keuzebon AHAVA i MYOTTEVEEL CONNY LAHOYE Ook dicht bij uw huis is de ASPERGE SPECIALITEITEN P. ZONNEVELD BROMFIETS VERZEKERING 1995 EiB raffinement Drie artsen exposeren in Gemaal 1879 gemeente Herbcr$he t>e BoercwAgoi UITKIJKPOST-17 MEI PAGINA 19 Gemeentediensten gesloten Speelautomatenbeleid Beleidsvoornemens Ophalen oud papier Bouwplannen Aangevraagde bouwvergunning(en)/ melding(en) Verleende bouwvergunningen/ bouwtoestemmingen Voorbereidingsbesluit Nieuws van B&W Te huur aangeboden Toewijzing en selektie kandidaten Informatie AKERSLOOT - Onder het motto 'knedende medici' worden in het Gemaal 1879 aan de Fielkerweg in Akersloot tot en met zondag 11 juni beelden tentoongesteld van Arien Krijgsman, Gert Germans en Tewis Elzinga. Arien Krijgsman, huisarts te Uitgeest, is vanaf haar jeugd naast toonkunst en dans bezig met beeldend vormen. Ze werd daarbij zee gestimuleerd door haar ouders. Werkte ze aanvankelijk onder begeleiding van Liesbeth Pallesen, nu geeft Joop Hollanders (Amsterdams Beeldhouwers Kollek- tief) haar les. Ze laat zich inspireren door menselijke figuren, vooral door mensen uit haar omgeving voor o.a. portretten en door vrouwelijk naakt. Ze werkt in brons, steen, gips, klei en aluminiumcement. Er is een toenemen de belangstelling voor haar werk. Gert Germans, huisarts te Akersloot, kreeg belangstelling voor het boetseren tijdens de 'boetseerlessen' gedurende zijn studie bouwkunde aan de toenma lige TH in Delft. De studie bouwkunde werd vervangen door de studie genees kunde, maar het enthousiasme voor het boetseren bleef. Sinds een paar jaar krijgt hij les van Gerard van der Leeden, beeldhouwer in Bergen. Vooral het vaak langdurig proces van het maken van een beeld boeit hem. Hij probeert zijn beelden 'iets van beweging' mee te geven. Hij laat zich inspireren door vormen om zich heen; mens, dier en organische vormen. Hij werkt in brons en in steen. Limmer IJsclub LIMMEN - De afgelopen week hebben de leden van de Limmer IJsclub de trai ningsdraad weer opgepakt. Iedere maandagavond vanaf 19.00 uur gaat er een fietstrainingsgroep van start vanaf de Achterweg in Limmen. Iedere vrijdagavond vanaf 19.00 uur gaat er een trainingsgroep van start vanaf het parkeerterrein nabij de jeugdherberg aan de Heereweg te Bakkum-Noord. Deze trainingsgroep werkt aan schaats- en looptraining. Informatie over deelname kunt u krij gen bij de secretaris van de Limmer IJsclub, Nic Smit, tel. 02205-2640. Een werkstuk van Arien Krijgsman. Tewis Elzinga, huisarts te Limmen, is van huis uit vertrouwd met kunstzinni ge aktiviteiten. Zijn moeder schildert, zijn broers musiceren en één van zijn broers was beeldend kunstenaar. Tijdens zijn middelbare schooltijd in Gorkum heeft hij zich toegelegd op beeldhouwen. Hij kreeg toen les van de beeldhouwer Marcus Ravenswaay. Tijdens zijn studie medicijnen nam hij weer les, ditmaal van Niek Joosten, cre- atieftherapeut in Bennebroek. Na zijn vestiging in Limmen volgde hij beeld houwlessen in Alkmaar onder leiding van Karei Gomez. Vervolgens kreeg hij les van Lia van Vught en momenteel van Joop Hollanders. Tewis laat zich insprireren door wat zich in zijn naaste omgeving afspeelt. Eerst koos hij. voor namelijk dierfiguren als onderwerp, nu krijgen mensfiguren een steeds belang rijker plaats in zijn creatieve aktivitei ten. Werkte hij aanvankelijk vooral figuratief, nu is het vaak de spanning in de lijnvoering