Open dag gemeentewerken luidt zaterdagopenstelling in Schilderijen vol symboliek Cinescoop van start Biljarttoernooi doorslaand succes Bekendmaking PAGINA 8 UITKIJKPOST - 20 SEPTEMBER 1995 Vervolg informatierubriek Ter gelegenheid van de open dag op het bedrijventerrein De Oude Werf en Werf Jazz 1995 op zaterdag 30 september a.s. stelt de gemeente de gemeentelijke gebouwen aan het Rosendaal 2 open voor bezichtiging. Deze dag is tevens de start van de tweewekelijkse openstelling van 09.00 uur tot 12.00 uur van de vestiging aan het Rosendaal voor het brengen van grof vuil en klein chemisch afval. Op de open dag kunt u van 12.00 tot 16.00 uur, onder het genot van een hapje en een drankje, nader kennis maken met de gemeen telijke activiteiten op het gebied van reiniging en onderhoud van wegen en groen. Er worden demonstraties gehouden met onder andere een veegmachine, maaimachine en een tak- kenversnipperaar. Aansluitend vindt op het bedrijventerrein het jazzfestival plaats. U bent van harte welkom. WAT IS EEN GROEN STRUCTUURPLAN? De afdeling Groen en Landschap is begonnen met het opstellen van een groenstructuurplan en in de komende paar maanden wordt de mogelijkheid geboden tot inspraak. Binnenkort is er een avond waarop informatie en uitleg verstrekt wordt, zodat u daarna kunt reageren op het groenstructuurplan. In de komende weken krijgt u meer informatie via de Uitkijkpost. Wat is een groenstructuurplan eigenlijk? Wat staat erin? Waarom een kans tot inspreken? Dit zijn vragen die in de loop van de komende weken beantwoord worden. Bij het openbaar groen denken we eerst aan de aanblik van het groen in de straat en bij de eigen woning. Natuurlijk is dit ook van belang voor de gemeente. Daarnaast is er aandacht voor natuurlijk behe ren en het uitvoeren van reconstructiewerken. Beide onderwerpen hebben te maken met de kwaliteit van het groen. Hoe ga je om met het groen? Wanneer worden er wel bomen geplant en wanneer niet? Dit wordt onder andere besproken in het groenstructuurplan. In dit plan wordt het beleid van het openbaar groen verwoord en in plaatjes weergegeven. Het ont wikkelen van zo'n plan maakt het mogelijk dat bewuste keuzes worden gemaakt over ver schillende beleidsonderdelen van het groen. Bijvoorbeeld hoe gaan we om met de karakte ristieke grasbermen, gaan we meer ecologisch beleid voeren en hoe denken we dat dan te doen? In het groenstructuurplan wordt eerst verwoord hoe de huidige situatie is en daaraan wordt een visie gekoppeld. Een visie die uitgewerkt is in een planvorming. De visie en de planvor ming geven aan hoe in de komende decennia omgegaan moet wordeh met het openbaar groen. Zelfs wordt over enkele particuliere eigendommen geadviseerd. Ontwerp-Besluit Wet milieube heer. Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voornemens zijn om op de hieronder vermelde aanvraag om een ver gunning ingevolge artikel 8.1 van de Wet milieubeheer (W.m.) positief te beschikken, onder oplegging van een aantal voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu; Aannemersbedrijf A.S. Dekker en Zn., Pastoor van Muijenweg 11, 1852 EG HEI LOO, voor het oprichten en in werking heb ben van een Aannemersbedrijf gelegen op het perceel, Handelsweg 5 B, 1851 NX te HEILOO. De aanvraag, het ontwerp-besluit en andere op de zaak betrekking hebbende stukken lig gen in het gemeentehuis van Heiloo, afdeling Volkshuisvesting Ruimtelijke Ordening en Milieu (VROM), kamer 110 afdeling Milieu, ter