VOOR WONINGZOEKENDEN VAN DE GEMEENTE HEILOO in samenwerking met Woningstichting Heiloo en de Gemeente Heiloo Woonkeuzebon SPELREGELS VOOR WOONRUIMTEVERDELING VAN HUURWONINGEN IN HEILOO De Kandelaar 34 Vrieswijk 70 Het Brugstuk 71 Het Hoekstuk 79 83 Ypesteinerlaan 105 Patrijsakkers 14 Rechte Hondsb. laan 27 Het Brugstuk 70 Het Brugstuk 59 De Sonneveld 26 66 Termijen 78 INFORMATIE OVER HUUR- EN WONINGZAKEN De Stuifbergen 70 Baetenburg 156 PAGINA 12 UITKIJKPOST - 6 SEPTEMBER 1995 Huur/inkomenstabel 580,25 28,50 780,00 80,00 Woningstichting Heiloo Kennemerstraatweg 380 1851 BK Heiloo, tel. 072 (5)338536 Ma t/m vrij. van 9.00 tot 12.00 uur Gemeente Heiloo Afdeling Sociale Zaken en Huisvesting Raadhuisplein 1, 1851 JL Heloo tel. 072 (5)313182 Ma. t/m vrij. van 8.00 tot 12.3C uur DoJo 't Loo HEILOO - Afgelopen vrijdag werden er voor het eerst in het nieuwe seizoen de maandelijkse puntenwedstrijden gehou den in onze DoJo in de Bergeonstraat. Dertig jongens en meisjes hebben een uur lang gevochten voor wat zij waard waren om één van de fel begeerde tegels te verdienen. Aan het eind hadden de volgende judoka's een tegel behaald: Bart Ameraal. Danielle Ameraal, Mare Dekker, Nick Dorhout, Richard Hectores, Roy Kaandorp en Maik Kareis. Binnenkort begint de Westfriese judo kompetitie voor de jeugd weer. Onze jeugd doet mee in de hoogste klasse van deze competitie. Ook de senioren moe ten binnenkort weer aantreden in de competitie. Na het kampioenschap van het afgelopen seizoen zal het in de twee de klasse een stuk zwaarder worden. Ook de jongens en meisjes van Karate, Nunchakudo, Jiu Jitsu en Yoga zijn weer aan het trainen. Heeft u interesse of u wilt eens een keer gratis meetrainen, komt u eens langs op maandag, dinsdag, woensdag of vrijdag vanaf 19.00 uur in onze DoJo aan de Bergeonstraat Tennisclub Hogedijk EGMOND - De voor het afgelopen weekend geplande finales van de club kampioenschappen konden helaas geen doorgang vinden. Door het overvloedig gevallen regenwater stonden zondag morgen alle banen blank. De wedstrijd commissie heeft besloten het gehele finaleprogramma naar het komende weekend te verschuiven. Op zaterdag 9 september zal nog een aantal halve fina les gespeeld worden; op zondag 10 sep tember vanaf 13.00 uur zijn de finales geprogrammeerd De Hogedijk-leden, die belangstelling hebben voor de combinatie tennissen, eten en kaarten kunnen op zaterdag 9 september op het park terecht. Om 17.00 uur wordt er getennist, om 19.00 uur begint het diner en om 20.00 uur gaat het klaverjassen van start. Kosten f 10,00 per persoon. Op zondag 10 september van 9.00-13.00 uur wordt het invitatie-jeugdtoernooi gehouden. Elk Hogedijk-jeugdlid, dat met een niet-lid (vriend, vriendin, neef, nicht, etc.) wil tennissen, kan aan het toernooitie deelnemen. Open Oosthonk HEILOO - Iedereen in Plan Oost weet dat er al jaren een wijkvereniging bestaat, maar misschien is het nog niet helemaal bekend wat er allemaal geor ganiseerd wordt. Daarom leek het ons een leuk idee om op 16 september open huis te houden. Misschien vindt u het alleen maar leuk het Oosthonk eens van binnen te zien; het is binnen gezelliger dan de buiten kant doet vermoeden. Op deze middag kunt u onder het genot van een hapje en een drankje het grootste deel van de activiteiten zien en eventueel meedoen. Expositie in de Loet HEILOO - Gedurende de maand sep tember is er in Zorgcentrum De Loet, De Loet 1, te Heiloo een bijzondere expositie te bewonderen. Het zijn wer ken van Nato Mindadze uit Groet. Op onnavolgbare wijze brengt zij een uiterst kleurrijk beeld in Caran d'Ache, inkt en olieverf Ook al maakt