Doorbraak in hypotheekdenken Zandbergen Interieur verzorging: goed en mooi Nieuwe trends in behang bij Bolten Verf Wand Effectieve kalkontharder bij Coen Doen 4 OKTOBER 1995 - OKTOBER WOONMAAND - PAGINA 7 OKTOBER WOONMAAND 'in-XSHMS Si i.bi.t IXSi-JM HEILOO - Onlangs is er een geheel nieuwe hy- potheekvorm op de markt gekomen. Deze hypo theek kenmerkt zich door het feit dat deze op elk moment zeer makkelijk is aan te passen aan de eventuele gewijzigde financiële omstandighe den van de cliënt. Terwijl aan de ene kant van de financiële instelling een geldbedrag wordt ont vangen om het huis te kopen, gaat u aan de an dere kant sparen. Op het eind van de leningsperiode is het de bedoeling dat het gespaarde bedrag met het daarop gemaakte ren dement voldoende is om de lening in één keer af te lossen. Tot nu toe had u echter over dit spaardeel weinig te zeggen. De grote flexibiliteit bij déze nieuwe hypotheekvorm komt nu juist bij dit spaardeel terug. Zo is het mogelijk om he gespaarde bedrag tijdelijk voor andere zaken te gebruiken dan voor de toekomstige aflossing van uw woning. Bijvoorbeeld om de studie van uw kinderen te financieren of om uw pensioenvoor ziening te verbeteren. Daarnaast kunt u zelf aan geven hoe uw spaargeld moet worden belegd. Kiest u voor bijvoorbeeld belegging in aandelen, dan zal op de langere termijn uw spaargeld waarschijnlijk harder groeien dan wanneer u zou hebben belegd in staatsobligaties. De nieuwe hy potheekvorm bevat nog tal van andere zaken die tot dusver niet mogelijk waren. Door een opti maal gebruik van de fiscale mogelijkheden geeft deze nieuwe hypotheekvorm in het 'netto' traject in bijna alle gevallen de beste uitkomst. Gelet op het succes van dit nieuwe produkt komt op dit moment de ene na de andere financiële instelling met deze hypotheekvorm op de markt. Overweegt u een huis te kopen, laat u dan zeker uitgebreid door ons voorlichten over deze nieuwe hypotheekvorm. Inmiddels hebben wij ervaren dat ook wanneer u reeds een hypotheek heeft, het in veel gevallen de moeite loont om een bere kening te laten maken of u wellicht voordeliger uit bent döor uw bestaande hypotheek naar deze nieuwe vorm over te sluiten. Wilt u meer infor matie over deze verbeterde hypotheek, neemt u dan contact op met Hypotheek Select, aan de Kennemerstraatweg in Heiloo. (Zie ook de ad vertentie elders in deze bijlage). HEILOO - Natuurlijke stoffen en materialen blijven de voorkeur genieten van de meeste men sen. Van eenvoudige motieven tot decoratieve dessins: het biedt een ieder de mogelijkheid om op een creatieve, speelse wijze te combineren naar eigen inzicht en inspiratie. De nieuwe ideeën van leveranciers en de fraaie kleuren hel pen om van uw interieur iets persoonlijks te maken. Bij de keuze van tapijt zijn er vele materialen mogelijk: wol, kokos, polypropileen, polyamide, doris, geitenhaar enzovoort. Wie liever voor een harde vloerbedekking kiest, zijn er parket, mar- moleum, novilon, kurk en laminaat om een aan tal voorbeelden te noemen. Maar bij alles geldt, dat de kwaliteit uitstekend moet zijn. Zandber gen Interieurverzorging staat in dit opzicht voor het produkt dat wordt aangeboden. ,,Het moet mooi zijn en goed. Maar zeker ook goed ver werkt", aldus de medewerkers van de winkel aan de Van Aostastraat. Alle uitgangspunten voor vloerbedekking zijn ze ker ook van toepassing voor de raambekleding. Ook hier weer een ruime keuze in materialen: katoen, linnen, hout en aluminium. Daarbij de decoratieve draperieën in allerlei dessins en met vele accessoires. Door het goed afstemmen van de collectie op de verschillende produkten is het uitstekend mogelijk om te combineren in kleur en ontwerp. Niet alleen in de woonkamer, maar ook slaapkamers en de keuken lopen zo op een fraaie manier in elkaar door. Het is bijzonder mooi als de persoonlijke stijl te rug is te vinden in het huis. De smaak moet aan spreken, de kleuren moeten bij wijze van spreken ontroeren. Bij alles gaat het erom de persoonlijke voorkeuren te vertalen in de juiste keuze. Dan kan iemand tevreden zijn over de in richting en aankleding van de woning. Bij Zand bergen is nog altijd een tevreden klant de beste klant. Voor advies en informatie