van slager Kees Burger Night of the Proms groot succes I G» nk%% KJtiU nr TT 1ZFFD wees voorzichtig met vuur Heren koorzangers HEILOO - De werkgroep Vocatie organiseert op zaterdag 21 oktober aanstaande een zangdag met als thema 'kennismaking met (on)bekend licht voetig kerstrepertoire in klassieke en lichte muziekvorm'. Waarom spreek ik in de kop alleen de heren aan? Er is een enorme animo voor deze dag. Minder prettig is echter dat er, tot nu toe, maar zo weinig mannen zich in laten schrijven. Om de werken die gezongen gaan worden goed tot zijn recht te laten komen is een goede ba lans in het koor wenselijk. Mannen...u kunt hier iets aan doen, u kunt deze balans bewerkstelligen. Het programma is in grote lijnen: 's morgens in de Maranathakerk van 09.30 tot 13.00 uur en 's middags van 14.00 tot 17.00 uur in de Hervormde Kerk (beide in Castricum). 's Morgens zingt u onder leiding van Piet Vessies (Castricum) het zogenaamde klassieke repertoire, maar toch redelijk onbe kend, en 's middags neemt Joost Doodeman (Heemskerk) u mee door het land van de Christmas Carols. Er zullen ongetwijfeld ook dames zijn die dit artikeltje lezen, schroomt echter niet ook ook te komen. Niet alleen mannen zijn van harte welkom, u wordt eveneens met open armen ontvangen. De kosten voor de hele dag zijn f 50,00. De lunch dient u echter zelf te verzor gen, maar bij ons is koffie, thee, melk etc. verkrijgbaar. Wanneer u geïnteres- over. seerd bent in deze vocatie-zangdag, of nog het één en ander wilt vragen kunt u contact opnemen met Miriam Lases, telefoon 072-5334341. Luxalon plafond-ideëen Goudkeur voor rookworsten voor elke stijl The Night of the Proms in Limmen van afgelopen zaterdag was volgens de vele bezoekers een onvergetelijk spektakel. De organisatie had alles bij zonder goed geregeld, van begin tot eind. Het was goed te merken dat de koren, Harmonie Excelsior, de Ruud Jansen Super Band en de solisten veel samen hadden samen geoefend. „Voor herhaling vatbaar," riepen de toe schouwers achteraf, maar de organisatie doet hier nog geen uitspraken KvK-bij eenkomst Milieuvergunningen en Leges ALKMAAR - De Kamer van Koop handel Alkmaar organiseert in samen werking met de Bedrijfsmilieudienst op dinsdagavond 31 oktober een voorlich tingsbijeenkomst over het onderwerp milieuvergunningen en legeskosten. In de praktijk blijken veel onderne mers haken en ogen te ondervinden bij de aanvraag van een milieuvergunning. Veel voorkomende vragen en discussie punten zijn: welke formuleringen komen in de vergunning te staan en welke kosten mogen in de door de ondernemer te betalen leges worden doorberekend. Tijdens de bijeenkomst wordt onder andere op deze kwesties ingegaan van uit verschillende invalshoeken: milieu adviesdienst, gemeentelijke overheid en advocatuur. De bijeenkomst vindt plaats in het kamergebouw. Voor nade re informatie en aanmelding tot 22 oktober kan men contact opnemen met de Kamer, mevrouw A. Kerssens, tele foon 072-5195761. Donateursconcert gemengd koor Crescendo Gemengd koor Crescendo organiseert zaterdag 21 oktober aanstaande weer haar jaarlijkse donateurscöncèttv In de zaal van 't Wapen van Egmond te Egmond-Binnen zijn donateurs en belangstellenden van harte welkom, aanvang 20.15 uur. Net als voorgaande jaren wordt er ook dit jaar weer een gevarieerd programma ten gehore gebracht. Het gemengde koor Cres cendo zal onder leiding van dirigent Dennis v.d. Heijden, begeleiding Pieter Koning, de bezoekers trakteren op een uiteenlopend repertoire van werken van Elgar, zoals As Torrents in Summer en Ave Verum, het zigeunerkoor van Verdi, J. Feel Pretty van L. BerntStein en vele anderen. De presentatie is wederom in handen van Louise Koper. Medewerking aan dit concert wordt verleend