Vogelvereniging Kleurenpracht jubileert met districtstentoonstelling bij Ranzijn Prijsuitreiking portrettenactie Heerenslager uitgebreid met dagelijkse maaltijdenservice <Ze zeggen dat ik gek ben... Overleg met bewoners Kerkelaan over verkeersproblemen Nieuws voor jong en oud Vervolg informatierubriek Op 20 december a.s. om 20.00 uur vindt over leg plaats tussen de gemeente en bewoners van de Kerkelaan over het verkeer. Al geruime tijd is de gemeente op zoek naar een oplossing voor het overlast op de Kerkelaan. De grootste knelpunten die zijn gesignaleerd zijn de hoge rijsnelheden en de aantallen doorgaand (vracht)verkeer. De Kerkelaan heeft een functie in de ontslui tingsstructuur van Heiloo. In principe kunnen daarom niet te veel beperkin gen aan het verkeer worden opgelegd. Bovendien zou een beperking van het aantal (vracht)auto's in de Kerkelaan een verhoogde verkeersdruk kunnen geven in straten die daar minder geschikt voor zijn. Omdat de gemeente geen acceptabele oplos sing kon vinden is advies gevraagd aan de Grontmij. De Grontmij concludeerde wat ook de gemeente al had geconcludeerd: de ver lichting van intensiteit van verkeer op de Kerkelaan biedt weinig mogelijkheden. Het verlegt de verkeersbelasting naar wegen die daar minder voor geschikt zijn. Ook ir. Sj. Stienstra, adviseur stedelijk verkeer, kwam niet tot een andere conclusie. Omdat maatregelen die de intensiteit van het verkeer beperken niet genoeg helpenwordt gezocht naar oplossingen voor de te hoge ver keerssnelheid. De Grontmij heeft hiervoor een eerste ontwerp gemaakt. Voordat dat ontwerp verder wordt uitgewerkt wordt het advies gevraagd aan de bewoners van de Kerkelaan en wordt gezocht naar een gezamenlijke acceptabele oplossing. AG Vastgoed bouwt kantoren op De Oude Werf - Gevonden voorwerpen Volop kerstsfeer bij Bloemenservice Heiloo Oliebollenactie Scouting Rurik Jaap- Wim van derjiorst Communicatie Eerst maar even een waarschuwing: dit is de laatste gewoneaflevering van mijn wekelijkse column in de Uitkijkpost. Op zich een collectors item voor de fans, zoals wethouder Roelof Bos, die vorige week nog citeerde uit mijn schrijverij bij de opening van de vrijwilligersmarkt in winkelhof 't Loo. Maar ook op zich niets bijzonders. Misschien kan ik waarschuwingbeter veran deren in vooraankondigingvol gende week voor de laatste keer een column-achtig verhaal, waarvoor ik iets meer ruimte heb gevraagd dan normaal Lezers en lezeressen, rust goed uit de komende dagen, dat wordt lezen geblazen! Even inhaken op het bovenstaande. Het kiezen van de juiste woorden en vooral ook hoe ze op te schrij ven is momenteel het gesprekson derwerp in Schrijversland. Het gedonder over een nieuwe spelling of juist het in ere herstellen van oude gewoonten wordt in uitgebrei de artikelen onderbouwd dan wel afgemaakt. Is het nu hondehokof 'hondenhok', 'lekker kopje thee' of 'kopje lekkere thee', 'columnist' of 'kolumnist', 'kranteartikel', 'kran tenartikel' of 'krante-artikel'? Dat wordt lachen over een jaar of wat. Krijgen we in Nederland eindelijk weer een oerwoud, vol vreemde planten: van elk woord meerdere schrijf mogelijkheden, een jungle, waarin je door de bomen het bos niet meer ziet. Ik geloof niet dat het zo'n vaart zal lopen. Nu veel tam-tam, straks een gulden middenweg. Zoals bij de reconstructie van de Stationsweg, die volgend jaar eindelijk uitge voerd zal worden. De gemeente bedacht een plan, gaf de bewoners van de weg inspraak, pikte wat van de suggesties op en voert het totaal uit: iedereen begrijpt elkaar, ieder een tevreden. Dat kan weer niet gezegd worden van Wizzl - zal dit in een volgende editie van Van Dale opgezocht kun nen worden? Geen Wizzl in Heiloo, het college van burgemees ter en wethouders heeft geluisterd naar de middenstanders en naar de raadsleden. Een compromis zou ik het niet willen noemen. Want als fervent treinreiziger moet ik nu een andere