die zijn >Verk kenmerkt. Hij werkt in verschillende materialen waaronder brons, steen, gips, klei en hout. De expositie is geopend op zaterdag van 13.00-17.00 uur en op zondag van 11.00-17.00 uur. Politieberichten LIMMEN - Vanuit een niet afgesloten schuur aan de Rijksweg werd tudden 4 en 8 mei een racefiets gestolen. De geluidsinstallatie welke bij een inbraak in een sportkantine werd gestolen, blijkt in Castricum weer teruggevonden te zijn. De installatie werd daar te koop aangeboden. De nieuwe eigenaar vertrouwde het toch niet en ging naar de politie. Een onder zoek naar de dader van de inbraak zal worden ingezet. Op 12 mei werd er aan de Ostara een man gesignaleerd, die door buurtbewo ners niet erg vertrouwd werd. Nadat de politie ter plaatse was geroepen kon vastgesteld worden dat het hier om een werknemer van het gasbedrijf ging die metingen aan het verrichten was. In de nacht van 14 op 15 mei werd er aan de Den Burglaan een brievenbus opengebroken. Onbekend is het nog of er wat uit vermist wordt. Ten tijde van de festiviteiten in het gemeentehuis Limmen zijn er bij de receptie een aantal sleutels gebracht. Deze gevonden sleutels (w.o. fiets en huissleutels) kunt u tijdens openingstij den van het politiebureau bekijken en ophalen. De sleutels zijn op 4/5 mei gevonden. Gevonden voorwerpen: een lichtgrijs en een beige konijn, hangertje met maria-afbeelding. Openingstijden bureau Limmen: Maandag van 9.00 tot 12.00 uur en don derdag van 14.00 tot 17.00 uur. Buiten deze uren kunt u het beste even een afspraak maken, tel. 072-337676 of tij dens openingsuren 02205-3086. Voor het opgeven van gevonden en/of verlo ren voorwerpen kunt u ook terecht bij de receptie van het gemeentehuis. Collecte Nederlandse Hartstichting LIMMEN - Ondanks alle drukte van de mozaikenweek hebben de collectan ten toch nog tijd vrij gemaakt om te collecteren voor de hartstichting. Met het resultaat, een recordopbrengst van f 4.895,20. Wij willen de collectanten bedanken voor hun inzet en de inwo ners van Limmen natuurlijk bedankt voor uw gulle giften. DECLEOR MMÊÈ HUIDVERZORGINGSSALON Het Achtkant 60 Limmen tel. 02205 2177 Behandeling op afspraak ma t/m vr 's avonds za de gehele dag Nieuw! Lichaamspakking verstevigend en afslankend in mei en juni 15% korting (Zie redaktie elders in dit blad) HSV Limmen LIMMEN - Zondag 21 mei wordt de vierde wedstrijd om de all-round-cup gevist. Gezien er geen toestemming is verkregen voor de ringvaart wordt er gevist in de Nauernasche Vaart nabij Krommenie, of bij ongunstige wind in de Markervaart bij Knollendam. Er wordt gevist op gewicht. Inleggeld is f 5,00 en vertrek is om 7.00 uur bij gara ge Schilder in Limmen. Na afloop is er prijsuitreiking en verloting in eetcafé De Uitkomst. Zaterdag 27 mei is het Nationale Hengeldag. De HSV Limmen zal i.s.m. DVW en Handy Fish een interessant programma verzorgen in zwembad DAmpegeest en café de Lantaarn, vanaf 12.30 uur tot 17.00 uur. Volgende week leest u hierover in een uitgebreid bericht. Zondag 28 mei wordt er weer gevist om de gewone witviscompetitie, in Het Maalwater te Heiloo, vertrek 7.00 uur garage Schilder. Jubileumtoertocht Limmer IJsclub LIMMEN - Op zondag 21 mei organi seert de Limmer IJsclub in het kader van haar 100-jarig bestaan een fiets- toertocht over ongeveer 100 km. Er wordt gereden achter voorrijders die een gemiddelde snelheid van ongeveer 25 km uur