Jubileumtentoonstelling Kleurenpracht groot succes t HAAR ZAAK intech gemeente Heiloo, fijn wonen in het groen Voor alle vragen over ouderenzorg nne M/V Limmen in woord en beeld Geen week zonder PAGINA 10 UITKIJKPOST - 3 JANUARI 1996 Vervolg informatierubriek Nieuwe parkeer- en voorrangsregels In haar vergadering van 19 december j.l. heeft het college besloten vier parkeerplaatsen bij 't Loo te bestemmen als algemene invalidenpar keerplaats. Deze parkeerplaatsen zijn: de eer ste twee plaatsen op het parkeerterrein aan de Willibrordusweg ter hoogte van de ingang van Winkelhof 't Loo en twee plaatsen direct bij de noordelijke ingang van 't Loo. De bestaande invalidenparkeerplaats op het parkeerterrein ten noorden van het Winkelhof komt te verval len. Het college heeft tevens besloten de voor rangssituatie bij een aantal T-kruisingen te ver anderen. Deze zijn: Kruising Heerenweg/van der Veldenstraat: de route Heerenweg (zuidelijke tak)/Van der Veldenstraat wordt de voorrangsroute. - Kruising van der Veldenstraat/Willibrordusweg: de route Van der Veldenstraat (oostelijke tak)/Willibrordusweg wordt de voorrangsroute. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer R. van der Meerafdeling Civiel en Reinigingtel. 531 32 08. Belanghebbenden die bezwaar hebben tegen een van de voorgenoemde besluiten kunnen schriftelijk gemotiveerd bezwaar indienen bin nen zes weken na publikatie bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Kerstboominzameling Er is dit jaar ook weer een kerstboominzame ling in Heiloo. Op vrijdag 5 januari 1996 kunnen tussen 's morgens 11.30 uur en 's middags 16.30 uur op de volgende plaatsen kerstbomen worden ingeleverd: 1. Parkeerplaats aan de Loet; 2. Parkeerplaats Zwembad Het Baafje; 3. Parkeerplaats van de Kring in Ypestein (scholen en wijkvereniging). Het is dit jaar alweer voor de achtste keer, dat de kerstbomen niet meer worden verbrand, maar worden versnipperd. Dit met het oog op het voorkomen van luchtverontreiniging. De ervaring uit voorgaande jaren heeft geleerd, dat ondanks de kertboominzameling, vele kerstbomen later toch nog via het huisvuil worden aangeboden. Wij verzoeken u drin gend om uw boom op de genoemde datum en plaats aan te bieden. Voor iedere ingeleverde kerstboom wordt een bon verstrekt. Een bon geeft recht op een ver snapering. 10 bonnen kunnen worden ingewis seld tegen een boeken- of CD-bon ter waarde van 5,--. Heeft u vragen, neem contact op met de afde ling Groen en Landschap, telefoon 072- 531 32 34. Werkgroep Natuur- en Milieu-educatie De Werkgroep Natuur- en Milieu-educatie heeft haar najaarsactiviteiten 1995 afgerond. De eer ste activiteit "Gemeentereiniging" was op vrij dag 1 september 1995 georganiseerd. De leerlingen kregen in de gemeentelijke werk plaats aan het Rosendaal 2 een fantastische uitleg van de medewerkers van de gemeente lijke reiniging. Na afloop toonden de leerlingen zich zeer enthousiast over deze activiteit De overige activiteiten (excursies) van de Werkgroep Natuur- en Milieu-educatie over het schooljaar 1995/1996 zijn In het najaar 1995 - Knuffelhoek 't Beestenboetje in het gemeentebosje - LespakketKabouterpad rond school (vragen en opdrachten) - Herfstwandeling in het bos - Bezoekerscentrum De Hoep te Castricum (educatiecentrum) - Gemeentereiniging (gemeentelijke werk plaats) - Stichting Damland te Bergen (vogelopvang centrum en educeet) - Kaasboerderij Fransman te Bergen In het voorjaar 1996 - N.V. Huisvuilcentrale N-H (voorheen oude Vuilverbrandingsinstallatie) - Campina Melkunie - Knuffelhoek 't Beestenboetje in het gemeentebosje - Lentewandeling in het bos - Plantenkassen Psychiatrisch Centrum Willibrord - Dierenarts/Kinderboerderij Psychiatrisch Centrum Willibrord - Parnassia te