Egmond wil herschikking accommodaties Die Programmering lokale radio osu UITKIJKPOST - 28 FEBRUARI 1996 PAGINA 13 Inleveren kopij voor: twtd 't Jlmm&i jbie De kopij dient (bij voorkeur) op maandag vóór 16,30 uur te worden ingeleverd op de volgende adressen: Limmen; N, Admiraal, Bloemenhof 5 Akersloot: N. Tiebie, Verdistraat 15 Heiloo: Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 Burgerlijke stand Limmen SY De Vrijheid :-/*'< - Schaakvereniging Yredeburg Graaf Lamoraal voorziet Egmond van Nobels Yoorjaarsreisje Plattelandsvrouwen TV Limmen Ingrijpende verbouwing dorpshart De Burgerij Egmond controleert hondenbeleid Boeiend projekt Yocaal Ensemble Lezing Tim Krabbé Volleybal Betaald parkeren Conquista Nieuws Politieberichten Politieberichten Handbal Meervogels Streekradio Excellence Radio 80 EGMOND - Vanwege problemen die sommige instellingen en verenigingen hebben met de thans beschikbare accommodaties en alvast een beetje vooruitlopend op dè zogenaamde kern takendiscussie, heeft het college een accommodatie-onderzoek laten uitvoe ren. De resultaten van dit onderzoek zijn ondermeer gebaseerd op een gehouden enquête, waarin vragen over de beoordeling van de huidige huisves ting waren opgenomen en waarin wen sen voor de toekomstige huisvesting konden worden aangegeven. Uit de enquête bleek dat Jeugdbelangen Egmond aan den Hoef, Galeri.e de Kapberg, S.W.O.E, Peuterspeelzaal de Zeesterretjes, de openbare basisscho len De Driemaster en De Boswald en de RK basisschool De Windhoek tevre den zijn over hun accommodaties en daarom geen behoefte hebben aan een verhuizing. Dit in tegenstelling tot Peuterspeelzaal het Peuterslot, die ook tevreden is, maar wel bereid is tot ver huizen. Niet geheel tevreden tot ontevreden over de huidige accommodaties zijn de bibliotheken, JOEB, Museum van Egmond, S.J.E., Peuterspeelzaal de TUetertjes, S.M.O.E. (tijdelijk ontevre den) en de RK St. Jozefschool te Egmond aan den Hoef (wil uitbreiden). Met uitzondering van de bibliotheek te Egmond-Binnen zijn deze instellingen niet bereid om te verhuizen. Niet tevre den maar wel berU4 tot verhuizen zijn, naast de reeds genoemde bibliotheek te Egmond-Binnen, het kinderdagver blijf De Bereboot, de Trompschool, Anders Actieven en de RK St. Jozef school te Egmond aan Zee. Uitgangspunten Het college heeft bij de aanpak van het onderzoek een drietal uitgangspunten gehanteerd. Allereerst wil men de func tie van de dorpshuizen versterken. Zo'n gemeenschapshuis per dorpskern dient te bruisen van activiteiten. Daarnaast wordt gestreefd naar centra lisatie van de activiteiten. Welzijnsvoorzieningen moeten cen traal, dus niet verspreid over het dorp, worden aangeboden. Dat bevordert tevens een zo optimaal mogelijke invul ling van de beschikbare ruimten. Als derde uitgangspunt wil het college (zo veel mogelijk) activiteiten voor de jeugd tot circa 12 jaar handhaven per kern. Egmond-Binnen Om dé discussie op gang te brengen heeft het college een aantal richtingge vende voorstellen gelanceerd. Op 21 februari zijn deze voorstellen aan de instellingen verenigingen gepresen teerd. Voor Egmond-Binnen behelzen deze voorstellen: - verkleinen van sportzaal De Schulp tot een gymnastieklokaal. Het gymna^ tiekonderwijs kan dan behouden blij ven; - afstoten JOEB-gebouw. Jeugdacti- viteiten gaan naar het vrijkomende gedeelte van De Schulp; - bibliotheek zo mogelijk onderbren gen in dorpshuis De Schulp; - lokatie Kerkplein 2 bestemmen voor 'inbreilocatie woningbouw'; - Peuterspeelzaal de Troetertje.s hand haven in huidig onderkomen; - over schoolterrein en restartt van schoolgebouw De Zonnehoek dient nog te worden beslist. Egmond aan den Hoef Voor Egmond aan den Hoef gelden de volgende richtinggevende