inzage en wel van donderdag 21 september 1995 tot en met donderdag 19 oktober 1995 iedere werkdag van 08.00 tot 12.30 uur alsme de op het Politiebureau, Kennemerstraatweg 356, alhier, op de vrijdagavonden van vrijdag 22 september tot en met vrijdag 13 oktober 1995 van 18.00 tot 21.00 uur. Desgewenst kan op de afdeling VROM (afde ling Milieu) kosteloos een mondelinge toelich ting op de stukken worden verkregen. Afschriften van de stukken kunnen tegen kost prijs worden verkregen. Na 19 oktober 1995 kunnen de stukken tot het einde van de termijn waarbinnen beroep tegen het besluit kan worden ingesteld, wor den ingezien na afspraak met de afdeling VROM (milieu). Ingevolge artikel 3.24, eerste lid van de Algemene wet bestuursrecht kunnen binnen 4 weken na dagtekening van deze kennisgeving tegen het ontwerp van het besluit schriftelijke bedenkingen worden ingebracht bij het colle ge van burgemeester en wethouders van Heiloo. Diegene die schriftelijke bedenkingen inbrengt, kan gelijktijdig in de brief verzoeken zijn/haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch/schriftelijk wordt verzocht kan gedurende de terinzagelegging een openbare zitting tot gedachtenwisseling worden gehouden. Tijdens deze zitting kun nen mondelinge bedenkingen worden inge bracht. Men kan dan over de aanvraag en het ontwerp van het besluit van gedachten wisse len met het bevoegd gezag, eventueel de aan vrager en de overige aanwezigen. Alleen zij die tijdig schriftelijk of mondeling bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit kunnen later beroep instellen bij de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aange toond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te dienen, danwel de besluitvorming straks afwijkt van het ontwerp van het besluit. Er wordt hard gewerkt aan de voltooiing van de werkzaamheden rondom 't Loo. Op dit moment wordt de Heerenweg, ter hoogte van de brandweerkazerne, herstraat. Deze werk zaamheden worden medio oktober afgerond. Tot die tijd is de brandweerkazerne slecht bereikbaar. Om ervoor te zorgen dat de brand weer toch op tijd uit kan rukken, is met het korps afgesproken dat zij, in geval van nood, vanuit de Kerkelaan via de Heerenweg naar de brandweerkazerne mogen rijden. Dit houdt in dat het korps dan tegen het eenrichtingverkeer inrijdt. De politie is hiervan op de hoogte gesteld. Unie Van Vrijwilligers Filmvereniging Jaarprogramma NCVB CDA Info-uur Wordt de Bergense kookwinkel een museum? Poolse collega bezoekt Radio 80 Start Base-Dance in Tendenz Vergadering GroenLinks Foresters zet ambities even in de ijskast Wiikvereniging Plan Oost HEILOO - De Stichting UW te Heiloo heeft als doelstelling het bevor deren en verlenen van maatschappelij ke hulp door vrijwilligers, met mense lijk kontakt en continuïteit als voor naamste kenmerken. Om meer inzicht te geven in verschillende projekten van de UW in Heiloo worden, met een zekere regelmaat, enkele projekten onder de loep genomen. Instuif De Loet In overleg met de heer J. Nagelhout, aktiviteitenbegeleider van De Loet, startte in januari 1994 een nieuw pro- jekt. Dit projekt, 'Instuif De Loet' is iedere vrijdagmiddag van 14.30-16.00 uur en wordt gefinancierd door de Stichting Vrienden van de Loet. Per augustus 1994 ging het projekt verder onder de vlag van de UVV zodat conti nuïteit is gewaarborgd. De instuif is voor bewoners van De Loet. Mensen die slecht ter been zijn worden - indien gewenst - door vrijwilligers van