Overkerck heeft eigen toko Sport Fashion op volle toeren Z& zequf&v (fa/ (fyoef few. PAGINA 6 UITKIJKPOST - 19 APRIL 1995 Springen bij Karwei NVVH op bezoek bij Abdij Fancy fair HSV Ronde van Noord-Holland Terrein Landelijke Rij vereniging Heiloo officieel in gebruik Verhuizing Heilooër Bridgeclub Programma Radio 80 Programma OSU Tendenz-nieuws Damesbridgeclub Sans Atout Informatie voor senioren Paashaas in 't Hoekstuk Optreden Disselband HEILOO - Het was afgelopen za terdag een drukte van belang bij Karwei. Ter gelegenheid van de opening van de vernieuwde en ver grote doe-het-zelf-zaak waren er tal van attracties en aanbiedingen. De jeugd vermaakte zich prima bij het springkussen en had ook wel zin in een heerlijke suikerspin. Voor de klanten was er een gratis gereed schapsbakje, terwijl de jongste jeugd met een kleurige ballon huis waarts ging. HEILOO - Op 11 april hebben leden van de Ned. Ver. van Huisvrouwen een bezoek gebracht aan de St. Adelbert- abdij te Egmond. Na de euch.viering werden we in de kapittelzaal ontvangen met koffie. Hierna werden we in twee groepen rondgeleid door de kaarsenmakerij. Ons werd het produktieproces van zowel de giet- als de dompelkaarsen uitgelegd. De grote kaarsen worden - vaak voorzien van versiering- voorna melijk verkocht aan kerken. Weer terug in de kapittelzaal werd ons door middel van dia's door een vrijwil liger de geschiedenis van deze abdij verteld. De abdij als benedictijner klooster sinds 950 in gebruik, werd in 1572 (het jaar van de beeldenstorm) door de watergeuzen volledig geplun derd. Eerst aan het begin van deze eeuw kwamen er plannen tot herbouw op de plaats van de ruïne en in 1935 werd de abdij in gebruik genomen. Op dit mpment maken 19 monniken deel uit van de kloostergemeenschap. De monniken leiden een beschouwend leven van gebed, studie en arbeid. Zeer onder de indruk van het leven binnen de klosstermuren, namen wij afscheid van onze gastheer en repten we ons naar het tweede onderdeel van deze bijeenkomst, de paaslunch in Klein Varnebroek. Muzikale medewerking aan deze koffiemaaltijd verleenden Liesje Sehuitemaker, piano, en Bep Hoevenagel, sopraan. Bloemen en woorden van dank waren er van onze presidente, Carrie Betzema, voor beide dames. Tevens memoreerde zij dat we met deze paas- bijeenkomst aan het eind zijn gekomen van ons winterprogramma. Overigens blijven we deze zomer onze leden ook bezighouden, o.a. met enkele fietstoch ten, een hofjestocht door Haarlem en een duinwandeling. Er blijft dus genoeg te doen! HEILOO - Heiloo heeft een groot aan tal inwoners van 55 jaar of ouder. Velen van hen wonen alleen. Sommigen ver keren bijvoorbeeld door beperkte mobiliteit in een kwetsbaar medische of sociale positie. Binnen familiever band of via burenhulp zijn veel oploss ingen denkbaar om in geval van nood tijdig over hulp te kunnen beschikken. Dagelijks telefooncontact of 'even aan kloppen' vormen veelal eenvoudige en doeltreffende oplossingen. De Stichting Ouderenwerk Heiloo ont vangt het laatste half jaar regelmatig verzoeken om inlichtingen over andere mogelijkheden. Graag wijst zij op de gids 'Alarmering'. Deze gids geeft ant woord op de vraag 'Zal ik iemand kun nen bereiken als mij iets overkomt'. Het antwoord is: 'ja'. Variërend van een 'telefooncircel' tot 'het personen alarmerings-systeem worden in deze gids de mogelijkheden voor tijdige hulp aangegeven. De gids is verkrijgbaar bij het secretariaat van de stichting en zonodig telefonisch te bestellen. Dinnersclub 55+ De deelnemers aan de eerste ontmoe tingen in de Dinnersclub 55+ zijn enthousiast. Het is meer dan de moeite waard om niet