SchoENEN van HanraacIs Mooi en coiyiFoRTAbsL Uniqut in mode 1 Alleman Modeman doet naam eer aan zonnestudio Heiloo - Zaandam Praktische voorjaarsjassen in prachtige kleuren Als je echt iets anders wilt, zakelijk, feestelijk of vrije tijd, hen je met Alleman Modeman altijd bij de tijd Survival voor de avontuurlijke en stoere man. Nautic doet verlangen naar het water Stationsweg 81 Heiloo Een ieder die al eens bij Modehuis Unique is geweest, weet dat daar een uitgebreid assortiment te vinden is. De zomermode loopt uiteen van zwierige - veelal gestippel de - jurkjes tot geklede mantelpakjes in de mooiste stoffen. De nieuwste trend is het frisse kiwigroen, dat goed te combineren is met de vrolijke gele en oranje tinten. Voor het voorjaar zijn er bij Unique prach tige jassen te koop in stoffen die dit jaar voor het eerst gebruikt worden in de zomermode, zoals de soepele versie van de wax-coat, de populaire winterjas. Niet alleen het materiaal is aangepast aan de eisen die gesteld worden aan zomerjacks, ook de kleuren zijn lichter en sprekender. De wax-coat is ideaal voor naar het strand of een lange wandeling door het bos: het materiaal is waterafstotend en makkelijk af te nemen. Deze jas is prettig geprijsd en in Heiloo alleen bij Unique verkrijgbaar. Na de afgelopen winter kan iedereen wel een opkikkertje gebruiken. Wie bij Zonnestudio Sunrise aan het Stationsplein komt bin nenlopen, voelt zich meteen al een stuk beter, Heidi en Debbie I hebben de zaak, I die in april al I weer vier jaar yS|l bestaat, een HEB nieuw, zonnig verfje gegeven. É|8 Het vrolijke geel straalt de klanten tegemoet. Over de Biodermal-pro- dukten is Heidi uitermate tevre den. „We verko pen bijna alles van Biodermal. Het is echt goed spul, geschikt voor alle huid typen." Nieuw in de serie zijn de First Sun Cream en de Bio Lippen Balsem. Heerenweg 174, Heiloo Ged. Gracht 42, Schagen Stationsplein 3 Heiloo, tel. 5339441 tweede zaak die zijn naam zo'n eer aandoet als Alleman Modeman. Want voor werkelijk iedere man en elke gele genheid is hier wat te vinden. De mannenmode is over het geheel genomen wat fleuriger geworden. De tinten graffiti (oranje/steenrood groen en fris-blauw komen veelvuldig voor. Er is een grote collectie vrijetijds kleding, met thema's als survival en nautic. Het survival thema is veelvuldig toe gepast in pantalons, jas jes en body warmers van het merk Camel, de nau- tic-trend zien we in de sportieve hemden van State of Art. Talloze een enkelrij sluiting heeft en opvallend korte revers. Het hoog geslo ten vest eronder geeft een apart, nostal gisch effect. Als extra ser- vice is het vermaken bij JJP ^SB Alleman Modeman kos teloos combinaties zijn moge lijk, met een vlot gebreid vest of een spijkerbroek. Heel apart zijn daarnaast de pullovers zonder boord van Bread Butter. Ook bij de kostuums is er een nieuwe ontwikke ling te zien. Zeer modieus zijn de 3- r— delige kostuums van Obvious, waarvan het colbert Met de uitgebreide voor- jaars- en zomercollectie van Alleman Modeman aan de Stationsweg bedient deze speciaal zaak in herenkleding een wel zeer brede doelgroep. Er is waar- schijnlijk geen a en natuurlijk krijgen de klanten een lekker kopje koffie. nen met een uitzonder lijk goede pasvorm, waarin veel elastisch materiaal is verwerkt. Hoofdkleur is donker blauw, daarnaast zijn er veel slange- en kroko- prints en niet te vergeten de opengewerkte schoe- en oud, voor zowel dames als heren. Het merk Down Town heeft dit seizoen een collectie lekkere stappers die én comfortabel zitten én modieus zijn. Paul Green gaat het tweede seizoen in met prachtige schoe nen, die aan kant doen denken. Nieuw dit seizoen is de gemakkelijke, fleurige schoen van Birkenstock die, doordat het boven werk van een kunst stof is vervaardigd, al vanaf f 74,- te koop is. Twee keer per jaar gebeurt het. Dan worden op de beur zen duizenden en duizenden paren schoenen ingekocht. Terwijl het voorjaar en de zomer nog moeten komen, wordt bij Hanraads Schoenen al weer besteld voor de vol gende wintercollec tie. Ook in de kindercol lectie - wist u dat Hanraads de enige zaak is in Heiloo die dergelijke kinder schoenen verkoopt - is de collegeschoen, een variant op de bootschoen, favoriet; met veel brique en terracotta-tinten Topper in de ruim gesorteerde collectie van Hanraads aan de Stationsweg is deze zomer de boot schoen, met en zon der veter, voor jong Bioclefmai' Sunrise

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 18