hun kamer opgehaald. Mede door de goede samenwerking met de directie en het personeel van De Loet, is het enthou siasme net als de belangstelling vrij groot: zo'n dertig mensen per week. Onder het genot van een hapje, drank je en praatje kunnen de bewoners een spelletje doen. Bingo Overkerck Al vele jaren houden de vrijwilligers van de UVV op vrijdagmiddag van 14.30 tot ongeveer 16.00 uur, een bingo voor de bewoners van Overkerck. Ook veel mensen van buiten Overkerck, Hoog en Laag, De Gouwe Boom, Vinkenbaan en van de dagverzorging komen naar deze bingo. Totaal onge veer 55 personen. Er is geen vast programma. Meestal worden drie rondes gespeeld. Eén van de vrijwilligers koopt voor een vast bedrag ongeveer dertig prijsjes. Daar steeds een andere vrijwilliger inkoopt, is het prijzenpakket telkens weer een verrassing. Rond de feestdagen is er vaak een speciale bingo met aangepas te prijzen en geschenken. Door de goede samenwerking met de directie en personeel van Overkerck zijn vrijwilligers en deelnemers erg enthousiast. Voor deze bingo hebben zich twintig vrijwilligers beschikbaar gesteld, per keer zijn er tien vrijwilli gers aanwezig. Zij halen, indien nodig, de mensen van hun kamer, maken de zaal in orde, delen bingokaarten uit, schenken koffie of thee en verlenen assistentie aan deelnemers die daar behoefte aan hebben. Er is regelmatig werkoverleg. Voor dit projekt zoekt de UVV nog enkele vrijwilligers. Mocht dit dankba re werk u aanspreken dan kunt u kon- takt opnemen met mevr. W.P. Klamer, telefoon 072-5054112. HEILOO - The Obsession of Art brengt van 24 september tot en met 1 oktober drie kunstenaars samen in een unieke expositie. Het gaat om de schil ders Jane Lewis, Jan de Kok en Carol Matyia. Schilders met een traditionele, realisti sche stijl maken toch soms werken met een allesbehalve werkelijke uitstraling. Zij presenteren fantasievoortsellingen en laten de kijkers oneindig raden naar de betekenissen van gebruikte symbo len en opgeroepen beelden. Dergelijke schilderijen zijn een genot om aan de muur te hebben. Het herhaalt kijken, ja zelf bestuderen, levert steeds weer nieuwe invalshoeken, betekenissen en interpretaties op. De beelden blijven leven en veranderen met de sfeer in de ruimte of de stemming van de kijker. Jane Lewis Een typisch voorbeeld van zulk werk komt van de Engelse kunstschilderes Jane Lewis. Haar werk wordt geken merkt door een zeldzame, mysterieuze sfeer. Nieuwsgierigheid maakt zich snel meester van de kijker, gevolgd door een aangename beleving van puurheid en ware kwaliteit. Jane Lewis is gebo ren in 1953, studeerde 'fine arts' aan de Slade School of Arts en woont en werkt in Shipley in het noorden van Enge land. Haar werk is regelmatig te zien op exposities, onder meer in The National Portrait Gallery in Londen. Jan de Kok Een ander voorbeeld van uiters vak kundig, puur en vooral spiritueel gedre ven werk wordt dichter bij huis ge maakt door de Nederlandse schilder Jan de Kok. Zijn werk wordt herkend aan het bijzondere kleurgebruik en de spirituele sluiertechniek. De warme kleuren, in vaak prachtig harmonische composities, komen tot stand via eigen verfrecepturen op basis van natuurlijke kleurstoffen. In aquarellen, tempera- en olieverfschilderijen is het uitgangs punt veelal realistisch, zonder het abs- trakte te schuwen. Jan de Kok wisselt denkbeelden uit met zijn omgeving middels kleurtaal en nodigt de kijker uit tot een diepgaande gedachtenwisseling door de