Open Dag bij jarige CVB Bank De Egmonden 1 Feestelijke Open Dag K) r^tombeP Üta ©GsfeGDQD3 Bank Nieuwe voertuigen voor brandweer Sparen Betalen Lenen E3 Hypotheken CVB BANK. UW IDEE VAN EEN BANK. PAGINA 12 UITKIJKPOST - 27 SEPTEMBER 1995 VOOR IEDEREEN EEN HAPJE, EEN DRANKJE EN EEN PRESENTJE Gratis luxe badlaken* Extra scherpe tarieven Kom langs en profiteer. Radio 80 zoekt enthousiaste medewerkers EGMOND - Door een groeiend aantal activiteiten en door verdere professio nalisering van de uitzendingen van Radio 80 is er binnen de omroep ruim te voor nieuwe medewerkers. Sinds twee jaar zendt Radio 80 radiopro gramma's uit gericht op de Egmonden. De omroep doet dit 24 uur per dag en 7 dagen per week. In deze uitzendingen wordt aandacht besteed aan onze eigen regio. Met een volledig uit vrijwilligers bestaande groep medewerkers wordt gewerkt aan de programma's. Om een nog beter programma te kunnen ver zorgen is uitbreiding van het medewer kersbestand gewenst. Vooral op be paalde gebieden kunnen er nog nieuwe medewerkers ingezet worden. Het gaat hierbij om redactie (verzamelen en uit werken van informatie en nieuws), techniek, (zowel onderhoud appara tuur als programmatechniek) en sport (redactie en verslaggeving). Er wordt gezocht naar enthousiaste vrijwilligers die niet per se ervaring hoeven te hebben met radio, maar wel interesse in de genoemde gebieden. De tijdstippen van de werkzaamheden kunnen in overleg worden bepaald (b.v. avond, weekend, doordeweeks). Er wordt gezocht schriftelijk te reageren ter attentie van de afdeling personeels zaken. Radio 80 is 24 uur per dag te beluisteren via 107 FM en op de kabel 96.5 FM en per post bereikbaar via postbus 8080, 1930 BA Egmond aan Zee, telefoon 02206-7580, fax. 02206- 9080. EH/5[ESa Ontwikkelingen in de Egmonden EGMOND - Tijdens een persbijeen komst afgelopen vrijdag met het colle ge van burgemeester en wethouders in Egmond kwam een achttal onderwer pen ter sprake. Allereerst werd bekendgemaakt dat definitief is gekozen voor de De Ruyterschool als hoofdlocatie van de gefuseerde scholen. Dit besluit is geno men na de evaluatie van het afgelopen jaar, waarin deze school als huisvesting fungeerde van de fusie Van Speykschool - De Ruyterschool. Bij het ministerie is toestemming aangevraagd voor het bijbouwen van een lokaal. Voor de peuterspeelzaal en het kinder dagverblijf is de Van Speykschool naar verwachting het beste; dit is opgeno men in het accomodatie-onderzoek Momenteel wordt een nieuw perso neelsbeleid ontwikkeld inzake de Nota Onderwijs. Er worden momenteel gesprekken gevoerd tussen de gemeen ten Heiloo, Akersloot, Castricum en Schoorl, alleen gericht op samenwer king op het terrein van personeel. Deze samenwerking verhoogt de efficiency, verbetert de kwaliteit, beschermt de werkgelegenheid en bevordert mobili teit en het beperkt de financiële risico's voor de gemeente. Over het bestemmingsplan Mossellaan is overeenstemming bereikt met de Exploitatie Maatschappij Egmond, maar uitvoering ervan kan nog lang op zich laten wachten. Deeltaxi Wat betreft collectief vervoer inzake de Wet Voorzieningen Gehandicapten is gekozen voor een open systeem, wat inhoudt dat ook niet-eehandicanten van het vervoer gebruik kunnen en mogen maken. Zodoende ontstaat een zogenaamde deeltaxi, die de reiziger - voor een bedrag dat iets boven de openbaar vervoerprijzen ligt - van deur, tot deur brengt. Er zal wel geregis treerd worden wie van de gebruikers tot de