aanhouden. De route voert de deelnemers door de Wormér, 't Twiske, Waterland en de Zaanstreek. Ongeveer halfweg de route wordt er in het pittoreske dorp Uitdam gerust. Hier biedt de Limmer IJsclub de deelnemers koffie met gebak aan. Het vertrek is om 8.00 uur vanuit de Uitkomst aan de Rijksweg in Limmen. De deelname kosten zijn f 500,00. Geen reünie Pax Christi LIMMEN - Tot grote spijt van de orga- nisatoren gaat de voor 19 mei a.s. geplande reünie van de Pax Christi- school in Limmen niet door. De afge lasting is een direct gevolg van het zeer geringe aantal schriftelijke aanmeldin gen. Kinderj ury-formulieren inleveren in bibliotheek LIMMEN - Alle kinderen van Limmen die lid zijn van de Nederlandse Kinderjury kunnen tot en met woens dag 24 mei hun deelnameformulier inleveren in de bibliotheek. Op het for mulier schrijf je jouw top 5 van kinder boeken die in 1994 zijn verschenen en je naam, adres en leeftijd. De biblio theek zorgt er dan voor dat alle formu lieren naar de landelijke jury gestuurd worden. Als er genoeg deelnameformu lieren in de bibliotheek ingeleverd wor den dan maken we ook een top 5 van Limmen. Dus lees nu zo snel mogelijk je laatste boek uit en breng je formulier naar de bibliotheek. Wie weet maak je kans op één van de boekenbonnen die de landelijke jury verloot. De bibliotheek is vrijdag 26 mei (na Hemelvaartsdag) gesloten. Masque sculptural helpt bij huidverslapping en cellulite LIMMEN - Weet u dat u vanaf 15 mei ook voor lichaamsbehandelingen te recht kunt bij huidv.erzorgingssalon Conny Lahoye? Dit houdt in een ste vigheidsverzorging voor het gehele lichaam of gedeeltelijk, bijvoorbeeld de buik, billen, borsten, bovenbenen of - armen. De behandeling bestaat uit lichaamspeeling, lichte massage, pak king en ter afsluiting een verstevigende gei of creme. Deze behandeling is speciaal bestemd voor de huid die gaat verslappen. Dit kan zijn als gevolg van het ouder wor den, na ziekte, na een bevalling, bij gewichtsafname en dergelijke. Bovendien werkt deze_ behandeling ook afslankend, met name anti-cellulite en bij vetophopingen. Zo'n behande ling is zeer effectief vooral wanneer u een afspraak maakt voor uw vakantie ter voorbereiding op de zon. Wilt u eerst meer weten, vraag dan een informatiepakketje aan bij Conny Lahoye, tel. 02205-2177. (Zie ook de advertentie elders in dit blad). NVM M HYPOTHEEK SHOP Kennemerstraatweg 129 Heiloo, tel. 072 330332 Reservering gewenst wo, do, vrij, zaterdag vanaf 17 uur zondags vanaf 11 uur maandag, dinsdag gesloten.^" AUTOSCHADESPECIALIST Mmm Z7 a.s. Vrijdagmiddag 19 mei en volgende week: 25 mei Hemelvaartsdag 26 mei Vrijdag en 27 mei Zaterdag is de HERENSALON GESLOTEN. Kapsalon Stuifbergen Kerkweg 42, Limmen tel. 02205 1242 Automaatje 175,00 Snorfiets 90,90 per 1-5-1995. Inclusief plaatje en kosten. Nu bij: SSURANTIEKANTOOR Hogeweg 43, 1906 CB Limmen telefoon 02205 3061fax 02205 3666 Op donderdag 25 mei (Hemelvaartsdag) en vrijdag 26 mei zijn het gemeentehuis en de werkplaats Gemeen tewerken gesloten. Voor aangiften van geboorte en overlijden kunt u op 26 mei tussen 10.00 en 11.00 uur contact opnemen met mevr. C.M. van de Pol, tel. 02208 99748 De burgemeester van Limmen is van plan om met ingang van I januari 1996 een nieuw speelautomaten beleid te gaan voeren. Het nieuwe beleid zal aansluiten bij het beleid dat de andere gemeenten in de regio reeds voeren. - per inrichting