Mayenne', voorstellingen van uiteenlopende aard: klank- en lichtspelen, concerten, etcete ra, waarin vaak de rijke geschiedenis van het departement wordt verbeeld. Abdijen, musea, cathedralen, kastelen, zijn talrijk. Verschillende mogelijkheden om het departement te verkennen zullen tij dens de avond over de Mayenne aan de orde komen. Zo is er het 'passeport camping spécial', een laag geprijsd ver blijf op de drie sterren camping de Vaux aan de rivier Varenne waar spor tieve aktiviteiten, ontspanning, gastro nomie en veelvuldig contact met de dorpsbewoners gecombineerd worden. Bovendien kunnen de deelnemers 's ochtends gratis een uur speelse Franse les volgen verzorgd door docenten van de Alliance Francaise. Deze en nog veel meer informatie komen (in de Nederlandse taal) aan de orde tijdens de toeristische avond over de Mayenne, onder het genot van een gratis streekgebonden hapje en drank je. Iedereen is welkom! Reserveren is noodzakelijk (072 121687 of 02290 32064). HEILOO - Going Undercover is geen onbekende band in Noord-Holland. De band verzorgt vanaf 1991 succesvolle optredens in café's, dancings en op feesten. In de zomer van '92 werd er bij voorbeeld friet Normaal en Pater Moeskroen opgetreden tijdens een fes tival en in zowel '92 als '93 was er een succesvolle toernee langs campings in Frankrijk. Het repertoire van de band bestaat uit soul en dance classics, aangevuld met rockmuziek. De nummers worden op geheel eigen wijze gebracht, waardoor de band een eigen sound heeft gekre gen. Dit is vooral te danken aan de inbreng van de twee zangeressen in de band. Going Undercover staat garant voor een geslaagde feestavond met zeer veel afwisselende muziek. Wie dat eens wil ervaren gaat aanstaande zater dag (18 maart) naar La Strada aan de Kennemerstraatweg in Heiloo. Vanaf een uur of tien 's avonds treedt Going Undercover daar op. HEILOO - De komende week zijn er in theater De Beun twee voorstellin gen. Allereerst speelt het Haarlems Toneel op zondag 19 maart het stuk 'Arcadia' van Tom Stoppard (entree f 30,00/cjp-65+ f 27,50). Twee dagen later op dinsdag 21 maart kan men naar 'Pendelen', de voorstelling van cabare tier Reinder van der Naait (entree f 17,50/cjp-65+ f 15,00). Beide voorstel lingen beginnen om 20.15 uur. Kaarten zijn verkrijgbaar op werkdagen tussen 13.30 en 17.00 uur bij de kassa van De Beun en vanaf een uur voor aanvang van de voorstellingen. 'Arcadia' is een Engelse komedie over wetenschap en liefde. Midden in de nacht wordt een duel uitgevochten. Maar tussen wie? Heeft Lord Byron een dichter vermoord en moest hij daarom Engeland verlaten? Bijna 200 jaar later zoekt een wetenschapper in het fraaie buitenhuis, waar het duel uit gevochten zou zijn, het antwoord op die vragen. Als in een spannende detective zoeken personages en publiek naar aanwijzin gen en verbindingen. Maar terwijl de personages achterblijven maakt het publiek een reis door de tijd en leert uiteindelijk alle feiten kennen. Op komische wijze wordt duidelijk hoe gemakkelijk het verleden verkeerd begrepen kan worden. In de regie van Joanna Bilska brengt het Haarlems Toneel de volgende acteurs en actrices op de planken: Vastert van Aardenne, David Asser, Jim Berghout, Willem van Eekelen, Rick Engelkes, Marlous Fluitsma, Jules Hamel, Marieke de Kruijf, Freek van Muiswinkel, Sjoera Retèl en Marianne Vloetgraven. Cabaret 'Reinder van der Naait: heerlijk avond- lullend cabaret', 'gevatheid van een hoog niveau' en 'taalcapriolen op de vierkante milimeter'. Kortom: een natuurtalent, aldus de pers over het eerste programma van Reinder van der Naait. 'Pendelen' is de titel van het tweede avondvullende programma van Reinder van der Naait. Het mag van alles zijn, als het maar aan een touwtje hangt: zout over de schouder, ont ploffende sterren, een babyfoon, reïn carnatie, ga terug naar Barteljorisstraat, tentharingen en her senhelften. Kortom, doldwaze verhalen en bizarre situaties in een programma waarbij ontspanning is vereist om te kunnen pendelen. EGMOND - Doordat het maar blijft regenen komen nu ook enkele parkeer plaatsen in het Noordhollands Duin reservaat blank te staan. Al eerder moest NV PWN Waterleidingbedrijf Noord Holland besluiten camping Bakkum dit seizoen later te openen. Nu ziet zij zich door de omstandigheden genoodzaakt, naast het parkeerterrein Diederik (Egmond), ook het parkeer terrein aan de Geversweg te Castricum voorlopig te sluiten. Op de parkeer plaatsen Noorderstraat (Bakkum- Noord) en Berkenbos (bij de trimbaan in Heemskerk) is de situatie zorgelijk. PWN probeert het hemelwater van de parkeerplaatsen en de campings zo goed en zo snel mogelijk af te voeren. De Loire-streek: een (nog) rustig gebied in Frankrijk. Reinder van der Naait (foto Rob Hendriks). HEILOO - Langs de Zandersloot heeft de Paddenwerkgroep weer kippegaas ingegraven met aan weerskanten plas tic emmers; elke avond wordt met 'paddo-mobiels' het wegdek gecontro leerd en wordt een gedeelte van de Westerweg afgesloten. Het waarom van dit alles (en nog veel meer)" willen natuurgidsen van het IVN, de vereni ging voor natuur- en milieueducatie u graag vertellen op zondag 19 maart. Zij staan 's morgens om 11.00 uur klaar bij de Kattenberg aan de Kennemer straatweg in Heiloo om u gedurende ongeveer anderhalf uur rond te leiden door het bos. Als u mee wilt' kan dat, dat excursie kost niets, maar zorgt u wel voor goed schoeisel, want ook in het bos is het momenteel erg nat. Nadere inlichtin gen kunt u krijgen op 072 337736. De formatie Going Undercover treedt op in La Strada.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 10