I Nieuwe collectie bij Simon Peek juwelier INGS YOU Vrolijke voorjaars mode bij Encore Alles mag, niks moet Het gaat erom wat je staat. Canvas schoen wordt topper V WELLA Bij Annet Haar Zaak m/v in 't Loo is er voor de klanten altijd wel een extraatje. Een schaal verrukkelijke paaseitjes, een leuke ballon voor de kinderen, Annet maakt het haar klanten graag naar de zin. Ze volgt de ontwikkelingen in het kappersyak nauwgezet en bezoekt geregeld beurzen in binnen- en buitenland. Als het even kan neemt ze nieuwe modellen op video op, om ze vervolgens met haar team 'na' te knip pen of, zoals de mode nu voorschrijft, te snij den. Deze zogeheten Mod's stijl uit de 60'er en 70'er jaren geeft een wat speelser kapsel. Helemaal in is wat lan ger, steil haar, en de wat langere korte kapsels, waarbij het haar achter de oren zit. In april opent Annet in Heerhugowaard haar tweede zaak. Voortaan is ze op de woensdag, vrij dagmiddag en -avond en zaterdagmiddag in haar zaak in 't Loo aanwezig, de andere dagen in de nieuwe kapsalon in Middenwaard. Nieuw bij Annet Haar Zaak m/v is het bruidsar rangement, dat inhoudt voor de bruid een proef- kapsel, een proefmake- up, het definitieve kapsel en make-up en daar naast kortingen voor de bruidegom en familie voor de vaste prijs van f 275,-. Daarnaast verwacht Annet veel van de nieu we System Professional- lijn van huismerk Wella, een serie hoofdmassage- produkten die bijzonder ontspannend en stimule rend werken. Geniet van mooi gezond en glanzend haar. En geef de behandeling en verzorging die het verdient Daarvoor kunt u bij ons uitstekend terecht. Wij weten precies wat goed is voor uw haar. En we gebruiken alleen de allerbeste producten. Van Wella natuurlijk. Permanent en kleuringen die zacht zijn en ver zorg ingsp rod uk ten om uw haar thuis in optimale conditie te houden. U voelt en ziet het verschil. Dat is pas genieten. Winkelhof 't Loo 35 Heiloo, tel. 072 5332779 *Team van Annet's HAARZAAK Vrolijke voorjaarsmode bij Encore Al twintig jaar Boetiek Encore maar HeiiooTel. 072 5338082 Bij Sporthuis Johan Jansen aan de Kennemerstraatweg springen de felle kleuren meteen in het oog. De voorjaarscollectie ziet er met al dat oranje en geel vrolijk en sportief uit. Jansen is trots op zijn zaak: ,,Dit is nog een echte sportzaak, en dat wil ik graag zo houden. Ik heb een breed assorti ment, van voetbalshirtjes tot tenniskleding, van veters tot hockeysticks en alles wat daar bij hoort." Een echte topper dit seizoen wordt vol gens Johan Jansen de canvas schoen. Deze zit een beetje tussen het ouderwetse gympie en de sportschoen in. ,,Ik denk dat ze straks niet aan te slepen zijn!" Trudy Dukker, eigenaresse van boetiek Encore, noemt het haar hobby. Al twin tig jaar runt zij met veel plezier een win- Kennemerstraatweg 113 Telefoon 072 5336670 Heiloo Heerenweg 252 j4l tcvitttiy fave 'Saetcdi Snavie 4 dames- en kinderkleding aan de Heerenweg. Ze begon ooit in haar slaap- spoedig te klein. Het kopen van tweedehands kleding, twintig jaar geleden nog niet zo inge burgerd, is inmiddels helemaal geaccepteerd. Trudy Dukker komt uit een druk zakengezin en voelde aanvankelijk niets voor de handel. ,,Ik werd tandartsassistente, maar na een paar jaar kreeg ik toch de krie bels." Dat de klanten zich bij boetiek Encore op hun gemak voelen, blijkt uit het feit dat ze steeds weer de weg weten te vinden. Vaak is er tijd voor een praatje en een kopje koffie. ,,En wie vroeger als kind met haar moeder mee kwam, die zie ik hier nu weer terug als klant. Is dat niet aardig?" CWSSIC-JUWELEN-PFORZHEI/M Vroeger heette het 'trouw ring'. Tegenwoordig spreekt men van 'relatie- ring', omdat de maatschap pij inmiddels meer samen levingsvormen kent dan het huwelijk alleen. Een schitterende colletie relatieringen vindt u bij Simon Peek, juwelier aan de Stationsweg. De AS-col- lectie heeft vele modellen in combinaties van wit, geel en rood goud. Een blijver is de strakke, gladde ring, al dan niet met een diamantje. De Anjer-col lectie blijft po pulair onder geliefden, dankzij de tijd loze modellen en de prijsstel ling. Bij aankoop van een paar trouwringen vanaf f 500,00 geeft Simon Peek een diner bon van Herberghe de Boerewagen cadeau. Het kopen van een sie raad gebeurt meestal bij een bijzondere gelegen heid. Een geboorte, een huwelijk, het behalen van een diploma, er zijn tal van momenten in het leven waarbij een sie raad past. Iets heel bijzon ders in de collectie van Simon Peek is de serie Classic Juwelen Pforzheim. Het collier, de armband en oorhangers zijn vervaardigd van Spaans gitaardraad, gecombineerd met goud. Uit dezelfde serie komt de Heartbeat-ring, een 18 karaats gouden ring, inge legd met keramiek. Dit bij zondere juweel is in een beperkte oplage gemaakt. Stationsweg 85a 1851 LJ Heiloo Tel. 072 533 57 30 HAAR ZAAK M/V FUN IN SPORTS X-CUSE CANVAS H00KIPA... from Hawaii! Corduroy overshirt Beach short Nylon jack Sweater 'ASHI Sportieve canvas schoen in damesuitvoering! NIKE COURTSTEP Stevige canvas schoen Jh jSr/*C»=r7-¥/z>C7//V 7~ COLLECTION

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 21