alleen voor jezelf, maar voor nog 3 gelijkgestemden een gezel lig etentje voor te bereiden. Veel vol doening geeft het om het daarna bij een gezellig praatje en een flesje wijn te nuttigen. Het schouderklopje doet goed en aanvullende ideeën en menu suggesties komen vanzelf op tafel. Er zijn maar 2 spelregels: afwisselend koken en gezamenlijk de kosten. Voor belangstellenden fungeert de Stichting Ouderenwerk Heiloo als voormeid- adres. Culturele commissie Voor de aktiviteiten van de culturele commissie bestaat veel belangstelling. De commissie richt zich op het organi seren van incidentele aktiviteiten met een cultureel karakter. Onder andere het houden van bijzondere lezingen, het bezoeken van culturele-historische gebouwen en musea. Voor iemand met interesse in het samen organiseren van deze aktiviteiten is in de commissie een plaats vakant. Informatie 072 331297. Boekenmarkt Zaterdag 22 april vanaf 11.00 uur en zondag 23 april vanaf 11.30 uur wordt er - gelijktijdig met de creatieve exposi tie (zie hierna) - in het Trefpunt aan de Westerweg 294 een extra tweedehands boekverkoop georganiseerd. Meer dan drieduizend titels, variërend van strip boek tot Vestdijk, van Parool Life tot Winkler Prins, van Visser-Roosendaal tot Tweede Wereldoorlog, van oude Kluitman tot nieuwe bouquet zullen tij dens deze markt verkrijgbaar zijn. De meeste boeken voor f 1,00, vele andere voor iets hogere prijzen. Naast boeken zijn ook platen verkrijgbaar. De opbrengst van de verkoop komt ten goede aan door de Stichting Ouderen werk georganiseerde activiteiten en andere goede doelen/Heeft u boeken of platen waar u geen bestemming meer voor heeft? Wij halen ze graag bij u op! Stichting Ouderenwerk Heiloo, Westerweg 294, Heiloo, telefoon 331297 tijdens kantooruren. Creatieve expositie Zaterdag 22 april vanaf 11.00 uur en zondag 23 april organiseert Aktief, Trefpunt voor 55+ te Heiloo voor het vierde jaar een expositie Creatieve Activiteiten in het Trefpunten aan de Westerweg 294 te Heiloo. Het is een veelzijdige tentoonstelling, die geheel Boodschappen doen in de eigen Toko van zorgcentrum Overkerck. HEILOO - De ingebruikname van de Toko in zorgcentrum Overkerck is beslist niet ongemerkt voorbij gegaan. Koffie met gebak, hapjes en drankjes en'een zonnige recreatiezaal, droegen bij aan deze feestelijke gebeurtenis. Mevrouw Reijnders, voorzitter van de bewonerscommissie mocht als eerste de sleutel in het slot draaien. In verzorgingshuis Overkerck was onder auspiciën van de Federatieve Vrouwenraad Heiloo een groep vrou wen aktief, die wekelijks met een rij dend winkeltje langs de appartementen ging. Direkteur G. Steenhuis zei: 'Er is veel over gesproken, het voldeed goed, waarom dan veranderen? Maar de ouderen zijn vandaag de dag zeer zelf standig, hieronder valt ook het zelf boodschappen doen, het met geld omgaan. Vandaar dat besloten werd een eigen winkel in Overkerck te creë ren'. De heer Greve van Albert Heijn stelde stellingen uit de vorige AH winkel beschikbaar, de fysiotherapeut kreeg een ander onderkomen en de oude ruimte is nu ingericht als een winkeltje, of liever gezegd als 'Toko'. De eigen broodmaaltijd kan nu geheel zelfstan dig verzorgd worden. Wie echter niet in staat is naar het winkeltje te komen, krijgt natuurlijk hulp. Nadat mevrouw Reijnders de winkel had geopend en iedereen weer boven was, droeg mevrouw Abbo een schitte rend gedicht voor, dat speciaal voor deze gelegenheid was geschreven door mevrouw Leun. Mevrouw L. Schoof-Wessels, voorzitter van de Federatieve Vrouwenraad, legde nog eens uit hoe alles tot stand gekomen was en niet in de laatste plaats door