door The Yellow Plastic Wistle Birds. Zij brengen voornamelijk a-capella werken. Liederen uit de derti ger en veertiger jaren; barbershop nummers, songs van de beatles, een enkele negrospiritual ,en andere meer stemmige, maar goed in het gehoor lig gende werken. Zij bieden het publiek een zo hoog mogelijke muzikaliteit in een gevarieerd programma, waar de luim en schets echter niet worden ver geten. Laat dit concert voor velen een gelegenheid zijn om kennis te komen maken met het verenigingsleven in Egmond-Binnen, vooral voor hen, die zich willen aansluiten bij een zangver eniging. Het belooft vocaal en instru mentaal een boeiende avond te wor den. Hollands Wild bij de Loocatie Het is ruim drie maanden geleden dat Restaurant de Loocatie opende. Deze week introduceren Hans en Ingrid voor de derde maal een nieuwe kaart. Op 15 oktober opende het wildseizoen en sinds die datum staan er op het menu diverse heerlijke Hollandse wildge- rechten. Als hoofgerecht kan men een hazebout bestellen die bereid is in herfstbok. De daarbij geserveerde saus is afgemaakt met het pittige - specu laasachtige - kruid kardamon en gebonden met ontbijtkoek. Op het menu ook fazant, op twee manieren bereid, een gebraden filet en het pootje gestoofd met madeirasaus en daarbij een puur Hollandse zuurkool uit Avenhorn. Heel speciaal zijn de gefrituurde win terse groenten zoals ui, knolselderij of prei. Om het geheel waardig af te ronden kan men kiezen uit diverse najaarsach- tige nagerechten als warme appeltaart en kaneelijs. Reserveren is aan te beve len. Voor de kerst heeft de Loocatie een mooi afwisselend menu samenge steld. Ook dan verdient het aanbeve ling om tijdig te reserveren. De Loocatie, 072-5333352. Feestavond Nivon-Heiloo HEILOO - De afdeling Heiloo van het Nivon bestaat in november 50 jaar. Het Nivon - Nederlands Instituut voor Volksontwikkeling en Natuurvrienden- werk - is een vereniging voor jong en oud met meer dan 40.000 leden op het gebied van cultuur en natuur en met een traditie die teruggaat tot de jaren '20. Een groepje leden van de afdeling Alkmaar besloot in november 1945, op initiatief van de heer N. Majolée, ook in Heiloo een eigen afdeling op te richten. De afdeling wil dit jubileum niet onge merkt voorbij laten gaan. Er is een her denkingsboekje uitgegeven dat alle leden inmiddels hebben ontvangen. Daarnaast biedt het bestuur op vrijdag avond 3 november in theater De Beun de leden van de afdeling, genodigden en pers een bijzondere feestavond aan. Op het programma van die avond staan, naast het meer officiële gedeelte dat zo kort mogelijk zal worden gehou den, een toneelvoorstelling door Falkland en een optreden van Pridini met zang en dans. Het gedeelte na de pauze is gereserveerd voor Servaes (circus) Custers, bekend van radio en tv, met een speciaal voor deze avond samengesteld programma. Voorzover nog plaatsen beschikbaar zijn, zijn ook andere belangstellenden welkom: de toegangsprijs bedraagt f 10,00 per persoon. Aanvragen voor kaarten uitsluitend te richten tot de voorzitter van de afdeling, mevrouw Reina Mulder, Het Veld 12, Heiloo, telefoon 072-5333127. De aanvragen zullen in volgorde van binnenkomst worden behandeld. De dinosaurussen zijn terug ALKMAAR - Van 19 tot en met 22 oktober slaat de dinosaurussenten- toonstelling zijn tenten op op het Waagplein te Alkmaar. Er zijn levens echte, bewegende dinosaurussen te bekijken zoals de plantenetende Stego- saurus en de vervaarlijke vleesetende Tyrannosaurus. Op de tentoonstelling is verder te zien hoe en waarvan deze die ren leefden en wat de waarschijnlijke oorzaak is geweest van hun uitsterven. De voorstelling is doorlopend van 11.00 tot 19.00 uur. Toernooien in 't Goede Veld ALKMAAR - Tenniscentrum 't Goede