zij deel uit van het Groeter schildersclubje, invloeden van haar eigen Oosteuropese cultuur zijn onmiskenbaar. In verbeelding, kleurgebruik en compositie. Kortom, dit een expositie die uw bijzondere aan dacht verdient. Damesbridgeclub Sans Atout HEILOO - Uitslagen woensdag 30 augustus: A-lijn 1. dms. Rootjes-Roozen 63.33, 2. dms. Daudey-Middelbeek 58.75; B-lijn 1. dms. Bolweg-Kaashoek 56.25* 2. dms. Groen-Boots 55.83; C-lijn 1. dms. Vijn-Wuijts 62.50, 2. dms. Bennen-Bakker 58.33; D-lijn 1. dms. Hellemans-Blankendaal 61.81, 2. dms. Roest-Brouwer 61.11; E-lijn 1, dms. Niele-Fleurbaay 59.03, 2. dms. Meij - v. Seventen 54.17. Jeugdkampioenschappen HSV HEILOO - In de week van 20 t/m 27 augustus zijn onder prima weersomstan digheden de jeugdclubkampioenschap pen van HSV tennis gehouden. Door alle enthousiaste deelnemers werd spor tief gestreden om uiteindelijk een mooie beker in de wacht te slepen. Woensdag middag werd er een fietspuzzeltocht georganiseerd met aansluitend het alweer traditie wordende pannekoek- festijn. Vrijdagavond was er de jaarlijkse barbecue en een disco. Het finaleweekend werd druk bezocht en er werden veel spannende finales gespeeld. De jeugdclubkampioenen werden Nina Zuurbier en Bert Bakker. Zij mogen, evenals de winnaars van de dubbel A en de mix A, meedoen met de clubkampioenschappen van de senio ren. Het zeer geslaagde toernooi werd zondagmiddag feestelijk afgesloten met de prijsuitreiking. Uitslagen: A-categorie: M 1. Nina Zuurbier 2. Diana Portegies JE 1. Bert Bakker 2. Bart Bakker MD 1. Mischa van Raam/Vanessa de Boer 2. Nina ZuurbierDiana Portegies JD 1. Bas Walraven/Joost de Haan 2. Niels Kraakman/Jeroen Pronk. GD 1. Mischa van Raam/Bas Walraven 2. Marjolein Out/Bert Bakker. C-categorie: ME 1. Marleen Wessel 2. Saskia Jansen JE 1. Onno Bakker 2. Lennaert Becker MD 1. Charlotte Mooij/ Annemiek Out 2. Saskia Jansen/Marleen Wessel. GD 1. Femke Koppen/Kai Koppen 2. Martij n Hoii tink/Daan Hoiitink.- Nog enkele plaatsen vrij bij tekenles voor kinderen HEILOO - Op veel basisscholen wordt er redelijk wat tijd besteed aan beelden de vorming. Toch zijn er kinderen die buiten hun schooltijd om meer willen tekenen en schilderen. Voor deze leer lingen is er eens per week een extra les tekenen en schilderen. Er wordt gewerkt met verschillende materialen en technieken. Er is ook iedere week een ander thema, maar als kinderen iets anders willen maken is dat ook goed. Er wordt ook een heel klein beetje met kunstgeschiedenis en kunst beschouwing gewerkt, maar dan echt op het niveau voor kinderen. De lessen worden gegeven door een bevoegd docente, op maandag en don derdag van 15.30-16.30 uur in de Ypsalon. Start op: 11 en 14 september. Informatie: Iris Fernée, telefoon 338223. Spreekuur WD HEILOO - Na de mooie vakantieperio de zijn de meeste organisaties weer gestart met hun activiteiten. Dat geldt ook voor de WD-Heiloo. De VVD- gemeenteraadsfractie houdt donderdag 7 september om 19.30 üür spreekuur in het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg. Vragen en opmerkingen zijn uiteraard vrij, maar opgave vooraf aan de fractie secretaris, G.J. Stokreef (tel. 338445) of de fractievoorzitter mevr. J.M. Cahn- Vogel (tel. 332520) werkt een snelle en complete beantwoording in de hand. Klaverjassen in het Oosthonk HEILOO - Op vrijdag 8 september vanaf 19.45 uur gaat het seizoen '95/'96 van start. Na het Oosthonk in de vakan tieperiode flink te hebben opgeknapt beginnen we met onze gezellige klaver- jasdrive. Er zijn leuke prijsjes te winnen. Ook als u niet in Plan Oost woont mag u zich opgeven om mee te doen aan onze drive Leden betalen f 3,00 entree en niet-leden f 4,00. Opgeven kan via de telefoonnummers 335179 en 339249.