Limmer Jaarmarkt op komst Diensten in Limmen Uitbreiding Egmond aan den Hoef PAGINA 12 Actiedag hondenbeleid Nel Benschop in de hervormde kerk Programma Radio 80 Expositie Prins Hendrik Stichting Meervogels pakt bijna nationale titel Radio 80 op lokatie UITKIJKPOST - 28 JUNI 1995 Kopij Uitkijkpost inleveren in Limmen AVO-collecte Politieberichten Poëzie en muziek in Akermare Grootste solexrace van Nederland in Akersloot BV Xinix Programma OSU Limmer IJsclub op jaarmarkt T.V. Limmen H.S.Y. Limmen Jeugdvisclub Samen Beet Meer leden in nieuwe bibliotheek Wonen en werken aan de Mossellaan in Egmond aan den Hoef. EGMOND - Het gemeentebestuur van Egmond is bezig met de voorbereiding van plannen om aan de zuidzijde van Egmond aan den Hoef een nieuwe woonbuurt te realiseren. Deze uitbrei ding vindt plaats rond de Mosselaan. Aan de noordzijde vormt de Lamo- raalweg de grens van het nieuwe woon gebied, aan de zuidzijde de oostelijke randweg. Ook het gebied ten westen van de Herenweg, tussen de Oostelijke randweg en de nieuwe Egmonder- straatweg, wordt hierbij betrokken. Tegelijkertijd met de ontwikkeling van het nieuwe woongebied zal ook het daarnaast gelegen bedrijventerrein De Weidjes worden uitgebreid. Vanwege de raakvlakken tussen het nieuwe woongebied Mosselaan en de uitbrei ding van het bedrijventerrein zullen beide plannen goed op elkaar moeten aansluiten. Een hoge ruimtelijk-functionele kwali teit van het nieuwe woongebied en een accent op duurzaam en milieubewust bouwen zullen bij de ontwikkeling belangrijke uitgangspunten vormen. Dit betekent dat de verschillende milieumaatregelen in de planvorming worden meegenomen. Als eerste stap in de plantontwikkeling heeft de gemeente Egmond de ont- werpnota Ruimtelijke Verkenning Mosselaan opgesteld. In de nota Ruimtelijke verkenning worden de randvoorwaarden en voorlopige uit gangspunten voor de ontwikkeling van het woongebied Mosselaan en de uit breiding en het bedrijventerrein weer gegeven. Er komt een veelheid aan onderwerpen aan bod, zoals de ruimte lijke kenmerken van het gebied, de ver schillende (milieu)belemmeringen waar rekening mee dient te worden gehouden. De keuze van de woningbouwlocatie Mosselaan en de uitbreiding van het bedrijventerrein heeft een aantal jaren gelegen reed plaatsgevonden in het kader van de in 1989 door de gemeen teraad vastgestelde structuurschets 'Egmond in de jaren negentig'. Beide uitbreidingsmogelijkheden zijn ook opgenomen in het streekplan Noord- Holland Noord, dat vorig jaar door Provinciale Staten werd vastgelegd. De ontwerpnota Ruimtelijke Verken ning Mosselaan ligt nog tot 5 juli in het gemeentehuis en in de bibliotheken van Egmond aan den Hoef, Egmond aan Zee en Egmond-Binnen ter inzage. Gedurende deze periode kunnen schriftelijke opmerkingen over de ont werpnota Ruimtelijke Verkenning bij het gemeentebestuur worden inge bracht. EGMOND - Op 1 juli van 12.00 tot 16.00 uur organiseert de gemeente Egmond een grote aktie over het hon denbeleid in Egmond aan Zee. Milieumedewerkers van de gemeente, de algemeen controleur en 12 uitzend krachten zullen in opvallende T-shirts voorlichtingsmateriaal uitdelen aan alle mensen met hond en overige belangstellenden. De hondebezitters zullen gewezen worden op hun verant woordelijkheden .voor het opruimen van hondepoep en het aan de lijn hou den van de hond. In de zomermaanden mogen honden niet op het strand. Ook daar zullen hondenbezitters op worden gewezen. Het doel van deze acties is het bekend maken van de regels voor honden en hondebezitters, zodat overtredingen zo min mogelijk voorkomen. Hondepoep is nog steeds een probleem in de Egmondse dorpskernen. De algemeen controleur moet helaas nog te vaak ingrijpen. Medewerking van alle hon debezitters om de overlast te verhelpen blijft dringend gewenst. De gemeente blijft