Viering Nationale Boomplantdag Boekenweek ingeluid Kopij Rabobank organiseert derde Infodag Wonen Jngezonden brieven voor de Uitkijkpost PAGINA 6 UITKIJKPOST - 20 MAART 1996 DEUTEKOM Vervolg informatierubriek Burgerzaken Burgerlijke stand Informatie tot en met 14 maart 1996 Geboorten Louise D.E., dochter van R.M. Blom en T. Luberti Thijs, zoon van D. Kampstra en M.A.C. Brakenhoff Nancy E., dochter van P.M. Twisk en J.M. Hoogenboom Rowan, dochter van R. Bleekemolen en M.J. Schipper Elders geboren Milan, zoon van R.G.N. Turk en G.J. Kramer Mare, zoon van T.N.M. Nanne en C.A.M. Kamsma Anne, dochter van D.O.C. Spanjer en M.M.W. Keijzer Lars J., zoon van A. Los en G.C. de Nobel Nina, dochter van R.M. Sentveld en C.C.A.M. Wittebrood Huwelijksaangiften T.J.A. Kleiber en M.N. Slob A.A. Verkooijen en A.G. de Vries Huwelijken R.J. Sprokholt en D.C. Strijp P.J.J. Barnhoorn en C.M. Goes J.W. Alleman en P.A. Schong Overleden L.T. Jak G. Verduin, e.v. de Waard D.A. Scholten Elders overleden M. de Jong, wv van der Meer J. Keizer, wv van Wieringen Schoolbadminton dient-voorzien van afzender en telefoonnummer-op maandag vóór 16.30 u. ingeleverd te zijn. Gevonden voorwerpen De Vroegte Wint en de natuurlijke oevers Quo Vadis Heiloo? Teken-en schilderwedstrij d Heiloo 2000 stuurt brief naar Tweede Kamer Nieuwe expositie Jannie Stuifbergen Damclub Heiloo Collecte Simavi Muziek- en dansschool Rozing op huishoud beurs met meubels voor lange Voorjaarssnoei mensen Clubscene en Partypeople Meer bewegen 'peenW|ekit|ji E: GeenlJffieikZo nder Week Caecilia op dreef tijdens voorjaarsconcert Kom zaterdag 30 maart naar de Rabobank Heiloo-Limmen. Tussen 10 en 16 uur geeft een team van deskundigen uitleg en informatie over alles wat er bij het kopen van een huis komt kijken. Kom dus naar de RABOBANK HEILOO/LIMMEN, KANTOOR KENNEMERSTRAATWEG 143 TE HEILOO. Voor de bezoekers ligt een attentie klaar. HEILOO - Afgelopen zaterdag werd de Boekenweek met het thema Latijns-Amerika geheel in stijl geopend door Boekhandel Deutekom. De hele middag speelde er een Afro-Cubaanse percussiegroep voor de winkel, bestaande uit vier leerlingen van Muziekschool Alkmaar. Ondanks de rode handen van de kou en het slaan op de troms, hielden ze het tempo erin en wisten het grijze plein bij 't Loo een kleurig accent te geven. HEILOO - Op zaterdag 23 maart wordt in badmintonhal 't Zevenhuizen in Heiloo van 10.00 tot 17.00 uur een schoolbadmintontoernooi voor middel bare scholieren gehouden. Badminton club 't Vennewatêr organiseert voor de tweede keer dit evenement, in samen werking met de Nederlandse Badmin ton Bond en de Koninklijke Vereniging van Leraren Lichamelijke Opvoeding. Ongeveer 130 leerlingen van scholen uit Castricum, IJmuiden, Alkmaar, Amsterdam, Grootebroek en Leeuwar den zullen strijden om vijf finaleplaat sen op het landelijke eindtoernooi op 20 april in Vleuten. Er wordt gespeeld in de categorieën 'competitie-spelen den' en 'nieLcompetitie-spelenden' en dit in de leeftijdscategorieën tot en met 16 jaar en tot eri met 20 jaar. HEILOO - In de periode van 11 tot en met 17 maart zijn de volgende gevon den voorwerpen aangemeld: diverse sleutels, onder andere van een Saab, een paar blauwe kinderwanten, zender voor hek of deur, een zilveren ring met steentjes. HEILOO - Wat is een natuurlijke over? Het is een oever zonder harde, kunstmatige beschoeiing. Verder is er veel variatie: een ondoordringbare rij wilgen of elzen langs een slootkant vormt een natuurlijke oever, maar een rietkraag doet dat ook. En de groene, rietloze kantjes van poldersloten zijn tot op zekere hoogte ook natuurlijke oever. Nu vraagt u zich af, wat hengelsport vereniging De Vroegte Wint met deze kwestie te maken heeft. 