Bergen (bezoekers- en natuur studiecentrum) - LesprojectAfval Scheiden (leskist en les materiaal) Alle 10 basisscholen in Heiloo hebben zich voor het schooljaar 1995/1996 weer voor deel name opgegeven. Dit betekent dat bij boven genoemde activiteiten totaal 1899 leerlingen actief mee zullen doen. Bij de meeste activiteiten behoort lesmateriaal zodat de leerkrachten^het vooraf in de klas kunnen bespreken en de leerlingen goed voor bereid naar.de activiteit gaan. De Werkgroep is al weer bezig met het pro gramma voor het nieuwe schooljaar 1996/1997. Gesproken wordt over het invoeren van "Thema-jaren" óf het handhaven van het programma van het afgelopen jaar. Kortom de Werkgroep Natuur- en Milieu-educatie is in Heiloo actief bezig. Info over Centrum voor Wijkgerichte Funkties in de Schalm naast Overkerck Voor informatie en advies of bemiddeling van alle zorgvoorzieningen voor 55 plussers Openingstijden Zorgloket, Hoog en Laag 32, Heiloo: 09.30 -11.30 uur ma-vrij. Telefonisch bereikbaar i»jk 09.30 -17.00 uur. Telefoon: 5 338 704. Winkelhof 't Loo 35 Heiloo, tel. 072 5332779 l l)c liAjpjptA IcijM. De UitHijHpost. Hét gratis lueeHblad voor Heiloo en omstrehen. KINDERPARTY Bowlen+eten L00DGIETER- C.V. WERKEN 072 5338266 De UitHijHpost. Hét gratis uieehblod voor Heiloo en omstreHen. j|ol<£ slï^\teUi\ HUIDVERZORGINGS INSTITUUT Runxputteweg 20 1851 PM Heiloo Telefoon 072 5053557 - schoonheidsbehandeling - pedicure - sportmassage - elektrische epilatie - voetreflexzonetherapie AANBIEDING Zonnebankkuur 11 x 100,- Politiebericht Praktijk dierenartsen Limmen gesloten Historisch Egmond SV De Vrijheid Limmer raad nog steeds verdeeld Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 072 5051456 Kerstboominzameling Hoorzitting subsidies Welzijn Bevolkingsonderzoek borstkanker Gemeentehuis verleent politieservice Spreekuur wethouders Nieuws van burgemeester en wethouders Zorgcoördinator mevr. Net Terpstra Wonffl ÜOfJJ Op flddt GRATIS! Haal ik uw was machine, c.v, oud metaal, loop- en sloopauto's bij uw op. Ook spul voor de rom melmarkt Tel. 072 5064217. dakwerk, zinkwerk, gas, water, sanitair, complete badkamers, c.v installaties aanleg, onderhoud, service Voor het maken van alle KOZIJNEN, ramen, deu ren, en trappen. BOUWBEDRIJF C. Th. LANGEDIJK, Stationsweg 70, Heiloo, tel. 072 5331648. AUTOWASSERETTE SUPERCLEAN elke dag open maand.-vrijd. 7.00-20.00 zaterdag 8.00-18.00 zondag 10.00-14.00 Tot ziens, Industrieterrein^ Oosterzij 2, Heiloo, tel. 072 5336084. LEESMAP KUIFJE twaalf tijdschriften vol lees plezier v.a. 3,75 p.w. Bel voor GRATIS PROEFMAP: 072 5332463 Zeg buurman nieuwe auto? Nee ik heb hem LATEN WASSEN bij SUPERCLEAN in Heiloo Ind. terrein Oosterzij 2. BOUWBEDRIJF TERLUIN Voor al uw aan-, ver- en nieuwbouw. Ook renovatie... Kozijnen, deuren, ramen. Vrijblijvend prijsopgaaf: Tel. 072 5053395. HEILOO/ALKMAAR - Vogelvereni ging Kleurenpracht Heiloo e.o. heeft haar 25-jarig jubileum luister bijgezet met een schitterende vogelshow. Onder auspiciën van de Nederlandse Bond van Vogelliefhebbers werd in de week voor Kerstmis in het gastvrije tuincen trum van Jan Ranzijn aan de Omval in Alkmaar een grote districtstentoonstel ling voor de vogelverenigingen in de provincie Noord-Holland gehouden. Burgemeester N. Schoof reikte bij de opening een koninklijke onderschei ding aan Kleurenpracht uit in de vorm van een bronzen medaille. Deze werd in ontvangst genomen door F. Kers uit Hoofddorp, algemeen kampioen van de districtstentoonstelling. De Alkmaarse wethouder A. Epskamp overhandigde namens zijn gemeente een beker en voorzitter J. de Bruijn van het districts- bestuur sprak lovende woorden. Secretaris J. van Toorn kan inmiddels terugkijken op een geslaagde expositie. „Onze