La Bella Italia bij John Moen Records op de helling bij Tien Mijlen van Heiloo N Gratis luthtfotó voor iedere klant. Hypotheekdoolhof Kuijs kijkt verder Huize Welgelegen Verantwoord Verzekerd Bouwval of Droomhuis Oog voor detail Het overzicht kompleet PAGINA 14 UITKIJKPOST - 6 SEPTEMBER 1995 John Moen Optiek zorgt met zijn themaweken voor een Italiaans tintje in 't Loo. HEILOO - Een 'Spettacolo Fantastico' gaat het worden bij John Moen Optiek: vanaf vrijdag 9 september staat zijn gehele winkel in het teken van Italië. Italië is het land van het lekkere eten, de mooie steden en natuurlijk ook van de mode. Vele beroemde ontwerpers komen uit dit land. De Italiaanse mode is dan ook heel apart. De Italiaanse vrouw of man staat bekend om zijn/haar elegante manier van kleden. Daar is een man nog een man en een vrouw een echte 'donna'. Ook op het gebied van mode in montu ren is Italië een grootheid. De Italiaanse brillemode staat voor elegantie, verfij ning, oog voor detail en subtiele details. En Italiaanse brillemode vindt u bij John Moen volop. Monturen van topdesigners als Giorgio Armani, Sergio Tacchini, Genny en Byblos zijn er te kust en te keur te pas sen en te kopen natuurlijk. In de winkel zal de komende twee weken een Italiaanse sfeer heersen met Italiaanse muziek en video's. Iedere bezoeker wordt ontvangen met een kopje espres so en u wordt ook uitgebreid getrac- teerd op de wijnen en hapjes van dit prachtige land. Een ieder die overgaat tot aankoop van een Italiaanse bril staat een bijzondere Italiaanse verrassing te wachten; een uitgebreid pakket origine le Italiaanse topprodukten. Een lust voor oog en maag. Een lust voor het oog is zeer zeker de Italiaanse brilcollectie van John Moen. Zowel voor heren als dames een uitge kiende collectie monturen met net dat beetje meer. Van zeer klassiek tot uitge sproken avantgardistisch modern! En waar u ook voor kiest, elk montuur van Italiaanse topontwerpers wordt geken merkt door een bijzonder fijnzinnig gevoel voor stijl en klasse. Net als de winkel van John Moen zelf; bij hem vindt u altijd net dat bijzondere model letje of die zonnebril waar u al tijden naar zocht. Voor John Moen is de monturencollec- tie dan ook erg belangrijk. Hij vernieuwt zijn collectie regelmatig en reist zelfs naar Keulen, Milaan en Parijs om de nieuwste trends en tendensen op te spo ren. Voor ieders budget is er een bijzon dere bril te vinden. De Italiaanse thema- weken duren van 9 tot 23 september. Wegafsluiting tijdens Tien Mijl HEILOO - In verband met de organisa tie van de Tien Mijl van Heiloo op zater dag 9 september zullen tussen 15.00 uur en ongeveer 18.30 uur bepaalde wegen zijn afgesloten voor verkeer. Dit houdt in, dat voor gemotoriseerd verkeer de volgende wegen geblokkeerd zullen zijn: Kerkelaan - Willibrordusweg - Raadhuisweg - Heerenweg tot aan Slimpad - Slimpad - Kuillaan - Rector Frederiklaan - Westerweg vanaf Rector Frederiklaan tot aan Kuillaan. Alle toegangswegen naar deze wegen kunnen hinder ondervinden, omdat het parcours via bovengenoemde route zal lopen. Bewoners rondom Winkelhof 't Loo wordt vriendelijk verzocht reke ning te houden met vertraging bij het verlaten van hun woning. Gemotori seerd verkeer dat gebruik wil maken van de Kerkelaan wordt verzocht uit te wijken naar de Stationsweg, via Westerweg of Kennemerstraatweg. Voor wat betreft fietsers van en naar Alkmaar toe geldt de volgende beper king: de Zanderslootweg wordt afgeslo ten. De Westerweg en westkant van de Kennemerstraatweg zullen slechts beperkt toegankelijk zijn. Een overzicht van het parcours van de Tien Mijl van Heiloo hangt ter informa tie bij Sporthuis Helling. Noordhollands Jeugdorkest ALKMAAR - Het Noordhollands Jeugdorkest geeft zondag 10 september