'Heel veel' is het antwoord. Want overal in den lande worden momenteel zéér kunstmatige en dure natuurlijke oevers aangelegd, die de vismogelijkheden in veël geval len beperken. Uitgangspunt is namelijk niet zozeer het bevorderen van de natuur, alswel het beperken van onder houd. Dus ontstaat een onbenaderbare waterkant met metershoog vervallen riet of een dichte haag van elzen. Ook in Heiloo wordt in de komende jaren een flink areaal aan natuurlijke oevers gerealiseerd. DVW is hier niet bij voorbaat op tegen, maar wil wel, dat haar circa 1100 leden kunnen blijven vissen. Daarvoor is het allereerst nodig dat de natuurlijke oevers goed worden onderhouden. Riet moet dan bijvoor beeld minimaal eens per twee jaar kort onder de waterspiegel worden afge maaid. De vissen kunnen er dan de eitjes op afzetten, terwijl watervogels volop nestgelegenheid krijgen. Bij gebrekkig onderhoud daarentegen groeien sloten dicht en onttrekken afstervende planteresten veel zuurstof aan het water, 's Winters kan dat leiden tot massale vissterfte. Ten tweede moeten natuurlijke oevers niet worden 'aangelegd', wat onnodig geld kost, maar men moet ze laten ont staan. Een kapotte beschoeiing bijvoor beeld plaatselijk niet vervangen. De natuurlijke oevers móeten op plaatsen komen, waar dat zin heeft. Dus niet zozeer waar de recreatiedruk erg hoog is of waar de zon niet op staat. Uitgaande van deze uitgangspunten heeft ondergetekende, zoals bekend natuurliefhebber in hart en ziel, spre kend namens DVW, bij de openbare commissievergadering der gemeente over het Groenstruktuurplan van don derdag 14 maart erop gewezen, dat de geplande natuurlijke oever langs de gehele oostkant van de vijver Het Maalwater een ongelukkig keuze is. Ondanks voorzorgen worden de belan gen van recreanten, waaronder vissers, ook vele van de twee naburige cam pings, duidelijk geschaad. De natuur- winst is hier gering. De westkant ware een betere keuze, maar laat men de twee kommen alstublieft 100% bevis- baar houden. Wij houden er onder andere wedstrijden. Vooralsnog heeft de gemeente helaas geen oren naar onze argumenten. Nico Bakker In 1969 waren Bergen, Heiloo, Oudorp, Sint-Pancras en Koedijk tegen het ont staan van Groot-Alkmaar, zo stond indertijd in de Alkmaarsche Courant te lezen. De toenmalige burgemeester van Heiloo, mevrouw J.C. Corver-van Haaften sprak zich toen uit tegen een aftakking van de A9, met desastreuze gevolgen voor landschap en natuur, en tegen stadbebouwing ten zuiden van Alkmaar. Vorige week sprak staatssecretaris Van de Vondervoort met burgemeester Bandell van Alkmaar. Centrum-ge meenten zoals Alkmaar krijgen voor rang, maar de bewindsvrouw deelt de voorkeur van de regio voor samenwer king niet. Ze vervolgt haar betoog met 'ik heb recht op een eigen mening en zal daarvan gebruik maken'. Maar geachte bewindsvrouw, recht op een eigen mening, is dat niet een van zelfsprekend recht in een democrati sche samenleving? Wat gebeurt er met de mening van de bevolking? Wordt die van tafel geveegd? Laten de burgers van Heiloo maar maximaal gebruik maken van de oproep van de Stichting Heiloo Houden zo! en deze met hand tekening steunen en op die manier massaal achter haar vertegenwoordi gers gaan staan, net als 27 jaar geleden! A.Schoen HEILOO - Inzet Lijstenmakers houdt een teken- en schilderwedstrijd met als thema 'Lente in Heiloo', waaraan iedereen (gratis) kan deelnemen. Inschrijfformulieren zijn verkrijgbaar in de zaak aan de Raadhuisweg. Tot uiterlijk 30 april kunnen deze ingele verd worden. De deelnemers worden in volgorde van aanmelding ingeschreven. Per deelnemer kan maximaal één werkstuk ingeleverd worden. Het for maat mag niet groter zijn dan 90 bij 90 centimeter inclusief een eventuele lijst en ophangklaar. De werkstukken kun nen bij Inzet ingeleverd