doelgroep behoren, in verband met subsidies voor gehandicapten. Dit project zal begin volgend jaar van start gaan. De eerste evaluatie van het werkgele genheidsproject in samenwerking met Stichting Nova heeft plaatsgevonden. Negentien werklozen zijn vorig jaar aangemeld voor het project waarbij gezocht wordt naar werkervarings plaatsen, waarbij de uitkering wordt behouden en een premie wordt ontvan gen. Twaalf van de negentien langdurig werklozen konden worden geplaatst; acht van hen hebben een vaste aanstel ling gekregen. Aangezien dit zeker een positief resultaat genoemd mag wor den, wil de gemeente onderzoeken of hier mogelijkerwijs subsidie op te ver krijgen is. De zomerhuisjes in het duingebied zul len per 1 oktober gesloopt worden. Een groot deel van de huisjes is al door de bewoners weggehaald. Met dit besluit komt er een einde aan deze affaire die al sinds 1973 voortduurt. B W heeft de schenking van 51 bomen door ondernemersvereniging De Eendracht in dank aanvaard. Er is een voorstel naar de raad om dat ook te doen en de bomen te plaatsen naast de oostelijke randweg. De sponsoring van de bomen is echter nog niet rond, dus het is onduidelijk op welke termijn dit kan worden uitgevoerd. Lamoraal van Egmont opent seizoen met koffieconcert en solistenparade EGMOND - Muziekvereniging Lamo raal van Egmont opent het nieuwe sei zoen met een klinkend koffieconcert op zondag 1 oktober dat begint om 12.00 uur. Tijdens dit concert zullen diverse orkestleden als solist optreden zodat er tevens sprake is van een solis tenparade. Het zal tevens de try-out zijn van het nieuwe dorpshuis Egmond aan den Hoef, want het concert vindt plaats in de vernieuwde concertzaal. Het programma bevat enkele novitei^ ten. Zo zal een eerste uitvoering wor den gegeven van het werk 'Passage' wat onlangs werd geschreven door de jeug dige componist Erik Peetam uit Alkmaar. Verder zal ook het 'Air d'Alcina' van Handel in een arrange ment van dirigent Frans Alleman uitge voerd worden. Onder de solisten treffen we routiniers aan zoals Jan Peetoom en Marco Drui ven die op hun tuba's 'Doppelte Dings' gaan uitvoeren. Maar ook nieuwko mers zoals Siebe Posthuma die op zijn trompet een solo gaat vertolken in 'Trumpeters Lullaby'. Zeer bijzonder is het optreden van slagwerker Dick Scholten als 'aambeeldist' in 'Feuerfest' van Strauss. Het jeugdige trombonetrio van Lamoraal zal ook van zich laten horen. Het zal het eerste concert zijn wat in de vernieuwde grote zaal, nu inclusief toneel, van het dorpshuis gaat plaats vinden. Hoewel de verbouw nog niet voltooid is, wil men het publiek toch al laten kennis maken met de nieuwe accommodatie. De entree is gratis en het concert begint om 12.00 uur. Wel dient men erop te letten dat men de ingang van de sportaccommodatie kiest aangezien de hoofdingang van het dorpshuis nog. niet opengesteld is van wege de verbouwing. Programma Radio 80 'De CVB agent is in prin cipe zelfstandig', zegt de heer Vink van het hoofd kantoor. 