Veel drukte bij heropening 't Loo Ringsteken Stationscentrum zorgt jaarlijks voor spektakel DE 10 MIJL VAN HEILOO jlU^JDrukkerij uitkijk post bv f^OEN DOEN Grote Perziken schouder karbonade Schrijf je in voor de scholierenloop, Inschrijfformulier: Sporthuis Helling Raadhuisweg 14 Heiloo SCHONG SCHILDERWERKEN B.V. 02205-3062/072-338472 Redactieacquisitie en administratie De Hoefsmid 5 - Heiloo Postadres: Postbus 68 - 1850 AB Heiloo Telefoon: 072 330 175 Telefax: 072 335 644 Openingstijden kantoor: maandag t/m donderdag 08.30-16.30 uur vriidaa 08.30-15.00 uur. Geen Uitkijkpost ontvangen? Bel donderdag tot 15.00 uur: 072 330 175 60e JAARGANG NO. 36 6 SEPTEMBER 1995 Vogelvereniging Kleurenpracht HEILOO - Maandag 11 september om 20.00 uur houdt vogelvereniging Kleurenpracht Heiloo haar contact avond in het clubgebouw van de post duivenvereniging naast sporthal 't Vennewater te Heiloo. Fred van de Bosch houdt een dialezing over vlinders. Leden en belangstellenden zijn welkom. De toegang is gratis. BV 't Treffertje HEILOO - Ook de biljartvereniging 't Treffertje begint aan een nieuw seizoen: deze week gaan de competities weer van start. Voor de donderdagclub is dat op 7 september om 9.30 uur, voor de maan dagclub op 11 september, na een korte vergadering, om 13.00 uur. Dit alles uiteraard weer in 't Trefpunt, Westerwcg 294. IN WINKELCENTRUM 'T HOEKSTUK De officiële opening op vrijdagochtend trok vele belangstellenden naar de winkelhof. Nog driemaal 'Alice in wonderland' HEILOO - Na vier succesvolle voorstel lingen en uitverkochte zalen in februari van dit jaar heeft Jeugdtheater Heiloo besloten nog 3 reprises te geven van de sprankelende musical 'Alice in Wonderland'. Wonderland: waar niks normaal en iedereen gek is, waar Alice in belandt. Niemand neemt haar serieus en op zoek naar de uitgang valt ze van de ene in de andere verbazing. Een haastig konijn, een hippie als rups en een niet te ver trouwen, boosaardige hartenkoningin. Zal het haar lukken om weer heelhuids thuis te komen? Alice in Wonderland is een musicalbe werking naar het gelijknamige boek van Lewis Carroll. Tekst: Caroline van Rhijn en Marja Schoonhcym. Eindredaktie en liedteksten: Martin' Affourtit. Muziek: Cas Himmelreich. Choreografie: Caro line van Rhijn. Voor wie in februari geen kaart meer kon krijgen, of wie nog eens wil komen, is dit nu de kans. De kaarten kosten f 8,50 per persoon en zijn voor alle drie de voorstellingen verkrijgbaar aan de kassa van theater De Beun, Willibrordusweg 2 te Heiloo, telefoon 072-333156. Openingstijden kassa: dage lijks van 13.30 tot 17.00 uur. Tijden van de voorstellingen: zaterdag 23 septem ber 15.00 en 20.15 uur en zondag 24 sep tember 14.00 uur. Het door de ING Bank geschon ken beeld nabij de Hema. Maandagochtend was het een drukte van belang bij de horeca-onderne mers, zoals Restaurant Veldt, tijdens het gratis koffie-uurtje. Gratis taxatie van kunst en curiosa HEILOO - Klanten van Albert Heijn- vestigingen in de regio kunnen hun kunst en curiosa in de Albert Heijn-filia- len laten taxeren door Jan Pieter Glerum, Nederlands bekendste veiling meester. Op zaterdag 28 en zondag 29 oktober gaan, tijdens de Kunsttien- daagse in Bergen, de ingenomen kunst en curiosa onder de hamer, geslaagde dag. Ook het publiek heeft Beelden, schilderijen, ornamenten, oude duidelijk genoten van het evenement, tapijten of kristallen vazen, alles is wei- niet in de laatste plaats dankzij het com- kom. Op 8 september is Glerum, pre- mentaar van speaker Van Veen, die over sentator van het televisieprogramma alle paarden en ruiters wat wist te ver- 'Eenmaal Andermaal', aanwezig bij tellen. Albert Heijn in Winkelhof 't Loo. De taxatie en inname heeft plaats tijdens de koopavond van 17.00 tot 21.00 uur. Na de inname van kunst en curiosa ver zorgt Veilinghuis Glerum een catalogus, die tijdens de kijkdagen verkrijgbaar is NV - in het Paviljoen, dat tijdens de Kunsttiendaagse in het centrum van Bergen staat. De kijkdagen zijn op don- derdag 26 oktober van 11.00 tot 17.00 .vs Js uur, vrijdag 27 oktober van 10.00 tot v 16.00 uur en zaterdag 28 oktober van 10.00 tot 14.00 uur. -I Veilingmeester Jan Pieter Glerum wil tijdens de Kunsttiendaagse laten zien dat een veiling niet alleen