worden tot 17 juni. De deelnemer wordt verzocht zelf een aardige kaart te maken van 15 cen timeter breed en 10 centimeter lang met de vermelding van het inschrij vingsnummer, categorie, naam van de deelnemer, titel van het werkstuk en de gebruikte techniek. Deze kaart wordt tijdens de tentoonstelling bij het werk stuk geplaatst. Er zijn drie categorieën: tot twaalf jaar, van twaalf tot achttien en van achttien jaar en ouder. De prijsuitreiking vindt plaats op vrijdag 21 juni om 20.00 uur door een vakjury, onder leidng van wet houder Roelof Bos. HEILOO - 'Een cijfermatige exercitie'. Zo noemt de fractie van Heilóo 2000 de herverdeling van de uitkering uit het Gemeentefonds, waardoor er in Heiloo flink bezuinigd (2,2 miljoen gulden) moet worden. In een brief aan de leden van de Tweede Kamer schrijft Heiloo 2000 dat er niet of nauwelijks aandacht is voor de maatregelen die de raadsleden moe ten nemen om de opgelegde korting op te vangen. Vanaf 1997 moeten de bur gers hogere belastingen en hogere bij dragen voor collectieve voorzieningen betalen. Een ondankbare taak volgens Heiloo 2000, want hier staat niets tegenover, er is eerder sprake van het verminderen van het voorzieningenni veau. De fractie vindt het volstrekt onaanvaardbaar dat de Tweede Kamer er mee zou instemmen dat zulke grote kortingen mogelijk zijn. Heiloo 2000 noemt de op handen zijn de korting een soort strafkorting, voor het niet goed in de hand houden van het uitgavenpatroon van de grotere ste den, waar teveel geld wordt uitgegeven voor de realisatie van prestige-objec- ten. De fractie van Heiloo 2000 spreekt dan ook de hoop uit dat de Tweede Kamer zich zal herbezinnen op de voorgestelde kortingen. HEILOO - De tentoonstelling in het Open Huis van schilderijen gemaakt door Jannie Stuifbergen, is een groot succes. De meeste werken zijn al ver kocht en Jannie besloot dan ook een nieuwe expositie in te richten. Sinds vandaag is er een tiental potloodteke ningen van haar te zien, naast nieuwe aquarellen. De tentoonstelling is te bezichtigen tijdens de openingstijden van het Open Huis. Deze treft u aan in de agenda van het Open Huis elders in deze krant. HEILOO - Uitslagen onderlinge com petitie: L. Koersen-C. v. Lieshout 0-2, P. Heyne-R. Koch 0-2, R. de Boer-F. Schouten 1-1, C. Bij waard-A. Valkering 0-2, N. Ligthart-J. Kraakman 1-1, M. Houtenbos-P. Zwart 1-1. HEILOO - In de week van 25 tot en met 30 maart wordt de huis-aan-huis- collecte van Simavi gehouden. Speciale aandacht wordt besteed aan kleinscha lige hulp aan artsen, ziekenhuizen en andere medische instellingen in ont wikkelingslanden. Voor f 500,00 kunnen tien vroedvrou wenkoffertjes worden aangeschaft; f 1.000,00 is voldoende om een middel grote kliniek in India voor een aantal maanden van medicijnen te voorzien; de aanleg van een waterbron in India kost gemiddeld f 1.500,00 en een bedrag tussen de f 2.500,00 en f 5.000,00 is toereikend om vervoersproblemen op te lossen. Dankzij uw steun kan Simavi doorgaan met deze belangrijke hulp. HEILOO - In het kader van de Boomplantdag zal wethouder A.J.M. ten Hoope vandaag tussen 14.00 en 15.00 uur de grote watercypres bij De Loet verplanten. De watercypres gaat tijdelijk naar de kwekerij. De gemeente is van plan de boom terug te planten bij de rotonde Stationsweg/Heerenweg. Deze boom wordt verplant in verband met de voorgenomen uitbreiding van De Loet. Te verplanten bomen De gemeente Heiloo gaat de komende tijd een aantal bomen verplanten. Dit kan gedaan worden in het plantseizoen, dat van november tot mei duurt. De voorbereidende werkzaamheden voor het verplanten zijn al op 15 maart begonnen. De volgende bomen staan op de nomi natie om verplant te worden: Stationsweg/Zeeweg-Heerenweg: vier rode kastanjes en één linde