HRYSANTEN 4,95 A Pompoenen en kalabassen voor de sier CASA design biedt 4 unieke meubels Veel keus bij Van der Peet iverse kleuren op=op Decorette: kiezen, combineren en aan de slag I voor binnen of buiten sle en prachtige artikelen der huis! te variatie in vorm, r en materiaal. ijk rustig rond en bepaal uw keuze. revens groot aanbod van vaste planten voor binnen en buiten en natuurlijk elke dag vers aangevoerde snijbloemen en boeketten voor iedere gelegenheid. -raadgeving-bemiddeling OKTOBER WOONMAAND HEILOO - Het is meteen duidelijk wanneer je Houtenbos bloemenshop binnenloopt: pompoe nen en kalabassen zijn in de mode. In alle kleu ren en vormen zijn ze verkrijgbaar, verwerkt in bloemstukken, mandjes of los. De gele en oranje kleuren staan natuurlijk prachtig bij de andere aardetinten in het interieur. Ook de zonnenbloe- men doen hier nog in mee, die al wat langere tijd zeer populair zijn. Een andere trend is het glaswerk. Bij Houtenbos vindt u vele modellen in verschillende uitvoerin gen. Er is helder, mat en gezandstraald glas in allerlei vrolijke kleuren. Op een vrij eenvoudige en goedkope manier kunt u zo een andere uit straling geven aan een kastje of een tafeltje. Er zijn namelijk potten, vazen en schalen in allerlei prijsklasses. De komende maanden wordt het kouder buiten, en is het prettig om het binnen lekker warm en behaaglijk te maken. Kaarsen kunnen hier zeer goed aan bijdragen. Bij Houtenbos zijn tafel kaarsen, bol-, stomp- en drijfkaarsen van Molca in 21 kleuren verkrijgbaar. Bijpassende servetten en linten zijn ruim verkrijgbaar. Nieuw op het gebied van kaarsen is het 'kaarsenzand' van Van Uden kaarsen bv. Het ziet eruit als badzout en kan in glazen, potten of flesjes gegoten worden, zodat u een leuke combinatie kunt maken die ge heel in uw interieur past. Het is verkrijgbaar in de kleuren donker en lichtgeel en oranje. De lontjes worden bijgeleverd. HEILOO - Interieurwinkel CASA design in 't Loo biedt een totaalpakket voor binnenhuisar- chitectuur. Er worden kleur- en verlichtingsad viezen gegeven, er zijn exposities zodat u er een kunstwerk kunt aanschaffen, maar u kunt er vooral terecht voor bijzondere meubels. Een groot deel van de meubels in de winkel is van Italiaanse ontwerpers. Minotti is momenteel te bezichtigen in de etalage, waar fauteuils in lichte kleuren staan. Prachtig, maar niet echt praktisch, zou u kunnen denken. Deze ontwer pen zijn echter niet alleen bijzonder fraai, maar ook goed doordacht. De bank en de stoelen zijn bekleed met een zeer goed passende hoes, die eenvoudig kan worden afgenomen om te reini gen. Door gebruik te maken van klitteband en loodveters is de ontwerper erin geslaagd de hoes zodanig te maken dat het bijna niet zichtbaar is dat er sprake is van afneembare bekleding. Ook Casparucci doet meer dan mooie plaatjes ontwerpen. Dit bureau is in Nederland nog niet zo bekend. Bij CASA design is het nieuwe pro gramma te bezichtigen, dat net is gepresenteerd in Milaan. Het meubilair van Casparucci bevat vlechtwerken van leer, bijvoorbeeld aan de leu ning en zitting van stoelen. De kleuren en com binaties van dit vlechtwerk kunnen naar uw smaak worden aangepast aan de rest van uw in terieur. Er kunnen ook combinaties gemaakt worden met vloerkleden van deze ontwerper, waarbij de randen aangepast kunnen worden. Van hetzelfde bureau komen tevens zonnige ac cessoires die perfect passen bij het meubilair. HEILOO - In armaturen en lampen is enorm veel keus, om de optimale combinatie te verkrij gen van decoratie en functionaliteit. Bij het ko pen van een lamp moet niet alleen op het uiterlijk worden afgegaan, maar moet ook goed bedacht worden wat u van de lamp verwacht: in direct licht, warm licht, wit licht, gericht licht, enzovoort. De medewerkers van V.d. Peets Vakhandel kun nen u adviseren bij het maken van een keuze uit de vele armaturen die aangeboden worden in de winkel aan de Stationsweg. De stijlen lopen zeer uiteen, van klassiek tot modern, van koper tot felgeel, van kleine spotjes tot grote vloerlampen. Er is een groot aanbod in beweeglijke armatu ren, omdat die natuurlijk erg praktisch zijn. Wat de trends betreft is niet zo duidelijk één richting aan te wijzen. Het valt juist op dat al lerlei stijlen gemengd voorkomen: er zijn combi naties van smeedijzer en hout, hout met zwart en allerlei materialen gecombineerd met matglas. Daarin zijn de 'glaasjes' uit de vijftiger en zesti ger jaren terug te vinden. Ook de schaallampen van vroeger zijn weer helemaal in, in een nieuw jasje gestoken. Voor kinderlampen in vrolijke kleuren en in de vorm van bijvoorbeeld stripfiguren kunt u bij V.d. Peets Vakhandel terecht, maar ook voor een nieuwe lampekap, om uw eigen lampevoet eens een heel ander uiterlijk te geven. Heeft u een lamp die prima bevalt, maar u zou de lichtsterkte graag willen variëren, dan kunt u bij V.d. Peets Vakhandel een dimmer laten monte ren. f E L K S E L C T in hypotheken HEILOO - Bezig zijn in je huis, sfeer scheppen en veranderen geeft veel plezier en voldoening. Decorette Ursem aan de Heerenweg biedt tal van mogelijkheden op dit gebied. Er is veel te koop om zelf iets mee te doen, zoals een ruime collec tie stoffen om gordijnen, een sprei en kussens van te maken. Er is een uitgebreide collectie be hang, die volledig op de stoffen is afgestemd en waar toch zeer veel verschillende combinaties mee te maken zijn. Verder is er vloerbedekking in vele kwaliteiten, en zonwering op maat. Verf kan in alle mogelijke kleuren gemengd worden. Alsof dat alles nog niet genoeg is, heeft Decoret te ook nog eens een collectie woonaccessoires, variërend'van handdoeken en badmatten tot con soles, lampen, kleden en kleinmeubels van hout, riet en smeedijzer. Om het kiezen en combineren voor u gemakkelijker te maken, heeft Decorette al een selectie van bij elkaar passende verfkleu ren, stoffen, behang, vloerbedekking, zonwering en accessoires voor u gemaakt die u in de winkel herkent aan het label Mix and Match. Als u uw huis gaat decoreren, probeer dan eens een Incastijl, geef Cajunkleuren de kans, maak een sterretjeskamer voor uw kind, probeer een landelijke stijl of houd alles verfijnd in naturel: mogelijkheden genoeg. Maak een keus en ga aan de slag!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 35