daarom aktievoeren omdat hon depoep nog steeds vers op de wegen, trottoirs en het strand ligt. Op 1 juli kunnen hondebezitters en overige belangstellenden op verschil lende plaatsen in het dorp, aan de bou levard en op het strand terecht voor folders over het hondenbeleid van de gemeente Egmond. Verder zijn gratis posters verkrijgbaar met de tekst 'hon depoep, ruim op die troep'. Op deze plaatsen kunnen vragen worden gesteld. Opmerkingen en suggesties voor een betere uitvoering van het hon- debeleid zijn welkom. Op alle strandaf- gangen, op het strand en op diverse locaties in het dorp zullen voorlichters plaatsnemen. De motorhondepoepzui- ger van de firma Gul rijdt die dag steeds rond om te laten zien welk aan deel door dit apparaat geleverd wordt in het hondebeleid. In de maand juli zal een streekbus wor den voorzien met de tekst: 'Honde poep, ruim op die troep!' en met een tekening van het Egmondse hondje wat steeds in de voorlichting over honden gebruikt wordt. Deze bus zal de hele maand zo veel mogelijk tussen Alkmaar en Egmond worden ingezet op de route van het streekvervoer. EGMOND - De bekende dichteres Nel Benschop en zangeres Reinate Heems kerk komen op woensdag 5 juli in de Hervormde Kerk, Trompstraat. In samenwerking met het koor Expecto onder leiding van Loek Seeboldt ver zorgen zij een afwisselende zangzomer avond in Egmond aan Zee. De voorma lig legerpredikant Ds. Jenno Sijtsma is de gastheer van deze avond. De avond is georganiseerd door de Stichting Zending zonder Grenzen te Almere. Natuurlijk kan de bezoeker menig bekend en geliefd lied zelf meezingen. Verder kan men ruimschoots genieten van vrolijke zomerliederen door Reinata Heemskerk gezongen en een declamatie van Nel Benschop uit eigen werk. Pianist Ido Keekstra, medewer ker van Zending zonder Grenzen, zal op professionele wijze voor de begelei ding zorgen. Tijdens de avond is er gelegenheid om boeken te kopen en om de bundels door Nel Benschop te laten signeren. Tevens zijn de nieuwste boeken van zendingspredikant Sipke van der Land en muziek van Reinata Heemskerk aanwezig. De avond begint om 20.00 uur en is vrij toegankelijk. Aan het eind van de avond ontvangt iedere bezoeker een klein aandenken. Maandag Informatie en muziek Ochtend in Egmond Hits aan de lopende band Informatie en muziek Het hol van de leeuw Dinsdag Informatie en muziek Ochtend in Egmond Hits aan de lopende band Informatie en muziek Horoscopen Baksteen De rechtop in je bed show Woensdag Informatie en muziek Ochtend in Egmond Hits aan de lopende band Informatie en muziek Klasse 80 Non stop muziek Donderdag Informatie en muziek Ochtend in Egmond Hits aan de lopende band Informatie en muziek Een blik op het weekend Classics Vrijdag Informatie en muziek Ochtend in Egmond Hits aan de lopende band Informatie en muziek Interactief Het Duinrijk Informatie en muziek Zaterdag Informatie en muziek Rob in de morgen Te vroeg voor woorden De geeuw van de meeuw De boer is troef In de middag Lukraak Weekje 80 Kroniek der muziek Je kan.altijd nog... show Zondag Informatie en muziek Bakker is wakker Ronde van Egmond Zeg je zegje Zondagsport 80 Happy Hour P.S. De echo van het weekend Nighttime Radio 80 is in de ether te ontvangen op 107 FM en op de Egmondse kabel op 96.5 FM. EGMOND - Van 1 tot 28 juli wordt in de Prins Hendrik Stichting te Egmond aan Zee op het sloependek een exposi tie gehouden van de zeeschilder Theun Visser. De toegang is gratis en de expo sitie is te bezichtigen dagelijks van 9.00 tot 17.00 uur. Ook kunt u uiteraard het museum van de P.H.S. bezichtigen. 