Hef het glas met Gall Gall Flandria: scherp in prijs en beeld heeft immmers in het vernieuwde Loo een Meer service bij Krom Stomerij De smaakvolle verlei ding van De Deel ?W'///WM Door het daglicht dat nu door de winkelruiten direct naar binnen komt, is Gall Gall een lichte, heldere zaak geworden. Direct bij bin nenkomst belandt u in de hoek waar gedistil leerde dranken in de schappen staan. Centraal is een opstelling, waar de wekelijks variërende scherp geprijsde aanbiedingen staan uit gestald. Loopt u verder de winkel in, dan komt u in de overzichtelijke, eveneens ruim opgezette wijnhoek van Gall Gall. Natuurlijk staan filiaalchef Frans van Leeu wen en zijn medewerk(st)ers u met raad terzij de, wanneer het u moeilijk valt een keuze te maken. Want welke drank het beste bij een bepaalde gelegenheid hoort, tja, daarvan zijn zij als specialisten natuurlijk uitstekend op de hoogte. Ook kunnen zij u duidelijk maken wat de kwaliteits- en smaakverschillen zijn tussen de verschillende merken. Vooral voor liefhebbers van dranken als whisky en cognac en natuurlijk bij de wijnen luistert het nauw welk merk zij in het glas schenken. Gall Gall adviseert, zodat u met veel genoegen het glas kunt heffen! groter geworden. Van 120 naar 360 vierkante een plan de campagne opstellen. Veel daarvan Heijn en het restaurant van Jos Veldt. meter. Dat biedt natuurlijk veel meer moge- is in de praktijk gebracht. Een ideale procedu- lijkheden dan voorheen het geval was. Dat is re, daar dit drietal precies weet wat de klanten bijvoorbeeld te zien bij de afdeling voor tele- in Heiloo verlangen van de Loo-vestiging van visietoestellen: veel meer keuze uit de model- Flandria. len en zowel op de begane grond als op de Vele klanten komen er al geruime tijd: de ene eerste etage kan men rustig proefkijken alvo- keer voor de aanschaf van filmrolletjes, een rens men besluit tot aanschaf. andere keer voor een reparatie aan een camera En kijken is niet het enige. Want met de en weer een andere keer voor de aankoop van komst van het zogeheten dolby-surround pro- een apparaat op het gebied van foto, video of logic is het geluid minstens zo belangrijk ge- audio. Service is daarbij belangrijk begrip worden. Een toestel met een dergelijk systeem voor de Flandria-medewerkers. Zo wordt een wekt de indruk dat u in een bioscoop zit: he: televisietoestel op de dag van aankoop afgele- geluid is rondom aanwezig en van optimale verd en desgewenst geïnstalleerd, kwaliteit. Flandria beschikt ook over een ruim assorti- Natuurlijk is de afdeling fotografie nog steeds ment nauw verwante produkten. Zo kan men heel belangrijk. De aanschaf van camera's en er terecht voor fotolijsten in diverse maten en toebehoren wordt deskundig begeleid door de is er een ruime collectie foto-albums. Bijvoor medewerkers van Flandria. En vanzelfspre- beeld de albums in de stijl van een bepaald kend kunt u terecht voor het laten ontwikke- land, zodat u na uw zomerse verblijf in Italië len en afdrukken van de door u volgeschoten of Frankrijk een fotoboek heeft dat aansluit filmrolletjes. Uitstekend van kwaliteit, diverse bij de sfeer van het land. Ook voor bijzondere formaten en uitvoeringen en zeer scherp ge- gebeurtenissen, zoals huwelijk of jubileum, prijsd. zijn er fraaie, stijlvolle albums. Peter Bruyn, Ed van Donselaar en Frank Bru- Flandria in 't Loo: een allround zaak voor fo- nott mochten voor de vernieuwde winkel in 't to, video en audio! Er zijn van die momenten dat je met familie, vrienden, of bekenden het glas wilt heffen. Een bijzondere dag, een speciale gebeurtenis of gewoon om de onderlinge band te bevesti gen. Champagne is bij uitstek de drank, die hierbij hoort. Maar verplicht is dat natuurlijk niet: een exotische cocktail is uitermate ge schikt in zomerse tijden, terwijl een heerlijke rode wijn bij een lekkere maaltijd prima tot zijn recht komt. Het borreluurtje aan het eind van de middag heeft ook weer z'n eigen drankjes. Om van alle markten thuis te zijn, is het daar om raadzaam uw licht op te steken bij een vakbekwame slijterij. In de winkelhof 't Loo is Gall Gall het aangewezen adres. In het verleden veranderde de zaak tweemaal