voorstellen; - bibliotheek onderbrengen in Dorps huis Hanswijk; - activiteiten van de stichting Anders Actieven eveneens onderbrengen in het dorpshuis. Voor de werkplaats moet nog een oplossing worden gevonden; - activiteiten Jeugdbelangen Egmond aan den Hoef overbrengen naar Dorps huis Hanswijk; - het pand Slotweg 46/48, dat door voorgaande voorstellen leeg zou komen, betrekken bij het museumbe leidsplan. Verdere discussiepunten Het college wil een nauwere samen werking tussen de besturen van de dorpshuizen en het Sportcentrum. Dit moet leiden tot de vorming van één bestuur en één management (per 1 januari 1997). Verwacht wordt dat deze maatregel zal leiden tot een optimaler gebruik van de accommodaties. Verder zal het museum van Egmond worden betrokken bij het museumbe leid. Tenslotte wil het college gebouwen (bijvoorbeeld de Kapberg) verhuren tegen reële huurwaarde. Wel wil het college daartegenover zonodig extra subsidie beschikbaar stellen. Verdere procedure De resultaten van het onderzoek zijn inmiddels bij de instellingen/verenigin gen bekend. Zij dienen binnen één maand te reageren. In de maand mei zou advisering in de commissie welzijn en besluitvorming door de raad moeten plaatsvinden. Dit laatste in de vorm van een 'intentie-verklaring op hoofdlij nen'. Daarna zal de gemeente de voor stellen nader uitwerken, waarbij over leg met en inspraak van verenigingen instellingen onderdeel zijn. De problematiek rond de bibliotheken zal overigens door een aparte werk groep worden bezien. In deze werk groep zullen leden van de gemeente raad en vertegenwoordigers van de bibliotheek zitting hebben. Uiteraard zal de Uitkijkpost u zo goed mogelijk op de hoogte houden van de verdere gang van zaken. LIMMEN - Geboren: Daan, 11-02- 1996, zoon van Johannes M. Schermer en Astrid Bos. Alida Rosa Maria, 14-02- 1996, dochter van Laurentius J.C. Bruijns en Alida PM. Bakkum. Chiel, 16-02-1996, zoon van Hendrik C. Tissink en Jentina W. Jonker. Lieke Yentil Alexandra, geboren op 17-02- 1996, dochter van Johannes A. Droog en Cornelia J.M. Kerssens. Joep Maximiliaan, 18-01-1996, zoon van Johannes van Zanten en Alberdina de Neef. Monica Petronella Catharina, geboren op 27-01-1996, dochter van Wilhelmus F. Groot en Margaretha M. Verver. LIMMEN - De uitslagen van 21 febru ari: Klasse E: K. Hooijboer 100. Klasse A: J. Drenth 99; Jolanda Hageman 97; R. Schaft 96. Klasse B: C. Onderwater 98; E. Koppens 97; J. Nuyens 94. Klasse C: F. Bakker 94; B. Meijer 92; E. Meijers 90. Klasse D: M. Elhart 95; M. Rienks 92; F. Rienks 82. - V S* ij it} - De openbare bibliotheek in Egmond aan den Hoef. LIMMEN - Op maandag 19 februari speelde het achttal van Vredeburg ronde 5 van de bondscompetitie tegen VW uit Alkmaar. Met nog nul punten vocht Vredeburg voor behoud in de tweede klasse. Helaas werd het een nipte nederlaag 3, 5-4,5, zodat ernstig rekening moet worden gehouden met degradatie. J. Admiraal, E. Stolp en R. Rommel wonnen, K. Aafjes speelde remise en R. v.d. Storm, G. Hafkamp, J. Limmen en M. Weigraven verloren hun partij. Op vrijdag 23 februari speelde Vrede burg ronde 20 van de interne competi tie. In groep A wonnen de drie koplo pers Admiraal, Stolp en Zentveld, waarmee hun afstand tot de overigen in de laatste 5 ronden nauwelijks meer te overbruggen is. Admiraal kreeg met wit hardnekkig tegenstand van J. Limmen, waarbij pas in het eindspel een incor recte winstpoging van Limmen tot beslissend voordeel van wit leidde. M. Weigraven verloor door concentratie- gebrek reeds in de opening een stuk tegen J. Zentveld, waarmee de partij reeds beslist was. Rv.d. Heijdt bevestig de zijn reputatie van reuzendoder. Hij weerlegde een paardoffer van de hoger genoteerde R. v.d. Storm en schreef de partij op zijn