de grote inzet van de vrij willigers. Het afscheid van het rijdend winkeltje was best emotioneel. De dames de Jong, van Brussel en Reys, die zich jaren daarvoor hadden ingezet, kregen een bloemetje. Zij blijven ech ter bij de Toko betrokken. Het was een gezellige ochtend, waar de bewoners ook zichtbaar van genoten. gewijd is aan het werk van 55-plussers, die het afgelopen winterseizoen deel namen aan verschillende creatieve cur sussen van Aktief, trefpunt voor 55+ zoals bloemschikken, schilderen, beeld houwen, kalligrafie, poppenmaken, tekenen, houtbewerking en papier architectuur. Zo kunt u kijken naar en meedoen aan demonstraties onder andere van hout bewerking, kalligrafie, bloemschikken en papier-architektuur. Het Trefpunt is gratis toegankelijk voor bezoekers aan deze expositie. De openingstijden zijn: zaterdag 11.00 tot 16.00 uur en zondag van 12.30 tot 16.00 uur. Ook is er een gratis boekje verkrijgbaar waarin alle creatieve activiteiten staan die Aktief, trefpunt voor 55+ overdag organiseert. Tijdens deze expositie is het reeds mogelijk zich in te schrijven voor een cursus voor het komende seizoen 1995/1996 of hierover inlichtingen krij gen. Sport Fashion in 't Loo: sportieve mode overzichtelijk uitgestald. HEILOO - Zaterdag en zondag houdt H.S.V. weer z'n jaarlijkse fancy-fair in de H.S.V. kantine aan de Bayershoff- weg. Zaterdagavond om 19.30 uur zul len de deuren open gaan en barst het spektakel los. Er is natuurlijk weer genoeg te beleven en ook te winnen. We hebben o.a. sjoelen, darten, raden maar, en voor de kleinere bezoekers de grabbelton, de wijzerplaat en touwtje trekken. Het grote spektakelstuk is natuurlijk het Rad van Avontuur met de vele prijzen. Elk jaar is het weer een sport om de prijzen zo aantrekkelijk mogelijk te maken maar ook speciaal. Wat hebben we dit jaar allemaal in het prijzenpak ket: fruitmanden, vlees en worsten, de echte E.E.G. krentenbroodjes van de warme bakker, tulbanden en vlaaien, super vrachtauto's, tuinkabouters, voor de jeugdige voetballers hebben we leren voetballen, sportassen en nog vele andere prijzen. Toch hebben we ook knallers erbij. Waardebonnen voor o.a. een Chinese maaltijd, een draagbare kleuren televi sie, vrijkaartjes voor AZ en autokoel- boksen. De topper zal zondag om 22.00 uur gedraaid worden bij het Rad van Avontuur. De prijs in dan een rond vlucht boven Noord-Holland voor 3 personen. Dit alles en nog veel meer kunt u beleven op de fancy-fair bij H.S.V. op 22 en 23 april. Als voorloper op de fancy-fair hebben we de loterij. Er zijn 10.000 loten ver kocht en zondagavond tijdens de fancy- fair zal de trekking worden verricht. Als hoofdprijs van deze loterij hebben we een video camera, de tweede prijs is een dames- of herenfiets en de derde prijs is een accu-schroefboormachine. Zondagavond om 20.30 uur zal de trek king worden verricht. De openingstijden van de fancy-fair zijn: zaterdag 22 april van 19.30-24.00 uur zondag 23 april van 14.00-18.00 uur en van 19.30-24.090 uur. Alles bijclkaar is het zeker de moeite waard om een bezoekje te brengen aan de 39ste fancy-fair bij H.S.V. waarvan de op brengst geheel ten goede komt aan de jeugdactiviteiten van H.S.V. HEILOO - Sinds drie weken draait Sport Fashion in 't Loo op volle toe ren in haar nieuwe outfit. En met suc ces! De schitterende tenniscollecties van merken als Luhta, Elefanti en Robey hangen overzichtelijk in de rek ken en komen hierdoor goed tot hun recht. Voor degenen, die een nieuwe tenni- soutfit willen, is het zeker de moeite waard om bij Sport Fashion in de winkelhof, de tenniskieding-specialist, te gaan kijken. Ook voor de actieve