een concert in De Vest op het Canadaplein. Op het programma staan werken van Ralph Vaughan Williams, Benjamin Britten, Leonard Bernstein en Richard Strauss. De dirigent is Pieter- Jan Olthof. Toegangskaarten zijn ver krijgbaar aan de zaal. De prijzen bedra gen f 17,50 voor volwassenen, f 12,50 voor CJP/Pas 65+houders en f 7,50 voor kinderen tot 12 jaar. De aanvang is om 14.30 uur. Voor meer informatie kunt u bellen: mevr. Kaptein, tel. 334118 of mevr. Blom, tel. 330011. Muziekweekend voor Jeugdorkest Caecilia HEILOO - Afgelopen weekend heeft het Jeugdorkest Caecilia een muziek- repetitieweekend gehouden in de Banjert te Wijk aan Zee. Het werden twee heel gezellige dagen met ongeveer 48 jeugdleden, veel muziek, leuke activi teiten en weinig nachtrust. Op zaterdag 2 september vertrok het Jeugdorkest richting Wijk aan Zee. Al vrij snel na aankomst in het Nivon-huis Banjaert waren de slaapkamers op orde en was de jeugd in twee groepen aan het repeteren: de houtinstrumenten, dat wil zeggen fluiten, hobo's en klarinetten o.l.v. Nico Bakker en de rest van het orkest o.l.v. Wim Klaver, de vaste diri gent van het Jeugdorkest. Tijdens het weekend moesten er vier stukken wor den ingestudeerd: 'Splanky', 'Deep River Rhapsody', de mars 'I 'd like to teach the world to sing', en de filmmu ziek van 'The Lion King'. Aan het eind van de middag was het tijd voor iets anders dan muziek. Iedereen kon buiten even heerlijk uitwaaien tij dens het lopen van een tocht in de dui nen. Na het avondeten werd er nog even een uurtje gezamenlijk gerepeteerd om vervolgens de rest van de avond te vul len met spelletjes en de bonte avond. Zondag was iedereen alweer vroeg wak ker en na het ontbijt en een partijtje trefbal zat iedereen om 10.00 uur weer klaar met zijn instrument. Er kon weer gerepeteerd worden. Het weekend werd afgesloten met een klein concertje in de Banjert voor de ouders van de jeugdle den. Op zondag 1 oktober om 11.30 uur kan iedereen naar het jeugdorkest komen luisteren. Het Heilooër Harmonie Orkest Caecilia geeft dan een koffieconcert in het Open Huis. HEILOO - Op zaterdag 9 september vormt de Tien Mijl van Heiloo het dave rende slotnummer van de feestweek rondom de (her)opening van winkelhof 't Loo. Alweer voor de vijfde keer orga niseert atletiekvereniging Trias dit eve nement, dat ieder jaar volgens een ande re route loopt en dit jaar in nauwe samenwerking met de winkeliers van winkelhof 't Loo tot stand is gekomen. Op bijgaande plattegrond is te zien dat het geheel verharde parcours zowel door dorp als bos van Heiloo loopt, het geen absoluut uniek te noemen is in de geschiedenis van dit sportieve gebeuren. De Tien Mijl van Heiloo kende immers nog nooit een route die zo direct door het centrum van Heiloo voerde. Douches en kleed/parkeergelegenheid worden overigens aangeboden bij de organiserende vereniging Trias aan het Maalwater, op ca. 1000 meter van de start. Wat kan het publiek op zaterdag 9 sep tember allemaal verwachten? In de eer ste plaats de scholierenloop. Want de organisatie zette niet alleen de wed- strijdloop op touw, maar heeft in het kader van Heiloo 1300 jaar een speciale afstand voor leerlingen van de Heilooër basisscholen in het leven geroepen: de Personeelsfeest als afsluiting van feestweek HEILOO - In Winkelhof 't Loo te Heiloo viert op zaterdag 9 september het personeel gezamenlijk feest. Praktisch al het personeel komt op zaterdagavond terug naar het winkel centrum om daar hun feest te vieren. Het is voor het eerst dat zo'n feest gevierd wordt in 't Loo. Het winkelcentrum wordt voor die avond omgetoverd in een heus party centrum. Op de verschillende pleinen treden diverse artiesten op en uiteraard is aan de inwendige mens ruimschoots gedacht. Er worden