Voor verkopers en kopers VROUWEN MOETEN GEWOON HUN KOP HOUDEN. Equipe Critfwes Verenigingsnie uwsVsrsiigiï snieuws ini L v.o.f. H00GEB00M Spijker's Vloerenhuis U kunt zich nog opgeven voor het nieuwe seizoen. Lekker lui liggen lezen gemeente 'VNIlS,HSr^isclie GOLDEN TULIP HEILOO Tennisclub Hosediik Badmintonclub Egmond Nijenburgh-wandeltocht Kunst in de kas PV Luchtpost Handboogsportvereniging Achilles Symposium 'Weer samen naar school' Opleiding gezondheidszorg Duitse herders AV Trias Collectanten gevraagd voor Nierstichting Oe UithijHpost. Hét gratis ujeehblad voor Heiloo en omstreken. Foresters verliest van Go Ahead Kerstkaartenactie sportclubs lees het ele Beeh in de lithijlipist. lét iiatis aeehblid voofHeiloo en omstielien. N AMNESTY® WAAKT Stomerij "Propershop" goed voor uw stoomgoed 3 pantalons25,- Stationsplein 3, tel. 339675, In 't curiosa winkeltje "(Btdozaclo Begrafenisonderneming Voor het verzorgen van begrafenissen, crematies, gedenkstenen, dankbetuigingen enz. in Limmen e.o. Gemeente Limmen gaat naar "rond 't Limmer Die" Rijksweg 77 Tel. 02205 - 2953 Limmen vn Af ra ad Strekt' Openingstijden: cdpywiJiAC fioxrl- Tiny Mooij-Verver Middenweg 2, tel. 02205 1910 WEEKMENU 32,50 per persoon Kennemerstraatweg 425 - 1851 PD HEILOO Tel. 02205 - 2244 PAGINA 12 UITKIJKPOST - 13 SEPTEMBER 1995 tictt r\r\ t„ u\mA^y ,,or» Ho Kot- TTPTT HO - Tn hp.t ka^p.nmmn EGMOND - Het begon zo mooi op zondag 20 augustus, de eerste dag van de clubkampioenschappen voor senio ren. Volgens planning zouden de finales op zondag 3 september plaats vinden. Tot het finaleweekend werd volgens schema gespeeld. Maar toen viel plot seling de herfst in met storm, sterke temperatuurdaling en heel veel regen. Gevolg: de wedstrijdcommissie besloot de (resterende) halve finales en finales een week uit te stellen. De weergoeden verleenden hun medewerking aan de afronding clubkampioenschappen. Ze lieten op zondag 10 september de zon overvloedig schijnen. Om 19.00 uur was de laatste finale afgelopen en kon de huldiging beginnen. Omdat een aantal finalisten op zondag 10 september verhinderd was, werden enkele finales een dag eerder gespeeld en zullen er drie op een later, nog te bepalen tijdstip, afgeperkt worden. Clubkampioen '95 en winnaar van de wisselbeker werd Dave Holman. De kenners hadden al jaren geleden voor speld, dat Dave de nieuwe Hogedijk- ster zou worden. Die voorspelling kwam uit. Na uitstekend gepresteerd te hebben in het zomertoernooicircuit, werd Dave bij de clubkampioenschap pen in twee categorieën eerste: in de heren enkel en het gemengd dubbel. In de finale HE - de Top 10 - zegevier de hij in drie sets over een aanstormend talent: Robin Houtenbos. Bij de dames waren er geen verrassingen. 'Good old' Judith Heddes bleek veel te sterk voor haar opponenten. Al jarenlang staat Judith bij de Hogedijk-dames op een zame hoogte. De prijswinnaars: categorie A HE (top 10) 1. Dave Holman 2. Robin Houten- bos. DE (top 5)1. Judith Heddes 2. José Beentjes. HD 1. Robin en Jon Houten- bos 2. Martijn Bart/Daniël Meure. DD 1. Judith Heddes/Nelleke Pieterse (inval-ster: Jasmijn Apeldoorn) 2. Frie da Heeremans/Ineke Kreeftenberg GD 1. Dave Holman/Jasmijn Apeldoorn 2. Erik Kingma/Judith Heddes. Categorie A2 HE