tentoonstelling is heel erg goed bezocht en daar zijn we verschrikkelijk blij mee. Het heeft ons wel een jaar aan voorbereiding gekost. Het aanschrijven van leden en verenigingen, het regelen van keurmeesters, die geheel volgens de regels van buiten Noord-Holland moeten komen, het was al met al een hele organisatie." De laatste weken is een ploeg van 60 vrijwilligers onder leiding van coördi nator Bob de Vries vele uren in touw geweest om de boel op te bouwen. Het heeft menige zweetdruppel gekost voor alle 1570 ingebrachte vogels van de ruim 250 inzenders hun plekje hadden. Een bontgekleurd gevederd gezelschap alles bij elkaar, daar in de hal van Ranzijn. Kanaries in allerlei kleuren, parkieten, Japanse meeuwtjes, Mozam bique sijsjes, zebravinken en ook de grotere vogels zoals beo's, kaketoes en grijze roodstaarten ontbraken niet. Op het toilet Van Toorn vertelt enthousiast: „Voordat de tentoonstelling open ging vond de keuring plaats. Het was heel bijzonder om eens te zien hoe die keur meesters nu eigenlijk hun werk doen. Omdat ze elk vogeltje willen horen zin gen, gaan ze er apart mee zitten, vaak met een kacheltje, soms zelfs op de wc als er geen andere plek voorhanden is. Daar gaat heel wat tijd mee heen." In de onderlinge competitie werd Rob van Dijk uit Heiloo algemeen kam pioen. Het bestuur, bij monde van secretaris Van Toorn, is hier oprecht gelukkig mee, omdat Van Dijk zich al jaren inzet voor de vogelvereniging. Tevredenheid alom bij Kleurenpracht, dat na jaren van omzwervingen nu ein delijk een eigen clubgebouw achter sporthal 't Vennewater heeft. De club heeft het onderkomen van Postduiven vereniging Luchtpost Heiloo, die zich zelf heeft opgeheven, overgenomen. Tijdens de vogelshow presenteerde ook een aantal andere verenigingen zich aan het publiek. Er waren stands van de Speciaalclub Europese Cultuur vogel en van de afdeling Noord- Hollands Midden van de Vereniging ter Bevordering van de Bijenteelt. Ook de verkoop van de eigen kweek liep goed. Het publiek kon meespelen in een lote rij en ook de kinderen werden door Kleurenpracht niet vergeten: zij kon den zelf een suikerspin maken, mee doen aan de kleurplatenwedstrijd of een gokje wagen met een ingenieuze tombola-ballenmachine, een uitvinding van de penningmeester. Uitslagen De laatste dag van de tentoonstelling werd de trekking van de Kleuren- pracht-loterij bekendgemaakt. De eer ste prijs (een mountain bike) viel op lotnummer 1400, de tweede prijs (een radio-cassetterecorder) ging naar lot nummer 2281 en de derde prijs (een horloge) viel op lotnummer 2246. Ook werd de uitslag van de kleurpla tenwedstrijd bekend gemaakt. Categorie 1 tot 6 jaar is gewonnen door Rian Stuifbergen uit Heiloo, in de cate gorie 7 tot 9 jaar werd Melissa Sernee uit Alkmaar winnares en in de catego rie 10 tot 12 jaar won Hilde Gunneweg uit Alkmaar. Zij krijgen alle drie een gezelschapsspel. Winnares van de tom bola werd Sabine Uil uit Alkmaar. Zij kreeg een fiets. De winnaars kunnen zich in verbinding stellen met Kleurenpracht. EGMOND - De bewoner van de Prins Willem Alexanderlaan te Egmond aan den Hoef trof op 19 december zijn auto aan met een' lek gestoken band. De schade bedraagt f 180,00. LIMMEN - De praktijk van de dieren artsen Schaap en De Jong, die geves tigd was in een ruimte van de Rabobank aan de Rijksweg in Limmen, is gesloten wegen'? gebrek aan belang stelling. De klanten in Limmen zijn schriftelijk van de sluiting op de hoogte gesteld. Zij kunnen voortaan met hun zieke, huis dieren terecht bij de praktijk van Schaap en De Jong aan de Commandeurslaan in Heiloo. Dit is tevens het inzameladres voor dode honden en katten en aan botulisme gestorven vogels. EGMOND - Het nieuwe nummer van Egmonds historisch tijdschrift 'Geest gronden' speelt toevalligerwijs in op de actualiteit. Egmonder C. Blok belicht de historische achtergronden van de voormalige kruidenierswinkel en gros- sierderij De Boterton aan de Noorderstaat 2 te Egmond aan Zee. De gemeente Egmond is van plan het pandje naast de oudkatholieke kerk aan te kopen. 