terrasjes ingericht, er is een afdeling met staantafels en een discotheek. Aan deze avond is een spetterende fees tweek voorafgegaan en de ondernemers hebben gemeend dat hun personeel na zo'n drukke week wel een verzetje heeft verdiend. Zijzelf zullen zorgen dat het hun mensen die avond aan niets ont breekt door een pilsje voor hen te tap pen en hapjes te verzorgen. De organisatie is ook in handen van de ondernemers zelf en men weet nu al dat als deze avond een succes wordt, er zeker een herhaling zal volgen. Heilooër mijl, een historische afstand over 1400 meter. Deze scholierenloop bestaat uit één rondje Winkelhof 't Loo en het is voor ouders, opa's, oma's en andere belangstellenden dan ook heel goed mogelijk de deelnemers aan te moedigen. De organisatie hoopt dat veel ouders hun kind zullen stimuleren om mee te doen aan dit sportieve en feestelijke gebeuren. De deelname is gratis en de start is om 16.00 uur. Daarna start, gelijktijdig met de wedstrijdloop, om 16.30 uur de trimloop, voor trimmers en recreatieve lopers over ruim drie mijlen (één keer het parcours, 5,4 kilometer). Zowel voor de scholierenloop als voor de trimloop doet men bij deelname automatisch mee aan een loterij op startnummer, waaraan leuke prijzen verbonden zijn. Wedstrijdloop Het absolute hoogtepunt en de topper van deze dag zal natuurlijk de Tien Engelse Mijl van Heiloo zijn, waarbij de wedstrijdlopers driemaal het hele par cours lopen (totaal 16.090 meter). Om het voor het publiek en voor de deelne mers extra spannend te maken, zijn er speciale prijzen uitgeloofd. Bijvoorbeeld voor de le en 2e ronde een premiesprint bestaande uit drie geldprijzen. De start van de wedstrijdloop is zoals gezegd om 16.30 uur en zowel start als finish heb ben plaats op het grote plein aan de voorzijde van Winkelhof 't Loo (voor Sporthuis Helling). Willem Alexander Op initiatief van het organisatiecomité, dat er alles aan gedaan heeft om deze vijfde Tien Mijl van Heiloo een groot succes te laten zijn, werd de Prins van Oranje, Willem-Alexander, uitgenodigd om deel te nemen aan de wedstrijdloop. Het vernieuwde winkelcentrum draagt immers de naam Winkelhof 't Loo en automatisch werd de link gelegd naar Paleis 't Loo. De Prins heeft laten weten op deze dag helaas niet in de gelegen heid te zijn aan de uitnodiging gevolg te geven, maar wenst alle deelnemers en betrokkenen een buitengewoon sportie ve dag toe! Inschrijving De inschrijving'voor de scholierenloop, alleen mogelijk voor leerlingen van de Heilooër basisscholen: via het inschrijf formulier in de speciale Loo-krant, die huis-aan-huis is verspreid. Formulieren moeten worden ingeleverd bij Sporthuis Helling. Extra inschrijfformulieren zijn daar eveneens verkrijgbaar. De deelna me aan de scholierenloop is gratis en na afloop ontvangen de kinderen onder andere een mooie herinneringsmedaille. Voorts is er dus de loterij met prachtige prijzen op startnummer. Inschrijven voor deelname aan de trim loop kan bij de speciale stand in Winkelhof 't Loo, van 13.00 tot 16.00 uur op zaterdag 9 september. Inschrijfgeld f 2,50 per persoon. Alle deelnemers ont vangen een herinnering en doen auto matisch mee aan de loterij op startnum mer. Inschrijving voor de wedstrijdloop even eens bij de stand in 't Loo. Men schrijft zich in per loopcategorie a f 7,50 per persoon. De goedgevulde prijzenpot, beschikbaar gesteld door hoofdsponsor Winkelhof 't Loo én de winkeliers van de Kennemerstraatweg, bevat tien prij zen voor de herensenioren, waaronder als hoofdprijs een mountainbike, tien prijzen voor de heren-veteranen 40-50 jaar, vijf prijzen voor heren veteranen 50+, vijf prijzen voor dames senioren en vijf prijzen voor dames veteranen 35+. Verder zijn er speciale prijzen voor de le en 2e