spirituali teit van het beeld. Zijn werk staat regelmatig centraal in exposities in Nederland en daarbuiten. In 1972 ont ving hij de Stimuleringsprijs voor jonge kunstenaars van het K.C.B. In 1988 werd hij genomineerd voor de Nationale Schildersprijs op grond van zijn doorbrekende bijdrage an de esthetische en funktionele kwaliteit van de toepassing van kleuren. Carol Matyia Vakkundig, puur en intrigerend is het werk van de Amerikaanse aquqrelliste Carol Matyia. Trouw aan de natuur en zonder opsmuk. Wat er is, is mooi genoeg van zichzelf en heeft de meeste zeggingskracht in eenvoud. Met speelse bewondering kiest deze Amerikaanse kunstenares haar onderwerpen uit de natuur. Het speelse komt tot uitdruk king in het opvallende kleurgebruik, waardoor natuurlijke accenten verlegd worden en de uitstraling krachtig wordt, soms sympathiek brutaal. Carol Matyia studeerde 'fine-arts' aan het Massachusetts College of Arts in Boston, USA. Zij woont en werkt in South Norwalk en exposeert regelma tig in de Verenigde Staten en Canada. 'Papageno IP, door de Engelse kun stenares Jane Lewis. Het werk van deze drie kunstenaars zal dus te zien zijn tijdens de expositie, Kennemerstraatweg 382 te Heiloo. Informatie en een uitnodiging voor deze tentoonstelling kan verkregen worden door een kaartje te sturen aan The Obsession of Art, Postbus 118, 1860 AC Bergen, tel. 02208-18461. HEILOO - De Nederlandse Christe lijke Vrouwenbond afdeling Heiloo gaat er weer tegenaan, zoals ze zelf zeg gen. Op de eerste bijeenkomst op dins dag 26 september in de Grote Zaal van de Gereformeerde Kerk te Heiloo zal dominee Van 't Maalpad vertellen over zijn overstap 'Van techniek naar theo logie'. Gasten zijn van harte welkom. De aanvang is om 20.00 uur. Het jaarprogramma zal ter inzage lig gen op de leestafel, zodat u kennis kunt nemen van de komende activiteiten en de interessante onderwerpen die dit seizoen gebracht worden. Een greep: 'Jeugdcriminaliteit', spreekster: me vrouw Otterspoor, kinderrechter te Alkmaar; 'Restauratie Grote Kerk', spreker: de heer Verhoeven, hoofd mo numentenzorg Alkmaar; 'Vrouwen uit de bijbel rondom Pasen', spreker: do minee Boezewinkel. U kunt geheel vrijblijvend een avond bijwonen. U zult dan-merken dat er niet alleen boeiende onderwerpen zijn, maar ook een gezellige sfeer. Voor meer informatie kunt u bellen: L.F. Lont-Ykema, tel. 072-332735. HEILOO - Filmvereniging Cinescoop i.o. gaat op dinsdag 3 oktober van start. Een groot aantal filmliefhebbers heeft belangstelling getoond voor deze vorm van filmkijken in clubverband. Natuur lijk streeft Cinescoop naar een zo groot mogelijke opkomst. Derhalve kunnen nog enkele belangstellenden inschrijven voor de nieuwe filmserie. Het worden 10 speelfilms op de dins dagavond, waarvan de data zijn ver meld op de poster die in de Beun is te zien. U kunt zich daar ook inschrijven zolang er nog plaatsen beschikbaar zijn. Het inschrijfgeld bedraagt ƒ.55,00 p.p. De Beun beschikt over een goede installatie voor de vertoning van films, heeft goed zittende stoelen, voldoende gratis parkeerplaatsen en is gemakke lijk bereikbaar (ook voor invaliden). De kassa van het theater is geopend op werkdagen van 13.30-17.00 uur, tel. 072 5333156. Inlichtingen: Cinescoop, tel. 072 5340239, tussen 20.00-21.00 uur (niet op vrijdag). HEILOO - Er speelt op het ogenblik een groot aantal zaken in Heiloo, die u als inwoner van deze plaats mogelijk raken. Bijvorbeeld de herschikking van