00.00 06.00 09.00 12.00 22.00 00.00 06.00 09.00 12.00 18.00 20.00 22.00 00.00 06.00 09.00 12.00 20.00 22.00 00.00 06.00 09.00 12.00 20.00 22.00 00.00 06.00 09.00 12.00 18.00 20.00 22.00 00.00 07.00 08.00 10.00 12.00 14.00 16.00 18.00 20.00 22.00 00.00 08.00 10.00 12.00 14.00 17.00 18.00 20.00 22.00 AKERSLOOT - In de eerste duels was Meervogels het team dat oppermachtig de tegenstanders alle illussies ontnam, won van Nieuw-Heeten met 14-4 en Stramproy met 11-4 terzijde schoof. De laatste tegenstander, het Schie- damse UVG, won nipt van Nieuw Heeten (10-9) dus begon Meervogels lichtelijk favoriet aan de finale, waarin Meervogels totaal verrast werd door de manier van verdedigen. Schoten vanuit de tweede lijn, wat van Meervogels een sterk punt is, kregen geen kans. De eer ste helft bleef Meervogels nog op voor sprong. Handicap was ook dat Silvia Overpelt geblesseerd de dug-out moest opzoeken. Ondanks de heuse waves van het talrijke Meervogelspubliek kwamen de dames in de tweede helft duidelijk tekort en tekort en verloren met 11-6. De dames moesten genoegen nemen met eent och verdienstelijke tweede plaats. Voor de dames heeft het seizoen lang geduurd en zijn een paar maanden rust welkom. Zij starten eind september het avontuur in de eerste divisie zaalcompetitie. EGMOND - Zondag 2 juli vanaf 12.00 uur staat Radio 80 wederom op lokatie. Het radiostation strijkt deze keer neer bij tennisclub Hogedijk aan de Hogedijk in Egmond aan den Hoef. Daar worden dan namelijk de finales gespeeld van het Vlieg Vastgroep Toernooi. Diverse lokale en regionale spelers strijden om de titel. Radio 80 zal in het programma Zondagsport 80 verslag doen van de gespeelde wedstrij den en van de prijsuitreiking. Tevens zal in Zondagsport 80 de indeling van het lokale Egmondse voetbal bekend worden gemaakt. U kunt Radio 80 in de ether beluisteren op 107 FM en op de Egmondse kabel op 96.5 FM. LIMMEN - Speciaal voor de schrijvers van kopij voor het weekblad Uitkijkpost hebben wij een inlever- adres in Limmen. Dit adres is sinds eni ge tijd Bloemhof 5. Het vorige adres (Rijksweg 429) is komen te vervallen. U wordt verzocht de kopij voor de Uitkijkpost uitsluitend af te geven op de Bloemhof 5 uiterlijk tot maandag 12.00 uur. Na die tijd kunt u tot 17.00 uur alleen nog terecht bij Drukkerij Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 te Heiloo. Het postadres van de redactie is: Postbus 68,1850 AB Heiloo. LIMMEN - De nationale collecte van AVO Integratie Gehandicapten ligt weer achter ons. In de gemeente Lim men werd f 3.533,20 opgehaald. AVO dankt de vele collectanten die zich heb ben ingezet voor de jaarlijkse collecte. Ook gaat hun dank uit naar alle gulle gevers die met hun bijdrage gehandi capte mensen helpen. LIMMEN - In de nacht van 21 op 22 juni werd er bij een garagebedrijf aan de Rijksweg een personenauto gesto len. Het betreft hier een beige Mercedes 230E, voorzien van het ken teken TF-53-LS. Nu het mooie weer er toch lijkt aan te komen, wordt de politie regelmatig geconfronteerd met klachten omtrent geluidsoverlast. Meestal afkomstig van harde muziek of luide stemmen. Indien u in uw tuin of met open deuren/ramen een feest viert of gezamenlijk met de buurt op straat een feest viert, houdt u dan alstublieft rekening met de mensen die er niet bij zijn en van hun nachtrust (of rust) willen genieten. Zet de muziek op tijd op een laag geluidsniveau en hou het laag. Tracht voorts het luide schreeuwen/roepen te voorkomen. U bent als gastheer/gastvrouw toch ver antwoordelijk voor hetgeen zich in en om uw woning afspeelt. Gevonden voorwerpen: kinderhorloge met roze bandje, blauw trainingsjack, merk Umbro. Openingstijden bureau Limmen: maan dagmorgen van 9.00 tot 12.00 uur en donderdagmiddag van 14.00 tot 17.00 uur. Buiten deze uren kunt u het beste even een afspraak maken. Tel.: 072- 337376 of tijdens kantooruren 02205- 3086. Voor het opgeven van gevonden en/of verloren voorwerpen kunt u ook terecht bij de receptie van het gemeen tehuis. Natuurlijk is er ook volop muziek tijdens de Limmer Jaarmarkt op woens- dag 5 