Entente Florale: jury onder indruk van zoveel groen OPRUIMING Jeu de boules op plein bij 't Loo ZONNEbRillEN 10 TOT 50% KORTING Houdt je op de hoogte 1, ;rXi)u j Drukkerij uitkijkpost bv Redactieacquisitie en administratie De Hoefsmid 5 - Heiloo Postadres: Postbus 68 - 1850 AB Heiloo Telefoon: 072 330 175 Telefax: 072 335 644 Openingstijden kantoor: maandag t/m donderdag 08.30-16.30 uur vrijdag 08.30-15.00 uur. Buiten deze uren'is de redactie telefonisch bereikbaar: 072 339 849 Geen Uitkijkpost ontvangen? Bel donderdag tot 15.00 uur: 072 330 175. 60e JAARGANG NO. 31 EKEN Meloenen diverse soorten Malse biefstuk 500 gram IN WINKELCENTRUM 'T HOEKSTUK van Tintorettodie rond Nijenburg hun Mooi-weer-sporters spelen jeu des boules bij 't Loo. Maar met het aanhoudende mooie weer en zolang de weg nog is afgesloten voor auto's is het natuurlijk niet ver keerd de ruimte op deze manier te benutten. In ieder geval trok het gemeentelijke zestal de nodige belang stelling. Wellicht ziet de jeu de boules- vereniging in Heiloo wel 'brood1 in deze actie en vinden in de nazomer de open Heilooër kampioenschappen rond 't Loo plaats. Het Waagplein in Alkmaar wordt immèrs ook eenmaal per jaar vrijgemaakt voor de beoefe naars van deze Franse sport bij uitstek. Heyboer, Arno en Coen Meyer. Trainer is Bep Onclin. Rondom de wedstrijd heeft De Foresters haar best gedaan het zo sfeer vol mogelijk te maken. Natuurlijk is er van alles verkrijgbaar voor de inwendi ge mens. Daarnaast maakt men tijdens een leuke loterij kans op fraaie prijzen. Met de gratis entree voor de wedstrijd zelf is het geen enkel probleem één of meer loten te kopen. Wat betreft die gratis toegang voor de toeschouwers is de vereniging flink geholpen door de sponsors: ABN-AMRO, Makelaardij Vos, Holland Visuel en snackbar Het Hoekstuk. De wedstrijd begint om 14.30 uur op sportcomplex De Egelshoek, ingang Laan van Muijs. HEILOO - In de serie zomeravondcon certen in de Witte Kerk van Heiloo is altijd één avond ingeruimd voor volks muziek. Ook dit jaar is dat weer het geval. Dit keer, en dat is komende vrij dagavond, komt het ensemble Nelja op bezoek. Dit gezelschap richt zich op volksmuziek uit Finland en Zweden. Wat dacht u van specifieke instrumen ten als Finse schootharp (kantele), draailier en strijkpsalter. U kunt deze instrumenten, naast piano, gitaar en viool, vrijdag a.s. allemaal beluisteren. Uiteraard neemt ook de zang een belangrijke plaats in. Het gezelschap bestaat uit vier personen, maar wordt voor deze avond uitgebreid met een gastverteller, die enkele sprookjes zal voordragen. Niet alleen het oor, maar ook het oog komt aan zijn trekken. Het gezelschap zal optreden in klederdracht en het podium zal weer worden geplaatst om iedereen in de gelegenheid te stellen ook te kunnen zien wat ér zich rondom dit gezelschap afspeelt. Al met al belooft het weer een gezellige en 'sprookjesachtige' avond te worden. En de bezoekers van de vorige concert avond kunnen het bevestigen: al is het Expositie over Willibrord in Oudheidskamer HEILOO - De gehele maand augustus is er in de Oudheidskamer, de exposi tieruimte van de Vereniging Oud- Heiloo, een bijzondere tentoonstelling te zien. Vanwege het feit dat Willibrord 1300 jaar geleden tot bisschop werd gewijd, is er een 'reizende tentoonstel ling' samengesteld over deze histori sche figuur. In het kader van 'Heiloo 1300 jaar na Willibrord' is de expositie natuurlijk ook in Heiloo te zien. Voor belangstellenden is de Oudheidskamer aan de Kennemerstraatweg/Nic. Beetsweg (Oude Pastorij, schuin tegen over het gemeentehuis) geopend op dinsdag van 19.00 tot 21.00 uur en op zaterdag van 14.00-17.00 uyr. Mare Daniels. Radio Excellence in de lucht HEILOO - De locale radio-omroep voor Heiloo, Streekradio Excellence, is onlangs van start gegaan met haar proefuitzendingen. Via de kabel op FM 96.5 waren de eerste klanken het afge lopen weekend te beluisteren. Vanuit de studio werd vooral muziek aangebo den. Vanaf het eerste weekend van sep tember willen de programmamakers met name op zaterdag en zondag uit zendingen gaan verzorgen, waarin een combinatie van locaal nieuws en goede muziek te beluisteren zal zijn. De redactie van de Uitkijkpost houdt de oren gespitst en u op Ie hoogte. De Uithijhpost. Hét gratis ujeeHblad voor Heiloo en omstrehen. Het werk van Andrez blijft langer te zien in Egmond aan den Hoef (Foto Rf>b Peper). AAN- EN VERKOOP HYPOTHEKEN ASSURANTIËN TAXATIES MAKELAARDIJ O.G. Zeeweg 20,1852 CR Heiloo Tel. 072 331895 Fax: 072 338209 De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 15.000 exemplaren in" Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Rinnegom en Egmond aan den Hoef. Redactionele kopij en advertentie-opgaven moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 75 cent (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. verzorgt tevens al uw drukwerk; van briefpapier tot full-color brochures. Vraag offerte! a hEERENWEG 151-hEilOO TEL.072/331275

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 1