'Geestgronden' biedt verder het slot deel van de serie over de Rinnegom- merkerk van de hand van Jan Lute. Jos Hof legt uit waarom de Schoolstraat in Egmond aan den Hoef die naam draagt, terwijl er nu geen school meer te bekennen is. Een uitgebreid register op de jaargang 1995 completeert het historische blad. Donateurs van de stichting Historisch Egmond krijgen 'Geestgronden' autm- omatisch toegezonden. Nadere infor matie kan Hannie de Vries-van Kasteel, tel. 072-5061817 verschaffen. LIMMEN - Uitslagen woensdag 20 december: E-klasse: le: Kees Hooyboer 100 pnt. A-klasse: le: Wim Erkamp 94 pnt, 2e: Jeroen Drenth 93, J. Hageman 93, Cor Onderwater 93 pnt. B-klasse: le: E. Koppes 98 pnt, 2e: J. Pepping 96 pnt, 3e: B. Sassen 94 pnt. C-Klasse: le: E. Weyers 95 pnt, 2e: Fr. Bakker 93 pnt, 3e: R. Hageman 88 pt. D-klasse: le: Koen Hes en Frans Rienks 87 pnt, 3e: Marco Rienks 80. LIMMEN - Donderdag 21 december was voor de Limmer raad de laatste raadsvergadering van 1995. Een flink aantal agendapunten moest nog wor den afgewerkt. Het feit dat deze verga dering de laatste van 1995 was, heeft niet tot eenstemmigheid tussen de frac ties geleid. De scheiding tussen de Limmer Gemeenschap en de andere fracties kwam af en toe weer scherp tot uiting. Budgetfinanciering Het college van B en W wil voor ver enigingen en instellingen de huidige subsidievorm wijzigen in een budgetfi nanciering en heeft dit voornemen ver woord in een beleidsnota. De raad kon zich met uitzondering van het CDA (de heer van Noord: wel voor budgetfinan ciering, maar niet op dit moment) ver enigen rqet de inhoud van de nota, zodat met de verdere uitwerking kan worden begonnen. In die uitwerking is overleg met de diverse instellingen begrepen. Uitstroombeleid In het kader van de nieuwe Algemene Bijstandswet zijn de gemeenten ver plicht een beleid vast te stellen dat tot doel heeft een uitstroom van bijstands gerechtigden te bewerkstelligen. Op vragen vanuit de raad stelde wethouder Rood dat een ruimhartig beleid wordt nagestreefd. Van een 'heksenjacht' zal geen sprake zijn. Er is wel een arbeids plicht, maar dit zal van geval tot geval worden bezien. Geest van de wet is te prikkelen en niet met dwang iets berei ken, aldus Rood. Uitbreiding R.K. basisscholen De gewenste uitbreiding van de rooms- katholieke scholen Pax Christie en Sint Maarten kost meer dan de daarvoor beschikbare vergoeding van het minis terie. De geraamde kosten bedragen circa f 1,8 miljoen en vergoeding circa f 1,3 miljoen. De opbrengst van de grond van de Corneliusschool wordt (voorzichtig) op f 300.000,00 geschat. De SKOL wil zelf f 86.000,00 bijdragen. Rest nog een tekort van f 177.000,00 hetgeen een jaarlijkse last van circa f 15.000,00 betekent. Het college wil dit voor 1996 betalen uit de post onvoor zien en daarna meenemen in de OZB. De heer van Noord (CDA) vindt het college vriendelijk voor het schoolbe stuur, maar daarmee onvriendelijk tegenover de burger, die de OZB-ver- hoging moet opbrengen. Via een motie wil hij tot een andere financiering komen. Ook mevrouw Marechal is het niet eens met de financiering. Zij denkt dat het schoolbestuur waarschijnlijk meer kan bijdragen. En anders kan SKOL wel een lening afsluiten. Mevrouw Marechal wil eerst inzicht in het vermogen van SKOL. De aanvan kelijke terughoudendheid van de WD (de heer Kroone) is wat minder na de toezegging van de eigen bijdrage van f 86.000,00 door SKOL. Maar de gemeentelijke