juli. AKERSLOOT - Zondag 2 juli van 14.00-18.00 uur vindt de derde poëzie- en muziekmiddag in de beeldentuin Akermare te Akersloot plaats. Dit gebeurt in samenwerking met de Culturele Stichting Akersloot. Het the ma is 'reizen'. Reizen in de breedste zin. Over zee, over land, door de lucht, in je fantasie of misschien in de liefde. De poëzie wordt gebracht door leden van de poëzie-groepen dichterskring Alkmaar, Dichterkring Waterland, Creatief, Westfries, en Vrienden van het schrijven Noord Holland. De muziek wordt verzorgd door Jeroen Erkamp (saxofoon), Pieter Loch (zang/gitaar) en samenzang, de groep Het kaas en brood volk o.l.v. Hanny Alders met middeleeuws renaisse muziek. Feemie en Aggie brengen wereldliederen. Hans Groeneveld en Angela Koning brengen een clownsact. De presentatie wordt verzorgd door T T Theater, Ton Verplanke. en Tilly van Etten Robin. Wie het kijken en luisteren zat is, kan door de prachtige tuin met beel den van o.a. Joris Verdonkschot, Alike Hartog, Theo Ponsioen, Filippo de Boer, Marius Klap, Mark Sjerp en Reina Scholten dwalen. De toegang is gratis. Kosten worden gedekt door de verkoop van koffie, thee en andere dranken. Het is een openlucht gebeuren. Bij regenweer is iedereen op zijn eigen paraplu aange wezen. Dat geldt ook voor stoelen, kus sentjes, enz. De beeldentuin Akermare van Emmie en Frits Bangert ligt aan de Uiterdijk 2. Dit is aan de noordzijde van Akersloot, tegen het meer aan. Circa 5 minuten lopen van het pontje over het Noord Hollands kanaal. De ingang van de Uiterdijk ligt schuin tegenover de Korenmolen. Informatie: Ton Verplan ke telefoon 072-332726. AKERSLOOT - Zaterdag 1 juli zal dit grootste spektakel van Nederland wor den gehouden in Akersloot. Na een aantal jaren het Noordhollandse kam pioenschap te hebben georganiseerd, met vorig jaar meer dan 80 deelnemers is Akersloot de eer te beurt gevallen het Europese kampioenschap Solex race te organiseren. De organisatie is in handen van Stichting Akersloot Pro motie in samenwerking met de Akerslootse Solexclub 't Rolletje. Het evtnement, dat vorig jaar duizen den bezoekers trok, mag zich verheu gen in een nog steeds groeiende belangstelling van zowel rijders als publiek. Waren het vorig jaar enkel nog rijders uit Noord- en Zuid-Holland, dit jaar komen de rijders uit het gehele land en zelfs rijders uit Belgie, Frankrijk en Duitsland hebben zich bij de organisatie van dit unieke evene ment aangemeld. Solexclub 't Rolletje wordt dan ook niet voor niets bijna dagelijks gebeld of zij een race willen organiseren in aller lei plaatsen. In mei werd een demon stratie gegeven tijdens de wielerronde in Uitgeest en daaruit voortvloeiend zijn weer contacten gelegd voor een race in hartje Amsterdam tijdens het Jordaanfestival. Veel prominenten deze avond aan de start in Akersloot, o.a. Leonard Heems kerk uit Alphen aan de Rijn, John de Jong uit Den Bosch en Bert Beugels uit Amstenrade, allen voormalig Neder lands kampioenen. Gelijktijdig zal er op het Wilhelminaplein een grote oldti mershow worden gehouden waar oude automobielen van 1922 t/m 1975 te bewonderen zullen zijn. Zo'n 35 schit terende oldtimers staan opgesteld en zullen in de pauze van de Solexrace over het parcours trekken om iedereen in de gelegenheid te stellen deze pronk stukken van nabij te bewonderen. Maar dat is nog niet alles. Na het grote siicces van vorig jaar met de 50cc Honda's, is de organisatie er nu ook weer* in geslaagd iets bijzonders naar Akersloot te halen. Nederlands en wereldkampioen stockcar-racen Ron Krooner zal met zijn unieke stockcar een demonstratie geven waar liefheb bers van zullen watertanden. Een schit terende Amerikaanse stockcar, met maar liefst 900 PK zal het pronkstuk zijn deze avond. Al met al een avondje vol nostalgie in Akersloot dat zal worden afgesloten door de