gaan tijde lijk naar de kwekerij en komen weer terug in het plan zelf. Het verplanten van deze bomen is nodig, omdat ze in de weg staan voor de herinrichting van de Stationsweg. De Oude Werf: acht linden gaan van de kwekerij naar De Oude Werf in ver band met nieuwe aanleg. Pastoor van Muyenweg: elf elzen gaan tijdelijk naar de kwekerij en komen weer terug in hetzelfde plan. De bomen staan nu niet op de goede hoogte voor de toekomstige situatie. De pleinvorm die er dan zal zijn heeft namelijk een andere straathoogte dan de huidige. Noorderneg: vijf linden gaan van de kwekerij naar de Noorderneg. Deze bomen worden geplant op plaatsen waar iepen verloren zijn gegaan door de iepenziekte. 't Loo: Eén linde gaat van de kwekerij naar 't Loo bij de Willibrordusweg/par- keerterrein. Daar is bij de reconstruc ties cq werkzaamheden een gat ont staan. Vijverlaan: Eén iep gaat van de kweke rij naar de Vijveriaan in Ypestein in verband met nieuwe aanleg. HEILOO - Bent u kortgeleden nog in de muziekschool geweest? In de komende periode is er van alles te bele ven. Op woensdag 20 maart zullen leer lingen van Martin Rozema en Doroté Crijns, respectievelijk dwarsfluit- en piano-docent, een speelavond verzor gen. In Heiloo bestaat sinds enige tijd de 'Binnenband'. Deze club heeft een tijd lang in de school gerepeteerd. Als tegenprestatie treedt dit gezelschap vanavond op. Het bijzondere eraan is, dat het een bedrijfsensemble is. Er bestaat een Hoogovens Harmonie, een KLM-harmonic en zo meer. Nu heeft Heiloo ook zo iets: een aantal mensen, werkzaam op het gemeentehuis speelt samen in de 'Binnenband'. Het is niet hun eerste optreden, maar hopelijk wel het beste. Maandag 25 maart zullen leerlingen van Marja Kraakman (keyboard docente) en JanJaap Langereis, blok fluitdocent, het programma vullen. Woensdag 27 maart zijn leerlingen van Coen van 't Hoef, docent trombone, en Fred Lodder, leraar klavierinstrumen- tcn, aan de beurt om hun kunnen te tonen. De volwassenen-speelavond op vrijdag begint om 20.00 uur. De andere avonden om 19.30 uur. De toegang is gratis. U bent hartelijk welkom. Eén van de majestueuze bomen aan de Zeeweg. Deze mogen blijven. Er worden dit jaar helaas geen bomen geplant door kinderen van de basis scholen. Gehoopt wordt dat deze tradi tie volgend jaar weer voortgezet kan worden. HEILOO - Groei en Bloei geeft een snoeicursus voor leden en belangstel lenden. De theorieles wordt gegeven op vrijdag 22 maart om 19.30 uur in het Open Huis. De praktijkles (maximaal 12 deelnemers) is in de tuin in twee groepen op zaterdag 23 en 30 maart. U kunt zich voor deze cursus nog opge ven bij K. Lantinga, telefoon 072- 5331792. Kosten f 25,00 voor leden, nict-leden betalen f 30,00. Het cursus boek is bij de prijs inbegrepen. HEILOO/AMSTERDAM - De firma Rozing uit Heiloo is nog tot en met 24 maart aanwezig op de huishoudbeurs in de RAI in Amsterdam. Door de lan delijke vereniging Klub van Lange Mensen werd Gerard Rozing benaderd om deel te nemen aan een samenwer king van bedrijven die artikelen produ ceren, afgestemd op de wensen en eisen van lange mensen. Zo zijn èr onder andere keukenblokken, fietsen en waterbedden op maat te vinden. De firma Rozing presenteert de New Sity zitmeubelen. Bij deze collectie zit meubelen heeft de consument het hele maal voor het zeggen: de hoogte van leuningen, het zitgedeelte, de stoffering en stevige of zachte kussens, alles wordt op maat geleverd. Het model van de armleuningen kan zelf worden bepaald, maar het belangrijkste is wel dat zowel de zithoogte als de lengte van het zitge deelte worden afgestemd op de hou ding van de gebruiker. Erg handig is ook dat de zitgedeeltes - apart van elkaar - verstelbaar zijn, zodat een tweepersoonsbank zowel aan een lang als een