Veld, gelegen naast de kunstijsbaan aan de randweg om Alkmaar, organiseert deze winter een aantal gezelligheids- toernooien. Iedereen kan deelnemen. Allereerst het herfsttoernooi op zater dag 28 oktober en op 11 november het echtparentoernooi. Beide toernooien worden gespeeld van 20.00 tot 24.00 uur. Voor het herfsttoernooi kunt u zich individueel aanmelden, want er worden dubbels gespeeld met steeds wisselen de partners. Voor het toernooi op 11 november meldt u zich uiteraard met uw partner/echtgenoot aan. Schitterende prijzen zijn te winnen, maar gezelligheid staat voorop. U kunt zich telefonisch aanmelden op maan dag tot en met vrijdag tussen 9.00 - 12.30 uur of kom gewoon even langs in het Tenniscentrum. Tel. 072 5124667. Fotowedstrijd LIMMEN - Natuurlijk hebben veel mensen gedurende deze werkelijk schitterende zomer gezellige, zonnige foto's gemaakt, dat kan niet missen. Inwoners van Limmen worden uitge nodigd hun mooiste foto's in te sturen voor een wedstrijd. Voor alle duidelijk heid, het gaat om eenvoudige, spontane kiekjes, die heus niet alleen afgelopen zomer gemaakt hoeven te zijn. U mag ook best uit de schoenendoos met foto's of uit een album iets insturen. Er zijn leuke prijzen te winnen. De Culturele Raad Limmen looft cadeau bonnen uit van f 100,00, f 50,00 en f 25,00. Bovendien zal Gerard Min, die ook in de jury zit, van de winnende foto's vergrotingen maken in een mooi passe-partout. Net als vorig jaar zullen alle ingezonden foto's (voor zover mogelijk) gedurende de maand decem ber in het gemeentehuis worden geëx poseerd. Inschrijving staat open voor alle inwo ners van Limmen, van alle leeftijden. Er zijn prijzen voor twee leeftijdsgroe pen: tot en met 16 jaar en ouder dan 16 jaar. De foto's kunnen tot 18 november ingeleverd of opgestuurd worden bij Vaartkant 26,1906 WJ Limmen. Vermeld wel even uw naam, adres, en eventueel uw telefoonnummer op de achterkant foto. Ook een eventuele titel bij de foto kunt u op de achter krant vermelden. De jury bestaat uit leden van de Culturele Raad Limmen en de fotogra fen Gerard Min en Cees Beentjes. Inzendingen worden ons eigendom, tenzij u op de achterkant vermeldt dat u de foto terug wilt hebben. Programma Radio 80 Maandag Lokaal totaal 00.00 Ochtend in Egmond 06.00 Hits aan de lopende band 09.00 Tussen de middag 12.00 Kroniek der muziek 14.00 Willens en wetens 16.00 Avondprogramma 18.00 Het hol van de leeuw 22.00 Dinsdag Informatie en muziek 00.00 Ochtend in Egmond 06.00 Hits aan de lopende band 09.00 Tussen de middag 12.00 Kroniek der muziek 14.00 Willens en wetens 16.00 Horoscopen 18.00 Baksteen 20.00 De rechtop in je bed show 22.00 Woensdag Informatie en muziek 00.00 Ochtend in Egmond 06.00 Hits aan de lopende band 09.00 Tussen de middag 12.00 Kroniek der muziek 14.00 Willens en wetens 16.00 Avondprogramma 18.00 Radio 80 dierenbrigade 20.00 Michael Chapman 22.00 Donderdag Informatie en muziek 00.00 Ochtend in Egmond 06.00 Hits aan de lopende band 09.00 Tussen de middag 12.00 Kroniek der muziek 14.00 Avondprogramma 18.00 Halte 107 20.00 Classics 22.00 Vrijdag Informatie en muziek 00.00 Ochtend in Egmond 06.00 Hits aan de lopende band 09.00 Tussen de middag 12.00 Kroniek der muziek 14.00 Willens en wetens 16.00 Interactief 18.00 Het Duinrijk 20.00 Easy listening 22.00 Zaterdag Informatie en muziek 00.00 Rob in de morgen 07.00 Te vroeg voor woorden 08.00 De geeuw van de meeuw 10.00 Dubbel D 12.00 In de middag 14.00 Lukraak 16.00 Weekje 80 18.00 Kroniek der muziek 20.00 Je kan altijd nog... show 22.00 Zondag Informatie en muziek 00.00 Ochtend in Egmond 08.00 Ronde van Egmond 10.00 Zeg je zegje 12.00 Zondagsport 80 14.00 Happy Hour 17.00 P.S. 18.00 De echo van het weekend 20.00 Nighttime 22.00 Radio 80 is in de ether te