l.Ton Schuit 2. Frank de Lange. Categorie BI HE 1. Rick Otto 2. Sjoerd Klaver DE 1. Marjan Overmeer 2. Rineke Houtenbos HD wordt later gespeeld DD wordt later gespeeld GD 1. Willem Kooy/Daniëlle Zonneveld 2. Sjoerd Klaver/Claudia Klaver-Spit. Categorie B2 HE 1. Wim Huiberts 2. Johan Sloot DE 1. Heieen Zwart 2. Lida Sooniu$ HD 1. Johan Sloot/Jan Krab 2. Walter Tromp/Kees Zuurbier DD wordt later gespeeld. GD 1. Herbert van Duin/Nicole Dekker-van Duin 2. Daan v.d. Burg/Tineke Giezen. Categorie C HE 1. Frans v.d. Heijden 2. Rob Niele DE 1. Josine Sloot 2. Marianne Zijp DD 1. Marian Pepping/Amy Kool 2. Marianne Zijp/José v.d. Heijden. Veteranen: HE 1. Dajo Doeksen 2. Leo van Els DE 1. Joke Beentjes 2. Hans Roelofsen. HEILOO - Zaterdag 9 september is de laatste duivenvlucht geweest voor de liefhebbers van PV Luchtpost vanuit Houderg (B), ongeveer 240 kilometer. De duiven werden om 11.30 uur gelost met een W.Z.W. wind. De eerste duif maakte een snelheid Van ongeveer 86 kilometer per uur. De deelname was nog behoorlijk: 96 duiven. De prijzen werden als volgt verdeeld: Comb. J. Ranzijn: 1-5-6-7-14-18-19. Comb. Oosterveer: 2-3-9-10-12-13-15- 16. J. Teileman: 4-8-11. J. Pepping: 17. Dankzij diverse sponsors kunnen de liefhebbers terugkijken op een mooi jubileumvliegjaar. Wat de eindop- brengst is voor het familiehuis van het M.C.A. is nog niet bekend. Na de feest avond en het huldigen van de kampioe nen zal u hierover worden geïnfor meerd. ALKMAAR - Voor de 17e keer in haar bijna 25-jarig bestaan organiseert de HBSV Achilles de jaarlijkse handboog sportwedstrijd De Kennemerronde, en wel op zondag 17 september. Nadat dit evenement een tiental jaren plaatsvond in sportpark Het Vennewater te Hei- loo, alwaar het zich in een groeiende belangstelling van zowel deelnemers als publiek mocht verheugen, wordt het boogschutterstoernooi nu voor het derde jaar gehouden in Alkmaar. Vele schutters uit Noord- en Zuid-Holland zullen ook dit jaar aanwezig zijn om te strijden om de wisseltrofee en de glan zende bokalen. De wedstrijd zal om 10.30 uur begin nen. Er worden 3 x 36 pijlen geschoten op de afstanden 70, 60 en 50 meter, waarbij na elke zes pijlen de schutters naar de doelen lopen om te noteren welke scores zij op de kleurige blazoe nen hebben geschoten. Voor jeugdige deelnemers is een afzonderlijke jeugd- ronde die over drie wat kortere afstan den gaat, namelijk 40, 30 en 25 meter, met 3 x 18 pijlen. De prijsuitreiking zal plaatsvinden omstreeks 16.00 uur. Publiek is van harte welkom op Sportpark Viaanse Molen, Havingha- straat, Alkmaar, bij het gebouw van Gasbedrijf Kop Noord-Holland. EGMOND - Badmintonclub Egmond aan Zee opent haar speelseizoen 1995/1996 op 21 september. Er wordt gespeeld op donderdagavond van 19.45 - 22.30 uur op acht banen in de sporthal aan de Watertorenweg. Het is een recreatieve vereniging, maar de mogelijkheid om aan een externe recreantencompetitie deel te nemen is aanwezig. Alle leden kunnen op vrijwil lige basis, gratis gebruik maken van de trainingsfaciliteiten. Shuttles worden door de vereniging beschikbaar ge steld. Aan opvang en begeleiding van nieuwe leden zal de nodige aandacht besteed worden. Ook jeugdleden zijn welkom. Om jon geren met belangstelling voor