- Lezing Arbor Yitae HEILOO - Op uitnodiging van de stich ting voor natuurgeneeskunde Arbor Vitae verzorgen Caroline van Noord en Wil van Hemert op maandag 11 septem ber in de Gereformeerde Kerk, Noordergeeststraat 9, te Heiloo, een avond over komende veranderingen op aarde (rond 2012). De aanvang is om 20.00 uur en de entreeprijs bedraagt f 10,00. Caroline en Wil hebben in '92 het net werk Stardust opgericht, dat internatio nale seminars oganiseert. Ze geven boeiende informatie over de komende veranderingen, sterrenmensen, archeo logische en wetenschappelijke bewijzen van buitenaardse aanwezigheid in het verleden, heilige geometrie, lichtli- chaam-meditaties, sterrensteden en veel en veel meer. Voor inlichtingen kunt u bellen met 072-330523. Sportinstuif 50-pIussers HEILOO - Misschien hebt u vroeger weinig of helemaal niets aan sport gedaan en wilt u daar nu wat aan doen. Dan is de sportinstuif heel geschikt voor u. Op de sportinstuif kunt u met leeftijd genoten in een ontspannen sfeer onder deskundige leiding aan een groot aantal sporten en bewegingsactiviteiten deel nemen zoals volleybal, badminton, dutch tennis, lijnbal enz. De sportinstuif begint 14 september en is er elke don derdagmiddag van 14.00 - 15.30 uur. U hoeft zich niet aan te melden. U bent altijd welkom. De kosten bedragen f 6,00 per keer. Als u een heel seizoen mee wilt doen betaalt u f 140,00. P.V. Luchtpost HEILOO - Zaterdag 2 september was er wederom een vlucht in de categorie natourvluchten voor oude en jonge dui ven. Het aantal deelnemende duiven was 112. De duiven werden in Strombeek gelost om 7.45 uur met een noordwesten wind. De eerste duif maak te een snelheid van ongeveer 72 km per uur. De prijzen werden als volgt verdeeld: Comb. Oosterveer: 1.2.3.4.5.9.11.12.16.20.21; J. Pepping: 6.8; Comb. Jan Ranzijn: 7.13.17.18.22; T. Telleman: 10.14.15:- G. De Krtiljf 19. Geslaagd HEILOO - J.A. Faber ontvangt raterdag zijn doctoraalbul Nederlands recht aan de Open Universiteit in Alkmaar. Aan de Universiteit van Amsterdam is Anoeska van Leeuwen op 29 augustus geslaagd voor het doctoraalexamen Communicatiewetenschap. Judith de Lijster is vrijdag 1 september afgestu deerd aan de Vrije Universiteit in Amsterdam, faculteit psychologie, met haar proefschrift over arbeids- an orga nisatiepsychologie. Creatief omgaan met dromen HEILOO - Dromen zijn de stem van onze innerlijke waarheid. Ze verhelde ren, verklaren onze levenshouding en levenssituatie en geven oplossingen. Dromen hebben een sterke geriezende en transformerende kracht. De droom technieken die we gebruiken zijn een voudig en erop gericht om een een cre atieve manier met de droomenergie in contact te komen en zo te ervaren wat de droom betekent. Op donderdag 21 september starten er weer nieuwe 10- lessen cursussen in Heiloo. Voor inlich tingen en opgave kun je bellen met Henk Lambeck, tel. 072-330523. Sneeuwfit op wintersport HEILOO - Op woensdag 13 september gaat de nieuwe Sneeuwfit-cursus in Heiloo van de Nederlandse Ski Vereniging van start. Deze cursus is bedoeld voor zowel de gevorderde als de beginnende wintersporter. Sneeuwfit staat voor een effectieve voorbereiding op de wintersportvakantie. Onder lei ding van een gediplomeerde docent worden conditie, kracht en lenigheid getraind, zodat de cursist fitter op win tersport gaat. Naast de wekelijkse trainingen worden dit seizoen ook een aantal andere activi teiten aangeboden. Voor de deelnemers aan de cursus zijn dat: een kennismaking met indoorskiën, skiën bij II Primo, con- ditietesten