bijdrage mag van de WD echter niet leiden tot verhoging van de OZB. De LG (de heer van Diermen) kan zich vinden in het voor stel en vindt dat de herontwikkeling snel ter hand moet worden genomen. Voor LG is het aanvaardbaar dat der gelijke tekorten uit de OZB worden gefinancieerd. Mede ten behoeve van de veiligheid van de kinderen moet je bouwen waar de kinderen wonen. Wel kan de LG zich vinden in het idee van de PvdA om eerst inzicht in de finan ciële mogelijkheden van SKOL te ver krijgen. Wethouder Rood heeft thans geen zicht op het eigen vermogen van SKOL, maar is bereid alsnog een poging te wagen om tot een hogere eigen bijdrage te komen. Na een schor sing komen wethouder en fracties LG en PvdA met het voorstel wel het tota1 le project te realiseren en intussen met SKOL te overleggen over een hogere bijdrage. Hoewel CDA en WD kiezen voor een andere dekking (motie CDA), wordt dit voorstel aangenomen met alleen de stemmen van CDA en WD tegen. Herinrichting Sportlaan fase 3 Ook het punt van de herinrichting van de Sportlaan vroeg nogal wat aandacht en dan met name het voorstel om een globaal krediet van f 600.000,00 daar voor beschikbaar te stellen. Volgens de PvdA (mevrouw Marechal) kun je niet met een globale raming werken. Zij vroeg daarom een nauwkeuriger voor stel. Voor de VVD (de heer Kroone) waren de wensen van belanghebben den een belangrijk punt. De herinrich ting zou daarom opnieuw moeten wor den besproken. De LG vond dat nu geen geld aan wegen moet worden besteed waar straks zwaar materiaal over moet worden vervoerd. Voor het college (wethouder Rood) is een feite lijke knip in de uitvoering geen pro bleem. Er is geen inzicht in de gedeel telijke kosten en daarom is verstrek king van het totale krediet gewenst. Pas bij aanbesteding kan een exact finan cieel plaatje worden gegeven. Met de stemmen van PvdA en WD tegen werd het voorstel aangenomen. Duurdere woningbouw Met Biesterbos Vastgoed Facilities was destijds overeengekomen dat de koop prijs van de te bouwen huizen op de grond van het voormalig gemeentehuis niet hoger mocht zijn dat f 300.000,00. Het college wil deze eis nu laten vallen, mits in de tweede fase met name goed kopere huizen zullen worden gereali seerd, zodat de totale gemiddelde koopprijs alsnog op f 300.000,00 zal uit komen. Voor de oppositiepartijen CDA, VVD en PvdA een onbespreek baar voorstel. Mevrouw Marechal (PvdA) vindt dat er niet stedebouw kundig maar op grond van de lijst van woningzoekenden moet worden gebouwd. Het CDA (de heer van Noord) ziet het uitsluitend bouwen van alleen een villawijkje niet zo zitten. Het bezwaar van de oppositie (ook de WD was tegen) kon echter niet voorkomen dat met 7 tegen 3 stemmen het voorstel werd goedgekeurd. Overige voorstellen Dezelfde stemverhouding met dezelfde stemmen tegen verkreeg ook het voor stel tot aanschaf van een manschappen- materiaalwagen voor de brandweer. De heer Schijf (LG) zag in verband met de toegenomen risico's (bedrijven, ver keer) wel de noodzaak van deze aan schaf in. De stalling is vreemd genoeg niet bij de brandweergarage en daarom vroeg hij vooral aandacht van het colle ge daarvoor een goede oplossing te zoeken. Ook een ingelast agendapunt dat betrekking had op het vaststellen van een voorbereidingsbesluit ten aanzien van de autospuiterij van de firma Zonneveld verkreeg niet aller instem ming. Volgens de PvdA (mevrouw Marechal) moet een dergelijk bedrijf op een bedrijventerrein en niet midden in een woonwijk. Ook volgens het CDA zou verplaatsing naar een bedrij venterrein verstandiger zijn. Maar hier wreekt zich het feit dat het ontwikkelen van een bedrijventerrein een andere prioriteit heeft gekregen. Toch wil het CDA niet tegen zijn. Ook de WD (de heer