buitensportaccomodaties en het be stemmingsplan Stationsgebied. Zaken waarvoor u naar de CDA-fractie zou kunnen komen om hen uw mening te laten horen. Mogelijk zijn er andere redenen voor u om dinsdag 26 september naar het gemeentehuis (oude ingang) kamer 25 te komen. De fractieleden zijn daar vanaf 19.30 uur aanwezig. Voor inlich tingen of afspraak kunt u bellen met E. Schoutsen-Bolten, tel. 072-5334319. BERGEN - In de huidige consumen tenmarkt worden de meeste acties gevoerd via scherpe prijsstellingen. Toch zijn er heel veel mensen die graag een iets hogere prijs over hebben voor een artikel, als keuze, voorlichting, ser vice en kwaliteitsuitstraling zich onder scheiden van het kopen in een waren huis of kortinghal. Deze mensen gaan naar de speciaalzaak. Nu heeft een speciaalzaak vaak veel leveranciers met veelzijdige program ma's, hetgeen betekent dat ook de spe ciaalzaak niet altijd alles in voorraad kan hebben, zodat goed vergelijken niet altijd tot de directe mogelijkheden behoort. Om de uitstraling te verbete ren en de klant meer mogelijkheden te bieden gaat de heer Geerts van de Bergense Kookwinkel de komende maanden hier iets aan doen. In acties van drie weken worden, in samenwerking met vaste leveranciers, artikelgroepen tentoongesteld, waarbij totaalprogramma's worden getoond. Als men normaal acht expressomachi- nes aanbiedt, dan zullen in deze drie weken zo'n twintig stuks met elkaar vergeleken kunnen worden. Hetzelfde geldt voor keukenmachines, pannen, enzovoort. Maar ook bepaalde merkar tikelen zullen in de schijnwerper komen te staan. Neem bijvoorbeeld producten van Alessi of Guzzini, twee Italiaanse begrippen waarbij design voorop staat. Normaal is vaak niet alles De 85-jarige Gerrit Visser reikt de beker uit aan Rob Paulus. HEILOO - Het toernooi om het 'Open Biljartkampioenschap van Heiloo', voor de tweede maal georganiseerd door de Biljartvereniging Egmond, afgelopen weekend in de sporthal 't Vennewater, bevestigde opnieuw hoe zeer dit initiatief van vorig jaar is gewaardeerd. Zo'n 70% van de deelne mers van vorig jaar waren weer pre sent. Was het vorig jaar de oudste deel nemer die de hoofdprijs behaalde, dit keer was het een veel jongere biljarter, Leo Paulus, die zegevierde en naast de triomfbeker van fors formaat ook nog een de door de exploitanten van de Sporthal, Aris en Cees de Wit, uitge loofde biljartkeu mocht meenemen. De op voorraad. Liefhebbers van deze arti kelen kunnen nu het hele programma eens bewonderen. Grote voordelen van deze specialistische acties zijn de grote vergelijkingsmogelijkheden van diver se artikelgroepen, waarbij het normale huishoudmodel kan worden vergele ken met het semi-professionele, dus .waarbij de mogelijkheden van de speci aalzaak volledig kunnen worden uitge buit. En voor de liefhebbers die 'kicken' op bepaalde merkartikelen is het natuur lijk een must om de hele collectie van een merk eens te zien. De Bergense Kookwinkel krijgt dus inderdaad een museumachtig karakter, echter wel met sterk wisselende collec ties (om de drie weken) en men kan al dat moois ook kopen. De acties worde onder het begrip Aktueel in de Verenigde Noordhollandse Dagbladen en Uitkijkertjes in de Uitkijkpost ver meld. tweede plaats was voor Leo Hoetjes, derde in rij was Anne Stap en vierde, maar eerste dame was Marian de Wit die aantoonde een echte toernooivech- ter te zijn: zij behaalde in vele van haar partijen een moyenne dat bijna het dubbele was van haar normale gemid