oplossing bedenken voor het stomen van mijn driedelig kos tuum, het afdrukken van sfeervolle vakantiefoto's en het kopen van cd's. Gelukkig is er na lang wikken en wegen in ieder geval een besluit genomen, dat is al heel wat. Maar de discussie is vast nog niet geslo ten. Volgens mij is - in navolging van het CDA - nu Heiloo 2000 aan de beurt om schriftelijke vragen te stellen aan het college. (Tip: stuur ook een kopie naar de krant, want het gaat natuurlijk (ook) om wat extra aandacht voor de eigen par tij.) Momenteel volg ik de gebeurtenis sen in Heiloo nog op de voet. De nieuwtjes komen binnen bij de redactie en daar wordt geselecteerd wat u wel of niet mag lezen. Want zo is het natuurlijk wel, daar hoe ven we niet geheimzinnig over te doen. We proberen het allemaal in begrijpelijke taal in de krant te publiceren en hopen dat iedereen er iets van zijn of haar gading in aan treft. De redactie van de Uitkijkpost als censor, daar denk ik zo af en toe wel eens over na. In andere landen gaat het er natuurlijk veel strenger aan toe. Zo heb ik begrepen dat het nieuwste boek van de Indonesiër Pramoedja Ananta Toer in Nederland z'n pri meur beleeft, daar het in het Aziatische land zelf op voorhand verboden is. Maar ook in eigen land is het niet altijd even goed gesteld met de informatiestroom. Neem nu de rapportage over de handelingen en werkwijze van Dutchbat in voormalig Joegoslavië. Heen en weer geslingerd door alle 'openbaringen' heeft iedereen een mening die klopt ook al verschillen die onderling enorm. Het blijft een hele toestand om op de goede manier te communiceren. Tussen overheid en burgers, waar over uit ons eigen Heiloo meer dan genoeg voorbeelden te geven zijn. Tussen voetbalverslaggever en tele visiekijker: ik snapte werkelijk niets van de benamingen 'boeiend' en 'interessant', voor de laatste Europacup-wedstrijd van PSV. Tussen mens en dier: miauwt poes de ene keer omdat-ie honger heeft, de volgende keer omdat-ie naar buiten wil; en dat terwijl blik en klank absoluut hetzelfde zijn. Tussen de astroloog en de goedge lovige, die wil weten wat er volgend jaar gebeuren gaat. (Het schijnt dat ik een fantastisch jaar tegemoet ga volgens de Viva.) Het met elkaar in gesprek blijven en elkaar dan ook nog eens ver staan heeft inmiddels geleid tot een economische factor van belang. Boeken vol woorden er over dit onderwerp geschreven. Aantrekkelijk zijn de publicaties over de taal van mannen en die van vrouwen en vooral hoe die kenne lijk niet door de ander begrepen kunnen worden. Psychologen heb ben er uitgebreide studies naar ver richt, ik vind het best. Ze laten er bossen voor kappen om de onder zoeksresultaten wereldkundig te maken. Met het grootste gemak en plezier putten ze uit hun praktijker varing of uit brieven van cliënten om hun gelijk aan te tonen. Het hoort er tegenwoordig allemaal bij. Stel je eens voor dat niemand had bedacht dat mensen het moeilijk vinden om elkaar te begrijpen; dat je niet hoeft te discussiëren over de manier waarop, maar alleen over de inhoud. Dat zou toch een stuk makkelijker zijn. Ik heb wel eens het idee dat het bedenken van pro blemen - niet alleen wat betreft communicatie - één van de belang rijkste activiteiten is geworden. We doen zo graag moeilijk met elkaar, waardoor het moeilijk doen belang rijker is dan het onderwerp waar over. Nee, we hoeven niet alles maar over ons heen laten komen. Opbouwende kritiek is altijd zin vol. Ik doe niet moeilijk over de rol van de redactie van de Uitkijkpost: wij bepalen wat er in de krant komt. Gelukkig komt er vooral kopij bin nen, die thuis hoort in het blad. Het wordt verwacht door de lezer. Het is onze taak om te zorgen dat er over de woorden zelf geen discussie ontstaat. Over de inhoud mag iedereen met elkaar in de clinch en als het boeiend is, publiceert de Uitkijkpost hier ook nog over. Heeft u zich wel eens gerealiseerd dat het schrijven voor een