ontvangen op 107 FM en op de Egmondse kabel op 96.5 FM in stereo. Expositie en lustrumconcert door kleinkoor Castricum CASTRICUM - Het Kleinkoor Castri cum bestaat dit jaar 15 jaar. In verband met dit derde lustrum geven wij op zaterdagavond 28 oktober aanstaande een concert in de Hervormde Kerk in Castricum. Het repertoire is samenge steld uit werken van componisten uit de renaissance en de romantiek. Zo op het oog is er geen verband tussen deze twee perioden, maar zij lijken, althans voor een deel, wel degelijk op elkaar. De overeenkomst is namelijk dat in beide tijden, de 15e/16e eeuw en de 18e/19e eeuw, de mens met al zijn bele vingen centraal mocht staan. Een com binatie van deze twee stijlperioden is daarom gekozen voor het lustrumcon cert. Ook in ons koor staat de mens centraal. De Expositie op zaterdagmiddag, even eens in de Hervormde Kerk te Castricum, is dusdanig samengesteld dat u zicht krijgt op de werken van het avondconcert: toelichting op - en analy ses van de partituren, de partituren zelf en een beeld van de tijdsgeest waarin deze zijn ontstaan. Deze expositie, samengesteld door dirigent Piet Ves sies, is geopend van 14.00 - 17.00 uur. Tevens is het mogelijk toegangskaarten te kopen voor het lustrumconcert. Om het 3e lustrum ook met u te vieren is de expositie gratis toegankelijk en krijgt u van ons een kopje koffie aange boden. Het concert begint om 20.15 uur. De kerk is open om 19.45 uur. De toegangsprijs is f 12,50. In de voorver koop zijn kaarten te verkrijgen bij Muziekhandel Borstlap te Bakkum en VVV-Castricum. U kunt telefonisch reserveren bij Paula: 0251-312080 en bij Miriam: 072-5334341. REGIO - Luxalon aluminium plafonds zijn een duurzaam en hoogwaardig kwaliteitsprodukt van Hunter Douglas, de makers van de bekende Luxaflex raambekledingsprodukten. Dit pro- dukt is verkrijgbaar bij Serrelux Systeembouw aan de Oosterzijweg 25 in Heiloo. Het Luxalon plafond is bij uitstek een dekoratief produkt. Door de uitgebrei de kollektie van meer dan 120 kleuren is het mogelijk voor elke situatie een passende kleur te vinden, van licht tot donker en van hoogglans tot mat, voor zowel primaire kleuren als voor pastel tinten. Ook messing en chroom, in hoogglans of geborsteld, ontbreken niet. Zeer speciaal zijn de unieke hamerslag, stucco, parelmoer en mar merseries. Wat de vormgeving betreft biedt het Luxalon plafond vele mogelijkheden. De kollektie bestaat uit twee plafond types die variëren met betrekking tot breedtes en vorm van het profiel. Er is een nieuwe keuze uit een open en een gesloten plafond. Het open plafond bestaat uit plafondla mellen van 3 tot 18 cm breed die naast elkaar worden geplaatst. De lamellen zijn verkrijgbaar in vijf breedtematen. Tussen de lamellen kunnen voegprofie- len geplaatst worden. De voegprofielen zijn V-vormig of U-vormig en hebben beide een eigen uitstraling (het open plafond). Naast het open plafond met voegpro- fiel is er een plafondtype zonder voeg- profiel (het gesloten plafond). De lamellen liggen dan tegen elkaar en geven een rustig, modern en bij uitstek 'strak' beeld. Een bijkomend voorbeeld is dat de montage eenvoudiger is. Het plafond kan direkt tegen het bestaande plafond geplaatst worden, maar het kan ook verlaagd worden aangebracht. Dit betekent een verla ging van 5 tot 150 centimeter met als gevolg dat leidingen, isolatiemateriaal en het oude of beschadigde plafond onzichtbaar worden weggewerkt. Een ingrijpende verbouwing is dan niet meer nodig. Doordat het Luxalon plafond van alu minium is, heeft dit plafond de kwalifi- katie onbrandbaar. Ook de verflaag is onbrandbaar, waardoor een eventuele brand niet langs het plafond wordt ver spreid. Luxalon plafonds bestaan geheel uit aluminium (inclusief