Kroone) vindt dat een dergelijk bedrijf niet in een woonwijk thuishoort, maar wil geen bedrijven in de kou laten staan en kan daarom instemmen met het voorbereidingsbesluit. Voor die houding kon de LG (de heer Bruschke) wel waardering hebben. Er wordt door het bedrijf tonnen uitgegeven voor het voldoen aan de milieu-eisen. De LG kon zich daarom wel verenigen met het voorstel. Wethouder Rood gaf de oppo sitie ten dele gelijk. Een autospuiterij in een woonwijk is niet de fraaiste oplos sing. Dat bleek wel uit het feit dat ook binnen het college eensgezind over het voorstel werd gedacht, want burge meester Huisman is op grond van ste- debouwkundige bezwaren tegen. Het bedrijf zal volgens de wethouder echter aan de hoogste milieu-eisen voldoen. Bovendien zal de verdere procedure nog voldoende mogelijkheid bieden voor het indienen van bezwaren. Bij de stemming bleek dat alleen de PvdA zich niet in het voorstel kan vinden, zodat het voorstel toch met een zeer ruime meerderheid werd aangenomen. men De kerstboominzameling vindt dit jaar plaats op donderdag 4 januari 1996. Van 10 tot 12 uur kunt u de bomen inleveren op het terrein van gemeentewerken aan de Hogeweg 123. Van 13.30 tot 15 uur is de inzameling op het parkeerterrein op de hoek van de Achterweg en de Dampegheestlaan. De kerstbomen worden ter plaatse versnipperd. Voor elke ingeleverde kerstboom ontvangen de kinderen een versnapering. Bij de receptie van het gemeentehuis ligt tot 15 februari 1996 ter inzage de "Concept verordening budgetsubsidies, waarderingssubsidies en subsidies aan landelijk, provinci aal en regionaal werkzame instellingèn van de gemeente Limmen". Op donderdag 18 januari 1996 is er om 20.00 uur in het gemeentehuis van Limmen een hoorzitting over deze concept-verordening. Het jaarlijkse bevolkingsonderzoek naar borstkanker wordt in Limmen tussen 22 en 30 januari 1996 gehouden. Alle vrouwen van 50 tot 69 jaar krijgen ongeveer twee weken van te voren een uitno diging om in de speciaal ingerichte onderzoekswagen röntgenfoto's van de borsten te laten maken. In de uitnodigingbrief leest u waar de wagen in Limmen staat en wanneer u een afspraak heeft. Tevens krijgt u een folder met uitgebreide informatie over het (gratis) onderzoek. Voor vragen over dit bevolkingsonderzoek en het verzetten of afzeggen van uw af spraak kunt u (op werkdagen tussen 9 en 12 uur) het informatienummer van de GGD bellen: 072-5662652. De politiepost Limmen is geopend op maandag van 9.00 tot 12.00 uur en op donder dag van 14.00 tot 17.00 uur. Buiten deze uren is de politie voor afspraken telefonisch bereikbaar op 072-5337676. Op de tijden dat de politiepost gesloten is, kunt u voor een aantal politiezaken terecht bij de receptie van het gemeentehuis. Bijvoorbeeld voor het aangifte doen van verloren en gevonden voorwerpen, of van diefstal van uw fiets. Of misschien wilt u een afspraak maken met de politie. Dat kan allemaal tijdens kantooruren in de hal van het ge meentehuis. Het spreekuur van de wethouders is op dinsdagavond van 19.00 tot 20.30 uur. Als u het spreekuur wilt bezoeken dan moet u een afspraak maken. Dit kan tijdens kan tooruren (telefonisch of persoonlijk) bij de receptie van het gemeentehuis. Nieuws over de gemeente Limmen kunt u elke woensdag van 18.30 tot 19.00 uur beluisteren in het radioprogramma van de OSU: "Gemeentevoorlichtirjg Limmen". In dit live-programma bespreekt telkens één lid van het Limmer college de belangrijk ste agendapunten van de laatste collegevergadering. Tijdens de uitzending kunt u bellen (0251-314519) voor een nadere toelichting over een van de onderwerpen. De OSU zendt uit op de FM; via de kabel op 89.0 Mhz en via de ether op 106.7 Mhz.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 10