ka.doAh.op Damesmode GRATIS 25% KORTING op alle Grenen kasten! GRATIS JAGO SHAWL t.w.v. 16.95 Een kadobon t.w.v. 15,- Etos biedt zeer breed assortiment Mayflower, een paradijs vol kado's Yes Yes: leuke en betaalbare kleding Bij aankoop van een sfeerlichtje t.w.v. 5.95 geurkaarsje t.w.v. 1: tevens geven wij Heiloo In de eerste helft van april betrok Frans Zonneveld, beheerder van Etos, met zijn per soneel het nieuwe pand in de winkelhof. In zeg maar het 'noordelijke deel', schuin tegen over Albert Heijn, heeft Etos de beschikking gekregen over een ruim pand, waar volop ruimte is het brede assortiment uit te stallen voor het publiek. En dat aanbod wordt regelmatig uitgebreid en vernieuwd. Zo is er in de nieuwe zaak veel meer plaats ingeruimd voor produkten op het gebied van haarverzorging. Vele kleuren en merken, waaronder vertrouwde namen als Boss, Paco Rabanne, Biotherm, Clarins en Lancome. Een bijzondere plaats hebben de produkten van het merk ROC, een diervriendelijk pro- dukt zonder parfum. Er is naast een verzor gende lijn ook een make-up lijn. De produk ten zijn allemaal getest op mogelijke allergi sche reacties. Dit gedegen onderzoek heeft ervoor gezorgd dat de ROC-produkten ver draagbaar zijn voor nagenoeg elk huidtype. In een eigentijdse drogisterij kunt u natuur lijk voor veel meer produkten terecht dan die voor louter lichaamsverzorging. Vele homeo pathische produkten zijn verkrijgbaar naast bekende zaken als pijnstillers, pleisters, EHBO-trommeltjes enzovoort. Ook voor sieraden en zonnebrillen stapt men niet ver geefs binnen. Tenslotte heeft Etos, om het voor iedereen betaalbaar te maken, veel beroemde wereldgeuren blijvend sterk in prijs verlaagd. Etos: volop in actie. Bij de nieuwe hoofdingang van winkelhof 't Loo heeft Mayflower een fraaie plek gekre gen. Voorheen bekend als Yes Yes is het nu Mayflower dat terecht genoemd mag worden als een paradijs vol kado-artikelen en origi nele verfraaiingen voor het interieur van uw huis. Wanneer men de winkel binnenloopt Voor de verbouwing van de winkelhof was Yes Yes de uitgebreide, ruim gesorteerde ka- dowinkel van 't Loo. Dit assortiment is inmid dels ondergebracht in de zaak van Mayflower Beide zaken, Yes Yes en Mayflower, staan on der leiding van mevrouw Bosch. Behalve in Heiloo zijn er overigens ook vestigingen van Yes Yes in Castricum en Heerhugowaard, ter wijl men in deze laatste gemeente ook Mayflo wer kan vinden in Middenwaard. Yes Yes heeft zich volledig toegelegd op de verkoop van leuke en betaalbare kleding. Daarbij wordt ernaar gestreefd een zo breed moeeliik oubliek te bereiken. Merken als Ann Christine, Bellissima, Cotton Club en Fresh Breeze zijn in de collectie vertegenwoordigd. Daarnaast is er voor het jongere publiek kle ding van Naf Naf en Dito Dito. Naast de kle dingcollectie is er een ruim aanbod van bijpassende accessoires. De inrichting van de zaak in de winkelhof heeft inmiddels enthousiaste reacties ontlokt aan de bezoekers. Het nieuwe, enigszins Itali aans ogende interieur spreekt zeer aan. De klanten kunnen bij Yes Yes in een ontspannen sfeer kijken, kiezen en kopen. Zowel de col lectie als de entourage van Yes Yes passen uit stekend in het vernieuwde Loo: een aanwinst. ziet men vele stijlen en produkten, die men zich herinnert van Yes Yes. En dat klopt volop: er is louter sprake van een naamsver andering. In het lichte interieur van de winkel, wat ver sterkt wordt door de grote etalageruiten aan de buitenzijde en langs de entree van de win kelhof, zal het wellicht moeilijk zijn een keuze te maken. Zoveel is er te zien. In het oog springend zijn ntuurlijk de grenen meu belen en de rotan stoelen en manden, alle in vele uitvoeringen verkrijgbaar. Maar ook zijn er kleinere produkten voor de aankleding van uw woning, zoals prachtige posters en lijsten in de vorm en kleur die u wenst. Voorts kan men terecht voor een stukje heer lijk geurende zeep, de artikelen van Forever Friends, kaarsen, servetten, tafelkleden en kussens. Een eigen plekje heeft het glaswerk in diverse uitvoeringen, terwijl ook een spie gel bij Mayflower gevonden kan worden. Het aanbod is breed en aantrekkelijk geprijsd. Het zal dan ook moeilijk zijn om niet met twee kadootjes naar buiten te komen: één voor degene waarvoor u in eerste instantie een geschenk zocht en één voor uzelf! De verleiding is groot. Gluurt u maar eens door de winkelruiten en geef uw ogen de kost. Stap daarna de winkel binnen. Haast u niet: Mayflower is echt een winkel om eens lekker rond te snuffelen. 't Loo 16, 1851 HT Heiloo, 072 33 95 55 50 max. 1 per klant, aktie loopt van 1 t/m 9 september '95 o.a.Bellissima Naf-Naf Ann-Christine Sïi, jll Bij besteding van minimaal 100,- Of te besteden bij kadoshop Mayflower 't Loo 16 Max. 1 per klant, aktie loopt van 1 t/m 9 september JwamowK De nieuwe collectie is binnen!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 35