badmin ton de gelegenheid te geven lid te wor den zal de toegangsleeftijd verlaagd worden naar 13 jaar. Afhankelijk van het aantal aanmeldingen zullen één of twee banen voor de jeugdleden be schikbaar gesteld worden. Voor meer informatie kunt u bellen na 19.00 uur: Nel Jennikens, tel. 072- 334606. AKERSLOOT - Woensdagmiddag 20 september zal er in Motel Akersloot een provinciaal symposium worden gehouden door de Landelijke Vereni ging voor Gedrags- en Leerproblemen Balans, 'Weer Samen Naar School- 'Normaal' als het kan, 'speciaal' als het moet' is de naam van dit symposium. Gesproken zal worden over onderwijs op maat en verschillen tussen leerlin gen. Kunnen alle kinderen samen naar de basisschool? En wat moet er dan veranderd worden aan het huidige sys teem? Aanvang 14.00 uur (zaal is open vanaf 13.00 uur), tot 18.00 uur. Er is een kin dercrèche aanwezig voor circa 50 kin deren. Voor meer informatie: mevr. v.d. Dijssel, tel. 072-111270. HEILOO - Op 5 oktober viert de Nicolaas Beetsschool, opleidingsschool voor de gezondheidszorg, haar tienjarig bestaan. Op initiatief van de verpleeg huizen Heemswijk in Heemskerk, De Hout in Alkmaar, Lauwershof in Alk- maar-0 udorp, Oudtburgh in Bergen en Zuyder Waert in Heerhugowaard, werd in september 1985 een regionale oplei dingsschool tot ziekenverzorgende in het leven geroepen. In nauwe samen werking met deze verpleeghuizen leidt de school beroepskrachten op waar mee de instellingen in hun personeels behoefte kunnen voorzien. De school vestigde zich ten opzichte van de verpleeghuizen op een centrale plaats, in Heiloo. Het pand van de voor malige basisschool, de Nicolaas Beets school, gelegen aan de spoorlijn tussen de Rechte en de Schuine Hondsbos- schelaan, werd uiteindelijk verbouwd tot een prachtige, functionele school voor gezondheidszorgonderwijs. Op nadrukkelijk verzoek van de toen malige burgemeester van Heiloo, de heer G.J. Glijnis, moest de naam Nicolaas Beetsschool behouden blij ven. De nieuwe functie van de school werd hiermee niet duidelijk voor het grote publiek. Vandaar de toevoeging 'opleidingen in de gezondheidszorg'. Vanwege haar nauwe samenwerking met de verpleeghuizen en de samen werkingsprojecten van verpleeghuizen met verzorgingshuizen, heeft de school veel ervaring gekregen op het gebied van scholings- en trainingstrajecten voor medewerkers van verpleeghuizen, verzorgingshuizen, de geestelijke gehandicaptenzorg en de thuiszorg. In het kader van haar tienjarig bestaan profileert de Nicolaas Beetsschool zich voor een zeer groot publiek. Op 5 okto ber wordt 's middags voor genodigden een symposium gehouden, genaamd 'Bij de gratie van de cliënt', bestemd voor onder andere beleidsmakers ouderenzorg, managers van zorginstel lingen en ziektekostenverzekeraars, 's Avonds is er een reüüünie/feestavond voor leerlingen en oud-leerlingen, medewerkers, oud-medewerkers en praktij kbegeleiders. Inschrijven voor dit feest is mogelijk tot 22 september, door middel van inschrijfformulieren, verkrijgbaar bij de recepties van de in dit artikel genoem de verpleeghuizen en de Nicolaas Beetsschool. Zondag 15 oktober is voor medewer kers in de gezondheidszorg, omwonen den van de Nicolaas Beetsschool en andere belangstellenden de gelegen