mens heeft Sport Fashion een uitgebreide lijn sportie ve vrijetijdsmode. Daarbij kleding van de merken Lapagayo, Dito Dito, Naf- Naf, Öxbox, Body Glove en vele ande re. Sweaters, t-shirts, joggingbroeken en zomerjassen hangen er te kust en te keur. Kortom, wilt u sportief gekleed de zomer tegemoet, ga dan eens kijken bij Sport Fashion. OOSTZAAN - Voor de 23ste keer wordt op zaterdag 22 april door Le Champion de Ronde van Noord- Holland voor toerfietsers georgani seerd. Men kan kiezen uit drie routes. De afstanden zijn 160 km, 100 km of 60 km. Ruim 4000 fietsliefhebbers hebben al ingeschreven. Voor alle afstanden kunt u echter op ,de dag zelf nog inschrijven. De starttijden zijn: voor de 160 km van 8.00 tot 11.00 uur, voor de 100 km van 8.30 tot 12.00 uur en voor de 60*km van 9.00 tot 12.00 uur. De start vindt plaats vanuit de sporthal Oostzaan, Twiske- weg 11 te Oostzaan. De sluiting van de eindcontrole is pas om 19.00 uur. De Ronde van Noord-Holland is één van de vijf tochten die deel uitmaakt van het Superkwartet. Op de routes zijn materiaalwagens van Le Champion aanwezig. In de sporthal bevinden zich diverse stands met allerlei materialen en uitgebreide informatie over ander Champion-tochten. Voor nadere inlichtingen over deze Ronde van Noord-Holland kunt u zich wenden tot: Annie Drost, tel. 075 288483 of Jan Versteeg, tel. 02510 35910. HEILOO - Al sinds juli vorig jaar beschikt de rijvereniging over een eigen terrein maar er moest nog veel aan gebeuren. Er is de laatste maanden dan ook heel hard gewerkt om deze accommodatie tot een echte thuisbasis te maken. Wethouder van sport en recreatie J. Wuijster-Schuddeboom zal op zondag 23 april tijdens de eerste bui tenwedstrijd de officiële handeling ver richten aan het Maalwater nr. 4a tegen over de Trias-atletiekbaan, dat zal om 12.00 uur zijn. Men heeft nu de beschikking over een wedstrijdrijbak met verlichting, een clubhuis(je). 'We hebben veel mede werking gehad van de gemeente, zodat we het snel konden neerzetten', zegt René van Veen, de voorzitter. Nu was er het voordeel dat alle faciliteiten in aanleg aanwezig waren, zoals gas, licht, water en telefoon. Deze hoefden alleen nog maar aangesloten te worden. De rijvereniging Heiloo en Omstreken groeit gestaag. Ook de dressuur, een moeilijk onderdeel in deze sport trekt, mede door het behalen van de wereld kampioenschappen, steeds meer belangstelling. Een staaltje van wat de rijvereniging alzo doet kunt u op zon dag 23 april zien. Het programma ziet er als volgt uit: 12.00 uur: opening; 12.30 uur: kegeltjesrijden; 12.45 uur: dres- suurdemonstratie; 12.55 uur: vrijheids dressuur; 13.10 uur: springcarrousel; 13.25 uur: pas de deux; 13.35 uur: rijden a la fleche; 13.45 uur: 4-tal rijden. Voor en na het openingsprogramma vinden dressuurwedstrijden plaats waaraan combinaties van de KNF en de NBVR deelnemen. Maandag, tweede paasdag. Voldaan na een leuke zondag en uitgerust na een lange nachtrust zit ik in mijn woonkamer. Ik bedacht wat ik zou doen met m'n extra vrije dag. Er waren plannen om te fietsen, te koken, zelfs wat te werken. Maar ik raakte bevangen door besluiteloos heid. Boos op mezelf en verveeld door de beelden op de televisie trok ik m 'n jas aan, haalde een fiets uit de schuur en ging op pad. Automatisch koos ik de richting, die ik al meer dan twaalf en een half jaar bijna dagelijks insla: naar de Rechte Hondsbosschelaan, het vertrouwde bedrijfspand van Drukkerij Uitkijkpost BV. Ik draai de sleutel in het slot en stap de stilte binnen. Alle lichten uit, op de plekken waar normaal bedrijvigheid heerst, staan nu de pallets met papier, machines