draagprofielen), waardoor toepassing in vochtige ruim tes mogelijk in. Ventilatie kan eenvou dig in het plafond worden geïntegreerd of door een open voeg worden bewerk stelligd. Montage van het Luxalon plafond kan eenvoudig geschieden tegen het bestaande plafond. De Luxalon dealer kan de montage verzorgen. Door het technisch eenvoudige systeem en de beschikbare montage-instrukties is een Luxalon plafond ook voor doe-het-zel- vers geschikt. Limmer IJsclub LIMMEN - Zondagavond om 20.15 uur is op de Alkmaarse ijsbaan de eer ste wedstrijd geschaatst van de Limmer ijsclub. De weersomstandigheden waren goed, alleen sloeg de baan snel aan, zodat niet die snelle tijden op de klokken kwamen die de rijders ver wacht hadden. De uitslag is als volgt: heren 1: Richard Bloedjes 43.9-2.14.6 2. Jurriaan Oudhoff 44.1-2.21.8 Veteranen 1: Hans Zomerdijk 46.2-2.22.5 2. Peter Hollenberg 48.6-2.27.0 Dames 1. Kathalijne Oudhoff 48.5-2.29.7 2. Lisette Kansen 51.2-2.43.0.500 en 1000 meter: jongens C 1. Jeroen Lute 45.0 - 1.35.7 2. Johan Stienstra 51.4 - 1.41.0. Meisjes 1. Liesbeth Thijsse 56.3 - 1.57.8 2. Anita Pater 59.8 - 2.09.2 Pupillen 500 meter: jongens 1. Bram Bruschke 59.8 2. Guido Kaandorp 1.04.3 Meisjes 1. Inge Katee 58.8 2. Judith Jonker 1.03.5 Omdat er veel leden in Heiloo wonen zie ik dit graag afgedrukt in de Uitkijkpost. Cursus 'speels leren leven' ALKMAAR - De cursus 'Speels leren leven' van de Stichting Samenspel wordt tienmaal op dinsdagavond gehouden. Binnenkort hopen we weer een nieuwe groep te starten. Speels, creatief, communicatief, jezelf leren kennen zijn de kernwoorden. Het is spel en ontmoeting. Daarin kun je zo ver in gaan als je zelf wilt. Het is vooral een doe-cursus, er wordt weinig gepraat. Je mag aan de oppervlakte blijven maar ook diep in de dingen dui ken. De cursus is bestemd voor iedereen die meer uit zijn leven wil halen. Je leert kleine en grote problemen zelf oplos sen en vastgelopen situaties in je leven weer in beweging brengen. In die zin is het een assertiviteitscursus. Je leert skuaties die moeilijk zijn onderkennen en daar-vanuit jezelf op reageren. Je komt-nief in de verdediging, je voor- komLfffoblemen. Het is vooral een doe-cursus. Er wordt weinig gepraat. Veel gedaan. Door de speelse aktiviteiten krijgt je ervaring die je in het dagelijks leven toe kunt passen. De cursus is een veilige plaats waar je met nieuwe dingen kunt experi menteren, waar je van je fouten veel leert zonder dat iemand je op die fout aankijkt. Thema's die an de orde komen zijn: het beeld dat je van jezelf hebt, relaties, vrijheid/onvrijheid, macht/onmacht, vriendschap, vooroor deel, omgaan met conflicten en andere thema's die deelnemers zelf inbrengen. We werken aan de hand van creatieve, theatrale en speelse aktiviteiten, bewe ging, rollenspel, forumtheater, non-ver bale aktiviteiten, lichaamstaal en ont spanningsoefeningen. In het spel leer je je eigen sterke en zwakken kanten ken nen. Je ontdekt hoe je dingen doet en je gaat nadenken over het waarom. Je ontdekt dat je meer kan dan je denkt. Je hoeft niet echt problemen te hebben om aan deze groep mee te doen. De groep is bestemd voor iedereen die op een prettige manier nieuwe levenserva ring op wil doen en op een creatieve manier met problemen om wil leren gaan. Informatie: Stichting Samenspel, Merwedestraat 9, Alkmaar, telefoon 072-5150897. HEILOO - Op 26 september jl. hield de vereniging van keurslagers de jaar lijkse keuring van ambachtelijk ge maakte Gelders Rookworst. Keursla ger Cees Burger verdiende door de goede kwaliteit van zijn rookworst het predikaat Goudkeur. Om Goudkeur te behalen moet de rookworst aan strenge eisen voldoen. Het produkt wordt door een onafhankelijke en deskundige jury beoordeeld op de onderdelen, geur