naam. R. Rommel klimt naar een 5de plaats via een goede over winning op G. Hafkamp, v. Deen miste zijn vorm tegen outsider H. Levering. De schaaklessen van de Max Euwe aca demie beginnen bij hem nog geen vruchten af te' werpen. In groep B verloor E. Kramer voor de tweede achtereenvolgende keer, dit maal van de taaie L. Winder. R. Lammers profiteerde hiervan door te winnen van W. Kaandorp en samen met R Mooij (die verloor van C. Pepping) op kleine afstand van Kramer de derde plaats te bezetten. In de C groep won Alex Zwart en Tim Nagelhout. Zijn tweede partij tegen Liselotte Admiraal ging verloren door het beruchte her- dersmat. De uitslagen: A-groep: J. Admiraal-J. Limmen 1-0, E. Stolp-D. Schut 1-0, M. Welgraven-J. Zentveld 0-1, R. Rommel- G. Hafkamp 1-0, R. v.d. Storm-P. v.d. Heijdt 0-1, M. Sturk-T. Al 1-0, C. Limmen-J. Tebbens 1-0, L. Zentveld-K. Aafjes 1-0, H. Brak-B. v. Diermen 0-1, v. Deen-H. Levering 0-1, J. de Graaf-N. Admiraal 1-0, B. Kerkhof-A. Duikersloot 1-0. B-groep: L. Winder-E. Kramer 1-0, C. Pepping-P. Mooij 1-0, B. Kos-P. Evenhuis 0-1, W. Kaandorp-R. Lammers 0-1, W. Könst-N. Glas 1-0, K. Kramer-J. Kramer 1-0. C-groep: Willemijn Koot-Tim Nagelhout 1-0, Tim Nagelhout-Alex Zwart 0-1, Wiedeke Meijer-Jeroen Kaandorp remise, Siebe Meijer-Jantien Kaandorp 1-0, Liselotte Admiraal-Alex Zwart 1-0. EGMOND - Op vrijdag 1 maart om tien uur 's morgens neemt Lamoraal graaf van Egmont op het gemeentehuis de Nobels in ontvangst van burgemees ter Brommet. De Nobel is vanaf 1 maart een officieel betaalmiddel in Egmond. In totaal zijn er tienduizend van geslagen. Lamoraal vertrekt daar na met zijn gevolg met paard en wagen naar de VW en de plaatselijke banken in de drie Egmondse kernen om ze te voorzien van de nodige zakken Nobels. De Nobels kunnen als betaalmiddel worden gebruikt bij de detailhandel, horecabedrijven en de WV. De deel nemende bedrijven zijn herkenbaar door middel van een raamposter. De eerste van tienduizend Nobels is door burgemeester Brommet op vrij dag 16 februari geslagen bij de. Neder landse Munt te Utrecht. De munt is vanaf 1 maart, voor vijf gulden ver krijgbaar bij de VW en alle banken in Egmond (ABN/AMRO, RABO, ING, VSBO. De munt wordt als wisselgeld gebruikt bij de detailhandel, horecabe drijven en VVV. De Nobels kunnen tot 30 december worden ingewisseld tegen klinkende munt bij de Egmondse ban ken. Naast de circulatiemunt is de Nobel ook als verzamelobject verkrijgbaar. Een munt in (FDC) Fleur de Coin- kwaliteit. Deze munt is niet in omloop geweest. Verpakt in een transparante etui kost de munt per stuk f 9,50. Verder wordt ook de Nobel in proof kwaliteit uitgebracht (zilver). Verpakt in een plastic capsule en een luxe etui komt deze munt op f 49,50 per stuk. Deze munten zijn te bestellen bij de plaatselijke banken. LIMMEN - Op dinsdag 16 april gaan de. Plattelandsvrouwen uit Limmen naar Scheveningen, Lisse en Noord- wijk. Daar zal de pier bezocht worden, het Sea Life Centre, de bollenvelden en Space Expo. De kosten voor de gehele dag - van 8.30 tot 17.30 uur - bedragen f 57,50, inclusief de busreis, twee kopjes koffie met gebak, lunch en entree Space Expo. Niet-leden betalen f 62,50. U kunt u opgeven bij Wil Segerius, 072- 5051772. LIMMEN - Tennisvereniging Limmen heeft voor de jeugdleden (van 6 tot 17 jaar) nog plaats bij de zomertrainingen. Als je al lid bent, kan je je opgeven door het invulstrookje uit het clubblad voor 1 maart (dat is al heel snel) op te sturen. Ben je nog niet lid, dan kan je je - ook vóór 1 maart! - opgeven bij L. Krook, tel. 072-5052638. Als je meer informatie wilt, bel je E. Admiraal, 072- 5052391. Er zal door de vrijwilligers en de aan- en toeleverende bedrijven nog heel wat werk verzet moeten worden voordat