'Vandaar: "De di recteur helpt u zelf bank." Dat houdt overigens ook in dat de binding met de klan ten groter is. Hij staat vaak, ook 's avonds en op zater dag, voor zijn klanten klaar.' Op I oktober bestaat de CVB Bank 75 jaar. Zaterdag 30 september Wordt dat op grootse Wijze gepierd. In de 600 Vestigingen zullen op deze dag klanten en belangstellenden feeste lijk Worden onthaald. Ook hier bij de plaatse lijke CVB Bank. Kom gerust langs. Een aardig presentje ligt al Poor u klaar. De CVB Bank werd onder de naam Centrale Volksbank (CVB) 75 jaar geleden opgericht als spaarbank voor 'gewone mensen'. Dat was nodig omdat de andere banken zich destijds uitsluitend concentreerden op zakelijke dienst verlening en financiële diensten ten behoeve van vermogende particu lieren. De CVB moest, zo vonden kerk en vakbond, de spaarzin bij de 'gewone man' aanwakkeren. Vandaag is de CVB Bank nog steeds spaarspecialist, maar tevens een bank die een compleet assorti ment bankdiensten aanbiedt: aan trekkelijke hypotheken met vrien delijke voorwaarden, voordelige leningen en moderne betaaldien sten. Aandacht en toewijding Belangrijk onderscheidend punt ten opzichte van andere banken is de vriendelijke benadering van de klant. Dat is door de jaren heen voor Burgemeester Brommet overhandigt de sleutels aan de heer Apeldoorn van de vrijwillige Egmondse brandweer. EGMOND - Op dinsdag 19 september om kwart voor acht 's avonds een grote dieplader onder het geloei van sirenes en onder grote belangstelling het par keerterrein van het gemeentehuis op. Daarop staan twee gloednieuwe brand weervoertuigen, een tankautospuit en de manschappen-materieelwagen voor de Egmondse vrijwillige brandweer. Nadat de wagens zijn afgeleverd wor den de voei. ngen uitgebreid bezich tigd. In de raadszaal van het gemeentehuis vindt in aanwezigheid van onder ande re de leden van de vrijwillige brand weer en vertegenwoordigers van korp sen uit de regio vervolgens het officiële deel van het programma plaats. De bur gemeester van Egmond, de heer Brommet ontvangt uit handen van de heer Plomp van de firma Rozebauer, de sleutels van de voertuigen. De firma Rozebauer is verantwoordelijk voor de opbouw en inrichting van de wagens. Na de overhandiging van de sleutels door de burgemeester aan de comman dant van de vrijwillige brandweer Egmond, de heer J.C. Apeldoorn, wor den de voertuigen officieel door het korps in gebruik genomen. Met de komst van de voertuigen is het rijdend materiaal van het korps in Egmond brandweer weer volledig in peil. De officiële overdracht wordt afgesloten met een informeel samenzijn in de raadszaal. Donderdag Informatie en muziek 00.00 Ochtend in Egmond 06.00 Hits aan de lopende band 09.00 Tussen de middag 12.00 Kroniek der muziek 14.00 Avondprogramma 18.00 Halte 107 20.00 Classics 22.00 Vrijdag Informatie en muziek 00.00 Ochtend in Egmond 06.00 Hits aan de lopende band 09.00 Tussen de middag 12.00 Kroniek der muziek 14.00 Willens en wetens 16.00 Interactief 18.00 Het Duinrijk 20.00 Easy listening 22.00 Zaterdag Informatie en muziek 00.00 Rob in de morgen 07.00 Te vroeg voor woorden 08.00 De geeuw van de meeuw 10.00 Dubbel D 12.00 In de middag 14.00 Lukraak 16.00 Weekje 80 18.00 Kroniek der muziek 20.00 Je kan altijd nog... show 22.00 Zondag Informatie en muziek 00.00 Ochtend in Egmond 08.00 Ronde van Egmond 10.00 Zeg je zegje 12.00 Zondagsport 80 14.00 Happy Hour 17.00 P.S 18.00 De echo van het weekend 20.00 Nighttime 22.00 Radio 80 is in de ether te ontvangen op 107 FM en op de- Egmondse kabel op 96.5 FM in stereo. DANKFORMULE IDFAAf VOOR SENIOREN Een belangrijk punt waarin de CVB Bank zich onderscheidt ten opzichte van an dere banken, is de vriendelijke en persoonlijke benadering van de klant. veel mensen aanleiding geweest om de overstap van een grote bank naar de CVB Bank te maken. Klanten worden altijd persoonlijk geholpen, met aandacht en toewijding. De CVB agent - de bank werkt met bankagenten - staat altijd, vaak ook buiten kantooruren, klaar voor de klant. Kennismaken De grote banken hebben het zo druk met internationale zaken en om vangrijke beleggingen dat de aan dacht voor de gewone particulier af neemt. 