niet meer dan twee speelautomaten - in hoogdrempelige inrichtingen (cafés restaurants e.d.) maximaal één kansspelautomaat (o.a. fruitau tomaten) - in laagdrempelige inrichtingen (cafetaria's, sportkantines, jeugdhonken e.d.) géén kansspelau tomaten - in inrichtingen die deel uitmaken van sportcom plexen, dorps- of buurthuizen, waar de aktiviteiten zich met name richten op personen beneden de leeftijd van 16 jaar: géén kansspelautomaten Als de inrichtingen zich niet richten op personen beneden de 16 jaar, dan vallen ze onder de categorie laagdrempelige inrichtingen. Het voornemen bestaat om een overgangsregeling van één jaar toe te passen op laagdrempelige inrichtin gen die voor 1995 een vergunning hebben gekregen voor één of meer kansspelautomaten. Zo kan de gemeente voor 1996 een aanwezigheidsvergunning verstrekken voor één kansspelautomaat. Ter inzage Voor meer bijzonderheden verwijzen wij naar de notitie 'Het speelautomatenbeleid voor de gemeente Limmen'. Dit ontwerp-besluit ligt met ingang van 17 mei 1995 gedurende vier weken op de gemeentese cretarie ter inzage. Tijdens deze periode kunt u schriftelijk uw zienswijze over dit ontwerp-besluit naar voren brengen. Uw reacties kunt u richten aan de burgemeester van Limmen, Postbus 9, 1906 ZG Lim men. Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 02205-1456 Aanstaande zaterdag 20 mei 1995 wordt er vanaf 09.00 uur oud papier opgehaald in wijk II (westzijde van de Rijksweg) In de gemeente Limmen is de inzameling van het bedrijfsafval geprivatiseerd. Dat wil zeggen dat de inzameling van het bedrijfsafval niet meer plaatsvindt via de gemeente, maar dat de bedrijven zelf een contract met een inzamelaar dienen af te sluiten om hun bedrijfsafval af te voeren. De bedrijven dienen ook het oud papier en het karton met het bedrijfsafval mee te geven. Het kan dus niet de bedoeling zijn dat deze bedrijven oud papier en het karton afgeven aan de scholen. De volgende bouwaanvragen/c.q. meldingen zijn inge diend: - Vuurbaak I - bouwen bloemenstal - Plantraam 8 - plaatsen tuinhuisje - Rooinap 15 - bouwen bedrijfsgebouw De aanvragen liggen niet ter inzage. Op dit moment kan tegen de aanvragen geen bezwaar schrift worden ingediend. Burgemeester en wethouders hebben besloten bouw- vergunning/bouwtoestemming te verlenen voor: - Uitgeesterweg I I a - plaatsen loods - Plantraam 9 - plaatsen tuinhuisje - Kopmand 12 - plaatsen tuinhuisje - De Omloop 10 - vergroten woning - Westerweg 62 - herbouwen loods De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 27 april 1995 besloten een herziening van het bestemmings plan voor te bereiden voor: - een perceel aan de Rijksweg 54 te Limmen Dit besluit treedt in werking op de dag na openbare afkondiging en ligt vanaf die datum met de daarbij behorende situatietekening voor eenieder in het ge meentehuis te Limmen ter inzage. Nieuws over de gemeente Limmen kunt u elke woensdag van 18.30 tot 19.00 uur beluisteren in het radioprogramma van de OSU: 'Gemeentevoorlichting Limmen In dit live-programma bespreekt telkens één lid van het Limmer college de belangrijkste agendapunten van de laatste collegevergadering. Tijdens de uitzending kunt u bellen (02513 14519) voor een nadere toelichting over een van de onderwerpen. De OSU zendt uit op de FM; via de kabel op 89.0 Mhz en via de ether op 106.7 Mhz. Alleen degenen die ingeschreven staan als woningzoekende