spannend is. Hij benadrukt dat een veiling de gele- genheid is om objecten aan te schaffen van honderden jaren oud, voor prijzen 8 die vaak liggen onder die van de moder- ne uivoeringen. Bovendien behoudt BlP1 echte kunst en antiek zijn waarde. HEILOO - Onder grote publieke belangstelling vond op zondag 3 sep tember het ringsteken in het Stationscentrum plaats. Maar liefst vijf enveertig combinaties zorgden voor een fantastische show. Om klokslag 13.00 uur werd gestart met de paarden onder de man. De deelnemers hadden hun paarden en pony's prachtig verzorgd. Na een spannende wedstrijd, bestaande uit drie 'omlopen', bleek een vierde ronde noodzakelijk om tot de eindplaatsing te komen. De eerste plaats was uiteindelijk voor Sheila van Gijlswijk op Twilight. Zij haalde in de vierde ronde één punt meer dan Sonja Maas op IJfke. De derde plaats was voor Ingrid Roskam op Byon. Renate ontving ook de prijs voor bestgaande; Jeanine Luybé won de prijs voor het schoonste geheel. Het onderdeel Aangespannen paarden begon om 14.30 uur. OOk daarbij waren de schitterend verzorgde paarden, rijtui gen en aankleding een lust voor het oog. Het was spannend om te zien hoe de paarden in een behoorlijk tempo over de Heerenweg draafden. De eerste prijs werd bij dit onderdeel gewonnen door Steven Wijker en Minouche Castricum met hun paard Joris. De tweede prijs was voor Pieter Bakker en Koen Kraakman met Shetlander Wilma (gelukkig hingen de ringen niet hoger, want dan hadden de jongens er niet bij gekund). De derde prijs was vqor Kees en Ria Borger met hun paard Frida. De prijs voor het schoonste geheel was voor Henk Groot en Anke de Groot". Zij reden op een Spider met twee Friezen ervoor. De prijs voor de bestgaande werd gewonnen door Henk Brouwer en Miijam van Bree. De organisatie, als vanouds betaande uit de heren Veldt, Pranger, Bolten en Sprenkeling, kan terugzien op een Warm onthaal voor Laguna Break HEILOO - Bij Renault-dealer Autobedrijf Bleeker B.V. beleeft bin nenkort de nieuwe en zeer fraai vorm gegeven Renault Laguna Break zijn première. Dat zal gebeuren op 21 sep tember tijdens een grandioos nazomer festival, dat voor de bezoekers ook heel wat verrassingen in petto heeft. Dat feest begint trouwens al op 7 en duurt tot en met 25 september. Het klapstuk is zeer zeker de Laguna Break. Dit is een ruime, multifunctione le en bovenal verrassend scherp geprijs de stationwagen op basis van succesvol le Renault Laguna. De auto is te leveren in maar liefst zeven verschillende versies met een keuze uit vier motoren: een 2,2 liter dieselmotor van 61 kW/85 pk, een 1,8 liter benzine van 68,5kW/95pk, een 2,0 liter benzine van 85kW/115pk en aan de top een 2,0 liter zestienkleppen ben zinemotor met een vermogen van 102 kW/140 pk. De Break is voorts te ver krijgen in een zevenpersoonsuitvoering met achterin een opklapbare bank voor twee kinderen van 4 tot 10 jaar. Die is uit veiligheidsoverwegingen achterstevoren geplaatst. Autobedrijf Bleeker B.V.: „De Laguna Break is doordacht en daarmee de geschikte auto voor zowel recreatieve Gevonden HEILOO - De politie meldt de volgen de gevonden voorwerpen in de week van 25 tot en met 31 augustus: diverse sleutels, een bankbiljet in een envelop, goudkelurig armbandje, beige jas en een gouden ketting met een kruisje. De zevenjarige Maaike de Wijs op de Sovjet koudbloed Syl. Koen Kraakman en Pieter Bakker wisten met hun pony Wilma een twee de prijs te veroveren. Erkend schilder - Wandafwerkingsbedrij». Bel voor vrijblijvend offerte MAKELAARS TAXATEURS ONROEREND GOED Aanleg - Onderhoud - Gas - Water - C.v. - Sanitair - Dakwerk - Rioolreiniging Holleweg 19, t.o. Albert Heijn. tel. 335085. De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 15.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Eqmorid-Binnen, Rinnegom en Egmond aan den Hoef. Redactionele kopij en advertentie-opgaven moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 75 cent (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. verzorgt tevens al uw drukwerk; van briefpapier tot full-color brochures. Vraag offerte.' a A'ARi N <>H<i t ÖSCKASWR KANTOORHOUDEND: KENN E M ER STRAAT WEG 33 POSTBUS 263, 1 800 AG ALKMAAR

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 1