Uitnodiging m Romantisch of sportief, het oog wil ook wat /vtascoTte djvera 's Voordeel 29,95 QoO^uUal+itbd 't Loo 48 HEILOO Aktieprijs beha string of slip voor Beken de passie voor hartstochtelijk rood. Geef toe aan het verrassende contrast. Ervaar de allure van intens zwart en koel wit. Geniet het gemak van de nieuwe stretch-stoffen. Het is tijd voor verandering, voor verrassing en variatie. Een nieuw seizoen, een nieuwe Mascotte collectie. Tijd voor mode met een uitgesproken karakter. Wij nodigen u uit voor een kennismaking met de nieuwe collectie. En als verrassing ontvangt u bij aankoop van elke 50,- in onze zaken gedurende de maanden maart en april een modecheque t.w.v. 5,- Met deze modecheques die dan uitsluitend besteedbaar zijn in de maand mei 1996, kunt u uw garderobe op een wel heel voordelige manier aanvullen. Laat u verwennen en verrassen bij Mascotte Mode. Marlies en Eugen van Schagen Mascotte Mode Stationsweg 85 Heiloo vrijdag koopavond Winkelcentrum Geesterduin 54 - Castricum donderdag koopavond 't Loo 6 Heiloo Laat 172 Alkmaar Livera in 't Loo maakt van voorjaarsnachten bijzondere nachten. De nieuwe nachtmodecol- lectie blinkt uit in nieuwe materialen en vooral uit bundige kleuren. Ook de liefhebbers van pastels komen aan bod. De materialen satijn, geor gette en fijne geweven katoen staan bovenaan. Voor de liefhebbers is er de shortama: een pyja ma met korte broek. Hiervan afgeleid zijn de korte knoop nachthemd jes met shorts en dé nos talgische baby-doll. Wie graag sportief combi neert, raakt bij Livera niet uit gefantaseerd. Een voorbeeld? Eindeloos sportieve T-shirts in allerlei combinaties met shorts. De nieuwe collectie bad en strandmode verrast keer op keer. Ook hier is combineren het tover woord. Bikini's en bad pakken samen met lange of korte wikkelrokken en -jurkjes, of met korte, lange, wijde of juist strakke topjes. Bij Livera is een ruime keus aan pareo's, omslagdoeken in lichte, luchtige katoe nen voile. Zowel uni-materialen als bedrukte stoffen komen in de bad- en strandmo de voor. Dessins blinken uit in nieuwe streepmo- tieven. Niet recht, maar golfachtig met prachtige effecten. En voor wie er gek op is: bloemen, rui ten en batik-dessins. De ondermode van Livera tenslotte is te ver delen in een jeugdige, een sportieve en een romantische stijl. Topjes, slips en boxershorts, de beugelbeha en niet te vergeten de razend po pulaire push up-beha, uitgevoerd in vele kleu ren en materialen. i A 9 OOK IN T LOO

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 25