en smaak, kleur, samenstelling, snijdbaar- heid. Keurslager Kees Burger zeer tevreden met het behaalde totaal van 95 punten. Vooral aan het begin van het rook worstseizoen is het behalen van Goudkeur voor een produkt een goede stimulans. Op die manier houdt men de kwaliteit in het oog en kan men zien of de rookworst nog verbeterd kan wor den om een perfect produkt af te leve ren aan de klanten. Eén van de medewerkers van Slagerij Burger toont vol trots de onder scheiden worst. Gall en Gall komt met Dertien Eeuwen HEILOO - Eindelijk is het er, de loka le kruidenbitter van Gall en Gall in Heiloo. Mede in het kader van het her denkingsjaar Heiloo 1300, komt deze kruidenbitter op de markt onder de naam 'Dertien Eeuwen'. Sommige mensen zullen denken dat het jaar al bijna om is, als je echter een nieuw pro dukt op de markt wilt brengen, moet het ook goed zijn. Het is leuk als de consument een fles koopt om het eti ket, maar je vindt meer waardering in je werk als een klant terug komt voor dat lekkere drankje met dat etiket van Heiloo. Natuurlijk wil het oog ook wat, dus is er veel werk besteed aan de uit straling. Op het etiket staat namelijk een oud-Hollandse afbeelding van de Willibrordput bij het witte kerkje. Opvallend is ook de oude schrijfstijl van Heiloo. De kruidenbitter wordt verkocht in een stenen kruik en is krui dig met een licht zoetige smaak. Een heerlijk drankje voor de koude maan den. De kruik komt mooi in de speciaal gemaakte doos tot zijn recht. De krui denbitter is alleen te koop bij Gall en Gall in het Loo en zeker aan te bevelen als kadotip voor de decembermaand of geschenk voor uw relaties van buiten Heiloo. Top Music Festival tijdens Bergense Kunsttiendaagse 1995 BERGEN - Een muzikaal spektakel tijdens de Bergense Kunsttiendaagse op 25 oktober is het 'Top Music Festival'. Drie topformaties zorgen voor muzikale hoogstandjes met optre dens van enkele beroemde gastspelers. In de eerste plaats is daar het trio Greetje Kauffeld. Zij zal deze avond ook als gastvrouw optreden. Gasten zijn Frits Landesbergen, Europa's beste vibrafonist en winnaar van diverse internationale prijzen én de violist Armando. Ook is het Koninklijk Zigeunerorkest van Tata Mirando, de meest vooraanstaande tzigane-muzi- kanten uit Nederland met hun gastvio- list Armando te beluisteren. Voorts tre den de New Orleans Syncopaters op. Hun dixielandmuziek zal bij velen nos- taligische gevoelens oproepen. Het Top Music Festival heeft plaats op 25 oktober om 20.15 uur in de Petrus en Paulus kerk in Bergen. Kaarten zijn nog verkrijgbaar bij de VVV's in Bergen en kosten f 45,00 per stuk. Bedrijven kunnen seriekaarten reser veren bij Mariëlle de Graaf, VVV Bergen, telefonisch bereikbaar via 072- 5813100. nationale kollekte voor mensen met een verstandelijke handicap Giro 11 22 22 2 Bank 70.70.70.333 t.n.v. Stichting NKGG te Utrecht ff De Nederlandse Brandwonden Stichting organiseert campagnes om brandwonden te voorkomen, verbetert de behandeling van brandwondpatiënten, doét wetenschappelijk onderzoekbeheert de Nationale Huidbank en werkt nauw samen met de drie brand wondencentra in Nederland. Nadere informatie: (0251) 27 55 55 Postbankrekening 20.21.22 of Bankrekening 70.70.70.643 t.n.u. Nederlandse Brandwonden Stichting te Beverwijk In de week van 9 tot en met 14 oktober wordt de NKGG, nationale kollekte voor mensen met een verstandelijke handicap, gehouden*. Met uw gift ondersteunt de NKGG tal rijke projekten en aktiviteiten die anders blijven liggen. Denk daar óók eens aan als straks de kollektant aan de deur komt. Heeft u onze kollektant gemist, maak dan een bijdrage over op de giro- of bankrekening van de Stichting NKGG. firn af

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 8