delde. Hoopten wij vorig jaar op een finale tussen twee veteranen, Gerrit Visser (toen 84) en Siem Touw (83), nu werd gehoopt op een damesfinale, immers niet alleen Marian de Wit speelde meer dan voortreffelijk, ook Hanka Mokry wist tot de zondagpartijen door te drin gen (laatste 8!). Dit emancipatiefeestje ging echter niet door, wellicht volgend jaar. Ook ditmaal waren er gelijke kansen voor iedereen dankzij het gehanteerde handicapsysteem. Elke wedstrijd was opnieuw onvoorspelbaar. Meedoen was ook nu belangrijker dan winnen. Iedereen heeft genoten van dit samen treffen van biljarters uit de gehele regio en een traditie is nu reeds geboren want ook in 1996 zal dit toernooi weer gehouden worden. Werd echter vorig jaar reeds verwacht dat de biljartzaal de zo nodige uitbreiding zou krijgen zodat een volwaardig biljartcentrum zou ontstaan waar ook de grootmees ters van de biljartkunst zouden kunnen worden ontvangen, feit is dat gemeen tebestuur nog niet deze zozeer gewens te beslissing heeft genomen en de bil jarters in de regio het nog steeds moe ten doen zonder grote matchtafels. Zondagavond om 18.00 uur was de prijsuitreiking en had de wedstrijdlei der, Piet Glas, het er eindelijk opzitten: alles in goede banen te leiden was geen sinecure. EGMOND - De Lokale Omroep van Egmond, Radio 80 107 FM, had van 14 tot en met 19 september Ireneusz Wypych, een Poolse stagiare, op bezoek. Dit alles had te maken met een uitwisselingsprogramma tussen de Organisatie Lokale Omroepen Neder land (OLON) en de Internationale Organisatie van Lokale Omroepen in de wereld (AMARC). In totaal bezoch ten drie personen uit Oost-Europa ons land. Ieder van hen was ondergebracht bij een Nederlandse lokale omroep. De Poolse stagiaire die naar Egmond kwam is programmaleidster bij Radio Puls in Plock, de lokale omroep aldaar. Ze maakt daar zelf iedere dag een radioprogramma en daarnaast maakt ze diverse radioreportages. Ze heeft een studie gevolgd in de Poolse taal en literatuur aan de Torun universiteit. Ook heeft ze een tijd als journalist gewerkt voor een bekende Poolse krant en nu was ze dus voor vijf dagen te gast bij Radio 80. Radio Puls is in Plock al vele jaren zeer succesvol. Het station brengt naast muziek vooral veel lokale informatie en sport. „Ze liep een dagje mee met onze zendtijdverkoper om te kijken hoe zij in Polen het beste nieuwe adverteerders kunnen binnen halen. Ook nam ze bij ons een kijkje op de centrale redaktie. De kennis die ze bij ons opdeed kan ze dan weer over brengen aan haar collega's in Polen. Ook heeft ze zelf een programma gepresenteerd. Ze spreekt uitstekend Engels", aldus Alex Zegwaard. Ook was er natuurlijk tijd voor ont spanning. De mensen van Radio 80 lie ten haar ook het een en het ander van de omgeving zien. Je ziet het, iedereen is welkom bij Radio 80. Mocht jij ook interesse hebben om bij Radio 80 te komen, stuur dan even een briefje met wat gegevens over jezelf naar Radio 80, postbus 8080, 1930 BA Egmond aan Zee. HEILOO - Zaterdag 23 september is het eindelijk weer zover: de eerste Base-Dance van dit seizoen. Base- Dance is een dance-avond speciaal voor alle kinderen die in groep 8 van de basisscholen zitten. Kinderen uit groep 7 moeten nog even een jaartje wachten. De entree blijft ook dit seizoen geheel gratis. En de prijzen van fris f 1,00 - f 1,50 en eetwaar f 0,10 - f 1,00) zijn nog steeds lekker laag. Tijd: 19.30-22.00 uur. HEILOO - De vergadering van GroenLinks zal deze