en een informatiebijeen komst over ski-materiaal. Belangstel lenden kunnen meer informatie krijgen bij Jeannette van Leuven, telefoon 02206-2589/ HUURKRANT HEILOO INSCHRIJVING ALS WONINGZOEKENDE Elke inwoner vanaf 18 jaar die woonruimte of andere woonruimte zoekt, kan zich als woningzoeken de laten inschrijven bij de afdeling Sociale Zaken en Huisvesting van de gemeente Heiloo. DE DATUM VAN INSCHRIJVING IS HEEL BELANGRIJK Om te kunnen reageren met een woonkeuzebon dient men bij het verschijnen van de Huurkrant inge schreven te staan als woningzoekende bij de gemeente Heiloo. De gegevens van de registratie als woningzoekende dienen overeen te komen met de gegevens op de woonkeuzebon. Zelfstandige woonruimte is bestemd voor permanente bewoning met eigen voordeur, eigen keuken, eigen douche/toilet en woon-/slaapkamers. Zomer-/recreatiewoningen en ,(sta)caravans vallen daar niet onder. WOONKEUZEBON Voor ieder gewenst huis dient men een aparte bon in te vullen. Eén bon staat in deze Huurkrant. Meer keuzebonnen zijn verkrijgbaar bij de Woningstichting Heiloo en bij de gemeente. U hoeft geen andere stukken mee te sturen bij de Woonkeuzebon, omdat zij geen invloed hebben op de selectie. Niet vol ledig of onjuist ingevulde Woonkeuzebonnen worden terzijde gelegd. Het heeft geen zin te reageren als men niet aan de bij de woning vermelde voorwaarden voldoet. TOEWIJZING EN SELECTIE VAN KANDIDATEN Selectie -Men dient aan de bij de woning vermelde voorwaarden te voldoen. -Als er voor één woning meer kandidaten overblijven, wordt de volgorde bepaald door: *geldige urgentieverklaring van de gemeente Heiloo *duur van de inschrijving als woningzoekende in Heiloo *bij gelijke inschrijvingsdatum geldt de leeftijd voor mensen die geen huurwoning achterlaten en voor overigen de woonduur in de huidige woning. Toewijzing Toewijzing van een woning geschiedt na controle van de persoonlijke gegevens op de volledig inge vulde en tijdig ingestuurde Woonkeuzebon. Blijken de gegevens onjuist dan volgt geen toewijzing. Alle gegevens worden vertrouwelijk conform de Wet Persoonsregistratie behandeld. Bericht van toewijzing Als men voor een huurwoning in aanmerking komt, krijgt men binnen 14 dagen bericht. Accepteert men de woning dan kan bij de gemeente de huisvestingsvergunning worden afgehaald (kosten f 26,00 - 1995), waarna men van de verhuurder de sleutel krijgt. Er wordt geen bericht gestuurd naar degenen die niet in aanmerking komen. Urgentie Urgentie wordt alleen verleend in hoge uitzonderingsgevallen bij acute noodsituaties. Informatie bij de afdeling Sociale Zaken van de gemeente. Ook zij die urgent zijn verklaard dienen door middfel van Woonkeuzebonnen te reageren op passende woon ruimte uit de Huurkrant. NETTO HUISHOUDINKOMEN Hieronder wordt verstaan het totale vaste netto maandinkomen. Alle maandinkomens van degene die tot een gemeenschap pelijk huishouden behoren worden bij elkaar opgeteld, uitgezonderd de inkomens van inwonende kinderen jonger dan 27 jaar, kleinkinderen jonger dan 27 jaar en pleegkinderen jonger dan 27 jaar. Bij iedere aangeboden woning wordt verwezen naar inko menscategorie A, B, C of D van de Huur/inkomenstabel. Categorie Huurprijs per maand (excl. servicekosten) Huishoudinkomen van alleenstaanden (netto per maand) Huishoudinkomen van meerpersoonshuis- houdens (netto per maand) A t/m 600,- t/m 1.825,- t/m 2.475,- B van 600,- van 1.826,- van 2.476,- tot ƒ701,- t/m 2.450,- t/m 2.900,- C van 701,- van 2.451,- van 2.901 ,- tot 811,- t/m ƒ3.100,- t/m 3.350,- D vanaf 811,- vanaf 3.101,- vanaf 3.350,- OPMERKING Het recht op huursubsidie voor huurders