bij de gemeente Limmen en voldoen aan de voorwaarden kunnen reageren op de woning. Het heeft geen zin te reageren indien men niet aan de (bij de woning) gestelde voorwaarden voldoet. I .Schoolweg 40 Kenmerken: Woningtype: driekamerwoning (bovenwoning) Aantal kamers: 3 (inclusief woonkamer) Huurprijs p/m: f 731,02 Eigenaar: Woningstichting Li-Ak Huuringangsdatum: per direkt Voorwaarden - beschikbaar voor alleenstaanden of tweepersoons huishoudens jonger dan 65 jaar - netto inkomen: alleenstaanden: f 2.450,00,- tot f 3.100,-p/m tweepersoonshuishoudens :f 2.900,- totf 3.350,- Toewijzing van een woning geschiedt na toetsing en kontrole van de gegevens op de volledig ingevulde en tijdig ingestuurde keuzebon. Als er voor een woning meerdere kandidaten inschrijven, worgden zij op volg orde geplaatst. Deze volgorde wordt bepaald aan de hand van het door u opgebouwde puntenaantal. De kandidaat die aan de voorwaarden voldoet en het hoogste aantal punten heeft, krijgt de woning toege wezen en ontvangt spoedig bericht. Er wordt geen bericht gestuurd naar de overi ge belangstellenden. p/m 2. Molenweg 77 Kenmerken: Woningtype: tweekamerwoning (bovenwoning) Aantal kamers: 2 (inclusief woonkamer) Huurprijs p/m: f 628,53 Eigenaar: Woningstichting Li-Ak Huuringangsdatum: per direkt Voorwaarden - beschikbaar voor alleenstaanden jonger dan 65 jaar - netto inkomen: f 1.825,- totf 2.450,- p/m Indien u nadere informatie over de woning wenst, dan kunt u kontakt opnemen met de eigenaar: Woning stichting Li-Ak, telefoon 02513 10886. Informatie over de toewijzing en de selektie van de kandidaten kunt u krijgen bij de gemeente Limmen. telefoon 02205 1456. Eveneens kan door de gemeente hulp worden aange boden bij het invullen van de keuzebon en wel iedere werkdag tussen 10.00-12.00 uur. j Ondergetekende staat sinds Limmen. Betrokkene heeft belangstelling voor Molenweg77/Schoolweg 40* Naam en voorletter(s) Huidig adres Postcode Woonplaats .ingeschreven als woningzoekende bij de gemeente Telefoon thuis Telefoon werk Geboortedatum Grootte van het huishouden personen Totaal netto (huishoud)inkomen per maand j j aankruisen wat van toepassing is I Keuzebon insturen naar/in de brievenbus deponeren van: Gemeente Limmen Zonnedauw 4 1906 HA Limmen- I De keuzebon moet binnen 6 dagen na verschijnen van deze krant in bezit zijn van de j gemeente Limmen. 7 mei 1995, Burgemeester en wethouders van Limmen PARIS Vleesspecialiteiten Restaurant Oude Schulpweg 18 Egmond Binnen, tel. 02206-2888 FOCWA Garantiebedrijven. Erkende auto- schadeherstelbedrijven. Voor veilig en vakkundig herstel. Met maar liefst 2 jaar garantie. Met vervangende auto's, dag- en nacht service, een goede afhandeling met de verzekering en een perfekte landelijke spreiding. Er is altijd een FOCWA Garantiebedrijf in de buurt. Zoals; Rijksweg 40 - 1906 BH Limmen - Tel. 02205 - 3300 Stichting FOCWA Garantiefonds NtOtHiANOSt VlRtNlGlNÜ VAN ONOERN£M£RS IN H£T CARROSSE R 8f DRlJf Vrijdag koopavond, 's maandags gesloten. eze nieuwe slaapkamermeubel ontwerpen van designer Jan jacquard kenmerken zich door de rustgevende elegantie en toepas baarheid. Geraffineerd gekozen §|j tinten geven uw slaapkamer een persoonlijk accent. Dit alles in een kwalitatief hoogwaardige uitvoering zoals u dat van JohWin mag verwachten. RIJKSWEG 127, LIMMEN TELEFOON 02205-3401

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 19