m A Intratuin maakt het binnen extra gezellig De Pauwenhof, veel woon- plezier in sfeervolle omgeving Natuurprodukten bij Beko Interieurs K.O.BUS dealer van Zonneranda Zomerdijk Keukens: van alle markten thuis BRiniM v 4 OKTOBER 1995 - OKTOBER WOONMAAND PAGINA 5 OKTOBER WOONMAAND I HEILOO - De winter komt er weer aan en dat betekent het huis gezellig maken. Natuurlijk speelt Intratuin daar op in met een zogenaamde interieur mar kt met veel aanbiedingen. De inte- rieurmarkt sluit natuurlijk perfect aan op oktober-woonmaand. Misschien heeft u wel eens gelonkt naar die glazen druppelschaal op voet. Deze is nu een stuk goedkoper. Ook is het tijd om met gedroogd fruit het huis, heerlijk te laten ruiken en zo de herfst een beetje binnen te halen. Daarnaast worden de planten bij Intratuin niet vergeten, zoals de sprietenmand met klimop staat zowel binnen als buiten op het terras erg leuk. Verder mag ook de krulvaren niet in de aanbiedingen ontbreken. Deze staat onder andere goed in de badkamer. Andere aanbiedingen vindt u duidelijk aangegeven als u in de zaak rondloopt. Ook voor vogels is er bij Intratuin een ruime keuze in huisjes en kasten. Binnenkort zal er een vogeltjesweek komen, maar wij kregen vast een voorproefje van wat er allemaal te verwachten is op dit gebied. Ook hier bepaalt de prijs hoe luxueus de woning wordt. Voor f 1,95 is er al een heel klein nestje, gemaakt uit gedroogde tak jes, maar er zijn ook blankhouten kasten met voorraadbakjes die voor de deur hangen. Ook de huisjes gemaakt van dik touw zijn heel origineel. Kortom veel leegstaande woningen bij Intratuin. Waar ons oog eveneens door getrokken werd, was het kunstfruit, niet meer van echt te onder scheiden. Granaatappels, blauwe pruimen, le- moentjes, stoofperen, gepresenteerd in houten kisten. Als altijd is er bij Intratuin aan de Ven- newatersweg weer heel veel te beleven. HEILOO - Bij de Kanaaldijk, op de weg naar Akersloot, ligt midden in het weiland de meubel boerderij 'de Pauwenhof'. De familie Dalenberg houdt zich daar de jaren bezig met wonen in de ruimste zin van het woord. Naast comfortabele fauteuils en banken zijn er fraaie kasten en ta fels te zien. De eetkamerstoelen zijn tegenwoordig vaak voor zien van een hoes die tot op de grond reikt, dit maakt een eenvoudige stoel tot iets aparts. Daar de keus in stoffen bij de Pauwenhof heel groot is, is er voor elke smaak iets te vinden. Hoewel de trend, erg kleurig en fleurig is, zie je ook al weer tweedstoffen en corduroy", zegt Dalenberg, ,,er is weer vraag naar sterkere stof fen en wat meer gedekte kleuren. Deze kunnen door middel van kussens weer opgevrolijkt worden". Bij de gordijnstoffen is het tullipan weer erg in trek. Deze stof is eigenlijk nooit weggeweest. Het is een betaalbare sterke stof in vele ton sur ton kleuren en heel soepel. Mocht u zelf uit het grote aanbod van stoffen en meubels geen wijs meer worden, vraag dan of de heer Dalenberg eens bij u thuis komt, hij zal u adviseren naar uw wigen ideeën. Ook in de accessoires is er in de Pauwenhof veel leuks te vinden, o.a. mooi perzisch glaswerk, dat buiten dat het heel mooi is, ook betaalbaar is. Het is beslist de moeite waard, zomaar eens bij de Pauwenhof binnen te lopen, dat verplicht u tot niets en het zal u ongetwijfeld inspireren en op ideetjes brengen. Deze unieke omgeving is op zichzelf al de moeite waard om eens binnen te lopen. HEILOO - Bij Beko Interieurs aan de Kenne- merstraatweg valt op hoeveel natuurprodukten verkrijgbaar zijn. Vooral in de vloerbedekkingen zijn de milieu-vriendelijke materialen goed verte genwoordigd. Wollen vloerbedekking is weer he lemaal terug, maar ook marmoleum, jute, kokos en sisal zijn veelgevraagd. Deze materialen zijn zeer slijtvast en kunnen in allerlei kleuren gele verd worden, geheel naar uw wensen. Ook in de gordijnen is deze trend doorgevoerd. De stoffen zijn zwaarder en grover - jute en lin nen bijvoorbeeld - waardoor een warme sfeer ontstaat in huis. Dit wordt zeker versterkt door de kleuren die momenteel in zijn: veel geel- en aardetinten. De structuurstoffen worden vooral gebruikt voor overgordijnen, waarmee veel warmte bespaard kan blijven. Voor decoratie