en archief in plastic folie verpakt. Het is allemaal klaar voor de verhui zing die twee dagen later vandaag) definitief zal plaatsvinden. Vreemd is het om tussen al die spullen rond te lopen. Het kraken van een trap petje, het piepen van een deur. De karikatuur op een wand ïoept een glimlach op. de lege stellingen stem men weemoedig. Nog even en het is allemaal voorbij. Nog even en het begint weer van voor af aan, in het nieuwe pand op De Oude Werf, vanaf volgende week de ontmoe tingsplaats voor een ieder, die met de Uitkijkpost van doen heeft. Ik sluit af en ga weer naar huis. Daar begint opnieuw het spel van rusteloosheid. Studio Sport is leuk Kook Kook is blij met alle gebruikte kleding, huishoudelijke artikelen en meutels. Zij verkoopt ze en de opbrengst gaat naar een project in de Derde Wereld. De goederen kunnen wordeq afgege ven of neer gezet bij C. de Boer, Schuine Hondsbosschelaan 2, Heiloo, tel. 335314. Ophalen: tel. 072-117891 (werkdagen van 9.00-17.00 uur). Vaste verkooptijden: maandag en woensdag 10.00-12.30 en 13.30-15.00 uur. Amnesty International Iedere vier tot zes weken worden door enkele leden van Amnesty International afdeling Heiloo brieven samengesteld, die overgeschreven en verzonden kunnen worden voor (poli tieke) gevangenen. Iedereen kan hier aan meedoen. Inlichtingen: Denise Janssen (333094) of Jan Moolhuijsen (334925). Gered Gereedschap Gered Gereedschap stelt zich ten doel gebruikte gereedschappen in te zame len, te herstellen en te verzenden naar projecten in de Derde Wereld. Inleveradres: Wereldwinkel, Stationsweg 105 te Heiloo, maandag 13.30-17.00 uur, dinsdag t/m vrijdag 9.00-12.00 en 13.30-17.00 uur en zater dag 10.00-16.00 uur. Museum Psychiatrisch Centrum Het museum van het Psychiatrisch Centrum Willibrord aan de Kennemerstraatweg 464 is iedere eer ste zaterdag van de maand geopend tussen 14.00-16.00 uur. De toegang is gratis. Openbare Bibliotheek Heiloo Tentoonstellingen tot 8 mei: '50 jaar bevrijding' (jeugdafdeling en afdeling voor volwassenen); 'Gelijkheid en anti discriminatie' (afdeling voor volwasse nen). Boekverkoop Het Trefpunt Permanente boekverkoop in Het Trefpunt, Westerweg 294, tijdens kan tooruren. Ook als u uw oude boeken kwijt wilt, kunt u ons bellen, tel. 331297. Poppentheater Dibbes Poppenvoorstelling op 22 april, aan vang 14.30 uur. Jeugdfilm op 22 april, aanvang 19.00 uur. Inlichtingen en/of reserveringen: Poppentheater Dibbes Jeugdfilmhuis Akersloot, Wilhelminaplein 3, Akersloot, tel. 02513 13447. Expositie in Limmen In april: expositie van schilderijen van Heieen van der Lem in het gemeente huis van Limmen, te zien tijdens de openingsuren. Galerie Amber Tot en met 2 mei is in Galerie Amber, Dusseldorperweg 18 te Limmen een expositie te zien met werk van Noémi Szabo (keramische schalen) en Nadjezjda van Ittersum (diverse tech nieken). Openingstijden: donderdag, vrijdag en zaterdag van 14.00 tot 17.00 uur; tijdens de bloemendagen ook de overige dagen open van 14.00-17.00 uur. Wijkvereniging Plan Oost Vrijdag 21 april: paas-bridgedrive, aan vang 19.45 uur; kosten f 3,00 leden, f 4,00 niet-leden. Zondag 23 april: darten voor de jeugd, aanvang 14.00 uur, f 1,00; opgeven via tel. 158555. Maandag 24 april: darten, trainen en competitie vanaf 20.00 uur. Dinsdag 25 april: zangkoor De Blommekinders, van 19.00-20.00 uur; vanaf 20.i5 uur: darten, trainen en com petitie. Woensdag 26 april: naailes, aanvang 10.00 uur; kosten f 6,50 leden, f 7,50 niet-leden. Dinsdag 9 mei: algemene ledenverga dering (en niet als abusievelijk gemeld in de wijkkrant op 15 mei). Alle activiteiten vinden plaats in Het