tot 23 jaar is beperkt tot woningen, waarvan de huurprijs niet meer begraagt dan 524,17 per maand. Ondergetekende reageert op Adres van de woning Naam voorletter(s) Huidig adres Postcode nr. woonplaats Telefoon thuis telefoon werk Geboortedatum Aantal personen, waarvoor woonruimte wordt gevraagd: Datum van inschrijving als woningzoekende bij de gemeente Heiloo Totaal netto huishoudinkomen per maand Type achter te laten woning O koop* O huur* Eigenaar huidige woning Huurprijs huidige woning Handtekening personen *Aankruisen wat van toepassing is. Woonkeuzebon insturen naar/in de brievenbus deponeren van: Woningstichting Heiloo - Kennemerstraatweg 380 - 1851 BK Heiloo De bon moet binnen 6 dagen na verschijnen van deze krant in bezit zijn van Woningstichting Heiloo. kenmerken: huistype appartement verdieping 1e aantal kamers 3 (inclusief woonkamer) huurprijs p.m. servicekosten eigenaar Woningstichting Heiloo huuringangsdatum: 1 oktober 1995 voorzieningen C.V, HR combiketel glasverz./incl. water voorwaarden: - aantal personen: 1 of 2 - netto huishoudinkomen per maand moet voldoen aan categorie A van de huur/inko- menstabel kenmerken: huistype appartement verdieping begane grond aantal kamers 2 (inclusief woonkamer) huurprijs per maand480,85 servicekosten 21,70 eigenaar Woningstichting Heiloo huuringangsdatum: 1 oktober 1995 voorzieningen c.v. glasverzekering water voorwaarden: - beschikbaar voor senioren (55+) - kandidaten die een door de gemeente toe- wijsbare zelfstandige huurwoning achterlaten met een huurprijs tot 1007,50 kunnen voor rang krijgen - aantal personen: 1 of 2 - netto huishoudinkomen per maand moet voldoen aan categorie A van de huur/inko menstabel kenmerken: huistype appartement verdieping 2e aantal kamers 3 (inclusief woonkamer) huurprijs p.m. servicekosten eigenaar SGBB huuringangsdatum 1 november 1995 voorzieningen C.V, glasverzekering voorwaarden: - beschikbaar voor senioren 55+ - kandidaten die een door de gemeente toe- wijsbare zelfstandige huurwoning achterlaten met een huurprijs tot ƒ1007,50 kunnen voor- j rang krijgen - aantal personen; 1 of 2 - netto huishoudinkomen per maand moet voldoen aan categorie C van de huur/inko- j menstabel. kenmerken: huistype appartement verdieping 2e aantal kamers 3 (inclusief woonkamer) huurprijs per maand646,85 servicekosten 16,35 eigenaar Woningstichting Heiloo huuringangsdatum: 1 oktober 1995 voorzieningen c.v.- VR combi/ glasver zekering voorwaarden: - aantal personen: 1 of 2 - netto huishoudinkomen per maand moet voldoen aan categorie B van de huur/inko menstabel kenmerken: huistype verdieping aantal kamers huurprijs p.m. servicekosten eigenaar luxe appartement begane grond 3 (inclusief woonkamer) 975,00 43,00 Woningstichting Heiloo huuringangsdatum: 1 oktober 1995 voorzieningen HR combiketel/klokther- mostaat/lift/videophone/buiten zonwering/^ waterbesparende kranen en ligbad. voorwaarden: - kandidaten die een door de gemeente toe- wijsbare zelfstandige huurwoning achterlaten met een huurprijs tot 1007,50 kunen voor rang krijgen. - aantal personen: 1 of 2 - netto huishoudinkomen per maand moet voldoen aan categorie D van de huur/inko menstabel. kenmerken: huistype eengezinswoning aantal kamers 4 (inclusief woonkamer) huurprijs per maand598,00 servicekosten 2,50 eigenaar Woningstichting Heiloo huuringangsdatum: 1 oktober 1995 voorzieningen HR combiketel glasver zekering voorwaarden: - beschikbaar voor woningzoekenden waarbij kandidaten die een door de gemeente toe- wijsbare zelfstandige huurwoning achterlaten met een huurprijs tot 1007,50 voorrang kunnen krijgen - minimum aantal