£)tkke Vriendjes réfleXe Een nieuw gezicht bij Zonneveld Optiek onneveld ptiek MINCEUR STRAKKER ex- ^ïkke Ift-Ï "Vriendjes Persoonlijk advies bij Jef Letschert voor iöKAT'B' fiEiLOÖ Raadhuisweg 9 Heiloo, 072 5338393 Kinderkledingzaak Dikke Vriendjes aan de Raadhuisweg is helemaal ingesteld op de jongste klanten: dankzij de halve deur kunnen de kinderen niet naar buiten rennen, het toilet voorkomt ongemakken en er zijn houten blokken op ver schillende hoogtes zodat de kinderen makkelijk aangekleed kunnen wor den om te passen. Een gezellige speelhoek zorgt ervoor dat kinde ren zich vermaken terwijl de ouders kiezen uit de leukste kinderkleding, variërend van maat 62 tot en met 164. Het gekleurde interieur vormt een vrolijk geheel met de kleding in de rek ken: felle kleuren, des sins, wilde opdrukken - alles kan deze zomer. Er zijn lieve jurkjes en stoe re broeken, met petjes en grappige sjaaltjes. De t-shirts, blouses en truit jes zijn er in vele model len en stoffen. Voor ieder kind is er dus wat te vinden, vooral omdat de prij zen erg meevallen Daar is bij de inkoop erg op gelet, zodat de kleding van Dikke Vriendjes niet alleen mooi en origineel is, maar ook in ieders budget past. monturen kunt u ook terecht voor de Silhouette-lijn. En dan praten we nog niet eens over de meekleurende of gekleurde glazen die u bij Zonneveld Optiek kunt bestellen. Het is tegenwoordig een feest om een bril te dragen. De merken die Zonneveld Optiek voert zijn onder andere Brendel, Silhouette, Sting, Look en Armani. Iedere week komen er nieuwe modellen binnen, dus er is altijd keus uit een ruim en gevarieerd assorti ment. Heeft u moeite met het bepalen van uw keus omdat u het niet goed kunt zien, dan heeft Zonneveld Optiek daar een oplossing voor. Met een Still Video Camera maken we een opname van u die ti later op tv kunt bekijken. Daarnaast geeft Zonneveld Optiek u een betrouwbaar en vakkundig advies. Het gaat tenslotte om uw ogen en uw gezicht. dan 2 minuten per dag AFSLANKGEL ANTI-CELLULITIS, SLANKER, REFLÉXE MINCEUR Lancóme introduceert een volstrekt uniek produkt: de eerste afslankgel die cellulitis zichtbaar vermindert. Nog nooit was afslanken zó gemakkelijk; met Réflexe Minceur. In nog geen twee minuten per dag. De heerlijk frisse gel trekt meteen in je huid. Je kunt je onmiddellijk aankleden. Het resul taat? Al na acht dagen voelt je huid steviger, gladder en zachter aan. Zij is optimaal gehydra- teerd. Lichaamscontouren worden zichtbaar slanker. Het aanbod van afslank- zalfjes, -crèmes, -poeder tjes en pillen is bijna niet meer te overzien. Masseren, water drinken, oefeningen doen en dit alles ondersteunen door bijvoorbeeld vochtafdrij- vende of weefselverster- kende middelen te gebruiken: de resultaten van de methodes lopen uiteen. Bij Jef Letschert aan de Heerenweg kunt Van 17 t/m 30 maart Lancöme AKTIEWEKEN d.w.z. bij al uw Lancóme aankopen 1 Coffret met Gezichtsverzorging KADO en uiteraard 'n zeer deskundig advies van onze gediplomeerde Cosmetica-specialistes! Zichtbaar slanker in minder u terecht voor advies, waarbij rekening wordt gehouden met uw per soonlijke wensen en om standigheden. Uiteraard is het heel prettig om te merken dat het team van DA Drogisterij Letschert over de juiste kennis beschikt en de tijd heeft om u te woord te staan. contach*— Wie durft te beweren dat mode niet veel om het lijf heeft? Zelfs Adam en Eva plukten snel een paar vijgeblaadjes toen ze zagen dat ze naakt waren. Mode is zo oud als de mensheid. Mode is een manier om naar jezelf te kijken, een behoefte om ergens bij te horen. Het is dan ook geen wonder dat alles wat met het uiterlijk te maken heeft op een gegeven moment vanzelf mode wordt. Waren kle ren aanvankelijk slechts bedoeld om ons tegen de kou te wapenen, nu gebruiken we steeds mooiere en duurdere materialen om de kle ding zelf zo aantrekkelijk mogelijk te maken. Zo is het eigenlijk ook gegaan met de brillen. Wat eerst niet meer dan een pro these was, groeide uit tot een belangrijk mode accessoire. Vlindermontuur De omslag van hulpmid del tot modieus acces soire voltrok zich tussen eind jaren dertig en begin jaren vijftig. Werden brillen eerst massaal geproduceerd in het model 'dienstfiets', vlak na de oorlog kwa men er andere, swingen der modellen in beeld. Hierbij speelt de beroemde Ray Ban pilo- tenbril natuurlijk een belangrijke rol. Maar ook de gewone brillen werden speelser en opvallender. Wie oud genoeg is kan zich onge twijfeld de vlinderbril herinneren, waarmee filmsterren goede sier maakten. Modegevoelige opticiens, zoals Zonneveld Optiek aan de Heerenweg, doen er alles aan om een zo HEERENWEG 151-HEILOO-TEL. 072/5331275 Register Optometrist Lid A.N.V.O. Contactlensspecialist groot mogelijke verschei denheid in hun collectie te presenteren. Een col lectie waarin praktisch alle verschillende mode trends terug te vinden zijn. Het massale aspect van brillenmode is terug gedrongen in het voor deel van een individuele benadering. De klant heeft vandaag de dag een andere kijk op bril lenmode gekregen. Exclusieve modellen Zonneveld Optiek is wat>- dat betreft een typische representant van deze nieuwe richting in de brillenmode. Een repre sentant die trots is op de veelzijdigheid van zijn collectie, die uitblinkt door beroemde ontwer pers. Designers van naam, zoals Armant of Laroche. Maar bij Zonneveld Optiek vindt u meer. Behalve de exclusieve Look- Heerenweg 148 in t' Stationscentrum Heiloo, tef. 5330890 rlL, blinkt uit in kindvriendelijkheid RÉFLEXE MINCEUR VAN LANCÓME Nog nooit had een afslankprodukt zóveel resultaat

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 23