op donderdag 25 april de eerste opleve ring van de benedenzaal een feit zal zijn. Vrijdag 26 april bij het begin van de bloemendagen zal de zaal in gebruik worden genomen. Dinsdag 30 april, op koninginnedag, is een feestelijke avond met medewer king van de groep pater Moeskroen. Voor vrijdag 10 mei staat de officiële opening gepland, gevolgd door een open dag voor de hele Limmer burgerij op zaterdag 11 mei. Eind juni is de bovenverdieping gereed, waarna ook Conquista haar intrek kan nemen in het gerenoveerde gebouw. Dan ook zal op 1 juli de termijn voor het kopen van obligaties gesloten zijn. Van de verdere voortgang van de bouw en de activitei ten bij de opening zult u op de hoogtp worden gehouden. EGMOND - Op zondag 25 februari is in Egmond gecontroleerd op het nale ven van het hondenbeleid. Er is speci aal gekeken naar loslopende honden. De controle is uitgevoerd door een agent van de hondenbrigade Alkmaar en de algemeen controleur van de gemeente Egmond. Bij de controle zijn in totaal 20 bekeuringen uitgedeeld. Er zijn zeven mensen van buiten de gemeente en dertien inwoners van Egmond bekeurd. De bekeuringen zijn over de drie ker nen als volgt verdeeld: Egmond aan Zee, 16 bekeuringen; Egmond aan den Hoef, 3 bekeuringen; Egmond-Binnen, 1 bekeuring. De meeste bekeuringen zijn in Egmond aan Zee uitgereikt en wel aan de Boulevard Noord en de Boulevard Zuid (bij het grote parkeer terrein). REGIO - Het Hollands Vocaal Ensem ble is bezig aan een nieuw projekt. Er wordt gestudeerd op een werk van Andries Hubers, 'Nog is er een tijd', oorspronkelijk geschreven voor de dodenherdenking te Wageningen en nu speciaal voor het ensemble bewerkt tot een versie voor klein koor en klein orkest. De uitvoering hiervan zal op 4 mei plaatsvinden. Bij dit projekt kan nog, na gebleken geschiktheid, een tenor geplaatst worden. Indien u inte resse hebt bel dan met het secretariaat 072-5330596 óf met de dirigent Hugo van Veen, telefoon 072-5151736. De repetities zijn op woensdagavond te 20.00 uur in de Koogerkerk te Z- Scharwoude. Meerijden met andere koorleden is vaak mogelijk. LIMMEN - Niemand minder dan Tim Krabbé komt op dinsdag 12 maart in de Openbare Bibliotheek te Limmen. Tim Krabbé (1943) is dol op wielrennen en schaken. Schaken is als het leven zelf: talloos in zijn vormen en keuzemoge lijkheden, aldus Krabbé. Ook publi ceerde hij veel over wielrennen. 'De renner' (1987) is een verslag van Krab- bé's persoonlijke ervaringen als deelne mer aan een zware klimkoers in Zuid- Frankrijk. '43 Wielerverhalen' is een selectie uit zijn columns over de wieler sport in het NRC Handelsblad/Enkele boeken van Krabbé zijn verfilmd, onder andere 'Het gouden ei' (verfilmd als 'Spoorloos' en met succes gelan ceerd op de Amerikaanse markt). Met Krabbé's laatste boek 'Vertraging', heeft hij de Gouden Strop gewonnen, een prijs voor het best spannende boek. De lezing van Tim Krabbé wordt geor ganiseerd door de Culturele Raad Limmen in samenwerking met de bibli otheek, Zonnedauw 2, aanvang 20.15 uur. De kaarten a f 7,50 zijn te verkrij gen in de bibliotheek, telefoon 072 5052135 of u kunt ze reserveren bij het gemeentehuis, telefoon 07? 5051456. LIMMEN - In de straten- en familie competitie werden deze week de wed strijden in poule 3 gespeeld. In de wed strijd tussen de Admiraal en de BN All Stars werd het surplus aan techniek, dat het team van de Admiraal in huis heeft, niet volledig uitgebuit. Het meer gedre ven team van de Stars wist zelfs de eer ste set te winnen. In de tweede set zette de Admiraal toch orde op zaken, zodat de punten broederlijk werden gedeeld, 1-1 (11-15 en 15-10). Met het team van 7B IC had de Admiraal geen moeite. Met goed ver zorgd spel en een paar spelers die de aanvallen