personen: 2 - netto huishoudinkomen per maand moet voldoen aan categorie A van de huur/inko menstabel kenmerken: huistype eengezinswoning aantal kamers 4 (inclusief woonkamer) huurprijs per maand servicekosten eigenaar huuringangsdatum voorzieningen zekering 2,50 Woningstichting Heiloo medio oktober 1995 HR combiketel glasver- voorwaarden: - beschikbaar voor woningzoekenden waarbij kandidaten die een door de gemeente toe- wijsbare zelfstandige huurwoning achterlaten met een huurprijs tot 1007,50 voorrang kunnen krijgen - minimum aantal personen: 2 - netto huishoudinkomen per maand moet voldoemaan categorie A van de huur/inko menstabel kenmerken: huistype appartement verdieping 2e aantal kamers 3 (inclusief woonkamer) huurprijs per maand665,60 servicekosten 16,95 eigenaar Woningstichting Heiloo huuringangsdatum: 1 oktober 1995 voorzieningen c.v.- HR combi glasver zekering voorwaarden: - aantal personen: 1 of 2 - netto huishoudinkomen per maand moet voldoen aan categorie B van de huur/inko menstabel kenmerken: huistype appartement verdieping 2e aantal kamers 4 (inclusief woonkamer) type C - knikwoning huurprijs per maand750,80 servicekosten 48,45 eigenaar SGBB huuringangsdatum: 1 oktober 1995 voorzieningen c.v. glasverzekering voorwaarden: - beschikbaar voor senioren (55+) - kandidaten die een door de gemeente toe- wijsbare zelfstandige huurwoning achterlaten met een huurprijs kunnen voorrang krijgen - aantal personen: 1 of 2 - netto huishoudinkomen per maand moet voldoen aan categorie C van de huur/inko menstabel kenmerken: huistype appartement verdieping 2e aantal kamers 3 (inclusief woonkamer) huurprijs per maand718,80 servicekosten - 48,45 eigenaar SGBB huuringangsdatum: 1 oktober 1995 voorzieningen c.v. glasverzekering voorwaarden: - beschikbaar voor senioren (55+) - kandidaten die een door de gemeente toe- wijsbare zelfstandige huurwoning achterlaten met een huurprijs kunnen voorrang krijgen - aantal personen: 1 of 2 - netto huishoudinkomen per maand moet voldoen aan categorie C van de huur/inko menstabel kenmerken: huistype appartement verdieping 1e aantal kamers 3 (inclusief woonkamer) huurprijs per maand550,00 servicekosten 7,35 eigenaar Woningstichting Heiloo huuringangsdatum: 1 oktober 1995 voorzieningen c.v.-HR combi/glasver- •zekering voorwaarden: - aantal personen: 1 of 2 - netto huishoudinkomen per maand moet voldoen aan categorie A van de huur/inko menstabel Op beide adressen is een informatieboekje beschikbaar. kenmerken: huistype appartement verdieping 2e aantal kamers 2 (inclusief woonkamer) huurprijs per maand621,10 servicekosten 72,95 eigenaar HBB huuringangsdatum: 1 oktober 1995 voorzieningen c.v. glasverzekering voorwaarden: - dit is een woning voor groepswonen oude ren, minimum leeftijd 50 jaar - kandidaten die een door de gemeente toe- wijsbare zelfstandige huurwoning achterlaten met een huurprijs tot 1007,50 kunnen voor rang krijgen - aantal personen: 1 of 2 - netto huishoudinkomen per maand moet voldoen aan categorie B van de huur/inko menstabel kenmerken: huistype appartement verdieping begane grond aantal kamers 2 (inclusief woonkamer) huurprijs per maand633,30 servicekosten 2,50 eigenaar Woningstichting Heiloo huuringangsdatum: 1 oktober 1995 voorzieningen c.v. glasverzekering voorwaarden: - beschikbaar voor senioren (55+) - kandidaten die een door de gemeente toe- wijsbare zelfstandige huurwoning achterlaten met een huurprijs kunnen voorrang krijgen - aantal personen: 1 of 2 - netto huishoudinkomen per maand moet voldoen aan categorie B van de huur/inko menstabel

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 12