gratis huis-aan-huisblad ontzettend moei lijk is? Wij willen dat iedereen ons blad leest en begrijpt. Zo zou dat met alle communicatie moeten zijn. Maar het feit dat ik hier over dit onderwerp schrijf, is een bewijs van het tegendeel, begrijpt u? HEILOO - Vogelvereniging Kleuren pracht Heiloo en Omstreken bestaat in 1995 een kwart eeuw. De vereniging werd opgericht op 1 januari 1970, toen Arie Winder een aantal vogelvrienden wist over te halen een eigen vereniging in Heiloo van start te laten gaan. Direct al waren er 36 leden en één van hen suggereerde de naam Kleurenpracht via een uitgeschreven prijsvraag. De oprichtingsvergadering van Kleu renpracht werd gehouden in de kantine van Gerntefa, waarbij Winder, je zou haast zeggen vanzelfsprekend, tot voor zitter werd gebombardeerd. Voorts namen de heren Arendsen, Hoen, Tromp en Visser zitting in het eerste bestuur. Uit de eerste jaren zijn weinig notities overgebleven. Wel is duidelijk dat het doel van de vereniging aan sprak. Het bevorderen van de contac ten tussen de vogelliefhebbers en tevens het vergroten van de kennis inzake huisvesting, kweken, voeden en verzorgen van vogels sprak al snel meer mensen aan, zodat een ledental van meer dan 60 werd bereikt. Kleurmutaties De bijeenkomsten van Kleurenpracht, beter bekend als de contactavonden, hadden duidelijk effect. Gevorderde vogelliefhebbers deden hun best met het kweken van vogels om zo eventueel nieuwe kleurmutaties te verkrijgen. In de loop der jaren zijn er heel wat muta ties ontstaan, bijvoorbeeld bij de kana ries, grasparkieten, grote parkieten, zebravinken, Japanse meeuwen en andere tropische vogels. Tijdens de jaarlijkse tentoonstelling voor de eigen leden waren de vorderingen te zien, werden de vogels door deskundige keurmeesters beoordeeld en konden ook leken nader kennismaken met deze vorm van vrijetijdsbesteding. Tijdens de contactavonden staat vaak een bepaald thema of een bepaalde vogelsoort centraal. Gerenommeerde keurmeesters van de Nederlandse Bond van Vogelliefhebbers, waarbij Kleurenpracht is aangesloten, verzor gen zeer regelmatig lezingen, welke met behulp van dia's of een videopre sentatie extra inhoud krijgen. Deze contactavonden zijn toegankelijk voor zowel leden als niet-leden en worden De heren J. en P. Kleef en W. Zandbergen (van links naar rechts) zijn sinds de oprichting van Kleurenpracht actief lid. aangekondigd in bijvoorbeeld de Uitkijkpost. Leden van Kleurenpracht krijgen tevens maandelijks het schitte rende bondsblad 'Onze Vogels'. In de loop der tijd zijn er natuurlijk de nodige bestuurswisselingen geweest. Daarin verschilt Kleurenpracht niet van andere verenigingen. En alle bestu ren hebben zich in hun tijd ingezet voor de vereniging en natuurlijk voor de jaarlijkse tentoonstelling, voor veel leden de belangrijkste gebeurtenis van het jaar. De eerste expositie werd gehouden in de kantine van Camping Heiloo bij J. de Vlugt, daarna verbleef men een aantal dagen per jaar in het Brunogebouw. Ter gelegenheid van het 20-jarig bestaan hield Kleurenpracht een grootse onderlinge tentoonstelling bij Intratuin aan de Vennewatersweg. Districtstentoonstelling Vanwege de vijfentwintigste verjaardag wordt van 20 tot en met 24 december onder auspiciën van de Nederlandse Bond van Vogelliefhebbers een district stentoonstelling gehouden bij Ranzijn Tuin Dier aan De Omval in Alkmaar. Hieraan nemen leden deel van alle vogelverenigingen in Noord-Holland. De openingsceremonie is op woensdag 20 december om 15.00 uur; de expositie blijft die dag tot 22.00 uur open. Op donderdag 21, vrijdag 22 en zaterdag 23 december is de tentoonstelling geo pend van 10.00 tot 22.00 uur; zondag 24 december kan men nog terecht van 10.00 tot 15.00 uur. De toegang is gratis. Tijdens deze tentoonstelling presen teert ook de afdeling Noordhollands Midden van de Vereniging ter Bevordering der Bijenteelt in Neder land zich alsmede het