Oosthonk, De Oostkanter 14 te Heiloo. Pakketten voor Polen Donderdag 27 april: gelegenheid voor het inleveren van pakketten voor fami lie of vrienden in Polen bij de familie Velthuis, Zeeweg 17 te Heiloo tussen 13.00-20.00 uur. Voor inlichtingen: tel. 331802. HEILOO - Uitslagen dinsdag 11 april: A-lijn: Kloots-Kramer 58.90, Klerk- Stark 58.30 B-lijn: Manshanden-v. Veen 64.10, fam. Elsman 58.30. Donderdag 13 april: A-lijn: Kat-Smit 56.70, Berkman-v.d. Vlies 55.00, B-lijn: Rusch-v. Twuyver 64.60, Fam. Moscou 64.60 C-lijn: Pias-Muller 63.80, Fam. v. Dijk 61.30. D-lijn: Brand-Hendrikse 57.80, Fam. Olgers 57.30. Maandag Informatie en muziek 00.00 'De foyer 20.00 Het hol van de leeuw 22.00 Dinsdag Informatie en muziek 00.00 Horoscopen 18.00 Baksteen 20.00 De rechtop in je bed show 22.00 Woensdag Informatie en muziek 00.00 Klasse 80 20.00 Easy to listen 22.00 Donderdag Informatie en muziek 00.00 May-Day 19.00 Alle remmen los 21.00 Vrijdag Informatie en muziek 00.00 Het Duinrijk 20.00 Informatie en muziek 22.00 Zaterdag Informatie en muziek 00.00 Rob in de morgen 7.00 Te vroeg voor woorden 8.00 De geeuw van de meeuw 10.00 De boer is troef 12.00 Lokaal totaal show 14.00 Lukraak 16.00 Weekje 80 18.00 Kroniek der muziek 20.00 Informatie en muziek 22.00 Zondag Informatie en muziek 00.00 De Vroege start 8.00 Ronde van Egmond 10.00 Zeg je zegje 12.00 Zondagsport 80 14.00 Happy Hour 17.00 P.S. 18.00 Classics 20.00 Nighttime 22.00 Radio 80 is in de ether te ontvangen op 107 FM en op de Egmondse kabel op 96.5 FM. Maandag Delicabesse 9.00 OSU continu 12.00 AKKU Kort 18.30 Broouje met 19.00 Let the good times roll 20.00 Subbacultcha 21.00 Nachtprogramma 22.00 Dinsdag Welcome to my world 9.00 Voor ouderen door ouderen 10.00 Welcome to my world 11.00 OSU continu 12.00 Platencollage 18.30 Gemeentevoorlichting Akersloot 19.00 Platencollage 19.30 OSU-bliem 20.00 OSU-jazz 21.00 Nachtprogramma 22.00 Woensdag Delicabesse 9.00 Broodje met 12.00 OSU continu 13.00 Gemeentevoorlichting Limmen 18.30 Holland Omstreken 19.00 Wegwijzer 20.00 Met Tien tot 10 21.00 Nachtprogramma 22.00 Donderdag Wegwijzer 9.00 OSU continu 10.00 Trammelant ledikant 18.30 AKKU aktualiteiten 19.00 Muziekboetiek 20.00 Dick's Nonstop 21.00 Nachtprogramma 22.00 Vrijdag Delicabesse 9.00 OSU continu 12.00 Luisteren en wegwezen 18.00 Hitstory 19.00 De Nootzaak 20.00 Til' midnight 22.00 Nachtprogramma 24.00 Zaterdag OSU continu 9.00 Thee-huis 14.00 Interlokaal 16.00 Return to Nashville 17.00 Flash-back 18.00 OSU Top 25 19.00 Pop-store 21.00 Danceline 22.00 Nachtprogramma 23.00 Zondag Trammelant ledikant 9.00 Wie wat waar op zondag 9.30 Ziezozondag 11.00 Holland en omstreken 14.00 OSU sportief 15.00 Zendtijd voor de kerken 18.00 Luisterrijk 20.00 Pop around the clock 22.00 Nachtprogramma 24.00 De OSU is op de kabel te beluisteren op 88.9 FM en in de ether op 106.7 FM. HEILOO - Liefhebbers van de meer alternatieve muziek opgelet! Vrijdag 21 april is er dan eindelijk weer eens een Grungeparty in Tendenz. Voor diege nen die eens wat anders willen horen dan de (mega) top 50. D.j.'s Floris en Sebastiaan zorgen voor een lekkere stevige avond. Vrijdag 21 april van 20.00-23.30 uur. Ook altijd al eens een t.v. opname wil len bijwonen? Pak dan nu je kans. Op zaterdag 6 mei willen we een opname gaan bijwonen van het programma 'Now or Never'. Kosten zijn slechts f 10,00 (entree-prijs van de studio). Dit dien je meteen te betalen bij de inschrijving. Vervoer wordt verder door Tendenz geregeld. Er kan helaas maar een beperkt aantal mensen mee, dus snel opgeven is gewenst. HEILOO - Uitslagen woensdag 12 april: A-lijn: 1 dms. Bakker-de Waal 65.00 2. dms. v.d. Linden-Gieles 61.67 B-lijn: 1. dms. Kaashoek-Mak 61.98 2. dms. Hoogland-Mulder 58.33 C-lijn: 1. dms. Hellemans-Blankendaal 62.50 2. dms. Hoff-Admiraal 59.90 D-lijn: 1. 