heid tot het bekijken van de foto-expo sitie 'Zorg in Nederland'. Deze exposi tie, beschikbaar gesteld door het pen sioenfonds PGGM, is gemaakt in samenwerking met het Rijksmuseum Amsterdam. De foto's van deze ten toonstelling vormen een momentopna me van de wereld van gezondheids zorg, welzijnswerk en bejaardenzorg. Openstelling 15 oktober van 13.00 - 17.00 uur, of op afspraak. Adres: Nico laas Beetsschool, Rechte Hondsbos- schelaan 24a, Heiloo, telefoon 072- 331961. HEILOO - In het kader van de her- HEILOO - In het kassencomplex van denking Heiloo Dertien Eeuwen na Jos Zoon aan de Vennewatersweg Willibrord zal de plaatselijke wandel- (hoek Malevoort) begint dit weekeinde Ao \tuwd Ac* TvTii^n. ppn «irhilHp.riipntp.ntonnstellinp van de commissie van de N.H.W.B. de Nijen burgh-wandeltocht organiseren. Deze wordt gehouden op zaterdag 30 sep tember en zondag 1 oktober. De deelnemers kunnen kiezen uit de afstanden 5,10,15,20,25 en 30 km. De parcoursen lopen onder andere over het landgoed Nijenburgh en langs de Willibrordusput in het centrum van Heiloo. De langste drie afstanden zul len ook door een gedeeltèvan het P.W.N.-duingebied rondom Egmond aan Zee gaan. De start vindt plaats vanuit de basis school St. Radboud (ingang Breede- laan). Op beide dagen kan gestart wor den vanaf 9.00 uur. De herinnering bij het volbrengen van deze wandeltocht zal bestaan uit een fraai uitgevoerd medaille met afbeelding van huize Nijenburgh. Het inschrijfgeld voor deze bijzondere wandeltocht bedraagt voor personen vanaf 4 jaar (inclusief herinnering) f 3,50 als men zich voor 15 september opgeeft. Na deze datum en aan de start wordt het inschrijfgeld verhoogt met f 1,50. Leden van erkende wandelsport bonden genieten een reductie van f 1,00 op het inschrijfgeld. Deelnemers op de afstanden vanaf 20 km en hoger dienen in het bezit te zijn van een geldige duinkaart. Deze kaart is tegen een reductie van 50% aan de start verkrijgbaar. Voor opgave en inlichtingen kan men zich in verbinding stellen met de fami lie Bos, Werkendelslaan 9, 1851 VA Heiloo, telefoon 337426. een schilderijententoonstelling van de kunstschilder Peter Huijzer uit Heiloo. Een bijzondere tentoonstelling, mede door de locatie en de opvallende wijze van presenteren, waaraan de Heilooër interieurarchitect Lawant zijn mede werking heeft verleend. Huijzers schilderijen zijn groot tot zeer groot van formaat. De verschillende formaten doeken of de soms chaotisch overkomende kleurexplosies staan tegenover naturalistisch aandoende partijen in zijn tweeluiken. Met deze expositie bewijst Peter Huijzer, volgens Hans Paalman, oud-directeur van het Stedelijk Museum Schiedam, zijn mar kante plaats in het hedendaagse Nederlandse kunstgebeuren. De tentoonstelling is geopend op 16 september van 15.00 tot 17.00 uur, zon dag 17, zaterdag 23 en zondag 24 sep tember van 12.00 tot 17.00 uur. ALKMAAR - In het weekeinde van 16 en 17 september organiseert de Duitse herdervereniging Kringgroep Noord- Holland-Noord te Alkmaar haar jaar- lijks terugkerende clubkampioenschap pen. De wedstrijden zullen gehouden worden op het terrein aan de Hertog Aalbrechtweg te Alkmaar. Op zaterdagochtend om 10.00 uur zal worden begonnen met de afdeling Kynologie waarbij de honden