bekende Noordhollandse for- café De AKERSLOOT - Badmintonvereniging Xinix heeft in samenwerking met G. de Smet en de Lelie een nieuw speelsche ma opgezet. De seniorenrecreanten kunnen nu op woensdagavond van 19.30 t/m 22.00 uur badmintonnen: van 19.30 t/m 20.30 uur kunnen zij vrij spe len, van 20.30 t/m 21.30 uur wordt er training gegeven en daarna kunnen zij nog een half uur vrij spelen. Op zon dagavond spelen zij voor en na de com petitie van 20.00 t/m 22.00 uur. Tijdens de competitie is er op zondagavond geen badminton. Meer en betere speel tijden dus. De jeugd traint op woens dagavond van 19.30 t/m 20.30 uur en kan op zaterdagochtend van 10.00 tot 11.00 uur vrij spelen. Voor informatie: Hans Kos, telefoon: 02513-14244. Maandag Delicabesse OSU continu AKKU Kort Broodje met Let the good times róll Subbacultcha Nachtprogramma Dinsdag Welcome to my world Voor ouderen door ouderen Welcome to my world OSU continu Platencollage Gemeentevoorlichting Akersloot 19.00 Platencollage OSU-bliem OSU-jazz N achtprogramma Woensdag Delicabesse Broodje met OSU continu Gemeentevoorlichting Limmen Holland Omstreken Wegwijzer Met Tien tot 10 Nachtprogramma Donderdag Wegwijzer OSU continu Trammelant ledikant AKKU aktualiteiten Muziekboetiek Dick's Nonstop Nachtprogramma Vrijdag Delicabesse OSU continu Luisteren en wegwezen Hitstory De Nootzaak Til' midnight Nachtprogramma Zaterdag OSU continu Thee-huis Interlokaal Return to Nashville Flash-back OSU Top 25 Pop-store Danceline LIMMEN - Zoals elk jaar organiseert ook nu de Limmer ondernemersvereni ging op woensdag 5 juli weer de jaar lijkse avondmarkt op de Kerkweg, de Dusseldorperweg en de Vuurbaak. Tijdens deze avond stallen zij hun koopwaar uit op hun kramen en hopen iedere bezoeker iets te kunnen bieden. Naast de Limmer winkeliers komen er ook steeds meer exploitanten van bui ten Limmen, waardoor de markt inmid dels een flink aantal kramen telt. In verhouding tot het aantal inwoners althans. Naast de bekende evenementen zoals een karaoke-show, pony-rijden, draai molen, motorfietsjes en springkussens voor de kinderen, heeft de Limmer IJsclub iets nieuws bedacht. Zij organi seren een wedstrijd waarbij een schaatsplank gebruikt wordt. De muzi kale omlijsting komt van de Limmer drumband en Harmonie. Daarnaast LIMMEN - De Limmer IJsclub, die dit jaar zijn 100-jarig jubileum viert, mani festeert zich op de jaarmarkt van 5 juli met een activiteit die heel goed aansluit bij één van zijn doelstellingen: het bevorderen van het hardrijden op de schaats. In tegenstelling tot voorgaande jaren, toen de Limmer jeugd het uit houdingsvermogen c.q. kracht van de armspieren kon meten bij het paalhan- gen, kunnen de Limmers hun krachten meten op een zogenaamde 'schaats plank'. Dit is een trainingshulpmiddel dat met name door de voormalige wereldkam pioen Eric Heiden bekendheid heeft gekregen. Kracht, snelheid en uithou dingsvermogen spelen een grote rol. Op een gladde plank wordt de schaats- beweging uitgevoerd, waarbij men zich iedere keer tegen de kanten afzet. Op de jaarmarkt kan iedere deelnemer tegen de inleg van f 1,00 gedurende een halve minuut droogschaatsen. Bestuursleden van de ijsclub vormen de jury. Degene die in zijn/haar catego rie de meeste keren de kant kan raken, dus de meeste slagen maakt, heeft gewonnen. Traditiegetrouw heeft de Centrale Volksbank ter stimulering van de deelnemers weer de geldprijzen beschikbaar gesteld die dezelfde avond nog zullen worden uitgereikt. heeft de Limmer ondernemingsvereni ging een zwerforkest gehuurd om de avond met swingende Dixieland-klan- ken nog meer op te fleuren. Tijd 18.30- 21.30 uur. De Limmer jeugd kan zich weer opge ven voor een plekje op de kindermarkt. Gaarne contact opnemen met José Nuijèns, tel. 3058. Uiteraard alleen om eigen spulletjes te verkopen! Denken jullie er om