goed afronden, had 7B IC geen schijn van kans, 0-2 (8-15 en 7-15). In de slotwedstrijd tussen de Stars en 7B IC, tussen twee gelijkwaardige tegenstanders werden de punten gedeeld 1-1 (15-6 en 10-15). Donderdag komen de teams in het veld van de verliezerspoule. Het team van Kaandorp, enkele jaren geleden nog winnaar van het Oranje-Wit Versstraat- toernooi, zal hierin zeker trachten zijn imago weer wat op te poetsen. Aanvang 19.30 uur in sportcentrum de Enterij. EGMOND - Vanaf 1 mei zal in de gemeente Egmond aan Zee een betaald parkeren-beleid worden ge voerd tussen 9.00 en 18.00 uur. Het westelijke deel van het dorp is inge deeld in vier zones: kort betaald parke ren, lang betaald parkeren (gratis voor vergunninghouders) in de woonwijken en een gedeelte langs het strand en de toegangswegen en een gedeelte waar alleen door vergunninghouders gepar keerd mag worden. Voor de zones gel den verschillende tarieven, variërend van f 1,00 per 30 minuten tot f 0,50 per uur bij langere tijd parkeren. Een ieder die Egmond aan Zee in de zomerperiode weieens met de auto bezocht, weet dat er een groot parkeer probleem was. Ook de bewoners ondervonden regelmatig overlast van de geparkeerde auto's van strandbe- zoekers. Hulpverlenende organisaties als politie, ambulance en brandweer konden het dorp vaak slechts met moeite bereiken, met alle gevolgen van dien. De gemeente Egmond hoopt met de invoering van het betaald parkeren een einde te maken aan deze proble men. Er zal gebruik gemaakt worden van centrale parkeerautomaten, waar u na betaling een ticket ontvangt die achter de voorruit gelegd dient te worden. Voor de controle op het betaald parke ren heeft de gemeente een overeen komst gesloten met de politie. Speciaal opgeleide surveillanten zullen toezien op naleving van het beleid en bevoegd zijn voor-het uitschrijven van bekeurin gen, ook voor parkeerfouten zoals het parkeren bij een gele trottoirband of een uitrit. Voor het aanvragen van een parkeer- vergunning kunt u contact opnemen met de sectie Bevolking/Huisvesting van de gemeente Egmond. Het tele foonnummer tijdens kantooruren is: 072-5068231 (de heer Hoogervorst) of 5068254 (mevrouw Nijman). U kunt daar ook een kaartje opvragen waar de diverse zones op staan aangegeven. LIMMEN - Zaterdag gaan we iets heel speciaals maken. We gaan iets maken dat je voor je raam kunt hangen. Namelijk raamdecoraties. Dit zijn een soort schilderijen die doorzichtig zijn. Je kunt ze maken van allerlei kleuren. Je kunt er doorheen kijken als het licht erop schijnt. En nu maar hopen dat het zonnetje gaat schijnen, want dan is het nog veel mooier. Het lijkt heel moeilijk, maar dat valt best wel mee. De mede werkers van Conquista zullen jullie hel pen met het maken van de raamdeco raties. Misschien dat jullie je vader of moeder willen vragen om mee te helpen met deze ochtend of meerdere ochtenden. Voor deze ochtend is het erg makkelijk als je vader of moeder meehelpt, want die weten precies hoe groot jullie voor raam is en dan weten jullie meteen hoe veel raamdecoraties gemaakt moeten worden. We kunnen natuurlijk alle hulp gebruiken die er is. Woensdag, vandaag dus, zijn we ook open. Het is vakantie en dan hebben jullie ook wel zin in een verzetje. Vanavond is het weer movie-time. Er zal een gigantisch spannende actiefilm gedraaid worden. Tussendoor gave muziek en een hapje en een drankje' zullen klaarstaan voor jullie. Zaterdag 2 maart kunnen jullie gaan genieten van jullie eigen kookkunsten. Dat wordt smullen! Het is de bedoeling dat jullie de grootste pannekoek gaan maken die ooit in Limmen is gemaakt. En, hij moet ook nog te eten zijn. Dus met versiering of beleg. Dat mogen jul lie allemaal zelf weten. De reden dat de pannekoek te eten