beoor deeld zullen worden op hun gangen, hun bouw en de raskenmerken. Vanaf circa 13.00 uur zal door de beginnende honden gestreden worden om de beker in hun klasse in de afdeling 'appèl'. Op zondag 17 september is het de beurt aan de gevorderde honden die dan zul len strijden om het clubkampioenschap 1995. Deze wedstrijden «beginners om 11.00 uur en duren de hele dag. Voor meer informatie over de club kampioenschappen of over de vereni ging in het algemeen kunt u zich wen den tot J. Assies, telefoon 072-618450. HEILOO - In Tilburg werden zondag de landelijke finales van de atletiek- competitie voor veteranen gehouden. De heren van Trias eindigden in de tweede klasse uiteindelijk op de twee de plaats met 5095 punten. Dit gebeur de* na een spannende strijd met Parthenon uit Dordrecht dat slechts acht punten meer behaalde. Eén van de uitblinkers was Dick ten Bruggencate die na een tweede plaats op de 1500 meter in 4.15.05 ook nog eens de 5000 meter won in 16.03.64. Een eerste plaats was er verder nog voor Jan van de Busse op de 400 meter in 54.95 sec. Jan Pronk wierp de djscus 34.00 m ver en Cedo Kovacevic over brugde bij het verspringen 5.61m, wat een persoonlijk record betekende. De dames behaalden in de eerste klas se een vijfde plaats. Een ereplaats was er voor Jolande Brasser bij het discus werpen: derde met 35.42 m. Marga Otten sprong 1.30 m hoog en liep de 800 meter in 2.37.07. Zondag waren ook de finales van de juniorencompetitie. De meisjes van Trias eindigden in Apeldoorn als zesde in de tweede klasse, terwijl de jongens in Beverwijk een twaalfde plaats behaalden in diezelfde tweede klasse. Ellen Olbers won zowel de 100 als de 400 meter in resp. 12.88 sec. en 60.73 sec. Marga Margaret werd derde bij het kogelstoten met 10.40 m en Patricia Knaap verbeterde haar persoonlijke record bij het verspringen tot 4.89m. Bij de jongens kwam de beste prestatie op naam van Taco Hamers, die bij het hoogspringen een derde plaats voor zich opeiste met 1.95 m. Michiel Singer liep een goede 100 meter in 11.92 sec. en Thijs Donkersloot verbeterde zijn beste tijd op de 3000 meter met twaalf seconden tot 9.36.08. Komende vrijdag organiseert Trias wedstrijden voor veteranen, senioren en junioren op de atletiekbaan aan het maalwater. Ga eens kijken, de aanvang is 19.00 uur. HEILOO - In de week van 25 tot en met 30 september vindt de jaarlijkse collecte plaats ten behoeve van chroni sche nierpatiënten. Evenals voorgaan de jaren zult u géén collectezakje ont vangen. In verband met ziekte, vakantie en uit breiding van Heiloo is er ook dit jaar weer een tekort aan collectanten. Daarin moet worden voorzien, zodat de wijken voor de collectanten niet te groot worden. En zegt u nu zelf: één keer per jaar een paar uurtjes collecte ren in het belang van een medemens is toch wel te doen? U kunt zich aanmelden bij de wijkhoof- den. Hier volgen de telefoonnummers: centrum Heiloo: 332815. Omgeving Oudburgerlaan: 335757. Omgeving Vrieswijk/Boswijk: 334058. Wijk West: 333521. Wijk Zuid-West: 331315. Omgeving Mariënstein: 335024. Blockhovepark en omgeving: 151938. Ypestein: 336803. Wijk Oost: 337829. Wijk Zuid: 333788. De nood is dit jaar vooral erg hoog in de wijk Termijen Mariënstein, tel. 335024. Voor