ronde premiesprint en heeft de organisatie ook nog wat verrassingen in petto! Zoals te doen gëbruikelijk bij een spor tief evenement van een dergelijke omvang zullen lekkernijen worden uit gedeeld, zoals dorstlessers van Extran, mueslirepen van New Energy en staat er een stand van sponsor KARHU. Oud- Heilooër Dick van Leeuwen heeft zich bereid verklaard als speaker op te tre den. De Tien Mijl van Heiloo op zaterdag 9 september belooft een bijzonder specta culaire happening te worden, met veel publiek langs de lijn. Publiek dat overi gens vriendelijk wordt verzocht zoveel mogelijk te voet of met de fiets te komen, zodat het autoverkeer beperkt blijft. Verder wordt een ieder geadvi seerd om op tijd aanwezig te zijn, zodat onder grote belangstelling het startschot kan worden gelost voor de Tien Mijl van Heiloo! Winkelhof 't Loo in de ban van rock 'n roll HEILOO - Op vrijdag 8 september is het in Winkelhof 't Loo swingen gebla zen. In het winkelcentrum worden de gehele dag rock 'n rollcrackers ten geho re gebracht en veel medewerkers heb ben zich die dag in kleding uit de jaren 50 gehuld. Hiervoor worden de petti coats, overhemden met roesjes en derge lijke van zolder gehaald en pumps en puntschoenen gepoetst. Rondom het centrum heeft men onvervalste Cadillacs geparkeerd en 's avonds kan men genieten van rock 'n rolldemon- straties van een dansgroep uit Krommenie. De mensen van Annet's Haar Zaak m/v zorgen ervoor dat de medewerkers een kapsel krijgen helemaal in de stijl van die tijd. Dit betekent het idraaien van echte Grace Kellyrollen, Doris Daykrulletjes en niet te vergeten heuse vetkuiven. Dit is door iedereen te aan schouwen omdat een kapsalon is inge richt op een van de pleinen in 't Loo, geopend van 9.00 tot 12.00 uur. AY Trias HEILOO - De herenploeg van Trias heeft zich niet weten te plaatsen voor de landelijke promotiewedstrijden. In Amsterdam werd zondag in de districts finale van de eerste klasse een zesde plaats behaald en dat was niet voldoen de om verder te komen. Er werden nog wel enkele goede presta ties geleverd. Taco Hamers werd tweede bij het hoogspringen met 1.90m en Michiel Singer sprong 6.15m ver. Dick ten Bruggencate was weer goed op dreef op de 5000 meter in 15.25.41 en Jeroen van den Bogaerde liep 16.79 sec. op de 110 meter horden. De tweede herenploeg trad in Huizen aan voor de finale van de tweede klasse. Uiteindelijk werd een tiende plaats in het eindklassement behaald. Martijn Parré liep een snelle 100 meter in 11.7 sec. en Martijn Zijl wierp de discus 32.78m ver. Verder waren er persoonlij ke records voor Thijs Donkersloot bij het hoogspringen en voor Martijn van 't Veer op de 110 meter horden. Cursus PR voor vrouwenorganisaties HEILOO - Speciaal voor vrouwen die hun (vrijwilligers)organisatie wat meer in de schijnwerpers willen leren plaat sen, gaat op maandagavond 18 septem ber bij de Federatieve Vrouwenraad Heiloo opnieuw een cursus Public Relations (PR) vaq start. Doel van de cursus is de deelneemsters inzicht te geven in de manier waarop zij een posi tief beeld van hun vereniging of organi satie naar buiten kunnen dragen. Het gaat om een praktijkgerichte cursus van zes bijeenkomsten. Docente is Maijolein Voorberg, betrok ken bij het vrouwenwerk in Heiloo en in het dagelijks leven zelfstandig journalist en PR-adviseur. De cursus staat open voor alle vrouwen uit Heiloo en omge ving, maar vanwege het praktijkgerichte karakter is het handig als de deelneem sters op de een of andere manier bij een (vrijwilligers)organisatie betrokken zijn. De bijeenkomsten vinden op de maan dagavond van 19.30 tot 22.00 uur plaats in Het Open Huis boven winkelcentrum 't Loo. De eerste bijeenkomst is op maandagavond 18 september. Dankzij subsidie van de