moet zijn, is dat jul lie de medewerkers van Conquista mogen gaan helpen om hem op te eten. Veel plezier en eet niet teveel met het avondeten thuis. AKERSLOOT - Op 19 februari raakte op het Schouw als gevolg van de glad heid de bestuurder van een personen auto in een slip en op de andere weg helft. Een aanrijding met een tege moetkomende personenauto was niet meer te vermijden. Als gevolg van de aanrijding werd tevens een geparkeer de personenauto aangereden. De scha de aan de auto's was aanzienlijk. Op 20 februari werd op de Johann Strausslaan de laadklep van een bestel auto geforceerd. Uit de auto wordt niets vermist. Op 22 februari werd er in een woning op de Hemweg ingebroken. Een raam aan de achterzijde van de woning werd opengebroken. De gehele woning werd doorzocht. Uit de woning werden diverse goederen weggenomen: Op 23 februari werd er in een woning op de Hoogegeest ingebroken. Via een slaapkamerraam werd toegang tot de woning verschaft. Er wordt niets ver mist. LIMMEN - Op 19 februari vond op de Uitgeesterweg een aanrijding plaats tussen twee personenauto's. De be stuurster van een personenauto raakte door de gladheid in een slip en raakte daardoor op de andere weghelft. Een aanrijding kon niet meer voorkomen worden. Er was forse schade aan beide auto's. Op 22 februari werd er in een bedrijf op de Burg. Nieuwenhuyzenstraat inge broken. De voordeur werd geforceerd. Uit de hal werd een kassa ontvreemd. Op 24 februari werd op de Rijksweg een herenhorloge, stalen kast zwart leren bandje gevonden. Openingstijden bureau Limmen: maan dagmorgen van 09.00 tot 12.00 uur en donderdagmiddag van 14.00 tot 17.00 uur. Buiten deze uren kunt u het beste even een afspraak maken, tel. nr. 072- 5337676 of tijdens kantooruren 072- 5053086. Voor het aanmelden van gevonden en/of verloren voorwerpen kunt u ook bij de receptie van het gemeentehuis terecht, zo ook voor het opgeven van gevonden en/of vermiste fietsen. AKERSLOOT - De wedstrijd dames senioren 1 tegen KS Kwiek kende een sterke start van Meervogels met in de beginminuten twee doelpunten van Wendy Zandbergen en Moniek Kers sens. Hierna kreeg Wendy Zandbergen mandekking en werd gedwongen op de cirkel te spelen en scoorde driemaal vanaf die plek. Ondanks het gemis van haar opbouwend werk bleef Meer vogels door een sterke verdediging steeds op voorsprong. Ruststand 8 -10. In het begin van de tweede helft werd de voorsprong binnen twee minuten ongedaan gemaakt en in de tiende minuut kwam de thuisclub op voor sprong. 12-11 en behield deze tot het einde. In de vijfentwintigste minuut kwam Meervogels nog eenmaal nader bij 17-15 waarna Kwiek de geboden kansen benutte en terecht de punten thuishield: 19-16. Meervogels heren senioren 1 tegen Lacom, kwam via Theo Krom op een spoedige 0-2 voorsprong. De goed lei dende scheidsrechters waren zeer gul met gele kaarten, twee minuten straf fen en strafworpen (10 stuks waarvan er acht werden benut). Halverwege de eerste helft liep Meervogels uit tot 3-7. Hierna speelde Lacom zeer agressief maar kwam wel op een 8-9 ruststand. In het begin van de tweede helft gingen de teams gelijk op, maar tien minuten in de tweede helft liep Meervogels ondanks onverzorgd spel uit tot 12-16. Alleen via hun hoekspeler kwam er nog een acceptabele stand voor Lacom. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-52800522. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal BV, Vuur baak 9, tel. 5051796 (b.g.g. 072- 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Dusseldorper- weg 139, tel. 5053219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 5051250. Bereikbaarheid donderdagochtend en overige weekda gen: Slimpad 16 te Heiloo (tel. 072- 5330984 of 072-5110804). Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten. Jeugdgezondheids zorg: voor al uw vragen 072-5127127. Wijkgebouw: Middenweg 26a, 1906 CA Limmen. Tel. spreekuur (alleen voor afspraken consultatiebureau) 072- 5054275, maandag, dinsdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Inloopspreekuur maandag van 13.30 tot 14.00 uur. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek: Ellen van der Dussen, tel. 5052126. Zwangerschapsyoga Woensdag van 9.45 tot 10.45 uur: Carien van Diepen, tel. 5052757. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (072-5052635). Geen spreekuur in het wijkgebouw te Limmen. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijk adres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Limmen, tel. 5052048 (b.g.g. 0251- 533480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkge bouw Interkruis, Middenweg 26a, Limmen. Afspraken: 072-5335148. Gemeente Limmen Openingstijden gemeentesecretarie: 9.00-12.00 uur (en woensdagmiddag tussen 15.30 en 17.30 uur voor het afha len van rijbewijzen en paspoorten) Het gemeentehuis is tijdens kantooruren telefonisch bereikbaar onder telefoon nummer 5051456. Voor de dienst gemeentewerken gel den dezelfde tijden. Telefoonnummer grof vuil: 072- 5413533. De burgemeester en wethouders kunt u alleen spreken na telefonische afspraak. Voor de wethouders is het spreekuur op dinsdagavond van 19.00 tot 20.30 uur; zij-ingang gemeentehuis. Sector Welzijn: u kunt terecht na het telefonisch maken van een afspraak; belt u hiervoor tussen 9.00-11.00 uur, tel. 5051456. Voor (aan)vragen in het kader van de Wet Voorzieningen Gehandicapten en de Algemene Bij standswet kunt u op maandag-, woens dag- en donderdagmorgen tussen 9.00 en 12.00 uur terecht, echter alleen na het maken van een telefonische afspraak. Belt u hiervoor zoveel moge lijk op de hierboven aangegeven och tenden. Bureau huisvesting/sportzaken is open (en telefonisch bereikbaar) tussen 9.00- 12.00 uur. Indicatiecommissie Verzoeken om opname in een bejaar denhuis dienen te worden ingediend bij de indicatiecommissie bejaardenoor den te Limmen, p/a Sector Welzijn, Zonnedauw 4,1906 HA Limmen. Tafeltje-dek-je Mevr. Baltus, Hoogeweg 49, Limmen, tel. 5051483. Telefooncirkels Telefooncirkels Limmen: mw. W. Segerius, coördinatrice, tel. 5051772. Welfare Limmen Inlichtingen: mw. Boersen, Visweg 46, tel. 5052483. Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis-Janssen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 5051410. Unie van Vrijwilligers Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingèn (tus sen 18.00-19.00 uur): tel. 5051398. Kinderopvang/gastouderbureau Spreekuur: Westerweg 7, 1906 EC Limmen, dinsdag van 9.00 tot 10.30 uur, tel. 5052418. Tel. spreekuur dinsdag van 20.00 tot 21.00 uur, tel. 5052817. Tel. spreekuur donderdag van 20.00 tot 22.00 uur, tel. 5053220. Peuterspeelzaal Klein Duimpje Voor informatie kunt u terecht op tel. 5052418. Kinderdagverblijf Eigen Wijs Spreekuur: Westerweg 7, 1906 EC Limmen, maandag van 10.00 tot 12.30 uur; tel. spreekuur woensdag van 10.00 tot 11.30 uur; tel. 5052418. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur; woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur; vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur. Dierenbescherming Honden en katten: tel. 072-5334316. Knaagdieren: Prins, tel. 5052266. Dierenartsen Dierenkliniek Castricum, Laan van Albertshóeve 140, Castricum, tel. 0251- 654345. Dierenartsen: H. Wolters en mw. S. Asyee. Spreekuur zaterdag 13.00-14.00 uur, verder volgens telefo nische afspraak. Dierenartspraktijk A. van Lohuizen, J. Borsje en W.J.M. van Look, Dotter bloem 7, Castricum, tel. 0251-655910. Tijdens de weekenddienst wordt u eventueel automatisch doorgescha keld. Behandeling kleine huisdieren na tel. afspraak. H. Corneliuskerk Pastoor: S.Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 5051275. Spreekuur: dinsdag en don derdag 18.00-19.00 uur, woensdag 9.30- 10.30 uur. Ned. Hervormde Gemeente Predikant: ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Pleiloo, tel. 072- 5331473. Scriba: J.P. Hartog, Kapellaan 11 b, Heiloo, tel. 5053403. Zaterdag Non-stop muziek 00.00 Een nieuwe frisse morgen 09.00 De Vries de middag door 12.00 De Heksenketel 15.00 Mare op zaterdag 18.00 Drie ons Hamersma 21.00 Zondag Non-stop muziek 00.00 Veldslag 09.00 Stevens door het lint 12.00 De Loolijst 30 15.00 Ruud de avond in 18.00 Zondag totaal 21.00 Streekradio Excellence is de omroep van Heiloo, te ontvangen op de kabel fm 96,5 in stereo en in de ether op fm 106.3, ieder weekend het hele weekend, wat je oren willen horen. Maandag Delicatesse 09.00 OSU continu 12.00 AKKU-Kort 19.00 OSU-Continu 19.30 Broodje met 20.00 Subbacultcha 21.00 Nachtprogramma 22.00 Dinsdag Welcome to my world 09.00 Voor ouderen door ouderen 10.00 Welcome to my world 11.00 OSU continu 12.00 Platencollage 18.30 Gemeentevoorl. Akersloot 19.00 19.30 20.00 21.00 22.00 Platencollage OSU-bliem OSU-jazz Nachtprogramma Woensdag Delicabesse 09.00 Broodje met 12.00 OSU continu 13.00 Gemeentevoorl. Limmen 18.30 Holland Omstreken 19.00 Wegwijzer 20.00 Met Tien tot 10 21.00 Nachtprogramma 22.00 Donderdag Wegwijzer 09.00 OSU continu 11.00 Trammelant ledikant 18.30 AKKU aktualiteiten 19.00 Muziekboetiek 20.00 Dick's Non-stop 21.00 Nachtprogramma 22.00 Vrijdag Delicabesse 09.00 OSU continu 12.00 Dat zijn goede berichten 17.00 Freak Out! 19.00 Energy! 20.00 House-radio 22.00 Nachtprogramma 23.00 Zaterdag OSU continu 09.00 Interlokaal 16.00 Flash-back 17.00 Energy! 18.00 Top-25 20.00 Danceline 22.00 Nachtprogramma 23.00 Zondag Trammelant ledikant 9.30 Wie wat waar op zondag 10.00 Goudmerk 11.00 Ziezozondag 12.00 Spinrag 14.00 OSU sportief 15.00 Zendtijd voor de kerken 18.00 Luisterrijk 20.00 Nachtprogramma 22.00 De OSU is op de kabel te beluisteren op 89.0 FM in Akersloot en Limmen op 104.5 in Uitgeest en in de ether op 106.7 FM. Maandag Lokaal totaal 00.00 Ochtend in Egmond 06.00 Hits aan de lopende band 09.00 Tussen de middag 12.00 Kroniek der muziek 14.00 Willens en wetens 16.00 Avondprogramma 18.00 Het hol van de leeuw 22.00 Dinsdag Lokaal totaal 00.00 Ochtend in Egmond 06.00 Hits aan de lopende band 09.00 Tussen de middag 12.00 Kroniek der muziek 14.00 Willens en wetens 16.00 Horoscopen 18.00 Baksteen 20.00 De rechtop in je bed show 22.00 Woensdag Lokaal totaal 00.00 Ochtend in Egmond 06.00 Hits aan de lopende band 09.00 Tussen de middag 12.00 Kroniek der muziek 14.00 Willens en wetens 16.00 Avondprogramma 18.00 Radio «O dierenbrigade 20.00 Easy listening 22.00 Donderdag Lokaal totaal 00.00 Ochtend in Egmond 06.00 Hits aan de lopende band 09.00 Tussen de middag 12.00 Kroniek der muziek 14.00 Willens en wetens 16.00 Avondprogramma 18.00 Tracks 22.00 Vrijdag Lokaal totaal 00.00 Ochtend in Egmond 06.00 Hits aan de lopende band 09.00 Tussen de middag 12.00 Kroniek der muziek 14.00 Willens en wetens 16.00 Interactief 18.00 Het Duinrijk 20.00 Remsporen 22.00 Zaterdag Lokaal totaal 01.00 Rob in de morgen 07.00 Muziekmijn 08.00 Koffieprut zandgebak 10.00 Dubbel D 12.00 In de middag 14.00 Lukraak 16.00 Weekie 80 18.00 De juiste toon 20.00 Easy listening 22.00 Zondag Lokaal totaal 00.00 Ronde van Egmond 10.00 Muziekmuseum 12.00 Zondagsport 80 14.00 RADIO BINGO 17.00 P.S. 18.00 De echo van het weekend 20.00 Nighttime 22.00 Radio 80 is in de ether te ontvangen op 107 FM en op de Egmondse kabel op 96.5 FM in stereo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 13