algemene informatie kunt u zich wenden tot de familie Affourtit, Torenlaan 37, tel. 332815. Voor nadere informatie over het hoe en waarom kunt u ook volgende week de Uitkijkpost lezen. HEILOO - Een slechte voorbereiding met veel doelpunten tegen, zo begon Foresters de competitie tégen Go Ahead'18. Beide ploegen spelen met ambities om hoge ogen te gooien in deze vierde klasse. Na vijf minuten een 2-0 voorsprong voor Foresters dat furieus uit de start blokken kwam. Een technisch knap doelpunt van Walter Hoeben en zelfs 2- 0 door Mark Niesten die attent rea geerde op een foutje. Hierna een her stellend Go Ahead dat achterin orde op zaken stelde en weinig kansen meer weggaf. De aansluitingstreffer was een misverstand in de defensie van Fores ters. De tweede helft een beter Go Ahead onder aanvoering van Johan Kooge, die veel te veel vrijheid kreeg. Zo ook bij de 2-2: Kooge passeerde drie man op rij en schoot prachtig de gelijkmaker bin nen. Foresters probeerde het nog wel, maar verder dan wat afzwaaiers en een schot over kwam het niet. De genadeklap was van Frank Groot, die te makkelijk een strakke voorzet van rechts kon inkoppen. Het bleef bij 2-3, omdat een penalty voor Go Ahead over ging. Foresters verloor de wed strijd terecht, maar gelet op het spel van de eerste twintig minuten in de eer ste helft zien we de toekomst optimis tisch tegemoet. Komende zondag uit tegen Dynamo in Ursem zal er uit een ander vaatje getapt dienen te worden. Het tweede team van Foresters verloor de derby van HSV met maar liefst 1-5 na een 1-0 voorsprong. De mannen van Peter Keyzer speelden na 25 minuten al met tien man, toen Ralph Heyboer z'n tweede gele kaart kreeg. De wedstrijd was toen in feite al gespeeld. Ook al probeerde het dappere Foresters-team de bakens te verzetten, het mocht niet baten. In de volgende wedstrijd moet het dan maar gebeuren tegen KGB. REGIO - Gerard van der Lem, de man die vorig jaar aan de zijde van Louis van Gaal zoveel successen vierde met Ajax, heeft door de eerste setjes kaar ten in ontvangst te nemen, het startsein gegeven voor de grote kerstkaartenac tie voor sportverenigingen. Binnenkort zal weer een flink aantal jeugdleden van de sportclubs op pad gaan om de setjes kerstkaarten aan familie, buren en vrienden aan te bie den. Als koper heeft u niet alleen leuke kerstkaarten, maar steunt u ook de ver eniging. Van de opbrengst blijft name lijk bijna tweederde over voor de club. Dit terwijl de verkoopprijs van de kaar ten niet hoger ligt dan in de winkel. Dus koop uw kerstkaarten bij de amateur club; door de steeds teruglopende sub sidies zijn deze extra inkomsten zeer welkom. De actie die goed en gemakkelijk te organiseren valt, is alleen voor sport verenigingen. Meer informatie en een brochure kunt u krijgen bij Sport- Support, tel. 072-5157183. «V 'Hn A L één reden: muiiicj uarao beantwoord met constante Intimhfctie steld Verlansen werd stak ze zichzelf in brand. Ze een daacL,n I* openbaar vanzelfsprekend het eigenlijk if datfeje m II''f® §erea,iseerd hoe Het is vaak zó ver Zïilv m°nd kunt opend<*n. Ik denk niet dat we dat egoïstisch moetendVerW'Jderd van ie eisen 'even. vecht op m'n eisen m^niPr eigen manier net m'n grote mond. Leo ni Jansen doe ik verder nog iets? JA, Ik WORD óók LID VAN AMNESTY INTERNATIONAL De jaarlijkse bijdrage is f 52,50: Ben je jonger dan 19, dan betaal je f 17,50. Voorletters: Naam: M/V Straat: Postcode: Plaats: Geboortedatum: HH 00127 Stuur deze bon in een envelop (postzegel hoeft niet, mag wel) naar Amnesty International, Antwoordnummer 10Ö40,1000 RA Amsterdam. Of bel 020 - 626 44 36 (overdag) AUTOWASSERETTE SUPERCLEAN elke dag open maand.