van plek: eerst om Albert Heijn wat extra ruimte te gunnen en het meest recent ten behoeve van de vergroting van de Hema. Van noord naar a i j zuid en nu dus weer naar noord. Gall Gall schitterende locatie gekregen aan het meest De vernieuwde zaak van Flandria is een stuk Loo hun eigen ideeën naar voren brengen en noordelijke puntje: de ingang nabij Albert Bij Krom Stomerij is alles vernieuwd: pla fond, toonbank en de indeling. Met de komst van een nieuwe lopende band is er tevens een nieuw systeem gekomen dat efficiënter werkt. Wanneer er meerdere kledingstukken gebracht zijn, scheelt dat veel zoekwerk. Filiaalhouders André en Lia Jongstra streven naar een 1-dagservice. „Sommige artikelen hebben even meer aandacht nodig, maar dan nog duurt het slechts enkele dagen voor ze weer opgehaald kunnen worden. Klanten zijn daar altijd heel verrast over, ze zijn er blij mee," vertelt Lia. Ook bij andere dingen die gereinigd moeten worden, zoals gordijnen, vloerkleden en tapijten, bruidskleding, leer en suède, dekbedden en slaapzakken, wordt gestreefd naar een goede en snelle afhande ling. Verder worden er op verzoek ook stop pages en reparaties uitgevoerd. Het team bestaat uit vier mensen. André en Lia zijn tevreden over de locatie, zij zitten zelf nu alweer negen jaar in 't Loo. Maar de stomerij van Krom bestaat al veel langer in Heiloo: vier decennia in totaal, waarvan 22 jaar aan de Kennemerstraatweg en inmiddels achttien jaar in de winkelhof. „Het is leuk dat er veel vaste klanten zijn. Voor de klanten zelf is het ook aantrekkelijk om hier te komen, omdat ze mee kunnen doen aan een stempelactie. En sinds we de overhemdenservice hebben, waarbij over hemden gewassen en gestreken worden, zien we ook veel nieuwe gezichten," aldus Lia. Stap binnen bij De Deel en uw party wordt een succes! Het is eigenlijk te gek voor woor den, maar toch schuilt er veel waarheid in de vorige zin. De delicatessenzaak van Paul Boerlage langs de nieuwe entree van de win kelhof heeft zoveel heerlijkheden in huis, dat het een lastige opgave is om niet te slagen. Neem nu het uitgebreide assortiment wijnen. Uit wijnstreken verspreid over de gehele aardbol heeft De Deel de beste gekozen. Daaronder sinds kort ook de speciale wijnen onder de noemer 'Cuvée Mille Trois Cents': de uit de Franse Dordogne afkomstige rosé, witte en rode wijn, geïmporteerd ter gelegen heid van de feestelijkheden rond 'Heiloo 1300 Jaar Na Willibrord'. Maar dat is zeker niet de enige topper in de fraaie wijnafdeling van De Deel. In de gemetselde nissen treft u tal van godendranken aan, voor elke gelegen heid, voor elk moment. Bij een goed glas wijn hoort al snel een heer lijk hapje. Ook hierin is de modelzaak van Gastrovino - een keten van de beste delica tessenzaken in Nederland - gespecialiseerd. Op de nieuwe locatie in 't Loo is er een net zo nieuwe afdeling voor fijne vleeswaren, met bijvoorbeeld een ruime keuze in salami en (rauwe) ham. Vertrouwd is de heerlijk geurende notenbar, welke nu aan de buitenzijde van de winkel is geplaatst. Op de oude stek moest men de hele zaak door. Maar dat is verleden tijd. Met de open pui over bijna de volle breedte van de zaak is elke afdeling met een paar passen bereikbaar. Volop ruimte en maximaal licht: voordelen voor de klant, die rustig zijn of haar keuze wil maken. En dat valt niet altijd mee, wanneer er zoveel heerlijkheden zijn uitgestald. Dat gaat niet in de laatste plaats op voor de kaasafdeling met z'n assortiment uit vele landen, maar natuur lijk met een hoofdrol voor het Hollandse produkt. Alle genoemde afdelingen zijn in de nieuwe Deel groter dan voorheen. Het aanbod in blik of glas heeft geen uitbrei ding ondergaan: de 'verse' eigenaar Paul Boerlage (hij trad begin dit jaar in de voet sporen van zijn vader) wil het accent leggen op de 'verse' produkten. Voor een gastro noom wellicht een ramp en een zegening in enen. Een ramp omdat kiezen nog moeilijker is geworden. Een zegening daar de produk ten - zo mogelijk - nog beter in de smaak zul len vallen, bij uzelf en bij uw gasten. Een party en De Deel? Twee handen op één buik!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 31