'Door een Open Dag kunnen de mensen eens nader kennismaken met de CVB agent en met wat de bank allemaal kan en doet voor de consument'zegt een woordvoerder van de bank. 'Alle belangstellenden ontvangen een aar digheidje-en er is een drankje en een hapje. Ook klanten zijn uiteraard bijzonder welkom, want door hen zijn we 75 jaar geworden!' A GENTENBANKFORMULE HEEFT DE TOEKOMST De CVB Bank werkt met een bij zondere distributieformule: geen kantoren, maar agentschappen. Met andere woorden: er wordt gewerkt met bankagenten. Te vergelijken met verzekeringsagenten. Mensen hebben verzekeringen lopen bij een verzekeringsagent en kunnen ban kieren bij een bankagent. Deze agent is in de regel gevestigd in een bescheiden, maar uiterst doel matig kantoor. Het kantoor is toe gerust voor een volledig, overzich telijk en beheersbaar assortiment bankdiensten. Dat betekent dat er niet méér mensen hoeven rond te lopen dan alleen die agent (en ver vanger), zodat ook de kosten be heersbaar blijven. De agent komt vaak uit de plaats zelf. Hij - of zij - kent de friensen en is een vertrouwensman of -vrouw, die het belang inziet van persoon lijke dienstverlening op financieel gebied voor iedereen. De grote banken houden om kostentechnische re denen steeds minder bij kantoren aan in de kleinere plaatsen. Ze sluiten deze kantoren. In een aantal plaatsen in ons land is daardoor geen persoon lijke financiële dienstver lening meer. Dat is verve lend voor iedereen. Maar in het bijzonder voor senio ren. Het is voor hen extra moeilijk een eind te moeten reizen voor persoonlijke financiële dienst verlening. En bij een geldautomaat voelen zij zich soms onveilig. De CVB Bank heeft als doel een basispakket bankdiensten via de agent dicht bij de cliënt te brengen. Dat betekent dat er daar een vesti ging is, waar andere banken zich te rugtrekken. Door de bankagenten kan er met lagere kosten worden ge werkt. 'Dat betekent dat onze klan ten bijvoorbeeld voor een kasop name niet hoeven te betalen', zegt de heer Vink van het hoofdkan toor. Hij vervolgt: 'Senioren worden niet gedwongen van de geldauto maat gebruik te maken' 'ALLES DRAAIT BIJ ONS NOG OM DE KLANT' In zijn fraaie nieuwe kantoor in Schiedam zit Ruud de Rijke, 44 jaar en sinds 1991 CVB agent, ach ter de computer. Hij vraagt voor Ruud de Rijke: CVB agent zijn houdt in: je klanten kennengoed adviseren en de hel pende hand bieden.' een klant een lening aan. 'Een lening is bij ons zó rond, al moet je uiteraard wel aan de voor waarden voldoen die de bank stelt' zegt De Rijke. 'Onze tarie ven behoren tot de allerscherpste van het land. Dat heeft onlangs nog in het Algemeen Dagblad ge staan.' Ruud de Rijke is een van de bijna 600 agenten in Nederland die een moderne bank onder zijn beheer heeft met moderne produkten. 'Neem onze privérekening', zegt De Rijke,'die is heel voordelig en met onze pincodepas kunnen de klanten bij elke geld- en betaal automaat in Nederland en daar buiten .terecht.' De Rijke karak teriseert zijn werk als volgt: 'De CVB agent is een ondernemende man of vrouw die zich iQzet voor persoonlijke dienstverlening op fi nancieel gebied. Dat houdt in: je klanten kennen, goed adviseren, de helpende hand bieden. Bij ons draait alles nog om de klant! UMÊËm 'KOFFIE ALS JE GELD OPNEEMT!' De heer R. van Wijk heeft een klein timmerbedrijf. Hij heeft gekozen voor een kleine bank. Want hij weet dat 'klein' ook héél goed kan zijn. De heer Van Wijk (37) uit Spijkenisse en zijn gezin bankieren sinds twee-en-een-halfjaar bij de CVB Bank in Rhoon. 