doeleinden zijn dunnere stoffen verkrijgbaar in dezelfde tinten. De medewerkers van Beko Interieurs zijn erg ge richt op het geven van kwaliteit en service. Ze voeren alle stoffeeropdrachten uit met eigen mensen. Voor het zover is, krijgt u persoonlijk advies en komen de medewerkers indien gewenst bij u thuis om te helpen met inmeten en het be palen van kleuren en combinaties. Wanneer u in de winkel komt voor een oriëntatie kunt u reke nen op service en persoonlijke aandacht. CASTRICUM - K.O.BUS Karwei- en Onder houdsdienst te Castricum is sinds begin 1995 dealer van Zonneranda in Noord-Holland (inclu sief Texel) en in een deel van Zuid-Holland. Zonneranda is marktleider in de Benelux op het gebied van serres en veranda's. Op de Castricummerwerf 3 te Castricum heeft K.O.BUS een modelveranda geplaatst. Hiervoor is veel belangstelling. Inmiddels zijn er door K.O.BUS al diverse Zonr.eranda's geplaatst in o.a. Castricum, Den Helder, Amsterdam, West Graftdijk, Westzaan, Haarlem en Oosterend (Texel). Zonneranda is de enige die een serre met een uniek elektrisch schuifdak kan leveren. Dit heeft als voordeel dat de bewoner het hele jaar door van de zon kan genieten zonder dat de serre een sauna wordt. Zonneranda's zijn er in tal van va rianten. Ze worden in goed overleg naar de wen sen en eisen van de klant ontworpen. K.O.BUS verzorgt voor u het hele bouwproces van vergunningaanvraag tot sleutelklaar. Dit houdt in inclusief eventuele bouwkundige voor zieningen, verwarming, verlichting en binnenhuis architectuur. Belangstellenden zijn van harte welkom in de modelveranda van maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 16.00 uur. Ook is het mogelijk om gra tis kleurendocumentatie aan te vragen. Zie hier voor de bon in de Zonneranda-advertentie in deze Oktober Woonmaand krant. U kunt ons ook bellen voor verdere informatie (tel. 0251-652207). 'f LIMMEN - Op het gebied van keukens kunnen de heer J. Zomerdijk en zijn dochter Marielle u- alles vertellen. Zomerdijk keukens groeit zo langzamerhand uit tot een echt familiebedrijf want ook mevrouw Zomerdijk en zoon Jacco springen regelmatig bij wanneer het druk is. Zomerdijk keukens adviseert niet alleen maar wanneer u bij hen een keuken koopt dan verzor gen zij voor u het gehele traject van het loodgie ters werk, aanleg van elektra tot aan de kleinste finesses van de keuken, uiteraard wanneer u dit wenst. Ook op het gebied van keukens spreekt men van trends. Vroeger kocht men een keuken voor het leven, tegenwoordig ziet men de keuken meer als aanvulling van de meubels en als zodanig wordt deze dan ook meerdere*keren vervangen. Momenteel is de vraag naar woonkeukens enigs zins in opmars. De keukenontwerpers hebben hier op ingespeeld door keukens te ontwerpen met een eethoek in hetzelfde materiaal als de keuken zelf. Op het gebied van kleur is net als bij de overige woontrends veel mogelijk. Warme tinten, pastel gecombineerd met hout zoals beuken. Nieuw is kunststof onzichtbaar overlopend in natuurlijke houttinten. Bij Zomerdijk keukens kan men dan ook uitste kend terecht en in de showroom zijn talloze opstellingen van keukens gemaakt van merken als Rational en Beeck, kwaliteitskeukens bij uit stek. Zomerdijk keukens is exclusief dealer van Rational in deze omgeving en pas zijn twee uit eenlopende stijlen aan de collectie toegevoegd. Een heel bijzondere klassieke keuken genaamd Jugendstil en een keuken in landelijke stijl (Country), beide in meerdere kleuren ver krijgbaar. De keukens van Zomerdijk Keukens worden voorzien van inbouwapparatuur van gerenno- meerde merken als Bosch, Atag, Pelgrim, Bauk- necht etc. en kunnen zij tevens voor vervanging van apparatuur zorgen ïn bestaande keukens. Tot slot kunnen wij nog melden dat Zomerdijk keukens is aangesloten bij de ANVK (Algemene Nederlandse Vereniging van Keukenspecialisten). De consument krijgt vijf jaar volledige garantie op de keuken en alle keukenonderdelen terwijl bij de meeste keukenfabrikanten slechts een ga rantie van 1 jaar wordt gegeven. Voor deze en veel meer extra service kunt u terecht bij Zomer dijk Keukens aan de Rijksweg in Limmen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 25