maand niet op de gebruikelijke laatste maandagavond van de maand plaatsvinden, maar deze keer op donderdagavond 28 septem ber. Uiteraard staat de komende raads- agenda op het programma. Heeft u interesse? U bent van harte welkom op deze vergadering in onze fraktiekamer (gemeentehuis, ingang Raadhuisweg), die om 20.00 uur begint. Instroom van jong(er) bloed is een garantie voor de toekomst. Het spreekuur is eveneens verplaatst naar deze donderdagavond. Met (per soonlijke) vragen/problemen op poli tiek terrein kunt u van 19.30 tot 20.00 uur bij ons terecht. HEILOO - Foresters kan maar niet wennen in de vierde klas: de ploeg van Henk Sanders (Dynamo) maakte het de Foresters zeer moeilijk met agressief spel. Dynamo nam dan ook een ver diende voorsprong de eerste helft door een doelpunt van Benjamin Braun. Foresters oogt als een goed voetballen de ploeg, maar laat te weinig de tanden zien. De eerste helft verstreek zonder kansen. Een schot van Mark Niesten werd knap gekeerd door Ronald Groot. Na rust had Bep Onclin Martin de Vré in de ploeg gebracht. Of het door hem kwam zal altijd wel een raadsel blijven, maar Foresters maakte het Dynamo nu wel erg moeilijk. Dat juist Dynamo twee grote kansen kreeg zal Foresters te denken moeten zetten, vooral met het oog op de toekomst en de hogere positie. Dat Robert Kemmere twintig minuten voor tijd de gelijkmaker liet aantekenenwas verdiend, de aangever was Martin de Vré. Foresters kreeg nog grote mogelijkheden om de overwin ning te behalen, maar paal en lat ston den succes in de weg. Het eerste punt is binnen maar Bep Onclin zal nog heel wat arbeid moeten verrichten en spreekuur moeten hou den eer hij alle neuzen één kant op heeft. Als dat gebeurt, voorzien de sup porters een goed seizoen. Het gehavende tweede verloor met 1-8 van KGB. Met slechts vijf vaste basis spelers is dat ook niet verwonderlijk. Ook de ploeg van Peter Keyzer moet harder werken om de punten binnen te halen, maar dat is een kwestie van tijd. HEILOO - Vrijdagavond is er vanaf 20.00 uur voor de eerste keer dit sei zoen bingo in het Oosthonk. Wilt u een of meerdere fantastische prijzen win nen dan kunt u voor f 2,00 per ronde een bingokaart kopen (f 10,00 voor zes rondes). De Superronde is een aparte ronde. Ook het dartseizoen is weer begonnen en de teams die voor het Oosthonk uit komen, zijn er klaar voor. Daarom wordt iedereen uitgenodigd om op 23 september mee te doen aan het 501- toernooi. Iedereen is welkom, ook als u niets van darten denkt te weten, 's Middags wordt om de hoogste plaatsen gestreden; 's avonds houdt de Dart- bond een Bondsavond in het Oost honk. Inschrijven kan tot 13.00 uur en kost f 7,50. De zaal gaat om 12.00 uur open, de wedstrijden beginnen om 13.30 uur. Wijkvereniging Plan Oost organiseert in de week van 22 tot 28 september de volgende activiteiten: op vrijdag vanaf 20.00 uur bingo. Zaterdag: darten. Maandag kunt u vanaf 20.00 uur dar ten, deelname is dan gratis. Dinsdag is er van 19.00 tot 20.00 uur een zang kooravond voor zeven- tot elfjarigen. Deelname kost f 2,50, de entree is f 1,00. Woensdag is er naailes vanaf 10.00 uur. De kosten zijn f 6,50 voor leden en f 7,50 voor niet-leden. 's Avonds is er ClubBridge. Donderdag is er van 20.00 tot 21.30 uur Franse les. Alle activiteiten vinden plaats in het Oosthonk, Oostkanter 14, Heiloo. Meer informatie kunt u na 18.00 uur verkrij gen op telefoonnummer 072-339249.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 8