'In Spijkenisse is er helaas (nog) geen', zegt hij. 'Maar ik kom geregeld in Rhoon. En ik heb inmiddels een goede relatie met agent Visser opgebouwd.' Hoe is de heer Van Wijk bij de CVB Bank gekomen? 'Ik was niet tevreden over mijn vroegere bank en ik had weieens van de CVB gehoord. Toen ik in Rhoon een karwei had, ben ik eens langs gegaan. De vrien delijke benadering sprak me meteen aan. Bovendien zijn de tarieven gunstiger. Mijn gezin en ik hebben er nu alles lopen. Het bevalt heel goed. En je krijgt zelfs nog een kopje koffie als je geld komt opnemen!' 'De vriendelijke benadering sprak me meteen aan. Bovendien zijn de tarieven gunstiger. Op 30 september Worden belangsteltenden en f klanten in alle 600 Vestigingen feestelijk ont- j haatd met een cadeautje Voor iedereen en een hapje en een drankje. Bovendien kan iedereen Vanaf deze dag drie Weken lang profiteren Van I aantrekkelijke aanbiedingen als het gaat om sparen, betalen, hypotheken en lenen. Eén van de nieuwe voertuigen wordt aan een deskundige blik onderwor pen. De CVB Bank bestaat maar liefst 75 jaar en dat willen wij vieren. Met onder ande re een Open Huis bij al on ze agenten op zaterdag 30 september. U kunt dan op uw gemak onder het genot van een hapje en een drank je ervaren wat de CVB agent verstaat onder persoonlijke aandacht en service. U krijgt van uw CVB agent een fraai en luxe badlaken cadeau als u in de periode van 30 september t/m 21 ok tober zaken met hem of haar doet. Dat kan bestaan uit het openen van een spaar- of betaalrekening, maar ook bij het afsluiten van een Per soonlijke lening. Doorlopend krediet of Hypotheek. De CVB Bank staat bekend om haar gunstige voorwaar den en tarieven. In de ko mende weken kunt u profi teren van extra scherpe ta rieven en aanbiedingen op diverse diensten. Ook de jeugd profiteert bij het openen van een 1.2.3 Re kening of een Junior Spaar rekening U bent van harte welkom bij uw plaatselijke CVB agent. Die heeft misschien nog wel meer verrassingen voor u. Voor meer informatie kunt u terecht bij uw CVB agent op onderstaand adres. In ieder geval ligt er een leuk presentje voor u klaar. mmmmm JAAR mmmm Aan het verkrijgen van het badlaken zijn wel enige voorwaarden verbonden. Uw CVB agent kan u hierover informeren. De aanbieding geldt zolang de voorraad strekt. Heiloo: 072-333130; Limmen: 02205-2435. Heerenweg 177 Dusseldorperweg 65 OPEN DAG zaterdag 30 september van 10.00 tot 14.00 uur Maandag 00.00 Lokaal totaal Ochtend in Egmond 06.00 Hits aan de lopende band 09.00 Tussen de middag 12.00 Kroniek der muziek 14.00 Willens en wetens 16.00 Avondprogramma 18.00 Het hol van de leeuw 22.00 Dinsdag 00.00 Informatie en muziek Ochtend in Egmond 06.00 Hits aan de lopende band 09.00 Tussen de middag 12.00 Kroniek der muziek 14.00 Willens en wetens 16.00 Horoscopen 18.00 Baksteen 20.00 De rechtop in je bed show 22.00 Woensdag 00.00 Informatie en muziek Ochtend in Egmond 06.00 Hits aan de lopende band 09.00 Tussen de middag 12.00 Kroniek der muziek 14.00 Willens en wetens 16.00 Avondprogramma 18.00 Radio 80 dierenbrigade 20.00 Michael Chaoman 22.00

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 12