O ko ÏÏIEUSEIFHSRIEM HEBL11 Nog vier weken voordeel op alle meubelen en accessoires. Uw thuis verdient de zorg van Beko. uitverkocht fauteuils (koopjestafel eethoeken^) 4 OKTOBER 1995 - OKTOBER WOONMAAND - PAGINA 12 Wat voerde BEK0 deze zomer in haar schild? Bezoeken aan toonaangevende beurzen en leveranciers. De nieuwste trends en mooiste modestoffen kwamen onder ogen. Een fantastische najaarscollectie werd samengesteld met veel nadruk op natuurlijke materialen. Na een mooie zomer buiten hebben BEKO én het najaar weer veel in petto. Oostenwind, westerstormen. Buiten uitwaaien en binnen leven. Daarom is het bij BEKO in oktober wonen, wonen en nog eens wonen. Alle aandacht voor de binnenkant van het huis. Uitslapen, languit op de bank, comfortabel op het tapijt voor de open haard. Maak het gezellig, warm en mooi. Kwaliteit haal je bij BEKO. Binnenlopen is enthousiast worden. En dan lekker terugtrekken in je eigen schulp. Keukens en meubelen op maat in iedere houtsoort. lliilll Oost West, Thuis Best! Gordijnen, vloerbedekking, vitrages, tapijt, linoleum, vinyl, lamellen, behang, raamdecoraties en zonwering. Beko levert op maat. De eigen vakmensen van Beko verzorgen met plezier de stoffering van uw interieur. Van advies tot en met de afwerking. Heiloo Kennemerstraatweg 109 telefoon 072 5336652 Heemstede Raadhuisstraat 65 telefoon 023 5293495 INTERIEURS met verhuiskorting Het huidige adres: Het nieuwe adres: Kennemerstraatweg 231 Heiloo tel. 072-5337131 Geopend: donderdag, vrijdag en zaterdag. Vrijdagavond koopavond 19.00 - 21.00 uur. Maandag gesloten. Industriestraat 15 De Zandhorst (vlak bij het station) tel: 02207 - 15302 vanaf 10 oktober: tel: 072 - 5715302 Inpakken en wegwezen! Lampen, glaswerk, bekers, koperen potten, kussens, pollepels en ander etalagemateriaal. Alles moet weg! Liefhebbers en snuffelaars: opgelet! V Deze jachtkast is uitverkocht. In de showroom heeft Meubelfabriek Heiloo nog ruime keuze in grote en kleine kasten. Allemaal voor kleine prijsjes. In de showroom vindt u 20 prachtige fauteuils voor bodemprijzen. o.a. Seniorenstoelen die optimaal zitcomfort combineren met fraaie vormgeving. Meubelfabriek Heiloo blijft ook in Heerhugowaard het adres voor maatwerk in houten meubelen, keukens en vloeren. Meubelfabriek Heiloo gaat verhulzen. De showroom gaat naar Heerhugowaard en het pand aan de Kennemerstraatweg is na zaterdag 28 oktober definitief gesloten. De laatste vier weken is de showroom op donderdag, vrijdag (inclusief koop avond) en zaterdag geopend. In Heiloo geldt nu een extra hoge korting op: Stoelen, banken, bedden, eethoeken, kasten, keukens en tuinmeubelen. Daarbij gaan alle accessoires en lampen weg voor spotprijzen. Een bezoek aan Meubelfabriek Heiloo is nu dus meer dan de moeite waard. met verhuiskorting J

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 32