Het allerlaatste deuntje van The Porcupines fanaten geen slechte prestatie. Proble men zijn zo goed als uitgebleven. De grootste vijand, het hemelwater, werd doorweekt, koud maar standvastig be streden. Klachten zijn weinig gehoord. Iedereen mag trots zijn, heel Heiloo, op 'wellicht het meest sympathieke festival van Nederland' om met Rob Wiedijk te spreken. En volgend jaar? Op zondag 9 juni 1996 wordt de tent in gereedheid gebracht voor het zesde Ypestock Festival. Voor een nieuw feest om trots op te zijn. \Vant al die medewerkers en medewerksters bewijzen al vijf jaar lang dat we op hen kunnen rekenen. Bedrijven en organisa ties verlenen steeds intensiever en over tuigd hun medewerking. En de bezoe kers weten niet beter: Ypestock is inmid dels het grootste gratis popfestival van Noord-Holland boven het Noordzee kanaal. Nogmaals: bedankt en tot volgend jaar! Official Ypestock Sponsors Ypestock heeft z'n eerste lustrum gevierd en beleefd, ledereen heeft genoten. Inclusief de ongeveer 150 vrijwilligers en vrijwilligsters. Zij hebben gewerkt en nog eens gewerkt. Tot het zweet van hun hoofd gutste. Een uurtje pauze was voor al uitzondering en absoluut geen regel. Petje af! Want alleen door al die mede werking kon Ypestock 1995 uitgroeien op een feest om trots op te zijn. Het bestuur van de Stichting Festival Heiloo is trots op hen. Er zijn nauwelijks woor den voor te bedenken. Alleen maar bedankt, uit het diepst van ons hart. Het grootste evenement in 1300 jaar Heiloo. Voor een club liefhebbers en Het Ypestock Popfestival 1995 is weer voorbij. Een groot feest, een groots feest. Met tien bands die het dak lieten bollen. Met presentator Rob Wiedijk, die letterlijk het dak op kon. En met over de gehele dag gerekend bijna 15.000 bezoekers, die uit hun dak gingen. Het bedrijfsleven en de middenstand van Heiloo en omgeving hebben elk jaar een korte, maar hevige vrijage met Ypestock. Ze zijn gek op elkaar en laten niet na dat te uiten. Via de festivalkrant, de poster en andere PR-middelen van muziekspektakel laat de Stichting Festival Heiloo blijken wie allemaal hun medewerking verlenen. 'Vers van de pers' was een paar dagen voor het festival de medewerking van de versspecialisten van winkelhof 't Loo: Beentjes Groentebroers, Keurslager Kees Burger, De Deel en Bakkerij Kees Zoon. De laatste drie, waarbij De Deel vertegenwoordigd wordt door Paul Boerlage, poseren voor de foto tijdens Ypestock 1995 samen met een sponsor van het eerste uur, Wim Sinnige van Centerdisc. Vier Official Ypestock Sponsors. De dank van de Stichting Festival Heiloo gaat natuurlijk ook uit naar al die andere bedrijven en organisaties, die zo welwillend tegenover het grootse feest hebben gestaan. Reusachtig bedankt en natuurlijk van harte tot Ypestock 1996! Met het optreden als voorlaatste band tijdens het Ypestock Popfestival 1995 is er een einde gekomen aan het bestaan van de beroemdste band van Heiloo. The Porcupines. Bloemen op het podium na Al het goede in Tanja Noordeloos, Piet Schouten, Sjaak Klaase, Sjaak Keijzer, Gerrit-Jan van Kampen en Henk-Jan van der Horst kwam nog eens boven. Gesteund door de gastoptredens van Jan Groot en Sanne Verduin werd het een fantas tische afsluiting. The Porcupines willen langs deze weg al diegenen bedanken, die de afgelopen jaren zoveel voor de band hebben gedaan: familie en vrienden, het publiek en de zaalhouders; de mensen, die hielpen met het sjouwen van de boxen, met het bedienen van de geluidsapparatuur; de bedrijven, die trans portmiddelen beschikbaar stelden, of op een andere manier de band ondersteunden. Het waren zo nu en dan tropenjaren, maar voor The Porcupines ook een fantastische tijd. Veel ple zier, mooie reacties, bijzondere gebeurtenissen. En geen van de bandleden zal het Ypestock-optreden met zoveel duizenden bezoekers licht vergeten. Om in Ypestock-taal te spreken: er zijn geen woor den voor anders dan bedankt voor alles! TOT ZONDAG O JUNI 1996! YPESTOCK ÏMM'FËsfiVAÏ,

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 20