Noordhollands Landschap. Beide organisaties hebben een eigen stand met veel informatie en produkten, welke gekocht kunnen wor den. Voor de inmiddels 110 leden van Kleurenpracht is de districtstentoon stelling natuurlijk een enorme gebeur tenis. Dat geldt zeker ook voor de leden, die de vereniging vanaf het eer ste moment hebben meegemaakt, zoals de heren W. Zandbergen, R Kleef en J. Kleef. Zij gelden, samen met een aantal anderen, als de actievelingen van de club: altijd bereid om de handen uit de mouwen te steken als er iets voor de vereniging gedaan moet worden. Hart voor vogels „Je deelt met elkaar een hobby. Je werkt met levend materiaal en je moet zeker hart voor je vogels hebben," zo oordelen zij. Dat wil niet zeggen dat iedereen maar tot in het extreme met het houden van vogels bezig is. De ene liefhebber heeft tien vogels, de ander meer dan honderd. Het hangt daarbij af van de financiële en ruimtelijke moge lijkheden en natuurlijk hoeveel tijd men wil besteden. Ongeveer een derde deel van de leden is bereid om mee te helpen bij de ver schillende activiteiten. Natuurlijk springt de tentoonstelling volgende week daarbij als eerste in het oog. Maar begin volgend jaar staat er nog veel meer te gebeuren. Kleurenpracht heeft namelijk het gebouw van de postdui venvereniging Luchtpost overgeno men. Laatstgenoemde vereniging heeft besloten zich op te heffen (zie elders in deze Uitkijkpost) en Kleurenpracht, die al gebruik maakte van het gebouw tje tussen sporthal en hockeyvelden op sportpark Het Vennewater in, is de nieuwe eigenaar. Meer voor de jeugd In het volgende verenigingsjaar zal Kleurenpracht zeker de aandacht op zich vestigen rondom de ingebruikna me van het clubhuis. Maar ook met andere activiteiten wil het bestuur de aandacht op het houden van vogels richten. Met name denkt men erover meer voor de jeugd te doen. Voor hen is er natuurlijk ook het een en ander te zien en te beleven tijdens de district stentoonstelling. Er is een aparte kin derspeelhoek, in het weekend komt er een suikerspin, terwijl op zondag de uitslag bekend gemaakt zal worden van de kleurplatenwedstrijd, die onlangs werd uitgeschreven. Ouders en oude ren kunnen een kansje wagen tijdens de loterij en de tombola. Maar de meeste aandacht zal natuurlijk uitgaan naar de vogels, zij stelen de show bij Ranzijn Tuin Dier in Alkmaar. I)e vijf hoofdprijswinnaars van de portrettenactie zullen zelf vastgelegd worden op linnen. Op de achtergrond een aantal portretten van winkeliers door Jan Hoek. Deze zullen de komende weken nog te zien zijn in de kof- fieshop van de Hema. HEILOO - Zaterdag 9 december wer den in de koffieshop van de Hema in winkelhof 't Loo de prijzen uitgereikt van de portrettenactie die werd gehou den in het winkelcentrum. Door teken en schildervereniging Tintoretto zijn enige maanden geleden vele winkeliers vastgelegd. De schilderijen werden in de etalages tentoongesteld. Om mee te dingen naar de prijzen moest het win kelend publiek de 'verdwaalde gezich ten van de zaak' thuisbrengen. Dat dit nog niet meeviel, bleek uit het grote aantal verkeerde inzendingen. In totaal werden er meer dan 100 volledig ingevulde lijsten ingeleverd. De eerste vijf prijswinnaars zullen de komende maanden worden geportretteerd door leden van Tintoretto. Zij ontvangen na twee sessies poseren een hoogst per soonlijk schilderij, prachtig ingelijst door Inzet Lijstenmakerij van de Raadhuisweg. De gelukkigen zijn: mevr. E. Mulder uit Amsterdam, Olaf van Nooijen, mevrouw Van der Valk, mevrouw Van Dam en mevrouw D.F. von Hebei, allen uit Heiloo. Verder werden er tien diner bonnen ter waarde van f 100,00 uitge reikt, waarvan vijf voor Restaurant de Loocatie en vijf voor Restaurant Lotus, beiden in 't Loo. De winnaars daarvan zijn M. Rem uit Heerhugowaard, M. Vrouwe en I. de Boer uit Egmond aan den Hoef, E.C. de Vries uit Alkmaar en R. Al, R. Stoelinga, M. Ewing, N. Leenhouts, de