klein persoon comfort kan bieden. Veel voorkomend is het probleem dat partners erg in lengte verschillen. Met de New Sity meubelen is dat geen probleem, dankzij de diep testanden die heel eenvoudig zelf ver anderd kunnen worden. De banken kunnen ook op maat gemaakt worden om bijvoorbeeld in een nisje of tussen twee deuren in te passen. Voor meer informatie kunt u uiteraard terecht bij de firma Rozing, Westerweg 261' in Heiloo. De jonge aanplant in het O os ter bos. HEILOO - Vrijdag 22 maart slaat Buk Buk wederom de deuren open voor een gezellig avondje housen. Natuurlijk zal de vaste DJ -DJ Wil- zijn platen in elkaar mixen. Maar daar blijft het niet bij. Gast-DJ van deze avond is DJ Enjoy (Unison Productions). Deze DJ mixt niet alleen Club-house, hij maakt zelf ook Club-music. Kortom, dit moet je gehoord hebben. Dance till you can't you dance no more! De entree is gratis en het feest begint om 21.00 uur. Partypeople Zaterdag 23 maart is eht dan eindelijk zover, het feest der feesten: Party people. Dit wordt weer zo'n feest in de Buk Buk, waar heel Heiloo over zal praten. Een feest is geen feest als er niet een band optreedt, dus dat is dan ook geregeld. Durango 96 zal die avond een daverend optreden geven, zoals we dat van ze gewend zijn. Om het allemaal nog mooier te maken zijn er uitnodigingen uitgedeeld. De mensen die zo'n uitnodiging hebben mogen gratis de Buk Buk in. Let dus goed op je brievënbus. Misschien ont vang jij wel zo'n speciale uitnodiging. De aanvang is om 21.00 uur en de entree is f 7,50 of gratis als je een uit nodiging hebt* Kunstbende Vrijdag 29 maart komt de Kunstbende- promotietoer naar de Buk Buk. Een avond gevuld met dans, muziek en theater. Volgende week leest u meer over deze avond in de Uitkijkpost. HEILOO - Dit is voorlopig het laatste stukje van de Sportinstuif, want de zomerstop begint op 25 april. Deze middag wordt het sporten verruild voor een gezellige fietstocht, fiets u ook mee? Als u van plan bent om iets aan sport te gaan doen, en u weet nog niet wat, dan is dit een goede manier om erachter te komen. De sportinstuif voor 55-plus- sers is er iedere donderdag van 14.00 tot 15.30 uur. Er wordt niet in club- of verenigingsverband gesport, meer indi vidueel voor f 6,00 per keer. Onder het motto 'rust' roest' en 'een gezonde geest verdient een gezond lichaam' wordt op een plezierige manier sport beoefend. Een goede sportdocente verzorgt met de nodige spieroefeningen een weldadige warm- up. Daarna is er voor de dames en heren een grote verscheidenheid aam team sport. Jouke probeert het plezier in de sport te verhogen door technische aan wijzingen en tactische aanbevelingen. Wie zijn spieren soepel wil houden en zich lekker wilt uitleven is van harte welkom in Sporthal 't Vennewater, Het Zevenhuizen 48, Heiloo, of bel voor informatie: mevr. J. Levering - Schurer, tel. 072-5337099. Lees het elke tueek in de Uitkijkpost. Hét gratis lueekblad voor Heiloo en omstreken. HEILOO - Het was druk in theater de Beun op zaterdag 16 maart toen het Heilooer Harmonie-orkest Caecilia haar jaarlijkse voorjaarsconcert ten gehore bracht. Het jeugdorkest onder leiding van dirigent Wim Klaver liet zich van zijn beste kant zien met wer ken van diverse componisten. Dat het jeugdorkest muzikale talenten bezit, tot grote vreugde van de vereniging, kwam naar voren tijdens 'Gabriels Hobo' van Ennio Morricone, met solist Rik Burgering (hobo) en bij 'Splanky' van H. Hesseling, met solisten Siebe Meijer (altsaxofoon) en Annika Gosman (kla rinet). Dat Wim Klaver met het jeugd orkest op de goede weg zit, was deze avond duidelijk te merken. Na een 'verbouwing' op het toneel speelde het orkest met zo'n honderd instrumenten! Een machtig gezicht om te zien en dat Caecilia daar trots