Van Burgsteden antiek Uitgebreide sortering fff' lijsten bij Inzet Klaasse gaat voor kwaliteit Enorme collectie vruchtenhouten tafels en exclusieve antiek grenen meubelen Serrelux Systeembouw voor speciale plafonds Maandag gesloten Kennemerstraatweg 536 Heiloo. Tel. 072 337756 PAGINA 19 4 OKTOBER 1995 - OKTOBER WOONMAAND OKTOBER WOONMAAND geldt ook voor de ophaal- en bezorgdienst. U hoeft niet met uw schilderij over straat als dat. moeilijk gaat. De medewerkers van Inzet komen desgewenst het werk ook bij u ophangen. Een bezoekje aan Inzet is niet alleen de moeite waard als u een lijst zoekt of iets wilt laten in lijsten, maar ook wanneer u eens werk van (an dere) kunstenaars wilt zien. Maandelijks hangen er andere werken van artiesten uit binnen- en buitenland. Informatie over de exposities is re gelmatig te vinden in de Uitkijkpost. B HEILOO - Galerie en lijstenmakerij Inzet aan de Raadhuisweg heeft een ruime sortering lijsten en passepartouts, om zodoende voor ieder kunst werk een goede omlijsting te bieden. Het zijn echter niet alleen kunstwerken die ingelijst wor den bij Inzet: olieverven, aquarellen, tekeningen, foto's maar ook posters, borduur- en applicatie- werk en zelfs doopjurken worden hier netjes achter glas geplaatst. Op het moment ligt er een Oosters kleed van 2 bij 3 meter klaar om inge lijst te worden. Uiteraard zijn er veel verschillende systemen, vormen, materialen en kleurcombinaties te vin den in het aanbod. Eigenaar Rob Luybé: „We nemen er graag de tijd voor om iemand te advi seren. We houden geen vermoeiende verhalen over technische kwesties, maar bieden concrete oplossingen. Gelukkig zijn er maar weinig beper kingen, zodat we de meest uiteenlopende op drachten kunnen behandelen." Van een drempel kun je bij Inzet nauwelijks spreken. Ook financieel niet, want in elke prijs klasse is: er wel een lijst te vinden. Iedere klant wordt met evenveel respect behandeld, of het nu om een kostbare of voordelige lijst gaat. Dat HEILOO - Bij Aannemingsbedrijf en Keukenstu dio Klaasse zijn ze duidelijk: géén aanbiedingen, géén 'gratis' inbouwapparatuur, géén mooie ver halen, maar kwaliteit. Sinds 1933 is het bedrijf actief op het gebied van nieuwbouw en verbou wingen. Met een ervaring van zo'n dertig jaar in het ontwerpen en plaatsen van keukens, weten Jan en Kees Klaasse dat opdrachtgevers veel be lang hechten aan een vlotte en vakkundige uit voering van de opdracht. nllir^T Dat is wat het bedrijf levert; hiermee onder scheidt het zich van de grote keukencentra, die stunten met prijzen en waarbij plaatsing, bijko mende werken en nazorg op een tweede plaats komen. „Het klinkt misschien vreemd," vertelt Jan, „maar als iemand hier klant is, zie je hem de eerste tien jaar niet meer terug. Als wij een keuken plaatsen, is dat gewoon niet nodig." In de keukenhandel zijn wel trends waar te ne men, maar het wisselt niet ieder jaar. De laatste tijd verandert vooral de houding over kleurge bruik in de keuken: de kleuren worden warmer, maar soms ook meer gewaagd. Felle kleuren zo als mintgroen en rood worden gecombineerd met zwart of antraciet. Deze maand gaan Jan en Kees regelmatig naar Duitsland, om de fabrieken af te gaan, op zoek naar nieuwe keukens en apparatuur. Het is een dynamisch bedrijf, want er zijn plannen om in de nabije toekomst het assortiment te verbreden en meer gericht te zijn op de vervangingsmarkt van inbouwapparatuur. Volgens Jan krijgt dit nog te weinig aandacht van de gebruikers. Bij de verbreding van het aanbod zullen we vooral let ten op het betere merk en produkt, om zodoen de vooral kwaliteit te bieden, aldus Jan Klaasse. HEILOO - Aan de Oosterzijweg is Serrelux Systeembouw gevestigd, een bedrijf dat uw plafond- en wandafwerking verzorgd. In de rui me showroom die daar sinds twee jaar is, vindt u een ruime sortering plafonds, wanden en ver lichting. Opvallend is de verscheidenheid aan materialen: hout, aluminium, mineraal en kunststof in onherkenbare vormen. Zo'n alumi- niumplafond bijvoorbeeld kan alle kleuren aan nemen die u wilt, van mat tot glanzend. Op die manier heeft u niet alleen het plafond naar uw smaak, maar profiteert u ook van de voordelen van het materiaal: het is licht, sterk, goed af neembaar, roest niet en kan goed tegen water. Een ideaal produkt voor een badkamerplafond bijvoorbeeld. Wnnneer u dan bedenkt dat het in 128 kleuren en zes types leverbaar is, begrijpt u dat dit helemaal kan worden aangepast aan uw huidige badkamer. Er is steeds meer belangstelling voor plafonds. Mensen zién steeds meer de voordelen in van bij voorbeeld systeemplafonds. Vooral in kantoren en bedrijven wordt dit veel gebruikt, omdat het goedkoop, eenvoudig te monteren en zeer prak tisch is. Snoeren en bedrading kunnen erg goed worden weggewerkt, en als er iets stuk is, kun nen de panelen met gemak verwijderd worden om een euvel in de bedrading te verhelpen. Dit systeem is ook bij uitstek geschikt voor het in bouwen van spotjes. U bent van harte welkom in de showroom, waar u goed advies en gratis offertes kunt krijgen. In dien gewenst komen de medewerkers 's avonds bij u thuis voor persoonlijk advies. De show room is op afspraak eventueel ook in de avon duren te bezoeken.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 39