Feestmenu Groen Heiloo restaurant Diner Oscar: helder en stijlvol Gevarieerde kaart bij De Loocatie gjgjgjgjgjgjgjgjgjgjBjgiaEMBiBMgMBJBMBMBfBfBMBMBMBiBfBMBIBMBJBMBIBMBMBIBMgMBMBIBMBIBMBMgJBMBMBMBlBMa Restaurant de Loocatie aan het plein bij Winkelhof 't Loo presenteert ter gelegenheid van de officiële opening van 't Loo een fantastisch drie gangen keuzemenu voor f39,50. Dit feestmenu, met thema Groen Heiloo', is er exclusief van vrijdag 1 september tot en met zondag 10 september. Verder serveert de Loocatie verrassende en klassieke Mediterrane gerechten. Op de menukaart verschijnen regelmatig nieuwe delicatessen; en bij ieder seizoen een eigen passende menukaart. Vanaf vrijdag 1 september geldt de hiernaast afgebeelde dinerkaart. In de Loocatie hangt op dit moment werk van de kunstenaar Willem Hopman, de maker van het beeld in 't Loo. Wij verrassen u graag in onze Loocatie. Hans Kok Ingrid Kaatee Voorgerechten Gerookte zalm met sjalotjeskappertjes, crème fraiche en bieslook f15,- Bouillabaisse; zuidfranse vissoep met rouille en croutons f12,50 Gegrillde grietbot met cous-coussalade en verse coriander f16,50 Salade van eendeborst met frambozenvinaigrette f14,50 Terrine van gevogelte met paddestoelen en bieslooksaus f 14,50 Salade geitekaas met honing en paprika f15,- Hoofdgerechten Entrecöte met geconfijte sjalotten en knoflook f32,50 Tournedos in een saus met groene pepertjes f39,50 Lamsboutuit de ovenmet knoflook en rozemarijn f35,- Gebakken slibtongetjes met citroen en dille f32,50 Gegrillde zalmfilet met mosselen/kerrysaus en komkommerchutney f33,- Indische kip met cocos en gember f29,50 Alle hoofdgerechten worden geserveerd met verse groente en aardappelen. Nagerechten Dame blanche, vers vanille-ijs met warme chocoladesaus Witte en bruine chocolademousse en mokkasaus Frambozensorbetijs met fruitsalade Franse en hollandse kaas met druiven en noten Vegetarisch menu (3 gangen) Dagmenu (3 gangen) f 8,50 f 8,50 f 8,50 f 12,50 f34,50 f39,50 Openingstijden: iedere dag vanaf 12.00 uur open. Lunch van 12.00 tot 14.00 uur, diner van 17.30 tot 22.00 uur. Bij mooi weer is het terras voor de deur! Restaurant de Loocatie - Hans Kok - Ingrid Kaatee - 't Loo 20 1851 HT Heiloo - telefoon 072 (5)333352 Bij Oscar Herenmode werd vorig jaar al ver bouwd. Toen kwam er zo'n 10 meter bij aan de achterkant van het pand. Daar is nu de magazijnruimte, zodat de verruiming vooral ten gunste kwam van het vloeroppervlak van de winkel. De afgelopen weken is er toch nog wel het één en ander gebeurd. Vooral de nieuwe pui valt op. „En we hebben gezocht naar de beste verlichting. Het moet niet te fel en zeker niet ongezellig zijn, maar met weinig verlichting is weer moeilijk te zien wat voor kleur de kle ding precies heeft. We denken nu de beste combinatie te hebben: helder licht en toch stijlvol," aldus Flip Jorritsma van Oscar Herenmode. Volgens Flip was het goed te merken dat de verbouwing zijn einde naderde, de laatste weken. „Het trekt weer aan, de drukte," zegt hij. „En wat erg leuk is, is dat we veel nieuwe gezichten zien. Mensen zijn toch een beetje nieuwsgierig." Behalve nieuwsgierig naar de vernieuwde, uitgebreide en nieuwe winkels is men natuur lijk ook benieuwd naar de nieuwe produkten, het nieuwe aanbod. Wel, bij Oscar Herenmode is de man die modieus en stijlvol, maar tegelijkertijd sportief en eigentijds gekleed wil gaan, op het juiste adres. De nieu we collectie voor najaar en winter is zonder meer velen op het lijf geschreven. Flip Jorritsma verwacht veel van de openin- gingsweek. „Het hele winkelcentrum is mooi er, completer. Er worden daarnaast ook leuke activiteiten georganiseerd. En bij ons kunnen mensen profiteren van 10 procent korting op de nieuwe collectie. Echt de moei te waard dus om even te komen kijken." Begin juli was de eerste mogelijkheid om te dineren aan het nieuwe plein bij 't Loo: die avond openden Hans Kok en Ingrid Kaatee hun restaurant De Loocatie. In het pand met de vele ramen hebben ze een warme, zonnige sfeer gecreëerd door gele, donkerblauwe en aarderode tinten te combineren. De omgeving past prima bij de gerechten die geserveerd worden: verrassende en klassieke Mediterrane gerechten. Er is naast de diner- kaart ook een lunchkaart, aangezien De Loocatie al om 12.00 uur opent. Het is moge lijk uit diverse gerechten te kiezen, die onder andere worden bereid met de produkten van het seizoen. Zo staat er voor de maanden oktober en november een aantal wildgerech- ten - ook voor een uitgelezen diner - op het programma. Ingrid: „We hebben rekening gehouden met mensen die niet zoveel van wijn afweten, maar toch zelf willen kiezen: op de wijnkaart (met wijnen van de gerenommeerde wijnko- perij Ockhuysen uit Haarlem) staan korte omschrijvingen bij de wijnen, die uit allerlei streken in Frankrijk en Italië afkomstig zijn." Het klinkt allemaal erg sjiek, maar dat is het verrassende als je er binnenkomt: het ziet er gewoon gezellig en toegankelijk uit. De inrichting is stijlvol, maar niet té netjes, zodat je er op je gemak kunt eten. Hier is bewust voor gekozen. Het is een geschikte plaats om met een gezelschap heen te gaan, en ook kin deren zijn welkom. In overleg wordt er voor hen een speciaal menu samengesteld. Bovendien is er een prettige prijs/kwaliteit verhouding. Hans en Ingrid zijn heel enthousiast en vol verwachting. Ter gelegenheid van de algehele heropening van 't Loo is er tijdens de fees- tweek een bijzonder thema-menu. Het geko zen thema is 'Heiloo, fijn wonen in het groen!', een bekende slogan in de gemeente. De geboden maaltijd bestaat uit een drie- gangen-keuzemenu. De Loocatie heeft de afgelopen tijd al een speciaal plekje bij velen gekregen. Nu het plein zo goed als klaar is, is het bij mooi weer - en wie weet keert de zon in september nog maals terug voor een heerlijke start van het najaar - ook mogelijk geworden om op het terras te eten. Er is plaats voor twintig men sen, dus het is de moeite waard om te reser veren. Dat geldt natuurlijk ook voor binnen, zodat u verzekerd bent van een goede plaats, bijvoor beeld met uitzicht op de Witte Kerk. Reserveringen kunt u doen via telefoonnum mer 072 5333352. De openingstijden zijn: dinsdag t/m zaterdag open van 12.00 tot 14.00 uur en van 17.30 tot 22.00 uur; zondag van 17.30 tot 22.00 uur; maandag gesloten. Bovendien blijft bij mooi weer het terras de i hele middag open. iMTM;?,:/ -V - K jppMp i gij pËiÉ «w - sA?;/'/""' g i

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 29