op is, mag best uitgesproken worden. Jaap Schuring, die de presentatie deed, ver meldde dat er één nummer was geschrapt uit dit gezamenlijke optre den, omdat er enkele noten in stonden die friet te blazen waren, namelijk die van de Kerntakennota-mars. Jammer, maar met Einsamer Hirte (J. Last) en met The Lion King (Elton John) kwam het toch nog goed. Tijdens de pauze werd een grote loterij gehouden. Na de pauze kwam het A-orkest in de spotlights, met werken van Nederland se componisten. Dirigent Henk van Veldhuizen nam het publiek mee door Nederland, Europa en New York, met 'Going Dutch', 'Harlem Shadows' en 'The Ligths of Europe'. Bea Kunst- Verberne (dwarsfluit) gaf haar kunnen ten beste als soliste in het 'Adagietto for Flute' en in 'Clarinet Jubilee' liet ook voorzitter Kees Borst (solo op de basklarinet) horen hoe het moet. Ook waren er deze avond drie leden die in het zonnetje werden gezet. Chiel Oudejans (12,5 jaar), en Nico Hoetjes (25 jaar) kregen een oorkonde en een bloemetje van de voorzitter. Hierna werd Ad Hoedjes, 60 jaar lid van Caecilia, door wethouder T. ten? Hoope op een bijzondere wijze in de schijn- werpers*gehaald. Hij ontving een gou den insigne voor zijn bijzondere staat van dienst voor de vereniging. Het concert werd hierna voortgezet met 'Going Dutch', Marching Blues' en de Grandiose Mars 'Gammatique' van Gerard Boedijn. Omdat het publiek er geen genoeg van kon krijgen werd als toegift gegeven 'Uncle Sam on Parade'. Caecilia en haar toehoorders kunnen terugkijken op een bijzonder geslaagde avond. HEILOO - Eén informatiemarkt waar deskundigen uitleg ^ven over onder meer hypotheken, verzekeringen, en hypotheekgaranties. Dat is de opzet van de Infodag Wonen op zaterdag 30 maart. De Rabobank kantoor Kenne- merstraatweg .143 is op 30 maart geo pend tussen 10.00 en 16.00 uur en de toegang is gratis. Wie wel eens een huis heeft gekocht of zijn huis ingrijpend heeft verbouwd, weet er alles van: je wordt overladen met, adviezen en waarschuwingen van vrienden, familie, kennissen en buren. Ze kennen immers allemaal wel een voorbeeld van hoe het mis kan gaan. „Neem niet de hypotheek die mijn zwa ger z'n zus nam hoor, want dat was niks!" Of: „Wil je een dakkapel op je huis zetten? Hou op, de rompslomp die dat met zich meebrengt! Weet je wel dat je die formulieren in zesvoud bij de gemeente in moet leveren?" Voor de argeloze toehoorder lijkt de koop of verbouwing al snel een niet te- nemen hindernis. Voorlichting essentieel Toegegeven: voor de koop van een huis moet er heel wat geregeld worden. En ook een nieuwe dakkapel komt er niet zonder enig breek- en rekenwerk. Maar 'zo ingewikkeld als het soms voorge spiegeld wordt, is het nu ook weer niet. Als je je maar door de juiste mensen laat voorlichten. En dat is precies waar het bij de landelijke Infodag Wonen om draait. De heer Gigengack, coördinator van de Infodag Wonen: „We organiseren deze informatiedag dit jaar voor de derde keer en dat is natuurlijk niet voor niets. We hebben de voorgaande jaren ge merkt dat er bij het publiek een enor me behoefte bestaat aan betrouwbaar advies over woonzaken. Want of het nu gaat om de aankoop van een huis oï om een ingrijpende verbouwing: je hebt het over een grote beslissing. En dan kun je je toch het beste laten voorlichten door mensen die op dat gebied deskundig zijn. Bij de Rabobank kunt u dagelijks terecht voor solide advies." Oriëntatie en advies over hypotheken, daar draait het om bij de landelijke Infodag Wonen. „Dat advies is natuur lijk geheel vrijblijvend," benadrukt de heer Gigengack. „En voor de volledig heid wil ik er graag aan toevoegen dat ook mensen die geen klant zijn van de Rabobank, van harte welkom zijn."

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 6