alles wat overblijft weer mee terug te nemen? Willen de bewoners van de Kerkweg (zuidkant) en de Dusseldorperweg (westkant) s.v.p. vanaf 16.00 uur hun auto weghalen in verband met de jaar markt. Bij voorbaat dank. LIMMEN - Het herenteam van T.V. Limmen heeft een unieke prestatie geleverd door de halve finale te halen van het Nederlands kampioenschap voor heren zaterdagteams. Tegenstander GSTC uit Groningen werd in de kwartfinale met 4-2 versla gen. Vooraf was het optimisme voor een goed resultaat niet groot omdat Frits Zandbergen, de sterkste heer, vanwege vakantie niet aanwezig kon zijn. Paul Klaver moest daarom als eerste heer starten tegen W. Bakker en dat ging hem niet goed af. Met 4-6,6-2,4-6 werd Paul nipt verslagen. Perry Meijer ver ging het daarentegen veel beter. Mede door de fanatieke Limmer supporters, die in Groningen duidelijk de overhand hadden, steeg Perry naar grootse vorm, en liet tegenstander Pieter 't Hart alle hoeken van de baan zien 6-1,6-2. Sander Valkering moest in de derde partij jammerlijk het onderspit delven tegen Tonco Gast. In een merkwaardi ge partij trok Sander met 5-7,6-1 en 0- 6 aan het kortste eind. Als vierde heer moest Hans Kramer Limmen in de race houden door te winnen. Dat deed Hans dan ook op een hele knappe wijze. Na een thrillerachtige tweede set kon Hans met een 6-3, 7-6 overwinning de baan afstappen. Paul Klaver en Perry Meijer maakten in hun dubbel aan alle Groningse illusies een eind door met 6- 3, 6-4 te winnen. Sander Valkering en Hans Kramer pakten het laatste punt nog binnen. (6-1,4-6,6-2). Door dit resultaat bereikte Limmen dus de halve finale, waarin het waar schijnlijk uitkomt tegen Zandvoort, dat vorig jaar Nederlands kampioen was. Die wedstrijd wordt op neutraal terrein gespeeld, en wel op het park Leimonias te Den Haag. Bij winst wordt er op zon dag de finale gespeeld, bij verlies ligt men eruit. Wij hopen dan ook op veel supporters uit Limmen, om de jongens aan te moedigen. Voor meer inlichtin gen over deze wedstrijd kunt u bellen naar 02205-2435. LIMMEN - Zondag 25 juni werd de eerste baarswedstrijd gevist. Met negentien man sterk werd het N.H.- kanaal opgezocht. Buiten de baarzen hapten ook witvis en brasem in de Lim mer wormen. Iedereen ving zodoende vis, al hadden het voor sommige meer baar sen mogen zijn. De prijzen werden als volgt verdeeld: A-klasse: 1. J. Beers 58 punten 2. M. Zandbergen 51 punten; 3. R. Jak 41 punten. B-klasse: 1. L. Mors 60 pnt. 2. G. Tuyn (sr.) G. Schouten en T. de Swart, allen 36 punten; 3. R. de Swart 27 pnt. LIMMEN - Zaterdag 24 juni visten 22 jeugdige hengelaars de derde wedstrijd van het seizoen. In totaal wisten zij 119 vissen te vangen. Nick Thijssen ving twee brasems waarvan er een maar liefst 50 cm. lang was. Met deze vangst staat hij ruimschoots aan kop in de strijd om de grootste vis van het jaar. De uitslag: A-klasse: 1. Nico Zomerdijk 15 st, 2. Jurrian Punt, Frank Snel 14 st. 3. Chris Zomerdijk 9 st. 4. Edo Riedeman, David Sloog 8 st. B-klasse. 1 Ferrie Zomerdijk 15 st. Herman Zomerdijk 9 st. 3. Chris Admiraal 1 st. 9.00 12.00 18.30 19.00 20.00 21.00 22.00 9.00 10.00 11.00 12.00 18.30 19.30 20.00 21.00 22.00 9.00 12.00 13.00 18.30 19.00 20.00 21.00 22.00 9.00 10.00 18.30 19.00 20.00 21.00 22.00 9.00 12.00 18.00 19.00 20.00 22.00 24.00 LIMMEN - In het verslag over 1993 en 1994 van de openbare bibliotheek Limmen is opnieuw een groei van het aantal leden te zien. Tot 1992 bleef het ledenaantal altijd onder de 2.000 inge schreven gebruikers, in 1993 waren het er 2.077 en in 1994 al 2.345. Vooral de eerste maanden na de opening van het nieuwe gebouw zijn veel mensen lid geworden. Maar behalve aan de nieuwe huisvesting van de bibliotheek zijn ook veel nieuwe leden toe te schrijven aan de groei van het aantal inwoners van Limmen. Meer leden betekent