gemeente bedragen de totale kosten voor de cursus PR voor vrouwenorganisaties slechts f 30,00. Voor opgave of inlichtingen kunt u bel len met mevrouw C.K. Overwater, tele foon 072-335212 of mevrouw R. Blokker, 072-332411. Belangrijk voor u en voor ons: Overzicht! Kuijs Makelaardij heeft dat zicht over de onroerend goed-markt. En wij willen u dat ook graag geven. Want wilt u nu kopen of verkopen, zonder een goed overzicht, komt u niet tot het beste resultaat. Kuijs heeft daarom twee unieke systemen ontwikkeld. Bij aankoop staalmiddels het werken met het zoekprofiel niet het woningaanbod, maar uw woonwensen centraal. En met onze verkoopstrategie worden de sterke punten van uw huis als uitgangspuntgenomen en optimaal benut. Zo krijgt u altijd het beste resultaat. Kuijs Makelaardij is een modern, dynamisch bedrijf. Met drie vestigingen in de regio heeft Kuijs Makelaardij een grote reikwijdte. Door te werken met kleine teams van goed opgeleide medewerkers krijgt de klant een perfekte, persoonlijke dienstverlening. Zo is de ideale balans gevonden tussen doelgericht werken op kleine schaal, binnen de grote reikwijdte van het bedrijf. Het juiste huis vinden is moeilijk. Met het vinden van de uiste hypotheek is het al niet anders. Het overzicht in het lypotheekdoolhof krijgt u bij Kuijs Makelaardij. Onze NVM-hypotheekshop is een waarborg voor een eerlijk en onafhanke ijk advies. Uw financiële situatie nu, maar ook straks, is de basis voor een messcherpe financiering. Perfekt op uw persoonlijke situatie toegesneden. Van Santpoort tot Schagen en van de Zee tot de Zaan. Kuijs Makelaardij maakt de onroerend goed-markt overzichtelijk. Door 3 vestigingen in het werkgebied heeft Kuijs een brede, regionale horizon. Kuijs Makelaardij bekijkt de woningmarkt vanuit een ruimer perspektief. Daardoor wordt u beter geadviseerd. Ligging is een belangrijk aspekt bij het kopen van een huis. Vele faktoren bepalen de kwaliteit van uw woonomgeving. Kuijs Makelaardij is als geen ander op de hoogte van de plus- en minpunten van iedere stek. Kuijs Makelaardij stuurt u altijd in de goede richting. Risico's lopen doet iedereen. Kuijs kan u helpen verantwoord met risico's om te gaan. Een goed overzicht brengt duidelijkheid in wat er verzekerd dient te worden. Een deskundig advies kan u veel geld besparen en een hele geruststelling zijn. Kuijs Makelaardij o.g CASTRICUM Dorpsstraat 138 Tel. 02518-51546 UITGEEST Middelweg 4 Tel. 02513-14949 HEERHUGOWAARD Middenweg 20.3 Tel. 02207-18147 team Castricum: Bart van Staveren, Bob Kuijs, Gerard Kruijff, Piet Kuijs, Danielle Meijer, Ineke Lageweg. nvm M Als u uw geld in een huis steekt, dient u te weten waaraan u begint. De bouwkundige staat van het pand is daarbij van het grootste belang. Middels de NVM-Huisgarantie kan Kuijs Makelaardij u een goede bouwkundige staat garanderen. Dat voorkomt teleurstellingen achteraf. Bij het kopen van een huis spelen vele zaken een rol. Men laat zich graag leiden door het 'vonkje' dat overspringt. Feit is dat u verder moet kijken. Letten op vele details. Dan pas konklusies trekken. Met Kuijs Makelaardij aan uw zijde behoudt u het overzicht. Naast aan- en verkoop, huur en verhuur van woonhuizen en bedrijfsonroerend goed, is Kuijs Makelaardij gespecialiseerd in bijzondere objekten, zoals bijvoorbeeld kerken, scholen, gemalen, monumenten, watertorens, landhuizen, boerderijen, oude bedrijfs- en overheidsgebouwen. Kuijs Makelaardij doet veel moeite om het juiste overzicht te hebben. Vandaar dat Kuijs Makelaardij voor u de lucht is ingegaan. Voor iedere klant ligt een luchtfoto van zijn of haar woonomgeving klaar. Een aardigheidje, van de Makelaar met Overzicht! I HYPOTHEEK SHOP I

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 14