bent u van har te welkom. HEILOO - De bladeren vallen. De herfststormen gieren weer. De dagen worden korter en donker der. Nu u dus weer veel binnenshuis vertoeft, is het zaak het extra gezellig te maken. Wat dat betreft loont het zich beslist om - weer of géén weer - inspiratie op te gaan doen bij Bolten Verf Wand. Daar ziet u namelijk tijdens de trend- weken de nieuwste behangcollecties. De behangboeken van gerenommeerde fabrikan ten bevatten weer fraaie collecties, met patronen die vaak mooi zijn te combineren met bijpassen de gordijnstoffen. Wel zo makkelijk, want het combineren van verschillende kleuren en dessins is geen eenvoudige materie. U kunt het beste vertrouwen op uw eigen gevoel en smaak. Vraag u af of de kleuren en patronen harmonieus com bineren met uw meubels en vloerbedekking. En bedenk dat u er - dag in, dag uit - tegenaan moet kunnen kijken, zondat dat 't gaat vervelen. Met wat hulp en advies van de deskundige Verf Wand medewerkers vindt u ongetwijfeld iets van uw gading. Ook qua prijs. Handige kneepjes Kleuren, patronen en dessins uitzoeken is één ding, zelf perfect verven, behangen en raamdeco- ratie aanbrengen is iets anders. Bij Verf Wand vindt u er al het benodigde gereedschap voor. Een behangtafel kunt u zelfs gratis lenen. Goed gereedschap is 't halve werk. Maar goede tips hoe u dat gereedschap 't beste kunt gebrui ken, zijn ook onmisbaar als u een professioneel ogend eindresultaat wilt. De Verf Wand vaklui verklappen u graag alle handige kneepjes. Dat is trouwens géén nieuwe trend. Die service geven ze al sinds jaar en dag... De Trend Weken bij Bolten Verf Wand aan de Westerweg in Heiloo worden gehouden van 4 t/m 31 oktober. HEILOO - Verreweg de meeste Nederlanders krijgen hard water uit de kraan. Dat gaat onder andere in het koffieapparaat, de ketel, de wasmachine en combi-ketel. En na verloop van tijd ontstaat er kalkaanslag. In een gewone ketel ziet u dat als ketelsteen. In veel andere huishoudelijke apparatuur is het niet direct zichtbaar, maar wel merkbaar. Een laagje kalkafzetting van 1 mm vormt een isola tielaag en verhoogt het energieverbruik al gauw met 10 procent. Maar niet zelden is door kalkaf zetting al sprake van een energieverspilling van 70 procent! Bedenk eens wat dat bij een combi ketel betekent. De verhardingszouten calcium en magnesium, dié bij het verwarmen van water vrijkomen, binden zich met elkaar, waardoor ze kalkaanslag vor men. Deze aanslag vormt een hechte laag op lei- dingwanden, boilerwand, bodem van de ketel, verwarmingselement etcetera. Logisch dat het energieverbruik toeneemt. Evenals de kans op storingen. Een verkalkte geiser of verwarmingselement geeft z'n warmte niet snel genoeg aan het water af omdat de kalklaag ertussen zit. De doorstroom- buisjes in de combi-ketel slibben dicht door kalk. Het te verwarmen water bereikt daardoor niet de gewenste temperatuur. Terwijl het ener- gieverbuik aanzienlijk stijgt, daalt de effectiviteit en neemt de storingskans toe. Bij Coen Doen in winkelhof 't Loo is ter bestrij ding van kalkafzetting de Gemac Antikalk Mag neet verkrijgbaar. Om de werking hiervan uit te leggen, moeten we even technisch worden. Dat ons leidingwater kalk bevat en dat die kalk bij verhitting kristalliseert, is niet erg. Het probleem is dat de kristallen vervolgens aan elkaar hechten en een harde laag vormen. De Gemac Antikalk Magneet maakt dat onmogelijk. De structuur van de hardingszouten in het water verandert bij het passeren van de Gemac Antikalk Magneet zodanig, dat de kristallen zich niet meer aan el kaar hechten. Gevolgen: er kan daardoor geen harde laag kalksteen ontstaan en reeds gevormde lagen wor den door het door de Gemac Antikalk Magneet behandeld water afgebroken. De Gemac Anti kalk Magneet verwijdert de kalk niet uit het wa ter waardoor men nog steeds fijne deeltjes kalkstof in pannen, kraanmonden etcetera tegen komt. Dit slaat echter als stof neer waardoor het gemakkelijk verwijderd kan worden, met bij voorbeeld een vochtige doek. Voor meer informatie over de Gemac Antikalk Magneet gaat u natuurlijk naar Coen Doen. Men vertelt u graag meer over de werking en toepas baarheid.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 27