meestal ook meer uitleningen voor een bibliotheek. Werden er in 1993 nog 66.450 materia len uitgeleend, in 1994 waren dat er al 74.506. De collecte van de bibliotheek is ook iets groter geworden: van 17.781 boeken en documentatiemappen in 1993 naar 18.046 in 1994. In het verslag is verder te lezen dat hef bestuur zeer content is met de nieuw bouw en de geautomatiseerde dienst verlening. Voor een opsomming van alle activiteiten van de bibliotheek voor scholen, ouderen, op het gebied van leesbevordering en presentaties en dergelijke kunt u terecht in het verslag dat ter inzage ligt in de bibliotheek. Als u belangstelling heeft voor een eigen exemplaar^, kunt u daar naar vragen bij de informatiebalie. matie The Sting, die in Vriendschap voor een daverend optre den zal zorgen. Niet voor niets is het programma van deze superband 'Back Nachtprogramma to the sixties'. Bij dit alles, van zowel de Zondag Solexrace, de Oldtimersshow, de Trammelant ledikant Stockcar demonstratie alsmede het Wie wat waar op zondag optreden van The Sting is de entree Ziezozondag geheel gratis. Vanaf 18.00 uur zijn de Oldtimers te bezichtigen, een goed uur- OSU sportief tje later.gaan de brullende motoren van de Solexen van start met in de pauze een demonstratie van Ron Krooner. Gezellige terrassen zullen zeker niet ontbreken zodat een avondje Aker sloot warm aanbevolen wordt. Holland en omstreken Zendtijd voor de kerken Luisterrijk Pop around the clock Nachtprogramma De OSU is op de kabel te beluisteren op 88.9 FM en in de ether op 106.7 FM. 9.00 14.00 16.00 17.00 18.00 19.00 21.00 22.00 23.00 9.00 9.30 11.00 14.00 15.00 18.00 20.00 22.00 24.00 Verkoop afgeschreven boeken Trouwe bezoekers van de bibliotheek weten het inmiddels als: de bibliotheek verkoopt afgeschreven boeken. Tijdens de openingsuren van de bibliotheek kunt u een kijkje nemen bij de tafel met daarop de afgeschreven exemplaren. De prijs staat in het boek en afrekenen kunt u bij de balie. Wilt u voor uw vakantie nog een paar boeken inslaan, kom dan even langs in de bibliotheek. De bibliotheek heeft ook dit jaar geen vakantiesluiting, dat betekent dat u de hele zomer bij ons terecht kunt voor een goed boek. Als u op vakantie gaat dan mag u het dubbele aantal romans meenemen, dus zes in plaats van drie stuks op één bibliotheekpas. U kunt de boeken ook langer (voor zes weken) meenemen, maar graag even melden voor u de boeken laat uitlenen. Dus ook in de vakantie: tot ziens in de bibli otheek. Huisartsen Onder tel. 1272 is altijd één van de dok toren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-52800522. Uitvaartverzorging Begrafenisondernemning Hoogeboom, tel. 02205-3009. Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal BV, Vuur baak 9, Limmen, tel. 02205-1796 (b.g.g. 072-331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.PM.Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 02205-3369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 139, tel. 02205-3219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Middenweg 26a, tel. 1250. Bereikbaarheid donderdagochtend en overige weekdagen: Slimpad 16 te Heiloo (tel. 072-330984 of 072-110804). Regionale Thuiszorg Ledenadministratie: tel. 072-199222. Wijkverpleging: Wijkgebouw Middenweg 26a, Limmen. Ouder- en Kindzorg: telefonisch spreekuur maandag tot en met vrijdag van 8.30-9.00 en van 12.30-13.30 uur, tel. 02205-4275. Volwassenenzorg: telefonisch spreek uur maandag tot en met vrijdag van 12.30-13.30 uur, tel. 02205-1250. Alarmnummer: 072-619818. Uitleenmagazijn: maandag tot en met vrijdag van 8.00-17.00 uur, tel. 072- 199220. Diëtisten: lidmaatschap Regionale Thuiszorg is noodzakelijk, afspraken via tel. 072-199222. Kraamverzorging: aanvragen voor kraamhulp maandag tot en met vrijdag van 8.00-17.00 uur via tel. 072-199222. Oproepen van kraamhulp maandag tot en met vrijdag van 8.30-17.00 uur via tel. 02208-90600. Alarmnummer kraam: 072-483790. Gezinsverzorging, praktische thuishulp, dagverzorging en intensieve thuiszorg: Nassaulaan 30, 1815 GL Alkmaar, tel. 072-127066. Telefonisch spreekuur maandag tot en met vrijdag van 8.30-9.30 uur. Alarmnummer: 072-619818. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- eymnastiek: Ellen van der Dussen, tel. 2126. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (02205-2635). Geen spreekuur in het wijkgebouw te Limmen. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijk adres: Zuidkerkenlaari 21, 1906 AC Limmen, tel. 02205-2048 (b.g.g. 02510- 33480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkgebouw Interkruis, Middenweg 26a, Limmen. Afspraken: 072-335148. Gemeente Limmen Openingstijden gemeentesecretarie: 9.00-12.00 uur (en woensdagmiddag tussen 15.30 en 17.30 uur voor het afha len van rijbewijzen en paspoorten) Het gemeentehuis is tijdens kantooruren telefonisch bereikbaar onder telefoon nummer 1456. Voor de dienst gemeentewerken gel den dezelfde tijden. Telefoonnummer grof vuil: 072-413533. De burgemeester en wethouders kunt u alleen spreken na telefonische afspraak. Voor de wethoudersis het spreekuur op dinsdagavond van 19.00 tot 20.30 uur; zij-ingang gemeentehuis. Sector Welzijn: u kunt terecht na het telefonisch maken van een afspraak; belt u hiervoor tussen 9.00-11.00 uur, tel, 1456. Bureau huisvesting/sportzaken is open (en telefonisch bereikbaar) tussen 9.00- 12.00 uur. Indicatiecommissie Verzoeken om opname in een bejaar denhuis dienen te worden ingediend bij de indicatiecommissie bejaardenoor den te Limmen, p/a Sector Welzijn, Zonnedauw 4,1906 HA Limmen. Tafeltje-dek-je Mevr. Baltus, Hoogeweg 49, Limmen, tel. 02205-1483. Telefooncirkels Telefooncirkels Limmen: mw. W. Segerius, coördinatrice, tel. 1772. Welfare Limmen Inlichtingen: mw. Boersen, Visweg 46, tel. 2483. Bejaarden welzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis-Janssen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 02205-1410. Unie van Vrijwilligers Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00-19.00 uur): tel. 1398. Kinderopvang Voor informatie over Kinderopvang- Limmen kunt u terecht bij Dieneke van der Meij, Westerweg 5, tel. 3220, of bij Karin Min, Burg. Nieuwenhuysenstraat 12, tel. 2817. Spreekuur: iedere dinsdag van 9.15- 10.30 uur in De Wollewei, tel. 2418. Peuterspeelzaal Klein Duimpje Voor informatie kunt u terecht op tel. 02205 2418. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 02205-2135.. Openingstijden: maandag 14.00- 17.30/19.00-20.30 uur; woensdag 10.00- 12.00/14.00-17.30 uur; vrijdag 14.00- 17.30/19.00-20.30 uur. Dierenbescherming Honden en katten: tel. 072-334316. Knaagdieren: Prins, tel. 2266. Dierenartsen Dierenkliniek Castricum, Laan van Albertshoeve 140, Castricum, tel. 02518-54345. Dierenartsen: H. Wolters en mw. S. Asyee. Spreekuur zaterdag 13.00-14.00 uur, verder volgens telefo nische afspraak. Dierenartspraktijk A. van Lohuizen, J. Borsje en W.J.M. van Look, Dotterbloem 7, Castricum, tel. 02518- 55910. Tijdens de weekenddienst wordt u eventueel automatisch doorgescha keld. Behandeling kleine huisdieren na tel. afspraak. Dr. Schaap en Dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 02205-2583 (Rijksweg 104, Limmen). Spreekuur maandag tot en met vrijdag van 13.30-14.30 uur en vol gens telefonische afspraak. H. Corneliuskerk Pastoor: S.Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 02205-1275. Spreekuur: dinsdag en donderdag 18.00-19.00 uur, woensdag 9.30-10.30 uur. Ned. Hervormde Gemeente Predikant: ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 072- 331473. Scriba: J.P. Hartog, Kapellaan 11 b, Heiloo, tel. 02205-3403.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 12