familie Hart en J.H. Groen uit Heiloo. HEILOO - Op de laatste beschikbare kavel op bedrijventerrein De Oude Werf, aan De Hoefsmid, realiseert AG Vastgoed in de loop van 1996 een bij zonder representatief kantoor- en bedrijvencentrum: Het Hoefijzer. Het project vormt de overgang van de bedrijfsbebouwing aan De Hoefsmid naar de woningen in de wijk Ypcstein. In overleg met de gemeente Heiloo is dan ook besloten de bebouwing een uitstekend voorkomen te geven en uit te voeren in louter natuurlijke materia len. De architectuur is van de hand van het gerenommeerde bureau Keyzer van Doorn van Duijn. Het project bestaat uit vier geschakelde gebouwen, elk voorzien van een eigen representatieve entreepartij, toilet groep en technische voorzieningen. De gebouwen zijn beschikbaar voor zowel koop als huur. De gebruikers moeten ondernemers uit de gemeente Heiloo zijn. Definitieve verkoop- of verhuur geschiedt in overleg met de gemeente. Primair wordt gedacht aan gebruik als kantoor, showroom en/of atelier. De gebouwen zijn verschillend van afmeting en kunnen desgewenst door de eigenaar gesplitst worden in twee bouwlagen met ieder een eigen toe gang vanuit de centrale entree. Hierdoor is er een grote keuze in vier kante meters voor de eindgebruiker. De gebouwen verspringen ten opzichte van elkaar, zodat elk gebouw een eigen identiteit krijgt. Door minder dan 50% van de beschikbare kavel te bebouwen i r~i Een schets van het kantoor- en het gebouwd zal worden op De Oude Werf. wordt een ruimtelijk effect verkregen en resteert voldoende parkeerplaats. Het afwerkingsniveau is hoog. Alle gebouwen worden in principe geheel gebruiksklaar opgeleverd, inclusief alle installaties, vloerbedekkingen, verlich ting, plafonds, verwarming en ventila tie, echter zonder scheidingswanden. Bij het ontwerp zijn duurzaamheid, comfort en onderhoudsarmheid de uit gangspunten geweest. De bouw wordt gestart zodra drie van de vier gebouwen zijn verkocht en er een definitieve bouwvergunning is afgegeven. De verwachting is dat in het vroege voorjaar van 1996 de eerste paal kan worden geslagen. bedrijvencentrum Het Hoefijzer, zoals HEILOO - Bij de politie in Heiloo zijn de volgende gevonden voorwerpen ingeleverd tussen 24 november en 8 december: diverse sleutels, fotocamera, fietstas grijs van kleur, 3 plastic hoc keysticks, dameshandschoen zwart, zil veren zakmes, wollen bruine hand schoen, horloge swatch, gouden scha kelarmband, horloge pulsar, goudkleu rige ketting, linker rode handschoen, wieldop Toyota, portemonnee zwart nylon inh. geldbedrag, handschoen zwart links, damestas zwart, etui met potloden, parker pen zilverkleurig met inscriptie. HEILOO - De kerstdagen staan voor de deur en dat is overal goed merkbaar. Het wordt buiten sneller donker, de temperaturen dalen en de eerste sneeuwbui heeft zich reeds laten zien. Maar het zijn vooral de winkelstraten waarin de eerste signalen van de komende kerstdagen zich beginnen af te tekenen. Sfeervol brandende lichtjes, feestelijk versierde kerstbomen, glin sterende etalages enzovoort. Bij Bloemenservice Heiloo aan de Kennemerstraatweg 390 heerst sinds kort ook volop kerstsfeer. De winkel is geheel ingericht met leuke kerstdeco raties en kerstideeën, waaronder zeer mooie kerststukken in de modetrend van dit jaar: exclusieve kerstcreaties in goud en crème tinten. De kerststukken zijn voornamelijk gemaakt van natuur lijke materialen. „We maken ook kerststukken in opdracht," aldus Diana Dikkeboom van Bloemenservice Heiloo. „Zo maken we bijvoorbeeld kerststukken voor bedrijven waarin we, als dat gewenst is, een flesje wijn of ander kado kunnen, verwerken. Behalve mooie kerststukken hebben wij ook volop kado-artikelen in de sfeer van Kerstmis: kaarsen, originele waxine- lichthouders en allerlei andere leuke hebbedingetjes. Uiteraard helpen wij de klant desgewenst bij het maken van een keuze." Het is zeker de moeite