1. dms. v. Halem-v. Gans 59.38 2. dms. v.Dijk-v. Baarsen 55.00 dms. v.d. Wiele- Rus 55.00 E-lijnr 1. dms. Meijtt- v.Seventer 62.50 2. dms. Mosch-Ooms 60.42. (/oor c/oof) - fPi/o (hui c/er .9/orx/ omdat Feijenoord verloren heeft van Twente, maar daarmee is alles ook gezegd. Maar even snel op de koffie bij familie en dan weer naar huis. De slaap wil niet komen, een borrel brengt geen uitkomst. Ik luister tot diep in de nacht naar de radio en erger me aan de opper vlakkigheid van de presentatoren. Het is inmiddels kwart over vier. Er komt geen einde aan de nacht. Ik ga uit bed en zet een pot koffie. Nu de slaap niet komt, doet elke spier pijn wanneer ik nog langer blijf lig gen. Om half zes trek ik m'n jas aan. Ik arriveer op de Rechte Hondsbos schelaan voor de allerlaatste 'kran tedag' aldaar. Nog één keer zullen we de Uitkijkpost in elkaar zetten. De krant die u nu in uw handen houdt. Het is een gedenkwaardig exemplaar. Ruim zes decennia bedrijfshistorie worden afgesloten. Het is inmiddels half tien en het wordt er niet beter op. Collega's gaan voort met het verhuis-klaar maken van het bedrijf. Iedereen is op een bijzondere manier gespan nen, opgewonden. Iedereen weet dat het eigenlijk gewoon maar' een verhuizing is. Heb alleen ik last van vals senti ment? Nee, we hebben er allemaal last van. Want hoewel we blij zijn met de nieuwe accommodatie en opgewonden van de aparte activi teit, zijn we er vooral ook een beet je stil van. De verhuizing is in volle gang wanneer u dit leest. Met elke pallet, die in de vrachtwagen ver dwijnt, komt het definitieve afscheid een beetje dichterbij. Volgende week is het pand aan de Rechte Hondsbosschelaan leeg als ik hier 's ochtends om een uur of acht arriveer. Ik draai de sleutel in het slot en weet dan dat ik verkeerd gereden ben. Ik zal niet de enige zijn, die dat overkomt. Op den duur zal het wel wennen. Nog even denk ik aan mijn eerste werkdag bij de Uitkijkpost. In mijn grauwe overall en met baard en niet te kort haar stapte ik binnen. Ruim 22 jaar en een broekie in het vak. Zonder baard en gekleed in over hemd en colbert stap ik straks naar buiten. De tijd staat niet stil, geluk kig niet, maar op het moment van afscheid is er toch een brok in m'n keel. Rechte Hondsbosschelaan: ik groet u! HEILOO - Grote belangstelling was er afgelopen zaterdag in winkelcen trum Het Hoekstuk. Daar deelde de paashaas onder toeziend oog van Etos-winkelier Van Hólland de prij zen uit van de creatieve wedstrijd voor de jeugd. Vele kinderen had den hun uiterste best gedaan om een zo fraai en origineel mogelijk paasei te maken. De resultaten mochten er zijn! HEILOO - Voor de afdeling Heiloo van het Katholiek Vrouwengilde en die van de Bond van Plattelandsvrouwen komt op 26 april de Disselband uit Hoorn optreden. Deze band wordt gevormd door verstandelijk gehandi capte jongelui en volwassenen en is reeds erg bekend o.a. door een optre den voor de T.V. Het is hartverwar mend om te zien hoe deze jonge men sen er plezier aan beleven om samen muziek te spelen en dat doen ze nog goed ook! Behalve de leden van K.V.G. en N.B.V.P. zijn ook introducées hartelijk welkom tegen betaling van f 5,00. Hier is een gratis consumptie bij inbegrepen. Het K.V.G verzoekt zijn leden nog wat prijzen mee te nemen voor de verlo ting. Deze avond vindt plaats in het Trefpunt in Heiloo aan de Westerweg, aanvang 19.30 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 6