-vrijd. 7.00-20.00 zaterdag 8.00-18.00 zondag 10.00-14.00 Tot ziens, Industrieterrein, Oosterzij 2, Heiloo, tel. 072 336084. RECYCLING SERVICE, gratis en direkt halen wij uw oude koelkast, vriezer, gasfornuis, kl. TV, video (-vhs) en/of stereo op. Defect geen bezwaar. Tel 072 401882. LEESMAP KUIFJE twaalf tijdschriften vol lees plezier v.a. 3,75 p.w. Bel voor GRATIS PROEFMAP: 072 332463 De mooiste CD-i's, CD-films huur je en koop je bij de specialist Videotheek 't CENTRUM Heerenweg 138, Heiloo, 334940 GRATIS! Haal ik uw was machine, c.v, oud metaal, loop- en sloopauto's bij uw op. Ook spul voor de rom melmarkt. Tel. 02206 4217. Voor al uw tuinaanleg en onderhoud HOVENIERSBEDRIJF DE IRIS Kees Hageman, Tel. 072 336002 VAKKUNDIGE STOF FERING van uw meubelen door het vertrouwde adres: HOOGEBOOM'S MEU- BELSTOFFEERDERIJ, Hyacinthenlaan 24, Limen, tel. 02205 1488. Voor het maken van alle KOZIJNEN, ramen, deu ren, en trappen. BOUWBEDRIJF C. Th. LANGEDIJK, Stationsweg 70, Heiloo, tel.072 331648. (t/m 30 sept) openingstijden dinsdag t/m vrijdag half 2 tot 6 uur zaterdag van 11 tot 5uur. STEEMAN CENTRALE VERWARMING Voor een nieuwe C.V.- ketel, doe-het-zelf installa tie. Compleet gemonteerde installatie. Vraag vrijblij vend offerte. Tel. 02518 52218, Overtoom 21, Castricum. De mooiste CD-i's, CQ-films huur je en koop je bij de specialist Videotheek 't CENTRUM Heerenweg 138, Heiloo, 334940 CAFETARIA BLAKBORN Donderdag's 12.00-19.00 uur MILKSHAKES 1,50; FRIKANDEL 1,-. September AKTIEMAAND 072 331885 BAMBOE uit part. collec tie, mooie niet woekerende soorten tegen lage prijzen. Heiloo/Limmen, tel. 02205 1682. Te koop: FORD ESCORT 1.6 autom. bwjr.'86 mod. '87, apk. 3-'96, 4 drs. trekh. i.z.g.st. vr.pr. f 6500,-. Tel. Stetlaantje 1 1906 AN Limmen Tel.nr. 02205 3009 Mevr. L. Groot-Hoogeboom 02205 1408 Dhr. J.A. Hoogeboom Dag en nacht bereikbaar Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 02205-1456 Op deze plek in deze krant zult u vandaag en in de toekomst tevergeefs zoe ken naar de wekelijkse berichtgeving van de gemeente Limmen. Sinds 8 september jl. publiceert Limmen haar gemeentelijke mededelingen in het nieuwe huis-aan-huisblad voor Limmen en Akersloot: rond t Limmer Die 13 september 1995 Burgemeester en wethouders van Limmen UW KERASTASE-KAPPER WONINGRUIL: huur f 688,- Wie wil in 't Gooi wonen? Aangeb. Hoekeengezinsw. Blaricum. Gevr.: eengezinsw. in Heiloo Tel. 02152-55050. BOUWBEDRIJF TERLUIN Voor al uw aan-, ver- en nieuwbouw. Ook renovatie... Kozijnen, deuren, ramen. Vrijblijvend prijsopgaaf: Tel. 02205 3395. Kerkweg 44, 1906 AW Limmen Tel. 02205 - 4255 Fax. 02205 - 2482 Info. 068871! VOOilMUU Do. 10.00 tot 17.00 uui Vrij. 10.00 tot 21.00 uur Zat. 10.00 tot 17.00 uur Naaien en patronen volgens "Danckearts Methode.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 12