waard om met het oog op de komende kerstdagen een kijkje te komen nemen in de mooie winkel van Bloemenservice Heiloo. „Om de kerstsfeer te verhogen geven wij iedere klant die vanaf maandag 11 december iets bij ons koopt, een gratis kerstster kado," aldus Diana. Uiteraard zolang de voorraad strekt. „Verder schenken wij op de zaterdag voor kerst voor de klanten een beker heerlijke warme chocolademelk, waarbij een lek kernij niet ontbreekt." HEILOO - Nog 2,5 week en dan is het zover. Dan bakken wij ze bij Scouting Rurik Heiloo heerlijk bruin. U heeft dus nog de kans om overheerlijke olie bollen te bestellen. Zijn onze leden nog niet bij u aan de deur geweest, geen paniek. Wij lopen nog tot en met 15 december om uw bestelling op te nemen. Doe net als vele anderen in Heiloo en bestel de .oliebollen bij ons. U hoeft niet meer in de rij te staan, want als voorgaande jaren bezorgen wij ze gratis thuis. U heeft de keuze in 30 of 31 december als bezorgdatum. De gehele actie is ten bate van de verbou wing van de toiletten en douches in ons clubhuis zodat deze ook gebruikt kun nen worden door gehandicapten. HEILOO - De Heerenslager van de familie Schipper aan de Heerenweg 186 in Heiloo is onlangs ingrijpend veran derd. Niet alleen is het interieur van de winkel compleet aangepast aan de eisen van deze tijd, ook is het aanbod veranderd. Meest opvallend daarbij is de aparte presentatie van Traiteur Odette, bij wie de klant zes dagen per week terecht kan voor een heerlijke maaltijd. Odette Schipper heeft met haar maal tijdservice nu haar eigen plekje in de slagerij. Een aparte kookhoek is gecreëerd via de verandering in de win kel. Ook in de fonkelnieuwe toonbank heeft zij een apart gedeeite tot haar beschikking. Daarin worden de gerech ten van de dag gepresenteerd. Ter voor bereiding heeft ze alle vakdiploma's behaald en zich via specialiteitencur sussen verdiept in het traiteursvak. Er is een weekmenu, een dagmenu, en een soep en een desert van de week. De familie Schipper achter de gloednieuwe toonbank van Heerenslager. hun Het is, in de groeiende markt voor afhaalmaaltijden, een uitstekende mogelijkheid om een kant-en-klare maaltijd af te halen in Heiloo. De maal tijden kunnen zowel warm als koud meegenomen worden. Daarnaast is het bezorgen, in overleg en tegen een klei ne vergoeding, eveneens een mogelijk heid. Wekelijks nieuw menu Bij het dagmenu, dat van maandag tot en met vrijdag verkrijgbaar is, kan men kiezen uit twee soorten groenten en aardappelen of rijst. In de winkel wordt elke week een nieuwe menulijst neer gelegd, zodat men gemakkelijk een keuze kan maken. Het weekmenu is zes dagen per week - ook op zaterdag - ver krijgbaar. Daarnaast behoren gerech ten als nasi goreng, bami, lasagne en babi panggang tot het vaste aanbod. Natuurlijk is er voor de aanstaande feestdagen een uitgebreid assortiment salades, bittergarnituren en andere spe cifieke slagersprodukten samengesteld. Hierin komt de uitstekende combinatie van slagerij en traiteur nog maar eens tot uitdrukking. Uitgebreide informatie hieromtrent is in de winkel aan de Heerenweg verkrijgbaar. Ter gelegen heid van de officiële start van Traiteur Odette - vanaf mei was er al een week menu verkrijgbaar - is er een wekelijk se prijsvraag, waarbij men het gewicht van een salade moet raden. Vader, moeder en dochter Schipper zijn zeer blij met de enthousiaste reacties van de klanten na de verbouwing, die in vier dagen werd gerealiseerd. Volgens velen oogt de winkel ruimer dan voor heen. En dat is niet alleen figuurlijk zo; het is ook ruimer geworden, ondanks de uitbreiding met de maaltijdservice. „De combinatie moet natuurlijk nog groeien, maar wij worden zelf ook steeds enthousiaster. Het werkt heel prettig in de vernieuwde zaak," oorde len de drie gezinsleden. En daarvan plukken de klanten de 'vruchten'.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1995 | | pagina 6